s s a X ft S g fi fi fi no e ft X H O IJMUIDEN 01 ft ft CO Q> 0 M 01 fa W 0) o> 01 9'f»l •M M 0» 11^ CS g X 2 C8 g iJ Weer een vestibuledief in actie. Thans diefstal te Vt;lsen-Noord. In het laatst van de vorige week is er opnieuw een vestibuledief in actie geweest. Deze sloeg zijn slag in een woning te Vel sen-Noord terwijl er menschen thuis wa ren. Een hunner ontdekte dat de voordeur die voordien gesloten was geweest, open stond. Een vluchtig onderzoek deed reeds blijken, dat er Kleedingstukken uit de gang van het huis waren gestolen. Ontvreemd zijn twee mantels, twee heerenjassen, een jongenswinterjas en een pantalon. De dief stal moet 's avonds tusschen zeven en acht uur zijn gepleegd. Aangezien een vestibuledief reeds een dag te voren, zooals we hebben gemeld, te Santpoort in actie is geweest, behoeft er geen twijfel aan te bestaan, dat oplettend heid dringend noodzakelijk is. Textiel is nu eenmaal niet te vervangen, zoodat de benadeelden door het optreden van een vestibuledief zeer worden gedupeerd. In andere gemeenten hebben er dikwijls der gelijke diefstallen plaats gehad. Daarom is het te hopen, dat de poliite er spoedig in zal slagen een voorbeeld te stellen. Steeds weer: rijwielen ontvreemd. De zwijntjesjagers blijken den moed nog steeds niet op te geven. Zij toonen een brutaliteit, welke bewijst, dat een rijwiel met behoorlijke banden tegenwoordig veel waarde heeft. In het laatst van de vorige week werden op één dag weer twee fietsen in de gemeente Velsen gestolen. Een inwoner van Beverwijk deed bij de politie aangifte van het onvreemden van een fiets uit een rijwielbergplaats bij de Cementfabriek. De andere diefstal ge schiedde uit een schuurtje staande achter een woning te Velsen-Noord. In beide ge vallen stelt de politie een onderzoek in. Burgerlijke Stand. Ondertrouwd: J. Schliker, Stationsweg 230, IJmuiden en L. C. Maarse, Willebrordstraat 70 IJmuiden. Toek. adres: Willebrordstraat 70, te IJmuiden; P. Schliker, Stationsweg 230, IJmui den en A. Broek, Stationsweg 230, IJmuiden. Toek. adreg: Willebrordstraat 91, IJmuiden. G. Rens, J. P. Coenstraat 12, IJmuiden en W. J. Bot, Breestraat 1. Beverwijk. Gehuwd: P. NoordhuisM. A. Huijer, Oos terduinweg 9, IJmuiden. A. BronA. S. H. Koomen, Berkenstraat 7, IJmuiden. J. van Delft—C. de Bock, Antillenstraat 27 I, Amster dam; K. TeijgelerJ. de Bock, Bonairestraat 21hs., Amsterdam; W. BeekmanC. Dragstra, Walravenstraat 9, Velsen-N. J. C. Kerkvliet D. M. Molenkamp, Kerkweg 37, Santpoort. Geboren: A. v. Leeuwen, z„ Duinvlietstraat 12, Velsen-N. S. Wassenaar, d., P. C. Hooftlaan 60, Velsen. H. C. van Kuyeren, z., Rijksweg 450, Santpoort. Overleden: G. Wagemaker, 51 j., echtg. van E. Steenbergen. Leiden. F. J. Warmenhoven, 8 j., d. van E. Warmenhoven en J. M. Kopij man, Casembrootzijstraat 20, IJmuiden. J. Webbe, 74 j., echtg. van J. Jansen, Willems- beekweg 43, IJmuiden. Clubavond Stormvogels. De bijzondere club-avond voor de leden van het le, 2e en 3e elftal van Stormvogels mag als zeer geslaagd worden aangemerkt.- De voorzitter, de heer W. Chr. Suwerink, memoreerde in zijn openingswoord het feit, dat Stormvogels' eerste elftal nu definitief on deraan stond, hetgeen hij niet aan de spelers, doch wel aan de tijdsomstandigheden, waar door Stormvogels al bijzonder getroffen is. weet. Spr. vertrouwde echter op het Bonds- bestuur, hetwelk ten opzichte van Stormvo gels, dat tal van spelers moest missen, geen contactavonden kon houden, geen eigen veld meer bezit, enz., toch moeilijk zal kunnen beweren dat het deze en de vorige competitie onder normale omstandigheden gespeeld heeft. Toen was het woord aan den heer G. J. Bre merkamp voor het houden van een causerie over „Sportiviteit op 't groene veld", waarin spr. er o.m. op wees, dat men door niet te zon digen tegen de spelregels al een heel eind op weg was om een sportief speler te worden, doch dat er hier buitenom nog gelegenheid ge noeg was om zich onsportief te gedragen. Spr. toonde dit met voorbeelden aan en gaf als tegenhanger ook enkele aan de practijk ont leende voorbeelden van sportiviteit, welke sprekers bedoelingen nog beter deden uit komen. Tenslotte hield spr. een krachtige peroratie om tot trouw aan de vereeniging aan te spo ren. Hierna volgde het „komische gedeelte" van den avond, dat onder leiding van den heer P. Heere een alleszins vlot en geanimeerd ver loop had. De voorzitter stelde in zijn slotwoord nog enkele clubavonden in 't vooruitzicht. Reeds nu wordt er reikhalzend naar uit gezien.... V.S.V. 2—STORMVOGELS 2 GESTAAKT. De ontmoeting V.S.V. 2Stormvogels 2 werd bij een 00 stand door oorzaken, welke verband hielden met de bijzondere tijdsomstandigheden, gestaakt, en zal dus opnieuw worden vastgesteld. AGENDA MAANDAG 31 JAN. IJMUIDEN. Thalia Theater: Het tweede schot (film) 7.30 uur DINSDAG 1 FEBPv. IJMUIDEN. Thalia Theater: Het tweede schot (film), 7.30 uur. IJMUIDEN agenda voor amsterdam MAANDAG 31 JAN. Stadsschouwburg: „Maria Stuart", 7 uur. Centraal Theater: „Co- linette", 7.30 uur. Royal: „Ik moet met je trouwen", 2.30 en 7.30 uur. Metropool: „Alles met muziek", 7.30 uur. Carré: Circus Mik- lcenie-Strassburger, 2 en 7.15 uur. DINSDAG 1 FEBR. Stadsschouwburg: „Butterfly", 7 uur. Leidscheplein Theater: „Sprookjes", 7.30 uur. Centraal Theater en verdere theaters: zie Maandag: Stedelijk Mu seum: Tentoonstelling „De Brug", dagelijks 104 uur. Zestien tegenpunten in drie wedstrijden Elf tegenpuntenin 2 wedstrijden Wij, die met eigen oogen aanschouwd hadden, hoe de V.S.V.-verdediging betrekkelijk vrij gemakkelijk dit, als gevolg van de door haar toegepaste tactiek den productieven V.U.C.-aanval in bedwang had gehouden, wa ren nieuwsgierig die zoo uit vorm zijnde V.S. V.-defensie ook eens onder deze omstandig heden aan het werk te zien. We schenen aanvankelijk het te zullen tref fen, want de strijd was nog maar 2 minuten oud, toen Van der Gevel den snellen Berg man, dien hij lang zoo niet in zijn zak had, als destijds De Harder van V.U.C., niet kon „bijbeenen" en nadat Bergman tegen den paal had geschoten, werkte Van Wijngaarden met zijn schouder volgens velen met zijn boven arm den bal in 't net. Doch hierna werkte de v.S.V.-verdediging tot aan de rust vrij behoorlijk, hoewel direct dient gezegd, dat de Blauw-Wit-verdediging het stopperspil-systeem reeds toen beter toe paste dan V.S.V., zoodat de V.S.V.-aanvallers zoo goed als geen schietkansen kregen. Het zwakst was de V.S.V.-verdediging ter linker zijde, waar Van Os op'de voor hem ongewone links-achterplaats wat onwennig deed en o.a. zijn buitenspeler te veel los liet en Kunst aan Wilders z'n handen vol had. Doch zooals reeds gezegd, in de eerste helft kon zeker niet van een uit-vorm zijn van de V.S.V.-defensie ge sproken worden, waarbij als gelukkige om standigheid voor v.S.v. echter mogelijk dient te worden aangevoerd, dat Blauw Wit-dfe wei nig van haar buitenspelers profiteerde. Na de rust werden de kansen voor V.S.V. nog zeer behoorlijk geacht en zoo dachten we er 8 minuten na de hervatting nog over. Toen gebeurde „het" echter. De Vries nam het tegen Van Wijngaarden een oogenblik wat al te gemakkelijk op en de BI. Wit midvoor stelde Wilders in staat te doelpunten. Toen volgde de ineenstorting van de IJmuider ver dediging; zelfs De Vries was toen „nergens" meer! Vijf minuten later was het weer Wil ders, die doelpuntte en toen had Blauw Wit de V.S.V.-defensie heelemaal niet meer in tel. Snel werd toen de volgende film afgedraaid: Bol uit en Van den Gevel in 't doel Wilders pang 4-0; Van den Gevel uit en Akker man in 't doel Wilders pang-pang Akkerman redt zekere doelpunten Wilders pang 5-0. Toen vond Blauw Wit het wel letjes en kon De Vries zelfs nog „de eer redden". Elf tegenpunten in 2 wedstrijden, we kónden het niet begrijpen Maar nu we het 12e tot en met het 16de tgeenpunt hebben zien scoren, staan we er niet zoo vreemd meer tegenover! VELSEN De punten gedeeld. I.E.V.—Uitgeest 2—2. De met zooveel spanning verwachte ont moeting voor 4C tusschen I.E.V. en Uitgeest, welke ondanks de bijzondere omstandig heden een groote belangstelling trok. is in een 22 gelijk spel geëindigd, zij het dat de gastheeren, 'mede door het optreden van den scheidsrechter „pech" hadden. Anders had I.E.V. zeker twee afgekeurde doelpun ten toegekend gekregen. De Velsenaren leden weer aan de tactische fout het spel te kort te houden, vooral in den aanval, terwijl daarentegen Uitgeest juist bij goed combi neeren lange passes afgaf, waardoor spe ciaal de buitenspelers gevaarlijk waren. Beide ploegen hadden eenigen tijd noodig voor verkenning en toen I.E.V. enkele aan vallen kon voorbereiden strandden deze op de stevige verdediging van de gasten, waar in de rechtsback zich flink weerde. Bijna een kwartier was gespeeld, toen I.E.V. een mooie doorbraak forceerde, doch Schoorl schoot van dichtbij tegen den paal. Dit was de eerste pech. Enkele minuten daarna viel Uitgeest aan over links. De bal kwam bij den linksbinnen, die met een zuiver schot den vallenden Van Tunen keurig vlak langs den staander passeerde (01). Uit enkele opeenvolgende aanvallen bleek de Uitgeest voorhoede over een goede schotvaardigheid te beschikken. Bij I.E.V. wilde het niet vlotten, temeer omdat Nieuwenhuizen slecht reageerde als linksbinnen. Doortas tendheid van Schavemaker in samenwer king met J. de Jong gaf hem gelegenheid met een tam schot via den paal gelijk te maken (11). Hierop volgden aardige spel momenten, nu ook I.E.V. los kwam. Vijf minuten voor de rust ontstond een goede aanval. Weer zette Schavemaker flink door en schoot tegen doelman Knap aan, die even tevoren bij het verwerken van een schot den bal over de doellijn had gebracht, doch welk doelpunt niet werd geconsta teerd. Den terugspringenden bal schoot Schoorl zuiver in, maar om onbegrijpelijke redenen werd ook dit doelpunt geannuleerd. Direct na de hervatting kwamen de gast heeren in de meerderheid, doch gebrek aan schotvaardigheid deed de voorhoede op nieuw falen. Na ongeveer 15 minuten werk te Uitgeest zich los met gevaarlijke vleugel- aanvallen. I.E.V. nam echter weer het ini tiatief en thans drong de achterhoede te ver op. Dit werd noodlottig. Een Uitgeestuitval in goede combinatie benutte de middenvoor en passeerde Van Tunen na bijna een half uur keurig (12). Twee minuten daarna gaf Schavemaker het antwoord; omspeelde doelman Knap en scoorde (2—2). Tien mi nuten voor tijd, toen Uitgeest eenmaal ra kelings had overgeschoten, trapte Schave maker opnieuw in, waarbij een back op de doellijn wegwerkte, ;doch de bal kwam bij Nieuwenhuizen. Deze scoorde onberispelijk, maar weer werd ook dit zuivere doelpunt niet toegekend. Hoe de arbiter hier buiten spel constateerde is onbegrijpelijk, want de back stond nog steeds op de doellijn. Ten slotte was dit voor I.E.V. de derde maal „pech". Teneinde zijn fout eenigszins te herstellen gaf de scheidsrechter op enkele meters voor het doel kophoog, maar dit mocht niet baten, zoodat de I.E.V.ers, welke den resteerenden tijd zwaar in den aanval waren, zeer gedupeerd waren, vooral daar nu A.D.O. de beste kansen zijn geboden. propaganda-bijeenkomst i. e. V. De R.K. Sportvereeniging I. E. V. hield Zaterdagavond in het R.K. Verenigingsge bouw haar tweede bijeenkomst, teneinde de propaganda voor de vereeniging, die steeds groeiende is, te stimuleeren. Wat de eerste avond speciaal voor de af- deeling athletiek, nu omvatte deze alle leden die dan ook in grooten getale aanwezig waren Na de opening door den algemeenen voor zitter, den heer B G. Luttikhuizen, die zijn voldoening uitsprak over de opkomst, lieten enkele'dames van de afdeeling gymnastiek onder leiding van mej. Van Batum eenige vrije oefeningen met rhythmische bewegingen zien. De heeren der athletiek-afdeeling ver toonden daarna enkele brugoefeningen, als ook op den bok en den grond. Groote aan dacht was er voor de rol- en acttractieve duikoefeningen, die wel studie hebben ver eischt. In aansluiting op deze grondgymnastiek lichtte de voorzitter toe, dat verschillende vereenigingen zich hierop steeds meer gaan specialiseeren, waardoor de toesteloefeningen verdrongen worden. In een vlot betoog sprak kapelaan J. M. J. Keet, geestelijk adviseur, over „Sport en Sterren" en zeide, dat jeugd en sport be schouwd kunnen worden als tweelingbroers. De spreker toetste de sport aan de geschie denis van enkele heiligen, van wie hij o.m. noemde Philippus Nerius, de H. Ignatius en Giovanni Bosco, beter bekend als Don Bosco. Een .sportief christendom geeft blijheid en heiligheid: tegenstellingen zijn er niet. De Heiligen zijn zelfs daarbij voorgegaan. Sport kan voeren naar een hooger ideaal, maar ook tot een lager peil. Hoe sport dienstbaar is te maken aan een hooger ideaal liet kapelaan Keet duidelijk uitkomen in de beschouwing door de achterhoede, middenlinie en voor hoede te vergelijken met de Latijnsche woor den contine, soustine en agredi. Deze betee nen (zelf) beheerschen, volharding eri aan vallen. Aan de hand van deze beteekenisvolle woorden gaf de spreker verschillende voor beelden uit de H. Schrift, alsmede van een boeiend verhaal. Alle drie deze vormen in de sport hebben hun eigen speciale onder scheiding, waarvan agredi de meest aantrek kelijke is, daar hierbij de expansiezucht om tot daden over te gaan veel gelegenheid biedt. Doch allereerst moet aan agredi de beteeke- nis worden gehecht zich persoonlijk aan te vallen om een juiste sportiviteit te betrachten. Kapelaan Keet was sterk overtuigd dat in de 1. E. V. en in l*t algemeen de katholieke sportvereenigingen een katholieke atmosfeer moeten uitademen, temeer als de kunst van agredi wordt verstaan. Spr. wees er ver volgens op de katholieke sport op de juiste wijze te beoefenen en daarin nimmer het katholieke geloof te verloochenen om voorts aan te sporen, tot ernst in de sportbeoefening. „Bij eiken wedstrijd", gaf kapelaan Keet den nadrukkelijken wensch te kennen, „moet ook door de I.E.V.'ers getoond worden tot een katholieke sportvereeniging te behooren." Agredi is aanvallen, en dit kan ook door in de wereld een katholieke levenshouding te proclameeren om tevens daardoor de sport dienstbaar te maken aan het eeuwig belang. De voorzitter' bracht kapelaan Keet voor zijn aandachtig beluisterde rede dank en hoopte, dat de leden van I. E. V. alle in den uitgesproken geest zouden handelen. watervliet 2 geslagen. Het is de reserves van de korfbalvereeni- ging „Watervliet" op eigen terrein aan den Munnikenweg te Beverwijk niet mogen ge lukken het tweede twaalftal van Sport Ver eent 2 uit Santpoort te bedwingen, doch moest zelfs een verdiende nederlaag incasseeren. Voornamelijk hadden de groen-gelen te kampen met een glad veld, dat veel afbreuk deed aan het tempo en het ook de schutters niet gemakkelijk maakte Desondanks speelde S. V. 2 zeer verdienste lijk, vooral toen de voorsprong, welke Water vliet genomen had werd te niet gedaan In de tweede opstelling bleek de schotvaardig heid van den S. V.-aanval beter te zijn dan die van Watervliet. De Santpoorters voerden den stand op tot 1—3. De vakverwisseling bracht thans een beter spel van de Velsenaren teneinde hierdoor te trachten nog gelijk te maken. Wel wist Watervliet nog een keer de korf te vinden, maar verder kwam de ploeg ook niet. S. V. 2 won verdiend. Zooals was verwacht, deed het derde twaalf tal van Watervliet het beter tegen Oosthoek 2, eveneens op eigen terrein. De Velserploeg slaagde er in den Haarlem mers een flinke nederlaag toe te brengen. De eindstand werd 5-j-2. Ook de beide adspiranten twaalftallen van Watervliet hebben zich goed geweerd, door hun wedstrijden te winnen. De uitslagen waren: Watervliet bOosterkwartier c 40. Oosterkwartier dWatervliet d 25. niet doorgegaan; De ontmoeting tusschen Halfweg en Kin- heim in 3 B, welke te Halfweg zou worden gespeeld, kon geen doorgang vinden. De bij zondere omstandigheden. welke aanleiding waren, dat een groot deel van de Velsenaren niet konden vertrekken, terwijl een ander deel de reis naar de suikerstad nog wel kon doen waren hiervan de oorzaak De volkomen onvolledigheid van Kinheim's elftal liet dus niet toe, dat er werd gespeeld. SANTPOORT Jaarvergadering T.V.S. Het bestuur der Turnvereeniging Santpoort heeft dezer dagen besloten om de 19de jaar vergadering Donderdag 24 Februari te houden in het Jeugdhuis aan de Burgemeester En- schedélaan. De uitgebreide agenda vermeldt naast de gebruikelijke jaarverslagen, de aan vulling van het reglement en de behandeling van het programma der technische commissie voor het komende seizoen. De periodiek aftre dende bestuursleden A. W. Volmerf B. Suur- Iand en mej. W. Th. Bakker stellen zich her kiesbaar. WASCHGOED ONTVREEMD. Een bewoonster van Santpoort deed bij de politie aangifte van diefstal van wasch- goed uit den tuin achter haar huis aan de Kerkerinklaan. Goede zege van Terrasvogels. Bloemendaal verloor met 3A Het spel van Terrasvogels was Zondai feheel anders dan een week daarvoor tegei '.Y.B.B. De Santpoorters wisten het tegei Bloemendaal steeds open te houden ei boekten aldus, hoewel er invallers voor Vai Gelder en De Ruiter waren, een 30-over- winning. Terrasvogels had zelfs nog ovei pech te klagen, daar schoten van den mid denvoor door lat en paal onschadelijk wer den gemaakt. De voor- en achterhoede van Bloemen daal waren niet sterk. De middenlinie mef Potharst aan het hoofd, was het beste deel van de ploeg der gasten. Het open spel van de Vogels, waarin Zaal en Goedhart, een belangrijk aandeel hadden, had trouwens zoo'n goede uitwerking op het Santpoorter elftal, dat Bloemendaal er vrijwel niet aan te pas kwam. Wel toonde Bloemendaal nu en dan een opleving, maar de achterhoede van Terrasvogels verwerkte die weinige aanvallen bijzonder goed. De wedstrijd was tien minuten oud toen Voorting, die de plaats van Van Gelder innam, den bal van De Jonge kreeg toegespeeld en geen mo ment aarzelde (1—0). Met een goed schot bracht Ta'oernal den stand op 20. Na de rust was Terrasvogels door ver zorgd plaatsen en positie kiezen steeds in den aanval. Paal en lat behoedden het doel van Bloemendaal voor een debacle. Dui delijk bleek, dat de Santpoorter middenlinie goed op dreef was; vooral Van Vliet en Goedhart waren hun plaats waard. Met De Jonge als stopperspil was het elftal dan ook hecht. Na een half uur scoorde De Jonge met een zuiver hoog in den hoek geplaatsten bal (3—0). Dit doelpunt was, evenals het eer ste en tweede, onhoudbaar voor De Waard. Terwijl Terrasvogels in den aanval was, floot scheidsrechter H. Schmidt uit Amster dam, die correct leidde, voor de laatste maal in deze pittige ontmoeting. DE LAGERE ELFTALLEN. Terras vogels 2 verloor den uitwedstrijd tegen V.V.B. 2 met 41. De ontmoeting D.E.M. 4Terrasvogels 3 kon wegens de vele zieke spelers bij Terrasvogels, niet doorgaan. Verder waren de uitslagen: WB a (adsp.) tegen Terrasvogels a 51; Terrasvogels b— D.E.M. d, 10 en D.E.M. cTerrasvogels c, 0—2. BEVERWIJK SchagenBeverwijk 2—1. Het is Beverwijk niet mogen gelukken den lastigen uitwedstrijd tegen Schagen te winnen, ofschoon de kans even groot was als de overwinning van Schagen. De Wij kers waren echter zwaar gehandicapt door met vier invallers te moeten uitkomen. Reeds na vijf minuten weet N.N. een goed aangegevén bal in het Schagennet te depo- neeren. Daarna komt Schagen iets beter in den aanval en 'de eerste helft is ongeveer een half uur oud, als zij den gelijkmaker weten te scoren, echter na driemaal den bal te hebben ingeschoten, welke door den Wijker-keeper steeds wordt v°--«-'t'-'irneerd. Rust 11. Na de rust gaat de strijd geajK op en wie het gelukkigste is wordt overwinnaar en daar de Wijkers door hun invallers min der constant spelen, wordt tenslotte door Schagen de overwinning behaald. Maar de Wijkers geven den strijd niet op. om een verdiend gelijk spel te forceeren, maar ge lukken doet het niet en met de kleinst mo gelijke overwinning moeten de Schaars genoegen nemen. Uitslagen: Beverwijk 2Concordia, uit gesteld: Bev. 3DSÏC 2, 32. Junioren: Beverwijk aKinheim a, 5—7. Zaterdag: Kennemers eBeverwijk b, 0—0. K.F.C.Kennemers 72. Een slechte beurt van de Kennemers. JJe groote Koogsche heeft tegen de Ken nemers geen halve maatregelen genomen en door een groote zege getoond dat 't haar ernst was om het tot een kampioenschap te brengen. Tot aan de rust wisten de Bever- wijkers nog goed partij te geven, doch na de rust lag het elftal hopeloos uit elkaar en kon zelfs de anders zoo hechte Kennemers- defensie het niet houden. Voor de rust ging het zoo hoopvol, want niets weeg er op, dat K.F.C. het zoo gemakkelijk zou krijgen. Een voorzet van Verbeek werd dooi een der backs half geraakt en v. d. Bos liep den bal in het net, 01Enkele goede kansen gingen hierna nog verloren door treuzelen en het leek er op dat de Kogers niet in staat waren te doelpunten temeer daar N.N. er goed in was. Eindelijk een minuut of acht voor de rust maakte Molenaar voor K.F.C. gelijk en hiermee bleek tevens de tegen stand gebroken. Kok gaf de thuisclub een 21 voorsprong met de rust. Na de hervatting zagen wij een ontstui- mig aanvallend K.F.C. en de Kennemers hadden op het zware veld alle moeite zich staande te houden. Tien minuten na de rust was het weer Molenaar, die voor K.F.C, den stand op 31 bracht en vrij kort hier na was het Lamin, die er 41 van maakte. De Kennemers liepen naar hun vorm te zoeken en terwijl in de achterhoede een misverstand ontstond, schoot Molenaar fraai no. 5 langs N.N. Nog was het den Zaankanters niet genoeg want na enkele slappe Kennemers-aanval- len maakte Lamin het halve dozijn vol, 6-1. Het tempo zakte nu iets en Bleeker kon met een goeden kopbal uit een voorzet van rechts het'zde tegenpunt maken, doch ook K.F.C. scoorde door midvoor Molenaar nog eens. Het einde kwam met een verdiende overwinning voor de Koogers. Alom. Victrix 2Kennemers 2, 23] Kenn. 3EDO 3, 32; Santprt 3Kerm.4 21; Kenn. Jun. BBloemendaal A, 43; EDO BKenn. C, 15; Santpoort adsp. a— Kenn a, 15; IEV aKenn. b, 40; Kenn cBeverwijk b, 00.

Haarlemsche Courant | 1944 | | pagina 3