ADVIEZENv VOEDINGSRAAD Dierenvrienden exposeeren. Opening der konijnen- en pluimvee- tentoonstelling der Vereeniging van sportfokkers „Haerlem". Het interieur van het Gemeentelijk Con certgebouw heeft gedurende enkele dagen een ware gedaanteverwisseling ondergaan, want ruim 3200 konijnen en kippen zijn er in de diverse zalen ondergebracht. Door een der gelijk groot aantal geëxposeerde dieren heeft de Vereeniging van Sportfokkers „Haerlem" een buitengewone prestatie geleverd. Bij de openi welke Vrijdagavond in tegenwoor- dighe t van talrijke genoodigden plaats had, kwam „dit duidelijk tot uiting. De '2ëer G. Ligtenberg hield als voorzitter een inleiding en bracht zijn dank voor de wel willende medewerking van velen, waardoor de omvangrijke voorbereidende werkzaam heden op vlotte wijze werden afgewerkt. Sinds Maandag toonde een staf helpers zijn activiteit en dit was geenszins overbodig, want het indeelen, keuren en herbergen der duizenden logé's in één gebouw was geen gemakkelijke taak. Ook de heer W. Wassink, voorzitter van het hoofdbestuur van den Ne- derlandschen Konijnenfokkers Bond uitte waardeerende woorden aan het adres van de diverse commissies en de sportfokkers van „Haerlem". Spr. bewonderde het vele, dat in zoo'n korten tijd werd verricht. De opdracht voor de Bondstentoonstelling werd op Hemel vaartsdag aan „Haerlem" gegeven en sinds dien is er hard gewerkt. Spr. merkte hierbij op, dat ook de dames hun aandeel hebben in het welslagen der expositie. De heer Wassink dankte voor de hartelijke ontvangst en feli citeerde de Vereeniging met het uitmuntende succes. Als blijk van erkenning bood spr. namens de N. K B. mevrouw Ligtenberg een fraaie bloemenmand aan en opende de ten toonstelling. De heer H. Rosendahl waarnemend voor zitter van den Raad van Beheer herdacht allereerst den overleden voorzitter J. Bach en constateerde vervolgens, dat de tentoon stelling onder de huidige omstandigheden een ongewoon evenement is. De enorme moeilijk heden van het transport uit alle deelen van het land, het reizigersvervoer en de zaal ruimten bleken geen bezwaren te zijn. Een „konijnenpakhuis" is een schrikbeeld, doch de keurig ingerichte tentoonstelling van „Haerlem" kan een uitstekende propaganda voor deze interessante liefhebberij worden genoemd. Spr. besloot met de veelbeteekenen- de woorden: „Er is een prestatie geleverd, waar heel sportfokkend Nederland trotsch op kan zijn Door het gezelschap genoodigden werd ver der een rondwandeling langs de duizenden dieren gemaakt, waarmede geruimen tijd was gemoeid. De geëxposeerde exemplaren boden een ongekende verscheidenheid: de Tans, de Angora's, de Papillons, de Vlaamsche reuzen en andere rassen hadden aller aandacht Honderden hanen en kippen vulden een der bovenzalen met hun luid gekraai en gekakel Hier ontplooide zich als het ware een levende kleurenfantasie der natuur: De Langshan, de Hollandsche krielen, de Sebricht krielen, de Goud Duckwing. de Lakenvelders, de Goud- pellen en de Hollandsche witkuiven: al deze soor*?n vormden slechts onderdeelen van de gevarieerde pluimveerevue. Bovendien waren de marmotten vertegenwoordigd. Tenslotte mogen ook de fraaie stands van de Du'vengroeD en de Dierenbescherming niet c ermeld blijven. De vereeniging „Haer lem" zal stellig in de toekomst de resultaten van haar arbeid mogen ervaren, want bij menigen dierenvriend wordt de belangstelling voor ne foksno-t gestimuleerd GEEN VESTIGING VAN MEUBÏLEE- RTNGSBEDRIJVEN ZONDER VERGUNNING Blijkens publicatie in de Staatscourant van 2 Februari is op grond van de Vestigingswet Kleinbedrijf 1937 de vestiging, overneming en uitbreiding van een meubelmakersbedrijf. een kleinhandel in meubelen, een meubel- stoffeerdersbedrijf, een woningstoffeerders bedrijf, een behangersbedrijf en een klein handel in behangselpapier, zonder vergun ning van de Kamer van Koophandel en Fa brieken verboden. Dit beslu't is op 2 Februari in werking ge treden. EEN PAARD GESLACHT De Economische politie was op het spoor gekomen van het clandestien slachten van een paard. Het gevolg was, dat drie slagers knechten in arrest zijn gesteld. Uitre;kinq distributiebescheiden. Voor de uitreiking van distributiebeschei den is het Maandag de beurt aan het restant van de letter K vanaf Kot en La t.m. Liet. Hoofdredacteur: F. C. Derks. Haarlem, Chef van Dienst en Binnenland. S. R. Kuiper, Haarlem, Sport en Stad: A. Overmeer, H'stede. Buiten land: J. C. van der Laag, H'stede. Nieuws en reportage voor Velsen en omgeving: J. J. E. van Baarsel, Santpoort. Advertenties: W. van Om men, Heemstede. Zóó goedzóó mooi, zóó goedkoop,. kunt ge het zelf toch nieti Onzichtbaar ophalen van ladder» STOPPEN WASSCHEH VORMEN Uw kou&en. biin*n éen dag, els nieuw terug» Onze jervice w *oor U EEN UITKOMST I Wij stoppen ook Heerensokken Gr. Houtstraat 34, Amsterdamstraat 54, Gen, Cronjéstraat 45 en Heemslede, Binnenweg 76 Haarlem spaarde. Negen millioen gulden bij de Spaarbank ingelegd. Op het postkantoor Haarlem en ressort werd gedurende het jaar 1943 in de Rijkspostspaar bank ingelegd 9.266.492 en terugbetaald 4.711.040. Het aantal inlagen bedroeg 79267 en, dat der terugbetalingen 39176. Het aantal nieuw uitgegeven boekjes bedroeg 6010. Bij vergelijking van deze cijfers met het jaar 1942 blijkt, dat gedurende het afgeloopen jaar 4.245.602 meer werd ingelegd en 647.781.40 terugbetaald. Het bedrag der inlagen bedroeg per maand 700.000; de maand Mei was de record- maand met 1.211.542.31; het maandelijksche bedrag der terugbetalingen bedroeg 400.000 Aan de meerplaats der „vliegnnde wal- visschen". Een vliegboot is na het be geleiden van een convooi in de Zwarte Zee teruggekeerd. Mecaniciens en de ver zorger der wapenen beginnen met hun werk in de aan den steiger gemeerde BV 138. (PK Fiedler O/H P. c) Handel in gebruiksvee wordt verboden. Onlangs is bekend gemaakt, dat maatrege len getroffen zullen worden ten einde paal en perk te stellen aan de rundveeprijzen, die, on der den invloed van speculatieve overwegin gen, veel te hoog waren geworden. Blijkens een officieele publicatie, die belanghebbenden nader kan inlichten, kondigt het Bedrijfsschap voor Vee en Vleesch aan, dat de handel in gebruiksvee zal worden verboden. Er blijft gelegenheid om gebruiksvee af te zetten in het raam van de verplichte veelevering, even wel tegen getaxeerde prijzen. Oproep voor Rijksduitschers. Aan allen, ^die de Duitsehe nationaliteit bezitten en toldusver nog geen vragenlijst hebben ontvangen, wordt aangeraden on verwijld bij de Ortsgruppe waaronder zij ressorteeren of bij het Deutsche Kreiswirt- schaftsamt een vragenlijst te gaan halen. Deze lijst moet duidelijk leesbaar (met blokletters) ingevuld en aldaar weer wor den ingeleverd. Zij, die verzuimen een der gelijk formulier in te vullen komen niet in aanmerking voor een nieuwe levensmidde lenkaart, die begin Maart zal worden uitge reikt. H.O.V.-VOLKSCONCERT. Dinsdagavond zal de Haarlemsche Orkest Vereeniging een volksconcert geven, dat verzorgd wordt door het Rotterdamsch Phil- harmonisch Orkest onder leiding van Eauard Flipse. Op dit concert zal de violist Jan Keessen, concertmeester van het Con certgebouw-Orkest, zijn solistische mede werking verleenen. Het concert wordt ge opend met „Saul en David" van Joh. Wa genaar, waarna een uitvoering volgt van „La Tragédie de Salomé" van Florent Schmitt. Na de pauze zal Jan Keessen met begeleiding van orkest het vioolconcert in D gr. terst Op. 77 van Joh. Brahms ten gehoore brengen. KORT NIEUWS Te Vroomshoop is brand ontstaan in de afdeeling zagerij van De Groot's hout bouw, welke weldra zulk een omvang aan nam, dat de brandweren van Almelo. Den Ham, Wier-den en Dcdemsvaart te hulp ge roepen werden. De zagerij met alle zich daarin bevindende machines werd geheel verwoest. Belendende perceelen kregen eenige schade. Te Amersfoort klom een 2-jarig jonge tje in de ouderlijke woning op een stoel. Het kind sloeg achterover en greep zich tijdens zijn val vast aan een pan met kool, welke op de kachel stond. Het kreeg oen inhoud van de pan over het lichaam en is in het ziekenhuis aan de opgeloopen brand wonden overleden. Het gemeentebestuur van Hilversum heeft maatregelen getroffen om het schoei- selvraagstuk te bestrijden en wel door het invoeren van een klompendistributie. Thans is men ook overgegaan tot de distributie van nieuwe klompen, waartoe een verorde ning is afgekondigd. Allereerst komen in aanmerking voor een klompenbon zij. die kunnen aantoonen zonder behoorlijk schoei sel te zijn, de schooljeugd en zij, die reeds vroeger klompen droegen. Te Amsterdam is een 13-jarige jongen, die in de Willemsluizen bezig was met het vastzetten van een boot, met zijn linkerbeen tusschen een stalen kabel geraakt, waardoor dit lichaamsdeel is afgekneld. Bioscoopnieuws van deze week. PALACE: „De vrouw der zonde". Het is niet zoo erg, als men, afgaande op dezen titel, van de vrouwelijke hoofdfiguur in deze Italiaansche film zou denken. Haar „zon de" bestaat hierin, dat zij door haar echtge noot, een misdadiger, gedwongen wordt, haar bekoorlijkheden te gebruiken, om 'n ingenieur het geheim van een belangrijke uitvinding te laten ontstelen. Zij wordt echter verliefd op den ingenieur en zou graag samen met hem een nieuw en beter leven beginnen, maar haar echtgenoot wil haar niet vrij laten. Zij ziet geen anderen uitweg dan zelfmoord, maar de ingenieur weet deze wanhoopsdaad op 't laat ste oogenblik te verhinderen. Als dan boven dien haar huwelijk met den misdadiger on wettig blijkt te zijn, staat niets het geluk der gelieven meer in den weg. De ten onzent vrijwel onbekende Italiaan sche actrice Viveca Lindfors speelt de hoofd rol wat traag en vlak. Gustav Diesl, haar tegenspeler, heeft tal van goede momenten, al lijdt zijn spel ook door het eenigszins lang zame tempo van deze overigens onderhouden de en soms spannende film. Sj. Kuiper. LUXOR: „Dr. Crippen aan boord". De geschiedenis van dr. Crippen, die na de beschuldiging zijn vrouw te hebben vermoord met zijn geliefde in vermomming de vlucht neemt en tenslotte in volle zee wordt gear resteerd, moet op authentieke feiten berusten. Aan het begin van de film wordt hiervan melding gemaakt onder de toevoeging, dat plaats, tijd en namen gewijzigd zijn. Het ontbreekt niet aan emotie in deze rol prent en met spanning volgt men de handelin gen van den geheimzinnigen hoofdpersoon, de onvermoeide naspeuringen van een schrande- ren politie-inspecteur (René Deltgen) en ten slotte de sensationeele tafereelen in de recht zaal, waar de waarheid in het mysterie-Crip- pen aan het licht komt. Rudolf Fernau heeft in zijn creatie van Frank Crippen een waarlijk diabolisch karakter gelegd en om deze figuur een sfeer van „Unheimlichkeit" geschapen, die slechts verbroken wordt in de oogenblikken van teeder samenzijn met zijn geliefde (Ger- trud Mayen), de eenige, die tot de ontknooping in Crippen's onschuld blijft gelooven. Doordat sommige scènes vrij abrupt op elkaar volgen, wordt het vermoeden gewekt, dat op willekeu rige wijze eenige coupures zijn aangebracht, hetgeen het origineel uiteraard niet ten goede is gekomen. In het voorprogramma een gekleurde teeken film, waarin op humoristische wijze de strijd van de gemeenschappelijke dieren tegen Rein tje de Vos in beeld wordt gebracht. H. Voskuil. WEDER VERTOONINGEN: „Het geval Styx" in Frans Hals en „Een vrouw gaat naar de tropen" in Moviac. DE JOURNAALS. In het buitenlandsche nieuws ziet men o.a. opnamen van den Führer bij een bezoek aan een schilderijententoonstel ling, een demonstratie in Frankrijk tegen het bolsjewisme en verder flitsen uit een lucht gevecht tusschen Duitsehe en Amerikaansche vliegtuigen. In het binnenlandsche journaal zijn aardige momenten opgenomen uit een te Amsterdam gehouden éénpansmaaltijd. De kunstenaar Toon Pluymers toont op instructieve wijze hoe een ets tot stand komt en tenslotte memo. reeren wij een inspectie te Schalkhaar van jonge politiemanschappen. „ALS MANNEN LIEGEN". De Kluchtspelers in het Rembrandth-Theaetr. Het stuk, waarmee de Kluchtspelers deze week den Rembrandt-bezoekers eenige vroo- lijke uren bezorgen, staat op vrij wat hooger pijl dan „Pas op je vrouw", dat zij de vorige maal vertoonden. „Als mannen liegen" is een oude Duitsehe klucht, waarvan de inhoud moeilijk na te vertellen is, omdat de verwik kelingen legio zijn. De geschiedenis speelt zich af ten huize van een rentenier, die min of meer tot razernij gedreven wordt door het voortdurende lawaai, dat uit de naastgelegen feestzaal „Amor" tot in zijn woning door dringt. Hij belooft aan een jongen advocaat de hand zijner dochter, als deze hem wil helpen bij zijn pogingen, de feestzaal te doen verdwij nen. Maar dan komt een notaris hem vertellen dat hij door een erfenis zelf eigenaar van de Amor-zaal geworden is! En om dit feit voor zijn familie te verbergen, fantaseert hij er maar wat op los, hetgeen tot allerlei dwaze complicaties aanleiding geeft. Piet Kohier maakt van den rentenier een kostelijke figuur, die door woord en gebaar de lachers op zijn hand heeft. De overige leden van het gezelschap leveren eveneens verdienstelijk spel en vooral Frans Nienhuys Kees van Dam en Kalman Knaack dragen niet weinig tot de vroolijkheid bij. Sj. Kuiper. Wegen in Den Kout afgesloten. De Burgemeester van Haarlem brengt ter openbare kennis, dat op last van de Duitsehe Weermacht zijn afgesloten voor voetgangers alle wegen in den Haarlemmerhout, waaron der begrepen zijn de Fonteinlaan, de Herte- kamplaan en de Hertekampweg en het ge deelte van de Dreef varr de Hazepaterslaan tot de Fonteinlaan, doch met uitzondering van de Spanjaardslaan, de Hildebrandlaan, de Ooster- houtlaan en den Kleine Houtweg. JUBILEUM C. J. KLUMPER. Vandaag is de heer C. J. Klumper, bank werker bij de Centrale Werkplaats, vijf en twintig jaar in dienst van de Nederlandsche Spoorwegen. Op het bedrijf is hij toegespro ken door zijn chef, die een geschenk onder enveloppe met een oorkonde aanbood. Van het personeel ontving hij een schemerlamp. Den verderen dag bracht de jubilaris in huiselijken kring door. ER WERD TE VEEL GEVRAAGD. Tegen een caféhouder, die drank tegen een te hoogen prijs verkocht, is proces-verbaal opgemaakt, tegen een fabrikant van weck- flesschen, die te veel vroeg voor deze artike len, tegen een groentenhandelaar, die den prijs van witlof verhoogd had, tegen een Haarlem mer, die snijkoeken te duur verkocht en tegen een verkooper en kooper van petroleum zon der bon. DISTRIBUTIEBONNEN UITKNIPPEN EN BEWAREN. 08 Aardapp. 07 Aardapp. 07 Toeslag 08 Toeslag 07, 08 Beschuit 035, 036 Algem. Aardappelen Aardappelen Aardappelen Aardappelen Beschuit Bloem Boter B14, C14, D14, E14 Reserve Brandstoffen 15 t.m. 19 BV Brandst. Periode 5, 6, 7, 8 Brandst. 20 t.m. 22 BV Brandst. 11, 12, 13, 16, 17 KF Brandst. Brood 07, 08A Brood Brood 07, 08B Brood Bak en braadvet 07B Boter Eenheidszeep 0ö3 Algem. Gort D12, E12 Reserve Gort 038 Algem. Havermout 037 Algem. Jam 041 Algem. Kaas (40 plus of vol vette kaas) 039 Algem. Kinderdrankpoeder C13 D13, El3 Reserve Margarine Margarine Melk Rijst Scheerzeep Suiker Suikerwerken 08A Boter 07A Boter 07. 08 Melk El2 Reserve R01 Tabak 040 Algem. 08 Versnap. Suikerwerken of chocolade 07 Versnap. Rundvet 06A Boter Taptemelk 07, 08 Taptemelk Tabaksart. 07. 08 Tabak Vervangingsm. 04? Algem. Vleesch 07. 08A Vleesch Vleesch 07, 08B Vleesch Waschpoeder 034 Algem. Waschpoeder D10. D10, E10 Reserve 2 kg. 19 Febr. 2 kg. 12 Febr. 1 kg. 12 Febr. 1 kg. 19 Febr. 70 gr. 19 Febr. 70 gr. 19 Febr. 125 gr. 19 Febr. 1 eenh. 31 Dec. 1 eenh. 30 Apr. 1 eenh. 29 Febr. 1 eenh. 30 Apr. 400 gr. 19 Febr. 100 gr. 19 Febr. 100 gr. 19 Febr. 1 rants. 19 Febr. 250 gr. 19 Febr. 125 gr. 19 Febr. 125 gr. 19 Febr. 250 gr. 19 Febr. 100 gr. 19 Febr. 300 gr. 19 Febr. 125 gr. 4 Mrt. 125 gr. 19 Febr. 1lit. 19 Febr. 250 gr. 19 Febr. -15 gr. 29 Apr 500 gr. 19 Febr 100 gr. 19 Febr. 100 gr. 19 Febr. 100 gr. 4 Mrt. VA lit. 19 Febr. 1 rants. 19 Febr. 1 rants. 19 Febr. 100 gr. 19 Febr. 25 gr. 19 Febr. 1 rants. 19 Febr. 1 rants. 19 Febr, VAN DEN VET OP DEN BOTERHAM EN IN EEN WARMEN MAALTIJD. Ditmaal bestaat het normale vetrantsoen voor de helft uit margarine en voor de helft uit bak en braadvet. De beste verdeeling hiervan in de huishouding is: margarine op den boterham, vet in den war men maaltijd. Voor degenen, die hun vetrantsoen precies in tweeën deelen voor den boterham en voor het warme eten, zal deze maatregel weinig verschil uitmaken, mits zij er aan denken het warme eten en vooral de jus warm te gebruiken omdat het vet bij afkoeling gauw stolt en dan op het bord achterblijft. Is men gewend het grootste deel van het rant soen op den boterham te smeren, dan is het vet daar ook voor te gebruiken. Het moet echter eerst smeerbaar gemaakt worden. Een pittig boterhamsmeersel met vet. 10 gr of meer vet, 4 aardappelen, 1 ui, peper- surrogaat, nootmuskaatrussogaat, zout. Het uitje snipperen en in het vet bakken in de koekepan. De aardappelen fijn wrijven en eenige minuten met het vet meebakken onder voortdurend roe ren. Het aanbaksel aan de pan telkens meeroeren. Het smeersel zéér pittig maken met peper en nootmuscaat en zout en liefst warm op den bo terham smeren. Stroopjes vet op den boterham. 25 g. vet zachtjes smelten, doch niet heet laten worden, Van het vuur af 3 of meer lepels stroop erdoor mengen en de massa onder geregeld roe ren (om te voarkomen dat het vei zich afscheid) koud laten worden. Smeersel van vet met kunsthoning. 25 g. vet zachtjes smelten. Van het vuur af 6 lepels of meer vaste of vloeibare kunsthoning er doormengen en de massa onder geregeld roeren koud laten worden. RADIO-PROGRAMMA ZONDAG 6 FEBRUARI 1944. HILVERSUM I, 414.4 M. 7.30 Gram.muz. 8.00 De zin van het boer-zijn. 8.15 Progr. Overz. 8.30 Gram.muz. event. Sport nieuws. 8.35 Gram.muz. 8.45 Godsd. Uitz. 9.00 B NO Nieuws. 9.15 Zondagmorgen zonder zorgen. 10.00 Kleine kostbaarheden (I). 11.00 Scandinavia. 11.30 De stem der S.S. 11.40 Gram.muz. 11.45 Voor waarts kameraden. 12.00 BNO Nieuws en act. praatje. 12.15 Beiaardbespeling en Kamerorkest „Ars Nova et Antiqua". 12.45 Als ik 't voor "t zeggen had. 13.00 Viool en piano. 13.30 De schijn werper. 14.00 Nederlandsch programma. 15.00 Hel wekelijksche luisterspel. 15.45 Een winterdag 16.30 Orgelspel. 16.55 Sportuitslagen. 17.00 Recht door zee. 17.30 Melodieën uit een uitstalkast. 18.15 Nederlandsche volksklanken. 19.00 BNO Nieuws. 19.10 Spiegel van den dag. Van 19.15 af alleen voor de Radio-Centrales. 19.15 Sport van den dag. 19.30 Der Vetter aus Dingsda. Ca. 21.15 Piano spel. 21.30 Theo Uden Masman. 22.00 BNO Nieuws en act. beschouwing. 22.1524.00 Luchtig avond programma. HILVERSUM II, 301.5 M. 10.00 Godsd. Uitz. 11.00 Symphonisch Ochtend concert. 12.00 BNO Nieuws en act. praatje. 12.15 Het Amusementsorkest en gram.muz. 13.00 Toe spraak. 13.15 Populair operaconcert. 14.00 Voor de jeugd. 14.30 Orkest Malando en Gram.muz. 15.15 Vroolijke samenzang. 16.00 Pianovoordracht. Ca. 16.30 Orkestwerken van Joh. Brahms. 17.30 Het, landhuis aan het Bergmeer (luisterspel). 18.15 Zie programma Hilversum I. 19.00 BNO Nieuws. 19.10 Dansmuziek. 20.00 oZekilcht. 20.15 Roemeensch Orkest Gregor Serban. 21.00 Licht klassiek con cert. 21.45 Avondwijding. 22.00 BNO Nieuws, en act. beschouwing. MAANDAG 7 FEBRUARI 1944. HILVERSUM I, 414.4 M. 6.45 Ork van den Duitschen Arbeidsdienst. 7.00 BNO Nieuws. 7.10 'Ochtendgymnastiek. 7.15 Ork. van den Duitschen Arbeidsdienst. 7.40 Spori- nieuws. 7.50 Progr. Overz. 8.00 BNO Nieuws. 8.15 Ochtendconcert. (Van 8.458.50 Voor de huis vrouw) 9.00 Lichte klassieke strijkkwartetten. 9.45 Godsd. Uitz. 10.00 Ork. John Kristal en duet- jes. 11.00 Voor de kleuters. 11.30 Omroepkerk- orgel 12.00 Almanak. 12.15 Theo Uden Masman. 12.45 BNO Nieuws. 13.00 Land en Volk brengt 13.05 De Melodisten en solist. 14.00 Zang, viool, piano en clavecimbel. 15.00 Godsd. Uitz. 15.15 Elck wat wils. 16.45 BNO Nieuws. 17.00 Voor de jeugd. 17.20 Salonorkest 18.00 BNO Friesch praatje. 18.05 Viool, altviool en cello. 18.45 Politiek weekpraat- je. 19.00 BNO Nieuws en act. beschouwing. Van 19.15 af alleen voor de Radio-Centrales. 19.15 Zang en piano. 20.00 Het Omroep Symphonie-or- kest en solist. Ca. 20.50 „De brave Hendrik in eere hersteld" 21.15 Het Omroep Symphonie-orkest. 21.45 Zang en piano. 22.00 BNO Nieuws- en cult, berichten. 22.15 Instrumentale soli. 23.00 De Ber liner Lehrergesangverein. 23.1524.00 Licht orkest concert. HILVERSUM II, 301.5 M. 17.00 Operettefragmenten. 18.00 Ork Boyd Bach- man. Ca. 18.40 Musetteorkest en soliste. 19.00 B NO Nieuws en-act. beschouwing. 19.15 Voor de jeugd 19 20 Concert. 20.15 De slag bij Terheide 20.30 Lichte koorzang. Ca. 21.10 Ork. Joan Lancé. 21 45 Avondwijding. 22.00 BNO Nieuws- en cult, berichten.

Haarlemsche Courant | 1944 | | pagina 2