Vh u a t £if^ MÊMm a u b u u Aantal textielartikelen voortaan slechts op speciale vergunning verkrijgbaar. NIET s Verduisteren: van 17.00 tot 7.4S uur. LUCHTGEVAAR MENSCHEN IN NOOD TELEFONEER a u a «5 e Jm STERK EN GEACHT. D. - Prof. Mr. P. S. Gerbrandy heeft aldus meldt het Alg. Hbld. volgens Oranje Radio naar aanleiding van de 26e herdenking der Russische revolutie de vol gende telegrafische boodschap gezonden aan Stalin en het Sovjet-Russische volk: ..Met U herdenken wij met vreugde op denen 7en November het feit, dat U Rus land in den tijd van 26 jaren tot het sterk- ste en meest geachte land hebt weten' op te bouwen. Deze herinnering wordt gevierd op een oogenblik dat het Roode Leger op het punt staat, uw land te bevrijden varr den lagen vijand en de in Moskou afge legde verklaring de geheele beschaafde wereld met nieuwe hoop vervult. Onze landgenooten in het bezette gebied zullen uit de overwinning van het dappere Rus sische volk kracht putten. Zij zullen be grijpen, dat de bevrijding der gefolterde Russische gebieden het begin beteekent ook van hun eigen bevrijding, waarvan de Moskousche verklaring den hoeksteen vormt". Professor Gerbrandy is Nederlander en Christen. Hij ontving een deel van zijn op leiding aan een Christelijke Normaal school, aan een Christelijk Gymnasium en aan de Vrije Universiteit. Hij was lid van de Anti-Revolutionaire Partij en schreef een boek over Antirevolutionaire staat kunde. Dit wat zijn Christendom betreft. Voorts was hij Nederlander en werd in 1939 geroepen tot het hooge ambt van mi nister der Kroon. In de bange Meidagen van 1940 nam hij de wijk naar Engeland en fungeert sinds den terugkeer van den heer De Geer als minister-president van de vergadering van uitgeweken Nederlan ders, die 4e Londen als emigrantenregee ring zetelt. Het is dus deze Christelijke Nederlander, die de vreugde vertolkt, die rijst bij de herdenking van het feit. dat zes en twintig jaar geleden de geesel der bolsjewistische revolutie voor het eerst over Rusland striemde. Professor Gerbrandy. die een zeer geleerd man is, heeft destijdé onge twijfeld kennis genomen van het verloop van deze revolutie, die millioenen men- schen het leven kostte, het maatschappelijk leven tot in zijn fundamenten ontwrichtte en de meest elementaire begrippen van be schaving. menschelijkheid en godsdienst met voeten trad. Zelfs wagen wij de gis sing, dat hij meer dan eens deel heeft uit gemaakt van een gehoor, dat den toorn Gods afsmeekte over het schrikbewind, dat cveral waar het vasten voet kreeg, rouw en ontreddering bracht,. Het is dus deze Nederlandsche Christen, die tijdens zijn verblijf te Londen het Rus land van Stalin als het sterkste en meest geachte land heeft leeren erkennen. Aan gezien de heer Gerbrandy een zeer geleerd man is heeft hij ongetwijfeld deugdelijke gronden voor zijn eenigermate gewijzigde inzichten. Zoo zal hij bijvoorbeeld de sterkte van zijn tweede vaderland afleiden uit den lieren moed. waarmede de Sovjet Republiek met haar bevolking van 180 millioen het Finsche volk, dat nauwelijks de 3 millioen haalt, aanviel of uit de ener gieke )\etie, waarmede zijn vriend Josef honderdduizenden Balten, Letten. Lithauers en Polen naar Siberië overbracht. Daar naast ontleent hij de achting voor het Sovjetparadijs niet onwaarschijnlijk aan den ijver, waarmede nu reeds gedurende 26 jaar alle religie daar te lande wordt ge liquideerd of aan het nationale verschijnsel van zwervende benden van honderddui zenden verwilderde kinderen. Zijn waar deering voor een en ander wordt onge twijfeld gevoed door het- bericht, dat dezer dagen verscheen en dat gewaagde van het recente Russische kaartspel, waarop Chris tus als ruiten heer en Maria als harten vrouw zijn afgedrukt, een en ander tot meerdere stichting van alle Nederlandsche anti revolutionairen en anglikaansche bis schoppen. Wie zal het in dezen gedachtengang Pro fessor Gerbrandy euvel duiden, wanneer hij constateert, dat een mogelijke Sovjet penetratie de geheele beschaafde wereld met nieuwe hoop vervult? Hebben we niet Katyn, het massagraf van tienduizend Poolsche officieren als onversterfelijk mo nument van de zegeningen, die het voort schrijdende bolsjewisme plegen te verge zellen? Rijst voor het avondl^jid niet de zon der hope bij dé moedgevende gedachte aan de komst van een staatsinrichting, die als voornaamste argument het schot in den nek kent en de bedienaren der hoogste staatsfuncties betrekt uit de kaste der bankroovers en treinplunderaars? En ten slotte begroet Professor Ger brandy de bevrijding „der gefolterde ge bieden" en verbindt daaraan den wensch, dat dit een begin moge zijn van „eigen bevrijding, waarvan de Moskousche - ver klaring den hoeksteen vormt". Ziezoo, nu weten wij het. Van Kleffens, die tenminste nog een glimp van verdedi ging van de belangen der kleine naties ten beste gaf, zwijgt. Gerbrandy spreekt. Ger brandy looft en aanvaardt de Moskousche verklaring, die Europa, ook ons land, tot Russisch protectoraat vernedert. Neder land. Christelijk of niet Christelijk, pro Duitsch of anti-Duitsch zal er nota van nemen. En, laat, maar nog niet te laat, begrijpen waar de landverraders van. Nederland huizen. TENTOONSTELLING WEEKEN MEI. M. VERHEES. Aan de Prinsessekade no. 52 houdt mej. M. Verheus een expositie van schilderijen en teekeningen. Het werk van mej. Verheus Is o.m. bekend van de tentoonstellingen van Kunst Zij Ons Doel. De expositie blijft tot 15 November geopend. In verband met de huidige textielposiLe wordt medegedeeld, dat de punten van de 'kleedingkaarten voor mannen, jongens, vrouwen en meisjes van 15 jaar en ouder, benevens de T.-punten en alle speciale punten met ingang van 15 November a.s. voorloopig niet meer gebruikt kunnen wor den voor den aankoop van: Wat betreft mannen en jongens: Costuums en onderdeelen daarvan, hem den, overhemden, onderbroeken, sokken en kousen, nachthemden, regenjassen en windjacken, alle soorten jassen (met uit zondering van bontjassen), pullovers .en gebreide vesten, alle soorten werk- en be- drijfskleeding, jekkers, pyama's, winter- handschoenen. Wat betreft vrouwen en meisjes: Alle soorten japonnen, rokken, blouses, onderjurken, pullovers, gebreide vesten, hemden, alle soorten directoires, shawls, kousen, schorten, nachthemden, regenman tels en windjacken, alle soorten mantels en mantelcostuums (met uitzondering van bontmantels), omslagdoeken, alle soorten werk- en bedrijfskleeding, peignoirs, pya ma's, bedjasjes e.d. Deze artikelen zijn alleen op speciale vergunning verkrijgbaar. Stukgoederen, welke bestemd zijn voor de vervaardiging van boven- en onderkleeding, onverschillig of deze bestemd zijn voor personen boven of onder 15 jaar, zijn alleen op speciale vergunning verkrijgbaar. Alle in bovengenoemde opgave niet ge noemde artikelen, zooals bijv. hoeden, zak doeken, bretelles, sokophouders, bustehou ders, bontmantels, lint, band, garens, jabots enz. kunnen op de punten van bovenge noemde kaarten en de T.-punten wel wor den gekocht. Deze punten kunnen tevens worden besteed voor het doen verrichten van reparatie-werkzaamheden, waarvoor ook stoffen kunnen worden gekocht tot een maximum van 0.8 M2. Volledig geldig blijven: 1. de kleedingkaarten van oorlogsgetrof fenen, mits zij in het bezit zijn van een machtiging oorlogsgetroffenen. 2. De kleedingkaarten van a.s. moeders, die in het bezit zijn van een toeslagkaart V. 815, tegen overlegging van deze kaart en deze toeslagkaart zelve. 3. De kleedingikaarten van alle kinderen tot 15 jaar, benevens die van de jongens en meisjes van 1518 jaar, welke in het be zit zijn van een toeslagaart V. 715, en deze 'toeslagkaart zelve, voor zoover deze geldig is verklaard. De plaatselijke distributiediensten heb ben de bevoegdheid alleen in hoogst nood zakelijke gevallen nog speciale vergunnin gen, leveringsvergunningen e.d. af te geven, voor die artikelen, waarvoor tot dusver deze diensten vergunningen verstrekten, fzgn. grpote stukken, woninginrichtingartikelen). Voor alle andere artikelen, dus ook voor huishoudgoederen, moeten de aanvragen voorloopig worden gericht tot het Rijksbu reau Distex, afd. speciale vergunningen, Andries Bickerweg 4 te 's Gravenhage (op de aanvraagformulieren van den plaatse- lijken distributiedienst). In het algemeen kan worden gezegd, dat alleen zij, die van een noodzakelijk klee- dingst.uk geer> enkel exemplaar bezitten, in de gelegenheid worden gesteld een aan vrage in te dienen, waarbij vast moet staan, dat zij de noodige punten hiervoor nog op hun textielkaart beschikbaar hebben. Voor huishoudgoederen zal in het alge meen geen vergunning worden verstrekt, dan in uitzonderingsgevallen, zooals huwe lijk e.d., dus niet bij slijtage. De reeds uitgegeven Ieveringsvergunrfin- gen en speciale vergunningen behouden hun Technische dag. Voetbal Hoofdredacteur: F. C. Derks, Haarlem. Chef van Dienst en Binnenland: S. R. Kuiper, Haar lem. Sport en Stad: A. Overmeer, Heemstede. Buitenland: J. C. van der Laag, H'stede. Haagsch Redacteur: B. Korsten, H'stede. Nieuws en re- gortage voor Velsen en omgeving: J. J. E. van earsel, Santpoort. Advertenties: W. van Om men, Heemstede. Twee wedstrijden van Haartemsche elftallen. De vijfde technische dag wordt Zondag gehou den en twee Haarlemsche elftallen komen in het veld. Het stedelijk elftal speelt op het terrein van A"jax tegen Amsterdam. Met belangstelling wordt het resultaat tegemoet gezien. Bij de hoofd stedelingen spelen enkelen van Volewijckers mee, die een belangrijke rol zullen vervullen. Op de vorige vier technische dagen hebben de Haar lemmers drie maal gewonnen en verwacht wordt, dat de vierde zege behaald zal worden. Gemak kelijk zal het echter niet gaan. In het Haarlem sche elftal zal Zaïttlstra wegens ziekte niet uit komen. Van de Gevel valt in. In het Amster- damsch elftal is Fanger (DWS) varvangen door Van der Veen (Ajax). Op het terrein van EDO speelt „De rest van Haarlem" tegen een elftal uit Gooi en Eemland. In de opstelling is een wijziging gekomen door dat Van de Gevel in Amsterdam uitkomt. Om 12 uur wordt voor de competitie de juniorenwed strijd RCH a tegen EDO a gespeeld. In Tilburg speelt het Westelijk elftal tegen het Zuiden en zal vermoedelijk winnen. Kraak (Stormvogels), De Vries (VSV) en Smit (HBC) spelen o.a. mee. i LANDENWEDSTRIID. FRANKRIJK—BELGIë? In een bijeenkomst der sportleiders van Frank rijk en België wérden de mogelijkheden bespro ken van wederzijdsche internationale wedstrij den. In het middelpunt dezer besprekingen stonden twee landenwedstrijden in voetbal. De eerste zou eventueel op Fransch grondgebied worden gespeeld en de tweede in België. HFCOI7D-I NTKHJN ATÏON AAÏJS Op l Januari 1944 zal de traditioheele wed strijd HFC-Oud-Internationaals weder wor den gespeeld op het terrein ao-n de Span jaardslaan te Haarlem. Korfbal WI.JZIGINÓ ritOCRAMMA. De voor a.s. Zondag vastgestelde wedstrijd Water vlietFortuna is op verzoek van laatstge noemde vereeniging uitgesteld. geldigheid voor den duur, welke daarop is vermeld. Alle loopende aanvragen worden geacht vervallen te zijn. Met in achtneming van bovenstaande richtlijnen kunnen zij in de meest dringende gevallen opnieuw worden aangevraagd, onder vermelding van het aantal op de textielkaart aanwezige pun» ten en het motief van de aanvrage. Bioscoopnieuws van deze week. REMBRANDT:Johan Kaart in ,,'n Lek Bandje" Het is weliswaar geen fijngeestige comedie. dat lekke bandje van den Franschen auteur Paul Garauit, doch het is toch ook geen goed- koope klucht van wat samengeflanste nonsens waar we tegenwoordig zoo vaak op „onthaald" worden. Het heele geval draait om een steen rijke dochter van een chocolade-fabrikant, die doordat ze een auto-panne krijgt het lekke bandje! gedwongen wordt een nacht te ver blijven in de woning van een soiieden, hoewel nog geenszins vergrijsden ambtenaar. Als ge dan ziet, dat de ambtenaar en het schatrijke meisje verloofd zijn, doch niet met elkaar en dat des ambtenaars vriend,die kunstschilder is. het noodig oordeelt dat ze wèl tezamen in het huwelijksbootje stappen, dan kunt ge de com plicaties wel raden. Johan Kaart is de kunstschilder, die het zoo goed meent en alles wel zal regelen, zoodat ge er verzekerd van kunt zijn dat 't niet voor het einde van het vierde bedrijf zoover is, als iedereen het publiek ook het wenscht. Het wil mij voorkomen, dat Kaart's spel de laatste jaren te veel op het grof-kluchtige afgestemd is geweest zoodat hij in een stuk, dat iets meer naar de comedie neigt, te na drukkelijk grappig wil zijn. Hij spreekt in dit stuk een verbasterd „Vlaamsch" taaltje, dat 'n soort cocktail is van het Jordaansch uit „De Jantjes" met 'n scheutje Hoog-Haarlemmer- dijksch en 'n paar druppels Pallieter-Vlaamsch Het is jammer, dat Kaart zoo gaarne op de lach-lust van 'n bepaald deel van het publiek speculeert. Hij is 'n opmerkelijk acteur, dat blijkt juist in de momenten waarin hij „ge woon" speelt. Lizzy Valesco was bijzonder op dreef ais de rijke, gamin-achtige chocolade dochter. Zij is een actrice, die zoowel in het cabaret als op het tooneel aller aandacht op zich kan concentreeren. Het zou interessant zijn haar eens in ernstig werk te zien bij een van onze groote gezelschappen. Ook de andere „Komedianten" waren voortreffelijk op elkaar ingespeeld en gaven allen vlot en geroutineerd spel, vooral Rien van Noppen als de teleur gestelde schoonvader en Guus Verstraete als de eerst-ongelukkige en dan gelukkige ambte naar. Met de moral wordt het niet al te nauw- genomen, maar daarvoor is het tenslotte een Fransche comédie. Voor hen, die zoo graag 'n paar uur in de rij staan, om 's avonds een paar uur te kunnen zitten, lijkt me ,,'n Lek Bandje" juist de aangewezen kost. Het was de eerste avond nog niet eens uitverkocht. Een or^e- woon verschijnsel in onze dage!n voor een niet- klassiek stuk B. Korsten. PALACE: Mijn vrouw de secretaresse. Het huwelijksscheepje van den fabrieks directeur Dohm vaart onder ideale om standigheden uit. De „Generaldirektor" houdt zielsveel van zijn jonge vrouw en ex-sechetaresse: het vrouwtje koestert op haar beurt een innige liefde voor haar echt genoot. Een ideale verbintenis, als daar niet de moeilijkheid was, dat de fabrieksdirec teur door zijn drukken werkkring zijn we derhelft nog al eens in eenzaamheid moet achterlaten. Zoo kan het geschieden dat dreigende wolken zich boven het echtelijke schuitje samenpakken en men aan een be houden vaart moet twijfelen. Echter: de scheiding schenkt geen der echtelieden be vrediging. want beiden komen tot de con clusie, dat het spreekwoord „men telt ver toren goecl. als men het missen moet" een schat van levenswijsheid bevat. Wie er meer van wil weten, doet het beste zelf deze amusante film te gaan zien. De hoofd rollen worden vertolkt door Brigitte Hor- ney haar spel is Uitermate boeiend en Willy Fritsch. H. Voskuil. Wedarvertocningen. Frans Hals: „Veel lawaai om Nixi". Moviac: „Heisses Blut". Luxor: „Truxa". DE JOURNAALS. Uit de journaals noemen wij de viering van den „Dag der solidariteit" hier te lan de en de opnamen van den suikerbieten- oogst. Het buitenland sche nieuws geeft beelden van het bezoek van Rijksmaar schalk Goering aan de wapenindustrie, de geteisterde gebieden in Duitschland en het luchtwapen. Voorts ziet men de bezetting van het eiland Kos door de Duitschers, de uitwisseling van gewonde krijgsgevange nen, alsmede beelden van de Duitsche tegenaanvallen aan het Oostfront. In een geteekend filmpje wordt getoond hoe het „tweede fronV' er niet en hoe het er wel uit zal zien. JUBILEUM J. J. VAN LOOY. Vrijdag was het 25 jaar geleden dat de heer J. J. van Looy, als kruideniersbediende in dienst trad bij de Coöperatieve Verbruiks- vereeniging „De Eendracht". De jubilaris en zijn echtgenoote werden door het bestuur ontvangen en achtereen volgens toegesproken door den voorzitter, den bedrijfsleider en één der personeelleden. Aan mevrouw Van Looy werden bloemen aange boden; de jubilaris ontving van het bestuur het gebruikelijke geschenk in enveloppe en een dergelijk geschenk van de jubileumcom missie uit het personeel. PERSONALIA. In het Diaconessenhuis slaagde voor het examen algemeenc ziekenverpleging diploma A.: zuster S. A. Tuerlings. DENKT U AAN DE SPEELGOEDINZAMEUNG VAN JEUGDSTORM? DEN HULPDIENSTEN VRIJ BAAN LATEN DISTRIBUTIEBONNEN. Aardappelen Aardappelen Beschuit Bloem Boter 17 Boter Brandstoffen '15 t/m. 19 periode 5, 6, 20 tm 22 11 t.m. 13, 16, Brood Brood Chocolade Eenheids-zeep Eenheidszeep Gort Gort Jam Kaas fvolvet 40 Margarine Margarine 2-70, Melk Petroleum RÜst Scheerzeep Sigaren Sigaretten Sigarillos Suiker Suikerwerk Tabak Taptemelk Vervangingsm. Waschpoeder Waschpoeder 47/48 Aard. 47/48 Toeslag 47/48 Beschuit 699 700 Algem. 2-69 9, 4-69 Reserve 47A Boter BV Brandst. 7, 8 Brandst. BV Brandst. KF. Brandst. 47 48A B-rood 47.48B Brood 47 Versn. 697 Algem. AA Eenheidsz. 47A B Kinderv. 701 Algem. 705 Algen*. of 703 Algem. 47B Boter 3-70, 4-70 Reserve 47/48 Melk 13/14 Petrol. 47B Kinderv. een Textiel (m) 47 48 Tabak 47 Tabak 47'48 Tabak 704 Algem. 48 Versn. 47 Tabak 47/48 Taptemelk 702 Algem. 698 Algem. AA Waschpoed. 2 kg. 1 kg. 70 gr. 70 gr. 125 gr. 125 gr. 1 eenh. 1 eenh. 1 eenh. 1 eenh. 400 gr. 100 gr. 100 gr. 1 rants. 1 rants. 250 gr. 250 gr. 250 gr. 100 gr. 125 gr. 125 gr. 1% lit. 1 lit. 250 gr. 45 gr. 5- st. 20 st. 10 st. 500 gr. 100 gr 20 gr. 1% lit. 1 rants. 250 gr. 250 gr. 27 NOV. 27 Nov. 27 NOV. 27 NOV. 11 Dec. 27 Nov. 31 Dec. 30 Apr. 29 Febr. 30 Apr. 27 Nov. 27 NOV. 27 NOV. 30 NOV. 30 Nov. 27 NOV. 27 Nov. 27 NOV. 27 Nov.' 27 Nov. 27 Nov. 27 Nov. 19 NOV. 27 NOV. 31 Dec. 27 Nov. 27 Nov. 27 Nov. 27 Nov. 27 NOV. 27 NOV. 27 NOV. 27 NOV. 30 Nov. 30 NOV. RADIO.PROGRAMMA ZONDAG 14 NOVEMBER 1943. HILVERSUM I, 414.4 M 7.30 Sylvestre Trio. 8.00 De zin van het boer zijn. 8.15 Programma overzicht. 8.30 Gram.muz. of Sportnieuws. 8.35 Composities van E. Fischer. 9.00 BNO Nieuws. 9.15 Zondagmorgen zonder zor gen. 10.00 Limburg bouwt mee. 11.00 Dansorkes't Theo Uden Masman. 11.30 De Stem der SS. 11.40 Marschmuziek. 11.45 Voorwaarts kameraden. 12.00 BNO Nieuws en actueel praatje. 12.15 Alphons Diepenbrock programma. 12.45 Nederlandsch Ver bond voor Sibbekunde. 13.00 Pianovoordrachten. 13.30 De Schijnwerper. 14.00 Residentie orkest en soliste. 15.00 Het wekelijksche luisterspel: „Gries- huus". 15.45 Reportages van den Technischen Voetbaldag. 16.55 Sportuitslagen. 17.00 Zondagmid dagcabaret. 17.30 Wereldschlagers. 18.15 Neder landsche Volksklanken. 19.00 BNO Nieuws. 19.10 Spiegel van den dag. Van 19.15 af alleen, voor de Radio-Centrales. 19.15 Sport van den dag. 19.30 Herfstgedachten. 20.00 Der Zigeunerbaron, operette. 22.00 BNO Nieuws en actueele beschou wing. 22.10—24.00 Uit het Abecedarium van de discotheek. HILVERSUM II. 301.5 M. 10.00 Godsd. uitzending. 11.00 9e Symphonie, A. Bruckner. 12.00 BNO Nieuws en actueel praatje. 12.15 Dansverscheidenheid. 13.00 Toes-praak door J. Hollander. 13.15 Licht platenconcert. 14.00 Voor de jeugd. 14.30 Koorzang. 14.00 De orkesten van Will Glahé en Eduardo Bianco. 16.00 Viool en piano. 16.35 Ouvertures en symphonische gedich ten. 17.30 Zeven zwarte zwanen, luisterspel. 18.00 Anna del Rio en Carlos Cardel. 18.15 Zie Hilver sum I. 19.00 BNO Nieuws. 19.10 Dansmuziek. 20.00 Zoeklicht. 20.15 Filmmelodieënregen. 21.00 Haydn- Mozartconcert. 21.45 Avondwijding. 22.00 BNO Nieuws en actueele beschouwing. MAANDAG 15 NOVEMBER 1943. HILVERSUM I, 414.4 M. 6.45 Gram.muz. 7.00 BNO Nieuws. 7.10 Ochtend gymnastiek. 7.15 Gram.muz. 7.40 Sportnieuws. 7.50 Programma overzicht. 8.00 BNO Nieuws. 8.10 Luchtige melodietjes. (8.453.50 Voor de huis vrouw). 9.00 Symphonie orkesten spelen compo sities van eigen bodem. 9.45 Godsd. uitzending. 10.00 Gram.muz. 11.00 Voor de kleuters. 11.30 So praan en piano. 12.00 Almanak. 12.15 Orgelcon cert. 12.45 BNO Nieuws. 13.00 Wenken voor onze bloemenliefhebbers. 13.05 Orkest Gerard van Kre velen en gram.muz. 14.00 Viool, piano. 14.30 Orgel concert. 15.00 Godsd. uitzending. 15.15 Elck wat wils. 16.45 BNO Nieuws. 17.00 Voor de jeugd. 17.20 Amusementsorkest en solist. 18.00 BNO Friesch praatje. 18.05 Strijkkwartet. 18.35 Balladen van Carl Loewe. 18.45 Politiek weekpraatje. 19.00 B NO Nieuws en actueele beschouwing. Van 19.15 af alleen voor de Radio-Centrales. 19.15 Trans cripties. 20.00 Omroep Symphonie Orkest en so list. 20.50 De wind als vijand en als vriend. 21.15 Omroep Symphonie orkest. 21.50 Wiegeliederen. 22.00 BNA Nieuws- en cultureele berichten. 22.15 Symphonie orkesten spelen walsen. 23.0024.00 Licht orkestcopcert. HILVERSUM II. 301.5 M. 17.00 Paganini. 18.05 Sylvestre Trio. 19.00 BNO Nieuws. 19.15 Voor de kleuters. 19.20 Orgelcon cert. 19.50 Napels. 20.15 De sage van den val van Troje. 20.30 Septet. Jonny Ombach en zang. 21.00 Luchtige zang. 21.45 Avondwijding. 22.00 BNO Nieuws en cultureele berichten. e 0

Haarlemsche Courant | 1943 | | pagina 2