IJMUIDEN V.S.V.—V.U.C. onder de loupe Afdrukken van indrukken. Wat een belangstelling voor het treffen tusschen de 11 IJmuider en 11 Haagsche voet ballers! Zelden zagen we het Sportpark zoo vol. Wèï heeft V. S. V. op het goede paard gewed, toen het besloot in Beverwijk te gaan spelen Of V S. V. verdiend gewonnen heeft Ongetwijfeld, maar de 41 drukt de V.S.V.- suprematie toch wel al te sterk uit. Men zal dit begrijpen, als we mededeelen, dat met de rust de stand nog 00 was. „Is dat nu de productieve V. U. C.-voor- hoede?" hoorden we achter ons vragen. „De voorhoede, die 7 en 8 doelpunten per wed strijd gemaakt heeft Ja, dat was die pro ductieve Haagsche aanval, met deze restrictie, dat Karei de Harder door Meevers Scholten was vervangen. Dat het V.U.C.-quintet dezen middag echter niet doelpuntte, kwam, door dat het tegen de hechte V.S.V.-defensie niet was opgewassen. Jan van den Gevel had Bertus de Harder, „den" man in den Haag- schen aanval, „in zijn binnenzak", zooals we hoorden beweren en Ab de Vries, V. S. V.'s onverstoorbare stopperspil. nam maar liefst drie spelers voor zijn rekening, n.l. het ge- heele Haagsche binnentrio. Het stopperspil- systeem werd tot in de perfectie uitgevoerd en zegevierde over één der productiefste voorhoedes uit de eerste klas. Is het wonder, dat we met eenigen weemoed aan den wed strijd tegen Feijenoord in Rotterdam dach ten, toen men op de onzalige gedachte kwam het stopperspilsysteem te laten varen? Wat een merkwaardige speler is toch die Van der Lugt Een uur lang vormt hij met Van Eerden het zwakste deel der V. S. V.- voorhoede en wordt hij door de supporters verguisd, en dan maakt hij ineens twee doel punten om van te watertanden en is eens klaps de favoriet van het publiek. Prettig te constateeren, dat het minder goede spel van Balvers en Van Zant in hun laatste wedstrijden aan een tijdelijke afwij king is te wijten geweest. Dezen middag al thans waren beiden, maar vooral Van Zant. uitstekend op dreef. Bol deed aanvankelijk een paar maal on handig door den bal te willen trappen, doch bracht later op bepaald fraaie wijze een paar maal redding. Wat verder opviel was, dat er eenige keeren tusschen hem en zijn drie achterspelers een misverstand ontstond, over de vraag, wie den bal zou spelen. Komt dat, doordat Bol (nog?) niet genoeg zijn achter spelers dirigeert, zooals Kraak dat b.v. doet, of letten de achterspelers niet op de aanwij zingen van den dirigent Van Welzenes leidde den wedstrijd en hij deed het goed. Opvallend was weer, hoe hij den wedstrijd op den voet volgt. Wie zoo een wedstrijd leidt, eischt van zijn corpus minstens evenveel als een speler. Strawberries versloeg B.M.H.C. Het eerste heerenelftal van de hockey club Strawberries is er Zondag in geslaagd op eigen terrein B.M.H.C. een nederlaag toe te dienen. In dezen wedstrijd, waar met veel belangstelling naar was uitgezien, scoorde Strawberries tweemaal, waartegen over B.M.H.C. slechts één doelpunt plaatste. Op het spelverloop komen wij in ons blad van morgen terug. Het derde Strawbefries-heerenelftal ver loor met 40, van Alliance 3. De dames wedstrijd Strawberries 5Strawberries 4 eindigde met 11. Wandelsport. Zoowel leden van de wandelsportver- eeniging De Kennemer Jagers als van De Stormvogels hebben Zondag te Haarlem aan een tocht deelgenomen. Deze was de eerste van ue Stedenschoonserie, waarvoor binnenkort Amersfoort aan de beurt komt. Er blijkt onder de IJmuider wandelsport liefhebbers veel belangstelling voor de Ste denschoonserie te bestaan, zoodat het nieuwe jaar hiermede op goede wijze wordt geopend. De Stormvogels-Jeugd. In het begin van het nieuwe jaar heeft de jeugdcommissie van de voetbalvereeniging Stormvogels reeds reden om niet zonder voldoening op de afgeloopen maanden terug te zien. De moeilijkheden zijn zeer groot geweest, daar Stormvogels last van bijna alle mogelijke tegenslagen heeft gehad. In- tusschen is dit geen aanleiding geweest om den moed op te geven. De jeugdcommissie is er in geslaagd de kern te bewaren en ge regeld gelegenheid om te spelen te bieden. Tijdens den Sint-Nicolaasmiddag te Sant poort kwam bovendien tot uiting, dat de onderlinge verstandhouding goed is. De belangstelling voor het jeugdvoetbal blijkt de laatste maanden weer te zijn toe genomen. Een flink aantal nieuwelingen heeft zich bij Stormvogels aangemeld. De commissie heeft dan ook contact met het bestuur der onderafdeeling Haarlem van den N.V.B. gezocht om nog een adspiran- tenelftal aan de competitie te kunnen laten deelnemen. Naar alle waarschijnlijkheid zal de nieuwe ploeg in een afdeeling van twaalf elftallen komen. De jeugdcommissie zal er ook dit jaar naar streven de jongerenafdeeling zoo ste vig mogelijk te maken. Uitreiking distributiebescheiden. De uitreiking van distributiebescheiden aan de bewoners van IJmuiden-Oost, Velsen, Dorp en Driehuis, welke Maandag 3 Januari is begonnen, zal tot en met Dinsdag 11 Ja nuari duren. Zooals bekend is moet men zich in het Patronoatsgebouw aan den Zeeweg vervoegen. V1SCHPRIJZEN VAN VRIJDAG. KI. schol 3e s. f 0.80, idem 4e s. f 0,50. bot fl, schar 2e s. f 0.30. vischpuf f 0,10, wijting f 0,80, kabeljauw 12,20—f2, gr. gul fi,65—fi.50. alles per kg, VISCHPRIJZEN VAN ZATERDAG. Groote kabeljauw f 2,20. kleine schol 4e soort f 0,50, kleine schar 1 0,30, bot f 1, alles per kg. V.S.V. klopt V.U.C. met 4—1. Drie doelpunten in drie minuten. Drie doelpunten in evenveel minuten. Dit was wel dé sensatie van dezen fraaien wed strijd. Wat was het geval? De eerste helft was er een van vrijwel gelijkopgaanden strijd. Het begin was voor V.S.V. en in deze periode kreeg de Haagsche doelman het druk. De ge- heele V.U.C.-verdediging had het zelfs be nauwd, doch toen deze stormloop zonder scha de over de bezoekers was -gegaan, werd de achterhoede van V.S.V. aan de tand gevoeld. Hierbij was voor de thuisclub meer gevaar en het kwam zelfs zóóver dat Van de Gevel een maal den bal uit het doel trapte, toen doel man Bol reeds geslagen was, terwijl direct daarna Bol nog maar juist en op zeer fraaie wijze een schitterend door den Haagschen rechtsbuiten Holleman ingeschoten bal in den bovenhoek stopte. Met blanken stand werd gekeerd. De druk op het V.S.V.-doel was daarna geweldig en al moet gezegd worden dat de Haagsche voor- noede weinig schoot, het was toch vooral de ■/.S.V.-verdediging die hen daarvoor weinig gelegenheid schonk. In het bijzonder speelde Oe Vries opvallend nuttig. Terwijl nu het overwicht van V.U.C. nog aanhield brak V.S.V. door. Er ontstond een doolworsteling voor het Haagsche doel, waaruit Balvers den bal op pikte en doelman Holsebosch onhoudbaar het nakijken gaf. V.U.C. bleef doorvechten, echter zonder succes. Aan den anderen kant zagen wij Van Zand rakelings naast schieten en Sterk een kans missen. Dan was het Van der Lugt die een fraaie pass van Sterk inschoot (2-0). Van de aftrap brachten de Hagenaars den bal tot den rand van 't strafschopgebied. Een vrije schop werd gegeven, waarna Stam den bal achter Bol plaatste (2-1). Direct for ceerde V.S.V. een hoekschop en toen Van Zand den bal zeer goed voor het doel plaatste, bracht Van der Lugt met een faaien kopbal den stand op 3-1. Zelden zagen wij zulke flit sende en goed afgewerkte aanvallen, en snel achtereenvolgende doelpunten. Thans bleek echter tevens hoe V.U.C. zich had ingespannen en verscheiden spelers ble ken uitgespeeld, hoewel er nog bijna een kwar tier gespeeld moest worden. Sterk zette nu bal na bal voor. Een voorzet was zoo gevaarlijk, dat de Haagsche rechtsachter den bal weg sloeg, hetgeen den onvermijdelijken strafschop opleverde, dien De Vries onhoudbaar inschoot (4-1). V.U.C. was nu in alle opzichten geslagen. Een omzetting gaf niets, want nu spéélde V. S.V. met de Hagenaars. Stormvogels verliest van Xerxes. Stormvogels had in den strijd tegen Xerxes de opstelling in de voorhoede gewijzigd en deze linie zag er als volgt uit: Cupido, Broek huizen, Opbergen, Kuiper en Verzeylberg. Aan vankelijk zag het er naar uit, dat deze wijzi ging succes zou opleveren, want de eerste aan vallen waren voor de IJmuidenaren. De bal ging snel van man tot man en goede schoten werden op doel gelost, o.a. van Opbergen en Kuiper. Na tien minuten zakte het peil weer iets en in het verdere verloop zijn weinig goe de schoten gelost. Het opstellen "van Verzeyl berg op de rechtsbuitenplaats bleek geen ver sterking en hij gaf weinig behoorlijke voorzet ten. De linksbuiten Cupido en de middenvoor Opbergen trachtten er nog wat van te maken en hun^spel was niet onvoldoende. Langzamerhand werden de Rotterdammers sterker en zetten vele aanvallen op. Zij onder vonden echter veel tegenstand van de midden linie en achterhoede van Stormvogels, die al tijd een goed figuur slaan. De meeste "aan vallen werden geleid door Wilkens en Lagen- daal. Kraak, die last had van een tegen Sparta opgeloopen wonde, slaagde er toch in, het ge vaar te keeren, daarbij goed gesteund door de achterspelers. Slechts eenmaal slaagde Xerxes' er voor rust in te doelpunten en wel door toe doen van Kreek. In de tweede helft viel Xerxes feller aan en de druk op het IJmuidensche doel werd steeds grooter. Een enkele maal brak Storm vogels door en de aanvallen waren niet van gevaar ontbloot, omdat de Rotterdamsche doel man geen betrouwbaren indruk vestigde. De IJmuidenaren zagen toch geen kans, om te doelpunten. Na twintig minuten spelen werkte Lagendaal zich door de verdediging en bracht den stand op 2-0. Nadat Kraak eenige schoten van Lagendaal en Wilkens had gestopt, moest hij zwichten voor een doelpunt van Koning. Opbergen trok er nog enkele malen tusschen uit, maar hij genoot te weimg steun, om resul taat te boeken. Tenslotte nam Lagendaal op den rand van het strafschopgebied een vrijen trap, maar Kraak stopte het keiharde schot op keurige wijze. Diefstal uit werkplaats. In een werkplaats aan de Zuidzijde van de Visschershaven werd ontdekt, dat er een electro-motor was verdwenen. Vastgesteld werd, dat deze moet zijn ontvreemd. De da der is echter nog niet bekend. Er is aangifte bij de politie gedaan. Haar onderzoek duurt voort. Burgerlijke Stand. Ondertrouwd: W. Snel, Rotterdam, Jan Sonjéstraat 19a en M. G. H. v. d. Does, Sant poort. Van Dalenlaan 40. A. Bron, IJmuiden, De Ruyterstraat 151 en A. S. H. Koomen, IJmuiden, Berkenstraat 7. Toek. adres: Ber_ kenstraat 7, IJmuiden; G. Quakkelaar, Sant poort, Kruidbergerweg 135 en E. IJ. v. Vliet, Santpoort, Hoofdstraat 9. Gehuwd: M. PetieF. Kuiper, Kalverstr. 84, IJmuiden; J. van BeekJ. Brantjes, Zee straat 247, Beverwijk. J. Th. J. van der Vel deN. van Hulst, Beukènstraat 9, IJmuiden. Bevallen: B. Prins, d., Engelmundusweg 27, IJmuiden; C. J. Storm, z„ Cypressenstr. 2S, IJmuiden; D. Bus, z„ Schulpweg 100, Velsen-N. C. Piket, d.. Gr. Hout- of Konings weg 122, Veisen-X.; N. C. Rozemeijer, z., Ha- gelingerweg 103, Santpoort. Overleden: J. M. Kok. 56 j., echtgen.e van B. Demmers, Fr. Xaereboutstraat 9. IJmui den; A. Wijker, 32 j„ echtgen. van H. M. J. Blom, Wijkerstraatweg 187, Velsen-N.; L. v. Wachendorff van Rijn. 45 j., echtgen. van J. M. Koelemeij, Velserduinw. 248a rd., IJmui den; M. v. d. Steeg, 69 j., echtgen, v, H. Heij- nis, Schreuder straat 59. Velsen-N. Portemonnaiedief in den trein Hoe men tegenwoordig op zijn eigendom men moet passen is verleden week weer eens gebleken. Een bewoner van IJmuiden-Oost was per trein van Amsterdam naar Haarlem gegaan en kwam in laatstgenoemde stad tot de ontdekking dat zijn portemonnaie uit zijn jaszak was verdwenen. De diefstal moet tij dens de treinreis hebben plaats gehad. Tot den jnhoud van de portemonnaie (een bruine lederen heerenportemonnaie) behoorde een... tabakskaart. Er is aangifte bij de Veiser po litie geckaan. VELSEN Landlust IWatervliet I 3-12. Zevende zege in successie. Ondanks een bijzonder lange rustperiode, waardoor de Watervlieters niet al te hooge verwachtingen van deze ontmoeting koester den, is gebleken, dat het de groen-gelen tegen de gevreesde Landlust-ploeg ernst was de punten uit Amsterdam mede te nemen. De groote en toch niet fiatteuse zege bewijst dit overtuigend. Met gemengde gevoelens toog Watervliet naar de hoofdstad, zich den onprettigen thuis wedstrijd, welke ternauwernood met 4-3 tegen deze ploeg gewonnen werd, herinnerend, maar vooral door de lange rust. De wedstrijd werd, hoewel vinnig, onder de beste verstandhouding gespeeld en 't slechte veld en den gladden bal ten spijt werd aan beide zijden behoorlijk ge korfbald. In de eerste 10 minuten stond de Velser ploeg wel onwennig tegen het met vele plas sen bedekte grintveld. In deze periode nam Landlust de leiding (1-0). Geleidelijk kwamen de Watervlieters er beter in en al spoedig pasten zij zich in iedere nieuwe omgeving aan. Velthuys scoorde den gelijkmaker, waar na het steeds beter vlotte. Broeksma en Gieze zorgden voor een 3-1 voorsprong, die door v d. Brink tot 4-1 werd opgevoerd. Landlust, dat wat veldspel betrof, zeker niet voor de gasten onderdeed, verkleinde den achterstand tot 4-2, doch moest de betere schotvaardigheid van de Velsenaren erkennen. Nog voor de rust zag Velthuys kans tweemaal door te breken en succes te boeken, zoodat met 2-6 werd gedraaid. Na de hervatting zorg de Watervliet er voor, dat het tempo niet ver slapte en hoewel Landlust kranig volhield kon het de gevaarlijke en succesvolle Velser aan vallen niet weerstaan. Eerst nadat mej. De Vries, Gieze, v. d. Brink (2 x) en Velthuys den stand op 2-11 hadden gebracht, zag Landlust kans tegen te scoren (3-11). Even voor het ein de maakte mej. De Vries voor het eerste Watervliet-twaalftal het dozijn vol (3-12). AFGELAST. De wedstrijd tusschen Uitgeest en V.V.B., welke voor Zondag was vastgesteld, is wegens terreinomstandigheden afgelast, zoodat ten aanzien van de leiding in de 4e klasse C geen wijziging in den stand is gekomen, temeer daar ook de ontmoeting I.E.V.A.D.O. 1920 niet is doorgegaan. SANTPOORT Ontspanningsavond Terrasvogels. Het was een bijzonder goede ontspannings avond, welke Zondag door de sportvereeniging Terrasvogels en de supportersvereeniging De Terrasvogel in Zomerlust te Santpoort werd gehouden. Het gezelschap van Louis Noiret presenteerde een programma, zooals we hier in langen tijd niet hebben gezien, een pro gramma, dat op een alleszins te waardeeren peil stond en het behoeft dus geen verwonde ring te verwekken, dat het talrijke publiek (er bleef geen plaats onbezet) zeer tevreden was. De avond droeg een bijzonder karakter, aan gezien het clublied van Terrasvgoels ten doop werd gehouden. Jack Bess heeft voor een pas sende tekst gezorgd en Louis Noiret heeft op pittige wijze de muziek voor zijn rekening genomen. Het lied viel uitstekend in den smaak, zoodat mag worden verwacht, dat het zeer spoedig populair zal zijn. De heer F. M. van Vliet, voorzitter van Terrasvogels, die de inleidende woorden sprak herinnerde aan de voorstelling, welke 's mid dags voor de kinderen -was gegeven. De be langstelling hiervoor was zoo groot, dat vele kinderen dienden te worden teleurgesteld. Het programma werd eveneens met succes door het gezelschap Noiret verzorgd. De heer Van Vliet bracht voor de organisatie in het bij zonder dank aan de heeren Blankemeijer en v. d. Sijde, die zich veel moeite voor dezen dag hadden getroost. Tevens werd den heer Pieterse de erkentelijkheid voor diens mede werking getoond. Tenslotte deelde de voorzit ter mede, dat het ledental van Terrasvogels en De Terrasvogel 31 December j.l. 330 bedroeg, ongerekend degenen, die in het buitenland vertoeven, in welk verband hij de hoop uitte, dat het ledental aan het einde van dit jaar tweemaal zoo groot zal zijn. Het variétéprogramma werd in een vlot tempo afgewerkt. Vooral voor de pauze was het bijzonder interessant. Louis Noiret bracht er met een prettig babbeltje direct de goede stemming in en zong enkele liedjes, waar met aandacht naar werd geluisterd. Na de pauze zagen we hem met Polly Noiret in eenige liefdesschetsjes, die de lachlust geregeld op wekten. Conté was een waardige snelteeke- naar, Berny toonde zich een handige even- wichtkunstenaar en als „Choy-Hay" een vuur vreter en jongleur, „Doppie en Co" waren vroolijke parodisten, die geen gebrek aan origineele vondsten hadden (ze produceerden zelfs vleeschgerechten uit een gehaktmolen!), Kiki deed ook enkele goochelkunstjes en de accordeonist, „Harmonica Jim" genaamd, liet het publiek opgewekt zingen. Er was dus geen gebrek aan afwisseling. Het woord van dank van voorzitter Van Vliet na afloop was dan ook op zijn plaats. J. J. E. VAN BAARSEL. DE LAGERE ELFTALLEN. De wedstrijd tusschen Terrasvogels 2 en Santpoort 3 heeft Zondag geen doorgang kun nen vinden. Terrasvogels 3 verloor op eigen terrein met 1-3 van Haarlem 7. Weer een zege van Terrasvogels. Hattrick door Santpoorter rechtsbinnen. Het gaat den laatsten tijd werkelijk niel slecht met Terrasvogels. Gisteren was het Zandvoortmeeuwen, dat aan de zegekar van de ploeg werd gebonden en hierdoor kan het huiverige gevoel voor de onderste plaats lang zamerhand gaan wijken. De overwinning op de Zandvoorters mag zeker verdiend worden genoemd, hoewei deze na de rust het meest in den aanval waren. De uitslag (3-1) geeft de verhouding weer. Terrasvogels miste Röbken, Tabernal en P. Bunschoten. In rechtsbinnen De Jonge had men echter een schutter, die veel vergoedde. Na ongeveer tien minuten had hij reeds met een hard schot succes (1-0). Zandvoortmeeu wen gaf den moed niet op, maar al spoedig bleek, dat het ploegverband bij de Santpoor ters beter was, een voor hen verheugend ver schijnsel, daar sommige spelers ietwat tegen vielen. De voorhoede combineerde goed, waar door de Zandvoortsche keeper geen gebrek aan werk had. Na een voorzet van Van Gelder maakte De Jonge zijn tweede doelpunt. Zand- voort ging zich meer roeren, doch de afwer king der aanvallen liet veel te wenschen over en enkele malen was ook Vrouwe Fortuna niet aan zijn kant. Terrasvogels bleef gevaar lijker en had inderdaad aanspraak op het der de doelpunt, een hard schot van De Jonge, die aldus de hattrick verrichtte (3-0). De omstandigheden waren ongunstig en daarom volgde Terrasvogels een goede tactiek door na de rust vooral op de verdediging te letten. Zandvoort werd gevaarlijker, maar had gebrek aan schotvaardigheid, hetgeen bleek toen er een strafschop kon worden genomen; Douma stopte den bal. Terrasvogels legde zich steeds meer op de verdediging toe, waardoor de voorhoede van Zandvoortmeeuwen, maar ook die van de Santpoorters, het moeilijk had. Vele malen werd op het nippertje onheil voor Douma's doel voorkomen, 't Zat de Zandvoor ters niet mee, maar een schutter hadden zij toch ook niet. Het eenige tegenpunt ontstond even voor het einde uit een dubieuse straf schop (3-1). FEESTAVOND FANFARECORPS. Donderdag 13 Januari geeft het fanfarecorps „Santpoort", directeur de heer J. Groot, een feestavond in de zaal van hotel De Weyman. Op het programma komen o.m. voor.' ouver ture Mignonette, ouverture „Walram", de marsch-potpourri „Daar komen ze aan" van A. J. Maas, de fantasie „La fête triomphale" en een wals „Voix Roumaines". Na de pauze zal het programma verzorgd worden door het trio De Vos. BEVERWIJK D.E.M.—H.R.C. 7—3. D.E.M. heeft zich het verwijt, dat 't D.E.M.- publiek de D.E.M.-doelpunten duur betaalt, wel aangetrokken. Het totaal der tot nu toe gescoorde D.E.M.-doelpunten werd maar liefst ruim verdrievoudigd. Maar er was geen pu bliek aanwezig om deze te bewonderen, en men vertelde dan ook,dat dit de reden was van 't vlotte spel van den D.E.M.-aanval. De reden van deze groote overwinning moet echter gezocht worden in het spel van de H.R.C.- verdediging, die veel te ver naar voren trok met haar steeds maar aanvallende voorhoede, en zoodoende de lichte maar zeer snelle D.E. M.-sprinters de gelegenheid gaf zich pracht kansen te scheppen, waarvan er eenige benut werden. H.R.C. begon met wind mee sterk aanvallend en sloot al gauw de D.E.M.-ploeg nagenoeg geheel in. Het duurde niet lang of doelman Pels moest voor een kopbal van Koning vis- schen. H.R.C. bleef sterker en D.E.M. kreeg geen kans om ook maar een aanval op te zetten. Er was reeds 20 minuten gespeeld (en met veel geluk en hard werken had de D.E.M. achterhoede den achterstand tot 1-0 weten te beperken) toen Dekker op den linkervleugel een uitval waagde; deze werd afgeslagen,maar even later kwam er "n verdwaalde bal voor den H.R.C.-doelmond en eer men er erg in had, was de snelle Appel erbij en bracht de partijen op gelijken voet. Kort hierop was hel Tervoort, die een mislukten voorzet fn een doelpunt omzette, toen niemand er meer op rekende dat de bal nog achterhaald kon wor den. Tervoort was er in een bliksemsprint eerder bij dan de verbaasde H.R.C.-doelmar en gaf D.E.M. de leiding, 2-1. Tot rust bleel H.R.C. sterker, maar de D.E.M.-verdediginf hield stand. Na de thee waren het weer de gasten, dit sterk kwamen opzetten en tegen wind ill D.E.M. weer op eigen helft terugdrongen. Ei werd geweldig gewerkt, om den druk te weer staan, maar H.R.C. bleef sterker. Een pracht kans op den gelijkmaker miste demidvoor vooi open goal. De H.R.C.-backs kwamen steedl meer naar voren en toen Tervoort op hei middenveld den bal kreeg, was hij reeds de geheele achterhoede gepasseerd. Zijn voorzei kopte Appel onhoudbaar in, 3-1. Nog geen vijl minuten later gebeurde hetzelfde: Appel schoot nu de voorzet van Tervoort hard langi den H.R.C.-doelman, 1-4.Een sterk geflatteerd» voorsprong, maar H.R.C. speelde er zelf naar Na eenige gevaarlijke aanvallen en een zestal corners op het D.E.M.-doel, kreeg H.R.C. eei penalty toegewezen, die benut werd. Juist te voren had een snelle uitval van Appel dei voorsprong vergroot, 5-2. Het spelbeeiri blee hetzelfde. H.R.C. sterk aanvallend, D.E.M steeds opnieuw langs de veropgedrongen H R. C.-backs heenglippend. Weer was het d< D.E.M.-midvoor die van zoo'n escapade prof! teerde, 6-2, terwijl kort daarop Tervoort eet sprintje maakte van 40 meter met twee H.R.C. backs op zijn hielen en inschoot, 7-2. Kor voor 't einde gelukte het den lang niet slechtei H.R.C.-aanval den achterstand te verkleinen 7-3. D.E.M. 5—Tino 8-2; D.E.M. cBloemend, c 10- AGENDA MAANDAG 10 JAN. IJMUIDEN. Thala Theater: Liefdescomedie (film) 7.30 uul f VELSEN. Bioscoop De Pont: Manége (film 7.30 uur. BEVERWIJK. Kennemer-Theatel Tooneelavond V. V. V„ ,,Johan", door Ruys ensemble. 7.15 uur.

Haarlemsche Courant | 1944 | | pagina 3