i I iC, predikbeurten 3 ?A >ei êezaefi aan St. MicaCaas ">lsen was C.S.V. de baas 2rerrasvoge/s lijdt kleine nederlaag R.K. Kerk, Santpoort Leger des Heils Qezandheid en Scfiaanfieid DRUKKERIJ CORMGE fziimiospiivsiARTsi] TAXI Het voordeligste adres TAXI E.S.T.O. '48 egge SanfoooÉWeehHad Vrijdag 4 dec. 1959 aan Administratie en advertenties: Drukkerij Cornegge Terrasweg 31 Telefoon 8619 Kerkerinklaan 45 na 6 uur telef. 7029 m .genoegen te kunnen Nicolaas zich door heeft gericht tot de j^pn medewerkers aan ocht in de gemeente ber j.l. brief drukken wij, ™an de Velser Jeugd uider Harmonie hier ^le Velser Jeugd Cen- jjcht in de gemeente miseerd, alsmede de waaronder de ver- •psen en drumbands, 1^; te betuigen voor de Sa IJmuiden-Oost mijn I voor de organisato- _chtentde kinderen en urstellend tempo-vol fCErg jammer vind ik imboercorps „Voor eoor mij ingesteld uit- :eS echter overduidelijk irtrzaak hiervan beslist an organisatie-fouten 'C ergens moest lezen, J»dewerking. Te dezen „.enkele blaam op de 'l"-ale of op de IJmui- ir> de gemeente-politie; Is integendeel, van deze zijden is veel werk verzet en al het mogelijke, en voor de IJmuider Harmonie nog meer dan het mogelijke, gedaan om mijn rijtoer zo suc cesvol mogelijk te doen verlopen. Hier voor ben ik zeer dankbaar. De gehele oorzaak is gelegen in de wis pelturigheid van de waterkoeling van mijn open auto; deze kreeg op een vol komen onverwacht en door niemand voorzien moment kwaadaardige neigin gen, die er uiteindelijk toe geleid hebben, dat de politie, zij het met tegenzin, toch volkomen terecht uit verkeerstechnische- en veiligheidsoverwegingen moest beslui ten te wagen in hoog tempo naar het eindpunt te leiden. Muziekbegeleiding had hierbij dus geen zin meer. Ware deze maatregel niet getroffen, dan was het zeker niet denkbeeldig geweest dat de grote nieuwe open auto in brand was geraakt. Hier is dus sprake van een volkomen on verwachte force-majeur. Volgend jaar hoop ik evengoed weer in uw gemeente te komen en het verheugt me te hebben vernomen, dat de organisa toren en hun medewerkers onvermoeid voortgaan mijn intocht en rijtoer voor te bereiden." was getekend: „Sint Nicolaas". strijd is Velsen er in Tet een 43 nederlaag l De overwinning was Send en als doelman meen tweetal kostbare fit jammer, want hij ■;d werk laten zien "Inning nog sprekender rechterdeel van haar van BugnumSpan- fden resp. vervangen Schagen. C.S.V. miste Valk, op wiens plaats -cissen kwam te staan. ~r toonde zich ongetwij- J speler, maar Ton Hij- riplaats weer een prima :t hem weinig kans ge- Tok Boon, Blum en van rl kunnen op een goede irtij terugzien, ererende onder leiding Jakkum die het toch Kleed" was ter rech- De snelle Wittebrood schotvaardige Hoog- ,'.e Castricumse verdedi- *an De Heer nog steeds t heeft, uitermate lastig ;te stand 20 voor Vel- td voor beide doelpun- i was het 30 geweest, (eens keihard tegen de ''an de paal sprong de van doelman De Heer, pde hoek was gedoken, it. Hoe hard Bakkums weest, moge blijken uit enige tijd duurde, alvo- 'n plaats onder de lat n. a de C.S.V.'ers kans ge ïnd terstond geheel weg bood Kaasenbrood hun a uitgelopen te zijn, de daarna door te verzui- te komen. Even dreigde en aan Velsen-zijde in maar toen redde Hoog- 'oor zijn en Velsens der scoren en daarna Bak- bieden, die deze gerou- liet missen kon (41). de schoot C.S.V. de bal chter Kaasenbrood, die j-uitt ging. hand, dat Terrasvogels i Zaanlandia een moei- gemoet zou gaan. In de loort Zaanlandia tot de jen deze Zaankan- nog mee in de strijd om ts en verder zijn dik- velden een handicap lit onze omgeving, voor gewend zijn op de ge- terreinen te spelen. Ter- iderdaad ook een neder- aar er kan onmiddellijk worden, dat de blauw- emend geweerd hebben 1 zeker binnen hun be- :n, want de kansen om ielpunt te scoren hebben gehad. Zoals echter wel vas, was het ook nu: de der Vogels hadden óf g om tot een draaglijk f hadden een beter schot n dan in hun benen, waarin de jonge Dissel- er op dreef komt, heeft 'oorhoede zeker niet ge kt, zo zelfs, dat de voor hoede van Zaanlandia er vóór de rust niet aan toekwam Boeser te passeren, hoewel de thuisclub in het veld toch wel het sterkst was. Terrasvogels kreeg in deze eerste helft een paar doelrijpe kan sen, maar maakte er geen gebruik van, zodat met 00 de rust inging. Na de rust hebben de blauwwitten de leiding genomen door Thoolen, die met een schot van buiten het strafschopge bied gelost, succes had (01). Al heel spoedig scoorden de Zaankanters echter de gelijkmaker. Was dit schot voor Boe ser onhoudbaar, dat, waarmee Zaanlan dia ongeveer tien minuten voor het einde de leiding nam, had de Terrasvogels- doelman door tijdiger uit zijn doel te komen mogelijk kunnen voorkomen (2-1). In de resterende minuten heeft Terras vogels nog alles op alles gezet, om al thans een gelijkspel uit het vuur te sle pen. Thoolen had bijna met een hard schot opnieuw succes, maar ditmaal werd het door de lat gekeerd en Rijke accep teerde een goede kans niet door in het zijnet te schieten. Daardoor bleef het 2—1. WAT ONS ZONDAG a.s. TE WACHTEN STAAT. Velsen speelt de komende zondag al weer thuis en wel tegen de Alkmaarse Boys. Deze Boys staan momenteel (nog) op de onderste plaats en we kunnen ons dus indenken, dat in Velsenkringen de gedachte zou kunnen post vatten: „Dat wordt zondag a.s. een gemakkelijk kar weitje". Nu is het onderschatten van een tegenpartij altijd al een gevaarlijke be zigheid, maar nu het de wedstrijd tegen de Alkmaarse Boys geldt, zouden we de Velsenaren willen adviseren dubbel op hun hoede te zijn. Wat toch is het ge val? De vorige zondag kwamen de Boys, ook al in een uitwedstrijd, tegenover Alc- maria Victrix in het veld te staan, tegen de leiders dus. En wat niemand verwacht had, geschiedde: de hekkensluiters zagen kans tegen de leiders gelijk te spelen. En nu zou het helemaal niet vreemd zijn. als de Boys uit dit goede resultaat zo veel kracht wisten te putten, de ze zon dag a.s. veel beter prestaties leverden dan men uit hun plaats op de ranglijst zou verwachten. En daarom, Velsenaren: .Weest op uw hoede!" Zoals Velsen voor de tweede achtereen volgende maal thuis speelt, gaat Terras- vogels voor de tweede keer in successie bij de tegenpartij in dit geval E.H.S. op bezoek. Deze Haarlemse club be hoort tot de middelmatig sterke ploegen, te zwak dus voor de leidersplaats en te sterk om als hekkensluiter te fungeren. Er bestaat in deze ontmoeting dus voor de Vogels de gelegenheid hun punten- aantal op te voeren, waarop tevens het zondag j.l, tegen Zaanlandia behaalde resultaat ons hoop geeft. Maar bij voor baat staat vast, dat er voor een positief resultaat flink aangepakt zal moeten wor den. DERDE KLAS A: Alvm. Victric 1117; Egmondia 1117; D.T.S. 1116; Velsen 1112; Bever wijk 1112; C.S.V. 1112; Meervogels 11—10; A.D.O. 11—8; H.S.V. 11—7; Wijk aan Zee 117; Z.A.P. 106; Alk maarse Boys 106. VIERDE KLASSE C: Bloemendaal 1015; Zaanlandia 1013; Kinheim 10—13; R.C.Z. 10—12; VVZ 1112; O.F.C. 8—10; D.I.O.-9—10; E.H.S. 1010; Terrasvogels 97; G.V.O. 104; Waterloo 112. Opening Garage Trovato Het was een hoogtijdag voor de heer Braaij toen zaterdagmorgen 11 uur de burgemeester van Velsen, de Edelacht bare heer Mr. M. M. Kwint het moder ne garagebedrijf Broekbergenlaan 1-3 opende. Burgemeester Kwint memoreerde hoe hij pas in de gemeente Velsen aangekomen, reeds benzine betrok van het oude be drijf aan de Slaperdijk. Het verheugde hem in de gelegenheid te worden gesteld, dit moderne bedrijf te mogen openen. Hij deed dit als persoonlijke relatie, want om aan alle uitnodigingen tot openen van een bedrijf in de gemeente Velsen ge hoor te geven, zou tot een volledige dag taak leiden. Met de hartelijke gelukwen sen voor de heer en mevrouw Braaij be sloot burgemeester Kwint zijn rede. Na burgemeester Kwint kwam de heer Kooyman van de Esso Nederland zijn gelukwensen aanbieden. Hierna kwam de heer v. d. Wel, Inspecteur van de Bovag aan het woord, die als afgevaardigde van deze organisatie de heer Braaij geluk wenste, en met cijfers aantoonde dat een goed geoutilleerd garagebedrijf in deze tijd zo noodzakelijk is, gezien de gewel dige groei van het gemotoriseerde ver keer. De heer Kissing Importeur „Austin" Stokvis sprak zijn vreugde er over uit, dat er nu een Austin-dealer in Santpoort in zo'n modern bedrijf is gevestigd en sprak de wens uit dat vele nieuwe wa gens de garage zullen verlaten. De architect van dit pand, de hr Aan stoot, bracht naast de gelukwensen aan de heer Braaij, dank aan allen die mede gewerkt hebben dit pand tot stand te brengen. Tot slot sprak de heer Bakker uit IJmui- den als clientt welgemeende woorden. Reeds jaren cliënt heeft hij de groei van het bedrijf meegemaakt, en het verheug de hem de heer Braaij met het nieuwe bedrijf te kunnen gelukwensen. In zijn dankwoord aan de sprekers en aanwezigen, dankte de heer Braaij de of ficiële instanties voor de vele medewer king, en hij hoopte dat de geest in het bedrijf tussen cliënt en zijn medewerkers steeds moge zijn als in het oude bedrijf. Des middags was er een goed bezochte receptie, waar vele de Austin automo bielen konden bewonderen. Forum-Avond Op woensdag, 9 december a.s. aanvan gende te 8 uur zal in het jeugdhuis van de Gereformeerde Kerk, Schipbroeken- weg 6, een Forum-avond worden gehou den. H weet wat een Forum-avond is? Meermalen hoort u ze voor de radio. Het gaat dan over het algemeen over gewo ne dingen van het dagelijks leven en niet zelden wordt èn voor wat de vragen èn voor wat de antwoorden betreft de lach lust opgewekt. De Forum-avond, welke a.s. woensdag avond zal worden gehouden is van ge heel andere strekking. Hier zullen vragen over het geloof een plaats krijgen, vra gen die u tot dusver moeilijk hebt kun nen stellen en waarop u toch als het kon een antwö'ord had. Ook wanneer u moei lijkheden hebt met het geloof en toch graag tot het geloof zoudt komen, dan moet u deze avond niet missen. Wij heb ben een uitgelezen Forum, dat bereid werd gevonden naar Santpoort te komen en dat zeker zal meewerken u op alle vragen een antwoord te geven, nl. Ds. Gabe van Duinen, Geref. predikant te Wassenaar en Dr. Dondorp en Dr. Richel, beiden Geref. predikant te Heem stede. Wij verwachten vele belangstellenden en vele vragen. De avond zal worden afge wisseld met zang van Annie Homburg en pianospel van Adriaan Verschoor. De toegang tot deze avond is geheel vrij. De Commissie. Schaken Een overwinning en een nederlaag! Het derde tiental van S.C. .Santpoort" maakte zijn rentree in de Bondscompe- titie. Het moest 't opnemen tegen V.V.V. 4 uit Alkmaar. Na een spannende strijd werd het 5%4% voor de Santpoor ters, die ditmaal helaas verzwakt moes ten uitkomen, ja zelfs met 9 man, het geen natuurlijk een reglementaire nul be tekende. Hiermede rekening houdende mag de behaalde overwinning zeker niet onverdienstelijk genoemd worden. Vos, Lammertsma, Lubken, Sterk Jr. en Kip wonnen, terwijl Resting remise behaalde. Leijsma, Baljett en Wuiters vergalop peerden zich in het eindspel en moesten na ruim 3 uur spelen 't „schaak"veld rui men! Voor de hoogstte klasse van de Noord- Holl. Schaakbond vond woensdag j.l. het treffen plaats tussen Santpoortt I en Het Oosten I, Haarlem. Dat dit een .zware dobber" zou worden lag voor de hand. De Haarlemmers spelen al jaren in voor melde klasse en speelden daarin steeds een overwegende rol. Ze nemen nu na 3 forse overwinningen onbedreigd de eerste plaats in. „Santpoort" kon 't dan ook niet redden, slechts onze eerste vier bor den behaalden remise, maar de overige zes moesten een nul noteren. In nog volgende wedstrijden tegen ge lijkwaardige teams liggen echter nog kan sen om „Santpoort I" veilig te stellen. Wanhopig is de situatie nog lang niet! Zondag 6 december H- H. Missen te 7 uur, 8.15 en 11.30 uur, Hoogmis te 9.30 uur Namiddags 5 uur Adventsoefening Dinsdag 8 december H.H. Missen te 7 en 8 uur 's Avonds 8 uur Gezongen Avondmis Woensdag 9 december H.H. Missen 7, 8 en 9 uur Te 7.15 uur Maria Congregatie Jongens Donderdag 10 december 8 uur H. Familie Heren Vrijdag avond 11 december 8 uur Maria Congregatie Jonge Vrouwen in de Zusterkapel Zaterdag 12 december Te half 8 Broederschapslof Sins Nicolaas is op aftocht. De etalages in de winkel waarin gedurende enige we ken een keur van cadeaux waren uitge stald zullen spoedig veranderd worden in Kerst-ettalages, want nog een paar weken dan is het Kerstmis. Bij het Leger des Heils is men reeds bezig met het maken van plannen voor de Kerstfeestviering. Hier wordt in de eer ste plaats gedacht aan een feest voor ouden van dagen, invaliden en éénsamen. Men wil een feestavond bereiden voor 400 ouden van dagen. Met auto's wor den deze vanaf hun woning afgehaald en thuis gebracht. Om een flinke feest avond te bereiden, daarvoor is veel geld nodig. Hiervoor gaan de heilsoldaten nu collecteren. Maandag 7 december wordt daar een begin mee gemaakt in Sant poort. U kunt dus de heilsoldaten weer aan uw deur verwachten. Geef dan s.v.p. met milde hand. Wilt u echter ook oplet ten aan wie u geeft! Het is nl. al meer dan eens gebeurd dat er aan uw deur kwamen personen die u een blaadje aan boden, mensen in een uniform dat enigs zins geleek op de uniform van het Leger des Heils. Dit waren, om het zo eens te noemen: „pseudo heilsoldaten" die abso luut met het Leger des Heils (stichter Wiliam Booth) niets hebben uit te staan. Om reden deze geen toestemming voor collecteren hebben trachten deze onder aanbieding van een blaadje, giften te ver zamelen. Dus verkapt collecteren zou men kunnen zeggen. Wil u dus aan degene die aan uw deur komt, vragen naar hun wettig legitimatiebewijs. De echte heil soldaat, als ik het zou mag noemen, komt niet met een blaadje maar biedt u een collectelijst of -bus aan. Dus opgelet aan wie u geeft, opdat uw gift niet komt in handen van hen die niet te controleren zijn. De ouden van dagen of invaliden die een prettig Kerstfeest met de heilsoldaten willen meemaken kunnen zich hiervoor opgeven bij A. Visser, Terrasweg 15. U wordt dan met een auto van en naar uw huis gebracht. Boekbespreking „Het lachen is gezond, maakt het leven rond. Wie zin voor humor mist, heeft zich hiermede gekist". HUMOR POCKETS. Uitgaven van „De Bezige Bij", Amsterdam. Prijzen varië rend tussen 2,50 en 4,90. Nu Eint Nicolaas zijn officiële intocht op 14 november j.l. in Amsterdam heeft gehouden, is hiermede ook de tijd aange broken dat wij naar geschenken gaan uitzien om onze verwanten en vrienden te verblijden. Niets is hiervoor wel het meest geschikt om Uw boekwinkel bin nen te stappen en keuze te doen uit de 12 boeken die uitgeverij „De Bezige Bij" in de loop der tijden heeft laten ver schijnen. Het is van kostelijke kolder tot galgenhumor. Simon Carmiggelt schreef in deze serie: Hard Gelach; Tussen mal en dwaas; Louter Leugens. Henri Knap: Rijdt U ook zo auto? Bent U ook zo'n Sinterklaas?, Bent U ook van gisteren?, Bent U ook zo'n vader?, Hebt U ook zo de zenuwen? Samen met Annie Schmidt: De man zus, de vrouw zo. Lex Metz: Jongens onder mekaar. R. Peynet: De verliefden uit en thuis. Gras Heyen: Wa ren wij maar 17. Vooral in deze tijd die zulke hoge eisen aan de mensen stelt, is het wel zeer ont spannend om eens met een boekje dat de draak steekt met alles, bij de kachel te gaan zitten. Lachen werkt bevrijdend en je vergeet even de zorgen van elke dag. In bovengenoemde boeken wordt de we reld wel eens op de kop gezet. Maar vaak blijkt vooral in deze tijd dat het op de kop zetten nog de waarheid is ook! En dat is weer niet zo vreemd, om dat de medici heeft geconcludeerd: wat vroeger „normaal" was, is tegenwoordig „abnormaal". Als we rondom ons zien in de wereld en de menselijke verhoudin gen, worden we geregeld hiermede ge confronteerd. De auteurs van de Humor Pocket-reeks doen dus „gek maar ze blijken de meest normalen te zijn! (Ter overdenking: met de zin voor hu mor, hebben de Joden al meer dan 20 eeuwen vervolging en uitroeiing kun nen doorstaan). L. KEJA-JAMBROES. Gratis advies voor onze lezers. Dit is het eerste van een reeks artikelen die voortaan om de 14 dagen zullen ver schijnen en die ons uiterlijk en daar mee veelal ook ons innerlijk zullen raken. Gezondheid en schoonheid zijn voor de meesten van ons belangrijker za ken dan we wellicht menen. Bepaalde moeilijkheden in verband met de huid, het haar, de houding, de handen of de voe ten kunnen namelijk zeer hinderlijk zijn, en lang niet iedereen kan een dergelijk probleem aan een deskundige voorleg gen. Ten gerieve van zulke lezers en lezeres sen verklaarden het Nederlandse Genoot schap voor Huid- en Haarhygiëne en het Genootschap voor Kosmetologie (Ko ninklijk goedgekeurd) zich bereid in deze reeks artikelen voorlichting te geven en vragen te beantwoorden. Vragen kunt U richten aan de redactie van dit blad, Ter rasweg 31, Santpoort, met in de linker bovenhoek van de enveloppe het motto „Gezondheid en Schoonheid". Desge wenst wordt U ook per brief onder strik te geheimhouding een uitgebreid advise rend antwoord toegezonden, zonder bere kening van kosten. Wat is het Nederlandse Genootschap voor Huid- en Haarhygiëne? Het Nederlandse Genootschap voor Huid- en Haarhygiëne, Direkteur Dr. C. L. A. van Uden, is een instelling die de juiste verzorging van de huid en het haar propageert. Hiertoe worden in de labo ratoria van het Genootschap geregeld on derzoekingen gedaan. De resultaten hier van, alsmede de medewerkende artsen en kosmetologen en de onder medisch toe zicht volledig gediplomeerde medewer kers van het Genootschap geven U de waarborg die II nodig hebt om niet het slachtoffer te worden van eigen onkun de of beunhazerij van onbevoegden. Een belangrijk onderdeel van het werk van het Genootschap is de voorlichting. Hiertoe worden in het gehele land lezin gen georganiseerd en konsulten gehou den. Een en ander over het gebruik van zeep. In ons eerste artikeltje willen wij even stilstaan bij het gebruik van zeep voor het wassen van het haar. Hiermee moet U oppassen! Zeep is zodanig samenge steld, dat het in een wateroplossing sterk basisch reageert. Het alkali heeft dan een bijtende (etsende) inwerking op de hoofd huid. Het schuim van de zeep onttrekt aan de huid zowel het vet als het water. Het gevolg is dat Uw haar wel goed schoon is, maar dat de hoofdhuid uit droogt, wat goed merkbaar is aan het harde en strakke' gevoel. Gewoonlijk gaat de opperhuid dan ook sterk schilferen. Het alkali van de zeep doet echter nog funester werk: ook het huidzuur wordt erdoor geneutraliseerd en dit veroorzaakt dikwijls huidziekten, vooral roos in al zijn vormen. Gebruik daarom voor het wassen van het haar een mild-alkalisch haarwasmiddel, dat even prettig en grondig reinigt, maar het huidzuur niet aantast, de huid niet te zeer ontvet en er geen water aan ont trekt. De hoofdhuid blijft dan zacht en elastisch en het haar blijft glanzen. Een mild-alkalisch haarwasmiddel is zowel voor vet als droog haar geschikt. De volgende keer vertellen wij U iets over de verzorging van vet haar. FRED VAN BEEK, kosmetoloog. Ned. Tafelvoetbalbond Nieuws uit de afdeling Velsen. De nieuwe competitie is alweer een eindje op streek. Het doet ons veel ge noegen te constateren, dat de aange vulde spelregels, naar Engels voorbeeld, een aanzienlijke verbetering vormen en het spel nog aantrekkelijker maken. Vooral van de spelers wordt nu veel meer actie en snelheid verlangd, terwijl de taak van de scheidsrechter er niet gemakkelijker op is geworden. De spel- verbetering heeft o.a. tot gevolg, dat geen abnormaal hoge uitslagen meer worden genoteerd. Onderstaand volgen de resultaten van de tot dusver ge speelde wedstrijden, alsmede de stand: VelsenSantpoort Sport 14; Haar lemSc. Heemstede 41; Sc. Heem stedeBloemendaal 27Haarlem Santpoort 72; BloemendaalSantpoort Sport 33; Sc. HeemstedeVelsen 4- 2; SantpoortBloemendaal 48; Vel senHaarlem 28. Haarlem 3-3-0-0-6 195 Bloemendaal 3-2-1-0-5 189 Santp. Sport 2-1-1-0-3 74 Sc. Heemstede 3-1-0-2-2 713 Santpoort 2-0-0-2-0 615 Velsen 3-0-0-3-0 516 De uitslagen en de stand geven aan, dat deze competitie wel voor enige verras singen zal zorgen. De resultaten van Santpoort en Velsen vallen tegen, doch deze spelers zijn nog druk aan het oefe nen en zullen nog zeker van zich doen spreken. Verder wordt de aandacht gevestigd op het Lustrum-Tournooi ter gelegenheid van het vijfjarig bestaan van de Neder landse Tafelvoetbal Bond. Dit tournooi zal op zaterdag 2 januari 1960 worden gehouden in Hotel Keur, Zeestraat 51, Zandvoort. Aanvang 15 uur, einde ca. 22 uur. Leden, die aan dit tournooi wensen deel te nemen, kunnen zich reeds nu (doch beslist voor 15-12-59) opgeven aan J. H. Wempe, Irissenstraat 3, Santpoort Noord. Overigens zullen over dit tournooi nog definitieve gegevens volgen; de organi satie berust wederom in handen van de afdelingen Amsterdam, Zandvoort en Velsen. Verwacht wordt een deelname van ca. 100 spelers; enkele afdelingen zullen waarschijnlijk per touringcar naar Zand voort komen. Uw familie-, vereniging!*- en zaken drukwerk keurig verzorgd door Terrasweg 31, Santpoort Telefoon 8619 Gereformeerde Kerk 10 en 17 uur ds de Kluis Chr. Gereformeerde Kerk (Pniel-Kapel) n.m. 10 uur ds J. C. Maris v.m. 4 uur ds J. J. Rebel Doopsgezinde Gemeente Remonstrantse Gemeente Gebouw ,,Spaarnberg" 10.30 uur Hr. P. J. van Schayck Lutherse Gemeente ïCapel .„Westerveld" te Driehuis 9.45 uur ds. J. A. Roskam Ver. Vrijz. Herv. IJmuiden Abelenstraat 1 te IJmuiden, 10.30 uur ds G. Nijenhuis Ned. Herv. Kerk Dorpskerk 10 uur ds J. C. Remijn II.D. 19 uur ds C. Keers, Amsterdam Musis Sacrum, 19 uut ds G. H. v. Willenswaard Jeugdhuis, de hr. G. J. Kwakkel IJmuiden Zondag a.s. M. M. C. TROOSTER, Wqn. Daniels, laan 14, Telefoon 8410 APOTHEKEN De Santpoortse Apotheek Bloemend.straatweg 145, Santpoort-Z. Telefoon K 25608249 Elswout Apotheek Bloemendaalseweg 341, Overveen Telefoon K 2500—16760 J. STOFFEL, Hoofdstraat 165 Telefoon 8310 Speciaal ingericht voor trouwrijden Dag èn nacht bereikbaar ook voor zieken vervoer TELEFOON 8250 - SANTPOORT A. i. P- Stogsmeijer Surinomestrnal 4 BeiancR/Jxe V*, ret tfoonnummzRS) POLITIE BUREAU SANTPOORT» Hoofdstraat 214, TELEF. 8300 bij geen gehoor K 25506444 Bij brand 025506400

Weekblad Huis aan Huis | 1959 | | pagina 1