<%r' IJMUIDEN Stormvogels' laatste thuiswedstrijd. V.S.V. op bezoek bij Emma. De Stormvogels komen, voor de compe titie althans, morgen voor het laatst op „eigen" terrein in actie. D.F.C., de aloude fiordsche club, komt dan op bezoek en dat kan tot besluit van het competitie-seizoen nog een aardige wedstrijd worden, daar Stormvogels en D.F.C. reeds menige inte ressante ontmoeting tegen elkaar gespeeld hebben. In haar laatste ontmoeting tegen D.W.S. leden de Vogels een 41 neder laag. Deze uitslag had zeker minder „spre kend" geweest, als Kraak onder de lat had kunnen blijven staan, want hoe aardig Snoeks ook voldeed, het vertrouwen der achterhoede had een schok gekregen. We hopen daarom voor de blauwwitten. dat hun doelman morgen weer van de partij zal zijn. Maar zelfs dan is het voor ons nog de groote vraag, of de eerste overwinning op eigen terrein zal behaald worden. Voor een gelijk spel doen we 't ook graag. Na haar koude douche tegen Blauw Wit komt V.S.V. in actie tegen Emma. Merk waardig genoeg klopte deze Dordsche 1ste klasser Zondag Blauw Wit in Amsterdam met 3-7-2, waaruit blijkt, dat met de Dordte- naren niet te spotten valt. Trouwens dit weet V.S.V. uit eigen ondervinding ook, want op 31 October kon V.S.V. slechts met 10 de overwinning behalen. In zoo verre treft V.S.V. het, dat Emma na haar zege op Blauw-Wit niet meer in degradatie-gevaar verkeert, want was dit wel het geval, dan zou dit ongetwijfeld Emma tot den grootst mogelijken tegen stand prikkelen. Toch gelooven we niet, dat V.S.V. 2 punten rijker huiswaarts zal kee- ren, hoogstens met één. Santpoort zou Zondag K.F.C. ontvangen, maar daar Haarlem D.H.C. op bezoek krijgt, werd eerstgenoemde ontmoeting uitgesteld, 't Zou nu wel aardig zijn en voor de Santpoort-kas voordeelig wanneer de Koogers thans op bezoek kwamen op den dag, dat zij kampioen konden worden! Ook de Terrasvogels hebben bet trotsche Helder-record ongeslagen te zijn op eigen terrein niet "kannen breken: Met 41 moesten zij de eer aan de thuisclub laten, die in de 9 gewonnen thuiswedstrij den het mooie doelgemiddelde van 3110 behaalde. Daar de Vogels nu nog slechts één wedstrijd rest, zijn zij morgen vrij. In verband met de onderste plaats zal nu hun belangstelling wel uitgaan naar T.Y.B.B. D.T.S., BloemendaalH.F.C. en Schoten Kinheim. De Velsenaren kunnen dus morgen hun gemeentelijke zustervereeniging een goeden dienst bewijzen door Schoten „er onder te houden". Zelf hebben de Kinheimers trou wens ook belang bij deze ontmoeting, want theoretisch bieden hun 15 punten hun nog geen zekerheid, daar Schoten en Bloemen daal, om ons maar tot de twee laagst ge plaatsten te bepalen, het nog tot 16 punten kunnen brengen. Gemakkelijk is de opgave der Kinhei mers, om van het in gevaar verkeerende Schoten te winnen, niet, in de eerste plaats omdat een (Schoten-) kat in het nauw rare sprongen kan maken en Helder heeft dat reeds ondervonden door op 30 Januari met 43 te verliezen en voorts om het feit, dta het spel van Schoten den Kinheimers niet bijster schijnt te liggen: Het vorige sei zoen boekten zij slechts één winstpunt en op 31 October j.l. konden zij het wederom niet tot een overwinning brengen. We be reiden ons daarom maar op een gelijk spel voor, waarmee Kinheim zich zelf trouwens reeds in veilige haven gebracht zou hebben. De droom van elk rechtgeaard I.E.V.-er is Zondag wreed verstoord: Kansloos werd hun club door de Heemskerksche concur rente met 30 geklopt, zoodat I.E.V. thans 4 verliespunten meer heeft dan A.D.O. Ge heel uitgeschakeld behoeven de Velsenaren zich natuurlijk nog niet te rekenen, immers zij zelf moeten nog maar 3 en A.D.O. 5 wed strijden, w.o. tegen het sterke Uitgeest, spe len, doch dat wij veel voor I.E.V.'s kansen geven, moeten wij ten stelligste ontkennen. Morgen is I.E.V. vrij, maar toch is de ko mende Zondag voor hen van belang, omdat A.D.O. bij Uitgeest op bezoek gaat. V.V.B. deed Zondag buitengewoon ver standig door C.S.V. met een stevige neder laag huiswaarts te zenden. Goed zoo, V.V.B.-ers, dat is de manier, om niet op de onderste plaats te komen. Als jullie dat spelletje morgen ook tegen Zeevogels uit halen en dat kan, want de Egmonders presteerden tot dusver al heel weinig dan zijn jullie aardig uit de verdrukking vandaan. Het kansje van Stormvogels 2, dat toch al bitter klein was, is na het gelijke spel tegen Kennemers 2 wel heelemaal verkeken. Het zal nu toch al raar moeten gaan, als de Wijkers het niet halen. Stormvogels 2 is morgen vrij, terwijl V.S.V. 2 bij W.F.C. 2 op bezoek gaat. Als 't even vlotten wil, kunnen de V.S.V.-ers deze ontmoeting winnen. Santpoort 2 is de gast van R.C.H. 3. We vreezen, dat de roodfcroeken een nederlaag tegemoet gaan. Geld uit kantoor ontvreemd. Een inwoner van Haarlem, die alhier werk zaam is, heeft bij de politie aangifte van dief stal van een bedrag aan geld uit een kantoor lokaal van een firma in IJmuiden-West ge daan. Er wordt 250 vermist, welk bedrag in een metalen kantoorkast werd bewaard. Er wordt een onderzoek ingesteld. Fiets uit rijwielzaak verdwenen. Hoe brutaal de zwijntjesjagers zijn is dezer dagen weer eens te IJmuiden-Oost gebleken. Een onbekende is er in geslaagd zonder te worden opgemerkt, een rijwielzaak binnen te gaan. Hij wist zich met een fiets uit de voeten te maken. De politie heeft het geval in handen. Van een lantaarn tot een pak tabak. Wat er werd gevonden. In het tijdvak van 4 tot en met 10 Februari werd bij de politie aangifte van de volgende gevonden voorwerpen gedaan: een electrische lantaarn, een zilverbon van 1; een sierspeld, een fluweelen kindertaschje, een nikkelen schakelarmband met steentjes, een bruine motorhandschoen, een kinderportemonnaie met rozenkrans, een donkerblauwe alpinomuts, een portemonnaie, een overjasje, een wantje, een huissleutel, een bruine heerenhoed met de •initialen J. d. R., een textieltoeslagkaart, een bruine muts, een want, een leege fietstasch, een handschoen, een vulpen,een portemonnaie met zilverep rozenkrans, een paar grijze wan ten, een bril en een pak tabak. Aan het hoofdbureau van politie, Tiberius- plein, zijn eiken werkdag van elf tot twaalf uur en van vier tot vijf uur, 's Zaterdagsmid dags uitgezonderd, inlichtingen te bekomen. VISCHPRIJZEN VAN" DONDERDAG. Gr. tarbot f8,50f8, kl. tarbot f5f3,50, gr. griet f5, kl. griet f2,50, kabeljauw f2,20f2, gr. gul f 1,65f 1,53, kl. gul f 1,35, kl. middelschol f 2,50, kl. schol 2e soor t f 2. idem 3e srt. f 0,80, idem 4e srt. f 0,50, kl. schar f 0,30, visclhpuf f 0,10, bot f 1, alles per kg. VELSEN „SUOMI" BEGINT HET SEIZOEN. Bij den aanvang van het nieuwe athletiek- seizoen organiseert de H.A.V. „Suomi" Zon dag te Santpoort in de omgeving van het terrein der korfbalvereeniging „Sport Ver eent" onderlinge wedstrijden, welke te 11 uur zullen beginnen. Op verzoek van de leden, zoowel dames als heeren zijn de af te leggen afstanden als volgt: Dames: A-klasse 750 M.; B-klasse 500 M.; meisjes 400 M.: Heeren: A-klasse 4000 M. B-klasse 2000 M.; C-klasse 1500 M. en Junioren 1000 M. De volgorde, waarin wordt geloopen is: Heeren B„ Dames B, Heeren C, Meisjes, Ju nioren, Dames A en Heeren A. Voor deze wedstrijden bestaat niet alleen onder de leden groote belangstelling, maar zeker ook bij de vele Suomi-vrienden. Als bijzonderheid kan nog worden vermeld, dat de meisjes T. Blöte- vogel en T. Albers het zelfs zullen wagen om uit te komen, respectievelijk bij de Dames A. en B. groepen, waardoor bewezen is, dat goede training ook goede prestaties in het vooruitzicht stelt. HANDBALVEREENIGINO „IJMOND". Het blijkt, gezien vooral de prestaties van de laatste weken, met de Handelbalvereenl- ging IJmond nog steeds goed te gaan. Dit komt in de eerste plaats wel door den pret- tigen geest, welke bij de clubgenooten heerscht, maar bovendien wegens de groeiende belangstelling voor de handballers. Dit had tot resultaat, dat tijdens de huidige handbal competitie in district West A, afdeeling Noord- Holland van den Ned. Handbalbond met vier elftallen wordt-gespeeld en wel twee dames- en twee heerenploegen. De behaalde successen vooral van den laat- sten tijd geven dan ook reden tot optimisme, waartoe zeker de beide damesploegen veel hebben bijgedragen in het loopende seizoen, dat voor beide elftallen al buitengewoon gunstig is. Voor het tweede in de derde klasse A be staan zelfs kampioenskansen en mochten de resultaten van de resteerende wedstrijden bijzonder goed worden, dan zijn deze kansen heel groot. In de tweede klasse B. laat ook het derde dames-elftal zich behoorlijk gelden en voor deze ploeg is eveneens de bezetting van de bovenste plaats niet geheel kansloos, doch dan zullen ook alle krachten moeten worden ingespannen. Het eerste heeren-elftal. dat verleden jaar zoo goed op dreef was, heeft het in den aan vang van deze competitie minder ooed ge maakt en thans zijn de resultaten van de laatste wedstrijden in de 2e klasse B. zeer fraai, waaruit een opgang valt te bespeuren. Slechts vijf wedstrijden moeten nog worden gespeeld en hierin ligt de kans de positie op de ranglijst zoodanig te verbeteren, dat een eervolle plaats wordt verkregen. In dezelfde afdeeling speelt ook IJmond- heeren II, welke ploeg uiteraard door de om standigheden zeker een klasse te hoog is in gedeeld en het daardoor veel moeilijker heeft. Indien echter gespeeld wordt met de weten schap, dat het elftal vrij moet blijven van de onderste plaats, zal deze ploeg, zooals thans reeds het geval is, zich zeker handhaven. Voor Zondag zijn op het Adrichem-terrein te Beverwijk de volgende belangrijke wedstrij den voor de beide heeren-ploegen vastge steld: IJmond I—Concordia 2 en IJmond 2 Vooruit, terwijl de IJmond-dames vrij zijn. GROEIENDE BELANGSTELLING VOOR ATHLETIEK. Het jaarverslag van het District Noord- Holland der Ned. Athletiek Unie geeft weer, dat de belangstelling voor de beoefening der athletieksport sterke is toegenomen, waarbij vooral onze plaatselijke athletiekvereeniging de H.A.V. „Suomi" over het afgeloopen jaar bijzonder veel heeft bijgedragen. Voor Suomi is het ongetwijfeld een prachtig succes van ledenaanwas geweest, daar deze vereeniging met haar ledental (dat reeds veel grooter is dan in de opgave vermeld) onder de 47 aan gesloten vereenigingen in Noord-Holland de zevende plaats bezet, terwijl de athletiek afdeeling van D. E. M. te Beverwijk de tiende plaats bezet. De volgende cijfers (tusschen haakjes de stand van verleden jaar) geven de ledentallen van bovengenoemde opgave weer. Suomi, Velsen 112 (63), D.E.M.. Beverwijk 78 (81), I.E.V., Velsen 41 (36) en Turnlust, Beverwijk 14 (12). SANTPOORT TERRASVOGELS HEEFT RUSTDAG- Terrasvogels heeft Zondag een rustdag.Voor hedenmiddag vermeldt het programma: I.E.V.a Terrasvogels a, Terrasvogels bD.E.M. b en V.V.B. d—Terrasvogels c. Al deze wedstrijden beginnen te half vier. Bijkantoor Autobevrachtingsdienst. In verband met de bijzondere plaatselijke omstandigheden is in het perceel Wüstelaan 11 te Santpoort een tijdelijk bijkantoor van den Autobevrachtingsdienst en de R.C.M. geves tigd, waar degenen, die het kantoor in het versperde gebied niet kunnen bezoeken, voor taan terecht kunnen. Ongetwijfeld zal blijken, dat met deze regeling in een behoefte is voor zien. Het bijkantoor is gisteren geopend. Geldkistje uit slaapkamer gestolen Bedrag van ƒ300.ontvreemd. Een inwoner van Santpoort deed dezer dagen een onaangename ontdekking. Hij stelde vast, dat een onbevoegde in deachterslaap kamer van zijn huis was geweest en zich van een daar staand geldkistje met ongeveer 300 e.a. papieren had meester gemaakt. Er is aan gifte bij de politie gedaan. Deze stelt een onderzoek in. 8EVFRWIJK V. V. B. SPEELT VRIENDSCHAPPELIJK. Daar de Voetbalvereeniging „Beverwijk" haar terrein Zondagmiddag voor den wed strijd tegen K.V.V. zelf gebruiken gaat, kan de Voetbalvereeniging „Breesaap", welke hier gastvrijheid geniet, van dit sportveld geen ge bruik maken voor de vastgestelde ontmoeting tegen Zeevogels uit Egmond. Teneinde dezen dag niet onbenut voorbij te laten gaan, daar genoemde ontmoeting voor 4 C dus is uitge steld, zal V.V.B. naar de Haarlemsche 4de klasser Vliegende Vogels gaan, om in een vriendschappelijken wedstrijd elkander te ont moeten. V.V.B. heeft de voorhoede weer een wijziging doen ondergaan, zoodat thans de oude vleugelspelers weer op hun vroegere plaatsen staan. V.V.B. vertrekt met: doel: N.N.; achter: C. v. d. Bosch en P. Clots: midden: G. v. d. Veldt, H. Lantsink en P. Vlietstra; voor: G. Zand bergen, L. Spruit, J. Bravenboer, G. Aptroot en R. Nooi. UITVOERINGEN B.G.V. TURNLUST. Nu de wedstrijd van den Kennemer Turn kring achter den rug is (zooals wij reeds meld den, behaalde Turnlust daarin een eersten en een derden prijs en twee tweede prijzen), wordt door alle afdeelingen de voorbereiding ter hand genomen voor de uitvoeringen, die de vereeniging op de Donderdagen 9 en 16 Maart in het Kennemer Theater houdt. In verband met den groei van Turnlust en de oprichting van een nieuwe afdeeling is het programma voor die uitvoeringen uitgebreider dan vroeger. Ook met het oog daarop kunnen de adspiranten slechts aan één van beide uit voeringen medewerken, voornamelijk om ruimte te sparen voor 't publiek. Desondanks zijn beide uitvoeringen nu reeds uitverkocht. Behalve den opmarsch bestaat het program ma uit 16 nummers. De kleuters zullen een gedeelte van een les laten zien, de jongste ad- spiranten vrije oefeningen. De middelste meis jes verzorgen een klassikaal nummer aan brug en de middelste jongens geven partner-oefe ningen. Een vrije oefening is het nummer voor de oudste meisjes, terwijl de oudste jongens een klassikaal nummer brug met ongelijke leggers zullen laten zien. De dames-senioren geven nu twee nummers, n.l. knotszwaaien en „avondgymnastiek", een tegenhanger van de radio-ochtendgymnastiek. In verband met de grootte van de dames- afdeeling moet haar toestelnummer worden gesplitst; verder geven deze turnsters een be wegingsstudie en rhythmische oefeningen. De heeren tenslotte demonstreeren naast een gemeenschappelijk toestelnummer (waarin ook de senioren niet zullen ontbreken) en een af zonderlijk nummer hoogrek de nu zoo popu laire grondgymnastiek en verder het tafel- springen. Roemer's orkest begeleidt verschillende num mers en verzorgt ook verder het muzikaal ge deelte. BRIDGECLUB „DE GIETELING" Nu de kampioenscompetitie van de Bridge club „De Gieteling" ten einde is, heeft het actieve bestuur zich reeds weer met plannen op de nabije toekomst geworpen, teneinde daardoor de belangstelling van de leden en donateurs te blijven vasthouden. Op veler ver zoek is besloten om het seizoen te vervolgen met de voorjaarswedstrijden, die tevens be doeld zijn als revanche-wedstrijden van de kampioenscompetitie. Deze voorjaarscompeti tie zal bestaan uit zeven wedstrijden, die, in twee klassen gespeeld, zullen worden gehou den op de Dinsdagen 22 Februari, 7 en 21 Maart, 4 en 18 April en 9 en 16 Mei, alle aan vangende precies te zeven uur in het Kenne mer Hotel. Behalve bovengenoemde wedstrijden bestaat het voornemen om te beginnen met het spelen an duplicate-wedstrijden, welke worden ge speeld tusschen teams, elk bestaande uit twee paren. Bij voldoende belangstelling zal op eenige Dinsdagavonden, waarop geen gewone competitiewedstrijden worden gespeeld, een kleine competitie van drie of vier duplicate- wedstrijden worden gehouden, waartoe even tueel twee klassen worden gevormd. Op 29 Febr. zal de eerste van deze wedstrijden plaats vinden en vervolgens elke twee weken. De traditioneele Zaterdagavond-drives, welke alle te half zeven aanvangen, worden voortgezet heden, Zaterdag, en vervolgens 11 Maart, 15 April en 6 Mei. Uit een en ander blijkt.dat bij de Bridgeclub „De Gieteling", door den stimuleerenden ar beid van het bestuur een groote activiteit wordt ontwikkeld. BURGERLIJKE STAND. ONDERTROUWD: J. Nijssen en E. G. Meijer; J. Lit en A. Mulder. GEBOORTEN: A. R. W. Six—Kolen. d.. C. Ma- tersweg 57; C. van VierzenSix, z.. Havenstraat 111; M. C. J. DonkenGallast, d., Baanstraat 79; G. M. Crabbendamvan Noort, z„ Bréestraat 182; G. de Vreezevan Gelderen, d., Heemsk.weg 105; C. van HeulenOnstenk, z„ Bankenlaan 203; A. M. BakkerBakkum, z„ Graafwijkstraat 63: B. van Scheltvan Aalst, z„ Noorderwijkweg 9 d: M. J. C. EijkingBurger, z.. Heemskweg 113. OVERLEDEN: W. van der Meij. 69 j., echtgenoot v. G. Schelvis, te Velsen; A. Ham. 69 j., echtge- noote v. N. J. Krook, wonende alhier. Zeestraat 117; A. Hofland, 77 j„ weduwn. v. S. Pletting, wonende alhier, H. Mandeweg 40; C. Ch. Th Huijg, 64 j., weduwe v. J. F. Gussenhoven, wo nende alhier, Peperstraat 17, overleden 9-2-'44P de Wolf, 77 j.. echtgenoot v. M. Philippo, wo nende alhier, Meerstraat 28. I reg' be* -De Heers Chocolade- en Biscutfjaimeiten De Kennemers ontvangt West-Frisia. Voetbalprogramma voor Zondag'. De Kennemers hebben zich merkwaardig goed hersteld van de zware nederlaag hun door K. F. C. toegebracht. Door de overwin ning op Alcm. Victrix en de gelijktijdige nederlaag van de Alkm. Boys tegen W. F. C. zijn de kansen der rood-zwarten, om nog op de onderste plaats terecht te komen, al weer aanzienlijk verkleind Voor morgen is al weer een thuiswedstrijd vastgesteld en wel tegen West-Frisia. De Enkhuizers spelen dit seizoen niet zoo'n rol van beteekenis als het vorige, maar zijn toch nog altijd niet te versmaden tegenstanders. En toch achten wij de kans op een Kenne- mers-zege lang niet denkbeeldig en wel om deze reden, dat de Enkhuizers in hun uit wedstrijden nog niet zooveel gepresteerd hebben. (Ze verloren o.a. met 81 van Sant poort). En al zal het dan misschien uiteinde lijk geen Kennemers-zege worden, op één punt rekenen we vast. 't Kan dus nog even lijden voor de Wijkers en dat is maar goed ook, want op hun eigen terrein hebben de zoo weinig succes gehad hebbende ,,Succes"-menschen nog vrij veel praats en dat zullen ze o.i. nu vooral hebben, omdat zij denken met een club te doen te hebben, welke ze „hebben" kunnèn. D.E.M.- ers, toont ze even, dat ze zich vergist heb ben, zoo zeiden we in ons vorige overzicht, den wedstrijd SuccesD.E.M. besprekend. En de D.E.M.'ers hebben het getoond: Met 31 wonnen zij de kamp en stelden zich daarmee practisch buiten gevaar En nu Zondag „uit" tegen G.V.O. Dat zal niet meevallen. Al wat 't meer wordt dan een nederlaag, is voor ons een meevaller. Beverwijk is K. V. V.'s gastvrouw. Deze Zaansche club heeft de eigenaardige gewoon te uitwedstrijden niet te willen verliezen: Ze verloor „uit" nog meer slechts tegen H.R.C. Ook van Beverwijk verliest ze o.i. niet, al was dat op 31 October j.l. wel het geval. We hou den het op een gelijk spel. Kennemers 2 kwam door tegen Storm vogels 2 gelijk te spelen weer een stapje dich ter bij de bovenste plaats, welke haar o.i. moeilijk meer ontgaan kan. Morgen wordt van Helder 2 weer gewonnen. Als er zieken zijn. Voor spoedgevallen wordt Zondag a.s. de dienst waargenomen door dr. W. J. Royaards, Vondellaan 20, Telef. 3636. HEEMSKERK 50 JAREN BLOEMBOLLENCULTUUR. Op 29 Februari zal de afdeeling Heemskerk der Algemeene Vereeniging voor Bloembollen cultuur tijdens een ledenbijeenkomst haar 50-jarig bestaan herdenken. PREDfKBEURTEM ZONDAG 13 FEBRUARI IJMTI DEN-OOST Ned. TiervKerk, Yelserduinweg. 10.30: Ds. G. F. Oallenbach. Voorber. H. Av. 3.30: Dezelfde. H. Av. Geref. Kerk. Ve 1 ser duinweg10 en 3.30? Dienst. Chr. Geref. Kerk. Ver een.gebouw Kalver- straat. 10: Leesdienst. 8: Ds. D. Henstra, van Haarlem-Noord. Vergadering van Geloovigen, Wiillemsbeek weg 38. 10: Keredienst. 4.30: Bediening des Woords. Gel. Gem. ITct Leger des Heils, Willems- beekweg. 10.15: H. Dienst. Woensdag 7.30? Openbare samenkomst. Zaterdag 7.30: Bid stond. Ned. Luth. Genootschap geen dienst. VELSEN Ned. Herv. Kerk '(Geref. Kerk) Konings weg: 10: 6: Ds. Joh. Bronsgeest. Geref. Kerk. Koningsweg. 9.30 en 4: Dienst SANTPOORT. Ned. Herv. Kerk. 10: Ds. L. Lagerwey. van IJmuiden. Ned. Herv. Kapel. 10: Zendeling A. de Neef, van Oegstgeest. 5: Ds. J. A. Peters* van Beverwijk. Geref. Kerk, Enschedélaan10 en 3.30: Ds. H. J. ten Brink. Geref. Kerk in HV., "Wüstelaan. 10: Can- didaat J. Colijn, Voorber. H. Av. Gel. Geni. Het Leger des Heils. (geb. Her steld Verband), Wüstelaan. 3.4 5: Samen komst. BEVERWIJK Ned. Herv. Kerk. 10: H. C. Kranendonk, hulppred. 5: Zie onder Wijk aan Zee en Duin Evang. Liith. Gemeente. 10.30: Ds. J. Ph. Haumersen. Doopsgezinde Kerk, Meerstraat. 10: Ds. Frater Smid, van Haarlem. Vrije Evangelisatie „Maranalha", Koning straat 41. 9.30: Bidstond. 10 en 5: J. van der Velde, uit Hengelo. (Muziek en Zang). Woensdag 7.30: Bijbelbesprektng. Oud-Katholieke Kerk. geb. Vrijz. Herv., Parklaan. 9.45: Dienst. W IJK AAN ZEE EN DUIN Ned. Herv. Kerk geen dienst. Ned. Herv. Vereen, gebouw, Populieren laan. 10: J. Swaak, hulppred. 5: Ds. J. C. Salver da, van Hoofddorp,

Haarlemsche Courant | 1944 | | pagina 3