SanfpocrfsWeehMad nan De week rood Burgemeester Bührmann overschrijdt in Santpoort-Zuid de gemeentegrens Ingezonden mededelingen Winkeliers-actie werd succes van de Verenigingen R.K. KERK Santpoort PREDIKBEURTEO ZOnDflGSDIEnSTEn Tot en met zaterdag a.s. zijn de winkels ook des avonds geopend van 19.30 tot 22 uur 31e Jaargang no 48 "-ïfktle: .Terrasweg 31 wKerkerinklaan 45 i I ,Titgave van Drukkerij Cornegge Telefoon 8619 HUIS Vrijdag 2 Dec. 1960 Administratie en advertenties: Drukkerij Cornegge Terras weg 31 Telefoon 8619 Kerkerinklaan 45 na 6 uur telef. 7029 Q De ontvangst van burgemeester mr. J. C. Bührmann in de gemeente Velsen op 2 de cember zal gekenmerkt zijn door de beperkte mogelijkheden in het dorp Velsen-zuid en het gebrek aan ruimte in het raiadhuis. Met het oog hierop hebben de organisato ren dan ook getracht de begroeting in Velsen zoveel mogelijk door vertegenwoordi gers der verschillende groeperingen te doen plaats hebben. Massale opkomsten naar het raadhuis te Velsen worden hierdoor vermeden, terwijl toch een ieder uit de Vel- ser burgerij zich vertegenwoordigd weet. Voorts is besloten, dat voor de verenigin gen in het voorjaar in Schoonenberg een aparte begroetingsbijeenkomst zal worden belegd. De nieuwe burgervader zal vrijdagmiddag om 13.50 uur de grens van zijn gemeente overschrijden in Santpoort op de Bloemendaalsestraatweg nabij de Kluyskenslaan. Elke Velser school is daar vertegenwoordigd door één leerling, terwijl fanfarekorps j,Wilhelmina" ter begroeting enige muzikale luister zal bijzetten. Drie kinderen van elke groepering één zullen burgemeester Bührmann met een geschenk welkom heten. Om 13.55 uur vertrekt burgemeester Bührmann, die dan al vergezeld is van loco-burgemeester H. de Boer en wet houder A. de Jong, in de richting Vel- sen-zuid. De route zal leiden via de Wüstelaan, gedeelte Hoofdstraat, Rijks weg, Pontplein. Om 14.10 hoopt het ge- j ze". chap te arriveren op het pleintje tyaar de Hoofdbuurtstraat en de Noor- •fWdorpstraat in uitmonden. Daar zal een commissie van drie, te weten ds. Tie- mens als vertegenwoordiger van de Vel ser Gemeenschap, de heer P. Mathijssen, als vertegenwoordiger van de Velser Jedgd Centrale en de heer C. H. Vos als vertegenwoordiger van de Velser Sport- stichting aan de burgemeester worden voorgesteld. Ook de commissaris van po litie, de heer W. Sepp, zal daar ter be groeting aanwezig zijn. Het gezelschap zal zich vandaar via de Noorderdorpstraat, waar een erehaag vdh verenigingsvlaggen is opgesteld, naar het plein voor het raadhuis begeven. Hier zal de burgemeester worden voor- "jteld aan de heren R. Verbeek en A. Jong, wethouders, en aan de heer J. 'vihenstra, gemeentesecretaris. Burgemees- IrvCBührmann en echtgenote zullen zich -4j:'.rna naar de B. W.-kamer in het „adhuis begeven, j'in 14.30 zal in de raadszaal de instal latie van burgemeester Bührmann plaats -•-nden. Hierbij zullen aanwezig zijn de - .aqdsleden en hun echtgenoten, een verte- .nwoordiging van de Velser Gemeen- "hap, van de geestelijkheid, van de vak- .ntrale's en van de werknemers (een van Hoogovens, als de belangrijkste tak van industrie in de gemeente, een van de 'sserij en een van de land- en tuin- -teeuw). Ook zullen de burgemeesters van Beverwijk en Heemskerk, de heren J. G. S. Bruinsma en H. Nielen, aanwezig zijn. Vermoedelijk zullen de burgemeester van Amsterdam en afgevaardigden van de burgemeesterskring Weesp en Haarlem ook bij de plechtigheid aanwezig zijn. Het aantal sprekers is bij deze installatie beperkt. Van 19.30 tot 20.30 is er in de raadszaal gelegenheid tot kennismaking met de nieuwe burgemeester en zijn echtgenote. Deze bijeenkomst is speciaal bedoeld voor de hoofden van dienst, de afde lingschefs en vertegenwoordigers uit alle geledingen van het maatschappelijk leven. Het aantal personen zal beperkt worden tot ongeveer tweehonderd. Van 8.45 tot 10.00 uur zal er een z.g. ,,open receptie" worden gehouden, doch ook hiervoor is een bepaalde beperking, zowel wat het aantal personen als het aantal sprekers betreft, noodzakelijk. De aandacht wordt er op gevestigd, dat de toespraken welke in de ter ge legenheid van de installatie van de heer mr. J. C. Bürhmann als burge meester van Velsen op vrijdag 2 decem ber a.s. (n.m. half 3) belegde vergade ring van de gemeenteraad zullen wor den gehouden, door middel van een luidspreker-installatie op het plein voor het raadhuis zullen kunnen worden gevolgd. Verondersteld wordt, dat deze maat regel, die in verband met het ruimte gebrek in de raadszaal is getroffen, door de burgerij op prijs zal worden gesteld. ij.ri' Rondgang 1960 Sint Nicolaas door Santpoort. Het schijnt wel zeer moeilijk om de jaar lijkse rondgang van Sint Nicolaas door ..jjantpoort zó te doen verlopen dat men achteraf zegt: „dat was geslaagd". Vooraf dient gezegd, dat noch de Secre taris van de Velser Jeugdcentrale, noch de beide plaatselijke muziekkorpsen, ook maar enige schuld treft. Er was duidelijk afgesproken dat Sint Nicolaas en gevolg door de Hoofdstraat zou rijden, vanaf fiagelingerweg tot „De Weyman". Zaterdagmiddag 4 uur: Drommen ouders met kinderen langs de trottoirs in afwachting van de komst van de Sint. Wat deed Sinterklaas? Hij stapte af bij „Zomerlust Böhm" en liet de winkelstraat liggen! Waarom??? Heeft men geen benul dat het èn voor de burgers èn voor de Middenstand van be lang is dat de Sint door de „kom" van het dorp komt? Of zou Sint Nicolaas ook al weten dat men Santpoort-Noord aan het afsnoeren is ter hoogte van de politiepost? Daar wonen ook zakenmensen die zéér ontstemd zijn over de verkeerssituatie daar ter plaatse. Indien de Velser Jeugdcentrale niet in staat is de jaarlijkse rondgang bevredi gend te regelen, zoals dit tot voor enkele jaren terug door de gezamenlijke organi saties zelf geschiedde, dan zullen wij weer tot een „eigen opzet" voor Sant poort overgaan. Buiten het middenstandsstandpunt om, is het onaanvaardbaar dat men door de buitenwijken rijdt en de „kom" van het dorp laat liggen. Het is nu nog tijd, alhoewel rijkelijk laat, dat de Velser Jeugdcentrale contact op neemt met de plaatselijke organisaties en garanties geeft. Doet men dit niet, dan zal in 1961 Sint Nicolaas in vol ornaat en in het vereiste tempo door Santpoort rijden, zoals dit vroeger geschiedde. Wanneer dan ook de plaatselijke politie het standpunt inneemt, dat plaatselijke tradities belangrijker zijn dan enig on gerief voor het verkeer en Santpoort, kost wat kost, zijn tradities wil handha- >W ven, dan is er nog een kans dat wij el kaar vinden, 't Kan nu nog! Overigens: ons besluit staat vast. R.K. Middenstandsvereniging afd. Velsen Alg. Winkeliersver. Santpoort Winkelcentrum Hoofdstraat Santpoort. Jongstleden zaterdag heeft Sint Nicolaas zijn intocht in onze gemeente gehouden en rijtoeren door alle delen van onze gemeente gemaakt. Daarbij is ook Sant poort niet vergeten. Zowel zuid als noord hebben gelegenheid gehad de Goedheiligman te verwelkomen. Alleenen dat was jammer, een heel klein stukje van de route is overgesla gen. Hoewel aanvankelijk de Hoofd straat slechts vanaf Antillenstraat tot Café Zomerlust bereden zou worden, werd op een verzoek, dat de organisa toren bereikte via de gemeente-politie, besloten ook het stuk Hoofdstraat tot aan de Wüstelaan nog te rijden, om dan via Burg. Enschedelaan, enz. weer terug te komen op het aanvankelijke punt van ontbinding, café Zomerlust. Zo althans lag het in de bedoeling, en het publiek, dat in de Hoofdstraat (win kelstraat) stond te wachten heeft ook kunnen constateren, dat de organisatoren van goede wille waren, omdat zowel po- litie-begeleiding als ook het muziekcorps inderdaad deze straat in marcheerden, echter, zo moesten ze al gauw bemerken, zonder de auto waarin Sint Nicolaas was gezeten. Het is nog nimmer gebruikelijk geweest deze chauffeur een route-beschrijving te geven; de instructie om de muziek te vol gen, die wel een route-beschrijving had, is altijd voldoende gebleken. Wat de be rijders van deze open auto wel wisten, was dat de uiteindelijke ontbinding zou plaats vinden bij café Zomerlust en toen dan ook de stoet dit punt genaderd was, stopte de auto, omdat men van mening was dat het eindpunt bereikt was. Een alleszins verklaarbare vergissing, die nog zo erg niet geweest was als de Goed heiligman daar niet gelijk was uitgestapt en zich met zijn zwarte knechten tussen het publiek begeven had om overal de kinderen de hand te drukken en strooi- goed uit te delen. Hierdoor ontstond een dusdanig oponthoud met een zo grote toevloed van kleine en grote mensjes, dat van een fatsoenlijke herformatie van de stoet geen sprake meer kon zijn en daar komt nog bij, de duisternis was reeds zo ver ingevallen, dat volgens politie-voor- schrift aan bepaalde voorwaarden gevolg moest worden gegeven, zoals het mee voeren van witte en rode lichten, waar aan de organisatoren uiteraard niet kon den voldoen, om de heel eenvoudige re den, dat de gehele rijtoer, volgens de aanvankelijke route-beschrijving wat tijd en kilometers betreft precies uitgepland was om vóór de duisternis beëindigd te zijn. Hier is dus sprake van een wonderlijke samenloop van omstandigheden, die men selijkerwijs gesproken niet was te voor zien, maar waarvan de organisatoren al weer iets geleerd hebben. Het volgend jaar zal in ieder geval ook met deze op gedane ervaring rekening worden gehou den. De organisatoren. (Velser Jeugd Centrale in over leg met de sectie „Muziek" en de gemeente-politie). De Oecumenische Raad van Kerken te Velsen heeft een initiatief ontwik keld om op de donderdagen in de vier adventsweken, dus op 1, 8, 15 en 22 december zogenaamde Nocturne's een bijeenkomst tot het houden van een nachtgebed te houden. De li turgie voor deze diensten is ontleend aan de liturgie der Oudste Kerk. De diensten zullen worden gehouden in de oudste kerk der gemeente, de En- gelmunduskerk in Velsen-zuid. De Nocturne's zullen resp. worden geleid door ds. L. Brink, herv. predikant, de oud-katholieke kapelaan A. Rinkel, de voorganger der vrijz. herv. ge meente, de heer G. Nijenhuis en ds. J. A. Roskam, ev. Luthers predikant. De muzikale leiding is in handen van de heer J. J. Huizinga, cantor-organist der Engelmunduskerk. De diensten beginnen om half negen en zullen on geveer drie kwartier duren. Ten behoeve van de verbreding van het Noordzeekanaal heeft de gemeen te in het begin van dit jaar een stuk grond van 560 m2 ten noorden van de Stationsweg aan het Rijk verkocht voor 2.50 per m2. Daar de plannen tot verbreding inmiddels zijn gewij zigd heeft het Rijk een strook grond liggende ten zuiden van de reeds ge kochte grond eveneens te koop ge vraagd. Het betreft hier een opper vlakte van 765 me. B. W. stellen de raad voor dit verzoek in te willi gen. Vorige week raakte een personen auto te IJmuiden bekneld tussen de stoeprand en een truck met oplegger, op het moment dat de personenauto bezig was te passeren. Dë truck reed door, doch de politie kon reeds enige uren daarna de bestuurder aanhou den. De chauffeur verklaarde niets van het ongeval te hebben gemerkt. Zaterdagavond is van een bezoeker van café „De Weyman" een brom fiets gestolen. Het voertuig stond niet op slot. In verband met het komende jaarge tijde en vooral met het oog op de ri sico's voortvloeiende uit eventueel stormachtig weer, dienen aan de mo len „De Santhaes" te Santpoort, eni ge dringende herstellingswerkzaam heden te worden uitgevoerd. Deze werkzaamheden houden geen verband met de toekomstige bestemming van de molen, doch zijn noodzakelijk om het bouwwerk te beschermen tegen mogelijke nadelige weersinvloeden. De werkzaamheden betreffen het lich ten en herstellen van de bovenas met het wiekstel en zullen een bedrag van naar raming 3500.vergen. Dit bedrag is niet opgenomen in het beschikbare krediet ad 15.000. zodat hiervoor een afzonderlijk kre diet benodigd is. B. W. stellen de raad voor een krediet van 3500. beschikbaar te stellen. Het hoofd van het gemeentebestuur van de gemeente Velsen brengt ter openbare kennis, dat van 28 novem ber af, gedurende twee weken ter ge meente-secretarie (4e afdeling) ter inzage ligt, in uitvoerige kaarten uit gewerkt, het uitbreidingsplan, aanwij zende de bestemming in onderdelen voor het agrarisch gebied gelegen in het ten zuiden van het Noordzeeka naal liggende gedeelte van de ge meente (met uitzondering van het agrarisch gebied tussen de zijkana len B en C), met de daarbij behoren de bescheiden, zoals dit is vastgesteld bij besluit van de gemeenteraad van 16 november 1960, no. 13. Binnen zes weken na afloop van de genoemde termijn kunnen belangheb benden, die zich met bezwaren tot de gemeenteraad hebben gewend, bij Ge deputeerde Staten van Noordholland bezwaren tegen het gemelde plan in dienen. ONVERWACHT BEZOEK VAN DE SINT. Wat hebben de kleintjes van de Wüste laan verbaasd gekeken, toen zij Sinter klaas, na zijn rondgang door het Philips- park, plotseling de delicatessenzaak van Witteveen binnen zagen gaan. Ging de Goedheiligman daar nu de snoepjes ko pen? Maar mogelijk waren zij nog meer ver wonderd, toen Sinterklaas in de winkel een mooie stoel kreeg aangeboden en er zich plechtig installeerde om de kinderen van de klanten te ontvangen, 't Was allemaal heel erg plezierig en menig kind liet zich zo'n buitenkansje om de Sint rechtstreeks op de hoogte te brengen van zijn verlanglijstje, niet ontgaan. Alle kinderen werden door de Goede Sint met een heerlijke versnapering ver rast, hetgeen uiteraard tot heel veel ple zier in en rond de winkel van Witteveen leidde. Het is de Hoofdstraat-winkeliers inderdaad gelukt nog een feestverlichting aan te brengen. Kijkend en kopend Santpoort was het kennelijk een genoegen om bij avond deze winkelstraat eens door te lopen en zodoende het nuttige met het aan gename te verenigen. De actie „Welke is de Winnende Dag" verheugt zich ook al in een grote belang stelling van de Santpoortenaren, die ook in deze tijd hun goede dorp trouw ble ven. Toch verwachten de winkeliers nog een grote toeloop van kooplustigen nu 5 december steeds meer nadert. Tot 10 uur 's avonds kunnen zij hun winkels wa genwijd open houden, hetgeen ongetwijfeld voor degenen, die op hun gemak de Sinterklaasinkopen willen doen, erg plezierig is. Overigens, zaterdag is de laatste dag dat de winkels tot 10 uur open blijven. De onderlinge competitie van Schaakclub „Santpoort" verloopt vlot en elke dins dagavond wordt er met gezonde strijdlust om de puntjes gestreden. In groep I moest leider Kroone met remise genoe gen nemen: Blansjaar was er kennelijk goed in. Overige uitslagen: dr. de Groot- v. d. Bergh YlGeusPieterse 1 0. Drie partijen werden in ongeveer ge lijke stellingen afgebroken. In afdeling II bofte Kruyff, die glad ver loren staande tóch won, doordat zijn ri vaal Kip in de slotfase zo maar de dame cadeau gaf. Verder werd gespeeld: Kool haasSchuurman YlYlBusselman Lammertsma 10; RestingW. Sterk 0—1. De resultaten in afdeling III waren: Han Everaarsvan Duin 10. Een prima prestatie van de junior, die door deze overwinning de leiding stevig in handen heeft (7 punten uit 8 wedstrijden). HoogzaadBaljet 01; v. d. Enden Vos 01; BilderOtte 10; Parson Henri Everaars 10; Lubken Sr.de Jong 0—1. De K.A.B, organiseert op zondag 4 de cember in zaal Zomerlust aan de Hoofd straat te Santpoort een St. Nicolaas-feest voor de kinderen van de leden. Het feest is bedoeld voor de kinderen van 4 tot en met 10 jaar. De aanvang is bepaald op 14.30 uur, terwijl het feest om onge veer 17.15 afgelopen zal zijn. Degenen, die nog geen kaarten hebben ontvangen kunnen die alsnog bekomen bij de secre taris der vereniging, de heer C. Th. Graas, Bonairestraat 30, tel. 7230. De „Grunnens-Drentse"-vereniging „De Martinitoren" heeft thans als toneelver eniging haar eerste toneeluitvoeringen weer achter de rug, zowel te IJmuiden als in Beverwijk. De eerste voorstelling van een der beste scheppingen van de Groninger toneelschrijver J. Zijl, getiteld ,,'t Wichtje oet'n café" werd gegeven in 't Hervormd Jeugdgebouw te IJmuiden, de tweede in het gebouw „Centrum" te Beverwijk. Zoals reeds eerder werd ge meld: „De Martinitoren" mag zich, in te genstelling tot vele andere verenigingen op dit gebied, in een steeds grotere be langstelling verheugen en zeer terecht. Kosten noch moeite worden gespaard om de „landsluu" een reeks mooie en ge zellige avonden gedurende het lange win terseizoen te verschaffen. Om terug te komen op het gespeelde stuk zelf. Het gebeurde speelt zich af in een Gronings cafétje dicht bij de grens, zo natuurlijk, dat men er zich zelf aanwe zig acht. De beide hoofdrolspelers, na melijk Ali Bijl als de titelrolspeelster en de heer Siegers als de „caféholder" heb ben zich uitstekend van hun taak gekwe ten. Bene Klein als de met „dubbel kriet" schrijvende zoon voelde zich kennelijk thuis in deze rol, terwijl ook mevrouw Fransen op een geslaagde creatie kan te rugzien. Klaos Wolters, vertolkt door de heer van der Laan komt voor zijn spel alle eer toe, evenals de overige spelers als Peper, Fester Bijl en mevrouw Ber- tholé. De regie van het stuk berustte weer bij de heer van Elmpt, die op voortreffe lijke wijze de artistieke potentie van zijn „landsluu" tot gelding wist te brengen. De pauze's werden opgeluisterd met mu ziek van de gebr. Bijl en het trio Kuhfus en zang van de „Bettina's". Voor de nieuwingekomen grunnegers en drenthen in de IJmond zij nog vermeld, dat nieuwe leden, ook zij die belangstelling hebben om zelf mee te doen aan het „toneelspel", zich kunnen opgeven op het adres Para- maribostraat 38. De vogelvereniging „Kleur en Zang" zal op vrijdag 9 december in café „Zomer lust" een ledenvergadering beleggen. Tij dens deze vergadering zal de heer Ad- dicks uit Duivendrecht, een specialist in het kweken van Astrilden, iets vertellen over zijn ervaringen met deze vogeltjes. De aanvang van de vergadering is 8 uur. GEEN VOETBAL. Ook zondag j.l. waren de weergoden niet mèt de voetballers, 't Was weer Pluvius, die roet in het voetbaleten had gegooid. Zó kwistig was hij in de aan deze zon dag voorafgaande dagen met zijn gaven geweest, dat zelfs het hoofdterrein van ons onvolprezen sportpark „Schoonen berg" niet te bespelen was, zodat de wedstrijd StormvogelsFortuna geen doorgang kon vinden. Ten opzichte van het amateurvoetbal had het KNVB-bestuur het verstandige besluit genomen reeds zaterdag te voren alle wedstrijden af te gelasten, zodat geen enkele amateur-voetballer een vergeefse reis heeft gemaakt en de heren-consuls, die anders vroeg uit de veren moeten, er ditmaal een uurtje (bedrust) bij konden pakken! STANDEN. Derde klasse A. Velsen 813; CSV 8 11; DTS 7—10; Wijk aan Zee 7—9; DEM 7—Z; ADO 7—8; SEW 7—7; Beverwijk 87; Egmondia 86; Meer- vogels 74; Alkm. Boys 84; ZAP 8—3. Vierde klas C. St. Martinus 610; ETO 610; Bloemendaal 710; St. Pancra- tius 68; Lynden 77; Onze Gezellen 77; THB 76; Renova 64; Kinheim 84; Terrasvogels 63; Hoofddorp 6—3. DE RESULTATEN. Van onze twee plaatselijke voetbalver enigingen bereikte de derde klasser Vel sen de volgende resultaten: Thuis tegen: DTS 73, CSV 42 en Alkmaarse Boys 42 (6 punten). Uit tegen: Wijk aan Zee 52; SEW 3—3; DEM 2—4; ZAP 1—5; ODA 1— 4 (7 punten). In de Vierde klas C boekte Terrasvo gels de volgende resultaten: Thuis tegen: Onze Gezellen 33; Re- nova 02 (1 punt). Uit tegen: Kinheim 53; St. Pancratius 4—2; THB 1—3; ETO 3—1; (2 punten). Over de door Velsen behaalde resulta ten kunnen we dubbel en dwars tevreden zijn, niet alleen omdat de geelblauwen uit 8 wedstrijden het mooie aantal van 13 punten wisten te behalen, maar ook, omdat dit aantal tot nu toe voldoende is gebleken om de bovenste plaats te be zetten. Onze plaatsgenoten beschikken momenteel over een zeer sterk elftal, waarvan slechts enkele plaatsen onder de middelmaat blijven. Een en ander wordt echter goeddeels gecompenseerd door het feit, dat in de betrekkelijk korte tijd, waarin zij trainen onder leiding van Hazeveld, zij hun techniek, taktiek en wedstrijdmentaliteit dermate hebben op gevoerd, dat deze vereiste onderdelen om te komen tot beter voetbal gunstig af steken bij die van hun tegenstanders Wanneer Hijnen c.s. dan ook in staat worden gesteld deze onderdelen „in stel ling" te brengen, m.a.w. als de tegenpartij geen afbraak-voetbal speelt, dan geven we hun een goede kans op het kampioen schap. Bij de Terrasvogels vlot het minder goed en dit ondanks het feit, dat men in blauwwitte kringen bij de aanvang van het seizoen toch optimistisch gestemd was. En dit optimisme kan werkelijk niet misplaatst genoemd worden, want door toetreding van Kramer en Zwanenburg van VSV scheen het voorhoede-vraag stuk voor een aanzienlijk deel te zijn op gelost. Dë feiten 3 punten uit 6 wedstrijden spreken echter een andere taal en wanneer er nog niet een Hoofddorp-Boys was, dat eveneens uit 6 wedstrijden drie punten behaalde, en een Kinheim, dat er met haar 4 punten uit 8 wedstrijden re latief nog slechter voor staat, dan zou den de Terrasvogels-papieren nóg slech ter genoteerd staan dan reeds nu het geval is. En toch komt het ons voor, dat uit de beschikbare spelers een team is samen te stellen, dat zeker niet in de on derste helft van de competitieladder be hoeft te eindigen. Maar daarvoor zal naast ambitieuze medewerking van de aangewezen spelers het ook nodig zijn, dat, wanneer eenmaal op goede gronden een bepaald elftal is geformeerd, dit team gelegenheid krijgt een eenheid te vormen, m.a.w. een eenmaal vastgesteld team moet zeker drie wedstrijden in de zelfde samenstelling gespeeld hebben, al vorens men op grond van eventuele te leurstellende prestaties weer tot wijziging overgaat. VELSEN—EGMONDIA. Aan de Kwekerslaan komt zondag a.s. Egmondia op bezoek. Met een vluchtige blik op de ranglijst zou men allicht tot de conclusie komen, dat Velsen (813) Egmondia (86) moet kunnen „heb ben", maar wanneer we bedenken, dat het Egmondia toch maar is geweest, dat Wijk aan Zee op eigen terrein een ne derlaag heeft toegebracht, dan houdt dit op z'n minst toch in zich, dat de Velse- naren op hun hoede moeten zijn. Heeft de wedstrijd een normaal verloop en kun nen de geelblauwen hun gewone spelle tje van de laatste weken spelen, dan ge loven we, dat ze wederom evenals in hun laatste ontmoeting tegen de Egmon- ders aan de Kwekerslaan op beide punten beslag zullen leggen. Maar ze moeten zich er bij voorbaat van over tuigd houden, dat de Egmonders hun deze punten niet cadeau zullen doen. HOOFDDORP BOYS— TERRASVOGELS. Voor de Terrasvogels staat zondag a.s. een uiterst belangrijke ontmoeting op het programma n.l. de uitwedstrijd tegen Hoofddorp Boys, uiterst belangrijk daar om, omdat beide clubs momenteel de onderste plaats delen. Men kan er van verzekerd zijn, dat beide teams er alles op zullen zetten deze ontmoeting tot een goed einde te brengen en daarbij zullen de Hoofddorpers zich gesteund voelen door hun 23 overwinning op Renova op 13 november j.l. Het is dan ook te hopen, dat onze plaatsgenoten zich het belang van deze ontmoeting terdege be wust zullen zijn en dit zullen manifeste ren door van het begin tot het einde zich ten volle te geven, zoals ze zulks op 23 oktober ook tegen ETO deden. Good luck, Vogels! Zondag a.s. H. Missen om 7 uur, 8.15, 9.30 (Hoog mis) en 11.30 uur. NED. HERV. DORPSKERK v.m. 10 uur: Ds. J. C. Remijn, H.D. 19 uur: Ds. G. P. Schreers, Haar lem, SANTPOORT-ZUID: 10 uur: Ds. G. J. van Willenswaard, H.D. GEREF. KERK: 10 en 5 uur: Ds. G. H. Homan, In dustriepredikant v. d. IJmond. CHR. GER. KERK: 10 uur: Ds. J. J. Rebel. 4 uur: Ds. J. C. Maris. LUTHERSE GEMEENTE: 17.15 uur: Ds. J. Roskam (H.A.). DOOPSGEZ. EN REMONSTR. GEM.: 10.30 uur: Ds. P. J. van Schayck. VER. VRIJZ. HERV.: 10.30 uur: Ds. W. J. H. Hubeek, Leiden. Jehova Getuigen, Wachttoren Studie. Diensten zondag van 78 uur in het Cultureel gebouw IJmuiden. Jehova Getuigen: Dinsdag van 89 uur Kweekerslaan 7 en Rijksweg 331. Artsen Dr. J. Hekman, Hoofdstraat 236, Tel. 8510. APOTHEEK: Santpoortse Apotheek, Bloemend.straatweg 145, tel. 8249. Witte Kruis: Zr. Lammerts, Curagao- straat 19b, tel. 8756.

Weekblad Huis aan Huis | 1960 | | pagina 1