BEKENDMAKING. Balans van den strijd boven Italië. 111 (Jeallieerde vliegtuigen vorige week neergeschoten. In de afgeloopen week heeft de Italiaansch- Duitsche luchtmacht haar aanvallen op vijan delijke zeetransporten ononderbroken voort gezet. Acht stoomschepen werden door Ita- liaansche torpedovliegtuigen tot zinken ge bracht; zeven van in totaal 74000 brt. en een van middelbare tonnage Het aantal in de afgeloopen week getroffen schepen is door andere acties tot 27 gestegen. Zware Italiaansche bommenwerpers deden vluchten naar de West-Egyptische kust, waar verkeerswegen ter hoogte van Foeka onbe gaanbaar gemaakt werden en naar Syrië en Palestina, waar hel belangrijke wegen knooppunt van Gaza en het vliegveld van Lakatia getroffen werden. Jagers en luchtdoelartillerie behaalden goede resultaten bij de verdediging van Ita- liaansch gebied tegen vijandelijke luchtaan vallen. In zeven dagen verloren Engelschen en Amerikanen 111 vliegtuigen, waarvan 70 in luchtgevechten Tijdens één aanval op Napels werden ongeveer 20 der aanval lende vliegtuigen ten val gebracht. Boven Sardinië verloor de vijand op een enkelen dag 33 vliegtuigen. v Het Italiaansche weermachtbericht van Zaterdag luidde: Sterke formaties viermotorige vliegtuigen hebben Vrijdag de stad Messina aangevallen en veroorzaakten hierbij een aanzienlijk aan tal slachtoffers en schade. Ook op Reggio di Calabria, Nicandro (Barb en Vizzini (Catania) werden bommen en helsche machines gewor pen,die woonhuizen troffen en eenige verliezen onder de burgerbevolking veroorzaakten. In het luchtruim boven Sicilië tusschen Messina en Catania werden door Italiaansche jagers 8 viermotorige vliegtuigen, door Duitsche jagers 4 viermotorige machines neergescho ten: 6 andere vliegtuigen werden door het luchtdoelgeschut van Messina en Reggio ver nietigd. Twee van onze toestellen zijn niet op hun basis teruggekeerd. Een onzer duik- booten keerde niet in haar haven van ver trek terug. Het aantal slachtoffers van den vijande lijken luchtaanval op Messina bedraagt 81 dooden en 85 gewonden, te Nicandro 10 doo- den en 10 gewonden en te Vizzini 2 dooden en 4 gewonden. Het Italiaansche weermachtbericht van Zondag luidt als volgt: In de Straat van Sicilië ondernamen tor pedovliegtuigen en bommenwerpers der Spil herhaalde aanvallen overdag en 's nachts op convooien. Een schip werd getorpedeerd, een tankschip in brand gewoipen. Tien andere transportschepen werden beschadigd. Een aanval van den vijand Zaterdagnacht ondernomen op de voorsteden en omgeving van Napels veroorzaakte beperkte schade en weinig gewonden. Twee vliegtuigen stortten door de luchtdoelartillerie getroffen neer, en wel een in Camaldoli bij Torre del Greco en het andere in zee tusschen Torre Annunziata en Castellamare di Stabia. Een verkenner werd door onze jagers in Sardinië bij Capo Comino neergeschoten. In de gevechten met onze jagers boven Sicilië op 25 Juni verloor de vijandelijke luchtmacht behalve de reeds in het weermachtbericht van Zaterdag gemelde verliezen nog 3 vier motorige bommenwerpers, die in de buurt van Stromboli in zee stortten. luchtaanval op Saloniki. Van Bulgaarsche zijde wordt Vrijdag me- ueg-edeeld, dat Saloniki dien dag door on- geneer 23 Amerikaansche bommenwerpers Is aangevallen. De schade is belangrijk Minister-president dr. Filof heef' oen'in spectiereis gemaakt door de bij Bulgarije aangesloten West-Thracische gebieden Na zijn terugkeer heeft hij in een interview verklaard, dat hij het meest onder den in druk is gekomen van het feit. dat in geheel Thracië buitengewoon intensief en succes vol gewerkt wordt, vooral in den landbouw. IJe graanoogst belooft een goede opbrengst. Het Bulgaarsche bestuur, aldus de premier, beeft in de afgeloopen twee jaar het ge- beele land doordrongen. Van de 150.000 vluchtelingen uit Thracië zijn reeds zeer ve len naar hun oude vaderland teruggekeerd. Zij hebben hun oude hoeven weer betrokken! nieuw land toegewezen gekregen of ook de boeven overgenomen van weggetrokken Drieken. In d§ steden vergrooten zij als ambtenaren, kooplieden, onderwijzers art sen en handwerkslieden het aantal inwo- neis, zoodat bijvoorbeeld Dedeagatsj een overwegend Bulgaarsche bevolking heeft. De opening van het land in verkeersopzicht waaraan met grooten ijver wordt gewerkt, vormt de essentieele voorwaarde voor den opbloei en de versmelting van Thracië met liet overige Bulgarije. Rij de levensmidde- lendistnbutie wordt geen onderscheid ge maakt tusschen de bevolkingsdeelen. PERSONALIA. Tot hulpprediker bij de Gereformeerde Kerk te ^HeèmsTeSe de heer F' H' VOn Meyenfeldt Op grond van de op 29 April 1943 in de dagbladen gepubliceerde bekendmaking van den wehrmachtbefehlshaber in den Niederlanden betreffende terugvoering in krijgsgevangenschap van de voormalige Nederlandsehe weermacht, worden bij deze voor aanmelding' opgeroepen; Het dienstplichtig en reservepersoneel onder den rang van officier van de volgende regimenten en alle in de jaren 1939 en 1940 uit deze regimenten voortgekomen oorlogsonderdeelen, voor zoover dit personeel in Mei 1940 in werkelijken dienst was. Bedoeld personeel moet zich melden telkens tusschen 8 en 12 uur in het „Wehrmachtlager" te Amersfoort, Zonnebloemstraat: 1. Het personeel van het korps motordienst en zijn oorlogsonderdeelen: Degenen, die geboren zijn in de jaren 1924 tot en met 1915 en wier namen beginnn met de letters A tot en met L op 5 Juli 1943. Degenen, die geboren zijn in de jaren 1924 tot en met 1915 en wier namen beginnen met de letters M tot en met Z op 6 Juli 1943. Degenen, die geboren zijn in de jaren 1914 tot en met 1904 en wier namen beginnen met de letters A tot en met L op 8 Juli 1943. Degenen, die geboren zijn in de jaren 1914 tot en met 1904 en wier namen beginnen met de letters M tot en met Z op 9 Juli 1943. In de Waterlookazerne te Amersfoort: 1. Het personeel van het 13e regiment infanterie en zijn oorlogsonderdeelen: Degenen, die geboren zijn in de jaren 1924 tot en met 1915 op 5 Juli 1943. Degenen, die geboren zijn in de jaren 1914 tot en met 1904 op 6 Juli 1943. 2. Het personeel van het 14e regiment infanterie en zijn oorlogsonderdeelen: Degenen, die geboren zijn in de jaren 1924 tot en met 1915 op 8 Juli 1943. Degenen, die geboren zijn in de jaren 1914 tot en met 1904 op 9 Juli 1943. Bij de aanmelding moet worden overgelegd het persoonsbewijs, de distributie stamkaart en, voor zoover mogelijk, militaire identiteitspapieren. Degenen, waaronder ook begrepen de in Duitschland werkende „grens- gangers", voor wie een „Bescheinigung" (verklaring van onmisbaarheid) afge geven is, moeter, dit bewijs bij hun werkgever of bij de instantie, die hun belangen behartigt, opvragen en bij de aanmelding toonen. Na de melding moet de „Be scheinigung" zoo spoedig mogelijk weder aan den werkgever resp. de instantie, die de belangen behartigt, worden teruggegeven. De werkgevers zijn verplicht degenen, die zich moeten melden, daarvoor in de gelegenheid te stellen en hun het loon (salaris) gedurende den verzuimden tijd uit te betalen. De Nederlandsehe Spoorwegen verleenen aan alle voor de aanmelding opge roepen personen vrij vervoer derde klas. Degenen, die tot aanmelding verplicht zijn, moeten zich hiervoor vervoegen aan de loketten, c.q. bij den stationschef, van het station van vertrek. Klegd in g, voor zooveel mogelijk uniform, anders burghrkleeding, dringend wordt aangeraden daagsche en Zondagsehe kleeren. wollen dekens, ondergoed en extra schoeisel, alsmede kookgerei en lepel mede te brenaen. De gezamenlijke bagage mag niet meer bedragen dan twee normale handkoffers. Van aanmelding zijn vrijgesteld personen, die zich op 25 Mei 1943 voor den ..Arbeitseinsatz" in Duitschland of in de door de Duitsche weermacht bezette gebieden buiten Nederland ^evinden. Wie geen gevolg geeft aan de oproeping van den Wehrmachtbefehlshaber in den Niederlanden. of zich op andere wijze aan de terugvoering in krijgsgevangen schap tracht te onttrekken, moet rekenen op de strengste maatregelen. Dit geldt ook voor personen, die de betrokkenen bij dergelijke pogingen steunen. AGENDA MAANDAG 28 .HM. REMBRANDT' „Wien de goden liefhebben* (14 jaar) 2 30 6 en 8.15 uur. PALACE: „Millionair tegen wil en dank" (IS jaar) 2 en 8 uur. LUXOR' „De Postmeester" (18 jaar) 2.30. fi en 8.15 uur. FRANS HALS: ,.De man op den ach tergrond" (18 jaar) 2.30 en 7.30 uur. MO- V IAC: „Een nacht in Venetie" (14 jaar) 2.30 en S uur. DINSDAG 29 JCNI. STADSSCHOUW BURG: „C'osi fan tutte" (Voor A'reugde en Arbeid) 7.30 uur. GROOTE KERK: Orgel bespeling 8-9 uur. GEM. CONCERTGE BOUW tuinzaal) Concert Akke de Vries ën Ans Bouter, 7.30 uur. Bioscopen: Zie Maan dag. Hoofdredacteur: F. C. Derks, Haarlem. Chef van Dienst en Binnenland: S. R. Kuiper, Haarlem. Sport en Stad: A. Overmeer, Heemstede. Buiten land: J. c. van der Laag, Heemstede. Haagsch Redacteur: B. Korsten. Heemstede. Nieuws- en teportage voor Velsen en omgeving: J. J. E. van Baarsel. Santpoort. Advertenties: W. van Ommen - Opgelet, luchtdoelschieten. 's GRAVENHAGE, 28 Juni. Het bureau van den Wehrmachtbefehlshaber in Neder land maakt bekend: op Dinsdag 29 Juni 1943 wordt in den tijd tusschen 9.30 en 11 uur en tusschen 15 en 16.30 uur op de Leusderheide door de luchtdoelartillerie geschoten. Engelsche bisschop spreekt tot Russische Christenen. De bisschop van Chelmsford heeft een bood schap gericht tot de „Christenen van Rusland". In de hoodsehap wordt gezegd: „De samen werking tusschen de Geallieerden en de Sow- iets vormt de garantie voor een gelukkige toekomst van de wereld". Zij eindigt met zege- wenschen voor de Sowjet-Unie en den „groo ten leider" Stalin. Tegelijk met de boodschap werd den Sowjet-Russischen Ambassadeur Maisky een cheque van 40.000 pond stefling overhandigd. Burgerlijke Stand. HAARLEM 25 Juni 1943. BEVALLEN: 23 Juni. A. C. Claassen—van der Stoop, z.; M. M. M. L. HerbenMeijer, d.; 24 Juni, C. M. KlokScheerman, z.; G. C. Bever- dam—Dekker, d.; S. M. E. SilvisJansen, z.; H. W. KuijpersPrinsen, z.; 25 Juni, G. W. van der Veenvan Sonsbeek, d.; H. P. Hartog—van Ma- ris, d.; J. H. de JongRuijgrok. OVERLEDEN23 Juni, M. A. L., 3 j.. d. V. G. J. M. Maas, Ramplaan: P. G. Diepersloot, 63 j., Marnixstraat 24 Juni, H. J. Prinsen, 82 j., Bloe- merfsteeg. ONDERTROUWD: 24 Juni, J. N. Post en W. Melchior; C. Zwemmer en J. Termaat; 25 Juni, C. A. Spoor en M. E. F. Lommerse. GEHUWD: 24 Juni, J. N. Dijkstra en T. S. Schaap; H. Siegerist en M. P. van 't Hoff; J. Rauwendaal en M. G. van Veen; N. Kroon en D. Efdé; A. G. Verbeek en M. J. Monné; A. T. Hein tjes en T. G. Rabbe: H. Tichelaar en J. Neeft, D. Brauckmann en G Klomp; J Engeman en M. J. Staphorst; H. Plate en A. L. Mijnlieff; F. J. Müller en G. Drent; A. Menet en M. Blokdijk; B. de Groot en T. L. Touwen; 25 Juni, C. Zwem mer en T. Termaat; E. L. For^ens en B. C. Geutskens. HAARLEM 26 Juni 1943. BEVALLEN: 25 Juni, T. J. C. Kruiswegt—van der Valk, d.; A. M. VernhoutBeekman, d.; L CornelissenGlasz, d.; H. J. Spronkvan Zoe- len, z.; E. M. L. SpijkerBaijer, d. 26 Juni. T. WijtvlielZwiers, d. OVERLEDEN: 25 Juni C. J. van Leeuwen, 68 j., Kamperlaan. ONDERTROUWD: 23 Juni, C. Jonker en S. de Kleijn. GEHUWD: 26 Juni, P. J. G. Harren en M. A Stuifbergen, HAARLEM 28 Juni 1943. BEVALLEN: 24 Juni, J. W. F. Bende—ten Hacken, d.; 25 Juni, C. H. AschheimOverbeek, d.; 26 Juni, H. C. TeschmacherMatthijssen, d.; F. C. HeijsteegRondeel, d.; J. DamkatMeij- boom, z.; T. van Leeuwende Haan, z.; C. Hee- resMolenaar, d.; A. H. W. van der Horst Smit. J. A. Schoort—van der Ploeg, z.; C. A. VerkruissenAbdala, z.; 27 Juni, G. M. Staade- gaaid—van Gastelen, d.; S. DorrOliemans, d.; O. J. H. Brake]Lommen, d.: H. de JongNij- hof, z.; J. B. HijinkRouwenhorst, d.; 28 Juni, E. J. Heuser—van der Aart, d.; C. P. Lippus— Meegdes, d. OVERLEDEN: 25 Juni, J. M. J. van der Eijken, 36 j., Kamperlaan; J. M., 8 w., z. v. J. L. v. Stra ten, Kamperlaan; 26 Juni, C. H. Kerkhof, 24 j., Ba rba rossastraat. ONDERTROUWD: 28 Juni, J. M. Pel en T. Broers. GEHUWD: 28 Juri, A. Staphorst en H. van der- Voort; A. B. Heijtink en J. Boone. Uitreiking distributiebescheiden. (ooi. voor Spaarndam) Voor de uitreiking van distributiebeschei den is het morgen Dinsdag de beurt aan de letters I, J. en L. Voor Spaarndam van 9-12 uur voor de letters A t/m, G. en van 14-16.30 u. voor de letter H t/m N. ORGELCONCERT. In de Groote- of St. Bavo Kerk geeft de stads organist George Robert op Dinsdag 29 Juni 1943 's avonds van 89 uur een orgelconcert Het programma luidt: 1. Suite du premier ton, L. N. Clérambault; 2. Prière, C. Franck; 3. Passacaglia en Füga, B. d. Sigtenhorst Meyer; 4. Improvisation, C. Saint- Saëns; 5. Morceau de Concert, Alex. Guilmant. HEIN' HARMS OVERLEDEN. In het Burgerziekenhuis te Amsterdam is na een korte ongesteldheid de tooneelspeler Hein Harms overleden. Hij is 80 jaar oud ge worden. Harms behoorde tot de oude garde der tooneelspelers. Hij is in talrijke rollen bij verscheidene gezelschappen opgetreden, o.a. in „Tropenadel", „Janus Tulp", „Op Hoop van Zegen", „Sara Burgerhart" en „De Familie Stastok". Harms is 45 jaar lang bestuurslid geweest van de maatschappij Apollo", het steunfonds voor tooneelspelers. Hij was voorts een der oprichters van het pensioenfonds voor Nederlandsehe tooneelisten. Tennis. COMPETITIEWEDSTRIJDEN Zondag zijn voor de competitie van den N. L. T. B. de volgende wedstrijden gespeeld. Eerste klas: VVGA-Pinokkio 6-4, Schiedam-Nieuw Mar lot 2 3-7, Rood Wit-Metselaars 5-5, Volley- Breda 4-6. Overgangsklas: Groen Wit-West- rust 6-2, Hilverheidé-DDV 3 1-7. Tweede klas: HLTC-Wimbledon 6-2, Groenendaal- De Ruïne 7-1, Beverwijk-Groenendaal 2 6-2, Heemstede-HLTC 2 3-5, Westrust 2-Jatiloo 3-5, Wimbledon 2-Groenendaal 3 2-6, Derde klas: Ruïne 2-Heemstede 2 5-3, Groenendaal 4-Duinlust 2 1-7, Wimbledon 3-Jatiloo 2 3-4 gest., Havenmeeuwen-ALTV 1-6, Ballenja- gers-Nike 0-8 (Nike kampioen), Nike 2-HL TC 3 3-5, Jatiloo 3-Heemstede 3 7-1, Nike 3- Ballenjagers 2 7-1, HLTC 4-Wimbledon 4 7-1, Jatiloo 4-Westrust 3 6-3, Ready '28 5-Ha- venmeeuwen 2 8-0. Dammen. KAMPIOENSCHAPPEN 1M3 VAN HAARLEM- De uitslagen van Zondag j.l. luiden: Hoofdklasse: Yme de Jong wint van Aebé de Jong; Raman wint van Draijer; Sluiter Jr. re mise met Miedema. Voor de voorwedstrijden hoofdklasse werd de nog resteerende partij tus schen J. W. van Dartelen en Kroon gespeeld. Deze partij Van Dartelen, waardoor Kroon naar de 1ste klasse degradeerde. Eerste klasse: Philippo wint van" Rump; v. d. Kroft wint van De la Rie; Dijkhoff wint van Oosterling. Voor de finale 1ste klasse speelde Smit tegen Wals. Deze partij eindigde in remise. HAARLEMSCHE DAMCLUB. De Uitslagen van de wedstrijden om de clubkampioenschap pen luiden als volgt: Hoofdklasse: Blom wint van Gerritsen. Eerste klasse: De Goede wint van Rutgers; Smit wint van De Goede; Boterbloem remise met Otter Zomerwedstrijd: Meure wint van Kiseh; Holm wint van Steenkist; Piek wint van Verwoei dt: Oremus wint van Dollé; Oremus wint van Vro lijk; Piek wint van Kisch. Verduisteren van 22.15 tot 5.15 uur. Voetbal AJAX WINT DEN N.V.B. BEKER. In het Olympisch Stadion is de eindstrijd gespeeld om den N.V.B. beker tusschen Ajax en DFC. Door een 32 overwinning kwamen de Amsterdammers in het bezit van den beker. Na afloop reikte de heer K. Lotsy den beker uit en herinnerde daar bij aan het succes, dat in de bekerwedstrijden is behaald. Cricket FLAMINGO'S—AFD. HAARLEM NCB. De strijd, welke ieder jaar tusschen de Flamingo's en de afdeeling Haarlem van den Ned. Cricket bond wordt gehouden, was Zaterd.middag belang rijker, omdat de Haarlemmers een behoorlijk totaal konden maken. Zij scoorden 159 runs voor 8 wickets.waarvan M. Everard 44, A. Berendsen 30 n.o.; \rffh Musseher 21, P. Lokman 19. Roozen 17 en Schmeink 10. Bowlingcijfers Flamingo's: A. Maas 244, Bultman 012, Roes 1—26, Ingelse 335. Sodderland 116 en Herklotz 09 en Van Oven 1—9. De gasten hadden slechts vijf kwar tier den tijd en besloten te trachten de runs te maken. Bij den stand 98 voor 5 wickets was de tijd verstreken. Van Oven 45. Dubru 19 en Her klotz 20 n.o. J. de Graaf bowlde 025, J. Schmeink 017, A. Berendsen 128, L. Molijn 320 (vier overs en A. Hartog 04. OVERWINNING VAN ROOD EN WIT OP HCC 1. Aan de Spanjaardslaan won Rood en Wit met 42 runs op de eerste innings van HCC 1. De Haar lemmers trokken het eerst naar de wickets en scoorden 145 runs. W. Kramer had weer een be langrijk aandeel in dit totaal. Als derde ging hij in en als laatste uit. Zijn score >vas 52 runs. Ver der R. Kramer 15 (waaronder eer zes) P. C, Hagenaar 19 en C. Bultman 17, Gallois bowlde 4—16. G. Duetz 2—41, F. Laboryrie 4—13 en P Niks 01. Bij de Hagenaars vielen de wickets regelmatig. De bowlers hadden de overhand en in het bijzonder Sodderland, die zeven wickets nam. P. Ligtenstein deed een prachtige vang. HCC 1 maakte 103 runs, waarvan mr. van Oven 26, E. J. A. Schill 20, M. Roes 13, Gallois 20 en H. Klein 12' n.o. Hagenaar bowlde 139. Sodder land 7—25, P. Ligtenstein 0—10 en J. Meeuwen- oord 223. EXCELSIOR—HAARLEM. Deze wedstrijd Is gewonnen door Excelsior met 143 runs en 5 wickets. Haarlem scoorde 135 waarvan H. Peschar 16. P. v. d. Bergh 18, Hub. Boeree 34 O. Aben- danon 18. Bowlingcijfers Excelsior: W. Oosterholt 233, G. Oosterholt 434, A. Ruiterman 228. Excelsior 278 voor 5, waarvan P. Middendorp 27, A. Hoenderop 28, J. Oosterholt 51, F Bakker 28, G. Oosterholt 49, A. Ruiterman 67 n.o. A. Hoenderkamp 22 n.o. Bowlingcijfers Haarlem: O. Abendanon 156, R. Ton 2—68, J. Fortgens 1—46, P. A. van Tigge- len 1—35. TWEEDE KLAS. Spanning heerschte te Haarlem in den strijd tusschen C.V.H. en Sparta, welke in een tie eindigde. De ploegen maakten 60 luns. Rood en Wit 2 verloor van S.C.H.C. met 31 runs op de eerste innings. De Stichtsche scoor de 96 runs en Rood en Wit 2 65 runs. Honkbal, VERRASSENDEN ZEGE VAN HAARLEM. Er is Zaterdag en Zondag in de eerste klasse goed honkbal gespeeld. Ajax en E.D.O. spanden de kroon. E.D.O. nam in de derde slagbeurt door slagen van Odenthal en Straver met 10 de leiding, maar in de zelfde innings maakte Ajax gelijk, doordat Schijvenaar twee vrije loopen toestond en Lobberecht een honkslag gaf. Door enkele fouten in het E.D.O. veldwerk maakte Koning in de vierde innings het winnende punt. Een minder fraai maar wel sensationeel ver loop had de strijd tussefhen Haarlem en Blauw Wit. De Amsterdammers namen eerst met 40 de leiding. In de derde slagbeurt miste Blom met 3 honken bezet een vangbal van Hunik, waar door de partijen weer op gelijken voet kwamen. De Haarlemmers sloegen daarna zoo goed, dat Linke en Ten Siethoff vervangen moesten wor den. Ook voor de Koekkoek hadden Hunik c.s. echter g'een ontzng en met 15—10 bleven de Haar lemmers de baas. H.H.C. gaf Schoten kranig partij. Door twee vrije' loopen en een honkslag van Zandstra nam Schoten in de eerste innings een 2—0 voorsprong Van Leeuwen verhoogde de score tot 3—0 met een prachtige homerun, v. Holst wierp en fieldde daarna goed en belette den Schotenaren het slaan. Slechts de Mon kwam nog binnen. De Mon was goed op dreef en kreeg alleen in de achtste innings door een honkslag van Hoogenbos een punt tegen zich gescoord. Mulder onder scheidde zi'ch bij H.H.C. met 3 honkslagen. De overige uitslagen zijn: lste klasse: QuickV.V.G.A. 6—9. Overg. klasse: Ajax 2E.D.O. 2 8—14, H.C.K.— Zeeburgia 5—1. O.V.V.O.—Haarlem 2 17—19, A.F. C.—H.H.C. 2 12—1, BI. Wit 2—Hilversum 16—3, Spartaan—D.O.S. 5—7, T.Y.B.B.—R.C.H. 1—21. 2de kiassè: Catchers—E.H.S. 10—13, H.B.C. Zandv.m. 8—9, H.F.C. Haarlem—T.H.B. 94, Schoten 2Havenm 84. 3de klasse: H.H.C. 4—Kennemerland 17—17, R.C. H. 2—Schoten 3 10—5. H.F.C. Haarlem 3—E.D.O. 3 6—21, T.H.B. 2—H.F.C. Haarlem 4 10—20, Kenne merland 2—H.H.C. 5 12—18, EDO 5—Schoten 4 5—24, T.Y.B.B. 2—R.C.H. 3 17—14, H.C.K. 3—Haar lem 3 1118, H.F.C. Haarlem 2Schoten 5 147, Havenm. 2—E.D.O. 4 n. gesp., E.D.O. 6—Halfweg 30—15, E.H.S. 2—Beverwijk 11—2. Waterpolo JUNIOREN-WEDSTRIJDEN TE WOERDEN. De resultaten van het te Woerden gehouden waterpolo-toumooi voor juniores luiden: UtrechtNoord-Holland 71, Den Haag*t Gooi 6GoudaAmsterdam 04, Rotterdam Haarlem 15, UtrechtAmsterdam 24, 't Gooi —Rotterdam 16, Noord-Holland-r-Gouda 04, Den HaagHaarlem 44, (Den Haag wint met strafworpen), Rotterdam—Gouda 0—1. Finale: Amsterdam—Den Haag 26. RADIO-PROGRAMMA DINSDAG 29 JUNI 1943. HILVERSUM I, 414.4 M. 6.45 Luchtige wijsjes op den vroegen dag (gr.), 7.00 BNO Nieuwsberichten. 7.10 Ochtendgymnas tiek. 7.15 Luchtige wijsjes op den vroegen dag (gr.). 7.40 Sportpraatje. 7.50 Programma-over zicht. 8.00 BNO Nieuwsberichten. 8.10 Licht och- tendspel (gr.). (8.45—8.50 Voor de vrouw) 9.00 Godsdienstige uitzending. 9.30 Orkest Malando en gramofoonmuziek. 10.30 Voordracht. 10.45 Bariton en piano. 11.15 Melodisten en soliste. 12.00 Almanak. 12.15 Pianovoordracht. 12.45 BNO Nieuwsberichten. 13.00 Land en volk brengt.... 13.05 Bandi Balogh en zijn Hongaarsch orkest, en gramofoonmuziek. 14.00 Voordracht. 14.15 Salon orkest en zang met orgelbegeleiding. i5.30 Voor de zieken. 16.00 Het Stedelijk orkest van Maas tricht. 16.45 BNO Nieuwsberichten. 17.00 De lich te Toets. 18.00 BNO Binnenlandsch gesproken overzicht. 18.05 Het groote Omroeporkest. 18.45 De N.S.B. antwoordt. 18.55 Marschmuziek (rg.). 19.00 BNO Nieuwsberichten. 19.10 Spiegel van den dag. 19.15 Bonte verscheidenheid. 22.00 BNO Nieuwsberichten en actueele beschouwing. Vanaf 22.15 alleen voor de Radio-Centrales die over een lijnverbinding met de studio beschikken. 22.15 Het Omroeporkest. 22.45 Zingend door 't leven (gr.). 23.30—24.00 Dansmuziek (gr.). HILVERSUM II, 301.5 M. 17.30 Dubbelconcerten van Johann Sebastian Bach (gr.). 18.00 Suit-concert (gr.). 19.00 BNO Nieuwsberichten. 19.10 Voor dc kleuters. 19.15 Richard Strauss programma (gr.). 20.15 Wij lazen, zagen en spraken20.40 Opera concert (gr.). 21.45 Avondwijding. 22.00 BNO Nieuwsberichten en actueele beschouwing.

Haarlemsche Courant | 1943 | | pagina 2