EFFECTENZAKEN NASSAU-BANK N.V. LAATSTE NIEUWS In October 400.000 brt. getroffen N ST VEI LI N GEN 1i Waarschuwing! Centr. Verwarming Frikéma J. LOERAKKER Nieuwe Winterhulp-collecte. Wij worden rijker, naarmate wij meer aan anderen geven. Van Zaterdag 6 tot en met Maandag 8 Nov. a.s. wordt wederom een groote straatcollecte gehouden voor het Winterhulp-werk van den Nederlandschen Volksdienst, ditmaal onder 't motto „Wij worden rijker, naarmate wij meer aan anderen geven." Het Nederlandsche volk raakt meer en meer vertrouwd van het werk dat door het Winter hulp-werk van den N.V.D. voor onze landge- nooten wordt gedaan, getuige het feit, dat in de week van 1823 Oct. j.l. bulten de lijst- en straat-collectes om een bedrag van niet min der dan 109.571.98 werd ontvangen voor onze landgenooten, die dit geld zoozeer van noode hebben. Bij de nieuwe collecte gaat het, evenals bij alle vorige, om een offer door Nederlanders voor hun minder goed bedeelde landgenooten. De Winterhulp speelt hierin niet anders dan een organisatorische en bemiddelende rol. Het motto, waaronder de a.s. collecte wordt ge houden, brengt naar voren, dat men rijker wordt naarmate men meer geeft. Groot hoeft de bijdrage niet te zijn, maar wanneer men geeft naar gelang men kan missen, helpt men zijn volksgenooten. Bij de nieuwe collecte zal worden gecollec teerd met de reeds bestaande speldjes, die bij vorige collectes werden gebruikt. Frontzorgavond in het Concertgebouw. „Frontzorg is eereplicht" is de leus, waar onder in den lande vele bijeenkomsten wor den gehouden. De organisatoren ontvangen daarbij veel medewerking, ook van den Ne derlandschen Omroep, die om de veertien dagen bonte avonden organiseert, waarvan niet alleen genieten de bezoekers der bijeen komsten, doch ook de luisteraars in den lande. Dinsdagavond was Haarlem aan de beurt voor een bonten avond van den Ned. Omroep, welke gehouden werd in samenwerking met de W. A. Velen waren in fiet Concertgebouw voor dezen'derden avond, welke voor ouderen gehouden werd, toen de heer J. Nedërkoorn, heerbanleider, de gasten welkom heette. Het eerste deel van het programma werd verzorgd door het amusementsorkest onder leiding van Elzard Kühlman, met medewer king van Nellie Burbach, coloratuursopraan. Het orkest oogstte veel succes, in het bijzon der met de nummers, welke op verzoek wer den gespeeld. Voor „Alte Kameraden" was f 50 ingekomen, voor „Anchen, mein blondes Kind" f 135, en voflr „Heimat, deine Sterne" f 165. Dat de bezoekers deze nummers op prijs stelden bleek uit den geestdriftigen zang. Vooral „Anchen" werd meegezongen, waaruit af te leiden valt, dat dit lied bij de Haar lemmers bijzonder populair is. Begeleid door het orkest zong Neljie Bur bach liederen van N. Dostal, Fr. Gothe en Marchesi en het publiek genoot van haar prachtige voordracht. Ook dienen vermeld te worden de soli van J. Cleber (trombonne) G. Carron (trompet) en J. Budie (accordeon). Na de pauze kreeg het ensemble van Jonny Ombach gelegenheid de bekende nummers van de radio ten gehoore te brengen. Het ensemble had veel aandacht, waartoe de prachtige zang van Gretle Perelli veel bij droeg. Dezen avond verleende de Haarlemmer Jack Funny neemt aan een tournee in ons land den werd zeer gewaardeerd. Vooral zijn lied jes sloegen zeer in en werden meegezongen Jac Funny neemt aan een tournee in ons land deel en zal ook op 11 December in Haarlem optreden. De zanger werd aan de piano uit stekend begeleid door Cootje Loojenga. Onder de velen waren o.a. de burgemees ters van Haarlem, Bloemendaal, Velsen en Heemstede en autoriteiten van de politie uit Haarlem en omliggende gemeenten. In de pauze werd een collecte gehouden, welke f 548 opbracht. diamanten echtpaar. Dinsdag zijn de bruidsdagen ingegaan voor het i^htpaar P. Neeskens en M. Neeskens Prink, dat op 21 November den dag hoopt te vieren, dat het zestig jaar getrouwd is. Beiden zijn Heemstedenaren van den ouden stempel; de bruidegom is alhier geboren en de bruid woont te Heemstede sedert haar kinderjaren. Het echtpaar heeft tien kinderen gehad, waar van er zeven in leven in; dan zijn er 42 klein kinderen en 15 achterkleinkinderen. Beiden zijn ondanks hun leeftijd van 83 jaar, nog goed ter been en uitstekend van gezicht en gehoor. De bewoners uit de buurt hebben aan de woning, Cruquiusweg 16, waar zij bij hun zoon inwonen, eau eeerpoort aangebracht. ernstig Ongeval aan den glipperweg. Dinsdagmiddag om vijf uur wilde de 77- jarige mevr. P. K. op den Glipperweg bij den Glipperbrug den weg oversteken, juist toen een auto naderde. Zij werd door de auto aan gereden. Met een ernstige hoofdwonde en in wendige kneuzingen is zij naar de Mariastich- ting te Haarlem overgebracht. Haar toestand is vrij ernstig. AGENDA WOENSDAG 3 NOV. Tuinzaal Concertge bouw: Max Kloos, zang en Anthon van der Horst, piano, 7.30 uur. Muziekzaal Brinkmann lezing over Chopin, 7.30 uur. Rembrandt: „Lach dan Paljas" (18 jaar) 2.30, 6 en 8.15 uur. Palace: „Gesloten lippen" (18 jaar) 2 en 8 uur. Luxor: „Ik pas wel op je vrouw" (18 jaar) 2.30 en 8 u. Frans Hals: „Wir machen Musik' (18 jaar) 2.30 en 7.30 uur. Moviac: „Sherlock Holmes" (14 jaar) 2.30 en 8 uur. DONDERDAG 4 NOV. Stadsschouwburg: „Lastige vrouwtjes" 7.30 uur. Gem. Concert zaal: Beethovenconcert, 7 uur. Bioscopen: zie Woensdag. Zijlstraat 61, Haarlem, Telef. 12779 Wij behandelen Uw Naar het D.N.B. verneemt, is in Oct. 400.000 brt. scheepsruimte door Duitschc zee- en lucht strijdkrachten tot zinken gebracht of vernieti gend getroffen. Dat is precies het elfvoudige van de productie der Britsche werven aan koopvaardijschepen in October. Voegt men hieraan toe de beschadigde scheepsruimte van 170.000 brt., die immers ook geruimen tijd voor de vijandelijke overzeesche verzorging verloren is, dan vormen deze 570.000 brt. het zestienvoudige van hetgeen in October op alle Britsche werven aan koopvaardij- scheepsruimte is gebouwd. Daar verreweg het grootste deel der vernietigde en beschadigde tonnage o:nder de Britsche koopvaardijvloot valt. heeft Engeland in de eene maand Octo ber bijna zijn geheele jaarproductie aan koop vaardijschepen verloren. Rede van TurkscKen president over de buitenlandsche politiek. De eerste zitting der zevende wetge vende periode van de Turksche nationale vergadering is geopend met een rede van president Ismet Ineunu. Over de buitenlandsche politiek zeide de president ónder meer: Om den oorlog te ver hinderen, heeft ons land zonder aarzelen deelgenomen aan initiatieven, die den groot sten moed vergden, en het heeft ook niet ge aarzeld, op gevaarlijke oogenblikken een krachtige houding aan te nemen om te ver hinderen, dat de naties zich tot slavernij vernederden. Op een oogenblik, waarop het toekomstige wereldbeeld zich afteekent, gelooven wij niet aan een geest van beheersching, die toch al tijd tot ineenstorting gedoemd is. Wij ge looven veeleer aan de instelling van een orde die steunt op de oprechte samenwerking van alle vrije groote en kleine volken. Wij heb ben aan die overtuiging vastgehouden, zelfs toen ieder daaraan kon twijfelen. Ofschoon het Turksche volk buiten den oorlog is gebleven, heeft het in de afgeloo- pen vier jaar temidden van offers en lijden de gevolgen van de wereldcrisis duidelijk ge voeld. Wij zullen zonder aarzelen al deze offers brengen en zelfs nog veel grootere, opdat deze zware last niet meer op de we reld zal drukken en de menschheid kan her_ ademen in een atmosfeer van veiligheid. Wij willen, dat overwinnaars in dezen oorlog de beschaving en de menschelijkheid mogen zijn. Wij zien den dageraad van geluk en al- gemeene vrijheid niet in de oneenigheid der genen, die geroepen zijn om beschaving en menschelijkheid te dienen, maar in hun eendracht.'^. De president sprak ook over alle andere terreinen van het staatsleven en legde den nadruk op de behoeften der defensie, die steeds nieuwe wapenen noodig heeft en waaraan voortdurend ge^rkt. wordt. In dit verband moet het land steeds tot het uiter ste paraat zijn. Alle tot dusverre gedane uitgaven zijn ten zeerste gerechtvaardigd, doch het volk moet steeds paraat zijn om ook zijn bloed te offeren. Tenslotte zeide Ineunu, dat het verkeer door de oorlogsinvloeden heeft geleden en grootere uitgaven vraagt. Turksche minister van buitenlandsche zaken naar Caïro. Ontmoeting met Eden. Naar Radio-Ankara meldt, heeft minis ter Eden den Turkschen minister van buitenlandsche zaken, Menemendsjogloe, uitgenoodigd voor een bespreking in Cairo. De Turksche minister heeft deze uitnoodiging aangenomen en is met bege leidende personen terstond derwaarts ver trokken. Hij wordt door den Britschen ambassadeur in Ankara. Knatchbull-Hugessen, vergezeld. Bovendien bevinden zich in zijn gezelschap Atsjikalin, tot dusver Turksch ambassadeur te Moskou, en de secretaris generaal van het ministerie van buitenlandsche zaken, voorts de chef van het geheime kabinet en diens secretaris. Anthony Eden werd Dinsdag te Cairo ver wacht. Het communiqué der Sovjet-regeering over de resultaten van de bespreking, is groot opgemaakt in de Turksche pers verschenen. Ook aan de rede van den Turkschen presi dent, Ineunu, wordt zeer veel aandacht ge schonken. Mijnstaking in V.S. veroorzaakt stillegging van bedrijven. Brandstofrantsoeneering voor burgers. Dinsdag is te Pittsburgh medegedeeld, dat tengevolge van de staking der steen koolmijnwerkers om middernacht de ge weldige installaties voor de vervaardi ging' van nevenproducten voor een kwart zouden worden stopgezet. Woensdagoch tend zou waarschijnlijk nog een kwart der productie stopgezet worden. Twee miliioen ton bruinkool, die reeds per spoor vervoerd werden, zijn in beslag geno men. Er is bevel gegeven, dat aan geen en kelen verbruiker, die steenkool in voorraad heeft voor meer dan tien dagen, geleverd mag worden. United Press noemt de kolenstaking in de Vereènigde Staten een „ineenstorting van de nationale kolenproductie" en een zwaren slag voor de oorlogsindustrie. Reeds thans lijdt de staalindustrie ernstig van de gevol gen van de staking. Binnenkort zal zij ge dwongen zijn hoogovens te dooven en fabrie ken stil te leggen. Te New York zijn de voorraden voor de behoeften der burgers nog slechts voor twee a drie dagen voldoende. Het Canadeesche ministerie voor oorlogs. ravitailleering heeft bekend gemaakt, dat in verband met de mijnwerkersstaking in de Westelijke provincies des lands de steenkool leveranties aan de huisgezinnen gerantsoe neerd worden op één ton per gezin. Wie voor nteer dan een halve maand steenkool in voorraad heeft, mag voorloopig geen nieuwe kolen koopen. Victor Emanuel uitgenoodigd afstand te doen. De correspondent van Associated Press in Zuid-Italië meldt, dat Badoglio Victor Ema nuel te verstaan heeft gegeven, dat hij niet in staat is, een .nieuwe representatieve re geering te vormen, zoolang Victor Emanuel koning blijft". Volgens een ander bericht zou Badoglio Victor Emanuel geraden hebben nog tot aan ,,den val van Rome", aan de macht te blij ven, Het is de eerste'maal, dat Victor Ema nuel openlijk gezegd is. dat er tegen hem en kroonprins Umberto oppositie bestaat. De Amerikaansche pers maakt uit Napels melding van beraadslagingen van Badoglio met de leiders der liberale, socialistische en communistische partijen, ter verbreeding van de basis van zijn kabinet". Hierbij heeft graaf Sforza eertijds Italiaansch minister van buitenlandsche zaken ert later leider van de Italiaansche emigranten, als voorwaarde voor zijn medewerking de ontzetting geëischt van prins Umberto als troonopvolger en de vorming van een regentschapsraad voor den zesjarigen prins van Napels. ,,als teeken, dat Italië volkomen met het fascistische tijdvak gebroken heeft." De Daily Herald noodigt, in een open brief aan Victor Emanuel den koning uit af stand te doen van den troon, aangezien hij een hinderpaal vormt voor de uitvoering der plannen, welke in Moskou zijn besproken. „Wanneer gij een waar koning zijt", aldus \yordt in den brief gezegd, „gebiedt do eer het U, en wanneer gij een schavuit zijt, ge biedt de voorzichtigheid U de kroon neer te leggen." BURGERLIJKE STAND HAARLEM 3 November 1943. BEVALLEN: 31 Oct., W. MolenaarKuiper, z.; 1 Nov., C. M. van BloklandRotteveel, d.; 2 Nov.. M. VisserSnoek, d.; P. KuiperBehrens, z.; J. C. Vlugvan der Meer, z.; 3 Nov., E. Schrootsde Hoog, z.; E. Kloosvan der Stelt, d. OVERLEDEN: 31 Oct., H. van Veen. 57 j., Spaarne, 1 Nov., J. J. Schreuder, 61 j., Marnix- straat; P. F. J. Meijer. 71 j., Waldeck Pyrmont- straat; 2 Nov., L. P. Nobels, 56 j., Jan Luyeken- straat; M. van Orden. 87 j., Goetzeestraat; P. de Jong, 17 j.. Kamperlaan. ONDERTROUWD: 3 Nov., A. J. Sibïandi en V. Deen; E. J. A. v. d. Anker en A. G. Doedens; H. v. d. Berg en B. J. Deun; S. H. Booiman en A v Leeuwen; J van Melsen en G. Doldersum; A. G. Consent en M. G. Vrijburg; A. P. Hagen en H. J. v. Bruggen; D. C. Pérukel en J. B. Duits; W. C. Tonnessen en F. H. de Vries; H. J. Mol en E. A. Beelen; M. E. Dekers en C. A. Wa ning; P. M. Kitseroo en E. M. Kuvener. GEHUWD: P. Charles en J. Kleefstra: J. Mit- tendorff en C. H. v. Waarde; W. J. P. Teeuwen en P. C. Wassenaar; J. Verkade en E. C. Prer vost; G. Laarman en A. E. Bemoski; W. Peter sen en H. Heinsma. HEEMSTEDE economische overtredingen. Tegen een filiaalhouder van een Amster- damsch Ievensmiddelenbedrijf is proces-ver baal opgemaakt wegens prijsopdrijving door vanillesuiker tegen te hoogen prijs te verkoo- pen op een oogenblik dat een controleerende ambtenaar in den winkel was. Wegens prijs opdrijving van suiker en het tekort geven van gewicht is proces-verbaal opgemaakt tegen den winkelier H. A. waarschuwing. Er vervoegde zich dezer dagen iemand bij een woning en zeide aangesteld te zijn, om de antenne weg te halen. De bewoonster liet den man niet binnen er) achteraf is gebleken, dat niemand opdracht is gegeven dergelijke werk zaamheden te verrichten. KOUSENREPARATIE «is e«n splnneweb ts de modern* dameskous. Zoo n kous iel! te repareeren is onbegonnen werk. Daarvoor zijn onze* kousenrepa* ratrices die er in geschoold zijn onzichtbaar de ladders op te halen, ook in de lijnste kous. vanaf 5 ct. Gr. Houtstraat 34, Amsterdamstraat 54, Gen. Cronjéstraat 45 en Heemsteöï: Binnenweg 76 Verduisteren: van 17.15 tot 7.30 uur 3 Nov.: zon op 7.37, onder 17.09 uur maan op 13.10, onder 21.41 uur 4 Nov.: zon op 7.39, onder 17.07 uur ma^n op 13.57, onder 22.51 uur OFFICIEELS MEDEDELINGEN. KWALITEITSEIS CHEN CONSUMPTIEAARDAPPELEN. Ter kennis van telers wordt gebracht, dat in de kwaliteitseischen voor consumptieaardappelen een aantal wijzigingen zijn aangebracht. Hier onder volgen nu de kwaliteitseischen, zooals ze thans zijn vastgesteld: 1. Grond. Het maximaal toegestane percentage grond bedraagt 2 laIn dien onmogelijk met 2 'la of minder geleverd kan worden, moet worden getarrfeerd en de grond boven de 2 'la als tarra worden afgetrokken. Partijen aardappelen met meer dan 10 'la grond mogen niet worden verladen. Tarreering moet geschieden, zooals vroeger in den consumptie- aardappelhandel gebruikelijk was. 2. Uitwendige gebreken. Een partij of een gedeelte van een partij mag bij aflevering door den teler max. 2 zichtbare gebreken of afwijkingen v. welken aard ook bevatten- iUtwendige gebreken zijn: a. groen, indien dit meer dan 2 mm. diep onder den schil zit; b. droogrot; c, natrot; dit mag echter practisch niet voorkomen, daar het steeds mo- practische niet voorkomen, daar het steeds mo gelijk zal zijn, natrot door sorteeren te verwij deren; d. ziek, t.w. phytophthora, fusarium,, al. ternaria en aaltjesziek; aaltjesziek wdrdt alleen als uitwendig gebrek beschouwd, wanneer de aantasting goed kenbaar is. Indien die niet het geval is, moet aaltjesziek als inwendig gebrek worden beschouwd, in welk geval 10 'la toelaat baar is: e. pokken en sc*urft, tenzij de bezet ting heirmede niet van ernstigen aard is, in welk geval zij niet als gebrek beschouwd mogen wor den: f. popperigheid, echter alleen indien de mis- vormdheid zoodanig is, dat van z.g. „kwarren" gesproken kan worden, welke uitgesorteerd die nen te worden. 3. Inwendige gebreken. Er mogen in een partij of in een gedeelte van een partij niet meer dan 10 'la verborgen gebreken voorko men. Partijen of gedeelten van partijen, waarin dit percentage hooger is, mogen niet voor con sumptie worden afgenomen. Inwendige gebreken zijn: a. kringerigheid. (vuur); b. pseudonetne- crose; c. kwaliteitsblauw, echter alleen indien de knollen bij het schillen meer dan 14 gedeelte af val geven, (stootblauw wordt dus niet meer als gebrek aangemerkt): d. glas (glazigheid); e. rit- naalden, echter slechts indien de knollen bij het j schillen meer dan gedeelte aan afval geven; f. hol; wanneer het hol alleen in de grooteJrnol- len voorkomt dan kan dit practisch steeds wor den uitgesorteerd (b.v. boven 60 m.m.). Is dit niet mogelijk, dan is toelaatbaar voor zwart-hol ma ximaal 5 voor barsthol maximaal 10 g. aaltjesziek (zie uitwendige gebreken, d.). Gevraagd zoo sp. mogelijk 'n zeer besch. HULP voor licht huisft. werk, vnl. koken en naaien, in de ooht.uren. Aan melden: 18,30-19,30 u., Dra. H. BORGHSTIJN, Wester- houtstr. 28, H.-Z., Tel. 21925 Gevraagd te Heemstede 2 nette MEISJES v. d. dag, v. g.g.v. Zat.midd. en Zondags vrij. Mevr. PEEPERKORN, Bleekersvaartweg 39, Hst. Mevr. BESIER, Or. Nassau- laan 164, O'veen, vr. per 15 Nov. voor d. en n. DIENSTB. zelfst. kunn. werk. en koken, of besch. Hulp i. d. Huish. Werkster aanwezig. Net DAGMEISJE gevraagd v. d. PEET, Slagerij, Ted. v. Berkhoutstraat 29. Aanm.: Bloemhof straat 25. Gevr. in gez. v. 3 pers. flink DAGMEISJE, v.g.g.v., van 9 t. 5 of v. 8-7 u. Woensd.midd. vrij. Mevr. DE WILDE, Lo- rentzplein no. 20. Flinke aank. en bekwame MEISJES gevraagd. Tram- kosten worden vergoed. Z. a. t. m. Wassctherij G. RHEE Zn., Bleekersvaartweg no. 55 Heemstede. Nette WINKELJUFFR. ge vraagd, ook voor opleiding, v. AMERONGEN, Bloemen- daalscheweg 18, Bl'daal. Flinke WINKELJUFFR. ge vraagd. SMIT's Bakkerijen. Smedestraat 4345. STRIJKSTER gevraagd. Fa. D. W. ROOKMAAKER Zn Frankestraat 27, Haarlem. Zoo spoedig mogelijk gevr. zelfst. Ie KAPSTER of aank. 2c. Korte werktijden, hoog loon, prettige werkkring. Br. no. 1220 Bureau van dit blad of Telef. 25135. Rusthuis vr. HUISKNECHT of Echtpaar zonder kinderen. Br. onder no. 1154. Bej. Echtp., vraagt gestoff. ZIT- en SLAAPK., m. pens. in A'hout. Br. m. opgave v. prys enz. onder no. 1173. 29 en 30 November VEILING DER GROOTMEESTERS in de groote blauwe zaal van Hotel Krasnapolsky, Warmoesstr. Amsterdam. Onder leiding v. P. F. Kremers. UNIEKE COLLECTIE SCHILDERIJEN uit Particulier Nederlandsch kunstbezit. Voorts collecties Brillanten, Gouden werken, een keur van Perzische tapijten, enz. Bijvoegingen ter waarde van ten minste 1000.- kun nen nog in beperkte mate worden aangenomen ten kan tore P. F. Kremers. Rokin 34. Amsterdam. Telefoon 36110 Te huur kleine SLAAPK. m. kast. m. of z. pens., en huisel. verk.r liefst iemand die Piano kan spelen. Raadhuis plein no. 14, Haarlem-N. In bruikleen gevr.. tot na den ooj-loe ZITKAMER-AMEU BLEMENT door alleen-won. leerares. Voor goede behan deling w. ingestaan. Br. no. 1155 Bureau van dit blad. IN RUIL AANGEB.: 1 p. D.- sch., m. "37, doorl. 'h„ m. 38 of 1 p. D.seh., 3/4 h., m. 37 of 1 p. Mol., m. 38 in z. g. st. yoor D.sdh., lage of 3/4 h., m. 38-39 en 1 p. hooge J.sdh., m. 38-39, in g. st. Te koop 1 p. D.seh., 3/4 h.. m 37, f 15 en 1 p. M.sdh., 36-37, f 12.50. Na 6,30 u. SPAAN. Heus- sensstraat 78, Haarlem-N. Een goed TAFELBILJART te koop gevr. Br. met prijs opgaaf en maat aan v. MAAS Pötgieterstraat no. 17. GEVR.: Baby-uitzet, wieg, wagen, tevens Meisjesklee- ren, 18, 15, 12 i. Alles in pr. staat. Mevr. SCHIJFFELF.N, Raadhuisstr. 8, Heemstede. RIJWIELEN te koop gevr. met en zonder banden. Tan dems, -Autopeds, Jong.- en Meisj.rijw., banden 28 x VA e.a. maten. Zeer goede pr. J. Offerman, KI. Houtstr. 102 Electr. WASCHMACH. met wringer te koop, f 230, in g. staat. H. KEESMAN, Laan v. Rozenburg 18, Heemstede. Het is ons gebleken, dat langs de huizen leurende personen zich ten onrechte uitgeven voor Naaimachinemonteurs van onze firma. Reparaties worden ondeskundig uitge voerd en evenals naalden berekend tegen zwarte prij zen. Wij maken het publiek er op attent, dat onze mon teurs alleen na afspraak ko men, en voorzien zijn van een legitimatie-kaart. Men gelieve hiernaar steeds te vragen. LEWEN STEIN Naaimachinehandel Amsterdam, Delft, Gouda, Den Haag, Haarlem, Leiden, Rotterdam, Nijmegen, 's Her togenbosch. Hilversum, Utr., Zaandam Gevestigd sinds 1868. Aanleg en onderhoud van: Elektrische Installaties, Sa nitair en Loodgieterswerken v/h Keiler Macdonald, Tel. 11828. Jansweg 43, Hrl. GOUD. ZILVER EN JUWEELEN UW ADRES IS EN BLIJFT KLEINE HOUTSTRAAT 81 naast de Bioscoop. Tel. 20171 LET S.V.P. OP No. 81

Haarlemsche Courant | 1943 | | pagina 3