Soi^iocrfsWeehHad aan Nicota-actie A. W. S. redikbeurten 2k^ies.leRr,e,huid7 laproosdag 14 November a.s. [zOTOACSPMST ARTSEN j TAXI Het voordeligste adres TAXI E.S.T.O. argang no 46 f L rrasweg 31 rkerinklaan 45 'e van pkkerij Cornegge efoon 8619 Vrijdag 13 nov. 1959 Administratie en advertenties: Drukkerij Cornegge Terrasweg 31 Telefoon 8619 Kerkerinklaan 45 na 6 uur telef. 7029 3reek van 9 t/m 14 november a.s. Nederlandse Oorlogsgraven Co- L:er aan uw huisdeur kloppen of 1 november een klaproos aanbie- ie straten. derlandse volk zal dan opnieuw bewijzen dat het de offers die ^ze vrijheid zijn gebracht nog niet geten, in haar medeleven met de j.anden. dit werk staan enige honderden ge medewerkers (sters) die deze H,rt na de oorlog vrijwillig op zich "genomen. "Veten zich echter gedragen door fi,i van het Nederlandse volk, het- i jaarlijkse klaprooscollecte telken- wijst. "4 rest van het jaar werkt dit co- alle stilte en bescheidenheid, om- i r werk dit vereist. '%et, behalve de direct betrokkenen, ■iilk een zorg en pieteit de pelgrims- naar de verschillende dodenak- binnen- en buitenland worden Sjiseerd en ondernomen? 0in ons is in staat de diepe dank- jtd te peilen, van hen die door het in de gelegenheid werden gesteld g/en van hun geliefden te kunnen ;n. iporbeeld is vader Evans uit Zd. -ad die dit jaar, 14 jaar na afloop j verschrikkelijke oorlog, in staat esteld het graf van een zijner drie /elde zoons te bezoeken in Ne- anderen sneuvelden op de slag- ii in Nrd. Afrika en Italië, terwijl Evans het grote verdriet niet arnnen verwerken en is gestorven. in invalide zoon is vader Evans over gebleven in de troosteloosheid van deze zware verliezen. En met hem de nabestaanden van de alleen al in Ne derland rustende 30.000 gevallenen. Het zijn deze offers die op klaproosdag het Nederlandse volk manen, onze ga ven van hart en hand dienstbaar te ma ken aan de mensheid, opdat de offers niet tevergeefs zullen zijn gebracht. Het beroep wat het N.O.C. op u doet, doet u de gelegenheid schenken iets bij te dragen voor dit diep menselijke werk. Om dit mogelijk te maken is het echter noodzakelijk, ieder in de gelegenheid te stellen dit offer te kunnen brengen. Het plaatselijk comité Velsen doet daar om een dringend beroep op veler mede werking, vooral op de jeugd van Velsen, om zich enkele uren beschikbaar te stel len voor deze collecte, hetzij voor de huis aan huis collecte, van 9 nov. t/m 13 nov. of op zaterdag 14 november voor de grote straatcollecte. De volgende personen wachten daartoe op uw spontane medewerking: Voor IJmuiden P. van Kooten, Feith- laan 12, Driehuis, Tel. 4784. Voor Driehuis Mw. C. C. J. Anten-But- zelaar, Genestetlaan 11, Tel. 4937. Voor Velsen-N. H. Andrea, Ladderbeek straat 129. Voor Velsen-D. Mw. T. Boosman-van Delft, Stationsweg 7, Tel. 4340. Voor Santpoort-D. Mw. Winters, J. T. Cremerslaan 52. Voor Santpoort-S. M. W. Jonker, Bloe- mendaalsestraatweg 135, Tel. 8512. Alg. Secretariaat: C. Spoor, Hagelinger- weg 85, Tel. 8951. "EN LIJDT ZWARE LRLAAG. ft heeft tegen de benjamins van 3 A, jcerslootse Meervogels, een zware aag geleden: Met 52 gingen onze genoten tegen deze Noord-Hollan- en onder, nadat met de rust de [nog 11 was. aad heeft Velsen verre van goed "ld, maar er moet toch aan toege- worden, dat de blauwbroeken ter- jehandicapt waren door het ontbre- •an Bakkum en Wittebrood, niet hun plaatsvervangers op de spil- :htsbuitenplaats gefaald hebben speelde een goede partij en de ge Weber vonden we zelfs één der aanvalles van Velsen maar de ingen, die van de afwezigheid van ;m en Wittebrood het gevolg wa- cwamen het geheel zeker niet ten t De verdediging had bepaald een (y, wat het best wordt geaccen- 1 door er op te wijzen, dat de Meer- in hun voorafgaande zeven wed- n tezamen 9 doelpunten schoorden 'ans kans zagen doelman Kaasen- in één wedstrijd vijfmaal te passe- we zeiden het reeds stond et de rust nog maar 11. Hierbij echter te worden aangetekend, dat n deze eerste helft de Vogels het in de aanval waren geweest en de n-verdediging meermalen met kunst- iegwerk de score zo laag had weten rden. Voor de gelijkmaker had Gra- jezorgd. tweede helft heeft het drama zich >kken. Weer kon de Velsenverdedi- volop aan de slag en nu bleek, dat telblauwen het middenveld aan de vogels moesten afstaan. Tot over- van ramp stak ook doelman Kaa- ood niet in zijn beste vorm, hoewel geven moet worden, dat ook het ge deel der verdediging tal van dek- fouten maakte. De Meervogels voer- ïun aantal goals tot vijf op, waarte- ver de Velsen-voorhoede, die vooral linkerzijde uiterst zwak speelde, ts één doelpunt stelde (52), Hoog- was er de maker van. RASVOGELS KON NIET INEN. de Terrasvogels het tegen RCZ niet kkelijk zou krijgen, lag voor de maar dat de blauwwitten tenslotte öos tegen de Zaankanters ten on- touden gaan, hadden we zeker niet acht. Terras vogels-team stak ditmaal niet vorm, die in de daaraan vooraf- de twee wedstrijden tot evenveel winningen leidde. Vooral van de hoede ging te weinig stootkracht uit eze eigenschap was vooral tegen de je verdediging van de Zaankanters zeer op haar plaats geweest. Was stootkracht wel aanwezig geweest, hadden de Vogels in 't eerste kwar- van de strijd mogelijk reeds op een sprong kunnen bogen, want in deze de waren ze bepaald sterk in de al. Ook de verdediging stak niet in haar beste vorm. Er werden bepaald grove dekkingsfouten gemaakt en RCZ heeft daarvan in de eerste helft terdege gepro fiteerd, zo zelfs, dat het met de rust de wedstrijd feitelijk reeds gewonnen had. Het had toen n.l. een veilige 30 voor sprong. Het was de rechterzijde van de Terrasvogels-defensie, die de linkervleu gel van de Zaankanters te veel vrij spel gunde. Nieuweweg hield zijn binnenspe- ler slecht en voor Disselköter was het ondoenlijk twee man te houden. Ook Van Gelders spel op de spilplaats leed mogelijk onder een en ander, reden waarom hij later met Otto van plaats verwisselde. Terrasvogels kreeg betrekkelijk weinig werkelijk goede kansen om tot een doel punt te komen. Eén dier goede kansen kreeg Thoolen voor de rust. Hij schoot de bal weliswaar hard in, maar binnen bereik van de doelman. Na de thee was het Vader, die we dachten te zien doel. punten, maar hij had met zijn slecht ge richte schoten geen succes. De laatste 20 minuten van de tweede helft heeft Terrasvogels met 10 man moeten spelen, omdat de scheidsrechter meende gezien te hebben, dat Thoolen opzettelijk natrapte, een beslissing, waar mede lang niet allen het eens waren. Bos werd in deze tweede helft vervangen door Lokkers, die Nieuweweg als rechts half opvolgde, omdat laatstgenoemde in de voorhoede werd opgesteld. WAT ONS ZONDAG A.S. TE WACHTEN STAAT. Velsen speelt de komende zondag thuis en wel tegen het sterke DTS, dat gerui me tijd de leiding in 3 A heeft gehad en deze pas zondag j.I. aan Alckmaria Vic- trix moest afstaan. De geelblauwen kun nen er zich van verzekerd houden, dat de DTS-ers alles in het werk zullen stellen niet nog meer terrein op Alcmaria te ver. liezen en daarom is het te hopen, dat onze plaatsgenoten nu eindelijk eens weer volledig in het veld kunnen komen. Zou dit het geval zijn, dan hebben de DTS- ers nog niet gewonnen. De Terrasvogels spelen uit tegen GVO. Zoals uit de ranglijst blijkt, is de Krom meniese club een candidaat voor de on derste plaats. Ze staat er nog slechter voor dan de Vogels. Maar er is slechts weinig nodig om in deze onderlinge ver houding wijziging te brengen. En daarom moeten Robben c.s. alles op alles zetten om juist deze wedstrijd te winnen. STANDEN. Derde klas A, Alcmaria Victrix 813 DTS 812; Egmondia 811; CSV 810; Beverwijk 88; Velsen 87; ADO 87; Meervogels 87; HSV 8- 6; ZAP 75; Alkm. Boys 74; Wijk aan Zee 84. Hieruit blijkt, dat het aloude Alcmaria Victrix DTS van de bovenste plaats ge wipt heeft. De Alkmaarders wonnen nl. zondag met 31 van de DTS-ers. Eg mondia, dat de vorige week de tweede plaats nog met Alkmaarders deelde, zak te wat af door haar onverwachte neder laag tegen ADO, dat zich aardig aan het herstellen is. In de onderste regionen zou het gelijke spel, dat Wijk aan Zee in de uitwedstrijd tegen ZAP bewerkstellig de, op een herstel van de badmensen kunnen wijzen. Vierde klas C. Kinheim 811; Zaanlan- dia 8—11; RCZ 7—10; EHS 8—10; Bloemendaal 79; OFC 67; DIO 77; VVZ 87; Terrasvogels 64; GVO 7—2; Waterloo 8—2. Opvallend was het zondag j.L, dat zo wel Kinheim als Zaanlandia een neder laag te slikken kregen. Ze delen samen nu nog wel de bovenste plaats, maar RCZ heeft minder verliespunten. Ver der blijkt uit deze ranglijst, dat Terras vogels ten opzichte van GVO en vooral van Waterloo nog wel een stootje heb ben kan. Maar waakzaamheid is gebo den. Postzegelveren. „Santpoort". De vereniging houdt een ledenvergade ring op vrijdag 13 november a.s. om 8 uur in het Jeugdgebouw der Herv. Kerk en een Postzegelbeurs op dinsdag 24 no vember a.s., eveneens in het Jeugdhuis. Op dezelfde data en plaats vinden van 18.30 tot 19.45 jeugdbijeenkomsten plaats onder leiding van de heer D. Schut Jr. De aftredende voorzitter, de heer J. Snit- jer, is tot ere-voorzitter benoemd, terwijl de heer J. C. Seegers voortaan de voor zittershamer zal hanteren. Chr. Sportvereniging „FIT". In het jeugdhuis van de Ger. Kerk aan de Schipbroekerweg organiseert ,,Fit" a.s. zaterdag 14 nov. een jeugdavond voor de adspirantleden van 13 t/m 16 jaar van de verenigingen aangesloten bij de Kring Amsterdam Omstreken van het N.C.G.V., aanvang half acht. Het programma ziet er gevarieerd uit. Muziek, voordracht, samenzang wisselen elkaar af. Als hoogtepunt wordt een vra- genspel gehouden over de kennis van de organisatie van een vereniging, Kring en Bond. Op de gehouden contactavond zijn als nieuwe bestuursleden gekozen Mevr. Brugman en Mej. Zijlstra. „Getosa" begint met „Route Kopenhagen" De Santpoortse r.k. Toneelvereniging „Getosa" zal op zaterdag 14 november het seizoen openen met een stuk van Koos Beswino, getiteld: „Route Kopen hagen", dat onder regie zal staan van de heer C. Jongejans. De uitvoering wordt gegeven in zaal „Zomerlust" aan de Hoofdstraat en be gint om acht uur. In tegenstelling met an dere jaren zal Getosa slechts één uitvoe ring geven. Dit als gevolg van de tanen de belangstelling, die volgens het bestuur veroorzaakt wordt door de televisie. Desondanks zal Getosa haar uiterste best doen een uitvoering te geven zoals men dat van haar gewend is, en hoopt dit beloond te zien in een behoorlijke be langstelling. Na afloop zal er gelegenheid zijn om te dansen. Ijsbaan Santpoort. Herinnert u zich nog de ijsperiode 1958/ '59? Het bestuur van de ijsbaan „Sant poort" weet, dat in genoemde periode de belangstelling voor haar baan enorm groot is geweest en heeft daarin aanlei ding gevonden ook buiten het seizoen alle aandacht te besteden aan de voor zieningen, benodigd om bij de eerst vol gende vorstperiode de conditie van de baan zo goed mogelijk te krijgen. Zij hoopt daarin thans, voor zover de aanwezige financiën dit toelieten, te zijn geslaagd en in staat te zijn de baan bij vorst in het a.s. seizoen 1959/'60 zo spoe dig mogelijk voor u open te kunnen stellen. De seizoenkaarten 1959/'60 wil het daar om in voorverkoop beschikbaar stellen van 14 november a.s. tot uiterlijk 5 de cember a.s. (eventueel tot de dag vóór openstelling van de baan, zo dit valt voor 5 dec.) en wel voor volwassenen ad. 3,50 p.p. en voor kinderen tot en met 15 jaar ad. 2, Na de voorverkoop zijn de prijzen resp. 5,en 3,50 voor kinderen. Door reeds thans uw kaarten aan te schaffen verzekert u zich niet alleen van de mogelijkheid om uw schaatssport op een, voor u en uw kinderen, betrouw bare baan te kunnen uitoefenen, doch stelt daarmede tevens het bestuur in de gelegenheid te zorgen dat die baan aan alle te stellen eisen kan voldoen. De voorverkoop vindt plaats bij: Fa. Jonker, Bloemenmag., Bloemendaal- sestraat 135; Sigarenmag. „Wüste", Wüstelaan 18; de heer K. v. d. Heide, Passtoorst, 26 Fa. Seegers, Kapper, Hoofdstraat 196. 1 Klaverjasavond K.A.B. Op dinsdag 17 november organiseert de KAB haar derde klaverjasavond; ieder is weer welkom in Café Zomerlust, aan vang 8 uur. Ned. Chr. Vrouwenbond De maandelijkse ledenbijeenkomst van de afd. Santpoort-Noord NCVB is vastge steld op vrijdag 20 november a.s., des avonds 8 uur in de Pniel Kapel, Pastorie- weg 1. Mevrouw C. H. van Alkemade-Kwakkel- stein uit Rotterdam hoopt dan te spreken over het onderwerp: „Een praatje en plaatje over Mexico". Belangstellenden zijn ook hartelijk wel kom. Zondagavondzang. Zondagavond, 15 november a.s. des avonds om 8 uur beginnen wij met de eerste zangavond van dit seizoen in de Gereformeerde Kerk, alhier. Medewerking wordt verleend door: de heer P. Wapenaar, declamatie; de heer Adr. Verschoor, orgel. Voorts hebben wij uw medewerking no dig voor de samenzang en gezien de be langstelling van vorig jaar twijfelen wij- er niet aan of uw medewerking zal weer groot zijn. Collecte Wereldvluchtelingenjaar De collecte voor het Wereldvluchtelin genjaar 1959/1960 heeft totaal opge bracht 8553.82. De samenstelling van deze opbrengst was als volgt: IJmuiden-Oost 1054.67 IJmuiden-West 1940.94 Velsen-Velserbeek 671.35 Santpoort-Zuid 913.16 Santpoort-Noord 873. Driehuis 722.20 Velsen-Noord 1021.15 Bedrijven (via giro) 420. nagekomen giften 10.34 Scholen (via Velser Jeugd Centrale) 927.01 Totaal 8553.82 SCHAKEN „SANTPOORT I" DEED 'T GOED. Onze Santpoorters hebben zich in de tweede wedstrijd in de Bondscompetitie tegen het geduchte „Pat-Mat I" uit Be verwijk prachtig hersteld na hun neder laag tegen Heemstede I, In tegenstelling met toen kon het eerste tiental nu „au grand complet" opkomen, hetgeen de speel-sterkte natuurlijk zeer ten goede kwam. Aan bord 1 en 2 bonden resp. Kroone en Pels de strijd aan tegen Zoontjes en Sui ker, 2 schakers van groot formaat wat hun schaakkunde betreft. Onze vertegenwoordigers zetten 'n zoda nig spel op, dat de „Pat-Matters" er op de duur geen raad meer op wisten om verlies te voorkomen. Dat was dus 20! Wolters (3), Blansjaar (5), Brugman (8) en Schuurman (10), wisten door zeer solied en strategisch spel de zaak in evenwicht te houden. Dat werden dus 4 remises. Geus, die voor 't eerst mee speelde, had op een gegeven moment re delijke winstkansen, maar beging juist op de 36e zet een ernstige fout en kon 't toen niet meer houden. Na het ingespannen gevecht, dat hij ge leverd had zeer begrijpelijk. Voorlopige uitslag dus 43 voor „Santpoort". Over de 3 afgebroken partijen konden de heren 't nog niet eens worden. Een voorlopige analyse wijst er echter wel op, dat er vermoedelijk nog 1H punt voor „Santpoort" uitkomt. Haanappel heeft betere stelling na een zeer goed behandelde partij, v. d. Bergh staat vol komen gelijk, maar Sterk Sr. zal wel een nul moeten noteren (pion achter). Als 't inderdaad zo uitvalt wordt 't 'n overwin ning van 5H4/^2, hetgeen 'n prachtige prestatie van het eerste genoemd zou kun nen worden. In de onderlinge competitie kwamen slechts 5 partijen tot een beslissing. Er werden meerderen afgebroken. In groep II leed Tuning zijn eerste neder, laag. In groep III zijn Sterk Jr. en Lubken nog steeds zonder verlies. Bridgeclub De Kennemers In de derde wintercompetitiewedstrijd speelden in de A-Afd. de hooggeplaatste paren een zeer zwakke wedstrijd, waar door Mevr. KrooneHr. Andela Jr., dank zij een fraaie score van ruim 60% aan de leiding zijn gekomen. De heren v. d. Wallv. Thiel herstelden zich van een zwak begin met een score van 53J-2 In de B-Afd. is een felle strijd gaande tussen Mevr. EdelingHr. Bouman en de fam. Rietdijk. Ook de heren Porck v. Rij kwamen door een hoge score weer bij. Een sprong naar boven maakten hier ook de heren KleefstraBodewes. De Fam. Dekker heeft in de Afd. C nog steeds de leiding, maar wordt nu op de voet gevolgd door de heren Wierda de Vries. De strijd is nu pas goed ontbrand en uit de onderstaande totaalstanden zijn dan ook zeker nog geen definitieve conclu sies te trekken. Aid. A: 1, Mevr. KrooneHr. Andela Jr. 163,09; 2. Fam. Witmond 158,04; 3. Fam. Soomers 153,72; 4. Mevr. Sprayt Hr. Paats 153,57; 5. Heren Andela Sr. Bode 151,34; 6. Heren Steinbergv. Amerongen 146,43 7. Heren Seegers Weyers 141,96; 8. Heren v. d. Wall v. Thiel 124,55. Afd. B: 1. Mevr. EdelingHr. Bouman 171,88; 2. Fam. Rietdijk 165,62; 3. Heren KleefstraBodewes 157,29; 4. Heren Porckv. Rij 155,21; 5. Dames Kuhl- manv. Amerongen 151,05; 6. Mevr. NieuwenhofHr. Vader 144,79; 7. Fam. v. Gelder 127,30; 8. Heren TopDirven 121,88. Afd. C: 1. Fam. Dekker 163,54; 2. He ren Wierdade Vries 163,08; 3. Fam. Muller 156,04; 4. Dames Vader Weyers 148,17; 5. Dames SprangSmit 142,75; 6. Heren Vinkv. Geen 131,46; 7. Dames SeegersAndela 118,96. Basketball-Nieuws. Eerste nederlaag van Z.B.V.S. Z.B.V.S. heren I, dat de competitie zo goed begonnen is, heeft afgelopen don derdag in het Krelagehuis te Haarlem zijn eerste nederlaag geleden tegen de Amsterdamse landskampioen Blue Stars In het begin van de wedstrijd ging het scoreverloop tamelijk gelijk op, maar in de loop van de eerste helft kwam steeds duidelijker vast te staan, dat het niet Z.B.V.S. was dat zou gaan zegevieren, want ondanks heftige tegenstand van Hennis en Pol liepen de Blue Stars steeds meer uit. Ook de tweede helft bracht geen wen ding in de strijd en het waren vooral de Blue Stars spelers Driehuis, Katee en Perrier die de man aan het scorebord bezig hielden. Al gauw had Z.B.V.S. niets meer in te brengen en het was Blue Stars dat verder de toon aangaf. Zo kwam het voor Z.B.V.S. verlossende ein de met een grote 53-91 achterstand. De Santpoortse Winkeliers hebben weer een leuke St. Nicolaas-actie. Ongeveer hetzelfde als verleden jaar. Weet u nog wel, met een kans op gratis kopen als u goed geraden had. Toen hebben honderden geprofi teerd. Wij adviseren u ook weer voor dit jaar: „Koop bij de deelemende winkeliers en win een gedeelte van uw St. Nicolaas aankopen terug. Let op het volgend num mer van „Huis aan Huis." Hierin vindt u alles wat u weten moet om mee te doen aan deze gratis koop actie en tevens de deelne merslijst. Bovendien zijn de deelnemende zaken duide lijk herkenbaar aan een raambiljet en andere reclame op hun etalageruit. rond te leiden, hetgeen wel eens tot kleine moeilijkheden aanleiding gaf. Dat desondanks deze rondleidingen ge slaagd zijn, verdient onze grote waar dering. Aan de enkele mensen die daarbij be hulpzaam zijn geweest onze welgemeende dank. 1600 schoolkinderen hebben onze ten toonstelling bezocht in schoolverband, hetgeen neerkomt op 120 kinderen gemid deld per uur. Het onderwijzend personeel heeft verschillende malen zijn dank niet onder stoelen of banken gestoken. Ook dit stemt ons tot vreugde. De filmzaal had zeer veel belangstelling van de bezoekers, veel meer dan we had den gedacht, het bleek zelfs zo af en toe een uitkomst te zijn tijdens de drukste uren. De heer Borst die overdag de films voor de jeugd draaide, heeft vele be nauwde uren in de filmzaal doorge bracht. Ook hij verdient onze hartelijke dank. De geluidsinstallatie bleek ook in een be hoefte te voorzien en voldeed uitstekend. De medewerking die wij van het begin af van de pers hebben gehad was boven alle lof. Aan deze heren en aan Bert Garthof van de VARA onze welgemeen de dank. Tot slot dan nog een woord van dank aan het personeel van het bureau van de „Velser Gemeenschap", dat ook bergen werk voor ons heeft verzet. Ook mogen wij niet vergeten de beheerder van het gebouw hartelijk te danken voor zijn ac tieve medewerking tot vaak diep in de nacht, De tentoonstelling is geslaagd, goed ge slaagd, daarvoor zijn wij erkentelijk aan alle verenigingen en hun leden voor al het werk dat zij deden. Het bestuur van de „Velser Gemeen schap" zeggen wij dank voor de hulp en financiële steun en de commissieleden voor het vele werk dat zij hebben ver richt. Als slotconclusie dit. Dit experiment mag gerust nog eens herhaald worden maar dan in nog groter verband en over en kele jaren. Hiermede heeft de commissie opgehou den te bestaan. De secretaris: C. Hartman De voorzitter: J. G. Nolst Trenite. „STICHTING DE VELSER GEMEENSCHAP". Verslag tentoonstelling De Natuur Thuis. De tentoonstelling „De Natuur Thuis" behoort weer tot het verleden. Het expe riment zoals we het hadden genoemd is een succes geworden behalve in finan cieel opzicht, omdat de kosten niet door de baten zijn gedekt. Maar dit is door het succes van minder belang en kan ge zien worden als een offer aan de voor lichting van de jeugd die met een entree prijs van 0.10 per kind een, zakelijk gezien, onvoldoende bijdrage in de kos ten leverde. Belangrijk was het grote aantal bezoe kers, 5015 in getal. Hieronder waren 1773 volwassenen en 3242 kinderen. Als we daar dan nog de genodigden en dé leden der verenigingen bijtellen dan ko men we aan 5500 bezoekers, een getal waar toch niemand over had durven dro men. De tentoonstelling zelf was, we kunnen niet anders zeggen: prima verzorgd en ook dat kon niet anders want er was dag en nacht gezwoegd om een zo goed mogelijk resultaat te verkrijgen. Elke ver eniging heeft zijn beste beentje voorgezet, jammer was alleen dat er overdag veel te weinig mensen waren om de scholen Gereformeerde Kerk 10 en 17 uur ds A. Dragt, Nw.-Amste) Chr. Gereformeerde Kerk (Pniel-Kapel) v.m. 10 uur ds J. J. Rebel n.m. 4 uur ds J. C. Maris Ver. Vrijz. Herv. IJmuiden 10.30 uur ds J. Beek van Uitgeest Deze dienst wordt gehouden in een lokaal van de Gem. Huishoudschool aan de P. J. Troelstraweg 1. Doopsgez. Gemeente IJmuiden Helmstraat, IJmuiden 10 uur ds H. van Bilderbeek, Texel Lutherse Gemeente Kapel „Westerveld" te Driehuis 9.45 uur ds. J. A. Roskam, H. Avondmaal Ned. Herv. Kerk Dorpskerk 10 uur ds J. C. Remijn 19 uur ds J. Bronsgeest, Heemstede Musis Sacrum, 10.15 uur ds G. H. v. Willenswaard Zondag a.s. J. HEKMAN, Hoofdstraat 236 Telefoon 8510 APOTHEKEN Apotheek de Wilde Broekbergenlaan 42, Santpoort-Dorp Telefoon K 25608284 Bloemendaalse Apotheek Bloemendaalseweg 85, Bloemendaal Telefoon K 2500—57903 Wijkzusters „Het Witte Kruis" Zondagdienst Zr Lammerts, Curagaostraat 18 b Santpoort, Tel. 8756 Speciaal ingericht voor trouwrijden Dag èn nacht bereikbaar ook voor ziekenvervoer TELEFOON 8250 - SANTPOORT A. J. P. Stegemeijer Surinamestraat 4 babyderm-reep

Weekblad Huis aan Huis | 1959 | | pagina 1