C.T.I. VLIEGREIZE c vakantie Mijn hobby werd mijn beroep, beroep blijft mijn hobby! mijn voor een vorstelijke vacantie Railway Passengers Assurance Company Uitnodiging wm Eert chalet uitgangspunt van uw CHALET-DIENST-EUROPA n.v. Reis-adviseur A. J. Plak ontvouwt zijn plannen N.V. CHALET-DIENST-EUROPA - REISBUREAU „EUROPA" - HOOFDSTR. 155, SANTPOORT J London De wereld is ook Uw wereld. Ga haar ontdekken en genieten. Breng twee zorgeloze, zonnige, ver rukkelijke weken door op Mallorca, in Nice of Rome. Het is nu binnen Uw bereik. De C.T.I. brengt U erheen, vorstelijk en voordelig. Per vlieg tuig. Want dan bent U in een paar uur op Uw plaats van bestemming; en U hebt dagen op Uw vacantie bespaard. Eerste klas hotels staan tot Uw beschik king. De C.T.I. heeft overal voor gezorgd, U hoeft niets te doen, dan ongestoord genieten. En U kunt zich deze vacantie veroorloven. Zie maar eens: i is-adviseur zijn" zegt de heer A. J. Plak, „is een mooi beroep, liswaar enorm gecompliceerd, maar een vak dat mij nog dagelijks :it en interesseert, zelfs als die dagen om een nachtelijke ver ding vragen, 't Is al moeilijk om op dit terrein "bij" te zijn en wil juist "voor" zijn en blijven om mijn clientèle het hoogste dement voor hun vacantie-budget te kunnen bieden. Voor hen k ik graag en regelmatig in de dikwijls boeiende en soms dorre :uur op dit gebied. Ik zorg datgene te weten te komen dat :antiegangers zelfs de geringste reis- en verblijfongenoegens he art en de jaarlijkse vakantie-recreatie tot een volkomen vakantie- st maakt ze van grote verantwoordelijk- d getuigende uitspraak teken- 1 wij op uit de mond van de ir Plak, die woensdag 1 juli aan de Hoofdstraat 155, ier, zijn nieuw kantoor van Chaletdienst en Reisbureau xropa" opende. n eerste buitenlandse reis- aringen deed de nu trotse ecteur reeds als 16-jarige jonge- l op en zijn reislust verflauw- in de loop der jaren niet. i deze wijze verwierf hij zijn xrme kennis over de mooiste cantie-centra van Europa. Hij aefende oorspronkelijk het ren van reisadviezen als hobby engere familie- en vrienden- ng. Toen die kring zich allengs g uitbreiden, ging hij zijn die van reis- en verblijf- igelijkheden verdiepen, groeide zijn hobby tot beroep ar zijn beroep bleef hobby! Rustig bureau ed de heer Plak eerst zijn ilet-bemiddelingszaken af in 1 tot bureau omgevormde ka- r van zijn woning, de behoefte een meer representatiever egenheid steeg toen hij aan a Chalet-dienst een Reisbureau ivoegde. Een volkomen logische )eiïng, die met de opening van modern ingericht bureau aan Hoofdstraat een prachtige lossing vond. Hier kan men in rust de voor iedere vakantie- ïger zo belangrijke voorbe- "ekingen voeren, een keuze Een uit meer dan 130 chalets aan de hand van de verstrekte nevens overwegen of het dit- tal een trein-, boot-, bus- of egreis zal worden. Plak's instelling Hoe diep de nieuwe Reisbureau directeur vorst in de materie van een goed bestede vakantie bleek ons wel zeer duidelijk in het uurtje waarin hij zijn idealistische instelling ontvouwde. „Het ligt op de eerste plaats in mijn bedoeling om gezinnen - met behoud van het gezinsver band - los te maken van het alledaagse milieu: het huis, de straat, het dorp, de stad, het land. Zo'n gezin te brengen naar een omgeving waar de gezichtsindruk ken belangrijk afwijken van die welke die gezinsleden dagelijks of in de weekends opdoen. Het vertoeven in hotel- en pension- bedrijven is voor deze categorie van vakantiegangers dikwijls niet alleen te kostbaar, maar ook niet het niveau waarin de gezins saamhorigheid bij uitstek gedijd. 'n Rustig hoekje Maar daarom behoeft een buiten landse reis geen luxe meer te zijn die - zoals voorheen - alléén voor enkele uitverkorenen was weggelegd. Ook de huidige ge neratie kan - dank zij het ge stegen welvaartspeil - aan de hunkering naar hoger vakantie genoegen voldoen, maar dient zich vooralsnog te laten adviseren door iemand die zich in voor delig reizen en verblijven heeft gespecialiseerd. De kunst van het vakantievieren moet geleerd wor den, want die kunst heeft zoveel aspecten dat deze onmogelijk door iemand met twee of drie weken vakantie per jaar volledig beheerst kunnen worden. Neem slechts de door spoorwegen, bus boot- en vliegtuigmaatschappijen verleende faciliteiten, de belang rijke kortingen op chalethuur in voor- en naseizoen, de gunstige weersomstandigheden in zuide lijke landen in de vakantie-arme maanden als april en september, de mogelijkheden van bagage- en reisongevallenverzekeringen, enz. Daarover kan aan iedere tourist veel geldbesparende tips gegeven worden." Waardevolle adviezen Ook de meest verwende en ge wone zakenman, de auto-bezit tende vakantieganger, de station car-huurder, de rugzakdragende reisavonturier en de linnen-dak enthousiast geven wij het advies: „Stap eens bij uw eigen Santpoorts reisbureau binnen. Laat daar uw vage reisplannen eens scherper omlijnen door de heer Plak's ad viezen. Hij zal meer waardevolle inlichtingen kunnen geven dan U vermoedde fof een bezoek, aan ons nieuwe bureau van de N.V. Chalef-Diensf-Europa en Reisbureau Europa Alle werkdagen geopend van 9-17 uur De oudste Ongevallenverzekeringmij. ter wereld Niet alleen Reisongevallen- en Bagage verzekeringen, maar ook Auio-, Mofor-, W.A.- en Kostbaarhedenverzekeringen. - Alle ver zekeringen kunnen via Reisbureau „Europa" gesloten worden. Directeur v. Nederland O. W. J. SCHLENCKER Keizersgracht 428-432 AMSTERDAM-Centrum Telefoon 64722 (0201 In de zuidelijke hoek van Oosten rijk liggen de beroemde meren van Karnten. Het subtropisch klimaat houdt tot ver in oktober de water temperatuur op een gemiddelde van 28 0 C. Een uitstekende recreatie- streek voor degenen die ambtshalve niet in de hoogzomer met vacantie kunnen (willen) gaan. In St. Urban aan de Ossiachersee, met prachtig uitzicht op de Gerlitzer Alpen, kunnen wij het hiernaast af gebeelde luxe chalet voor de maan den september en oktober nog warm (in beide betekenissen) aan bevelen. Daar is het nog volop badseizoen als de herfststormen reeds over de blanke toppen der duinen en langs de stranden van de lage landen gieren. Daar brengt de kabelbaan U 1500 meter boven de Ossiachersee naar de Kanzelhöhe en toont U de schoonheid van Karnten in nazomerse kleuren. Telefoon 02560 7658 b.g.g. 7384 Een mooie, centraal gelegen chalet vcor 6 a 7 personen, vanwaar daguitstapjes naar Italië en Joegoslavië gemaakt kunnen worden. Geheel vrij gelegen, door niemand mede- bewoond luxe chalet met eigen strandbad en zomerse temperatuur tot diep in oktober. Interieur opname van het nieuwe bureau Ook voor Uw vakantie- en zaken vliegreizen naar REISBUREAU „EUROPA", Hoofdstraat 155, Santpoort 15 dagen Italiaanse Rivièra v.a. f 315,— p.p. 15 dagen Franse Rivièra v.a. f 317,— p.p. 15 dagen Mallorca v.a. f 379,— p.p. 8 dagen Oostenrijk (Innsbr.) v.a. f 230,— p.p.

Weekblad Huis aan Huis | 1959 | | pagina 3