SanfocdtsWeehblad aan [predikbeurten r r Een Chalet uitgangspunt voor uw vacantie. Nederlandse Boekenweek dit jaar ook in Londen. Bridgeclub De Kennemers Biljarten Benoeming Hoofd School met de Bijbel Kenn. Vrouwenkoor R.K. Kerkf Santpoort Ned. Veren. v. Huisvrouwen Schaken" Klaverjassen. 'ZONDAGSDIENST ARISEN 1 TAXI Het voordeligste adres TAXI E.S.T.O. 30e Jaargang no 11 Redaktie:! Terrasweg 31 kerkerinklaan 45 Uitgavè van Drukkerij Cornegge Tefefüon 8619 Vrijdag 20 maart 1959 Administratie en advertenties: Drukkerij Cornegge Terrasweg 81 Telefoon 8619 Kerkerinklaan 45 na 6 uur telef. 7029 De „actie-radius" van de moderne va- cantieganger is voor wat de Euro pese landen betreft vrijwel onbe grensd. Hoort slechts welke landen of plaatsen zelfs de jongste bediende van een kantoor, bedrijf of werkplaats, dan deze streken hebben bezocht weten dit eveneens. Zij die dit nog niet hebben ervaren volgen dit advies! Het voor en naseizoen aan de Italiaanse Rivièra is een verrukking. De Rivièra dei Fiori de Rivièra van de bloemen! Het wel een leerling van een middelbare school in hun vacanties weten te berei- en. En dan te denken dat deze verha- ■n, die zij in het verleden uit hun fan- sierijke duimen moesten zuigen, thans arkelijkheid zijn. Een werkelijkheid die toegang geeft tot de deuren en hekken van jeugdhuizen en kampeercentra in Jen vreemde. Hoort slechts de verhalen van huisgenoten, collega's, vrienden en kennissen of buren, die allen op hun eigen wijze hun niet al te ruime vacan- tiebudgets toch voor trips over de lands grenzen wisten te benutten. Ieder weet dat tegenwoordig een buitenlandse reis van het vlakke, met sloten doortrokken land, naar bergmassieven en meren be zittende landen mogelijk is. Nu het kwakkelijs van deze winter weer !t de sloten verdwenen is en het zon- 'tje de strijd tegen de nachtvorst weer lere morgen overwint en de eenden al er paarsgewijze over de buitenwijken de stad vliegen beginnen wij al- :r een beetje aan de komst van een uwe lente te geloven. 'at geloof wordt aan de voet van de Jolomieten en de Italiaanse Rivièra al weer enige weken eerder werkelijkheid dan in het lage land aan de Noordzee. He zeer vroege en constante lente in :t zuiden" is voor de vroege vacan- ïanger altijd om drie voorname rede- belangrijk. eerste: hij verlengt de zes tussenlig- eiide jaarmaanden met vele milde zon- surplus -dagen; Ten tweede: liggen de huurprijzen in chalets in het voor- en naseizoen altijd 1520 lager; Ten derde: is voor de werkelijke rust-in- vacantie-zoekende de drukte in het hoog seizoen dermate groot en de temperatuur hoog, dat veelal niet van een nieuwe- krachten-opdoende vacantie gesproken kan worden. Wie zoals wij regel matig in het verre voor- en naseizoen intens blauwe water van de Middellandse Zee golft traag aan op de zachtglooiende heuvels, waarop het gehele jaar door on telbare bloemen de zon-zoekers verkon digen dat het daar altijd zomer is. Geen streek maakte in de laatste jaren sneller furore als vacantiecentrum dan deze Italiaanse Rivièra en geen stadje paste zich sneller bij deze ontwikkeling aan dan SAN REMO. SAN REMO, een lichte zonnige stad waar grote hotels de brede boulevards omzomen, een modern en stijlvol casino Onassis verspeelde er vorig jaar een vermogen maar U heeft met een paar lire minstens evenwel spanning en vele ras-Italiaanse eethuisjes, waar het goed en goedkoop eten is. In dit SAN REMO dat al vele jaren geleden ons hart gestolen had reserveerde de CHALET DIENST EUROPA n.v, voor deze zomer een aantal woningen en ap partementen. Stel U voor een moderne flat met alle gemakken daarvan, Ita- liaanslicht gemeubileerd, Uw eigen keu ken en een balkon waarop altijd de zon schijnt. De parasol die daar steeds te vinden is, staat alleen 's morgens vroeg en in de late namiddag ongeopend in de hoek. Vanuit Uw „eigen" gemakkelijke stoel op dat balkon kijkt U uit over de Middellandse Zee Zwemmen kunt U er altijd in januari is de watertemperatuur er nog 18 gra den en op de heerlijk koele avonden kunt U lange wandelingen maken over de heuvels die het stadje omringen of flaneren langs boulevard-terrasjes en hier en daar de Chianti gaan proeven. Door die hele lange zomer van maart tot oktober is SAN REMO het ideale oord voor hen die hun vacantie in het voor of naseizoen moeten nemen. Op U wach ten de flats, alle nog geen 10 minuten gaans van de zee, met eigen keuken en balkon met parasol. Jrote belangstelling in onze kolonie en van Engelsen, die Nederlands studeren, (van de Londense correspondent Provinciale Pers) Dank zij het initiatief van mevrouw L. veja-Jambroes uit Santpoort (N.H.), die lekendheid geniet wegens haar bezorging van vakliteratuur voor de Nederlandse .irtsen, heeft de Boekenweek een ver lengstuk gekregen in Engeland. Dit jaar voor het eerst doet een uiterst aantrek kelijke collectie Nederlandse boeken in Londen de ronde langs een aantal ten toonstellingen, door mevrouw Keja ge organiseerd, die daartoe in staat is ge steld door een Amsterdamse Boekhan del (Robert Premsela) en een aantal Ne derlandse uitgevers. Dit is van meer dan incidentele betekenis, omdat onder de tal rijke in Engeland permanent wonende en tijdelijk werkende landgenoten, al lang de behoefte is gevoeld om kontakt te hou den met het Nederlandse geestesleven. Speciaal voor de jeugd is dit van belang omdat zij dreigt te vervreemden van haar land. De Boekenweek, die geopend werd in de Social Hall van de Dutch Church, trok dan ook meteen grote belangstelling van leden van onze kolonie. Het Nederlandse boek vormde zodoende het middelpunt op jongeren-bijeenkom sten, zowel van hervormden als gerefor meerden. Het ligt in de bedoeling, de boeken in de komende dagen ook ten- toontestellen in het onder r.k. leiding staande Netherland House, het algemene centrum voor werkende Nederlandse meisjes, in Hampstead. De Boekenweek in de Britse hoofdstad, waar een dergelijke instelling wat het Engelse boek betreft, onbekend is, vorm de ook een unieke gelegenheid voor de talrijke Engelsen, die onze taal bestude ren en meer dan gewone belangstelling voor ons land en zijn kuituur koesteren, om kennis te maken met de nieuwste Ne derlandse boeken. Op de Colleges, waar de heer Fernand Renier en mej. Rosey Pool vele jaren Nederlands doceren, werd plaats voor de Boekenweek inge ruimd, terwijl de studenten in staat ble ken het door mevrouw Keja opzettelijk in het Nederlands gesproken inleidende woord uitstekend te volgen. Zij vertelde over de Boekenweek en het werk van de zeer actieve propaganda-commissie van de vereniging ter bevordering van de Belangen des Boekhandels. Mevrouw Keja noemde de belangrijke invloed, welke hiervan uitging om de mensen tot lezen en het goede boek te brengen. Vooral in deze tijd van spanningen, is het van ontschatbare waarde dat de mens in het boek zijn rustpunt vindt en door goede lectuur zich geestelijk weerbaar maakt, zeide zij. De boeken zullen ook nog in het tot de Londense Universiteit behorende Bedford College, waar prof. Wevers en mej. Dr. Huizinga onze taal doceren, worden ten toongesteld. De serie percentagewedstrijden werd af gelopen donderdag in 3 lijnen voortgezet. De uitslagen luiden: Afd. A. 1. Mevr. Kroone-Hr. Andela Jr. 57,74%: 2. Fam. Rietdijk 52,98 3-5. Fam. Wit mond 51,79%; 3-5. Heren Kruisman- v. Munster 51,79 3-5. Heren Paats- Bode 51,79 6. Mevr. Spruyt-Hr. v. Rij 49,40 7. Fam. v. Amerongen 44,64 8. Heren v. d. Wall-v. Thiel 39,88 Afd. B. 1. Heren Seegers-Porck 68,00%; 2. Fam. Weyers 59,00 3. Fam. Dirven 49,00 4. Heren Andela-Steinberg Sr. 48,00 5. Heren Bodewes-Wierda 46,00 6. Mevr. Mulder-Hr. Kleefstra 30,00 Afd. C. 1. Dames Kuhlman-Smit 57,00%; 2-3. Fam. Muller 55,00 2-3. Fam. Dekker 55,00 4. Dames Seegers-v. Munster 52,00% 5. Fam. Vader 43,00%; 6. Dames Andela-Sprang 38,00 Door deze resultaten is de stand in deze wedstrijdenreeks momenteel; 1. Mevr. Spruyt-Hr. v. Rij 280,74; 2. Mevr. Kroone-Hr. Andela Jr. 279,26; 3. Fam. Rietdijk 270,92; 4. Heren Kruisman- v. Munster 270,20; 5. Heren Paats-Bode 268,45; 6. Fam. Soomers 266,86; 7. He ren v. d. Wall-v. Thiel 264,12; 8. Fam. Weyers 261,83; 9. Heren Seegers-Porck 261,74; 10. Fam. Witmond 258,71; 11. Fam. Dirven 252,38; 12. Dames Muller- Smakman 250,23; 13. Mevr. Nieuwenhof Hr. Muller 249,93; 14. Dames Seegers- v. Munster 249,11; 15. Heren Steinberg- Andela Sr. 248,09; 16. Mevr. Edeling- Hr. Bouman 248,02; 17. Heren Bodewes- Wierda 247,76; 18. Fam. Dekker 246,83; 19. Dames Kuhlman-Smit 243,66; 20. Fam. Vader 238,39; 21. Mevr. Mulder- Hr. Kleefstra 234,75; 22. Dames Andela- Sprang 215,11. Het eerste viertal blijft de constante vorm handhaven, die het de geheele bonds- competitie reeds heeft getoond, en deze week moest Haarlem NBB erkennen, dat Kennemers I de sterkste was. Abusieve lijk werd vorige week vermeld, dat dit team de groote concurrent was, maar de wedstrijd tegen Spel en Vriendschap I zal de beslissing voor het kampioen schap brengen. Deze wedstrijd wordt over veertien dagen gespeeld. Het tweede viertal verloor zijn laatste wedstrijd en hoewel de resultaten van deze ploeg niet overweldigend waren be hielden zij hun plaats in de eerste klas. Door een overwinning op Spel en Vriendschap 6 behield het vierde viertal zijn kans op het kampioenschap. Het begin van de 2de helft in de biljart wedstrijd „CENTRAAL"—„KRIJT OP TIJD" bracht wat winst voor „K.O.T. Hiermede kwam de stand op 2513 in het voordeel van „CENTRAALOp 6 maart is als volgt gespeeld: de Vilder 84— 80 26 15 3,08 Schoone 120—120 26 20 4,62 Holtslag 55— 55 35 13 1,57 J. Böhm 54— 38 35 4 1,09 v. Dijk 4846 42 6 1,10 v. d. Lugt 51— 51 42 5 1,21 Slootmans 4126 45 4 0,58 D. Böhm 38— 38 45 5 0,84 Burger 67— 67 46 8 1,46 Handgraaf 6045 46 5 0,98 Er zijn nu nog 18 punten te behalen. „KRIJT OP TIJD" heeft echter in de 5 partijen van ll-3-'59 in Santpoort, geen kans gezien er voldoende winst uit te stoten om nog aan een remise, laat staand aan een overwinning, te kunnen denken. Ook deze avond is geëindigd in een 64 overwinning voor „CEN TRAAL". v. d. Syde 38— 25 28 3 0,89 Balm 35— 35 28 4 1,25 A. Schoorl 121—113 31 12 3,65 S. Thoolen 122—122 31 19 3,93 Warre 115115 34 19 3,38 Bouma 79— 38 34 6 1,12 Wittebrood 94— 79 29 10 2,72 Veldman 6464 29 9 2,21 Broekmeulen 4444 37 5 1,19 Jonker 48— 38 37 6 1,03 De totale stand is nu 31 punten voor „CENTRAAL" en 17 punten voor „KRIJT OP TIJD". Uit deze stand blijkt wel dat er voor K.O.T. geen kant meer is, daar er in de laatste 4 partijen welke vrijdag 20 maart in IJmuiden worden ge speeld, nog slechts 8 punten te behalen zijn. De sluitingsavond van deze biljart wedstrijd zal er, met o.a. de prijsuitrei king, niet ongezelliger door worden. In verband met de a.s. pensionnering van het tegenwoordige Hoofd, de heer J. Verkruyssen, is als zijn opvolger be noemd de heer C. J. Griffioen, Hoofd van de Keucheniusschool te Huizen N.H. De heer Griffioen hoopt 1 september a.s. zijn werkzaamheden in Santpoort aan te vangen. Bovengenoemd koor geeft een concert op donderdag 2 april a.s., onder leiding van Mej. Annie Schoen. Het concert vindt plaats in de Pniël-Kapel aan de Pasto- rieweg. Uitgevoerd zal worden het „Stabat Ma ter" van Pergelosi met medewerking van een strijkkwartet bestaande uit: Lida Langerveld, 1ste viool; Joop Hal- sema, 2de viool; Kitty Beets, Altviool; Bob van Marken, cello. Annie Schoen, sopraan; Ans Wiersema, alt. Aan de vleugel Netty Vlessing. Na de pauze wordt het pianokwartet van Joh. Brahms gespeeld door het Kenne- mer Trio, bestaande uit: Lida Langerveld, viool; Bob van Marken, cello; Annie Schoen, piano, met mede werking van Kitty Beets (altviool). Be sloten wordt met een werkje van Henk Strategier voor Vrouwenkoor en strijk kwartet. Zondag 22 maart. Palmzondag. H.H. Missen 78.1511.30 uur. Te half 10 wijding der palmen en palm- processie, daarna Solemnele Hoogmis. Te 7 uur Lof, waaronder laatste Vasten Conferentie door de WelEerw. Heer H. A, J. Dürr, Aalmoezenier van het Bedrijfs Apostolaat. Donderdag Witte Donderdag. H. H. Missen te 4 en 6 uur namiddag. Te halfnegen plechtige Eucharistieviering in de Avondmaalmis. Vrijdag. Goede Vrijdag. Te 3 uur plechtige Kruisweg. 's Avonds half 9. Avondviering van de Passie der Heren. Zaterdag, 's Avonds half elf, plechtige Paasnacht Wake. Afdeling Santpoort Op 12 maart had deze vereniging een zeer interessante avond in Spaarnberg, met de heer K. J. Junius Ingerman als spreker over de natuurreservaten in Belgisch Congo. De presidente Mevr. N. M. Snoep-Binger heette ook ver schillende introducé's welkom. Verzocht wordt, er goede nota van te nemen, dat de contactmiddag niet zal zijn bij mevr. Schaly, Corantijnstraatló maar bij mevr. Vogel, Rijksweg 319. En tot slot zij vermeld, dat er ook dit jaar tegen zeer laag entree, een gochel- middag met attracties zal zijn voor de kinderen van de leden en introducétjes in „Zomerlust" op 31 Maart (dinsdag na Pasen) om 2 uur. De S.C. „Santpoort" stelde in de afwik keling der laatste bonds-wedstrijden de verwachtingen niet teleur. Het eerste tiental beëindigde de match tegen „Halfweg" I voorlopig met 43. De drie afgebroken partijen staan er voor „Santpoort" gunstig voor, zodat ver wacht mag worden, dat de eind-uitslag 64 wordt. Het tweede tiental behaalde een zege van 64 op PAT-MAT 4 en behaalde daardoor ongeslagen het kampioenschap harer afdeling. De persoonlijke uitslagen waren; Santpoort I Kroone (S)van Petten afgebr. SteijnSlagt 10 PelsRoubos afgebr. WoltersT. Slagt id. Blansjaarv. Oosterom YlYl v. d. BerghBoterman YlYl Tuningvan Andel i- 0 BusselmanMolenaar 01 SchuurmanUnlandt 01 BrugmanBlees 10 Voorl. 43 KINHEIM WINT MET DIKKE CIJFERS. Ook de return-wedstrijd is door Kinheim met sprekende cijfers van Terrasvogels gewonnen: Met een 50 nederlaag keer den onze plaatsgenoten huiswaarts. Het begon al min of meer ontmoedigend voor de Vogels: Timmer was zonder ken nisgeving weggebleven en daardoor wa ren de blauwhemden genoodzaakt een speler uit het derde elftal Dingerdis, die het, tussen twee haakjes, zeker niet zo slecht deed op te stellen en wijzi ging in de oorspronkelijke opstelling aan te brengen. Toch waren de Vogels voor de rust in het veld niet zo zeer de min deren van de Kinheimers, maar de aan vallen der blauwwitten waren door het zwakke spel van Rijke, van Dillewijn en Thoolen bepaald ongevaarlijk. De aan vallen van Kinheim waren ongetwijfeld gevaarlijker, in het bijzonder na de rust, vooral wanneer zij over de rappe Dem- mers geleid werden. Een en ander vond mede zijn oorzaak in het feit,- dat het Terrasvogels achtertrio macks en spil zich te vaak op één lijn opstelde. Des ondanks hadden de Kinheimers met de rust nog maar een 10 voorsprong en... aan dit doelpunt zat ook nog een buiten spelluchtje. Na de rust kwamen de Vogels in een gewijzigde opstelling, maar ook dit heeft niet mogen baten. Het aanvalsspel bleef zwak en tot overmaat van ramp zag de arbiter niet, hoe bij enkele doelrijpe kan sen de betrokken Terrasvogels het schie ten op ongeoorloofde wijze werd ver hinderd Kinheim veroverde meer en meer het middenveld en slaagde er in, mede door bovengenoemde ontactische opstelling van het blauwwitte achtertrio, nog viermaal te doelpunten, terwijl Ter rasvogels niet eens kans zag om de eer te redden (50). VELSEN EN ALWAYS FORWARD VOEREN MODDERBALLET OP. Het praedicaat „onbespeelbaar" was fei telijk volkomen toepasselijk op het ter rein van Always Forward, maar omdat de Velsenaren de verre reis en de daar aan verbonden kosten gemaakt hadden, Always Forward bood overigens zeer sportief aan de helft van de onkosten voor haar rekening te zullen nemen vond de scheidsrechter, dat de kamp dan toch maar doorgang moest vinden. Zand was voorradig en daarom gelastte hij, dat de doelgebieden met dit materiaal onder handen moesten worden genomen, zulks om te voorkomen, dat de keepers in de modder zouden wegzinken. Dat er onder deze omstandigheden geen sprake van redelijk voetbal kon zijn, ligt voor de hand. Maar wat men in beide ploegen prijzen moest, was het feit, dat ze geploeterd hebben van het begin tot het eind. Een bijzondere pluim verdient ongetwijfeld Jan van Brugnum, niet al leen vanwege het feit, dat hij een uitste kende wedstrijd speelde, maar ook omdat hij het bestond het terrein vrijwel „vlek keloos" te verlaten. Always Forward slaagde er op dit glib- berveld, waarop bal en spelers de vreemdste capriolen maakte, in een 20 voorsprong te nemen. Het tweede doel punt ging van een vermakelijk voorval vergezeld. De verdedigers van Velsen waren voor vermeend buitenspel - er was echter geen sprake van off-side blijven staan. Nadat de bal achter Kaa senbrood lag, wees de scheidsrechter in een bepaalde richting niet echter naar het midden om daarmee te kennen te geven, dat „daar-op-die-plaats" nog een Velsen verdediger had gestaan, zodat van buitenspel geen sprake was. De Vel- senaars vatte dit echter op, als zou ,,daar-op-die-plaats" een Hoornse spe ler buitenspel gestaan hebben: Vreugde in het Velsen-kamp, verwondering in dat van de Forward-mensen. Enige seconden later echter wijzigde deze situatie zich radicaal en konden de Coen-mensen jui chen. Ondanks de 20 achterstand zijn de geelhemden zich als „leeuwen" blijven verweren. Telkens weer werd de bal naar voren geplaatst, waar Wittebrood de grootste moeite had het loodzware bruine monster voor het doel te krijgen. Na een half uur spelen had van Schagen succes (21) en twee minuten voor het einde scoorde Bakkum de gelijkmaker (22). Dit gelijke spel was voor beide ploegen de juiste beloning. WAT ONS ZONDAG A.S. TE WACHTEN STAAT. Twee elftallen brengen zondag a.s. een bezoek aan onze plaatselijke voetballers, maar de kwaliteiten van beide elftallen lopen nog al uiteen: Kan QSC, dat bij Velsen op bezoek komt, zich presenteren als kampioensgegadigde in 3A, Fokke, de tegenpartij van Terrasvogels, komt hier als de hekkensluiter van 4 D. Bij beide wedstrijden zal het ongetwijfeld spannen, want Velsen zal er natuurlijk een eer in stellen het sterke QSC een of beide punten afhandig te maken, terwijl Terrasvogels, hoewel haar puntentotaal momenteel nog belangrijk hoger is dan dat van Fokke, ongetwijfeld het zekere voor het onzekere zal nemen, m.a.w. niet van Fokke zal willen verliezen. We zijn er welhaast zeker van, dat QSC met gemengde gevoelens de reis naar de Kwekerslaan zal aanvaarden. Een deels zal men zich natuurlijk gerust trach ten te stellen door zich voor ogen te hou den, dat de thuiswedstrijd tegen de Vel senaren toch met 42 gewonnen werd, anderdeels zal het de Wormerveerders natuurlijk niet onbekend zijn, dat er op het Velsen-terrein meer sterke clubs ge sneuveld zijn. Wij voor ons zien QSC nog niet zonder kleerscheuren weer naar de Zaan terugkeren. En wat zullen de Vogels doen? Niet ont kend kan worden, dat de blauwwitten de laatste tijd lelijk de kluts kwijt zijn. Van een terugkeer naar de derde klas is natuurlijk allang geen sprake meer en voor het overige mag het een geluk he ten, dat men in de aanvang van het sei zoen wat winstpunten heeft binnenge haald. Het komt ons voor, dat naast een gebrek aan bepaalde voetbalcapaciteiten ook het ontbreken van fightingspirit en team-geest hieraan schuldig is. Het ver wondert ons daarom dan ook niet, dat de T.C. der Vogels voor zondag a.s. nog al wat wijzigingen heeft aangebracht. En als deze spelers werken naar wat zij waard zijn, dan moet het toch al raar lopen, als er niet zelfs één puntje op het Waterloo-terrein zou achterblijven. K.A.B. EIERWEDSTRIJD. De KAB organiseert op woensdag 24 maart een grote eierklaverjasavond. Een groot aantal prijzen zijn weer te winnen. De wedstrijd wordt gehouden in Zomer lust, aanvang 8 uur. KLAVERJASCLUB ZOMERLUST" organiseert op maandag 23 maart des avonds 8 uur een klaverjasavond in „Zomerlust" om fraaie prijzen. Gereformeerde Kerk 10 en 17 uur ds de Kluis Chr. Gereformeerde Kerk (Pniel-Kapel) v.m. 10.30 en n.m. 4 uur student M. Rebel, Apeldoorn Doopsgez. Gemeente IJmuiden Helmstraat, IJmuiden 10 uur ds J. P. Jacobszoon Lutherse Gemeente Kapel „Westerveld" te Driehuis 10.30 uur ds. J. A. Roskam Bediening H. Doop Ver. Vrijz. Herv. IJmuiden Abelenstraat 1 te IJmuiden, 10.30 uur Mevr. H. F. Calkoen- van Thienen Doopsgezinde Gemeente Remonstrantse Gemeente Gebouw „Spaarnberg" Ned. Herv. Kerk Dorpskerk 10 uur ds G. H. van Willenswaard Bevestiging nieuwe lidmaten 19 uur ds W. G. IJzerman Adventskerk (Ziekenhuiskerk) 10 uur ds A. A. Wildschut liI I I Zondag a.s. J. HEKMAN, Hoofdstraat 236 Telefoon 8510 APOTHEKEN ZONDAG A.S. Apotheek de Wilde Broekbergenlaan 42, Santpoort-Dorp Telefoon K 2560—8284 Bloemendaalse Apotheek Bloemendaalseweg 85, Bloemendaal Telefoon K 2500—57903 Wijkzusters „Het Witte Kruis" Zondagdienst Zr Lnmmerts, Curagaostraat 18 b Santpoort, Tel. 8756 Speciaal ingericht voor trouwrijden Dag èn nacht bereikbaar ook voor ziekenvervoer TELEFOON 8250 - SANTPOORT A. J. P. Stegemeijer, Surinamestroot 4

Weekblad Huis aan Huis | 1959 | | pagina 1