Gaat II met vacantie it er de tijd voor! predikbeurten TUTVGETi A.BR0EKMEUIEN R.K. Kerk Santpoort Ij'ZONBiViSDlENST ARTSEN J E.S.T.O. Cfmëföca ANDERHOOG fêekijkt het eens ^doof een BRIL van Zondag 9 Augustus De H.H. Missen zijn 6.45, 8 uur Huur. De Hoogmis is te 9.15 u 7 uur Plechtig Lof Donderdag 13 Augustus Te 7 uur maandelijks Gezongen Requiem Vrijdag 14 Augustus Te half 8 Lof Zaterdag 15 Augustus Maria ten Hemelopneming. Verplichte Zondagsviering. De H. H. Missen zijn 6 uur, 7 uur, 8 uur, 11 uur De plechtige Hoogmis te 9.15 uur. ZONDAG A.S. Gereformeerde Kerk. 9.30 uur Ds. L. van dex Linde van Rijnsburg 5 uur: dezelfde Geref Kerk (Art. 31 K.O.) 10.30 en 3 uur: ds. N. Bruin Doopsgezinde Gemeente Helmstraat, IJmuiden ds. H. Luikinga van Zaandam Lutherse Gemeente Koffiekamer Westerveld 10.15 uur ds. J. L. J. Meiners, A,dam Vrijzinnig Hervormden Velsen-IJmuiden-Oost Abeelenstraat 1 Ned. Herv. Kerk en Kapel. Dorpskerk 10.30 uur: ds. A. A. Wildschut, Amsterdam De Toorts, 9 uur ds. J. Heidinga, Haarlem Ned. Herv. Kapel n.m. 7 uur Ds. D. ter Steege De Zondagsregeling der artsen vermeldt voor Zondag a.s. Ph. Haselager Telef. 8570 Hoofdstraat ZONDAGSDIENST APOTHEKEN. De Santpoortse Apotheek Bloemendaalsestraatweg 145 Santpoort Tel. 8249 Elswout Apotheek Bloemendaalseweg 341 Overveen Telef. 16760-K 2500 TAXI Het voordeligste adres TAXI Speciaal ingericht voor Trouwrijden Dag èn Nacht bereikbaar TELEFOON 8250 - SANTPOORT A. J. P. Stegemeijer, Surinamestraat 4 OPBRENGST ANJERDAG. De Anjerdag-collecte gehouden van 22 Juni tot 4 Juli heeft het volgende resultaat opgeleverd: Santpoort-dorp f 151.47: Sant poort-Station f 77.82; Driehuis f 85.25; Velsen f 45.70; Velsun- Noord en Pont f 449.40; IJmui- den-Oost f 109.94; IJmuideh- West f 288.77; Strand f 40.41 en verkoop foto's Velsense Jeugd- Centrale f 31.50; totaal f 1278.26. Het Anjerdag-comité brengt langs deze weg dank aan allen die hebben medegewerkt om dit resultaat te bereiken. TENTOONSTELLINGEN. We brengen nog even in herin nering de tentoonstellingen welke in de feestweek te Santpoort wor den gehouden en welke het gaan bezichtigen dubbel waard zijn. Boekhandel Erasmus exposeert na sluitingstijd der zaak een keur collectie etsen, schilderijen en tekeningen. In de etalage van Magazijn „Nederland vindt men een aan tal foto's, gemaakt van de ver lichting gedurende de Floraweek. EEN SPORTHUWELIJK. De vorige week zijn in de hu welijksboot gestapt de 2de secre taresse van T.V.S., mej. An Wijn gaarden en de rechtsback van Terrasvogels Aart Akkerman, be ter bekend als „Akkie". Bij de huwelijksvoltrekking op het raadhuis was 't bestuur van Terrasvogels vertegenwoordigd door de heer De Weyze. Toen het bruidspaar het raadhuis verliet, liepen zij tussen twee rijen jeug dige sportbeoefenaars door, ut. T .V. S.'-meisjes-adspiranten in costume en „gewapend" met knot sen en Terrasvogels-adspiranten in shirts met rugnummers. DE R.K.S.V. „VELSEN VERGADERDE. Donderdag 30 Juli kwam de R. K. S. V. „Velsen' in vergadering bijeen, voor het eerst onder lei ding van de nieuwe voorzitter Dr. G. A. M. Hunfeld. In zijn inleiding heeft dr. Hun feld zijn visie op de R.K. S. V. „Velsen ten beste gegeven. In de korte tijd, dat hij aan de vereni ging verbonden is, had de nieuwe voorzitter reeds bespeurd dat al les niet direct rozegeur en mane schijn is. maar ten opzichte van de oplossing der verschillende vraagstukken bleek dr. Hunfeld zeer optimistisch gestemd, vooral wanneer het nieuwe bestuur, dat zeer verlangend is de handen aan de ploeg te kunnen slaan, niet teleurgesteld wordt in zijn ver wachtingen het vertrouwen en de medewerking van de leden te zul len verkrijgen. Zonder tot contri butie-verhoging' over te gaat», hoopt het bestuur binnen de kortst mogelijke tijd de financiën weer gezond te krijgen. Dr. Hun feld zeide verder er op te reke nen. dat de leden trouw zouden blijven aan de vereniging. Na de uitvoerige inleiding van de nieuwe voorzitter, vroeg en verkreeg de oud-voorzitter. de heer Jac. P. Nijssen het woord. Zij, die weten met welk een grote belangstelling en dito enthousias me de heer Nijssen de verrichtin gen van de geel-blauwe voetbal lers op het groene veld volgt, zul len zich de verademing van de heer Nijssen kunnen begrijpen, nu hij gehoord had. hoe. bedriegen de voortekenen niet. het met „Vel sen weer crescendo zal gaan. Spr. zeide verder te hopen dat de katholieken steeds beter het be lang van het bestaan ener R.K. snort vereniging' zouden gaan in- DROGISTERIJ „BREDERODE" Bloemendaalsestraatweg 152 Tel. 8860 De domper op deze mooie ver gadering was de mededeling, dat de geestelijk adviseur. Pater Ver beek. de vereniging als zodanig moest verlaten door zijn over plaatsing naar Tilburg. Wie weet wat Pater Verbeek voor de ver eniging heeft gedaan, zal begrij pen, dat dit heengaan een ern stig verlies voor de R.K. S. V. „Velsen" betekent. Op voorstel van het bestuur werd de vertrek kende pater tot ere-lid benoemd. De opvolger van Pater Verbeek was de scheidende geestelijk ad viseur reeds bekend. Hij mocht echter diens naam nog niet noe men, doch kon wel de verzeke ring geven, dat Velsen er „een goeie" aan zou hebben! Zij tenslotte nog vermeld, dat het nieuwe' Velsen-bestuur zich als volgt heeft geconstitueerd: Voorzitter Dr. Hunfeld: H. W. van Schaick 2de voorzitter; A. Hoogendijk 1e secretaris; P. Reyerse, 2de secretaris; J. Cot- taar penningmeester; J. de Graaf 2de penningmeester; de heren Kaasenbroot, Van Buuren en Koe- kebier commissarissen. Aan dit bestuur zijn nog toege voegd de leiders der junioren en adspiranten, de heren De Ruyter en Post. DE STRIJD OM DE BEVRIJDINGSBEKER. Zoals wij reeds eerder meldden, vangt Zaterdag a.s. de strijd om de Bevrijdingsbeker aan. Dan spelen op het hoofdterrein van het „gemeentelijk sportpark Opticien voor alle Ziekenfondsen HOOFDSTRAAT 146 TEL.8592 „Schoonenberg' om half zes V. S. V. 2 en Waterloo tegen elkaar en om kwart voor zeven bekerhou der Stormvogels 2 tegen Terras- vogels. Voor dit eerste treffen in het nieuwe seizoen is het Terrasvogels elftal als volgt samengesteld: Ak kerman Sr.. Akkerman Jr., v. d. Kuyl. Disselküter. Röbken, Goed hart. Pellemans. Schipper. van Vu u ren. Cobben en Wijnen. Zoals hieruit blijkt, telt de ploeg der blauw-witten weinig nieuwe gezichten. De jeugdige spelers Disselköter en Pellemans kw amen al eerder voor het eerste elftal der Vogels uit, Cobben is weer op zijn oude plaats terug gekeerd en van Röbken kan nu ook niet bepaald beweerd worden dat hij een „nieuw-gezicht" is. We zijn nieuwsgierig, of onze plaatsgenoten de Stormvogels de illusie van wederom beslag op de beker te leggen zullen ontnemen. DROEVIG ONGEVAL. Onze plaatsgenote, mevr. Bruin van Dalenlaan 43, had het onge luk in Haarlem met haar schou dertas aan een auto te blijven haken, waardoor zij kwam te val len, met het gevolg dat zij onder de auto kwam en het een dode lijk gevolg had. Tragisch is dat haar echtgenoot 6 jaar geleden ook bij een auto-ongeluk het le ven verloor. De juiste tijd heeft U met een Uurwerit Hoofdstraat 37. TELF. santpoort b4b2 tegenover de Overbildtweg Mooie colleetie Uurwerken Horlogehanden, Sieraden enz.

Weekblad Huis aan Huis | 1953 | | pagina 2