IIMUIDEN Loopt V.S.V. haar achterstand in? Belangrijks wedstrijd tegen D.H.C. Lastige taak van Stormvogels. De afstand tusschen H.B.S. en Stormvo gels is Zondag nog weer even vergroot, want, terwijl H.B.S. met 21 van È.D.O. won. verloren de Vogels met 30 van Xer xes. Weer die „nul" dus! Commentaar over bodig! Ondanks het feit, dat het IJmuider doel driemaal doorboord werd, heeft Kraak onder de lat weer wonderen gedaan. In het Dagblad van Rotterdam lazen we over hem o.m.: Van stond af aan bleek, dat Kraak, de beste Nederlandsche doelman, in onge- naakbaren vorm was. Hij verdedigde zijn doel zoo brillant, dat het publiek er over in geestdrift geraakte". Zondag komt A.D.O. op bezoek. Enkele weken geleden bespraken we deze ontmoe ting, die toen echter wegens terreinafkeu ring geen doorgang vond. Veel is er sinds dien tijd niet veranderd of het zou moeten zijn, dat A.D.O. er door haar overwinning op Sparta nog weer beter is komen voor te staan. Het zal voor de Vogels een heele dobber worden! Op doelpunten van de voorhoede, hoe die ook zal zijn samengesteld, durven wij bijna niet meer hopen. Blijft over het kansje, dat Kraak met behulp van zijn ver dedigers, evenals tegen Sparta zijn doel weer schoon houdt. V.S.V. weer in de running! Wie had dat eenige weken geleden durven denken! Wel staat zij nog 3 punten bij V.U.C. achter, doch als we bedenken, dat V.U.C. Feijen- oord en Ajax nog moet ontmoeten en daar aan toevoegen, dat naar onze meening het zelfvertrouwen der Hagenaars door de ne derlagen tegen Blauw-Wit en V.S.V. een geduehten schok zal hebben gekregen, dan lijkt ons de kans, dat V.S.V. alsnog den ach terstand inloopt, zeker niet denkbeeldig. Morgen naar D.H.C.hetgeen geen ge- makkelijken wedstrijd beteekent. Maar als de V.S.V.ers zoo goed spelen als tegen V.U.C., en waarom zouden zij dat niet doen? dan is er o.i. geen vuiltje aan de lucht. En stel je dan eens voor, dat Emma V.U.C. een kool stoofde In 4 achtereenvolgende wedstrijden zijn de Kennemers ongeslagen gebleven, zoodat ze nu 11 winstpunten hebben, 5 meer dan de nog steeds onderaan staande Alkm. Boys en 3 meer dan Santpoort. Voorloopig zijn de Wijkers dus buiten gevaar, doch vopr Sant poort is het nog oppassen! Dat Kinheim het tegen H.F.C. niet ge makkelijk zou hebben, vermoedden we reeds, doch dat door de Velsenaren aan de Spanjaardslaan een 51 nederlaag geleden zou worden, hadden wij niet verwacht. Dan maakte Terrasvógels het tegen Zee meeuwen heel wat beter. Wel hadden de Meeuwen een drietal invallers, doch zoo stonden de Vogels er eveneens voor. We verwachten nog wel wat van de Terras- vogels-ploeg in zijn huidige samenstelling. Maar het kampioenschap is voor de Sant- pooters niet meer weggelegd. Daar hebben de kranige Heldersche voetballers reeds be slag op gelegd. Zooals de zaken er op 't oogenblik voor staan, zijn Kinheim én Terrasvogels morgen vrij. En in de 4de klas is voor o'Ss ook al niet veel te beleven, daar alleen V.V.B. in actie behoeft te komen en wel tegen Vitesse. Tweeden Kerstdag zagen de V.V.B.-ers kans een gelijk spel te bewerkstelligen. Als ze 't nu weer zoo ver brengen, zijn we best tevreden. Om 12 uur speelt Stormvogels 2 op het Terrasvogels-terrein tegen R.C.H. 2. In den regel zijn de Vogels tegen R.C.H. niet on fortuinlijk. We rekenen ook nu weer op een kleine Stormvogels-zege, evenals op 3 October. V.S.V. 2 trekt naar A.F.C. 3. Zijn de rood- witten in een goede bui, dan brengen ze één punt mee. Santpoort 2 ontvangt H.B.C. 2 en ook hier moet „onze" club in staat<-geacht worden op minstens één punt beslag te leggen. Vandalen namen clubhuis onder handen. Een bewoner van IJmuiden-Oost, S., heeft bij de politie aangifte van ergerlijk vandalisme gedaan. Onbekenden hebben een bezoek ge bracht aan het clubhuis van V.S.V. te IJmui- den-Oost en daar huisgehouden op een wijze, die wel heel laakbaar is. Ontvreemd zijn o.m,: twee kachels, een tafel, vier stoelen, veertien platen triplex, een groot portret, deurknoppen en 'n waterleidingkraan. Voorts werden vier deuren en twintig tegels vernield. Tenslotte werden niet minder dan acht-en-twintig ruiten ingegooid. De politie stelt een onderzoek in. Strawberries in actie. De hockeyclub Strawberries heeft Zondag weer een uitgebreid wedstrijdprogramma af te werken. Het eerste dameselftal speelt te kwart over 11 op eigen terrein tegen O.K. We verwachten een overwinning van de Aardbeien; dit zijn zij trouwens aan hun reputatie verplicht. Het eerste heerenelftal gaat te twee uur in Amstelveen bij het hockeystadion bij Amsterdam 2 op bezoek. Dit is een uiterst moeilijke wedstrijd. Thuis hebben de Aardbeien met 21 gewonnen, doch wij gelooven niet, dat dit resultaat Zondag opnieuw zal worden bereikt. Van de overige heerenploegen verwachten wij nog wel eenige overwinningen. Het volledige programma vermeldt: DAMES: Strawberries 1O.K., Straw berries 2Strawberries-jeugd a, te 10.15 u. (onderlinge oefening), Strawberries 3 Alkmaar 2 te 11.15 uur, Ever Swift 3 Strawberries 4, Alliance 3Strawberries 5 en Strawberries-jeugd bB.D.H.C. b te 10 uur. HEEREN: Amsterdam 2Strawberries 1, Leiden 3Strawb. 2, Strawb. 4V.V.V, 3, 2.15 uur, Strawb. 5-U.V.O. te 1 uur en Strawb.-jeugd aT.H.C. b te 2.30 uur. Inbreker met zijn buit aangehouden. Politie bracht twee inbraken tot klaarheid. Door de oplettendheid van twee agenten is de Velser politie er in geslaagd een 36-jarigen bewoner van IJmuiden-Oost te arresteeren, die intusschen heeft bekend zich aan twee in braken in het manufacturenmagazyn Neder land aan den Zeeweg te IJmuiden-Oost te heb ben schuldig gemaakt. De aangehoudene had goederen van zeer uiteenloopenden aard, welke een belangrijke waarde vertegenwoordigen, ontvreemd. Het onderzoek van de politie is nog gaande. Twee agenten zagen Donderdagavond te on geveer half elf een man in IJmuiden-Oost rijden, die op zijn fiets een groot pak vervoer de. Zij achtten het raadzaam den wielrijder aan te houden en eens na te gaan wat hij bij zich had. Naar bleek bevonden zich talrijke textielgoederen in het pak. Nu het bijzonder moeilijk is zich deze aan te schaffen, is het te begrijpen, dat tegen dengene. die zich in het bezit van een dergelijken textielovervloed mag verheugen, een verdenking ontstaat. De agen ten namen den man dan ook mee naar het hoofdbureau van politie, waar zij hem in ver zekerde bewaring stelden, om tijd te hebben het geval te onderzoeken. Er werd direct veel activiteit aan den dag gelegd. Reeds spoedig bleek, dat het vermoeden volgens hetwelk nier van diefstal sprake was, niet ongegrond mocht worden genoemd. Er was denzelfden avond in gebroken in het manufacturenmagazijn Neder land aan den Zeeweg Vastgesteld werd, dat de arrestant de dader was. Hij was met zijn buit op weg naar huis, toen hij door de agenten werd aangehouden. Ontkennen kon dan ook niet meer baten. De man gaf toe de inbraak te hebben gepleegd. In het laatst van November was het manu facturenmagazijn Nederland eveneens door een onbevoegde onder handen genomen. Er waren toen textielgoederen met een aanzien lijke waarde gestolen. De inbraak van Don derdagavond werd met die van November in verband gebracht en met succes: de aange houdene bekende daaraan eveneens schuldig te zijn. Het sorteeren van de buit heeft vrij lang geduurd. De ontvreemde goederen waren van zeer verschillenden aard, zooals zakdoeken, een overjas, etc. De politie deed nog een eigen aardige ontdekking. Eenigen tijd geleden is het gelukt gestolen goederen te achterhalen; deze waren vrijgegeven aan het magazijn Ne derland en bleken zich nu bij de buit van den arrestant te bevinden, zoodat zij in korten tijd reeds tweemaal in handen van een inbreker zijn geweest Uit rijdenden trein gestapt. Enkele malen is er reeds de aandacht op gevestigd, dat men bij het stappen uit den trein wanneer het donker is, voorzichtig moet zijn. Dezer dagen heeft zich te Driehuis een ongeval voorgedaan, hetwelk goed is afgeloo- pen, doch opnieuw als ernstige waarschuwing kan worden opgevat. In de vroege morgenuren bevond een trein, komende uit de richting Haarlem, zich bij de halte Driehuis-Westerveld. Een der reizigers, een bewoner van Amsterdam, dacht dat de trein stilstond en stapte, misleid door de duis- sternis, uit. Hij viel en kwam tusschen het perron en den trein terecht. Dr. P. C. de Weerdt was spoedig ter plaatse en constateerde, dat de onfortuinlijke reiziger wonder boven wonder slechts onbeteekenend letsel had bekomen, zoodat deze zijn reis kon vervolgen. MARKTPRIJZEN VAN VRIJDAG. Groote tarbot f 8i 6, kleine tarbot f 5f 3,50, kleine geriet f2,50, kleinmiddelschol f2,55. kleine scoh 2e soort f 2, 3e soort f 0,80, 4e soort f 0,50, kleine schar f 0,30, bot 11, bliek f 0,20, kleine ha ring f 0,55, kabeljauw f 2,20—f 2,00, groote gul f 1,65f 1,50, alles per kg. SANTPOORT Santpoort ontvangt R.C.H. Naar wij vernemen, is voor Zondag alsnog de wedstrijd SantpoortR.C.H. vastgesteld. Toen Santpoort bij R.C.H. op bezoek was boekte de ploeg een 2-1 nederlaag, zoodat zij alles in het werk zal stellen om revanche te nemen. Gelukt dit, dan geraken de Santpoor ters al flink uit de gevaarlijke zóne. Er zal geen gebrek aan spanning zijn op het Haar lem-terrein aan den Rijksweg, zooriat een be zoek aan den wedstrijd alleszins gerechtvaar digd is. Santpoort is volledig. Ook alle overige elftallen zullen zich ditmaal weren. Het programma vermeldt: Santpoort 2 —H.B.C. 2; Santpoort 3—V.S.V. 4 en De Ken- nemers aSantpoort a. Programma Terrasvogels. Het eerste elftal van de sportvereeniging Terrasvogels heeft Zondag een rustdag. De reserves ontvangen te tien uur V. V. B. 2. Hun opstelling is als volgt: doel: F. van Vliet; achter: Stuurman en Nat; midden: J. van Vliet, IJzerloo en Plug; voor: v. d. Haak, Akkerman, Goedhart, Beunder en Voorting. Het verdere programma is aldus: Terras vogels 3D.E.M. 5 te twaalf uur en De Ken- nemers aTerrasvogels a te drie uur (Za terdag). Sport Vereent naar Sportief. Het eerste twaalftal van de Korfbalvereeni- ging Sport Vereent gaat Zondag te twaalf uur op bezoek bij Sportief te Amsterdam. De wedstrijd kan door de Santpoorters wor den gewonnen, maar het is noodig, dat zij daartoe het beste beentje voorzetten. De ploeg wordt gevormd door de dames T. Vink van den Bosch, M. KlaverBudding, N. van Hofwegen, E. Kaayk en A. RipAdolf en de heeren B. Vink, J. Landsman. K. Kaayk, C. Scholt en F. Fortgens en E. Hanekroot. Sport Vereent 3 speelt te tien uur op het terrein aan den Vergierdeweg tegen Aurora 4. Jong S. V. weert zich Zondagmorgen elf uur op eigen terrein tegen Haarlem a. Uitreiking distributiebescheiden. De uitreiking van distributiebescheiden aan de bewoners van Santpoort-Dorp en Sant poort-Station, welke Woensdag is begonnen, zal to. en met Maandag duren. Zooals be kend is moet men zich in de lokalen van het Baduuis aan de Wüstelaan vervoegen. BEVERWIJK Sterrenparade. Het is voor het Beverwijksche publiek reeds een soort traditie geworden, dat er geregeld ontspanningsvoorstellingen worden georga niseerd. Voor zeer velen verschaft het amusement met zijn veelzijdig' karakter dan ook menigen vroolijken avond. Zoo presenteert de directie van het Luxor Theater in de komende dagen een variété revue, waaraan talrijke artisten medewerken. Onder den titel „Sterrenparade" werd deze reeks voorstellingen Vrijdagavond geopend en al dadelijk bleek, dat het gebodene er wezen mocht. Humor, muziek, acrobatiek, zang en dans vormden de bestanddeelen van het aantrekkelijke programma. Reeds bij den aanvang verdwenen de win- tersche gedachten door het lenteliedje, dat Carlo Pietro en zijn solisten ten gehoore brachten. Dit ensemble oogstte telkens met zijn populaire melodietjes een luid applaus. Het accordeonspel der Carolli's was een attractie, vooral toen beide vituozen met temperament en vingervlugheid een „express" nummer ten beste gaven. El Maestro Refala bewees als zoogenaamd duizendkunstenaar zijn vaardigheid. De pot- oourri van zijn klokkenspel, de walsmusette van zijn zingende glazen en zijn verdere pres taties ondervonden aller aandacht. De toeren der kunstwielrijders De Baltini's hadden een ongewoon cachet. De komische partner verscheen onder hilariteit met een rijwiel voorzien van een brandende gas generator ten tooneele. Het luchtnummer dei- drie Corbets werd keurig afgewerkt en ver oorzaakte de noodige spanning. Wallani bracht op haar beurt een acrobatische dans voor het voetlicht. Verder kunnen nog wor den vermeld de Ribarto's, die zich onder meer als jongleurs weerden. Bij dit vlotte geheel zorgde Jack Verdi voor de conference. Ondanks zijn korte optreden, deelde ook hij in het succes der „Sterrenparade", die stellig nog door velen zal worden bezocht. H. J. de Vries. Als er zieken zijn. Voor spoedgevallen wordt Zondag a.s. de dienst waargenomen door dr. Muys van de Moer, Zeestraat 96, telef. 3450. Wat de voetbalclubs wacht. De wedstrijd tegen de Alkm. Boys moge dan al niet het maximum aantal punten hebben hebben opgeleverd, een feit is het, dat de Ken- nemers na 12 December j.l., toen zij eindelijk eens een overwinning behaalden, n.l. op H.B. C. (2-3) toch nog niet meer geklopt zijn. Met een voorsprong van 5 punten op de Alkm. Boys zijn de roodzwarten vrij veilig. Het is tenminste niet aan te nemen, dat de Alkmaarders in 6 wedstrijden 5 punten zullen inloopen. Het programma van den N.V.B. vermeldde nog geen wedstrijd voor de Kennemers. Of er nog een wedstrijd voor hen zal worden inge- lascht is momenteel nog een vraag. Her tweede elftal der roodzwarten ontvangt W.F.C. 2. Op eigen terrein verloren de Wor- mcrveerders destijds met 4-1 van de Kenne mers Als we daar nog bij bedenken, dat de Wormervterders in hun uitwedstrijden tot dusver veel minder gepresteerd hebben dan in hun thuiswedstrijden, dan gelooven we niet te boud te spreken, als we beweren, dat we een zege der Kennemers verwachten. „D.E.M. heeft zich het verwijt, dat 't D.E.M.- publiek de D.E.M.-doelpunten duur betaalt, wel aangeirokken", stond in ons verslag van de ontmoeting D.E.M.H.R.C. te lezen. Jam mer, dat we dit verwijt niet eerder tot de D.E.M.'ers gericht hebben! Hoe het ook zij, we noemen het een kranige prestatie van de Wijkers om H.R.C. met 7-3 te kloppen. Zoo'n nederlaag leden de H.R.C.'ers dit seizoen nog niet Evenals voor Kennemers vermeldden de of- ficieele mededeelingen van den N.V.B. ook voor D.E.M. en Beverwijk geen wedstrijd. BURGERLIJKE STAND. Van 7 tot en met 13 Januari 1944. Ondertrouwd: J. Hutter en V. Stefaniak, Alkmaarscheweg 81. F. J. Klomp, Medemblik, Pekelharinghaven 22 en C. J. Keuris, Beeck- zanglaan 1, alhier. M. Kok, Groenelaan 3 en G. de Wit, Kastanjestraat 33, Velsen-IJmui- den-Oost; toek. adres Groenelaan 3. G. van Egmond, Hagelingerweg 95, Velsen en F. Korf, Rijvordtlaan 14. Getrouwd: J. C. Wieman en A. M. W. van Hattum. A. H. van Tongeren en C. W. Schmidt. J. Diependaal en M. P. Zwanenburg. Geboorten: M. M. HoogelandStam, d., Noorderwijkweg 38. T. StutterheimNieboer, d., Duinwijklaan 45. S. M. van HeldenVos, d., Iepenlaan 21. M. Komenvan Tunen, d., Groote Houtweg 243. R. Keldervan Anholt, d., Wijkermeerweg 46. B. Negrijnvan der Korf, z„ Wilgenhoflaan 14. J. M. Oudendijk Veldt, z., Oostertuinen 3. Th. van Leeuwen Druijven, z., Groote Houtweg 31. T. Lubbers IJff, z., Creutzberglaan 63. E. Zwitser Schoenmaker, d., Kuikensweg 17a. M. J. Th KuipersProbst, d., Kastanjelaan 5a. J. P. WormsbecherSelderbeek, d., Vondellaan 13. L. Ch. L. AmelsJacquemin, z., Lindenlaan 10. W. A. Hajos—Bakker, z., Alkmaarsche weg 15. Overleden: A. Pleging, 78 j., wed. van C. T. Harmeijer, Bankenlaan 4. P. Half, 82 j., echtgen. v. M. Buter, Heemskerkerweg 68. A. M. Stoer, 81 j., wed. van B. van der Raan, Groenelaan 51. M. Baas, 57 j., echtgen. van W. J. Kleijn, Munikenweg 34. C. H. Buis, 64 j., schtgen. van E. de Haan, Koningstraat 149. M. Q Schillemans, 3 j., vr., Van Harencarspel- «traat 10. PREDIKBEURTEN. ZONDAG JANUARI IJMUIDEN Ned. Hervormde Kerk, Velserd uinwej 10.30: H. C. Kranendonk, hulppred. te Be verwijk. Gerei'. Kerk. Velserd uin weg. 10 en 3.30? Dienst. Chr. Gerei". Kerk, Vereenigingsgebouw, Kalverstraat. 10: Leesdienst. 3.30: Leesdiensl Vergadering van Geloovigen, WiJlemsbeeli weg 38. 10: Eeredienst. 4.3 0: Bediening de,< Woords. Gel. Gein. Het Leger des Hei Is, Willems* beek weg. 10.15: H. Dienst. Woensdag 7.30J Openbare samenkomst. Zaterdag 7.30: Bidt stond. Ned. Loth. Genootschap geen dienst. VELSEN Ned. Hervormde Kerk (Geref. Kerk), Ko ningsweg. 11.15: Ds. Joh. Bronsgeest. H. Av4 6: Ds. Joh. Bronsgeest. Geref. Kerk, Koningsweg. 9.30 en 4: Dienst SANTPOORT Ned. Herv. Kerk. 10: Ds. R. I-I. Oldeman. Ned. Rerv. Kapel. 10: Ds. J. J. Ruskes Jr., van Amsterdam. 4: J. Adr. Visser, hulppred, Geref. Kerk, Burg. Enschedélaan. 10 en 3.30: Ds. H. J. ten Brink. Gel. Gem. Het Leger des Heils (gebouw Hersteld Verband). Wüstelaan. 3.45: .Samen komst. BEVERWIJK Ned. TTerv. Kerk. 10: Ds J. A. Peters. Bev, ouderl. en diaken. 3.30: H. C. Kranendonk, hulppred. Evang. Lotli. Gemeente. 10.30: Ds, J. Ph, ïïaumersen. Doopsgezinde Kerk. 10: Dr. Alb. Vis. Vrije Evangelisatie ..Maranalha". Koning straat 41. 9.30: Bidstond. 10 en 5: A. Th, Bessela ar Jr. uit Amsterdam. 11.45: Zondags school. Dinsdag 7.30: Jaarvergadering Zang"- vereeniging. Woensdag 7.30: Bijbelbespre- king. Ond-Kath. Kerk (Vrijz. Herv. Kerk) Park laan. 9.45: [f. Dienst. WIJK A AN ZEE EN DEIN Ned. Herv. Kerk. 10: J. Swaak, hulppred, Ned. Herv. Vereen.-gebouw. Populieren laan. 10: Ds. L. Bagerweij, van LTmuiden, 3.30: Zie onder Beverwijk. Burgerlijke Stand. HAARLEM 14 Januari 1944, BEVALLEN: 12 Jan.. A. J. Schweinsbergen— Schuiten, z.; H. L. v: Velzen—Vink. z.; 13 Jan., M. J. G. RosenhartPennarts, z.14 Jan.. M. v, d. Bos—v. d. Endt, d. OVERLEDEN: 12 Jan., G. M. Veldhuis. 45 j., Schermerstraat; J. C. Pulle, 64 j., Kamperlaan; 13 Jan., C. H. M. Kerstensv. d. Putten, 79 j.9 Zuiderhoutlaan; W. J. Veende Haan, 65 j„ Lin- schotenstraat. ONDERTROUWD: 14 Jan., J. M. Hesmerg en A, F. Bouter; J. Boonders en M. Waalewijn. AGENDA ZATERDAG 15 JAN. IJmuiden. Thalia- Theater: De Egoïst (film), 7.30 uur. Velsen. Bioscoop De Pont: „Rosen in Tirol" (film), 7.30 uur. Beverwijk. Luxor-Theater: Sterrenparade (variété), 7.30 uur Kennemer Theater: „Haar laatste wil" door 't Voetlicht (tooneel), 6 uur. ZONDAG 16 JAN. IJmuiden. Thalia-Thea- ter: De Egoïst" (film) 7.30 uur; matinee's 3 en 5.15 uur. Velsen. Bioscoop De Pont: „Rosen in Tirol" (film) 7.30 uur; matinee 3 uur. Sant poort. Terrasweg: StormvogelsA.D.O. (voet bal), 2.30 uur. Beverwijk. Luxor-Theater: Ster renparade (variété), 7.30 uur; matinee 3 uur. Kennemer Theater: „Haar laatste wil" door 't Voetlicht (tooneel), 6 uur. Haarlem Haarlem terrein: SantpoortR.C H. MAANDAG 17 JAN. IJmuiden. Thalia- Theater: De Egoïst (film) 7.30 uur. Velsen. Bioscoop De Pont: „Rosen in Tirol" (film) 7.30 uur. Beverwijk.' Luxor-Theater- Sterren parade (variété), 7.30 uur. AGENDA VOOR AMSTERDAM ZATERDAG 15 JAN. Stadsschouwburg: „Georges Dandin" en „Belachelijke Hoofsche Juffers", 7.15 uur. Centraal Theater: „Adriaan en Olivier", 7.30 uur. Leidscheplein Theater: „Alleen voor dames", 7.30 uur. Royal: „Alles of niets", 2.30 en 7.30 uur. Metropool: „De krant komt uit", 7.30 uur. Carré: circus 2 en 7.15 uur. ZONDAG 16 JAN. Stadsschouwburg: „Lohengrin", 1 uur. „Afscheid", 7.30 uur. Con certgebouw: Concert m.m.v. Georg Kulen- kampff (viool) 7.15 u. Centraal Theater: 2.15 en 7.30 uur. Leidscheplein Theater, 2.15 en 7.30 uur. Royal: 2, 4.15 en 7.30 uur. Metropool: 2.30 en 7.30 uur. Carré: 2 en 7.15 uur. MAANDAG 17 JAN. Stadsschouwburg: „Don Pdsquale", 7.30 uur. Centraal Theater en verdere theaters: zie Zaterdag. Stedelijk Mu seum: tentoonstelling „De Brug" en „Wat Aar de bewaarde" dagelijks geopend 104 uur. AGENDA VOOR HAARLEM ZATERDAG 15 JAN. Gem. Concertgebouw pianorecital Theo van der Pas, 7.30 u. Rem brandt: operette „Weensch Bloed", 2.30 en 7.30 uur (Zondag idem). Palace: „Schaduwen der duisternis" (18 j.) 2, 3 en 8.15 u. (Zondag 1.30, 3.45, 6 en 8.15 uur. Luxor: „Sen nacht vol dwaasheid" (18 j.) 2.30, 6 en 8.15 u. (Zondag 3.45, 6 en 8.15 u. Jeugdvoorst. „Het dappeer kleermakertje", 1.45 u.) Frans Hals: „De groote schaduw" (18 j.) 2.30 en 7.30 u. (Zondag: 1.30, 3.45, 6 en 8.15 u.) Moviac: „Driemaal bruiloft" (alle leeft.) 2.30, 6 en 8.15 u. (Zondag 1.30, 3.45, 6 en 8.15 u.) ZONDAG 16 JAN. Stadsschouwburg: „Er viel een ster", 2 en 7.15 u. Gem. Concertge bouw: Variétévoorstelling, 7.30 u. Bioscopen: zie Zaterdag. Bloemendaal, Vreeburg: kinder voorstelling 2 u.; variété-programma 7 u. MAANDAG 17 JAN. Stadsschouwburg: „Aan flarden" (Ver. „Tonevo", 7 u. Bioscopen: middag- en avondvoorstellingen. APOTHEKEN. 's Avonds van 7 uur af en Zondag geopend: Van Rijn, KL Houtweg 15.Tel. 10539; Loomeyer Zijlweg 34, Tel. 12495; Nolf, Kruisstraat 26, Tel. 11174; Schoterbosch-apotheek, Rijksstraat weg 19, Tel. 12711. Heemstede: Apotheek Schotsman, Binnen weg 206, Tel. 28320. I

Haarlemsche Courant | 1944 | | pagina 3