TERLENKA, gekleurde en vele andere vitrages de juiste maat voor u C. FEËMEBOOM ét Zu. T.V.S.-nieuws. w 'JXe £etitei& aei&chenen. Orn met Herman Gorter te spreken: „We hebben haar horen komen". Op de enkele mooie warme dagen in maart, toen de elzen, de mannelijke trilpopulieren en de abelen reeds kwistig hun stuifmeel verstoven, voelden de wandelaars in het Noordhollands Duinreservaat het aan stormen van de lente. En nu is het dan zo ver. Op en in de grond, aan de bomen en in de lucht, kortom overal jubelt een lentelied, dat de natuurliefhebber in velerlei toonaar den aanspreekt. Ja, een ieder die 'n open oog en oor heeft voor de levende na tuur moet wel zeer worden bekoord door het jaarlijks weerkerende zo boeiende en wonderlijke ontluiken van de natuur in het opbloeiende voorjaar. Zwervend, alleen of in gezelschap, over de vele paden en wegen en vooral ook langs de bosranden kan dit alles moeilijk beter beleefd worden dan in onze, aan afwisseling zo rijke duinen. Hier vindt u gemengd loofhout, daar een naaldbos en weer elders prachtig duinstruweel hetzij duin-, mei- of sleedoorn, door- groeid met berk en kampertoeili, waar het krioelt van allerlei vogels die nu volledig op slag zijn gekomen. Ook is er het open duin met daarachter de ruisende Noordzee waarvan altijd weer een grote aantrekkelijkheid uitgaat. De zo-even genoemde duindoorns hebben in de laatste jaren wel een rokje uitge trokken. Enkele jaren geleden werden zij eerst door de bastaardsatijnvlinder aan getast en daarna door enkele strenge nachtvorsten geteisterd. In de laatste 3 jaren wordt deze zo nuttige en prach tige duinplant bovendien belaagd door de heggebladroller, een klein groen spanrupsje. Ogenschijnlijk onschuldig bengelt dit aan een spinseldraadje, doch het kwaad dat het rupsje veroorzaakt aan de eerste uitlopende blaadjes en knoppen is groot. Hele groepen zijn dan ook afgestorven. De duindoorn is voor ons Noordhollands Duinreservaat de grote voedselbron voor de stand- en trekvogels. De prachtige, soms diep oranjegekleurde bessen wor den met graagte gegeten en de duizen den trekkers vinden hier dan ook bijna altijd de tafel gereed staan. Helaas was dit in het achterliggende jaar als ge volg van de genoemde verschijnselen en door de grote droogte in de zomer van 1959 niet het geval. Wist u dat de duindoorn ook een stik stofleverancier is? Deze tweehuizige plant, die zich niet aan gemengd baden bezondigt, want men vindt altijd geschei den mannelijke en vrouwelijke soorten bij elkaar, heeft evenals de els flinke worteknollen, waarin bepaalde bacteriën zich ontwikkelen. Zo is het dan ook te verklaren dat er zoveel muur en brand netels onder de duindoorns Hippo- phae rhamnoides is de Latijnse naam te vinden zijn. Deze vormen in meer dan één betekenis scharrelplaatsen voor de vele nachtegalen, die bij voorkeur broe den in terreinen met een dergelijke bo- dembegroeiïng. Let u eens op deze duindoorn, die in april bloeit met onopvallende kleine groenachtige bloemetjes. Maar er is nog zoveel meer te genieten in deze maand, tenminste als het weer geen spelbreker is, want enkele nacht vorsten kunnen een lelijke spaak in het wiel steken. Het gezegde „April doet wat hij wil" blijft dan ook van toepas sing en alhoewel deze maand als „gras maand" geboekt staat, komt het wel eens anders uit. Wandelt u na het bos ook nog even door het infiltratiegebied, dan zal het u op vallen dat dit terrein begint te groenen en dat vele vogels dit grazige plekje reeds hebben ontdekt. Oo.c het planten kleed is, sinds het Lekwater uit de machtige ruim 80 kilometer lange beton nen buis daar binnenkolkt, aan het ver anderen. Van de eerste bijzondere planten is in de nazomer van het vorige jaar (het septemberbuiletin) reeds melding ge maakt, namelijk de moerasandijvie, waar van het zaad uit Oostelijk Flevoland is komen aanwaaien. De hier reeds eerder genoemde slee doorn behoort eveneens tot onze vroege bloeiers en deze prachtige struiken kunt u het best bewonderen in de Noordhoek van het Eendenvlak in het duinterrein Castricum. Als u iets Zuidwestelijk van het Omori- cabis in het duinterrein Castricuin nabij de gemeentegrens met Heemskerk wan delt, zult u ze zeker zien. Een plattegrond die voor 0,40 ver krijgbaar is zal u het zoeken zeer ver gemakkelijken. Immers als u bij „Kijk Uit" de Helmweg inslaat, dus linksom gaat, en u volgt deze weg tot het tweede pad na de Doodelaan, welk pad u rechts ingaat, dan hebt u aan uw lin kerhand de grote sleedoornhoek en wel juist nadat u de Johanna's weg bent ge- passeerd. Dat Eendenvlak doet overigens zijn naam wel eer aan want er broeden vele wilde eenden, die nu weldra hun geduld en toewijding beloond zullen zien. Zodra de jongen zijn uitgekomen trekt moeder de vrouw met haar beweeglijke donzige kroost achter zich aan als in een ver makelijke processie van de beschuttende ruigte van het broedgebied naar de la gere voedselgebieden in de polder. Dit is altijd weer een vertederende ontmoe ting maar laat u de diertjes vooral met rust want als ze van het gezin afdwalen zijn ze verloren en moedereend is een wat slordige moeder en kan niet zo goed tellen. De Nederlandse Spoorwegen maken u een bezoek aan dit boeiende natuur- en duingebied, dat niet toegankelijk is voor auto s, motoren en bromfietsen, gemak kelijk, doordat de „Duinwandeling Cas tricum" is opgenomen in het programma van zes „lentetochten". Voor deze dag tochten zijn op de stations speciale ge combineerde biljetten met reductie ver krijgbaar. Zo omvat dit biljet voor de Duinwande ling Castricum naast de spoorreis heen en terug en de toegang tot het duinter rein, waarin wandelingen van 2, 3 of 4 uur zijn aangegeven, een bezoek aan de natuurhistorische verzameling (op maan dag- tot en met vrijdagmiddag) en een fikse pannekoek in het Theehuis Johan na's Hof, waarmede uw eetlust, die door een fikse wandeling zal zijn ge wekt, kan worden gestild. Bovendien ont vangt u de fraai verzorgde en geïllu streerde gids van het Noordhollands Duinreservaat. Wij wensen u op uw wandeling gaarne een dergelijke en vele andere boeiende ontmoetingen toe. Culturele dag Donderdag 21 april 1960 te Hoorn, in schouwburgzaal „Het Park", Achterom 53, aanvang 10 uur. De Culturele Dag 1960 wordt gewijd aan enige belangrijke aspecten van het Noord hollandse muziekleven waaronder de harmonie en fanfare en de muziakel vorming van de jongeren een eerste plaats innemen. Genoemde onderwerpen maken deel uit van een rapport dat de muziekcommissie van de Culturele Raad Noordholland in voorbereiding heeft. Te Hoorn zullen de voorzitter van de comissie, de heerD, Rijnders, burgeeester van Nieuwer-Astel, en dr. J. Daniskas, rijksinspecteur voor het muziekonderwijs, die als adviseur de besprekingen over het rapport heeft bijgewoond, een aantal actuele vraagpunten met conclusies hieruit weergeven en toelichten. Op de voordrachten volgt geen geleide discussie. De culturele raad hoopt evenwel dat de inleidingen en het binnenkort verschijnende rapport op tal van plaatsen uitgangspunt zullen vormen voor gedachtenwisseling. Het congres zal worden opgeluisterd door twee concerten: op het middaguur geeft de fanfare De Herleving uit Zwaag een uitvoering in de muziektent op de Rode Steen; de bijeenkomst wordt besloten met een zeer gevarieerd programma ver zorgd door de uit Noordholland afkomstige alt Aafje Heynis en door Die Haer- lemsche Musyckcamer, met het schoolkoor van het Pius X-college te Beverwijk, onder leiding van André Kaart. Met deze dag van en over muziek wendt de Culturele Raad Noordholland zich niet alleen tot de bestuurders van rijk, provincie en gemeenten, maar ook tot de organisaties van korpsen, koren en orkesten en hun dirigenten, tot het onderwijs de dag valt in de paasvakantie), tot de besturen en docenten van muziekscholen kortom tot een ieder die aandeel heeft in en belangstelling bezit voor het aziekleven in deze provincie. verwachten voor deze dag, zoals ieder jaar, grote belangstelling. Aangezien .iccomodatie van Het Park in Hoorn niet onbeperkt is, adviseren wij u opgave Voor deelname niet tot het laatste moment uit te stellen. U kunt het bijgaandj formulier inzenden tot 15 april. De bijdrage in de kosten onder meer voor kiffie, lunch en thee is gesteld op 5,per deelnemer. De deelnemers ontvangen gelijk met de deelnemerskaart een programmaboekje met uitgebreide gegevens. Voor de Culturele Raad Noordholland, B. J. Kalb, voorzitter, mr. O. V. L. Guermonprez, secretaris. Bergen (Nh.), maart 1960. Het zit allemaal in onze grootste en nieuwste collectie van dit jaar. Ook in Overgordijnen voldoen wij aan ieders wens. Zie onze etalages. Wanneer uw kamer moet worden behangen, uw meube len gestoffeerd, uw trap bekleed of uw vloerbedekking vernieuwd, wij laten u een keuze maken uit een ruime sortering en verwerken alles vakkundig. Complete Woninginrichting HOOFDSTRAAT 177 TELEFOON 8210 MENSELIJKE KANONNEN. Men heeft het in het Amsterdamse sta dion of op de televisie kunnen zien en door de radio kunnen horen, dat de Bulgaren uit 'n technisch oogpunt be keken uitstekend konden voetballen, maar van schieten geen kaas gegeten hadden. Steeds weer bouwden zij geraffineerde aanvallen op, waarbij onze verdediging vaak van het kastje naar de muur ge zonden werd, maar als een Hollander al lang geschoten zou hebben, probeerden de voetballers van de Balkan de bal nog wat dichter bij het doel te brengen, om het leder a.h.w. in „de kooi" te leggen in plaats van te schieten. Dit spelletje werd bij herhaling zover doorgevoerd, dat je je afvroeg, of het in Bulgarije mis schien verboden was een afstandschot te lossen. Het feit, dat met name Tonny van der Linden niet aarzelde zulks wel te doen, heeft er toe geleid, dat Holland, on danks het feit, dat het in het veld en uit een technisch oogpunt bekeken de mindere van de Bulgaren was, e^u 42 overwinning heeft behaald. Het gewel dige schot, waarmede de DOS-speler de stand op 32 bracht, zal bij de duizen den bezoekers en bij de Bulgaarse doelman nog lang in herinnering blij ven en het heeft ongetwijfeld de ouderen nog wel eens even terug doen denken aan het verleden, toen er spelers waren, die zij gekend hebben en die overal in den lande bekend stonden, om hun dode lijk schot. Zo had men in Rotterdam het Sparta-kanon Huugh de Groot de zelfde, die in de befaamde wedstrijd op Houtrust tegen de Engelsen onder leiding van Vivian Woodward er met twee doelpunten voor zorgde, dat Albions zo nen hun eerste nederlaag tegen de Hol landers leden in Delft kende men het Delftse kanon of wel de Concordia- speler Jan Thomee en in Parijs trok de Xerxes-speler Wim Lagendaal in een wedstrijd met het Nederlands Elftal te gen het Franse nationale team op dit ge bied zo te keer, dat men hem in de Franse hoofdstad de bijnaam gaf van het menselijke kanon. Zoals iemand, die hard kan lopen, nog geen goed voetballer behoeft te zijn, zo kan dit eventueel ook getuigd moeten worden van een speler, die een geweldig schot in zijn benen heeft zitten. Maar dit is een feit: Wie niet schiet, heeft weinig kans op een goal en een goed schutter kan match-winnaar zijn. De wed strijd tegen de Bulgaren is daar, om zulks te bewijzen. VOETBALLENDE OUDJES. In Wychen heeft de plaatselijke voetbal vereniging RKSV „AWC" een speler van 57 jaar in haar vierde elftal, die nog lustig zijn partijtje meetrapt op de links backplaats. Ongetwijfeld een opvallende prestatie, maar we achten Jan Bakkum en Hein Röbken in staat om dit record te verbeteren! KRIJGT ONZE GEMEENTE EEN ERE-DIVISIE-CLUB? Het mag bekend heten: Vóór de invoe ring van het semi-profvoetbal had onze gemeente in Stormvogels en VSV twee clubs, die in de hoogste regionen van de KNVB uitkwamen. De invoering van het betaalde voetbal was echter oorzaak, dat genoemde IJmui- der clubs niet bij de verenigingen werden ingedeeld, die in het voetbalwalhalla uit kwamen. Na die tijd zijn de poorten van dit walhalla voor Stormvogels en VSV gesloten gebleven hoewel de vogels een paar keer de deuren voor zich op een kier hebben zien staan, maar thans be gint het er op te lijken, dat VSV wel zin heeft de ere-divisie binnen te stappen, ofschoon dient erkend, dat de oostelijke IJmuidenaren niet de enige liefhebbers ijn: Ook DFC, Leeuwarden en Alkmaar voelen er nl. veel voor het volgende sei zoen in de hogere regionen uit te komen, zes wedstrijden ongetwijfeld goed voor zodat de VSV-ers in de hun nog restende de dag zullen moeten komen. Zondag a.s. ontmoeten deze IJmuidena ren op het hoofdterrein van „Schoo- nenberg" één van hun concurrenten, nl. Leeuwarden. Het ligt daar voor de hand, dat beide ploegen zich tot het uiterste zullen inspannen om op de punten beslag te leggen, want wie verliest vooral Leeuwarden raakt lelijk achterop. Uit dit oogpunt bekeken, zal het bijster in teressant zijn de schotvaardige Leeuwar den-voorhoede tegen de solide VSV-ver- dediging in actie te zien! VELSEN SNEUVELDE TEGEN WIJK AAN ZEE. Velsen, o.m, nog steeds met invallers voor Hijnen en Bakkum, speelde zondag j.l. voor de eerste ronde van de KNVB- beker tegen Wijk aan Zee. De geelblau- wen staken in deze ontmoeting tegen hun oude rivalen niet in hun beste vorm en verloren dan ook prompt met 41. Toch is Velsen nog niet uitgebekerd, want er bestaat nog kans zich via de herkansingsronde te plaatsen voor ver dere deelname. In deze verliezersronde toch wordt alle verliezers van zondag j.l. nog een kansje gegeven. Velsen moet daarvoor in Beverwijk haar krachten me ten met DEM, de pas naar de derde klasse gedegradeerde Beverwijkse twee- de-klasser. VELSEN—STORMVOGELS. Onder auspiciën van de Velser Sport stichting wordt onder de amateur-elftal len van de in onze gemeente gevestigde clubs het kampioenschap van Velsen verspeeld. Onze plaatselijke vereniging Velsen krijgt voor dit kampioenschap op 23 april a.s. het amateurelftal van Storm vogels tegenover zich. Men verzoekt ons mede te delen dat de Gedistingeerd „klassiek" ge worden model beha met rondgestikte cups. Verstel bare achtersluiting en stevig soepel elastiek in rug- en voorpand. In prachtige sanfor poplin Idem, met voor- gevormde cups In nylon Verkrijgbaar in vijf cup grootten per maat Sierlijke beha met uitzonder lijk mooie bustelijn door per fecte separatie. De schouder bandjes zijn verstelbaar en de regelbare rugsluiting is met donzig zacht flanel gevoerd. In sanfor poplin 4.93 In sanfor poplin met voorgevormde cups 6.25 fcvtma Map - Maafdóiiaat 187 leden en donateurs der vereniging die dag geen vrije toegang tot het terrein hebben, aangezien de baten ten goede komen aan de Velser Sportweek. TERRASVOGELS VERLIEST VAN O.F.C. De Terrasvogels hebben hun laatste wed strijd tegen O.F.C. in Oostzaan niet in wienst kunnen omzetten. Met 10 trok O.F.C. aan het langste eind. Aan het vertoonde spel en de „animo", waarme de tegen de bal werd getrapt, was dui delijk merkbaar, dat geen van beide par tijen meer belang bij deze ontmoeting had. Bovendien was er nog een andere oorzaak, waardoor het spel niet tot grote hoogte kwam en dit was de krachtige wind, die over het open O.F.C.-terrein stond. Wanneer één der partijen deze stijve bries tot bondgenoot had, dan be tekende dit een veldmeerderheid van de ze partij en een opeenhoping van spe lers op de terreinhelft van de andere par tij. En op haar beurt zorgde deze opeen hoping van spelers er voor, dat het moei lijk was om tot goed spel en tot doelpun ten te komen. O.F.C. kon één goal noteren, maar moest daartoe de hulp inroepen van één der T errasvogels-verdedigers. SELECTIE-WEDSTRIJD. Teneinde te komen tot de samenstelling van een Velser Jeugdelftal wordt zater dag a.s. om half vier op het Waterloo- terrein een selectie-wedstrijd gehouden tussen twee proefelftallen, waarin o.m. een plaatsje werd ingeruimd aan de Ter rasvogels-spelers Bos en Disselköter. De spelers van Velsen waren niet beschik baar. NIJSSENS CONTRA VELDMANNEN Als voorwedstrijd van de grote wedstrijd tussen VSV en Leeuwarden vond zon dag j.l. een ontmoeting plaats tussen een team, gevormd door een elftal Nijssens uit Santpoort en één, bestaande uit IJmuider Veldmannen. Onder de ogen van duizenden werd deze familie-kamp gestreden, maar dit betekende geenszins dat de spelers een nerveuze indruk maak ten. Integendeel, zij speelden, alsof zij gewend waren zondag aan zondag voor een duizendkoppig publiek op te treden. Dit publiek vermaakte zich uitstekend, hetgeen uit de aanmoedigingen en het telkens opstijgende gelach terdege bleek. Kleine „Klaassie" Veldman, de populaire IJmuider bloemenkoopman bleek sterk fa voriet te zijn en wanneer hij in het bezit van de bal kwam, steeg er een luid ge juich op. De Veldmannen wisten een 40 voorsprong te verkrijgen. Dit werd scheidsrechter Mantje te erg en toen hij er maar even de kans voor kreeg, kende hij de Nijssens een strafschop toe. Hij liet deze net zo lang overnemen, tot op het scoringbord de 41 stand kon worden genoteerd: De eer der Nijssens was ge red! Zelfs slaagden zij er in nog een fraai tweede doelpunt te maken, maar verder kwamen onze Santpoorts niet. Zij moesten zelfs nog toestaan, dat de Veld- leden de stand op 52 te brengen. De Nijssens zouden echter de Nijssens niet zijn, als zij hun tegenstanders Zo maar hadden laten gaan: Door twee Vel- sen-welpen offreerden zij hun tegenstan ders prachtige boeketten bloemen. SCHAKEN. De Bonds-competitie werd met een gun stig resultaat voor het derde tiental af gesloten. De voorlopige uitslag 45 te gen K.S.C. II werd na overleg 5J/), Hierdoor werd promotie naar de 3e klas se een feit en kon „Santpoort" III zich ongeslagen kampioen noemen. De eind stand der bovensten werd: 1. Santpoort 3 6 gespeeld 12 punten 2. R.S.C. II 6 gespeeld 8 punten 3. Het Oosten 4 6 gespeeld 7 punten Wat Santpoort II betreft werd 't als volgt: 1. Santpoort 2 5 gespeeld 10 punten 2. Zaandam 5 5 gespeeld 6 punten 3. D.O.S. I 5 gespeeld 4 punten Onze „Santpoorters" hebben zich dus wel duidelijk de sterksten betoond. Nu maar afwachten wat zij in de hogere 2e en 3e klasse zullen gaan presteren. Er be staat gegronde reden, dat zij zich zullen handhaven. In de onderlinge competitie zijn nu ook enige beslissingen gevallen. W. Sterk Jr en H. Kip werden 1 en 2 in groep III en zullen in de nieuwe competitie in groep II opgenomen worden. In groep I gaat 't er meer en meer naar uitzien, dat Kroo- ne, evenals het vorige seizoen, weer club-kampioen wordt. Hij blijft de laat ste weken hele punten vergaderen, terwijl zijn rivalen Pels en Wolters nog al eens een half puntje prijs moeten geven. Overigens valt de sterke eind-spurt op van Sterk Sr., waardoor hij nu de 4e plaats in groep I stevig in handen heeft. In groep Iï bezetten v. d. Bronk en Kie vit de eerste 2 plaatsen, en gelet op de nog te spelen partijen is het nu wel zo goed als zeker, dat ze beiden mettertijd naar groep overgaan. Paasvacantie. Deze wordt gehouden van 15 tot en met 24 april. Op 25 april beginnen de les sen weer, doch alléén voor de oudere groepen, na 7 uur 's avonds. Onderlinge wedstrijden. Deze zijn dit jaar weer in een sportieve sfeer gehouden. Door beheerste en nette afwerking zorgden enkele leden voor een verrassing, waarbij zij op gelijke of ho gere plaats eindigden dan hun turnmak- kers, die technisch misschien iets beter zijn. Hier volgen dan de uitslagen van de drie besten per groep. Tussen haakjes het totaal behaalde aantal punten. Meisjes van 10 t/m 12 jaart (verwerkt zijn 6 onderdelen) le groep: 1. Mies van Veen (49,5); 2. Rietje Bijkerk (48); 3. Bettie Bijl (45); 2e groep: 1. Ria Kroon (49,8); 2. Annemiek Spierenburg (47,8); 3. Astria Broekmeulen (47.2); 3e groep: 1. Fokkelin Westerwele (49.2)2, Ma rijke Wijnveen (49,1); 3. Nettie Goze- ling (46,9); 4e groep: 1. Joke Kaan (42,5); 2. Lia Franken (42); 3. Marga Smit en Mieke Kraan (41). Meisjes van 13 t/m 15 jaart (5 onderde len) Groep 1: 1. Tineke Tabernal (41); 2. Nellie Bierman (40.8); 3. Marijke van Dillewijn (39.2). Groep 2: 1. Eefje Bak ker (38); Nelly v. d. Tuin (37.3); 3. Diksie Willemse (36.9). Groep 3: 1. Ger- da Schulz (40.9); 2. Elma Eterman (38); 3. Josje Rijke (37.4). Jongens van 1012 jaar (7 onderdelen). 1. André Hoefakker (64.5); 2. Jus Fon- tijn (58,5); 3. M. Ermshaus (57). Jongens van 1214 jaar (5 onderdelen), le groep: 1, Bert Hoefakker en Adri Bum (42), 2. Murk Blankevoord (41) en 3 Harry Ermshaus (38). 2e Groep: 1. Jan Wagners (36.5); 2. Adri Huijbers (36), 3. Cor v. d. Giessen (35), 3e groep: 1. Corrie Tabernal (37); 2. K. de Graaf (36,5); 3. Bert Reym (33), Dames (toestellen) (4 onderdelen) le groep: 1. Femmie v. d. Kolk (37.4); 2. Marijke Bruns (36.2)3. Mimi v. Streng (35.7). 2e groep: 1. Ada Huijters (35.5); 2. Mevr. T. Kosmens (35.4); 3, Ineke Dingerdis (35.1). 3e groep: 1. Leny v. d. Tuin (36.1); 2. Baudien Tuin (35.5); 3. Ria Zandbergen (35.3). Demonstraties. Op zondag 24 april om 8 uur n.m, orga niseert de Haarlemse Sportraad demon straties in de Gemeentelijke Concertzaal. Deze worden verzorgd door Finse en Deense keurturnersploegen, vnl. met rit mische gymnastiek. Daar de belangstel ling doorgaans zeer groot is moet aange raden worden kaarten a 2,zeer vroegtijdig te bestellen bij de H'lemse Sportraad, Kleine Houtweg 47 te Haar lem. Ned. Ver. van Huisvrouwen Afd. Santpoort, Deze vereniging verzoekt ons mede te delen, dat het plaatsbespreken voor de toneelvoorstelling van 25 april a.s. voor „het Tuinfeest" is op dinsdag 19 april en niet op 18 april (2e Paasdag) van 10 11 Yi uur. Ned. Chr. Vrouwenbond Afd. Santpoort-Noord De maandelijkse ledenbijeenkomst is op woensdag 20 april a.s. des avonds 8 uur in het Gereformeerd Jeugdhuis, Schip- broekenweg 8. Na een inleidend woord door de Heer E. J. Brugman namens het Nederlandsch Bijbelgenootschap, worden twee films vertoond. Eerst de film „Hoe de Bijbel tot ons kwam", en daarna „Masevala", een prachtige kleurenfilm over Belgisch Congo. De leden mogen deze interessante avond, waarvoor ook de heren worden uitge nodigd, zeker niet missen. Ook andere belangstellenden zijn harte lijk welkom.

Weekblad Huis aan Huis | 1960 | | pagina 3