SaripocrfsWeehblad aan Grote Bonte Avond in het- Burg. En daar kwam de zege Rijkenspark. Uitslag van de Etalagewedstrijd. JAARGANG No. 32 VRIJDAG Hms UITGAVE DRUKKERIJ CORNEGGE SANTPOORT DM Vorige week hebben wij onze Ie rs al iets medegedeeld over de ote bonte-avond, die de Vereni ng tot het honden van Nationale jest dagen en de Oran jevereni- ng te Santpoort-D. op 29 Aug. s. hopen te geven in het Burg. ijkenspark. De Santpoorters innen weer gerust zijn. Er ordt we zouden haast zeggen 10e kan het anders" weer een rogramma aangeboden, dat inkt als een klok. De besturen van de bovenge- oemde Verenigingen hebben er eeds naar gestreefd, niet alleen n de beste artisten voor het jetlicht te brengen, doch tevens n een programma te brengen, it elk wat wils biedt en boven- ien beschaafd is. Geen voorstellingen dus met n oop bombarie, maar goed ver- irgde en voor 'n ieder aanvaard- are programma's. Geen wonder an ook, dat er jaarlijks zo".. 4000 4500 toeschouwers uit de ge- ïeente en ver daar buiten, sn bezoek aan het park komen rengen om eens een avond echt it te zijn. De vele loftuitingen die e besturen in de loop der jaren lochten ontvangen zijn even zo In een voorwaar spannende trijd heeft het te damesteam van i.B.V.S. j.l. Donderdagavond op ''eiserend eindelijk beslag weten e leggen op een 1211 overwin- iing. De uitslag verklaart die panning reeds, maar ook was eze te zoeken in de vele aanval- ;n van onze gasten, de Antilopen die in deze hun naam eer aan- ïeden, welke pogingen tot schie- en echter vaak strandden op de elle verdediging van het gehele '.B.V.S.-team, dat na zo'n aanval veer even eendrachtig naar vo- en kwam om hun aanval op te touwen. Deze team-geest en de chietvaardigheid van mevrouw Slot die avond, brachten onze lames de lang verbeide en wel- vele bewijzen clat de programma s hogelijk worden gewaardeerd. Het behoeft geen betoog, dat het organiseren en het geven van een goed programma ontzaggelijk veel tijd en nog meer geld kost. Gelukkig zijn er een aantal in woners al is dat dan ook ge ring die de Verenigingen fi nancieel steunen. Ook u kunt door het lid wor den van een dier Verenigingen uw steentje bijdragen om jaar lijks een groot festijn in uw woon plaats mogelijk te maken. Reeds voor f 1.50 per jaar kunt u lid worden, waardoor u de vereni gingen steunt in hun streven om ook op Koninginnedag en bevrij dingsdag aan kinderen en oude ren een onvergetelijke dag te be zorgen. U kunt zich opgeven als lid bij de heer J. D. v. Schoveveld. Bloe- mendaalsestraatweg 132 en bij de fa. Hop, Hoofdstraat Santpoort-d. In afwachting van de aanmel dingen vertellen w7ij u volgende week iets meer over het grote ge beuren. dat Santpoort staat te wachten. Lees Huis aan Huis volgende week aandachtig en houdt 29 Augvistus a.s. vrij. verdiende overwinning. Zodat t Z.B.V.S. na dit succes niet eens zo erg deerde, dat onze heren met 2128 moesten verliezen, want ook dit was tenslotte een goede wedstrijd, waarin de heren Bar- tels en Jellema speiaal voor de punten zorgden, maar de verdedi ging het mede doordat de voor hoede in de le helft der wedstrijd te weinig mee terugkwam, tegen het geroutineerde spel der tegen partij moest afleggen. En toen speelden zelfs onze ad- spiranten op Dinsdag 4 Aug. hun le wedstrijd tegen H.O.C.-jonge- ren. De meisjes bleken nog niet sterk genoeg en verloren met 614. Maar een hoeratje geldt voor onze jongensleden, zij ga ven een grappig spel te zien, wat verscheidene malen een lachsalvo ontketende endat voor Z. B. V. S. in een 124 overwinning eindigde. Z.B.V.S. gaat dóór, de resulta ten worden steeds, beter, wij ho pen u dit van de winter tijdens de competitie in het Krelagehuis te bewijzen, zodat heel Santpoort trots zal kunnen wezen op zijn basketbal vereniging! ZWEMWEDSTRIJDEN Z. B. V. S. Op Zaterdagmiddag 15 Aug. zullen onder de leden van Z. B. V. S. te Velserend zwemwedstrij den worden gehouden. welke nog zullen worden opgeluisterd door gecostu meerde waterpolo- wedstrijd. terwijl een dans van de bekende Henny Meyers op 'n verlicht vlot voor een sprookjes achtig slotstuk zal zorgen. Komt dus allen! GEMEENTE VELSEN. Vaststelling van een plan van uitbreiding, aanrvijzende de be stemming van de daarin begrepen grond in onderdelen, voor dp Tolsduinerlaan en omgeving te Vel sen. Het Hoofd van het Gemeente bestuur van Velsen brengt ter openbare kennis, dat van 1 Aug. 1953 af, gedurende 14 dagen, op de gemeente-secretarie (4e afde ling) voor een ieder ter inzage ligt, in uitvoerige kaarten uitge werkt. het bij Raadsbesluit van 28 Juli 1953. no. 9, vastgestelde plan van uitbreiding, aanwijzen de de bestemming van de in dat plan begrepen grond in onderde len. voor de Tolsduinerlaan en omgeving te Velsen. P. V. DE LUCHTPOST. Uitslag van de gehouden wed vlucht op Quienvrain 235 KM. op Zondag 2 Aug. 1953. Aan het concours werd met 116 duiven deelgenomen. De duiven zijn ge lost te 7.50 uur met N.W. wind. De eerste duif werd getoond door de heer W. Bruijnes te 10.58.38 u. De uitslsag is als volgt: W. Bruij nes 1 2. A Hols 5 5 6 17 18; K. Bouwer 4 16 22; F. Koks 7: P. Koning 8 9: Jac. v. Duyn 10 19; G. Bierman 11; W. Dekkers 12; C. Wipprecht 15 24: C Schippers 14 7 AUGUSTUS 1953 J. J. Lansdorp 15 20; M. Visser 21 '23. De wedvlucht had een zeer snel verloop te 11.18.26 was de laatste yirijs verdiend. POSTDUIVENVERENIGING „SNELLE WIEKEN". Uitslag van de op Zondag 2 Augustus gehouden wedvlucht van Quevrain 235 KM. P. Roze- meyer 1 10 11 15 19; P. Gremé 2 8; C. Korthouwer 5; A. Taber- nal 4 7 9; J Bonarius 5 12 13; J. de Weerdt 6 17 20; J. Hoog- zaad 14; B. Jenninga 16 21; Veld- meyer 18. Eerst getoonde duif 11.02.14. Een aantal winkeliers heeft dit jaar wederom meegedaan aan de etalagewedstrijd, georganiseerd tijdens de Santpoortse Harddra- verijweek. Er was van verschil lende kasten veel werk gemaakt en zoals altijd was er veel pu bliek naar de fraaie etalages komen kijken, iets wat de deel nemende winkeliers zeer waar deren. De jury wees de volgende prijswinnaars aan. le prijzen Gebr. Hop, Kruideniersbedrijf Hoofdstraat 187 J. A. Andriesma, Hoofdstr.156 H. Meijer, Hoofdstraat 194 2e prijzen Jac. Nol, Kruidenier Hoofdstraat 172 A. Visser, Hoofdstraat 184 H. Stutvoet, Hoofdstraat 146 3e prijzen A. Wildschut, Hagelingerw. 12 J. Seegers, Hoofdstraat 196 A. v. Meurs, Hoofdstraat 158 De „Weijman-beker" werd toe gekend aan de le prijswinnaar Gebr. Hop. De A.W.S. beker kon dit jaar niet toegekend worden. „TOUR DE SANTPOORT" De Ronde van Santpoort, welke Woensdag j.l. is verreden, is op een halve wiel verschil gewonnen door Arend van 't Hof (Sassen- heim) vóór de Velsenaar H. Kuit- waard.

Weekblad Huis aan Huis | 1953 | | pagina 1