Dopspoeder De rede van Mussert. Wachtmeester Hendrik Koot herdacht. Bij Oprispingen tlBlpt vanDnO.DUBOlS gm (Vervolg van gag 1) het doorgaai met sluipmoorden komt er een oogenblik, aldus de Leider, waarop in Den Haag niet meer ndar mij geluisterd zal worden Dan geef ik voor het leven van de gijzelaars geen cent meer. .'ïiSWAPEN'lftG DER N.S.B. Aan mijn verzoek de N.S.B. te bewape nen, wordt met spoed gevolg gegeven. De N.S.B. tvordi bewapend in duizenden mannen, o.na. in de iuippolitie en in de nieuw op t: richten Landwacht. De ver haaltjes over ten bijltjesdag moeten nu maar eens uit zijn. De heeren van de bijl tjes moeten begrijpen, dat. als zij met alle geweld ruzie ekn nebben, onze revolvers eerder ziw- r. schieten dan zij hun bijltjes kunnen tphesïen. Wij naaonaal-socialislen voelen echter onze veiantv.,ordelijkheid tegenover het geheele volk wü willen geen land van moord en acudsiag, maar een volk, ver- eenigd in het beset, dat iedere directe of indirecte ondersteuning van de bosjewieken verraad Europa, verraad aan eigen volk - VUDENTEN. Jvoiiiciw. net oppakken van honder den studenten door de Sicherheitspolizei, zeide ue Leicie, dat terwijl tienduizenden Duitsche en andere studenten aan 'net front staan en E .iropa met hun leven beschermen, hier studenten denken ongestoord te kun nen pat tij kiezen egen de bezettende macht. He. geheen niversitaire leven wordt i.icrdoji oedreigd. Ik heb Uiteren gedaan gekregen, dat bona fir en en. die zich behoorlijk aan hun studu den en geen streken uithalen in den cï front, hun studie zullen kunnen -rit '.i n. Zuivering is echter noodig phitsers en saboteurs, om onze hoe-.. il'uicr. c universiteiten in stand te houden, h tgcen vu. groot belang is voor ons volk. ui:,t in dezen tijd. Nu z vele ienduizenden behoorlijke, flinke arbeiders hun gezinnen moeten ver laten om in Duitschiand te werken, zie ik niet in. ó- jonge kerels van 20 tot 26 jaar, die den gocanschen dag niets te doen heb ben dan hun vaders geld opmaken, hier zouden blijven rondlummelen en ophitsen tegen bet nationaal-sOcialisme. Die gaan ook in D- -roken en dat zal hun goed doei Men m ie -u» eens van Duit schen kant 'oez;en Zij beschermen Europa, zij bloeden voor. Hun jongens vallen aan het front er kunnen niet studeeren. Zij zijn als bezett ide macht hier zoo grootmoedig de univers.Teiten niet te sluiten. Op ons rust dan de poch; er voor te zorgen, dat de slechte elementen daar verdwijnen. De bona fide studenten, de hoogleeraren, zij moeten er zei *'oor zorgen, zoo noodig hel pen wij een handje, In het laats., deel van zijn toespraak zette Mussc uiteen, dat het onze taak is hier te helpen ie orde en rust te verzeke ren, me :e te h oen in fabrieken en werk plaatsen r en in Duitschiand, de oor logslasten t. r reidwillig mogelijk te dra gen en mede ie helpen aan et front. Hulde brengen-' het Legioen, dat voor de tweede servo) is vermeld, herdacht de leider K .K.-mannejj van Neder- landscher. in. lie mede in Stalingrad zijn gevallen Da keus tusschen soldaat of slaaf geldt ook u -nog Het is de eer van iederen man tegen be- bolsjewisme te strijden. Het is de etr van het seheele volk de misdadi- geiK uit te roeier, ipdat niet het geheele volk de dutte nrdt van de misdaden der sluipmoorden sat - Laten wij ons, aldus be sloot de Lei ró.als volksgenooten vinden in ons Ondsvortr uwen. onze liefde voor volk en vaderland en onzen eerbied voor den arbeid, en ='- "Tederlandsch volk een eenheid vormen tegen het menschonteeren- de bolsjewisme Europa zal leven, ons Ne derland 7=r Werri'zer dood aan de bolsje wieken" Aan het ein n de rede bracht de me nigte den LeHet een ware ovatie. Na het zingen Van het z -do vers van het Wilhel mus begaf Muster* zich naar de gewende Nedcrlandsr'ro s (-rijders van het Oostfront, met wie hii zieb ^nigen tijd onderhield Daarna vertrok hii onder stormachtig Houzee-geroer Hij kon zich met moeite een wee henen doe* de menigte. Het was e^n voortreffelijk geslaagde massabetoging en een véelbelovend begin van de groot" hetooging tegen het bolsje wisme. VERDUISTFR5N van 17.55 tot 7.54 uur 16 Febr.: zen t> 7.56. onder 17.53 uur maan onder 5.39, op 14.22 uur 17 Febr.: zon op 7.55. onder 17.55 uur maan onder 6.23. op 15.16 uur Hoofdredacteur J V Baudewyns. H lem lafw.) Plaatsvervangend Hoofdredacteur en Stad F C Derks. Haarlem Chef vr.n Dienst en Binnen land: S R Ku* pel Haarlem Sport en Stad' A Overmeer Heemstede Eultenland: J C van der Laag, Heemsmde Haagsch Redacteur: 3 Kors ten, Heemstede Stad en Reportage'- J A Steen Jr., Zandvoort Nieuws en reportage voor Velsen en omgeving .1 J E van Baarsel, IJmulden Advertenties W van Ommen, Heemstede. ZWITSAL FABRIEKEN Plechtigheid te Amsterdam. In een besloten vergadering in het Concert gebouw te Amsterdam heeft de W. A. Zater dagavond den op 13 Februari 1941 vermoor den wachtmeester Hendrik Evert Koot, op plechtige wijze herdacht. Bijna 3000 leden der VV A vulden de zaal tot de uiterste hoeken. Nadat de Leider onder enthousiast „houzee" geroep was binnengetreden, sprak banleider J J van der Hout een kort openingswoord, waarna de plaatsvervanger van den Leider. an Geelkerken, een rede hield. Hij wees er op, dat thans weer een vloedgolf van moord en terreur door ons volk gaat Hij keerde zich tegen de paniekzaaiers buiten, doch ook binnen de beweging. Tot de W.A. en vooral ..ot de hulppolitie keerde spr. zich met de woorden: „Heb geduld met onze volksgenoo ten, wij strijden niet tegen hen, doch voor hen, doch wees ook hard, desnoods keihard, waar dit noodzakelijk blijkt. Bedenkt, dat de geest" van vele volksgenooten buiten hun schuld en haast buiten* hun weten is vergif- isd De wachtmeester der W A., Koot, is voor ons geworden tot het symbool van den natio- laal-socialist, die zijn plicht deed uit volle overtuiging, symbool tevens, van de offerbe reidheid. welke de W.A. kenmerkt. Dankbaar maakte de Leidér gewag van de prestaties en offers der W.A., die na haar •waren strijd voor de beweging in de jaren vóór 1940 het leeuwendeel leverde van de troepen aan het front, in de S.S., het N.S.K.K., het legioen, de hulppolitie, het is vrijwel alles W A. Wanneer de moordenaars denken, deze mannen te kunnen imponeeren. dan zullen zij lang moeten wachten. De W.A staat pal en volbrengt haar taak. ons volk te bescher men en naar de herrijzenis .te leiden Tegen de joodsch-communistische samenzwering zul- 'en wij saamhoorigheid bewerken. Tot slot van de bijeenkomst sprak de com mandant der W.A., mr A. J. Zondervan Zondagmorgen werd op de begraafplaats Zorgvlied een herdenkingsplechtigheid ge houden, waarbij banleider J. J van der Hout gesproken heeft. Hij wees er op. dat de om standigheden thans gelijk zijn aan die van twee jaar geleden. Ook nu is het terreur en worden natiopaal-»ociaIisten lafhartig over vallen Éénmaal zal blijken, dat het btoed niet vergeefs beeft gevloeid Met een défilé langs het graf Werd de .plechtigheid besloten. ledencencert der H.O.V. Drs. Arend Koole liet het concert van Zondag-namiddag openen met de ouverture Manfred van Schumann, buiten kijf een van zijn belangwekkendste orkestwerken, waarin op voor hem kenmerkende wijze *het literaire gegeven (van Byron) een muzikale uitdrukking krijgt: niet op een wijze zooals de program- ma-muziekeomponisten van zijo tijd dat zou den hebben gedaan, maar als zuiver muzikaal bezinksel in de ziel van iemand, die de beide kunsten even lief heeft, maar die niet uit het oóg' verliest dat hij in de eerste plaats mu sicus is. Hierna hoorden wij het Concert voor viool, cello en orkest van Brahms, met Gijs Beths en Eduard Biele in de hoofdpartijen. De com ponist heeft in dit werk getracht weer aan te knoopen bij Concerto posso van den barok- Hjd. natuurlijk met gebruikmaking van de verworvenheden van het solo-concert en van te symphonische kunst'. Dat hij hierin beter geslaagd is dan bijv. Beethoven met zifn Tripelconcert, staat als een paal boven water maar dat hij het probleem, om evenwicht te icheppen tusschen drie elementen, waarvan 4e eene een volledig orkest is, volkomen zou hebben opgelost, wordt zelfs door de vurigste Rrahms-vereerders betwijfeld. Op mij maakt bet dubbel-concert steeds den indruk van een uit de kluiten gewassen kamermuziek-trio een stuk dat zich forceert tot concertante ■vmphonie Ondertusschen is het een buiten- 'ewoon zware opgave voor de beide solisten Beths en Biele bleken er volkomen tegen opgewassen, en, waar hun partijen het dank baarst waren voor het auditorium, t.w. daar waar Brahms zijn natuurlijken lyrischen aan 'eg volgt, gaf hun interpretatie bijzonder vee! moois te genieten. Ten slotte introduceerde Koole de 4e Sym- ohonie van Roussel, in 1936, het jaar voor zijn dood geschreven. Men hoort hierin als 't ware een synthese van de moderne muziek Roussel aarzelt niet om gewaagde hardheden 'e gebruiken, maar het zijn logische middelen Rie een zuiver muzikaal doel dienen Con- -tructief is de compositie zeer sterk en er •mart een constante bezieling doorheen. De rhythmische stuwingen geven het werk een boeiende kracht; vooral het derde deel (Scher zando) is in dit opzicht raak en klaar. De uit voering had veel goeds, maar kon in de par- 'i.ien der houtblazers nog zuiverder uitge balanceerd worden. Als geheel een interes sante muziekmiddag. Jos. de Klerk Muziekschool van „Toonkunst". Uitvoering door leerlingen. Naast het „Lilliput"-klasje, dat zich onder de hoede van mej. Nederkoorn weer-dapper weerde, was er nog een andere Lilliput, een violistje dat een half jaar geleden nog niet wist hoe hij viool -en stok moest houden en die thans voor het voetlicht kwam met een Menuet van Spies. Aanleg van de meest uitgesproken soort, een kostbaar bezit, ook voor den leermeester, den heer Althuizen. Aanleg was er ook, en veel goede wil, bij de leerlingen van den heer Zwaan, en van mej. Bekkers. En zeker heeft ook Jos. de Klerk zich over de ambitie zijner fluitleer- lingen niet te beklagen en liet animeerde zeer, dat hij, zooals ook £or de Wilde deed met zijn cello-discipelen, een werkzaam aandeel had in het welslagen van dit evene ment op het podium. Die attentie en zorgen voor den leerling zullen voor dezen niet zonder uitwerking blijven. .Ook de leerlingen der heeren Liir- sen en Vincent genoten het voorrecht, doov hun meesters te worden gesecundeerd, de eerste met Mozart's Concert in d, de tweede met Beethoven's Concert in C. Met hen wa ren we gekomen aan de leerlingen die na de pauze optreden en die zich voor het vak examen voorbereiden. Bij beiden trof ons niet alleen de klankpoëzie waarin de muziek tot ons kwam, maar voornamelijk ook het -uiste stijlbegrip voor Mozart en voor Beet- ïoven. Bij hen sloot zich, door fraaie toon- productie. de Chopinspeler aan (leeraar de Directeur) en niet minder de hoboïst (leeraar de heer Stotijn). Te betreuren valt het dat er omstandigheden zijn die, zooals den vioolleerling van den heer De Clerck troffen, een optreden onmogelijk maken. In de plaats kwam, onvoorbereid, de uitvoering van Bach's Concert voor twee' violen, dat wij bij gunstiger gelegenheid nog gaarne eens zullen beluisteren. Hetzelfde geldt, ook alweer door omstan digheden, van de voordrachten van Im promptu in As van Chopin en een Allegretto van Mozart, waar de zorgen van den leeraar (de heer De Jong) zich niet ten volle tot deze élèves konden uitstrekken. De uitvoering als geheel vertoonde zooals gewoonlijk weer die prettige climax' die door de vlotte afwerking tot traditie ge worden op deze uitvoeringen der „Toon- kunst"-school nog; won aan kracht eri intensiteit. En voor velen lag weer het mo ment, waar de muziek spreekt ex locus su- eriore, in 't verzamelen der velen tot een lein orkest, dat thans odder Ed. Biele een werk van Stamitz uitvoerde en waarnaar met kennelijk genoegen werd geluisterd. Voetbal. Benauwde lege voor H.B.C. op De Kennemers. Als de gasten een beter gebruik hadden ge maakt van de kansen, speciaal in tiet eerste kwartier, dan had het er voor H.B.C. somber uitgezien. Een flinke overwinning voor De Kennemers zou dan niet denkbeeldig geweest zijn. Thans is een 2—1 overwinning geboekt en het winnende doelpunt ontstond in de laatste mintuut, toen het publiek zich al ver zoend had met een 11 spel, een resultaat, dat de verhouding goed weergaf. De spelers dachten er echter aijders over en zwoegden tot het laatste toe. Bij een hoekschop was Onland ook naar voren getrokken en hij be zorgde zijn club de overwinning. De andere doelpunten waren voor rust gemaakt. H.B.C. nam na twintig minuten de leiding, dank zij Drayer, die uit een voorzet, welke een Bever- wijker miste, doelpuntte en kort daarop schoot Bleeker een hoekschop, fraai door Verbeek voor doel geplaatst in. Fraai spel is er niet vertoond, doch daar voor kwam spanning in de plaats, weike tot het einde duurde. In de eerste helft was het De Kennemers, dat den toon aangaf. De spe lers hielden het spel kort en er ontbrak een schutter, om van de kansen gebruik te maken. Met het korte spel wist de Heemsteedsche achterhoede niet altijd raad en verschillende fouten werden gemaakt. Bij de achterhoede dienen we ook de middenlinie te rekenen, die nogal verdedigend speelde. Uitblinker was Onland en het is voor H.B.C. te betreuren, dat hij na Zondag a.s. het elftal, wegens ver trek naar elders, tijdelijk in de steek moet laten. De achterhoede zal verzwakt worden. Dezen middag -was Van der Linden ook in goeden vorm en hij onderbrak eveneens vele aanvallen der gasten. De voorhoede van H.B.C. kreeg door de teruggetrokken midden linie geen steun en Smit moest dan voor den schakel zorgen. Aangezien de middenlinie van De Kennemers naar voren drong, stond Smit voor een. moeilijke taak. Kreeg hij echter den bal vrij, dan plaatste hij fraai naar een zijner clubgenooten. Om deze wijze van spe len moesten we Smit weer bewonderen. Na rust deed hij zijn uiterste best, doch hij kreeg te weinig steun van de anderen. Zooals te verwachten was, hoekte K.F.C een overwinning op Santpoort. Met niet min der dan 6—0 werd gewonnen. Hierdoor nam K.F.C. de. leiding. Z.F.C. won met 21 van W.F.C. en ^Icm. Victrix bracht Alcm. Boys een 20 nederlaag toe. De stand in de tweede klas is thans K.F.C. 18 gesp. 26 pnt. O.S.V. 17 gesp. 24 pnt. West Frisia 16 gesp. 21 pnt. H.B.C. 16 gesp. 20 pnt. Z.F.C. 16 gesp. 19 pnt. Alcm. Victrix 17 gesp. 18 pnt. R.C.H. 17 gesp. 17pnt. W.F.C. 16 gesp. 15 pnt. Kennemers 17 gesp. 10 pnt. Alkm. Boys 16 gesp. 8 pnt. Sant poort 18 gesp. 5 pnt Derde klassers. De wedstrijd D.T.S.Zandvoortmeeuwen is op verzoek van laatstgenoemde club uitge steld. Halfweg trok naar Den Helder en yer- loos met 2—1. T.IJ.B.B. boekte weer eens een overwinning en wel op het bezoekende Scho ten. In de eerste helft was de ploeg beter op dreef en Mohr en Van Riel zorgden voor een 20 voorsprong. In de tweede helft verkleinde Fransen den achterstand. Ripperda won met 51. Dank zij een 51 overwinning van Ripperda op B.S.M. in Bennebroek, behaalde de Haar- lemsche club het kampioenschap der vierde klas E. Spaarnevogels leed een 71 nederlaag op eigen terrein tegen D.S.S.H.; D.C.O. won met 32 van E.H.S. en Onze Gezellen en D.I.O. deelden de punten (4—4). Reserve klassen. De uitslagen der reserve klassen luiden Eerste klas: D.W.S. 2Spartaan 2 11. Z.F.C. 7—Haarlem 2 3—0. K.E.C. 2—H V.C. 2 5—0 Tweede klas: E.D.O. 2Alcm. Victrfx 2 64 Kennemers 2Helder 2 33. W.F.C. 2 R.C.H. 2 2—3. Derde klas: H.B.C 2—Water graafsmeer 2 22. Andere wedstrijden uit gesteld. Kampioenschap van Haarlem. De voetbalcompetitie is voor vele clubs uit Haarlem en omgeving bijna achter den rug en er blijft dus nog een goede gelegenheid, evenals vroeger, wedstrijden om het kam pioenschap van Haarlem te organiseeren, waaraan de elftallen uit de eerste en de tweede klas kunnen deelnemen. Naar wij vernemen is het bestuur van de afdeeling Hsfarlem van den N.V.B. voornemens de clubs uit te noodigen Te verwachten is, dat hier voor belangstelling zal bestaan bij publiek en spelers. Ook de clubs uit de derde en vierde klas zullen in de gelegenheid worden gesteld aan een tournooi deel te nemen. De wedstrijden om den Moorman-beker, voorafgegaan door een vierbonden-tournooi zullen vermoedelijk doorgang vinden; in dat geval neemt een elftal van de afdeeling Haar lem deel. D:; Hcagzuur, Gassen Apofh.enürc^Wk VRAAG UW WINKELIER prima te rooken •zacht voor de keel BEGARANDEER0 ZUIVER Ripperda kampioen. In het afgeloopen seizoen heeftRipperda laten zien, dat ze in de derde klas terug wil keeren en Zondag werd het harde werken beloond met het kampioenschap. Er dient nu afgewacht te worden, of promotie inderdaad zal volgen. De vereeniging werd 1 Februari 192] opgericht, echter onder den naam „Oranje Wit". Deze naam werd spoedig gewijzigd en „Ripperda" werd gekozen. In de derde klas van den Haarlemschen Voetbalbond begon de club in competitieverband te spelen. Reeds na enkele seizoenen werd de eerste klas be reikt en inmiddels telde de vereeniging ver schillende elftallen. Veel succes werd in 1934 behaald; het eerste elftal werd kampioen van een der eerste klassen, overwon D.I.O.. kam pioen van de andere afdeeling en veroverde den Stads Editiebeker. Besloten werd tot den K.N.V.B. toe te treden. Met göfed succes kwam Ripperda in deze afdeeling uit en na het sei zoen 1937—'38 werd een kampioenschap be haald, dat bekroond werd met promotie. Ook in de derde klas boekte Ripperda aanvanke lijk goede resultaten, doch in het seizoen 1941'42 was de club minder gelukkig en Terrasvogels nam de plaats in. Willem II kampioen. In het Zuiden is Willem II voor de achtste maal kampioen geworden van de eerste klas, zoodat vier van de vijf kampioenen bekend zijn. Het wachten is nog'op A.DtÖ. of Hermes. Willem II behaalde 30 punten uit twintig wedstrijden en twee staan nog op het pro gramma. De uitslagen van de wedstrijden uit het Zuiden luiden: EindhovenWillem II 13 N.O.A.D.B.V.V. 10; RoermoncP—Maurits 20; M.V.V.Longa 0-—0; PiousSpekholzer- heide 62. In het Noorden zijn gespeeld: H.S.C.Hee renveen 11; L.S.C.Veendam 03; Achilles Be Quick 10;*, LeeuwardenVelocitas 23. Korfbal GROOTE SPANNING IN DE EERSTE KLASSE AFD. HAARLEM. Watervliet speelde in de eerste klasse van de afd. Haarlem gelijk teger Oosterkwartier 4 (33). Met rust stond Watervliet 1 wel met 3—0 voor, doch na de rust zag Oosterkwartier kans dezen stand tot 33 te elimineeren. Hierdoor bestaat een groote kans. dat Animo Ready, Oosthoek en Watervliet gêlijk eindi gen. waardoor beslissingswedstrijden nood zakelijk zullen worden om vast te stellen wie kampioen van de afd „Haarlem" van den N.K.B. is. DINSDAG 16 FEBRUARI 1943. HILVERSUM I, 414.4 M. 7.15 Koorzang (gr.). 7.30 BNO Nieuwsberichten. 7.40 Raadseltitels als tooverspreuken (gr.). 8.05 Duitsche taalcursus. 8.30 BNO Nieuwsberichten. 8.40 Wij brengen U heden. 8.50 Beroemde instru mentalisten en een beroemd orkest (gr.) (9.30 0.37 Spiegel van den dag opn.). 10.00 Willy Kok en zijh orkest. 10.30 Voor de vrouw. 10.45 Willy Kok en zijn orkest. 11.15 Sj'lvestre Trio. 12.00 Al manak. 12.05 Amsterdamsch Politie Stafmuziek corps. 12.45 BNO Nieuwsberichten. 13.00 Lichte Orkestmuziek (gr.). 14.00 Salonorkest. 15.00 Opna men van Alfred Cortot, piano. 15.20 Het Stedelijk Orkest van Maastricht en solist, Zang en plano (opn.). 16.45 BNO Nieuwsberichten. 17.00 De Lich te Toets. 18.00 Zang en piano. 18.30 BNO Nieuws berichten. 18.40 Staal is macht, Germaansche Epos. Vanaf 19.15 alleen voor de Radio-Centra les die over een lijnverbinding met de studio be schikken. 19.15 Sopraan, tenor en piano. 19.50 Duitsche Taalcursus. 20.15 Wat de pot schaft. 21.45 BNO Nieuwsberichten. 22,00 Het Radio- Kwartet en het Schuricke Trio (gr.). 22.2024.00 Orkestenparade. Otto Dobrindt (gr.). HILVERSUM II, 301.5 M. 7.157.40 Zie Hilversum I. 7.40 Ochtendgymnas tiek. 7.50 Politiek weekpraatje (opn.). 8.05 Amu sementsorkest (opn.). 8.30 BNO Nieuwsberichten. 8.40 Orkestmuziek van Ernst von Dohnényi (gr.). 9.00 Licht ochtendconcert (gr. en opn.). (9.15— 9.20 Voor de huisvrouw). 10.00 Godsdienstige uit zending. 10.30 Pianovoordracht. 11.00 Vrouwen- -mozaiek. 11.20 Kinderliedjes (opn.). 11.30 Zang en piano. 12.00 Orgelconocert (opn.). 12.30 Wat. doet de directie van den landbouw. 12.45 BNO Nieuws berichten. l3.00<*Pragrammaoverzicht. 13.05 Septet Jonny Ombach en soliste en gramofoonmuziek. 14.00 Godsdienstige uitzending. 14.30 Boyd Baeh- man en zijn orkest en gramofoonmuziek. 15.30 Voor de zieken. 16.00 Vioól en orgel. 16.45 BNO Nieuwsberichten. 17.00 Voor de jeugd. 17.30 Kin derkoor „Zanglust". 17.45 Spiegel van den dag en BNO: Binnenlandsch gesproken overzicht door den heer J. Hollander. '18.00 Kinderkoor „Zang- lust". 18.15 Neerlands stem van het Oostfront. 18.30 Kleine wenschen van groote menschen. (gr.). 19.00 BNO Engelsche uitzending: „Holland and the economie reorganisation. Voor de Radio- Centrales: Erk'scher Mannegesang Verein. (gr.). Vanaf 19.15 alleen voor de Radio-Centrales die over een lijnverbinding met de studio be schikken. 19.15 Omroeporkest. 19.45 BNO Nieuws berichten. 19.55 Omroeporkest. 20.15 Viool en piano (gr.). 20.30 Tweede acte van de opera „Norma" Bellini (gr.). 24.45 BNO Nieuwsberich ten. 22.00 BNO Actueele beschouwing. 22.10 Avondwijding. 22.20—24.00 Zie Hilversum I.

Haarlemsche Courant | 1943 | | pagina 2