SanfpoorlsWeehblad aan Moeder De eerste „nieuwe" niet voor 22 mei Postduivennieuws. Bijdrage geschenk voor H.M. de Koningin. Ned. Chr. Vrouwenbond. „De stem des volks". TBABYDERM SS Opening Politiepost „Wilhelmina" in fraaie uniformen SCHAKEN. Vereniging Koninginnedag Santpoort-Zuid. Bridgeclub „De Kennemers" TAXI E.S.T.O. TAXI R.K. Kerkf Santpoort Oe jaargang no 18 edaktie Terrasweg 31 Kerkerinklaan 45 Uitgave van Drukkerij Cornegge Telefoon 8619 Vrijdag 8 mei 1959 Administratie en advertenties: Drukkerij Cornegge Terrasweg 31 Telefoon 8619 Kerkerinklaan 45 na 6 uur telef. 7029 DE VLOOT GEREED TOT HARINGVANGEN PinksterdagenVlaggetjesdagen. Is lang geleden, dat dokter Niermeyer jn buiszang dichtte op het vertrek van e haringvloot. Veel is er sedertdien ver- nderd. Om een voorbeeld te noemen, ien zeilende vloot hebben we niet meer. jachtige motoren zorgen nu voor snel- eid. Maar gelukkig is niet alles ver- nderd. Wat zeker bleef, dat is de vreug- e, ieder jaar opnieuw, wanneer de vloot oor de nieuwe teelt naar zee gaat. We ehielden Vlaggetjesdag (de pronkdag), uisjesdag (de vertrekdag), de jagerij Wie brengt de eerste haring aan?). Die jn gebleven, ,,'t Is feest! 't Is feest! •iet vlag en wimpel zwieren", dichtte ezelfde Niermeyer verder. ■o was, het, zo wordt het. Nog enkele agen en onze haringvloot ligt varens- :e. Half april zijn ze aan boord ge- jrongen om „klaar te maken" en dit laarmaken mondt uit in het blijde feest an Vlaggetjesdag. »p zaterdag voor Pinksteren en gedu- :nde de beide Pinksterdagen zal Neer- inds haringvloot in de havens van 'laardingen, Scheveningen en IJmuiden, aurig opgekalafaterd, rijk gepavoiseerd, ch presenteren. Het accent valt dit jaar p Vlaardingen. lie zaterdagmiddag is er feest. In Vlaar- ingen, in Scheveningen en in IJmuiden, 'aar de Katwijkse en IJmuider vloot ligt. t Vlaardingen treedt o.a. de bekende pakenburgse Oratoriumvereniging jroep van ca. 150 personen in kleder- -acht) op. De voorzitter van het Pro- iktschap hijst de wimpel op de VL 97, :t schip dat verleden jaar de best ver- >rgde haring van de Vlaardingse vloot invoerde. Op de Maas heeft een vloot- :houw plaats. eze laatste, maar dan op zee, wordt an Scheveningen uit gehouden. In ver- ...„Weer is de dag, 't aloude feest ver schenen, Der vaad'ren lust, de vreugd van 't nageslacht; Weer zeilt de vloot naar 't koele Noorden henen. Waar de oceaan haar op zijn schoud'ren wacht"... band met het tij in de avonduren, 's Mid dags trekt een optocht van „want tot kant" door de plaats en wordt een groot drumbandconcours gehouden In IJmuiden is er een optocht, waarbij spreekwoorden, ontleend aan visserij en scheepvaart, worden uitgebeeld. Des avonds heeft een grote demonstratie plaats. In Vlaardingen en IJmuiden ligt de vlag gende vloot des avonds onder het licht der schijnwerpers. Zondag en maandag zijn echte „kijkda gen". Ongetwijfeld zullen weer vele dui zenden naar de haringhavens trekken om te genieten van de rijk bevlagde vloot. Het grote moment valt op dinsdag, 19 mei, wanneer de vloot zee kiest. Om 6 uur gooien de Vlaardingers, Schevenin- gers en Katwijkers/IJmuidenaren los. Dan is het varen. Een jagerij begint. Wie zal de eerste haring aanvoeren? Wie zal het winnen? Een Scheveninger, een Katwij- ker of een Vlaardinger? Er zijn al vele berekeningen gemaakt. Die zien er ongeveer als volgt uit: dins dag varen, woensdagmiddag aan schot (vleet uitzetten), in de nacht van woens dag op donderdag halen en dan... Ja, en dan, als er gevangen is, de vangst over geven aan de jager, het snelste schip van iedere ploeg. Maar dan houden vele be rekeningen op. Want niemand weet waar de jager zich zal bevinden en hoe laat hij kan gaan stomen. Doch dit staat vast, als er gevangen wordt, gaan de eerste jagers in de vroege donderdagmorgen naar huis en kunnen in de loop van vrij dag, 22 mei, de eerste malse maatjes in het vaderland worden verwacht. Tot zolang zullen we nog moeten wach ten op die „gezondheid bij de vleet". Maar... ze komen: de malse maatjes. ERRASVOGELS SPEELT GELIJK. errasvogels had zondag VDO uit Uit- lorn op bezoek. Deze club had nog :n behoorlijke kans op de bovenste aats, dus het was te verwachten, dat VDO-ers zich voor de volle hon- :rd procent zouden geven. Dit hebben i ook inderdaad gedaan, maar voor het rerige uit een technisch en tac- >ch oogpunt bekeken dus zijn ze ons >g al tegengevallen. Hun speltype ver- onde veel overeenkomst met dat van „Noordhollandse" clubs uit de lagere gionen en berustte dus op het principe ange trappen gauw thuis". En te rn dit spelletje toonde de Terrasvogels- irdediging, waarin Röbken weer op de ilplaats stond, zich volledig opgewas- n, zodat doelman Cöhrs het deze mid- ig vrij rustig heeft gehad, it was mede te danken aan het feit, it Röbken c.s. met succes de buiten- elval openzetten. Over het geheel is strijd vrij gelijk opgegaan, maar s het op reëele kansen aankomt, dan iat de schaal over naar de zijde van Terrasvogels-voorhoede, die ze ech- r door gebrek aan schotvaardigheid et benutte. DO nam na ongeveer 20 minuten spe- i de leiding. Een lange pass tussen ibken en van Gelder door bracht de VO-rechtsbinnen in het bezit van de il, deze omspeelde de uitlopende Cöhrs gaf toen zijn club de leiding. Al vrij oedig echter was de balans weer in enwicht. Goedhart mocht n.l. 5 mi- ten later een corner nemen. Hij maak- er een „inswinger" van en de stand js gelijk (1-1) en bleef dat tot het ide toe. Terrasvogels-ploeg, die dit kostbare ntje veroverde, zag er als volgt uit: ihrs; Akkerman en van Gelder; Dis- Iköter, Röbken en van Eden; Rijke, mmer, Spanjaard, Goedhart en Vader, j nog vermeld, dat Disselköter wel één ner beste wedstrijden speelde en Span- Jrd na de rust vervangen werd door >uwer. ELSEN VERLIEST VAN 5SENDELFT. 3 26 oktober van het vorige jaar was ;sendelft bij Velsen op bezoek en werd :n door Bakkum c.s. met een 60 derlaag naar huis gestuurd. Zondag vond de return-wedstrijd plaats en maal werden de geelblauwen met -3 geklopt. Nu is het een feit, dat As- ïdelft na een uiterst zwak begin zich laatste tijd aardig is gaan herstellen, lar toch is het een feit, dat Velsen ze nederlaag aan zichzelf te wijten heeft. De ploeg speelde volkomen onge ïnteresseerd, zodat van een zich volledig geven absoluut geen sprake was. We zijn er van overtuigd, dat wanneer Vel sen nog belang bij het winnen van deze wedstrijd had gehad, Assendelft zeker geen beslag op beide punten had gelegd. Nu is het een feit, dat geen der andere in deze afdeling uitkomende clubs nadeel bij de gemakkelijk verkregen Assendelft- overwinning heeft gehad, maar de Vel- senaren dienen te bedenken, dat bijvoor beeld in de wedstrijd tegen I.V.V. de sportieve plicht eist, dat men zich voor de volle honderd procent inzet, want daar hebben QSC en Beverwijk recht op. Velsen stond met de rust met 32 ach ter. Assendelft had voortdurend de lei ding gehad, voor de twee tegenpunten had de nieuwe aanvalsleider van der Pieterman gezorgd. Na de hervatting vergrotte Assendelft de voorsprong tot 42, maar toen was het opnieuw van der Pieterman, die de As sendelft-doelman passeerde, aldus de hat trick verrichten (43)). Bij Velsen ontbrak Bakkum op het appèl. Zijn plaats werd ingenomen door Hijnen. WAT ONS ZONDAG A.S. TE WACHTEN STAAT. j Voor de komende zondag staat voor Vel- j sen de thuiswedstrijd tegen De Meteoor op het programma. De Amsterdammers zijn nog niet helemaal veilig, dus mag men van hen verwachten, dat ze zich zullen inspannen om beide punten te be machtigen. We hopen, dat Velsen er op staat om revanche te nemen voor de op 14 september j.l. geleden 30 nederlaag. Dan kan het nog een aardige ontmoeting Worden. Terrasvogels speelt haar laatste wedstrijd en wel uit tegen ASV-Arsenal. De Vo gels hebben nog één puntje nodig om de finitief in veiligheid te zijn en als we be denken, dat ze destijds de thuiswedstrijd tegen deze club met 41 wonnen, dan moet het toch raar gaan, als ze nu niet op één punt beslag zouden leggen. DERDE KLAS A. IVV. 20-30; Beverwijk 20-29; QSC 20-29; Wijk aan Zee 20-24; Always For ward 20-20; Velsen 20-18; Assendelft 18-17; Alcm. Victrix 19-17; De Meteoor 19-14; CSV 19-14; ZAP 20-14; KW 198-, Zoals uit deze cijfers blijkt, is het lot van KW zo goed als beslist. De Krom- menieërs kunnen het hoogstens nog tot 14 punten brengen en dit aantal is door De Meteoor, ZAP en CSV al bereikt. Bovenaan is de spanning voor IVV, Beverwijk en QSC bijna ondraaglijk. IW, dat een paar weken geleden wat achterop dreigde te geraken, heeft zich hersteld en mede door de inzinking van QSC en de nederlaag van Beverwijk te gen Wijk aan Zee de kop weer kunnen nemen. IW moet nu nog spelen tegen Always Forward (uit) en Velsen (thuis); Beverwijk tegen Alcm. Victrix (thuis) en KVV (uit) en QSC tegen Assen delft (thuis) en Always Forward (thuis). De wedstrijd IVV- Velsen wordt op Tweede Pinksterdag gespeeld. VIERDE KLAS D. ETO 20-31; Roda 20-30; VDO 19-27; DIO 18-22; Kinheim 20-19; St. Pan- cratius 21-19; De Eland 19-18; Rivalen 21-16- Terrasvogels 21-15; ASVA 18-14; ASV 20-12; Fokke 17-11. In deze afdeling spant het nog zowel in de hogere als in de lagere regionen. Fokke staat met 11 punten onderaan, maar ASV-Arsenal heeft de meeste ver- liespunten in deze, op de voet onmiddel lijk gevolgd door Terrasvogels. Het is dus nog oppassen geblazen voor onze plaatsgenoten. Ze hebben hun lot ech ter in eigen hand, want in hun laatste wedstrijd komen ze te staan tegenover ASV-Arsenal. Aan een gelijk spel heb ben Goedhart c.s. dan reeds genoeg. Om het kampioenschap gaat het tussen ETO en Roda. Zondag j.l. wonnen de Hoofddorpers van Roda met 1-2. SIC TRANSIT... Er is een tijd geweest, dat in Haarlem en omgeving prima voetbal gespeeld werd. Thans is dit wel even anders: EDO het vorige seizoen gedegradeerd, Haarlem nü definitief op de onderste plaats en RCH alsmede VSV eerste-di- visieclubs van zeer bescheiden formaat. Alleen Stormvogels heeft nog wat in de melk te brokken! „Het kan verkeren", zei Neero. P.V. „SNELLE WIEKEN". Wedvlucht Roosendaal met oude duiven op 3 mei 1959. Afstand 100 km. Gelost om 8. uur met Z.W. wind. Eerste duif 9.06, laatste duif 9.10. In concours 215 duiven. A. Tabernal 1-5-7-16-17-23; J. Hoogzaad 2-4-11-18-27-33-38; B. Jemminga 3; P. Rozemeyer 6-10-20-28-34-43; J. A. An- driesma 8-15-29-37; M. Jansen 9-12-26- 31-42; C. Koks 12-24-30; A. Coesel 14; H. Miggels 19-40; J. Molenkamp 21; A. F. Baak 22-36-41; A. C. Tabernal 25; H. Handgraaf 32; A. Tervoort 35; E. Gor ter 39. S.V. „DE LUCHTPOST". Het vliegseizoen is weer begonnen. Zon dag 3 mei j.l. werd de eerste wedvlucht gehouden vanaf Roosendaal 100 km. De duiven werden om 8 uur gelost met een sterke Z.W. wind. De eerste be reikte haar hok daarom al om 9.05.52 uur 1575 mtr. per minuut). Totale uitslag. S. van Zijl 1-6; Th. v. Zwieten 2-3-5-11- 12-17-20-28 ;G. Brouwer 4-31; J. Brans 7-22-26; K. Bouwer 8-15; G. Breiman 9-14-30; N. v. Duijn 10-16-24-29; A. Hols 13-18-25-27; R. Rutte 19; W. Dekkers 21; G. v. d. Wensch 23. Naar aanleiding van het verzoek van het Gemeentebestuur, de burgerij op te wek ken bij te dragen aan het verjaarsge schenk van Hare Majesteit de Koningin, wordt medegedeeld, dat deze oproep het volgende resultaat heeft opgeleverd: Bijdrage Scholen 1222,88 Verenigingen en Organisaties 696,91 1919,79 Hierbij is vanzelfsprekend niet inbegre pen de bijdrage welke rechtstreeks door de burgerij of het bedrijfsleven zijn ge stort bij de banken of postkantoren. Met bovengenoemd resultaat mogen wij zeker tevreden zijn. De maandelijkse ledenbijeenkomst van de afdeling Santpoort-Zuid is vastgesteld op maandag 11 mei a.s. 's avonds om 8 uur in gebouw „de Toorts", Duinweg 34, Santpoort-Zuid. Mejuffrouw J. Roodenberg hoopt dan te spreken over: „Reis naar Curasao en Peru", met dia's. Belangstellenden zijn hartelijk welkom. Ter gelegenheid van het 40-jarig be staan houdt „De stem des Volks" voor leden en donateurs een gezellige avond in gebouw „de Toorts" aan de Duin weg Santpoort-Zuid op Zaterdag 9 mei a.s. Maandag 11 mei a.s. des mor gens om half 12, zal het nieuwe gebouw der Politiepost Santpoort gelegen aan de Hoofdstraat hoek Wüstelaan, officieel door de Burgemeester, mr. M. M. Kwint, in gebruik worden genomen. Vanaf des middags 2 uur is het gebouw voor het publiek te bezichtigen. Daar tevens het Postkantoor hier is ondergebracht, (reeds een week gevestigd), zal ook vanwege de P.T.T. een officieel tintje aan de opening gegeven worden. Als afsluiting van de festiviteiten rondom zijn 60-jarig bestaan gaf het fanfare corps „Wilhelmina" een tweetal con certen in de Weyman en Provinciaal Ziekenhuis. Met gerechtvaardige trots presenteerde het corps zijn prachtige uniformen en me de door een uitstekende vertolking van de mars Spirit of Youth, werd dit entree een feest voor oog en oor. Wilhelmina van harte proficiat! Over het algemeen werd bevredigend gemusiceerd, terwijl het Andante in Dorpsdansen en het religieuze midden deel van Victoria dank zij de in- en in muzikale dirigent, de heer Jan Groot, zelfs ontroerend mooi werd uitgevoerd. „Victorie" is een modern werk, dat wij vorig jaar op een Brass Band concours in Engeland meermalen hebben horen uitvoeren. Voor fanfare bijzonder ge knipt is het toch in vele opzichten een gevaarlijk en zeer moeilijk werk. In het Allegro was het samenspel in de discant (sopr. sax, bugels en pistons) ge jaagd, terwijl de trombonist moet oppas sen voor forcering van zijn toon. De z.g.n. echo's in piston en alto waren niet altijd even vast van toon en als geheel wat zenuwachtig. Jammer! Als geheel werd het toch een respectabele prestatie, die weer eens duidelijk het vakmanschap van de dirigent belichtte. Zijn natuurlijke directiestijl maakte ook thans weer bij zondere indruk. Technisch was de uitvoering van „Fi- renza" nog al wankel. Vooral de se- quenzen in het coda; bariton, alto en bugel. In Nightfall in Camp hoorden we een prima piston-solist, terwijl het kampvuur en speciale toneel-verlichting een spec taculair effect maakten. Dergelijke werk jes moet Wilhelmina beslist meer gaan uitvoeren; een tikkeltje show, maar toch mooie muziek. Met een tot in de puntjes uitgevoerde mars Le Joyeux Laboureur besloot „Wil helmina" zijn interessante optreden. Kelder Jr. „Santpoort 1" promoveert naar de hoog ste Klasse van de Noord-Holl. Schaak bond. Het is gelukt! Nadat de eerste wedstrijd tegen de andere gegadigde „Schaaklust" Andijk, met 73 gewonnen werd, volg de op 20 april jl. de return in Andijk en ook deze verliep gunstig voor onze club. In een voorlopige stand van 44 werd afgebroken, maar de. resterende partijen staan er voor „Santpoort" zó goed voor, dat het minstens een gelijk spel wordt, hetgeen genoeg is voor bo venvermelde promotie. Dat hierover vreugde heerste in onze club spreekt vanzelf. Nog nimmer hebben de Santpoorters het in hun roemrijk verleden zover gebracht. De behaalde successen stimuleren blijkbaar toetreding van nieuwe leden. Weer traden er toe. Wil men nog in de komende competitie meespelen, dan zullen de schaakliefheb bers zich spoedig moeten melden. Op de wedstrijd terugkomend dient ge zegd, dat Andijk flink van zich af beet en ze hebben het ons verre van makkelijk gemaakt. We mochten van de voorzitter van deze sportieve club reeds de gelukwensen in ontvangst nemen. De persoonlijke uitslagen waren: Gutter (A.)-Kroone (S.) afgebr. in gewonnen stand voor Kroone; Braber-Steyn 01; Dekker-Pels 01; de Vries-Wolters rem.; Bootsman-BIansjaar afgebr., remi se-stand); Stal-van den Bergh 01; Prikkel-Tuning 10; Vriend-Haanappel 10; Dijkstra-Busselman rem. en Schraa- Sterk 10. Rectificatie: De reeds aangekondigde feestavond vindt niet plaats op 28 april, maar op 12 mei a.s. Dan zal de vlag wapperen aan het Badhuis „Spaarnberg" aan de Wüstelaan. „De Vereniging tot het houden van Na tionale Dagen", kan wederom op een zeer geslaagde Koninginnedagviering te rug zien. Want ondanks het bijzonder slechte weer was de animo waarmee de jeugd aan haar oproep gehoor had gege ven behoorlijk groot. De jongens en meisjes welke in bussen naar sportpark „Schonenberg" waren ge gaan hebben daar een zeer geslaagde ochtend beleefd. Wel moesten zij nog enige regenbuien trotseren en liet de he likopter wat lang op zich wachten. De jongere kinderen, welke een half uur later naar Santpoord-Nrd. waren ver trokken amuseerden zich uitstekend met het goochelen en de poppenkast van Mevr. Truxini. Het bestuur werd bij beide evenementen op buitengewoon prettige wijze bijgestaan door tal van onderwijzeressen en onder wijzers, zowel van de lagere school als van de kleuterscholen. Aan hen was het wel te danken dat alles zo vlot verlopen is en er op het rijtijdschema van de bus sen praktisch geen achterstand werd ge boekt. 's-Avonds spande het er wel even om of de lampionoptocht al of niet zou door gaan. Tenslotte werd besloten dat on danks de krachtige wind en de winters aandoende kou, de optocht zou door gaan. Al was, juist door deze ongemak ken, de opkomst minder groot dan vorig jaar, ook dit feest werd een succes. Het fanfarecorps „Wilhelmina" gestoken in haar nieuwe, zeer stijlvolleuniformen zorgde voor de marsmuziek, terwijl haar pittige tamboercorps een prima roffel sloeg. Aan het einde van de optocht speelde „Wilhelmina" tot besluit twee coupletten van ons volkslied en was er nog een verloting tot besluit. Het slechte weer van deze Koninginne dag heeft weer duidelijk laten zien, hoe dringend de behoefte aan zaalruimte in Santpoord-Zuid is. Hier zal toch spoe dig een oplossing voor gevonden moe ten worden. Wellicht dat particulier ini tiatief ons gemeentebestuur kan bewegen hierin verandering te brengen. Van wel ingelichte zijde vernamen wij dat de grond voor een dergelijk gebouw wel be schikbaar is. De laatste wintercompetitiewedstrijd le verde het volgende resultaat op. Afd. A. 1. Heren Seegers-Porck 62,50% 2. Fam. Rietdijk 58,33% 3. Fam. Witmond 55,36% 4. Mevr. Spruyt-Hr. v. Ameronqen 53,57% 5. Fam. Soomers 47,62% 6. Mevr. Kroone-Andela Jr. 45,83% 7. Heren Paats-Bode 41,07% 8. Heren Mulder-v. Munster 35,71% Afd. B (N-Z lijn) 1. Mevr. Ebeling-Hr. Bouman 57,08% 2. Mevr. Kuhlman-Hr. Top 53,34% 3. Mevr. Nieuwenhof-Hr. Muller 49,17% 4. Heren v. d. Wall-v. Thiel 48,75% 5. Fam. Dirven 48,33% 6. Mevr. Mulder-Hr. Kleefstra 47,07% 7. Dames Seegers-v. Munster 46,26% Afd. B. (O-W lijn) 1. Fam. Vader 58,93% 2. Dames Smit-v. Amerongen 51,43% 3. Dames Muller-Smakman 49,64% 4/5. Dames Andela-Sprang 47,50% 4/5. Heren Bodewes-Wierda 47,50% 6. Mevr. Dekker-Hr. Andela Sr. 45,00% Door deze uitslagen is nu de definitieve stand in de beide lijnen geworden: Afd. A. 1. Heren Seegers-Porck 638,51% 2. Mevr. Spruyt en partner 638,50% 3. Heren Kruisman-v. Munster 636,37% 4. Mevr. Kroone-Hr. Andela Jr. 604,52% 5. Heren Paats-Bode 597,59% 6. Fam. Witmond 596,45% 7. Fam. Soomers 573,35% 8. Heren Steinberg-Andela Sr. 565,56% 9. Fam. Rietdijk 534,07% Nadat gedurende het grootste deel van dit tournooi Mevr. Spruyt en de heren Kruisman-v. Munster de bovenste plaat sen bezetten is het de heren Seegers- Porck gelukt uiteindelijk als eerste te eindigen. Dat dit niet alleen het gevolg was van het falen van de tegenstanders bewijzen wel de hoge scores, die dit paar de laat ste wedstrijden voor deze reeks bereikt hebben. Van deze plaats feliciteren wij beide heren dan ook met dit behaalde succes. Afd. B. 1. Heren v. d. Wall-v. Thiell 633,49% 2. Heren Top en partner 624,03% 3. Fam. Weyers 621,39% 4. Fam. Dirven 610,38% 5. Mevr. Nieuwenhoff-Hr. Muller 605,78% 6. Mevr. Ebeling-Hr. Bouman 597,59% 7. Mevr. Mulder-Hr. Kleefstra 592.27% 8. Dames Seegers-v. Munster 591,56% 9. Heren Bodewes-Wierda 577,64% 10. Dames Kuhlman-Smit 577,46% 11. Fam. Vader 558,48% 12. Fam. Dekker 552,99% 13. Dames Andela-Sprang 548,06% 14. Dames Muller-Smakman 536,56% De heren v. d. Wall-v. Thiell hebben vrijwel steeds de leiding in deze afdeling gehad, en het kampioenschap komt dan ook zeker bij het paar, dat hierop de meeste rechten kon doen gelden. Wij fe liciteren beide heren dan ook met dit resultaat, waarbij dan nog vermeld kan worden, dat dit succes behaald werd in hun eerste verenigingsjaar bij „De Ken- nemers". toredikbaurteu Gereformeerde Kerk half 10 en 17 uur ds de Kluis Chr. Gereformeerde Kerk i Pniel-Kapel) v.m. 9 aar Prof. W. Kremer, Apeldoorn a,m. 3 aur ds L. S. de Boer, Sassenheim Doopsgez. Gemeente IJmuiden Helmstraat. IJ maiden 16.30 aar ds J. P. Jacobszoon afscheid kinderen Zondagsschool Lutherse Gemeente Kapel Westerveld" te Driehuis 9.45 uur ds J. A. Roskam Vei. Vrijz. Herv. IJmuiden heleriftraat I te IJmuiden. half 11 ds L. Doorn, Heiloo Doopdienst Ned Herv. Kerk Dorpskerk 10 uur ds J. C. Remijn 19 aar ds A. A, Wildschut, Amsterdam \dventskerk 10 uur G. H. v. Willenswaard ;aiSI),\(iSllll MSI ARMS'J Zondag a.s. M. M. C. TROOSTER, Wijn. Daniëls- laan 14, Telefoon 8410 APOTHEKEN /.OM1AG A.S. Oe Santpoortse Apotheek Bloemend.straatweg 145, Santpoort-St. Telefoon K 25608249 Elswout Apotheek Bloemendaalseweg 341, Overveen Telefoon K 2500—16760 Wijkzusters ,,Het Witte Kruis" Zondagdienst Zr. Langejan, Driehuizerkerkweg 102 Driehuis, Tel. 2550 5288 Het voordeligste adres Speciaal ingericht voor trouwrijden Dag èn nacht bereikbaar ook voor zieken vervoer rELEFOON 8250 - SANTPOORT A. J. P. Stegemeijer, Surinamestraat 4 (p BemncRUKG reiefoonnum/ne/ts) POLITIE BUREAU SANTPOORT? Hoofdstraat 150, TELEF. 8300 bij geen gehoor K 2550—6444 Bij brand 02S50 6400 Zondag 10 mei. De H.H. Missen zijn te 7 uur9.15 uur11.30 uur. De Hoog mis te 9.30 uur. Te 7 uur Meilof. Maandag 11 mei. Te 7 uur Maria Garde (Groep I). Te half 8 Meilof. Te 5 uur Maria Con gregatie Dames. Dinsdag 12 mei. Te half 8 Meilof. Te 8 uur Maria Garde (Groep II) én Maria Congregatie (Jon- Woensdag 13 mei. Te half 8 Meilof, waarin ook worden wacht de H. Familie (Jeugdafdeling). Donderdag 14 mei. Te half 8 Meilof. Te 8 uur buiten ker kelijke bijeenkomst op de parochiezaal van de H. Familie (afd. Heren). Cau serie door Thys Schipperijn. Mijn erva ringen in Midden Afrika. Vrijdag 15 mei. Te half 8 Meilof. Zaterdag 16 mei. Vigelie van Pinksteren ,'s Avonds half 8 Broederschapslof en Meigebeden, ge vrouwen).

Weekblad Huis aan Huis | 1959 | | pagina 1