lil Hl fen- liraiÉlf Q&sdaxttycL mwm VISHÜIMOEL Loeiider§Ioot§ Warenhuis I. G. R. Wildschut Weekendreclame Gebr. HOP T.V.S. Openlucht-uitvoering en Optocht Stengels H. STUTVOET In één maand aiitorffSm* wijs I Altijd schone tandenAltijd frisse mond Hoakbal |ïK§«S! AlèESfll BETM De verliefde Zebra W ilt U van uw vacantie genieten eucèwe „LINDE" Koelkasten f 375.00 „ETNA" Gasfornuis f 226.00 FAM" electr. Wasmachine FAM" electr. sneldroger f 208.50 Geef een BOEK Uw Tabak - Sigaren en Sigaretten koopt u in Speciaal Sigarenmagazijn Hoofdstraat 157 Jonge Hennen Eieren 10 stuks 89 cent Verse Grasboter 1e kv/al. 250 gr. 1.12 Kinbaksham Kalfsgehakt 200 gram 59 cent per blik 70 cent groot blik 500 gr, 1.20 KANT EN KLAAR blikken van Hero voor vacantie en weekend per blik 70 cent en f 1.35 Grote partij iets belegen Goudse Kaas, volvet, onovertrefbaar 100 gram 32 cent Hoofdstraat 187 Onder aanvoering van het muziek corps „Wilhelmina" zal T.V.S. haar openlucht-uitvoering op Za terdag 7 Juli a.s. in het Burg. Rijkenspark doen voorafgaan door een propaganda-optocht. Wil deze volledig aan het doel beantwoorden, dan zullen alle T.V.S.-ers. van groot tot klein daaraan moeten deelnemen. We marcheren af om 18.15 uur vanaf de Cremerlaan, hoek Kerk- weg, via Hagelingerweg, Indische buurt, Hoofdstraat, Burgemeester Enschedélaan en Wüstelaan naar het Rijkenspark, waar om 19 uur precies met de demonstraties wordt begonnen. Zorg dus allen om 18 uur aanwezig te zijn; keurig in uniform gekleed. Over tollige kleding wordt per auto naar het Rijkenspark gebracht. Zij, die ver af wonen, kunnen hun fietsen in het fietsenrek bij de gymnastiekzaal plaatsen. Wanneer het weer onverhoopt zodanig is, dat de openluchtuit voering geen doorgang kan vinden dan wordt deze uitgesteld tot Maandagavond 9 Juli a.s., aanvang eveneens 19 uur, doch er wordt dan geen optocht gehouden. Het komt ons gewenst voor de verplichte dracht voor de diverse afdelingen nog eens onder de aandacht te brengen. Allenwitte gymschoenen zonder sokken; T.V.S. embleem links op borsthoogte, verkrijgbaar bij de bekende adressen. Jongens: witte korte broek en witte overhemdblouse met korte (of opgestroopte) mouwen. Meisjeskort zwart gymbroekje met wit overhemdblousje zonder mouwen. Heren: korte witte broek en wit interlock-hemd. Dames: zesbaans wit rokje met 6 groene knopen en wit blousje zonder mouwen (voor optocht); zwart zwempak (voor toestellen); wit jurkje (voor rythmische gym nastiek). Het koekje van de week een zeer licht croquant koekje Gebakjes mooi gesorteerd 18 ct Elke dag verse Cano's, Rondo's Gev. Koeken, Macronen, Cakes Fijn Krentenbrood per stuk f 1.10 Luxe Bakkerij 1. P. Hyper Hagelingerweg 39 Tel. 8523 Santpoort Blijf bij de tijd met een prima Horloge Een zeer grote col lectie vindt U bij Horloger Hoofdstraat 146, tel. 8592 8W@ft@Ê>: De Tandpasta N" voorsprong nemen. (7-3). Na een aantal goede honkslagen van Bart Melis en Siem Thoolen kwam de moed er weer wat in en tegen het einde werd veel beter ge speeld. Vooral Jan Pellemans op het eerste honk liet keurig werk zien. Het wisselen van werper bij R.C.H. belette Terrasvogels echter een verdere opmars en met 11-9 trok R.C.H. aan het langste eind van deze wel span nende maar niet beste wedstrijd. Zondagmiddag trad het tweede negental van Terrasvogels ook al tegen R.C.H. aan, n.l. tegen het 4de negental daarvan. Het was een gelijkopgaande strijd. Bij de stand 3-3 gebeurde het boven vermelde ongeluk met Stolk en na hervatting van het spel bleek de fut bij Terrasvogels (begrijpe lijk) verdwenen te zijn. Het werd tenslotte nog een vrij ruime en Het was een somber weekend voor de honkballers van Terras vogels. Niet alleen gingen beide wedstrijden tegen R.C.H. verloren maar Zondag werd Joost Stolk bij de wedstrijd van het tweede negental ernstig gewond naar het ziekenhuis gebracht na een on gelukkige val, waardoor hij zeker dit gehele jaarverder uitgeschakeld zal zijn. Van harte beterschap gewenst, Joost! In de belangrijke wedstrijd van het eerste negental tegen R.C.H.- III wilde het in het begin niet erg vlotten met de blauwwitten Hoewel zij toch practisch in de sterkste opstelling speelden (alleen Hans Clarenburg ontbrak) werden er nogal wat fouten gemaakt en R.C.H. kon spoedig een flinke wat geflatteerde 10-5 zege voor R.C.H. Ook het komende weekend staat in het teken van het duel Terras vogels - R.C.H. Zaterdagmiddag speelt het eerste negental de return wedstrijd in Heemstede en men heeft dus alle kansen nog in eigen hand. Bij een overwinning is de situatie in de kopgroep weer hersteld. Bij een nederlaag evenwel, zal Terrasvogels moeten gaan oppassen voor de onderste plaats, omdat ook de laagstge- plaatsten in opmars zijn. Het tweede negental speelt Zon dagmorgen op Schoonenberg de thuiswedstrijd tegen R.C.H. IV en ook zij zullen revanche moeten nemen omjhun mooie plaats^op de ranglijst niet te verspelen. Rustig denken Mijnhardt's u wt a bIetten Handboogschietvereniging V.Z.O.S. V.Z.O.S. heeft een onderlinge wedstrijd gehouden over 96 pijlen Voor deze strijd had een „on bekende" drie fraaie prijzen be schikbaar gesteld, met de voor waarden er bij hoe of deze ge wonnen konnen worden. Deze voorwaarden waren zo gesteld, dat ook de mindere goden een goede kans hadden. De uitslag was als volgt: punten - rozen le prijs J. de Jonge 805 14 A. Voogt 696 4 Rozenpr. P. Verzijlbergh 656 8 D. Fenne 639 8 G. Meiermans sr 629 6 4e prijs F. Verhappen 614 2 H. Janssen 607 4 M. Verhappen 596 5 5e prijs B. Uitendaal 595 6 J. Schijers 582 4 2e prijs J. Voorting 550 3 7e prijs C. Roskam 536 2 J. B. Böhm 517 1 H. v. Droffelaar 426 3 6e prijs E. Pimentel 424 6 Opening Banketbakkerij. Vrijdag j.l. had de opening plaats van Banketbakkerij v. Heiningen, welke firma de banketbakkers zaak van Maison Toeset heeft overgenomen. De zaak is verbouwd en gemo derniseerd en voldoet thans aan alle eisen des tijds. Naast de diverse koek- en gebak soorten, laten de vitrines een keurcollectie dozen Bonbons en Chocolade zien. Zoals bij elke opening, was er veel belangstelling en de bloemen pracht gaf een feestelijk aanzien. Voor de uitslag der reclame, welke deze firma organiseerde, leze men de advertentie. geven wij aan iedereen, volgens geheel nieuw systeem, met Kodak projectiefilmapparaat door Godfried Bomans (Vervolg) En voort draafde de zebra, dwars door Nederland, België en Frankrijk. En zijn karretje ratelde zelfs de Pyreneeën over, tot hij in het hart van Spanje terecht kwam. En overal ont moette hij paarden, witte, brui ne en gevlekte. Maar door geen van hen liep een streepje. En in Madrid kwam hij zelfs het paard van Sinterklaas tegen dat het mooiste paard is in de gehele wereld. Het had een za del van marsepein en leidsels van het fijnste veterdrop en 't rook van top tot teen naar pe pernoten. Maar helaas er liep geen streepje door. In Sevilla ontmoette hij een paard, dat werkelijk strepen had. Maar de kleine zebra voel de twijfel en hij wist niet waar om. En hij wandelde met haar in de regen en zie, toen liepen de strepen door elkaar, want zij was geverfd. Toen begreep de zebra dat het om zijn karretje ie doen was en hij verbrak de verloving!. Want hij wilde ah leen trouwen met een echte zebra, en niet met een vrouw, die eieren voor haar geld koos. Maar toen hij in Gibraltar ge komen was en naar de overkant van het water keek, toen gingen zijn manen rechtop staan en zwiepte zijn staart. Want hij voelde dat daar het land was, waar de vrouwen woonden met een streepje er door. En hij stak over op het pontje, recht over eind en met schitterende ogen. En zodra hij aan land geko men was, draafde hij met zijn karretje regelrecht het grote Afrika binnen, in vliegende galop. Hij ratelde maar voort over de bergen en door de woestijnen en na drie dagen kwam hij in een wijde vlakte waar een grote kudde zebra's sijond .te' grazen. De kleine zebra hielj stil en weende van geluk. „Dit is het", sprak hij ontroerd, „daar heb ik drie ja ren op gewacht". En hij ging naar de allerliefste jonge zebra die verlegen onder een boom stond, en zei: „Niets heb ik je aan te bieden. Want de eieren zijn bedorven, de boter is op en de melk is zuur geworden. Maar ik ben een echte zebra. Zullen we?" „Ik wil wel', antwoordde de jonge zebra, „en ik hoef niets bijzonders te hebben. Want als ik met je trouw, dan heb ik iets wat niemand heeft". En zij trouwden samen. En alle zebra's liepen uit om het karretje te zien, dat geduldig voor het stadhuis stond tot het voorbij was. En de volgende dag stuurden zij het wagentje terug, franco per post naar Gouda. En toen de was. „Vrouw" zei hij, „die de melkboer dë kist had uitge pakt begreep hij dat het in or- twee hebben elkaar gevonden. (En ik ben nu een gewone, melkboer geworden, zonder ze bra. Hou je nog van mij?" Als antwoord gaf ze hem een kus en sprak: „Zolang ik met jou getrouwd ben, heb ik iets wat niemand heeft En zij namen 'n door de weeks paardje, spanden bet versleten karretje er achter, kochten nieuwe flesjes melk en verse pakjes boter en kozen eic ren voor hun geld. Leert nu reeds motor of scooter rijden ABMB BEïl Salon voor Haarverzorging TERRASWEG 63, tussen B. Enschedélaan en Wul- verderlaan, TELEF. 8057 Bij een goed RAPPORT of EXAMEN geeft U als beloning natuurlijk een HORLOGE van A-BBCEKMEULEN t.o. Overbildtweg Schelvis Kabeljauw Tarbot Schol Griet Tongen DIEPVRIES Kabeljauw, Schelvis en Koolvis GEBAKKEN VIS Zoute en zure Haring Stoofaal Gerookte Vissoorten en Paling C. GRAS ZOON Bloemend.straatweg 142 Tel.8519 SANTPOORT-STATION 3ames.Jir,s,huié7 Babyderm-zeep met plastic tafelblad inhoud 50 liter met thermometer II II met tijdklok f 213.00 Vraagt vrijblijvend inlichtingen en demonstratie Al deze merkartikelen met fabrieksgarantie HOOFDSTRAAT 194 TELEFOON 8764 RECTIFICATIE In de advertentie van vorige week van Speciaalslagersbedrijf O. v. «1. Kolk is een fout geslopen. Er staat: Doorregen Runderlappen f 1.80 500 gram Dit moet zijn: Doorregen Runderlappen f 2.00 500 gr. CrESLiAGD ROJÜiHAVIMlU „BBOEZE" 1 Bloemendaalsestraatweg 129 - Telefoon 8718 .„HOOFDSTRAAT 177 SANTPOORT Philips Lamp met daarbij behorende Tabletten Omyl verstuivers Sheltox en Flitspuiten D.D.T. enz. Hagelingerweg 21, tel. 8330 Uw door gediplomeerd Instructeur De nieuwste leswagens Gedipt. Auto-, Motor- en Scooter- Rijschool A a K A l> MEYÏ1

Weekblad Huis aan Huis | 1956 | | pagina 2