SanfoooisWeehblad ü&n jpredlkbourten DAM PO Nieuw Jeugdhuis geopend. TANDPASTA IVO ROL Afscheid Politie commissaris Weyburg. Concert. Het smeulende vuur. Bazar Jeugdhuis. Een oude zaak in een nieuw kleed. Januari 1959 Voetgangers SPACSDIINSTARTSfflJ TAXI Het voordeligste adres E.S.T.O. TAXI BeLnncRiJK€ ezeN verkouden R.K. Kerk, Santpoort 30e Jaargang no 4 Redaktie: Terrasweg 31 Kerkerinklaan 45 Uitgave van Drukkerij Cornegge Telefoon 8619 Vrijdag 30 jan. 1959 Administratie en advertenties: Drukkerij Cornegge Terra sweg 31 Telefoon 8619 Kerkerinklaan 45 na 6 uur telef. 7029 WtlMWiiiiilMMtTlriiWiiiiwirrimrir rnnirimTfflir-i«rn-Wi"tr"r--"- Donderdag 22 januari was een feestdag voor de jeugd van de Gereformeerde Kerk van Santpoort. Het lang verbeide jeugdhuis werd officieel in gebruik ge nomen. Toen de plaatselijke predikant Ds. M. M. J. C. de Kluis zich gereed maakte om de vergadering te openen, kon hij vooraf tot zijn vreugde mededelen, dat de nieuwe piano, waarop de zang zou worden begeleid, een geschenk was van een echtpaar, leden van de kerk. Voor waar een prachtig cadeau. Na de opening op de gebruikelijke wijze werden enkele afgevaardigden verwelkomd n.l. de heer Kwakkel namens de Gemeente Velsen, de heer J. Wezelman namens de Ned. Herv. Kerk Santpoort en de heer H. Al- blas namens de Chr. Gereform. Kerk van Haarlem-N./Santpoort. Tevens waren aanwezig de aannemers van het gebouw de heren F. 6 C. de Vries te Santpoort. De heer Smid, voorzitter van de com missie van Beheer gaf een historisch overzicht opgediept uit de notulen, van „hoe het groeide". Hieruit kwam duide lijk naar voren hoe tijdrovend de voor bereidende werkzaamheden waren. Na hem kwam de heer Oderkerk, voorzitter van de Bouwcommissie aan het woord. Hij gaf een opsomming van de taken waarvoor deze commissie zich geplaatst zag en welke om uitvoering vroegen. Verder dankte hij alle medewerkers voor hun prestaties en toegewijde arbeid. In zijn woorden van dank richtte hij zich in het bijzonder tot de heer H. van Heusden onder wiens architectuur de bouw was uitgevoerd. Heel veel uren heeft hij besteed en vele problemen op moeten lossen om dit werk tot stand te brengen. Hij en de aannemers kunnen echter bogen op een fraai resultaat. De moderne kleurschakeringen, verlichting en stoffering zijn een lust voor het oog. Dit gevoegd bij een ruim toneel en een mo dern ingerichte keuken zal ongetwijfeld de kans op verhuur op de vrije dagen bevorderen. Als aandenken aan zijn be langeloze medewerking, werden aan de heer van Heusden boekwerken aangebo den op het gebied van de geschiedenis van de bouwkunst. Aan mevr. van Heus den werden bloemen aangeboden en in haar werden alle vrouwen geëerd en bedankt voor het feit, dat zij hun mannen zo vaak hebben moeten afstaan in ver band met de gememoreerde werkzaam heden. Ds. de Kluis gaf daarna zijn visie op het jeugdwerk. Het is begonnen om de gees telijke waarden. Dit gebouw is een waardevol en fraai middel om de activi teiten van de jeugd uit te bouwen. Hij hoopte, dat de jeugd dit zou inzien en de thans beschikbare mogelijkheden zou uitbuiten. Enige leden van de oudere jeugd gaven daarna een propagandistische schets hoe goed en prettig het nu zou worden. Zij meenden hun vreugde het best te kunnen vertolken door het aanbieden van een Bijbel, te gebruiken in het nieuwe jeugd huis. Deze werd overhandigd aan de voorzitter van de nieuwbenoemde Jeugd huiscommissie, de heer I. v. d. Ploeg. Deze heer gaf enige lijnen aan, waarnaar hij zich dacht te richten bij het gebruiken van het gebouw. De reeds genoemde afgevaardigden filici- teerden de Gereform. Kerk met de aan winst van dit gebouw en hoopten, dat de gestelde doelen verwezenlijkt zouden worden. VELSEN VERLOOR MET ERE. Op het hoofdterrein van „Schoonenberg" hebben Velsen en Beverwijk zondag j.l. elkaar in een buitengewoon spannende en over het geheel boeiende wijze de punten betwist. Beverwijk won tenslotte met 21, maar de uitslag had net zo goed andersom kunnen wezen, waarin dus feitelijk verdisconteerd zit, dat een gelijk spel de verhouding beter zou heb ben weergegeven. Voor deze ontmoeting bestond flinke belangstelling en we menen te mogen veronderstellen, dat ook zij, die noch gekomen waren om Velsen te zien win nen, noch om Beverwijk beslag op beide punten te zien leggen, zich hun gang naar „Schoonenberg" niet beklaagd zullen hebben. Beide partijen waren volkomen tegen elkaar opgewassen, al is het mogelijk, dat Velsen na de rust iets meer in de aanval is geweest. Jammer was het, dat de geelhemden het in hun voorhoede te veel van enkele spelers moesten hebben, daar hun links buiten bepaald zwak was, Hijnen als rechtsbinnen niet tot grote prestaties kwam en Wittebrood vanwege zijn sue cesvol optreden destijds in Beverwijk van linksachter Minneboo een zeer secure be waking genoot. Daarom moest het in hoofdzaak van Graman en nog meer in het bijzonder van Hoogzaad komen. De Velsen-midvoor vooral heeft een prima wedstrijd gespeeld, hoewel hij het tegen de Beverwijk-spil ook al een Minne boo zeker niet gemakkelijk had. Hij zorgde er in de eerste helft met een machtige omhaal voor, dat doelman Raap van beide keepers het eerst moest vissen en schoot al spoedig na de rust buiten bereik van deze doelman tegen de paal. Voorts zagen we hem in de tweede helft de bal na een hoge voorzet ineens op zijn slof nemen en slechts een snelle reactie van Raap behoedde het Bever wijk-doel voor een tweede doorboring. Na Hoogzaads doelpunt duurde het tot de laatste minuut van de eerste helft, alvorens Waanders de overigens niet on verdiende gelijkmaker kon scoren. Hier bij ging doelman Kaasenbrood niet hele maal vrijuit en dit was jammer, want de Valsen-doelman heeft in deze ontmoeting r, zermalen voortreffelijk werk laten zien. tzelfde geldt ook voor Jan Bakkum en jan van Bugnum, die door hun tactische opstellen en grote trapvastheid wel bij zonder imponeerden. Ook „veteraan" Leo Boon was niet makkelijk te passeren, maar zijn spelopbouw is voor verbetering vatbaar. Van de jeugdige kanthalfs kon Wim Schoorl ons het meest bekoren^Die knaap komt er wel!. In de tweede helft heeft Gerrits voor Beverwijk het winnende doelpunt ge scoord. Het was volmaakt onhoudbaar voor Kaasenbrood. Velsen heeft hierna ook nog een tweede goal gemaakt, doch even tevoren had de goed leidende scheidsrechter een overtreding geconsta teerd, die ons, eerlijk gezegd, is ontgaan. Tenslotte onzerzijds nog deze opmer king: Enige minuten voor het einde zagen we Bakkum in de voorhoede opduiken. Waarom dit niet eerder geschiedde, is ons absoluut een raadsel. Het was toch duidelijk te zien, dat Hijnen deze middag in de voorhoede slechts tot matige pres taties kwam en dat mede daardoor na het scoren van het tweede punt door Beverwijk de gelijkmaker niet bepaald in de lucht hing. Waarom dan niet door de opname van Bakkum de voorhoede ver sterkt? De enige risico, die men misschien kon lopen, was, dat als Hijnen ook op de spilplaats zou tegenvallen, het moge lijk 13 zou zijn geworden. Maar 12 of 1—3 maakt geen verschil! TERRASVOGELS BLIJFT IN DE BAGGER STEKEN. „Ik dacht, dat ik uitvoerder van bagger- werken was geworden", zeide ons een der spelers van Terrasvogels, die zondag j.l. deel had uitgemaakt van de blauw witte ploeg, die in Hoofddorp ETO partij had moeten geven. Reeds bij het betreden van het veld was het te zien, Dat het ETO-terrein geducht van de neerslag van de laatste weken te lijden had gehad, maar toen er enige tijd op gespeeld was, was het helemaal erg. Dat de Hoofddorpers, aan zulke omstandig heden gewend, zich op dit terrein beter weerden dan de Vogels, ligt voor de hand. Vooral de voorhoede der Haarlem- mermeerders scheen zich van de slechte terreinomstandigheden weinig aan te trekken en speelde een dusdanig rap spelletje, dat Robben c.s. er de handen aan vol hadden en tenslotte maar hun toevlucht namen tot het stellen van de buitenspelval en dit geschiedde met suc ces: herhaaldelijk kondigde een schil gefluit door de scheidsrechter aan, dat de ETO-ers weer eens in dit valletje gelopen waren. Mede door deze taktiek slaagde de Terrasvogels er in het aantal keren dat doelman Drost gepasseerd werd te beperken tot vijf. Zowel voor als na de rust waren de Hoofddorpers het sterkst. De blauwhem- den moesten het middenveld prijs geven en meermalen moesten de voorhoedespe lers de verdediging komen assisteren. Reeds na 10 minuten had de ETO-links- buiten succes, zij het ook, dat dit doel punt in geheide buitenspelpositie gescoord werd. Ook aan het tweede doelpunt, ge scoord door de „uitgekookte" en schot- vaardige middenvoor der thuisclub, zat een luchtje, daar o.i. Drost de bal uit de handen werd getrapt. Nog voor de rust bracht dezelfde speler de stand op 30. Vijf minuten voor rust maakte Thoole echter op fraaie wijze een tegenpunt. Rust 31. Ook na de hervatting domineerde ETO weer opvallend en moest de Terrasvogel- verdediging herhaaldelijk in actie komen. Robben was nu in de voorhoede gaan spelen, maar tot vlotte combinaties kwam het blauwwitte aanvalsquintet ook nu weer niet. De ETO-middenvoor wist nog tweemaal het Terrasvogels-net te vinden deze aanvalsleider scoorde dus 4 doelpunten zodat ETO met 51 DE KNVB-BEKER. Voor de KNVB-beker heeft Velsen dit maal geloot tegen EDO, de Haarlemse semi-profclub uit de 2de divisie. Het geldt hier wederom een thuiswedstrijd voor onze plaatsgenoten. HEIN RÖBBENS LAATSTE WEDSTRIJD. Zondag a.s. speelt Hein Röbben definitief zijn laatste wedstrijd voor het eerste elftal van Terrasvogels. Röbben, die thans 42 jaar is, heeft een eervolle voetballoopbaan achter de rug, niet alleen omdat hij zich een speler van bijzondere kwaliteiten heeft getoond, maar ook doordat hij, ondanks het feit, dat iedere voormalige eerste Klasser hem met open armen zou hebben ontvangen, zijn in de lagere regionen uitkomende clubs eerst Bloemendaal, daarna het en vervolgens, na een fusie van deze daaruit voortgekomen De Kemphanen club met onze Santpoortse voetballers, Terrasvogels is trouw gebleven. WAT ONS ZONDAG A.S. TE WACHTEN STAAT. Velsen trekt de komende zondag naar Assendelft om daar de club van die naam partij te geven. De Assendelfters staan er niet best voor, beztten op één na de onderste plaats en zullen zich vooral niet lekker voelen, omdat K.V.V., de hekkensluiter, zondag j.l. tegen Wijk aan Zee tekenen van beterschap getoond heeft, Velsen moet dan ook maar op stevige tegenstand rekenen en zich maar niet teveel spiegelen aan de 60 over winning van 26 oktober. Doen zij dit laatste niet en spannen zij zich voldoende in, dan nemen de geelblauwen de punten mee naar Santpoort. Terrasvogels met voor het laatst Hein Röbben in de gelederen zou het heus waar zijn? - speelt thuis tegen D.I.O. Het zou een aardige suprise voor deze Terrasvogels- veteraan zijn, als hij zijn laatste wedstrijd voor het eerste elftal met een overwinning kon besluiten. Dat zal ongetwijfeld niet meevallen, want D.I.O. neemt een behoorlijke plaats op de ranglijst in, maar als alle medespelers van „Hein" zich nu eens ernstig voorna men hem dit pleziertje te gunnen, dan wie weet 1 Vrijdagmiddag 30 januari zal op het raadhuis in Velsen een receptie worden gehouden, waarop gelegenheid zal zijn om afscheid te nemen van de commis saris van politie, de heer J. P. Weyburg, die, zoals "»ij reeds eerder hebben gemeld, met ingang van 1 februari met pensioen gaat. In de ochtenduren van vrijdag 30 januari zal op het hoofdbureau van politie aan het Tiberiusplein in „eigen politiekring" afscheid worden genomen van commissa ris J. P. Weyburg. Naar aanleiding van bovenstaand bericht omtrent de receptie ten Raadhuize op vrijdag 30 januari a.s., ter gelegenheid van het afscheid van de heer J. P. Weyburg als Commissaris van Rijks- en Gemeentepolitie, is ons van de zijde van het Gemeentebestuur medegedeeld, dat het in verband met de beperkte ruimte in de raadzaal helaas niet mogelijk is an ders dan op uitnodiging, te ontvangen. De Gem. Zangvereniging „Vox Humana" geeft woensdag 4 februari haar jaarlijks concert onder leiding van de dirigent Anton de Beer. Medewerking wordt verleend door Isa van der Meulen, sopraan en Willy Doorenbosch, piano. O.a. worden gezongen Aria's uit diverse opera's, de Liebesliederenwaizer van Brahms en Slavische Dansen van Dvovak. Het bestuur rekent dat vele zangliefheb bers de zaal van „Zomerlust" zullen vullen Met dit toneelstuk komt de R.K. Gem. Toneelvereniging „Getosa" zaterdag- en zondagavond in „Zomerlust" op de plan ken. „Het smeulende vuur" speelt op een kleine plaats langs de Engelse kust in de woonkamer van het landhuis van Spenzer. Zondagavond is er na afloop gezellig samenzijn. R.K. Gem. Zangvereniging „Da Pacem" „Da Parem" heeft grote plannen, er staat namelijk een Opentte Concert op het programma en de eerste repetities zijn begonnen. Een twintigtal nieuwe leden waren op deze repetitie aanwezig en mochten er meerdere zangliefhebbers zijn, dan kan men iedere woensdagavond een kijkje komen nemen in de achterzaal van hotel „De Uilenboom", ingang Vlugthovenstraat. Natuurlijk is een spoe dige aanmelding gewenst. Ook de gehouden Filmavond is een succes geworden en menigeen ging met een prijsje naar huis. Na de feestelijke opening van het Geref. Jeugdhuis aan de Schipbroekenweg, staat een feestelijke bazar op het programma. Vier avonden, van 28 tot en met 31 januari a.s. gaan om half acht de deuren open van het nieuwe jeugdhuis tot het houden van een gezellige fancy-fair. De commissie is in staat, daartoe gehol pen door vele firma's in het land, doch wel in het bijzonder door de prachtige medewerking van onze Santpoortse win keliers, wat moois te brengen. Diverse attractie s staan opgesteld om u gezellig bezig te houden en mooie prijzen zijn hiervoor beschikbaar. Zaterdagavond trekking van diverse prijzen met als hoofdprijs een lux dames- of herenrijwiel, dat te bezichtigen is in de rijwielzaak Kosters, aan de Hoofd straat no. 166. Woensdag- en zaterdagmiddag attracties voor de kinderen. Ned. Chr. Vrouwenbond. De jaarvergadering van de N.C.V.B., af deling Santpoort Zuid, is vastgesteld op maandag 2 februari a.s., des avonds om 8 uur in gebouw „de Toorts", Duinweg 34, Santpoort-Zuid. Belangstellenden hartelijk welkom. Vrijdag j.l. vond de opening plaats van het algemeen Levensmiddelenbedrijf van de heer J. Blom, aan de Hagelingerweg, en dat men van iets ouds iets nieuws kan maken is hier zeker gebleken. Het bekende groentezaakje is herschapen in een moderne zaak, waar men niet alleen groente, doch thans ook diverse levens middelen kan verkrijgen. De heer Jan Blom Jr. heeft in korte tijd het Kruide niersdiploma verworven en dit gaf aan leiding tot de verkoop van deze artikelen, welke zeer overzichtelijk in de zaak ge- etaleerd zijn. Het mocht de beide heren op de openings dag niet aan belangstelling ontbreken. Een keur-collectie bloemen en planten gaf aan deze bijzonder goed verlichte zaak een feestelijk aanzien. De Hagelingerweg, welke de laatste maanden op zakengebied veranderingen ondergaat, is weer een flinke zaak rijker geworden. ,,De stem des volks" De trekking der loterij, welke wordt ge organiseerd door de afd. Santpoort van „De Stem des Volks", zal plaats vinden in een gezellig samenzijn op zaterdag 31 januari des avonds om 8 uur in het gebouw De Toorts aan de Duinweg te Santpoort-Z. Damclub Santpoort. Met ingang van de maand februari wor den de clubavonden van de damclub Santpoort gehouden op de woensdag avonden om kwart voor acht in een der zalen van het badhuis „Spaarnberg". De eerste clubavond vindt plaats op woens dag 11 februari a.s. Woensdag 4 febru ari is de algemene ledenvergadering. Bridgeclub De Kennemers. De uitslagen van de zevende winter competitie 'luiden: Afd. A. 1. Fam. Spruyt 68,45%: 2. Heren Kruis man-v. Munster 57,74 3. Heren Seegers-Porck 57,14%; 4. Fam. Wit mond 51,19%; 5. Paats-Bode 45,24%: 6. Fam. v. Zantvoort 42,26 7. Mevr. Kroone-Hr. Andela Jr. 41,07 8. Fam. Rietdijk 36,90% Afd. B. Noord-Zuid lijn. 1/2. Mevr. EdelingHr. Bouman 53,57%; 1/2. Heren v. d. Wal- v. Thiel 53,57%; 3. Mevr. Sprang-Hr. Steinberg 52,98 4. Fam. Dirven 50,89 5. Mevr. Nieu- wenhof-Hr. Muller 49,70% 6. Fam. Dekker 47,02 7. Dames Muller-Smak- man 42,26 Oost-West lijn. 1. Fam. Weyers 62,80%; 2. Heren Top- v. Rij 60,71 3. Dames Seegers-v. Munster 47,62 4. Dames Kuhlman- Smit 47,02%; 5. Fam. Vader 45,83%; 6. Heren Bodewes-Wierda 44,62 7. Mevr. Mulder-Hr. Kleefstra 41,38%. In de A-Afd. gaat de strijd nu tussen de heren Kruisman-v. Munster, de heren Seegers-Porck en de fam. Spruyt. Deze laatsten hebben hun achterstand op de leiders dank zij hun overwinning van de afgelopen donderdag teruggebracht tot slechts 5 punten. In de B-Afd. hebben de heren Top-v. Rij nu definitief de leiding genomen. De fraaie score van de fam. Weyers heeft dit paar ook weer bij het leidende drietal gebracht. In de bondscompetitie verloor het tweede kansloos van „de Pelikaan". Dit team heeft nu drie wedstrijden verloren en er dient flink te worden aangepakt wil men degradatie ontlopen. Het derde viertal verspeelde een goed deel van zijn kam pioenskansen door in IJmuiden slechts gelijk te spelen. Hun achterstand op de leiders bedraagt echter nog maar 1 punt, zodat zij hun kans nog in eigen hand hebben. Het vierde team demonsteerde hoe men tegen „de Jump" moet spelen en kwam met een flinke overwinning naar huis terug. Schaakclub „Santpoort". De onderlinge schaakcompetitie vordert gestaag, elke week worden er heel wat partijen afgewikkeld. Dr. de Groot bracht zijn afgebroken partijen tegen Wolters en Schuurman tot een einde. Van eerst genoemde verloor hij, maar Schuurman moest een nul incasseren. In groep II boekten Blokker, Pieterse en Geus de volle winst, terwijl Duin en Koolhaas de eer deelden. In groep III blijven Lammertsma, Kruyff en Sterk Jr. winnen. Dit drietal zal ver moedelijk wel uitmaken welke twee van hen mettertijd naar groep II zullen pro moveren. Hoogzaad verraste Baljet door Baljet tot opgeven te dwingen. Bondscompetities De belangrijke wedstrijd tegen Bloemen daal I is achter de rug en zowaar wist „Santpoort" met 73 te winnen! Kroone speelde zijn partij vooruit en won deze. We begonnen in Bloemendaal dus al met 01. Dit heeft onze mannen blijkbaar geïnspireerd tot flink aanpak ken, want op een gegeven moment ston den we met 05 voor. De stand wijzigde ten slotte in 16. De nog in gang zijnde partijen werden wegens het late uur in onderling overleg gearbitreerd en wel met de uitkomst 2-1 (2 'remises en 1 gewonnen) O! Bloemendaal. Dit betekent dus een fikse zege voor de Santpoorters. De strijd verliep in de beste verstandhouding en mochten we de feli citaties van voorzitter Lankamp in ont vangst nemen. Het dient gezegd, dat het ons wel meeliep. Zowel ons lid Sterk als Pels stonden er in het middenspel alles behalve gunstig voor en was de algemene indruk, dat ze beiden zouden gaan ver liezen; maar dank zij fouten van hun tegenstanders in de eindfase werden 't tenslotte nog 2 overwinningen voor „Santpoort". Dat het schaakbord erg glad is, werd alweer bewaarheid, men kan makkelijk struikelen. Onderstaand volgt de gedetailleerde uitslag: W. v. d. Werff (B)—K. Steijn 0—1; Flach-Kroone 01BoutellierC. Pels 01; BolsenbroekWolters YiYi', P. v. d. WerffBlansjaar 01; W. Hogenbirkv. d. Bergh 10; Blom Juning Yl'< BeemHaanappel 10; H. HogenbirkBusselman 01; Janssen Sterk 01. Men meldt ons: In een tuin aan de Bloemendaalsestraat- weg 38 te Santpoort- Zuid staat een rose roos te bloeien. Een zachte winter of een vroeg voorjaar Weet u, a. dat voetgangers op de weg verplicht zijn van de voetpaden (trottoirs) ge bruik te maken? b. dat voetgangers bij afwezigheid van een voetpad, of indien zij in het ge bruik van een voetpad belemmerd (door opbreking of anderzins), ge bruik mogen maken van een rijwiel pad? c. dat, indien er geen bruikbaar voetpad en evenmin een bruikbaar rijwielpad aanwezig is, gebruik mag worden ge maakt van de rijbaan en wel in de bebouwde kom aan de uiterste linker- of rechterzijde van de rijbaan en bui ten de bebouwde kom op de uiterste linkerzijde van de rijbaan, of indien de weg meer dan één rijbaan heeft, op de uiterste linkerzijde van de lin ker rijbaan? d. dat voetgangers bij het gebruik van rijbaan of rijwielpad, het verkeer niet meer mag hinderen dan noodzakelijk is? DE BÉSTE en niet duur.Tube 95-70-45 ct ZONDAG A.S. Gereformeerde Kerk 10 en 17 uur ds de Kluis Chr. Gereformeerde Kerk 1 Pniel-Kapel) v.m. 10.30 uur ds. J. C. Maris n.m. 3 uur ds. J. P. Geels Doopsgez. Gemeente IJmuiden Kelmstraat, IJmuiden 19.30 uur ds. J. P. Jacobszoon Lutherse Gemeente Kapel Westerveld" te Driehuis 9.30 uur ds. J. A. Roskam Ver. Vrijz. Herv. IJmuiden \belenstraat 1 te IJmuiden, 10.30 uur P. J. Baruouw te Wognum Doopsgezinde Gemeente Remonstrantse Gemeente Gebouw Spaarnberg" 10.30 uur ds. J. P. Jacobszoon Ned Herv. Kerk Dorpskerk 10 uur ds. L. Brink, Velsen 19 uur ds. J. Dickhout, IJmuiden-oost Adventskerk (Ziekenhuiskerk) 10 uur ds G. H. van Willenswaard Jeugdhuis 10 uur dhr. De Jong Zondag a.s. M. M. C. TROOSTER, Wijn. Daniëls- laan 14, Telefoon 8410 APOTHEKEN Zondag De Santpoortse Apotheek Bloemend.straatweg 145, Santpoort-St. Telefoon K 2560—8249 Elswout Apotheek Bloemendaalseweg 341, Overveen Telefoon K 250057903 Wijkzusters „Het Witte Kruis" Zondagdienst Zr. Langejan, Driehuizerkerkweg 102 Driehuis, Tel. 2550 5288 Speciaal ingericht voor trouwrijden Dag èn nacht bereikbaar ook voor ziekenvervoer TELEFOON 8250 - SANTPOORT A. J. P. Steqemeijer, Surinamestraat 4 T€L€fOonnumm€RS) POLITIE BUREAU SANTPOORT Hoofdstraat 150, TELEF. 8300 bij geen gehoor K 25506444 Bij brand 02550 6400 Zondag Sexagesima I februari. Voortaan zijn de Zondagsmissen te 7 uur, 8.15 en 11.30 uur. De Hoogmis te 9.30 uur. Lof te 7 uur. Maandag 2 februari: Maria Lichtmis. De H.H. missen zijn 's morgens te 7 uur en 8 uur. De plechtige kaarsenwijding, licht processie en Gezongen Avondmis te 20 uur. Dinsdag 3 februari: te 7.15 Maria Garde Groep II. Te acht uur Lourdes Novene, daarna Maria Congregatie (Jongevrou- wen. Woensdag 4 februari: te 7.15 H. Familie (Jeugd). Te 8 uur: Lourdes Novene. Donderdag 5 februari: te 8 uur H. Familie Heren en Lourdes Novene. Vrijdag 6 februari: Eerste vrijdag van de maand. H.H. Missen te 6.30, 7 en 8 uur. Te 7.30 Lof en Lourdes Novene. Zaterdag 7 februari: Te 10 uur Gezon gen Huwelijksmis voor het bruidspaar van der Lindenvan der Putte. Te 7 uur Broederschapslof.

Weekblad Huis aan Huis | 1959 | | pagina 1