IJMUIDEN Inlichtingen gevraagd. De kapitein-corpscomraandant van politie te Velsen verzoekt in verband met een op Vrijdag 11 Februari 1944 omstreeks 19.30 uur op den Willemsbeekweg te IJmuiden-Oost plaats gehad hebbende aanrijding, waarbij een voetganger door een tot nu toe onbekend gebleven wielrijder werd aangereden, aan eventueele getuigen, alsmede aan dezen wiel rijder, zich ten spoedigste te melden aan het hoofdbureau van politie aan het Tiberius- plein, tot het geven van de gewenschte inlich tingen. Tragisch ongeluk te IJmuiden-Oost. Man tweemaal overreden en gedood. Vrijdagavond te omstreeks half acht is een inwoner van IJmuiden-Oost door een tra- gischen samenloop van omstandigheden twee maal achtereen aangereden. De man werd daarbij zoo ernstig gewond, dat hij spoedig aan de gevolgen is overleden. De 56-jarige P. J. Heijnis, wonende te IJmuiden-Oost, was op weg naar den ruil- avond van de Postzegelvereeniging IJmuiden en omstreken, waarvan hij lid was, welke bijeenkomst in het St. Fidelisgebouw werd gehouden Voor den ingang van dit gebouw, op den Willemsbeekweg, werd hij aangereden door een tot dusver onbekend gebleven fiet ser of wielrijdster. Op het hulpgeroep van een vrouw, die getuige van het ongeluk was of het misschien ook had veroorzaakt, kwa men leden van bovengenoemde vereeniging naar buiten snellen, waar zij Heijnis in be- wusteloozen toestand op den rijweg aan troffen. Onder leiding van den E. H. B. O.'er A. J. Gerritsen werd overlegd wat er moest worden gedaan. Intusschen naderde uit de richting van den Zeeweg een vrachtauto. Zonder zich aan de teekens en lichtsignalen van de rond den heer Heijnis verzamelde menschen iets te storen, reed de chauffeur hij verklaarde later, dat hij had gedacht met jongens te doen te hebben, die wilden mee rijden ,met volle vaart op de groep in. Degenen, die ter been waren, konden zich slechts op het laatste oogenblik, door opzij te springen, in veiligheid brengen. Het was niet meer mogelijk Heijnis van den rijweg te trekken, zoodat deze opnieuw werd aange reden. De chauffeur, een inwoner van Haar lem, vervolgde in volle vaart zijn weg, doch kon spoedig worden achterhaald. De politie was weldra ter plaatse en nam het onderzoek dadelijk ter hand. Ook dokter P. C. de Weerdt verscheen spoedig. Heijnis werd naar het Antonius Ziekenhuis gebracht. Denzelfden avond, te half tien, is hij aan zijn verwondingen overleden. Met den heer Heijnis verliest de P, T. T. een trouw ambtenaar en IJmuiden een popu lair persoon, die bij jong en oud bekend was wegens zijn opgewektheid en in het vereeni- gingsleven van zijn enthousiasme blijk gaf. Doelpuntenregen bi] StormvogelsD.F.C. Stormvogels heeft tegen 'D.F.C. een zware nederlaag geleden, iets, dat zeker niet het geval zou zijn geweest, als de defensie in de laatste 20 minuten niet zoo hopeloos in elkaar was gezakt, want dat de groote nederlaag daaraan is te wijten en niet aan plotseling superieur spel van den Dordschen aanval, is een feit. Voor de thuisclub begon de pech reeds vóór het aanvangssignaal, daar men door het ont breken van Keur en Kraak niet in de vastge stelde samenstelling kon uitkomen. Dit werd er niet beter op, toen 10- minuten na den aan vang Opbergen na een botsing met een club genoot het veld verlaten moest. Een reserve- voorhoedespeler was blijkbaar niet aanwezig en daarom werd de linksachterspeler van het tweede elftal, Martens, tot midvoor gepromo veerd. Nu is men in het Stormvogels-kamp op het gebied van voerhoedespel weliswaar niet bijster verwend, maar het door Martens ver toonde, bleef toch te ver beneden het middel matige. Herhaalde veranderingen in 't blauw witte elftal waren van een en ander het ge volg. Die van na de rust scheen het ge wenschte effect te zullen sorteeren. Wel was het vertoonde voorhoedespel niet direct „den derend" daarvoor telde het blauw-witte quintet te veel zwakke plekken en ontbrak te opvallend een aanvalsleider maar er kwam toch meer gang in de aanvallen en men kreeg kansen om te doelpunten, o.a. Broekhuis en Veldman. In deze periode hing inderdaad meer een Stormvogels- dan een D.F.C.-doelpunt in de lucht. En toch kregen we een Dordsch doel punt te noteeren, want na een zwak momentje van één der Stormvogels-verdedigers we meenen Hoogendijk kreeg Van Velsen den bal en passeerde Snoeks, den spil van het 2e elftal, die Kraak onder de lat verving, met een hard schot (0-2). Met dit doelpunt bleek de strijd beslist, daar de IJmuider verdediging nu als een kaarten huis ineen zakte. Zelfs Haak, Zwemmer en Hoogendijk, die tot dien tijd zeer behoorlijk gespeeld hadden, konden de collapse niet kee- ren. Martens probeerde het met de buitenspel- val. maar daar hij in de gevallen, waarin dit noodig was, niet snel genoeg terug was, dreig de van dien kant vooral gevaar. Herhaaldelijk kwam de D.F.C.-aanval, waarin Mijnders niet zoo opviel als gewoonlijk, alleen voor Snoeks te staan en deze, die voor de rust onmisken bare bewijzen van doelmans-talenten had ge leverd, zoo zelfs, dat D.F.C. in die periode slechts éénmaal had kunnen doelpunten door toedoen van In 't Veld, kon den doelpunten regen niet voorkomen. Met korte tusschen- poozen deponeerden Punt (2), Van Twist en In 't Veld den bal in 't Stormvogels-net, zoo dat D.F.C. nog onverwachts met groote cijfers won (0-6). VISCHPRIJZEN VAN VRIJDAG Gr. tarbot f 8—f 6, kl .tarbot f 5—f 3,50, kl. griet f2,50, kabeljauw f2.20f2, gr gul fl,65 f 1,50, kl. gul f 1,35f 1,20, wijting f 0,80, bliek f 0,20, middelsCho) f 3, kl. middelschol f 2,50, kl: schol 2e s. f 2, kl. schol 3e s. f 0,80, idem 4e s. f 0,50, kl. schar f0,30, vischpuf f0,10, bot fl, alles per kg. Verordening bezoldiging ambtenaren. De burgemeester, de taak van den gemeen teraad waarnemende, heeft 3 Februari de Verordening tot regeling der bezoldiging van de ambtenaren in dienst der gemeente Velsen voor de tweede maal aangevuld. Aan het tweede artikel van bovenaangehaalde veror dening, vastgesteld 25 Februari 1943, is het volgende toegevoegd: „en zal gelden tot het tijdstip, waarop naar het oordeel van den burgemeester de tegenwoordige buitengewofie omstandigheden hebben opgehóuden te be staan." VELSEN Uitreiking distributiebescheiden. De nieuwe distributiebescheiden zullen van Dinsdag 15 Februari tot en met Vrij dag 18 Februari aan de inwonrs van Velsen- Noord worden uitgereikt. Zooals steeds moet men zich hiervoor in het R.-K. Ver- eenigingsgebouw aan den Wijkerstraatweg vervoegen. Watervliet bijna kampioen. Haarlem I verloor met 73. Voor de tweede maal moest Haarlem het onderspit delven tegen Watervliet's eerste twaalftal, dat met deze fraaie overwinning thans het kampioenschap voor het grijpen heeft Alhoewel de uitslag geflatteerd was Haarlem gaf uitstekend partij, waardoor een gelijk opgaande strijd ontstond verdiende de thuisclub de zege volkomen. De Watervlie- ters verstonden de kunst van aanvallen en doelpunten maken beter, zelfs met een eerste aanvalsvak. dat thans beduidend minder speel de dan gewoonlijk. Onder zeer groote publieke belangstelling stelden beide ploegen zich onder leiding van den Zaanschen scheidsrechter, den heer Van Wieringen, op. Al spoedig bleek dat Haarlem zijn laatste kans op de bovenste plaats wilde behouden en er ontwikkelde zich een aardige gelijkopgaande strijd, waarbij het zeer gladde veld en de bal alle technische vaardigheden van de spelers(sters) opeischte. In den Water- vliet-aanval ging het niet zoo gesmeerd als anders, maar toch was dit vak gevaarlijker dan dat van de Haarlemmers, waarin te slor dig werd geschoten. Mej. Muyen opende de score en Velthuijs zorgde voor een nuttigen 2-0-voorsprong. Haarlem kwam hierna ver woed opzetten en werd bepaald gevaarlijk toen de Watervliet-verdediging even de kluts kwijt raakte. De verdediging wist zich echter spoedig te herstellen, waarna tien minuten voor de rust Giese met een afstandsschot het derde doelpunt maakte. Na de hervatting was het weer Watervliet, dat succes had. Bij een overtreding in de Haar lem-verdediging profiteerde Broeksma van de vrije worp (4-0). De hierop volgende vakver wisseling viel ten gunste van Haarlem uit, want in zeer korten tijd werd tweemaal ach tereen Watervliet's aanvoerder gepasseerd door Philippo (4-2). Aangemoedigd door dit succes zette Haarlem een stevig offensief in en het zag inderdaad kans door Krelage den stand terug te brengen op 4-3. Daarna echter was het met Haarlem gedaan, want nu Water vliet den voorsprong in gevaar zag, tapte het uit een ander vaatje. Mej. Muyen bracht spoe dig den stand op 5-3, waarna Broeksma aan alle onzekerheid een einde maakte door twee doelpunten aan de score toe te voegen (7-3). Geheel tegen de verwachting in moest Water vliet 4 de punten aan Haarlem 3 laten, daar de Velsenaren gebrek aan productiviteit had den en de Haarlemmers kans zagen zelfs met 6-1 te winnen. Watervliet 5Watervliet 6 eindigde in een 2-0 nederlaag voor 't laatste Senioren-twaalf tal. Een goede prestatie leverden de Water vliet b adspiranten. Zij speelden tegen Ooster kwartier b gelijk (1-1). CLUBAVOND IEV Zaterdagavond vond in het R.-K. Ver- eenigingsgebouw de clubavond plaats voor IEV-leden en donateurs. De heer B. Lut- tikhuizen heette de aanwezigen welkom en stond in een korte toespraak even stil bij de prestaties van het eerste elftal. Inplaats van een zeer ondergeschikte rol te moeten spe len, zooals verwacht werd, heeft IEV het geheele seizoen tot de kopgroep behoord. Hierna werd 't woord gegeven aan den heer G. Kruyver, voorzitter van het Zaansche WZ en van district I West van den NVB, met als onderwerp „Organisatie en Spel techniek. Spreker schetste zijn voldoening over het feit dat het actieve IEV-bestuur dezen avond georganiseerd had. In een vlotte causerie werden toen de vereischten onder oogen gezien, die noodig zijn om be tere resultaten te bereiken. Alleereerst is noodzakelijk als basis, waarop alles rust, de techniek: d.i. het individueele prestatiever mogen van elke speler op zich wat wordt verkregen door serieuze training. Training kweekt betere prestaties, die op hun beurt de animo onder de spelers levendig houden. Het bezorgt den spelers tevens de juiste lichamelijke conditie en maakt een voetbal wedstrijd tot een o n t spanning, wat zon der training ongetwijfeld een i n spanning is. De taktiek, d.i. het systeem van het ge heele elftal wordt nu in Nederland ook meer beoefend. De aanvoerder behoort de taktiek van zijn elftal te regelen, door 't op sporen van de zwakke plekken bij de te genstanders. De „buitenspelval", 't begin der taktiek, werd gevolgd door 't stoppperspilsysteem en het Zwitsersche z.g. „drempel-systeem", waarbij de halfs naast de beide backs staan opgesteld. Nauw verband met de taktiek houdt de concentratie en de mentale training, het geen echter meer concrete begrippen zijn. Voortdurende concentratie en training der mentaliteit, nauwe samenwerking en een band van vriendschap tusschen alle leden in de besturen zijn factoren die stimulee- rend werken op de betere beoefening van 't voetbalspel. De voorzitter dankte voor de aandachtig gevolgde causerie en stelde de leden een sp^'regelavond in het vooruit zicht, waarop de techniek en taktiek nog eens uitvoeriger besproken zullen worden. „Suomi"- veldloop kampioenschappen. De H. A. V „Suomi" heeft het athletiek- seizoen, dat deze week officieel wordt ge opend, aangevangen met onderlinge veld loopkampioenschappen, die niet alleen be gunstigd waren door de omstandigheden, maar ook door een buitengewoon goede belang stelling van de Suomi-familie, welke in de omgeving van het „Sport-Vereent"-terrein en in het Burgemeester Rijkenspark te Santpoort de verrichtingen van de Suomi-dames en heeren gadesloegen. Ook de heer P. Dijkstra, gemeentelijk ambtenaar voor de sport, gaf van zijn belangstelling blijk. De afstanden waren voor: Dames A. 750 M., B. 500 M. en meisjes 400 M. en voor de hee ren A. 4000 M„ B. 2000 M., C. 1000 M. en junioren 1000 M. Bij deze wedstrijden kwam duidelijk tot uiting in hoeverre de zaal-indoortraining en de buitentraining de resultaten heeft be- invloed. Inderdaad zijn prachtige successen geboekt in deze onderlinge ontmoetingen, waarbij verschillende leden, zoowel dames als heeren zijn opgevallen. Bij de dames A. wist de jeugdige F. Blöte- vogel na een fraaien strijd door een fiksche eindspurt eerste te worden, op den voet ge volgd door T. de la Bie en B. Buis. Deze beiden met gering onderling verschil. Daar A. Kuenen van de start af direct den kop nam was de strijd bij de dames B. niet zoo fel. Een flinke voorsprong bezorgde haar de overwinning. Een zeer taktische wedstrijd liep A. v. d. Werff in de groep meisjes, waarbij zij met ruim verschil eerste werd. Op de 4000 M. heeren A. gaven de rivalen elkander niet veel toe. Joop Weenink, die in zeer goede conditie bleek te zijn, zag kans zich uiteindelijk fraai los te maken, den kop te nemen en den verkregen voorsprong te be houden. Kooiman liet zich echter niet onbe tuigd en volgde nummer twee zeer goed. Op een afstand van 2000 M. werd Udo vaft Wijngaarden op fraaie wijze eerste. Deze prestatie is des te opmerkelijker, daar deze looper dit jaar voor het eerst bij dd' senioren startte, evenals Gé Winkel, welke in deze B - groep vierde werd. M. Braun, die gisteren zijn eersten wedstrijd liep, viel op door zijn loopen en het resultaat als derde te eindigen. Met eenigen voorsprong op F. de Boer won J. Zwart bij de heeren C., terwijl J. Welp bij de junioren direct de leiding nam en deze niet meer afstond, waardoor H. Weenink tweede werd. De gedétailleerde uitslagen van deze Suomi- wedstrijden, die van veel belang voor de leden, waarvan er talrijke deelnamen, zijn geweest, luidden Dames A. 750 M.: 1. T. Blötevogel 2 min. 13.3 sec. 2. T. de la Bie 2 min. 13.5 sec 3. B. Buis 2 min. 14.4 sec. 4. F. Willems. 5. T. v. d. Meulen. Dames B., 500 M.: 1. A Kuenen 1 min. 52 sec. 2. M. v. d. Pieterman 1 min. 57 sec. 3. B. Tand 1 min. 59 sec. 4. H. Schipper. 5. L. van Breugel. Meisjes 400 M.: 1. A. v. d. Werff 1 min. 6.6 sec. 2. A. Koster 1 mift. 8.3 sec. 3. G. Perris- sutti 1 min. 8.5 sec. 4. J. Koster. 5. G. v. d. Velde. Heeren A., 4000 M.: 1 J. Weenink 14 min. 21.5 sec. 2. J. van Wijngaarden 14 min. 50.2 sec. 3. J. Kooiman 14 min. 55.1 sec. 4. B. Beentjes. 5. R. Hoffmans. Heeren B., 2000 M.: 1. U. van Wijngaarden 7 min. 38 sec. 2. W. Kuenen 7 min. 40 sec. 3. M. Braun 7 min. 40.3 sec. 4. Gé Winkel. 5. P. J. v. d. Linden. Heeren C., 1000 M.: 1. J. Zwart 3 min. 44 sec. 2. F. de Boer 3 min. 52 sec. 3. J. v. d. Heide 3 min. 57 sec. 4. S. v. d. Linde. 5. N. de Graaff. Junioren 1000 M.: 1. J. Welp 3 min. 35 sec. 2. H. Weenink 3 min. 40 sec. 3. H. Grüteke 3 min. 44 sec. 4. H. v. Willigen. 5. T. Moosé. ZORG VOOR DE FLESSCHEN De schaarschte aan flesschenmateriaal blijkt zich den laatsten tijd scherp te heb ben toegespitst en wel zoodanig, dat de melkhandelaren in onze gemeente, alsmede die in Beverwijk en Heemskerk zich ge noodzaakt hebben gezien verschillende maatregelen te moeten nemen. In verband met deze steeds toenemende schaarschte is besloten, dat met ingang van heden eerst de ledige melkflesschen bij den betreffenden handelaar moeten worden te rugbezorgd alvorens gevulde flesschen met melk worden afgeleverd. Voorts dienen de flesschen welke den eenen dag zijn afgeleverd uiterlijk den daar opvolgenden dag. voorzien van de sluiting, bij den melkhandelaar terug te zijn. Vanzelfsprekend ligt in deze noodge dwongen maatregelen opgesloten, dat fles schen met melk gevuld in zeer beperkte mate verkrijgbaar zijn, zoodat men zich over het algemeen met „losse" melk tevre den zal moeten stellen. BRIDGECLUB „DE GIETELING" De maandeliiksche drives van de Bridge club „De Gieteling" blijken zich steeds weer in een groote belangstelling, zoowel van de leden als van de donateurs, te mogen ver heugen. Dit was Zaterdag wederom het ge val in het Kennemer Hotel, waar de heer Wigman, welke opende en vervolgens de leiding van de drive op zich nam, direct met spelen liet aanvangen. Ondanks de bijzon der groote deelname had de drive in de meest prettige stemming een zeer vlot ver loop. De resultaten van deze maandelijksche drive waren: Groep A. N.-Z. de heeren v. Ommeren- Maandag 79 p.; 2. de heeren Cattermolen- Christophersen 80 p.; 3. de heeren J. Roden berg Jr.-A. Rodenberg 82 p.; 4. de heer en mevr. Martens 82 p.; 5. de heeren Bink- Zandbergen 82 1/2 p.; 6. de heeren de Waard-v. d. Wees 84 p.; 7. de heeren Wig- man-de Jong 98 1/2 p. Groep A. Ó-W. 1. de heeren v. <1. Broek- Heynen 68 1/2 p.; 2. de heer en mevr. Gers- sen 79 1/2 p.; 3. de heeren Kroonsberg-J. Rodenberg Sr. 80 p.; 4. de heeren Keyser-de Sonneville 84 1/2 p.; 5. de heeren Schuur- man-Plooy 91 p.; 6. de heer en mevr. Gre- gouir 91 1/2 p.; 7. de heeren T. Westerwal- A. Westerwal 93 p. Broep B. N-Z. 1. de heeren Koeten-Mul der 79 p.; 2. de heeren de Bie-Jonker 79 p.; 3. de heeren Vermeulen-Adelaar 82 p.; 4. de heeren Rijken-v. d. Brink 84 p.; 5. de heer en mevr. Nieuwenhuizen 85 p.; 6. de heeren D. Bakker-Wortdrager 86 1/2 p.; 7. de heeren Sint-v. Loon 99 p. Groep B. O-W. 1. de heer Jongkind-mevr. Meyes 76 1/2 p.; 2. de heeren v. Dam-Stip- hout 81 p.; 3. de heeren Bach-Kochx 82 1/2 p.; 4. de heer en mevr. de Wys 85 1/2 p.; 5. de heer en mevr. Blokland 86 1/2 p.; 6. de heeren Brussen-Verhagen 88 p.: 7. de heeren E. Bakker-Offerhaus 97 p. Hierna volgde de prijsuitreiking, waarbij de le, 2e en 3e prijswinnaars een prijs in ontvangst mochten nemen. Schoten—Kinheim 72. Hoewel verdiend, heeft Schoten een geflat teerde zege behaald. De Velsenaren telden een invaller voor Kuilenburg, welke goed verving. Direct was Schoten in den aanval en sloot Kinheim geheel in. Uit één van de vele aan vallen gaf de rechtsbuiten met een schitterend schot zijn club de leiding (1-0). Dit was voor de Velsenaren het sein zich los te werken, wat ook gelukte en waardoor het spel meer gelijk op ging. Uit een goed opge- bouwden aanval over links maakte H. Groene- veld met een prachtig schot gelijk (1-1), toen er 20 minuten waren gespeeld. Daarop kwam Schoten weer in den aanval. Een hard schot volgde, maar de Kinheim-doelman redde fraai. De Kinheim-fout deed zich ook nu weer in de voorhoede gelden door het spel te kort te houden, waardoor succes uitbleef. Opnieuw volgde een Schoten-aanval over links. De Velser-doelman greep mis na een mooien voor zet en de rechtsbinenn aarzelde niet om met een fraaien kopbal te doelpunten (2-1). Kin heim werd even actiever en wederom gelukte het H. Groeneveld gelijk te maken (2-2), maar dit was van korten duur, daar even voor de rust een goede kopbal voor de derde maal het Kinheim-net vond (3-2). Na de hervatting was Kinheim direct in den aanval, doch doelpunten bleven uit. Daaren tegen werd de Velser achterhoede en midden linie overspeeld en onhoudbaar scoorde Scho ten voor de vierde maal (4-2). Kinheim zakte nu als een kaartenhuis ineen. Het elftal werd gewijzigd, doch met averechtsche uitwerking. Schoten maakte er 5-2 van. Enkele tegenaan vallen van Kinheim liepen weer dood op te kort spel en nadat de stand was opgevoerd tot 6-2 zag Schoten zich nog een strafschop toe gewezen, welke den stand even voor het eind signaal van den uitmuntend fluitenden arbi ter J. Hendriks op 7-2 bracht. BEVERWIJK G.V.O.—D.E.M. 3—6. Het scheen voor D.E.M. een onbegonnen op gave met zóó'n elftal revanche te nemen op de thuis tegen G.V.O. geleden nederlaag. Met invallers voor doelman, de beide backs, de rechtshalf, de rechtsbuiten en de linksbuiten had men niet veel moed op dezen wedstrijc maar de invallers waren vast besloten hui beste beentje voor te zetten en de goede kern eerste-elftallers bleek niet van plan zich door hen in de schaduw te laten stellen. Voor rust had men de grootste moeite G.V.O. partij te geven, maar na rust, toen de ploeg ingespeeld was, overspeelde men de thuisclub geheel. G.V.O. was op haar vette terrein spoedig thuis en de D.E.M.-ploeg had groote moeite eerst wat te wennen en zich op wat minder snel spel in te stellen. De thuisclub was al gauw sterk in den aanval en D.E.M. moest met alle macht verdedigen. De halflinie trok zich voor het doel terug en G.V.O. bleef stormloo- pen. Stam, de invaller-doelman uit een der lagere elftallen, werkte met veel zelfvertrou wen en hield voorloopig alles uit zijn doel. Slechts zelden wist de D.E.M.-aanval het tot het G.V.O.-doel te brengen en daar de half linie niet mee optrok, was de bal spoedig weer op de D.E.M.-helft terug. Na vijf en twintig minuten werd Stam tenslotte door Noom kans loos gepasseerd. D.E.M. trok nu naar voren en geen twee minuten later maakte Kuijer met een hard schot gelijk. G.V.O. liet het hier niet bij zitten en belegerde het D.E.M.-doel. De Vries haalde met een kopbal een zeker schijnend doelpunt weg, Stam redde een paar keer wonderlijk, maar liet toen een eenvoudig schot via zijn schouder in doel stuiten, 1-2, en kort daarop was het rust. Na de thee kreeg invaller Poncin een prahet kans op den gelijk maker, doch de paal keerde zijn schot. Onmid dellijk hierop kwam Appel voor een geheel verlaten doel, doch schoot over. Bijna een half uur hielden beide partijen elkaar in evenwicht Toen kreeg Kuijer een goede kans en maakte den stand gelijk, 2-2. Het laatste kwartier ging met de strijd om de leiding. G.V.O. kreeg de kans toen Noom een strafschop te nemen kreeg Hij schoot echter naast. Meteen hierop gaf Schr. een verre pass naar Wester; deze zette afgemeten voor en Kuijer doelpuntte voor de derde maal, 2.-3. En geen twee minuten later maakte deze speler met een hard schot zijn vierde goal. Vijf minuten voor het einde bracht Appel den stand op 2-5. Uit een vlotten G.V.O. aanval maakte Moolenaar er 3-5 van, doch kort voor het einde nam Kuijer een voorzet van Appel ineens op zijn schoen en scoorde zijn vijfde doelpunt, 3-6. Met G.V.O. in den aanval kwam het einde van deze aardige ont moeting, die gewonnen werd door een ploeg, die men geen schijn van kans gaf, en die hier uit juist de geestdrift putte zich tot het uiter ste te geven. D.E.M. 2—V.V.B. 2 0-3; D.E.M. 4—D.C.O. 2 6-2; Kennemers aD.E.M. a 4-4: D.E.M. b-L Kennemers e 3-6; D.E.K. aD.E.M. e 4-4. Zaterdagmiddagcompetitie: Terrasvogels B— D.E.M. B 4-4; Kennemers ED.E.M. C 2-2; D.E.M. ED.S.S.H. G 10—6. Uitslagen. Helder 2Kennemers 2 22 V. S V. 4Kennemers 4 25 Kennemers-junioren aD. E. M. a 44 Kennemers BE D. O. B 70 D. E. M. BKennemers C 36 Kennemers-^adsp. aSantpoort a 30 Beverwijk aKennemers B 181 I. E. V. BKennemers E 31 Kennemers cD. E. M. c 22

Haarlemsche Courant | 1944 | | pagina 3