I] MUIDEN Autobus versus vrachauto. In de middaguren reed een Stormvogels autobus komende uit IJmuiden, in de richting van Velsen, De chauffeur moest aan een vracht auto voorrang verleenen, maar verzuimde dit, waarna een aanrijding volgde. De bestuurder van de vrachtauto liep een bloedende hoofd wond op en moest zich voor een geneeskundig onderzoek in verbinding mei dokter Ooster- wijk stellen. De materieele schade was aan zienlijk. De politie heeft proces-verbaal opge maakt. „Haarlem" door politie-elftal verpletterd (110). Tien doelpunten in 45 minuten! Dat de onlangs tot de politievoetbalcompe- titie toegelaten ploeg van de Haarlemsche Politie-brandweer, B.S.H., niet in de „hoofd klasse" thuis hoort, is in den wedstrijd tegen Velsen, die op het Kinheim-terrein werd ge speeld, wel gebleken. De Haarlemmers hadden een 11-0 nederlaag in ontvangst te nemen, hoewel hun doelman zeer goed werk deed. In de tweede helft, dus in vijf en veertig minuten, hebben de Velsenaren niet minder dan tien goals gemaakt, zoodat van een doelpunten- regen kon worden gesproken Enkele weken geleden had Velsen reeds een vriendschapelijken wedstrijd tegen B.S.H. ge speeld en met 2-0 gewonnen. Aangezien deze ontmoeting niet voor de competitie gold, kwam Velsen met enkele reserves uit. Ditmaal was de ploeg echter volledig; zij bestond uit: doel: Best; achter: Wittebrood en Dekker; midden: Van Woudenberg, Verwoerd en Kamerbeek I; voor: Wielinga, Bakker, Bakkum, v. d. Leur en Ninaber. Toen er nog slechts enkele minu ten was gespeeld, werd Kamerbeek gebles seerd, zoodat hij genoodzaakt was uit te val len. In zijn plaats ging Zeiss zich weren. Vooral voor de rust werd er .zeer matig gespeeld. De Velser voorwaartsen leken elkaar niet te begrijpen. De ruststand was hierdoor slechts 1-0. In de tweede helft toonde Velsen wat het in zijn mars heeft. Haarlem werd hier door volkomen lamgelegd, hetgeen moge blij ken uit het feit, dat Best slechts driemaal den bal in handen kreeg. Haarlem had een goeden spil (een E.D.O.-man), maar de voorhoede wist zijn werk niet productief te maken. Een kv/artier voor het einde, toen de stand 8-0 was, verliet de B.H.S.-doelman wegens een onderlinge onsportieve kwestie het terrein, waarna zijn plaats door een der backs werd ingenomen. Gezien de zwakke verhouding kunnen we van Velsen geen uitblinkers, noe men. Het goede spel van Verwoerd mag ech ter wel even worden gememoreerd. Na tien minuten doelpuntte Ninaber uit een voorzet van Bakkum onhoudbaar. Wielinga poogde ook te scoren, doch schoot tegen den keeper, die een corner veroorzaakte. Wielinga plaatste hieruit goed voor, doch Bakkum mistë en Ninaber schoot naast. Tien minuten na de rust nam Ninaber^ een hoekschop waarna Bakker den bal onhoudbaar inkopte. Na een hard schot van Bakkum werk te de keeper onvoldoende weg, zoodat Wielin ga den stand op 3-0 kon brengen. Een keurig staaltje van samenspel tusschen Wielinga en Bakkum deed Ninaber scoren; dezelfde speler nam den bal even later uit het middenveld mede en maakte 5-0. Na enkele minuten loste Ninaber van 30 M. afstand een ouderwetse hen „kogelbal", (6-0), waarna door goed samen spel nog goals werden gemaakt door v. d. Leur, Ninaber, Bakkum (tweemaal achtereen), Wielinga en Bakkum. Burgerlijke stand. Geboren: A. H. J. M. v. Gooi, z., Burg. En- schedelaan 77, Santpoort. J. Slager, d.. Tus- schenbeeksweg 67, IJmuiden. H. G. F. Smak man, d., Kluyskenslaan 3, Santpoort. B. Klep per, z., Kerkerinklaan 21, Santpoort. W. G. de Rooij. d., Gr. Hout- of Koningsweg 62, Velsen- N. L. H. Blom, d., Hagelingerweg 13, Sant poort. J. H. G. Blanken, z., Heidestraat 6, IJmuiden. P. R. G. Huljboom, z, Rijksweg 112, Velsen. J. Kruiswijk, z., Gr. Hout- of Konings weg 280, Velsen-N. H. J. Hessels, d., v. Dalen laan 45, Santpoort. J. F. Müller, d., Harddra verslaan. 39, Santpoort. Overleden: G. v. Zelf, 62 j., echtg. van C. M. Arisz, Prineestraat 26, Velsen-N. W. de Vries," 64 j., echtg. van J. Kohier, Burg. En- schedelaan 27, Santpoort. rHILATELIE. De geanimeerde ruilavonden van de post zegelvereniging IJmuiden en omstreken vinden regelmatig voortgang. Zoo wordt Vrijdag 11 Februari een ruilavond georga niseerd in het St. Fidelisgebouw aan den Zeeweg, hoek Willemsbeekweg, te IJmui- den-Oost, ten gerieve van de in het „sper gebied" wonende verzamelaars. Aanvang 7 uur. Voor de in Beverwijk en omgeving woon achtige verzamelaars wordt een soortge lijke avond gehouden op Maandag 14 Febr. in een zaaltje van het "Witte Kruis Badhuis aan de Baanstraai te Beverwijk, begin even eens om 7 uur. Naast de uitwisseling van nieuwtjes en de onderlinge ruil, koop en verkoop, staat een veiling op het program ma, terwijl voor het eerst sinds geruimen tijd ook weer een verloting gehouden zal worden. Ongetwijfeld zal hef dan ook op beide avonden niet aan de noodige belang stelling uit verzamelaarskringen ontbreken. TEGENPARTIJ LEENDE KEEPER Het vijfde heerenelftal van de hockeyclub Strawberries moest Zondag voor de compe titie tegen Fit 3 spelen. De tegenpartij was echter zonder keeper naar Santpoort geko men, zoodat goede raad duur leek. Er werd evenwel een eenvoudige oplossing gevon den: Fit „leende" een doelman van Straw berries! Dat Strawberries veel waarde aan spor tiviteit hecht is bekend. Het bleek ook dit maal. De Fit (Strawberries-)doelman ver dedigde zijn heiligdom keurig en eerst in de laatste minuut kon Strawberries 4 scoren, waarmede laatstgenoemd elftal een 1Cl over winning behaalde. Bridge-competitle De Gieteling. De bridge-competitie van De Gieteling is nu ten einde en het koppel Zandbergen Christophersen is kampioen geworden. In afd. B zijn, zooals te verwachten was, SwierVisman met den eersten prijs gaan sleepen. Veel is er niet veranderd, alleen hebben RodenbergRiderikhof zich toch nog aan de degradatiewedstrijden onttrok ken. Zij zijn nu als tiende geëindigd. De degradatiecandidaten zijn de heer en mevr. Gregouir en de heeren De Weersv. d. Berg. Zij zullen spelen tegen SwierVis man en VermeulenSchuurman, die in afd. B resp. eerste en tweede zijn geworden. In Afd. A hebben de heer en mevr. Gerssen het meest constant gespeeld. Regelmatig hebben zij de vijfde plaats bezet en ook in het eindklassement zijn zij nog vijfde. In de B-groep zijn het de eerste prijswinnaars, die van de tweede ronde af steeds boven aan hebben gestaan. In groep A zijn nu eerste: 1. Zandbergen Christophersen 558; 2. Vogelzangde Jong 582; 3. Maandagv. Ommeren 587; 4. v. d. Wees—de Waard 601; 5. GerssenGerssen 6036. v. d. BroekHeynen 606; 7. Ho- gerheideWislon 617; 8. ManteMolenaar 619%; 9. KroonsbergSchouten 623%; 10- Rodenberg-Ric'derikhof 657%; 4. Gregouir- Gregouir 665; 12. De Weersv. d. Berg 672. In afd. B is het nu zoo geworden: 1. SwierVisman 461; 2. VermeulenSchuur man 505%; 3. Westerwal-Warmelink 518%; 4. Keyserde Sonneville 524; 5. Nieuweri- huizenNieuwenhuizen 548; 6. Koeter Mulder 549%; 7. JonkerPloeger 559; 8. HagenJongkind 573: 9. AdelaarSint 578. 10. VerhagenBrussen 579%; 11. Bach Kockx 597; 12. v. d. Heydev. Onsenoord 604%. Strawberries weerde zich. Het spel van het eerste dames-elftal der hockeyclub Strawberries viel in den thuis wedstrijd tegen Alkmaar, welken de gasten met 0-1 wonnen, weer tegen. De ploeg is ge heel uit vorm en ook het zelfvertrouwen is zoek, hetgeen duidelijk in het spel tot uiting kwam. Een en ander is te betreuren, want de prestaties waren in het begin van dit seizoen zeer hoopvol en het kampioenschap lag dan ook binnen het bereik. De kans op den eere- titel is na de nederlagen van den laatsten tijd niet meer in eigen hand. Een verrassing was de 0-2 overwinning van het eerste heeren-elftal van de Aardbeien in den uitwedstrijd tegen O. K., welke te Amster dam werd gespeeld. Strawberries vertrok met twee invallers, die echter hun plaatsen ten volle waard waren. Na een fiksche wandeling dwars door de hoofdstad werden de sticks met die van de Amsterdammers gekruist. In de eerste helft gaf G. Bleeker zijn club met een prachtig schot de leiding; de bal lag al achter den O.K.-keeper voor deze er erg in had De achterhoede van O.K., vooral de rechtsback, was uitstekend. De Aardbeien liepen nogal eens in de buitenspelval. ook al, doordat zij niet aan zoo'n klein terrein gewend zijn. Tot de rust bleef de stand 0-1. In de tweede helft vonden de Strawberries nog eenmaal het net en wel door J. van Randt- wijck, die indirect uit een strafcorner scoor de. Hoewel ook O.K. dikwijls in den aanval was, slaagde deze er niet in zijn achterstand te verkleinen. Aan beide zijden overheersch- ten de verdedigingen, zoodat met 0-2 het einde van dezen pittigen wedstrijd kwam. Het tweede dameselftal van Strawberries klimt nog steeds omhoog op de ranglijst; dit maal won het zoowaar den thuiswedstrijd tegen het sterke B.D.H.C. 6, dat bovenaan stond (2-1). De laagste damesploegen haalden ook weer enkele puntjes binnen, hetgeen uit de uitslagen blijkt: Strawberries 3Alliance 1 1-5; Strawberries 4Rood Wit 5 2-2; Straw berries 5Ever Swift 4 1-1 en B.D.H.C. c Strawberries b 1-1. Strawberries 2 (heeren) zorgde ook dezen keer voor een stevige overwinning. H.B.S. 2 verloor op eigen terrein met 0-4. De eerste helft, die door de Aardbeien met tien man wérd gespeeld, bracht geen doelpunten. In de rust arriveerde een invaller, die Strawberries, compleet, maakte en toen bleek het hek al spoedig van den dam te zijn. Voor de compe titie werden verder de volgende ontmoetingen door de heeren gespeeld: Strawberries 5 Fit 3 1-0 en B.M.H.C. cStrawberries a 5-0. De oefenwedstrijd tusschen Strawberries 4 en Strawberries 6 (heeren) werd een hockey-lesje voor de nieuwelingen. Het vierde elftal won met 7-1. PERSONALIA. Geslaagd voor het kantoordiploma stenogra fie de dames H. Vos, M. W. Brakenhof, W. C. van Galen, H. Th. Donker (met lof), J. C. Cottaar en W. H. Kooiman. VELSEN De H.A.V. „Suomi" groeit. Nu het athletiekseizoen weer voor de deur staat en reeds, met ingang van 15 Fe bruari officieel de athletiekwedstrijden in den lande worden geopend is een terugblik op hetgeen onze plaatselijke athletiekver- eeniging de H.A.V. „Suomi" in de ruim twee jaren van haar bestaan tot nu toe heeft gepresteerd, de aandacht waard. Allereerst mag dan gewezen worden op den gestadigen bloei van Suomi, die aan de basis van de oprichting, namelijk de be langstelling voor de athletiek opwekken, deze interesse in daadwerkelijke beoefening omzetten en de training zoodanig te doen zijn, dat elke andere vereeniging kan wor den geëvenaard, alles heeft bijgedragen. Ongetwijfeld moest van niets iets gemaakt worden en hoewel dit zeker niet zonder moeilijkheden is gegaan, mag thans de sti mulans van de Vereeniging „Hoogoven- Staten", maar ook de enthousiaste kern van Suomi-leden, die hun club als een persoon lijk belang beschouwen, tot den grooten steun aan den groei der vereeniging worden genoemd. Dit is tevens een bewijs voor de zich immer uitbreidende populariteit. Ook in dameskringeri ontstond daardoor een sterke drang om athletiek te gaan be oefenen. Het toenmalig bestuur beschouwde in het licht van het principe der oprichters, de oprichting van een dames-athletiekclub als een plicht en stimuleerde deze, zoodat, dank zij de voortreffelijke leiding van het oud- Minerva-lid, den heer Fr. v. d. Ree, ook bij het zwakke geslacht deze mooie sport meer en meer ingang vond. Overduidelijk is deze opvatting zeer vruchtdragend gebleken in de afgeloopen periode. S.ipds de oprichting kunnen eveneens de dames-athleten op een stevige kern bogen. De ervaringen van het vorige seizoen deed de besturen van de toen nog afzonderlijk werkende dames- en heeren-athletiekclubs besluiten een fusie aan te gaan, waartoe om hiervan vrucht bare resultaten te hebben een krachtig be stuur werd benoemd, dat volkomen tegen de veeleischende taak is ongewassen. Sedert deze fusie (28 Sept. 1943) is reeds veel tot stand gebracht. Geen moeite is ge spaard de vereenigingsgedachte op een hooger peil te brengen en aan de innerlijke organisatie zijn verbeteringen aangebracht. De training, die zoovele zorsen baarde, ge zien het groote aantal leden, is een zeer belangrijk onderdeel geworden. Suomi beschikt nu over een technische staf, welke haar taak volkomen verstaat en is gevormd uit de heeren G. Postma Sr., K. Roelofs. J. v. d. Klooster, F. L. v. d. Ree en J. v. Wijngaarden, die de leiding onderling zoo hebben verdeeld, dat zij er voor kunnen zorgen, dat tijdens de training, zoowel bij de dames als de heeren uitsluitend de ath- let.iekgedachte een rol speelt. Zooals uiteraard niet anders mogelijk is, heerscht bij Suomi een prettige geest en tracht het bestuur door allerlei nuttige con tactbijeenkomsten den onderlingen band nog te verstevigen maar tevens om het enthousiasme "in goede banen te houden. Dat het werk van Suomi groote waardee ring heeft, is wel bewezen door de mede werking van de gemeente Velsen, welke het ideale Burgemeester Rijkenspark te Sant poort voor haar buitentraining beschikbaar stelde. Deze geste vindt, gezien de deelname van een flink aantal leden op Zondagmor gen, groote erkentelijkheid. De indoor training, die Dinsdagavond van 8.15 tot 9.15 uur voor dames en Woensdag avond van 7 tot 9.15 uur voor de drie hee- rengroepen in het gymnastieklokaal der Chr. School te Velsen-Noord gehouden wordt, kenmerkt zich ook steeds door een prettigen geest tijdens de lang niet gemak kelijke oefeningen. Veel is reeds geschreven over de wed strijdresultaten van het vorige seizoen, zoo dat kan worden volstaan met de herinne ring aan een vijftal door de Suomi-dames- en heerengroepen georganiseerde wedstrij den, die alle groote belangstelling trokken en aan de invididueele en vereenigingsprij- zen, welke in tal van wedstrijden werden behaald, waaruit vastgesteld kan worden, dat de H.A.V. „Suomi" in de athletiekwe- reld een bekende klank heeft gekregen. Goede verwachtingen. Kon in een voorgaande beschouwing de oprichting van de H.A.V. „Suomi" en de daaruit voortgevloeide resultaten worden belicht, ook het toekomstbeeld, in verband met het nieuwe seizoen, geeft voldoende stof, dit nader te bezien. Onder de 175 werkende leden, welke Suo mi thans telt, schuilen zeer goede krachten. Bij de dames noemen wij o.m. mej. A. E. van Eek en mevr. T. Martensv. Leeuwen, die verleden jaar op de 100 m uitstekende resultaten boekten en de dames E. G. Buis, A. Palmen, T. de la Bie en T. Vermeulen e.a. die tot de goede sprintsters behooren. De jeugdige A. G. Blötevogel sprong toen 4.16 m ver, hetgeen een opmerkelijke pres tatie was, terwijl mevr. C. v. d. ReeKlein o.m. voor Suomi in de A-klasse discuswer pen uitkwam. Ook voor de heeren worden met spanning de resultaten van de wintertraming tege moet gezien. Verwacht wordt, dat de lange afstandlooper J. Weenink zich geheel van zijn inzinking zal hebben hersteld. Echter mogen ook nieuwe krachten in aanmerking komen om in het volgende seizoen proeven van bekwaamheid af te leggen, waaruit dus nieuwe sterren kunnen ontstaan. B. Been tjes, J. Kooiman, W. Kramer, R. Hoffmanns en A. Schenk hebben een goede oefening achter zich, terwijl de steeds in uitsteken den stijl loopende J. v. Wijngaarden even als zijn jongere broer U. v. Wijngaarden, die verleden jaar een belofte voor de toe komst inhield, zeker nog mooie prestaties kunnen verrichten. Op het gebied van de sprint maakte "J. v. d. Heide een heel goeden indruk door verleden jaar direct van de C- naar de A-klasse over te gaan en voorts zijn er nog J. v. d. Klooster en de opkomende Gé Win kel en andere leden, welke in opkomst zijn, die zeker in het komende seizoen van zich zullen doen spreken. Van de werpers zijn het K. Groen en G. Postma Sr., die op dit terrein uitstekende resultaten behaalden. De sterke aanwas van nieuwe leden, zoo wel dames als heeren, vordert echter een afwachtende houding in hoeverre nieuwe lichtpunten voor Suomi naar voren komen. Daar het bestuur den goeden gang van zaken niet wil forceeren, wordt er voor ge waakt, dat het hoofddoel niet uit het oog wordt verloren. Suomi krijgt overigens een druk seizoen in verband met te organiseeren wedstrijden Op het programma staan c.m. de jaarlijk- sche tweekamp SuomiD.E.M., de ontmoe ting van de Suomi-dames met die van de A.V. „Lycurgus" te Krommenie, een drie kamp voor damès en heeren met nader aan te kondigen vereenigingen en verder de persoonlijke- en clubkampioenschappen van Kermemerland voor beide groepen, die in twee wedstrijden wonden verwerkt en ten slotte de organisatie van den Mulierloop door Beverwijk. Tha:_s onder één leiding vereenigd, onder BEVERWIJK Harddraverijvereeniging „Beverwijk". Eén van onze meest bekende vereenigin gen de Harddraverijvereeniging „Bever wijk en Omstreken" hield Woensdagavond haar belangrijke jaarvergadering in het Kennemer Hotel, welke flink bezocht was. De voorzitter, de heer A. Blom Hzn., schetste in zijn opening weinig optimisme aan den dag te kunnen leggen daar 1943 de vereeniging haar kortebaandraverij niet kon houden. Speciaal dankte de voorzitter voor zijn medewerking Beverwijk's burgemees ter. In treffende woorden werd het overlij den van den heer Joh. N. Tromp herdacht, die gedurende 5 jaar en zelfs op zijn ziekbed zijn geheele persoon en werkkracht aan de vereeniging heeft gegeven. Staande werd den overledene posihume eer bewezen. Voorts wijdde de voorzitter speciale aan dacht aan het stimuleerende werk van den heer Ru^, die op zoo voortreffelijke wijze het ledental heeft doen uitbreiden. De no tulen ondergingen geen verandering en werden goedgekeurd. Het uitgebreide jaarverslag, dat thans verzorgd was door den heer C. Berg, ver meldde, dat voor de eerste maal sedert 1914 de kortebaandraverij te Beverwijk geen doorgang heeft kunnen vinden, daar de autoriteiten de hiertoe vereischte toestem ming onthielden. De vele bemoeiingen van het bestuur in dezen en de buitengewone medewerking van den burgemeester, den heer J. B. van Grunsven mochten niet sla gen. Vervolgens gaf 't een overzicht van 't kortebaanseizoen. dat ondanks er f 6000 meer uitgeloofd werd dan in 1942, nu niet bepaald gunstig was, daar vele factoren, o.a. de slechte vervoersmogelijk heden, tegenwerkten. Evenals de voorzitter memoreerde het jaarverslag het overlijden van den secretaris, den heer Joh. N. Tromp, terwijl het ledental al een zeer goede vor dering had gemaakt. Dank zij het vele werk van den vetera »n der vereeniging, den heer E. Rus, is het aantal gestegen van ruim 400 tot 560 en breidt zich nog steeds uit. Het jaarverslag besloot met den wensch dat de Harddraverijvereeniging dit jaar haar 50-jarig bestaan op luisterijke wijze mag vieren, temeer cjpar dit samenvalt met het 20-jarig jubileum van voorzitter Blom. Het jaarverslag van den penningmeester, den heer mr. J. A. B. Sanders, was in mi neur gesteld, doch desniettemin kan met vertrouwen de toekomst ook met het finan- cieele gedeelte worden tegemoet gezien. De heer Sanders werd voor zijn keurig beheer gedechargeerd. De kascommissie 1944 zal bestaan uit de heeren D. Schram Jr.. Jac. Langendijk en J. Klein. De aftredende bestuursleden, de heeren F. Pleeging en H. Blom werden bij accla matie herbenoemd, terwijl in de vacature, ontstaan door het overlijden van den secre taris, den heer Joh. N. Tromp, met groote meerderheid van stemmen de heer C. Berg zich zag gekozen, welke zijn benoeming aanvaardde. Onder de ingekomen stukken was o.m. een schrijven van het Centraal bestuur in verband met het gouden jubileum ten aan zien van de kampioensdraverij. Bij de bespreking van de te houden Ju bileum-draverij kon de voorzitter mededee- len, dat, indien zich geen bijzondere ge beurtenissen voordoen, de Harddraverijver eeniging „Beverwijk" haar traditioneele en thans feestdraverij op 3 Augustus 1944 zal organiseeren. De voorzitter stelde voor aan dezen feest dag een prijzenlijst te verbinden van niet minder dan f 5500 totaal, hetgeen ongetwij feld een stimulans voor de deelname aan de draverij zal beteekenen. De heer Rus dankte voor de hem ge brachte hulde voor zijn ledenwerving. Aan het slot dezer vlotte bijeenkomst dankte de voorzitter namens het bestuur voor het genoten vertrouwen en sprak den wensch uit, dat dit jaar de jubileumdra verij wel mag doorgaan. ECONOMISCHE RECHTER Woensdagmorgen verscheen de Beverwijker J. Ooievaar voor den Haarlernschen economi- schen rechter. Hem was ten laste gelegd, dat hij zich op 15 October aan een clandestiene Slachting zou hebben schuldig gemaakt. O. zou een schaap met een hamer hebben gedood. Het vonnis tegen O. luidde conform den eisch 6 maanden gevangenisstraf met aftrek van het voorarrest van 3 maanden en 2 weken. SANTPOORT BEROEP ONTVANGEN. Onze plaatsgenoot, de heer J. A. de Visser, theol. candidaat en hulpprediker bij de Ned. Herv. Gem. alhier, heeft een beroep ontvan gen van de Ned. Herv. Gem. van Lathum (Geld.) voorzitterschap van den heer P. C. Bais, kunnen goede resultaten in het nieuwe sei zoen niet uitblijven. Ongetwijfeld zal het huidige actieve bestuur het ideaal van de oprichters, n.l. de belangstelling voor ath letiek in daadwerkelijke beoefening omzet ten, zoo breed mogelijk doorvoeren. Dit zal voor onze omgeving zeker een groote voor uitgang beteekenen. Want ontegenzeggelijk is de athletiek, die zulk een veelzijdigheid biedt, een mooie sport, die de moeder is van alle sporten. Teneinde het seizoen reeds voor te berei den worden Zondag op het Sport Vereent- terrein fe Santpoort onderlinge wel strijden voor de dames- en heerenleden gehouden. Ten slotte vermelden wij nog, dat het huidige bestuur van de H.A.V. „Suomi" be staat uit de heeren: P. C. Bais, voorzitter; H. J. Klaver, 2e voorzitter; P. Grüteke, Deken Waarestraat 60 Beverwijk, secretaris; A. Sint, Pelsstraat 34 Velsen-N., wedstrijd secretaris; T. Westerwal, penningmeester en de heer en mevr. F. L. v. d. Ree en C. v. d. ReeKlein, commissarissen.

Haarlemsche Courant | 1944 | | pagina 3