BREDERODE'S Setiakeitjes" Opleiding Pédicure-Voetkunde F. v. d. Enden STUTVOET 1 iilelaarli H. i. P®ei woningbureau Gaë-ft. M&deaaflöcfïaaC &a&ema£$ óMete%e Zaden Met Jl/liddenóiandódipiatna ZOEKT U een woning Personeel? HEBT U iets op te ruimen Pachter levraaid INRICHTING VOOR VOETVERZORGING j. CH. G. v. HiSïEL Gediplomeerd onder medisch Toezicht Santpoort-Station Tel. 8478 Uitsluitend Voetverzorging Malson TOESET Opleiding voor costumiëre, coupeuse en leerares Club- en privélessen - Knippatronen naar maat Begin der lessen 1 Sept. Aanmelding dagelijks Tini Oamsrua, geel. leerares Düiülustparkweo 88, Santpoort-S!., Telel. 8038 Aanvang nieuwe cursus med. Sept. (8 mnd.) Haart. Kwoekscb.v. pédicure - voetkunde Oir. 0. WELLSSCOOP, MSeisie Houtweg 39, Telefoon 17377 F. fh BEELEN, Oranjekade 17. Telefoon 12486 Heeren- en Oameskapsalsn Bloemendaalschestr.w. 125 Tel. 8712, Santpoort-Station 'Ihucfitenge&afi in diverse smaken 12 cent per stuk ZUYDERDUYN Telefoon 3419 ECerlcerinSiiean 44 Om nu nog te zaaien en te pianten ftegelingsrweg 28 - Santpoort Ulea te taai Hoofdstraat 146 - Santpoort Telefoon 8592 10 stuks 15 cent Scheerzeep 20 cent Snelcrême 25 ct Kwasten 49 cent Aluin 18 cent Bloedstillers 7 ct. Brilliantine, oude samenstelling, 25 cent REM - KALVERSTRnai 14 - IJMUiDEH-OOST is voor een ieder, die zich eens als ZELFSTANDIGE MIDDEN STANDER vestigen wil, onmisbaar Studeert onder deskundige leiding. Vraagt inlichtingen bij SWiaé Opleiding Jüiddenóiandódiplama J. H. KLOES, Laeraar Boekh, M.6., Rijksweg 406, Santpoort l fl. H. PQKCIN, Molenstraat 6, Santpoort Beëdigd gedipl. Makelaar Kantoor van onroerende goederen V.h. R. de lager Duinweg 22 Samlpeoi-I-S!. lei. 3271 Met een Schakeltje bereikt U 3500 gezinnen. 1 tot 5 regels 30 cent elke regel meer 6 cent voer rijwielstalling op he! terrein S.V. «Terrasvogels» ImMïêBL MODERNE EN HYGIËNISCHE Lid Ned. Vereen, voor Voetverzorging Brureo Btlauwerssfraat 4 Heden verkrijgbaar Een heerlijk roomboterkoekje oude samenstelling verpakt in luxe trommeltjes Onze specialiteit Bioeinendaalschesiraatweg 68 Santpoort-Station Telefoon 8677 De Roomboterbakker van Santpoort 77 aan de Prospectus wordt gaarne op tel. of schrift, aanvrage toegezonden, DE KWALSTESTSBAKKERÏ J HERFSTRAAPJES VELDSLA RAAPSTELEN SPINAZIE RADIJS AND1JV1E-PLANTEN Dit kunt U voorkomen door een goed uurwerk van i1 5 regels 30 ct bij vooruitbetaling. Bij geen vooruitbetaling wordt 10 ct. incasso berekend Giro 215489 Drukkerij Cornegge Lisa Hanedoes-Mijnlieff hervat 1 Sept. haar PIANOLESSEN aanm. van leerlingen dage lijks (behalve Woensdags) van 1—2 uur. Tollenslaan 6 Driehuis of na telefonische afspraak Telefoon 4980 K 2550 Gevraagd flink Dagmeisje in klein gezin, van 8,30 tot 4 uur. AanmeldenHard draverslaan 39, Santpoort- Station, tusschen 8 en 9 uur n.m. Vrij boven- of benedenhuis te huur gevraagd. Omgev. Santpoort-Station. Brieven met opgave van prijs ond. No. 475, bureau v. d. blad. Gevraagd net meisje voor 3 halve dagen per week, van 9 tot 2 uur. Joh. Ver- hulstweg 27, Santpoort-St. Aangeboden Haard-Kachel, m. groote bovenplaat, kleur grijs-groen, in goeden staat. Prijs f 30, Na 6 uur: Hagelingerweg 275. Biedt zich aan Jonge Werk ster voorMaandag-, Woens dag- en Donderdagmiddag Brieven pan Stalpaert v. d. Wielestraat 8, Haarlem-N. Karpet en Tafelkleed te koop gevraagd. Briev. ond. No. 471, bureau v. d. blad. Ter overname aangeboden 2 nieuwe Heerenpantalons, (prima interlock), maat 5. Hagelingerweg 125, Santpoort. Te koop Dressoir, Schuif tafel, 4 stoeten, 2 armstoe len, oud-Holl. Alles eiken en in goede staat, en Emmerkache! met hekje, Oud-Holl. bloemstandaard. Witte Kruideniersjas, maat 46 en Slagersjas, maat 52, zoo g. als nieuw. Schaep- manlaan 17, Driehuis. Te koop aangeboden wandelwagentje,met water dichte zak, wit kinderman teltje met mutsje en paar schoentjes, maat 24. Bloe- mendaalschestraatweg 19a, Santpoort-Station. Meubilair, Ledikanten en Bedden te koop gevraagd. Brieven onder No. 472, bureau van dit blad. Haard-Kachel te koop aan geboden. Brederoodsche- weg 66, Santpoort. Aangeboden twee vrije gestoff. kamers, met vrije keuken en W.C. voor en achter zon, balcon m. vrij uitzicht. Huurprijs f 27,50 per maand. Omtrek Sant poort-Station. Centrale Verwarming. Keurige stand. Brieven onder No. 474, bureau van dit blad. 1 e koop 1 pits Gasstel met plaat en een 2-pits gasstel met tafeltje (groen). Brieven onder No. 473, bureau van dit blad. Vanaf f 5,- tot f 100,— geven wij voor Uw Naai machine. Brieven onder No. 468, bureau van dit blad. Particulier vraagt fornuis of kachel te koop. Brieven m. opgave van prijs en merk onder No. 467, bur.v.d.bl. Te koop: Electrisch Kook- plaatje, zoo goed als nieuw. Adres. Molenstraat 4. Te koop Dames Kaplaarzen, groote maat, Tollenslaan 6, Driehuis. Te koop gevraagd net ge dragen Kindermanteltje, v. leeft, plm. ,3 jaar. Ook ge negen te ruilen voor Terra Manteltje voor leeftijd plm. 4 jaar. Te koop aangebod. wegens te klein een Man telpakje, maat 44 Br. ond. No. 466, bureau v. d. blad. Een Electrische Waschma- chine te koop gevraagd. Brieven onder No. 469, bureau van dit blad. Grondig Gitaar-, Luit-, Banjo-, Ukulele-,Mandoline- en Hawaiïan-onderricht. Privé vl. meth.cond. bill. Leni Halserna, Westlaan 9, Santpoort-Dorp, Tel. 8007. Wie kan mij helpen aan een fornuis of kookkachel. Brieven onder No. 470, bureau van dit blad. jongelui die gaan trouwen zoeken voor Sept,-Oct. een woning. Huurprijs f 25,— tot f 30,— per maand. Br. onder No. 465, bur.v.d.bl. Te koop prachtig zwart wol Damesvest, met lange mouwen, groote.maat, zeer geschikt v. bejaarde dame, en een zwarte zijden japon, ook groote maat. Prijs Vest f 5,00, Japon f 4,50. Voorplaats 27, Santpoort. Te huur aangeboden op nette stand ruime gem. of gestoff. zit- en slaapkamer eventueel met voll. pens. Briev. onder No. 460, bur. van dit blad. Te ko'op 2 jaquets (voor normaalfiguur v. plm. 1.70 m.) f 12,50 en f 15,—. Verder 1 Pfaff Handnaaimachine f 20,— en 1 eiken Ledikant (zonder matras) f 10, Briev. ond. No. 461, bur. van dit blad. Te koop 2 paar zwarte Jongensschoenen m. 38 en 25, ook geschikt v. meisjes schoenen. Tevens een paar Kaplaarzen, maat 38. Hageveldstraat 1, Santpoort Klein gezin vraagt kleine woning of gedeelte van een woning te huur. Omgeving Velsen, Santpoort of Velsen- Noord. Brieven onder No. 462, bur. van dit blad. Gevraagd een werkster, één dag per week. Brederoodscheweg 84. Goed tehuis gezocht voor éénjarige poes, (lief dier). Adres: jan Gijzenkade 41 r., Haarlem. Te koop 3 deelig Bedstel en Vlaamsche Konijnen. Noorderdorpstraat 13. Werkster gevraagd, 2 och tenden per week. Adres v. Dalenlaan 36, Santpoort- Station. Te koop keurig Smoking Costuum voor lang slank Jongmensch, prijs f 20, Wijn. Daniëlslaan 35, Santpoort-Station. Lange leeren Motorjas te koop, prima leder, maat 48, prijs f 90, Briev. onder No. 463, bureau van dit bi. Te koop gevraagd te Sant poort-Dorp door particulier, liefst direct van eigenaar een Woonhuis, met voor- en achtertuin, ongeveer 6 kamers. Brieven onder No. 464, bureau van dit blad. ANDijVlEPLANTEN. J. J. Scheenaard, Overbildtweg 29, Santpoort Gevraagd Net meisje, van 8 uur tot half 1. Stutvoet, Hoofdstraat 146, Santpoort. Te koop een zoo goed als nieuwe Woi-Garb. Regen mantel, maat 44, grijs-beige en 91/2 knot zuivere breiwol voor Japon. Te bevragen de Genestetlaan 36, Drieh. Gevraagd Huisjasje, Pull over, Pantalon maat 50, in goede staat. Briev. ond. No. 459, bureau v. d. blad. Net meisje gevraagd van 9—4 uur, v.g.g.v. Aanmeld, bij van der Steur, Wiiste- laan 25, Santpoort-Station. Voor vertrouwens opdrachten discretie verzekerd Te koop groen geëm. Gasconfoor, 3-pits m. plaat, 1 paar Damesschoenen, donker blauw „Welff", Poppenwagen, alles zoo goed als nieuw. Wasch- tafel met spiegel en mar merblad. Briev. ond. letter K, Boekhandel J. de Ruyter, Driehuis-Velsen. In klein besch. gezin, dege lijk pension aangeboden, omg. Driehuis. Briev. ond. No. 456, bur. v. d. blad. Vermist sinds Woensdag kleine Schildpad. Verzoeke terug te bezorgen Fam. de jong, Molenstraat 10, Sant poort. Verloren een roode Para- pluie te Santpoort-Dorp. A. u. b. terug te bezorgen tegen bel. Wijk aan Zee- ërweg 10, iJmuiden-Oost. Gevraagd Gemeubileerde Zit- cn Slaapkamer met keuken of met pension door klein gezin. Brieven onder No. 457, bureau v. d. blad. Te huur aangeboden een vrije boven etage, bevat tende 2 groote kamers, 1 klein kamertje met keuken. Briev. ond. No. 458, bureau van dit blad. Voor net gelezen Boeken, Romans, geeft van Kessel, Jansstraat 39 Tel. 15639 de hoogste waarde. zich te vervoegen in „de Viersprong" Maandagavond 8.15 uur. Het Bestuur KRAAM VERZORGING. Zr. Stegman, Staatsdipioma Ook voor het huishouden. Brederoodscheweg 44 Santpoort. Te huur gevraagd Woning of gedeelte van Woning, voor klein gezin, f 5,— a f 6,— per week. Nabij Santpoort-Station, tegen October of November. Brieven onder No. 455, bureau van dit blad. Opleiding practijk-diploma. Bij de laatste examens slaagden 5 van mijn 6 candidaten. W. VEDDER, Zeeweg 352, Driehuis. Voor oude Grarnofoon- platen geeft van KESSEL, jansstraat 39, Tel. 15639, Haarlem, f 0.60 per K.g. Gevraagd per 1 Sept. een flink meisje, van 8 tot 5 uur, flink kunnende werken. Mevr. Kost, Laurillardlaan 8 Santpoort-Station.

Weekblad Huis aan Huis | 1941 | | pagina 3