TREKKERS IJMUIDEN Schoenendief in het Velserbad. Door een inwoner van IJmuiden-Oost werd bij de Velser politie aangifte gedaan, dat er tijdens zijn bezoek aan het Velserbad een aan hem toebehoorend paar schoenen was gestolen. Inbraak. Opnieuw verschaften onbevoegden zich dezer dagen toegang tot een vischpakhuis te IJmuiden. De benadeelde, een inwoner van Bloemendaal, kon slechts constateeren dat de buit bestaat uit drie paren klompen en twee kabeltouwen. De daders, die door ver breking van een glasruit hun doel bereikten, wisten te ontkomen. De politie stelt een onderzoek in. Gelddiefstal. Tusschen Zaterdag en Woensdag wisten onbekenden vanuit een woning aan de Cy- pressenstraat te IJmuiden-Oost een bedrag van 55.te ontvreemden De benadeelde inwoonster deed hiervan bij de politie aan gifte. Dieven op zolder. Een inwoner van IJmuiden-Oost deed de zer dagen bij de Velser politie aangifte, dat er op den zolder van zijn woning aan de Planciusstraat dieven een onderzoek hadden ingesteld. Er wordt tien meter bruin getaand netwerk vermist. Het valt te betwijfelen of de zolderdief nog kan worden opgespoord. Aanrijding. De bestuurder van een vuilnisauto kwam vanuit de richting Driehuis en wilde van den Zeeweg naar links den Velserduinweg inrijden. H- maakte de bocht echter te nauw, waardoor er een aanrijding met een andere vrachtauto ontstond. De chauffeur van dezen wagen hield rechts, doch kon het ongeval niet vermijden. De tegemoetrijden- de vrachtauto werd op het kruispunt door het achterste gedeelte van den vuilniswagen aangereden, waardoor de gasfilter werd be schadigd. Het verkeer ondervond eenige vertraging. Door de vuilnisauto, die slechts geringe schade opliep, werd de vrachtwa gen na eenigen tijd weggesleept. Thaiia-Theater: Liefdes-Première. De nieuwe rolprent, die gedurende de ko mende dagen in het Thalia Theater wordt vertoond, draagt den titel Liefdes-Première. Het is een geschiedenis waarin het aloude en steeds weer nieuwe thema der liefde met de gebruikelijke verwikkelingen is verwerkt. De principes der bekoorlijke operette-diva Vera Warden ais mannenhaatster zijn moei lijk te veranderen, want zij heeft slechts voor kinderen interesse. Desondanks tracht de uit gever Werner Rombach haar tot normale in zichten te brengen, doch zijn poging faalt. Vera Warden weet ook tegenover den advo caat Rolf Roder haar ingewikkelde huwelijks theorie te handhaven. De jonge componist Axel Berndt, die nog volkomen onbekend is met de levenshouding van Vera Warden, gelukt het tenslotte om haar hart te veroveren. Daar de bezorgde advocaat Rolf Röder hem echter over de oorspronkelijke plannen inlicht, blijft de reactie natuurlijk niet achterwege. Axel wordt als het ware ontnuchterd en besluit na het huwelijk te verdwijnen. Het behoeft geen be toog, dat er tenslotte nog heel wat moet ge beuren eer beiden den weg tot elkander vin den.... Onder regie van Arthur Maria Ra- benalt vertolken Hans Söhnker als Axel Berndt, Kirsten Heiber als Vera Warden en Rolf Weih als Andreas Hansen de hoofd rollen. Kroniek der vergetelheid. Van een vacantiebon tot een rookerskaart. De gebruikelijke lijst gevonden voorwerpen vermeldt over de perode van 17 tot en met 23 Februari: een vacantiebon, een dameswant, een kinderwantje, een paar kinderwantjes een zilveren ringetje met inscriptie, een huis sleutel, een zakdoekje, een dameshandschoen een portemonnnaie met inhoud, een hoofd doek, aardappelbonnen, een muts, een dames- taschje, een ring met sleutels, een broche en een rookerskaart. Er worden iederen werkdag van elf tot twaalf en van vier tot vijf uur aan het hoofd bureau van politie, Tiberiusplein 1 te IJmui den-Oost uitsluitend mondelinge inlichtingen verstrekt (met uitzondering van Zaterdag middag). Een D.C.IJ.-damdag. Trots bezwaren heeft het bestuur der Damclub IJmuiden niet geaarzeld om aan trekkelijke plannen te ontwerpen. Zondag 12 Maart komt er namelijk een „damdag" aan de orde, waarvoor stellig een flinke animo zal bestaan. Zoowel de oudere als de jonge leden zullen in Vreéburg te Bloemendaal diverse partijen spelen. 's Middags om twee uur zullen de „hok vasten" en zij, die elders vertoeven, elkaar bekampen. Omstreeks vijf uur behoort dit gedeelte tot het verleden, waarna er tijdens een ge- meenschappelijken maaltijd erwtensoep zal worden opgediend. Gedurende de avond uren zullen „De Kruidnoten" in de groote zaal voor de noodige gezelligheid zorgen, waarbij de attracties niet ontbreken. VISCHPRIJZEN VAN VRIJDAG. Kabeljauw f2,20f2, gr. gul f 1,65f.1,50, kl. gul f 1,34, middelschol f 3, kl. middelsehol f 2,50, kl. schol 2e s. f 2, idem 3e s. f 0,80, iedem 4e s. f 0,50, schar f 0,30. vischpuf f 0,10. bot f 1, alles per kg. AGENDA Zaterdag 26 Febr.: IJMUIDEN: Thalia- Theater: Liefdes-Première, 7.30 uur. Zondag 27 Februari: IJMUIDEN: Thalia- Theater: Liefdes-Première, 3, 5,15 en 7.30 u. BEVERWIJK: Jaarvergadering Van Leer's Personeelvereeniging, 10.30 uur Kennemer Hotel. Maandag 28 Febr.: IJMUIDEN: Thaiia- Theater: Liefdes-Première, 7.30 uur. Van de groene velden. De voornaamste uitslag van den vorigen Zondag was welhet besluit van het N. V. B.-bestuur om in verband met de tijds omstandigheden de in aanmerking komende clubs niet te laten degradeeren en waar het Bondsbestuur tegelijkertijd besloot wel te laten promoveeren, gelooven we niet, dat zijn besluit ergens tegenkanting zal ondervonden hebben of nog zal ondervinden, al willen we toegeven, dat het wel even vreemd zou zijn als b.v. H.F.C. van Den Helder zou winnen, om daarna zelfs te promoveeren naar de 2de klas en tegelijkertijd de onderste plaats in de 3de klas B (seizoen 1943-1944) zou bezetten. Stormvogels, dat het competitie-seizoen zoo kranig met een overwinning op E.D.O. besloot, kan dus „ruhig sein". Als er één club is, welke de rechtvaardigheid van het genomen Bondsbesluit aantoont, dan is het Stormvogels wel. Verdreven van eigen veld, bestuursleden en spelers her- en derwaarts verspreid, geen sprake van het houden van besprekingen, waarbij alle spelers tegenwoordig konden zijn, enz., is het dan wonder, dat er zulke poovere resultaten geboekt werden? Vooral, wanneer we daarbij nog het allervoornaamste in aan merking nemen: Het door de tijdsomstandig heden naar elders vertrekken van tal van sp iers, die voor het eerste elftal uitkwamen' Woudenberg, Verdam, Schoorl, Meyer, Ha mers, Visser, Schippers, De Boer, Van der Linden, Hessels, Van Kempen en Van Don gen, welk gemis des te sterker gevoeld werd, omdat verschillende spelers, die het eerst in aanmerking zouden gekomen zijn, om genoem de vertrokkenen te vervangen, eveneens elders te werk gesteld waren. V.S.V. legde eveneens beslag op beide winst punten, zoodat de IJmuiden-Haarlem-dag in een volledig IJmuider succes eindigde. Santpoort boekte haar eerste overwinning op H.B.C. in een wedstrijd, die reeds na een kwartier beslist scheen, doch die in de tweede helft door het kranige volhouden der H.B. C.'ers nog een spannend karakter kreeg. In deze ontmoeting werd de waarde van een speler, die van de geboden kansen weet te profiteeren, nog weer eens aangetoond: Ter wijl de 8 overige aanvallers tezamen slechts één doelpunt maakten, namen Bakkum (Sant poort) en Van Bakel (H.B.C.) er getweeën zeven voor hun rekening Zondag trekken de roodbroeken naar de Kennemers. Hoewel beide clubs bij het win nen van dezen wedstrijd geen enkel belang hebben, verwachten we, dat „de eer" voor haar een voldoende prikkel zal zijn, om zich tot het uiterste in te spannen. De Santpoor ters zijn voor hun reputatie verplicht zich thans in het Sportpark beter teweer te stel len dan het vorige seizoen, toen zij er met 5-0 verloren. En dat zullen zij ongetwijfeld, zoodat wij geen oogenblik bang zijn voor zulk een zware nederlaag. Sterker, wij verwachten zelfs niet eens een riederlaag en rekenen min stens op een gelijk spel. Al zou het Bondsbestuur het hierboven ge noemde besluit niet genomen hebben, dan zou toch nóch Kinheim, nóch Terrasvogels meer bevreesd behoeven te zijn voor de onderste plaats in haar afdeeling, omdat zij zich resp. door een overwinning op Zandvoortmeeuwen dat was wat anders dan met 7-2 van Scho ten verliezen en een gelijk spel tegen Scho ten zelf in veiligheid hadden gesteld. De Terrasvogels zijn nu uitgespeeld, doch den Kinheimers resten nog 2 wedstrijden. Zondag wordt de thuiswedstrijd tegen D.T.S. gespeeld. De Kinheimers kunnen het nog tot 21 punten brengen en zouden daarmede de toch ook eervolle tweede plaats bezetten. Als het even meeloopt, worden morgen reeds de eerste 2 punten binnen gehaald. V.V.B. heeft het volgens onze verwachtin gen niet tegen I.E.V. kunnen bolwerken, hoe wel het aanvankelijk scheen, dat we ongelijk zouden krijgen. En we vreezen, dat morgen in Uitgeest tegen „Uitgeest" al evenmin succes geboekt zal worden. De reserves van Stormvogels en V.S.V. lie ten het resp. tegen Alcm. Victrix en E.D.O. leelijk liggen, wat den Kennemers-reserves niet anders dan welgevallig kon zijn. Stormvogels 2 ontmoet morgen aan de Span jaardslaan H.F.C. 2, welk treffen wel eens in een gelijk spel zou kunnen eindigen. VELSEN BELANGRIJKE IJMOND-ONTMOETING. De handbalvereeniging ..IJmond", welke zich ook steeds meer in een toenemende belangstel ling mag verheugen, gaat Zondag in Beverwijk een zeer belangrijken wedstrijd tegemoet en wel de ontmoeting tusschen het eerste elftal van de IJmond-dames met dat van Bato 1 uit Haarlem, welke ploeg in de competitie-af deeling thans de eerste plaats bezet. Indien de Velser dames, die den laatsten tijd aardig op dreef zijn, dezen wedstrijd mochten Winnen, waarvoor, wanneer zij zich tot het uiterste inspannen, eenige kans bestaat, dan zou den deze beide clubs dezelfde kansen op het kampioenschap hebben. Aan den Hoflander- weg 'komt te 3.15 uur het iJmond-elftal uit met: doel: A. v. d. Scheur; achter: C. de Pag'ter en A. Oortwijn; midden: F. Mol, A. Harmeijer en M. Michel; voor: N. de Waard. Tj. Struik, L>. Konz, N. v. Deyck en R. v. Veelen. Het eerste heeren elftal speelt te 2 uur even eens thuis tegen de Zaansche ploeg Vooruit 2, welke ontmoeting voor het eeist plaats heeft. Ge zien de resultaten van het tweede IJmond elftal tegen de ploeg moeten de Velser heeren vah het eerste in staat worden geacht Vooruit 2 te kun nen verslaan. De opstelling van IJmond 1 (heeren) is: doel: B. v. Veelen; achter: C. Meerhof en P. v. Eerde; midden: F. Dijkstra, C. v. Voorbergen en D. Ha- nia; voor: H. Garritsen, C. Schepers, L. Aptroot, B. Hofman en P. Barbiers. Het tweede heerenelfal gaat de verre reis naar Den Helder ondernemen om aldaar H.A.V. te ontmoeten. De thuiswedstrijd bij IJmond 2 ein digde in een 2—2 gelijk spel, doch daar de Hel de'scben steeds sterker zijn geworden zullen de Velser reserves alle krachten moeten inspannen om een zoo gunstig mogelijk resultaat te kunnen bereiken. SANTPOORT DRIE DUIZEND GULDEN VERDUISTERD. Een één en twintig jarige tijdelijke ambte naar bij den dienst van Maatschappelijk Hulp betoon van de gemeente Velsen, had in den loop van 1943 een bedrag van drieduizend gulden verduisterd door in lijsten te knoeien. Vrijdagmorgen had hij zich voor den politie rechter te Haarlem te verantwoorden, die overeenkomstig den eisch een gevangenisstraf van vier maanden oplegde. BEVERWIJK Een actief bewaker. Twee aardappeldieven gearresteerd. Tijdens het bewaken van een voorraad aard appelen op een veilingterrein trachtten enkele mannen aardappelen te stelen. Beiden verdwe nen met een hoeveelheid aardappelen door een luik van een schuurtje dat achter een woning was gelegen. In samenwerking met de politie werd er een onderzoek ingesteld, waarbij aan het licht kwam. dat een der aardappeldieven zijn operatiegebied dicht bi] huis had uitgezocht. In de bewuste woning weid een deel der buit aan getroffen. Dank zij de oplettendheid van den be waker konder beide daders worden gearresteerd. Een „werkmanskoe" gestolen. Vanuit een schuur achter een woning aan den Hoflanderweg hebben onbekenden dezer dagen een geit gestolen. Daar gaan de karretjes. De reeks Beverwijksehe rijwieldiefstal len is gedurende de laatste dagen weer voortgezet. Woensdag werd een dame in de Bree- straat hiervan de dupe, terwijl er Donder dag van achter een woning aan den Noor- derwijkweg een rijwiel veriween. In beide gevallen stelt de politie een on derzoek in. B.H.C. „Strawberries". Het hockey-programma voor Zondag der B. H. C. Strawberries omvat elf wedstrijden. Zoo zullen de volgende ontmoetingen plaats hebben: Dames: 10 uur Strawberries 3Zandvoort 2; Rood Wit 5 Strawberries 4; Ever Swift 3Strawberries 5; 11.30: Strawberries aAmsterdam a; Strawber ries b—Amsterdam b; 10 uur: Strawberries c— Strawberries d. Heeren: 13.30 uur: Strawberries 1Amsterdam 3; 14.30 uur: B.M.H.C. 3Strawberries 2; 15 uur: Strawberries 3—Zandvoort 3; All. 4—Strawberries 5; 12.30 uur: Strawberries aAll. c. Het Arbeiders Tooneelfonds. De interesse voor het tooneel blijkt gedurende de laatste maanden weer te zijn toegenomen. Dit komt vooral tot uiting bij het Arbeiders-Tooneel- fonds, waar in een korte periode het ledental zich van 300 uitbreidde tot 1000. Er worden voor taan dus geregeld twee voorstellingen verzorgd. Binnenkort zal het Bouber-gezelschap op Dins dag 14 en Woensdag 15 Maart enkele voorstel lingen In het Kennemer Theater geven. Het voetbalpregramma voor Zondag. De Kennemers hebben de traditie getrouw het in Oostzaan niet tot een overwinning kunnen bren gen. Evenals het vorige jaar, toen de rood zwarten met 43 verloren, bleven zij ook thans weer met den oneven goal in de minderheid (3—2). Zondag is de thuiswedstrijd tegen Santpoort vastgesteld. Dat kan een aardige wedstrijd wor den, want al is de comp.-prikken geweken, nu be kend is geworden, dat dit seizoen geen degra datie zal plaats hébben, veronderstellen we, dat bij beide partijen genoeg eergevoel aanwezig is* om te durven neerschrijven, dat we een pittigen wedstrijd verwachten, waarin het aan spanning niet zal ontbreken. Zooals uit den stand van het ranglijstje vol doende blijkt, zijn beide partijen aan elkaar ge waagd. Ook het resultaat van het eerste treffen in dit seizoen 21 voor Kennemers toont dit afdoende aan en „vrees" voor een herhaling van het vorige seizoen, toen Kennemers met 50 won, behoeft men niet te hebben. Een kleine overwining voor één van beide partijen, of een gelijk spel, alles achten we mogelijk. D.E.M. trekt naar Q.S.C. De „Demmers" open den het seizoen met een 30 nederlaag tegen Q.S.C. Mogelijk wordt de nederlaag thans wat minder sprekend, doch ook nu bereiden we er ons op voor, dat D.E.M. het zonder winstpunt zal moeten doen. Of zorgen Tervoort c.s. weer voor een verrassing. Kennemers 2 verspeelde tegen A.F.C. 3 een puntje, doch dit deerde haar niet, want V.S.V. 2 en Stormvogels 2 verspeelden er twee, zoodat de roodzwarten zelfs nog een puntje uitliepen en nu nog maar één winstpunt behoeven, om zich kampioen te kunnen noemen. En dit eene punt wordt morgen o.i. op R.C.H. 2 behaald. WAALS CUE BOONEN VOOR VOLKSTUINDERS E. D. Waalsche boonen mogen in hoeveelheden van ten hoogste 100 gram worden afgeleverd door de handelaren, die een vergunning van het Bedrijf schap voor Zaaizaad en Pootgoed hebben voor den handel in zaaipeulvruchten en hen, die een speciale vergunning voor den handel in Waalsche boonen van genoemd Bedrijfschap bezitten, zon der dat hiervoor bonnen „Algemeen 055" wor den ingeleverd. Voor grootere hoeveelheden dan 100 gram blijft een bestelbon benoodigd. OFFICIEELE MEDEDEELINGEN. SINAASAPPELEN VOOR KINDEREN VAN 0—13 JAAR. In verband met de beschikbaarstelling van sinaasappelen op de met „Versnaperingen 10" ge merkte bonnen, zullen detaillisten van sinaasap pelen wórden voorzien door tussohenkomst van de plaatselijke verdefelings'kantoren van het be- Gesprekken uit een Engelschen roman. Na het échec van Duinkerken schreef de Britsche auteur Eric Knight een roman, wel ken hij den titel „This above all" gaf. Dit boek kan kenmerkend worden geacht voor wat er thans leeft onder de groote massa aan gene zijde van het Kanaal. De hoofdpersoon van Knight's boek heeft het vertrouwen in Enge- I land's leiding en in de zuiverheid van haar doel verloren. Vandaar, dat politieke gesprek ken daarin een groote plaats innemen. Zijn indrukken van Duinkerken schildert Clive de hoofdpersoon in kwestie met een krasheid, die frappeeren moet en opval lend is daarbij in het bijzonder, dat hij niet nalaat ook de schuldvraag aan de orde te stellen. Hij verwijt de Engelsche regeering, dat zij een misdaad heeft begaan en verklaart ronduit, dat hij geen lust heeft, langer voor haar te vechten Woordelijk zegt hij dan: „Als zij van niets geweten hebben, hoe komt het dan, dat Hitier altijd van alles op de hoogte blijkt te zijn? En zooais Hitier ze aanklaagf, zoo doe ik het ook." In een andere passage heeft Clive het over de verwijten, die de Britten Hitier maken. Hij zegt: „Laat ons liever zijn niet te loochenen, schitterende methoden voor den nationalen vooruitgang overnemen. Wij kunnen van hem veel nieuws leeren, dat aan ons volk weer een ideaal zal geven, waaraan het de moeite waard is te gelooven." D%. vrouwelijke figuur, Prudence, bracht daar tegenin: „Zou je dan willen, dat ook ons land nationaal-socialistisch werd?" Hij hoorde de verontrusting in haar stem. ,.Als de noodlijdende mijngebieden en de slums van onze steden, met de grootste werk loosheid van de laatste twintig jaren, demo cratie moeten voorstellen, dan wèl!" „Ik geloof niet, dat je dat werkelijk zou willen. Dat zeg je maar uit dwarsdrijverij. Het zou immers het eind van de vrijheid betee- kenen." „Prue, een man is desnoods bereid, om voor zijn persoonlijke vrijheid te sterven. Maar als zijn kinderen honger lijden, zal hij die vrij heid graag tegen een brood inruilen en dat een goede ruil noemen." „Ik zou beide willen, vrijheid èn brood." „Ik vanzelfsprekend ook. Maar de Britsche democratie heeft ons jarenlang de vraag voor gehouden, wélke van de twee we willen heb ben!" In dezen roman zijn ook de Amerikanen, die met een zekeren Brendiss, Saintby een politieke zakenknoeier over oorlogsleveran ties onderhandelen, scherp geteekend. Een van deze Yankees zegt tegen Saintby: „Weet je, ik vind dat ze Roosevelt eigenlijk niet voor een bastaard moeten uitschelden." Tusschen Saintby en een andere figuur, Mary, wordt ook veel over Hitier en het jodenvraagstuk geredeneerd. Mary: „Ach, die joden. Het hangt me de keel uit, daarover altijd te hooren. Het is de moeite niet waard, om voor hen oorlóg te voeren. Bovendien, een oorlog is een zoo ver schrikkelijk stom ding! Waarom zetten ze er geen streep onder! De joden vechten zelf toch ook niet? Hebt u ooit van een joodschen ont dekkingsreiziger, een joodschen generaal, sol daat of pionier gehoord? Nee, ze blijven liever thuis, om geld te verdienen!" Saintby: „Het is een vlijtig volk!" Mary: „Veel sympathie hebt u zelf ook niet voor ze. U wilt alleen maar wat discussieeren. Bekijkt u de joden in ons land nu eens; het zijn allen communisten!" Knight's uitstapje naar Duinkerken blijkt hem geen kwaad te hebben gedaan. Hij is er wellicht een stuk of wat illusies armer ge worden, maar er ook met nieuwe denkbeelden van teruggekeerd. „Als iemand verre reizen doet, dan kan hij wat verhalen!" drijlschap voor groenten en fruit. Zij dienen de bonnen, welke zij bij den verkoop der sinaas appelen van hun klanten ontvangen hebben, ge plakt op opplakvellen, op 28, 29 Februari en 1 Maart a.s. bij de plaatselijke verdeelingskanto- ren in te leveren. De aflevering der sinaasappe len aan het publiek zal van 4 Maart 1944 af kun nen geschieden. TOEWIJZINGEN CHOCOLADE EN SUIKERWERKEN. Alle in omloop zijnde toewijzingen voor suiker werk geven, behalve op suikerwerk ook recht op chocolade. Voorts geven alle nog in omloop zijn de toewijzingen voor chocolade behalve op cho colade ook recht op suikerwerk. TOEWIJZINGEN KAAS. De aandacht wordt er op gevestigd, dat nog in omloop zijnde toewijzingen voor kaas, welke vooralen zijn van een distributiezegel thans geen recht meer geven op het koopen van vette kaas. NET KOSTHUIS gevraagd te Velsen-N. Br. Boekhandel LANGKEMPER, Velsen-N. Personeel gevraagd - NETTE WERKSTER gevr. v. 1 dag p. w. H. Schmitz, Kluyskenslaan 4, Santpoort. Personeel aangeboden Net meisje vraagt WERK HUIZEN omgeving IJmuiden Oost. Van Loon, Acaeiastr. 14 IJm. O. WERKHUIZEN gevraagd. Br. T 1715 bur. v.d. blad Te koop gevraagd Te koop gevr. VOETBAL- SCH. m. 37. Postema, Sta tionsweg 200. IJm. O Diversen te koop Te koop PRIMA BANK SCHROEF f 40. v. Pel. Ger- Doustraat 67, IJm.O. Te koop een pracht VOS f 150. Gerber, de Ruyter- dwarsstraat 9. Te koop 2 z. g. a. n. BRIL MONTUREN voor f 40. Ro- meyn, de Ruyterstraat 52, IJm.O. TE KOOP wegens vertrek kinderled ikant met matras f 20, Petroleumkachel f 12.50 1 blamvbrander f 5, diverse schilderijlijsten 12.50, bloem potten per stuk 1,50 en 2.00, sjoelbak met schijven f 10. hoektafeltje f 5, 1 Clarusstel 5.00, 25 meter kippengaas 150 x lVe f 6, 1 messenbak f 1. Janssen Kruidbergerweg 55, Santpoort, Te koop F.LECTR. KA MERLAMP met porceleinen kap f 17.50. H. v. d. Kwast, Engelmundusweg 97, IJm.O. Te koop 1 TERRARIUM met 25 kleurmuizen, tevens i muizenmolen, prijs f 30. R. de Boer, Zeeweg 86, IJm.O. TE KOOP: pitriet fiets mandje en stoeltje f 12.50 en f 5, rookstandaard f 10, 1. ba- bywagenriem f 8.50, zilver horloge f 37,50, zw. d.schoe nen 1. h. 18,50, z. w. h.panta lon o. kw. f 40. Jongejans, Velseibroekstraat 17, Santp. Diversen WIE RUILT br. sportsch. m. 40 voor 39? Na 5 u. Rijks weg 466, Nijens. Wie heeft een KOPEREN KAARSENKR. of candela- bres voor Japansehe hang- schemerl.? Zuidema, Broek- bergenlaan 18, Santpoort. VERLOREN blauwe ge breide want, van Hoofdstr., W. de Zwijgerlaan naar sta tion. Tegen beloon ing terug te bezorgen Rijksweg 322. Te huur aangeboden 1 a 2 KAMERS, desgewenscht met kost, omgeving Driehuis. Br. T 1714 bur. v. d. blad WIE RUILT damespumps in. 39 voor zomersch. m. 39? Neve, Stationsweg 239, IJ.O. PENSION aangeb. voor nette Dame of Heer te IJm.O. Adr. te vern. bur. van dit bl. Degene die Woensdag 23 f ebr. uit Velserbad 1 PAAR H. LAKSCHOENEN heeft meegenomen, wordt verzocht om ze terug te bezorgen bij A. Orsel, P. Vermeulenstr. 12 IJmuiden-Oost.

Haarlemsche Courant | 1944 | | pagina 3