Nieuw: TULBA? IJMUIDEN Uitreiking distributiebescheiden. Maandag begin te IJmuiden-Oost. In het tijdvak van 27 Maart tot en met 15 April zullen de nieuwe distributiebescheiden in de gemeente Velsen worden uitgereikt. In verband met Goeden Vrijdag en Paschen is daartoe te IJmuiden-Oost één dag minder dan gewoonlijk gelegenheid. Te Santpoort worden de bescheiden in plaats van Maandag 10 April Dinsdag 11 April verstrekt. Te Velsen-Noord heeft de uitreiking van 12 tot en met 15 April plaats. Bij de afstempeling van de inlegvellen is hiermede rekening gehouden. De inwoners van IJmuiden-Oost, Velsen- dorp en Driehuis moeten zich als steeds ver voegen in het Patronaatsgebouw, n.l. op Maan dag 27, Dinsdag 28, Woensdag 29. Donderdag 30 en Vrijdag 31 Maart, Zaterdag 1 en Maan dag 3 April. Voor Santpoort-dorp en Santpoort-station kan men weer in de lokalen van het Badhuis aan de Wüstelaan terecht en wel op Dinsdag 4, Woensdag 5, Donderdag 6, Zaterdag 8 en Dinsdag 11 April. De inwoners van Velsen-Noord vervoegen zich in het R.K. Vereenigingsgebouw aan den Wijkerstraatweg op Woensdag 12, Donderdag 13, Vrijdag 14 en Zaterdag 15 April. De na-uitreiking geschiedt op Maandag 17 April in het dienstgebouw aan den P. J. Troel- straweg te IJmuiden-Oost, op denzelfden dag in het Badhuis aan de Wüstelaan te Santpoort en op Dinsdag 18 April in het R.K. Vereeni gingsgebouw aan den Wijkerstraatweg te Vel sen-Noord. Thalia: „Maske in Blau". Ter afwisseling wordt in het Thalia-Theater de operettefilm Maske in Blau" gepresen teerd, welke onder regie van Paul Martin tot stand is gekomen. De hoofdrollen werden ver tolkt door Clara Tabody, Hans Moser en Wolf Albach Retty. We maken kennis met de cjpchter van een zeer serieuzen schilder Gitta (Clara Tabody) die geen gebrek aan levenslust en volgens buren, vrienden en kennissen ook nog artisten- bloed heeft. Gitta wil tooneelspeelster worden, doch weet maar al te goed, dat zij niet op de toestemming van haar vader kan rekenen. In- tusschen „repeteert" zij op eigen houtje en als zij eens voor een open raam een pittigen dans uitvoert, ziet een jongeman haar. Die toeval lige toeschouwer is Georg Harding (Wolf Al bach Retty), een operette-componist, die door Gitta en haar dans bijzonder wordt bekoord en dan ook met directeur Bommerlund (Leo Peukert) over haar spreekt. Gitta zal de hoofd rol in de nieuwe operette „Maske in Blau" spelen Maar alles gaat niet zoo eenvoudig als het zich liet aanzien. Er komen vele verwikkelin gen, waartoe een jaloersche tekstdichter (Ernst Waldow) het zijne bijdraagt. Gelukkig waakt de chef de reception van het Astoria Hotel, waar de film ons dikwijls brengt, over Gitta's belangen. Hans Moser geeft ons daar een goe den indruk van. En zoo komt alles toch nog in orde. Gitta ziet haar tooneeldroomen tenslotte verwezen lijkt en wordt bovendien Tnet den operette componist, die haar ontdekte.de beste maatjes. Van een autoslinger tot xilverbonnen. Wat er werd gevonden. In het tijdvak van 16 tot en met 12 Maart werd bij de politie aangifte van de volgende gevonden voorwerpen gedaan: een autoslinger, een bruine heerenhoed, een bruine damespor- temonnaie met inhoud, een paar handschoe nen, een sleutel, een grijze wollen handschoen, een wit kindermanteltje, een bruine muts, een roodbruine portemonnaie met inhoud,een paar wantjes, een wantje, een schoolétui, een bril (wit-eelluloid montuur), een zelfgemaakte damesportemonnaie, een beige wollen punt muts, een inlegvel, een streng rose koralen en zilverbonnen a 2.50 en 1.Bovendien werd een keeshondje op straat aangetroffen, waarvan de eigenaar onbekend is. Aan het hoofdbureau van politie, Tiberius- plein te IJmuiden-Oost, zijn eiken werkdag van elf tot twaalf en van vier tot vijf uur inlichtingen te bekomen, 's Zaterdagsmiddags uitgezonderd. MARKTPRIJZEN. Gr. griet f 5, kl. griet 12,50, kabeljauw f2,20, gr. gul f 1,65, middelschol f 3, kl. middelschol f2,50. kl. schol 2e s. f2, kl. schol 3e s. f 0,80, kl. schol 4e s. f 0,50, bot f 1, snotdolf f 2,30 p. stuk. AGENDA Zaterdag 25 Maart: IJMUIDEN: Thalia- Theater: „Maske in blau" (film) 7.30 uur. Zondag 26 Maart IJMUIDEN Thalia- Theater: „Maske in blau" (film) 7.30 uur; matinée's 3 en 5.15 uur. SANTPOORT, Ter- rasweg: StormvogelsHercules (voetbal) 2.30 uur. Jagtlust: Strawberries (dames) Hurley (hockey), 11.30 uur BEVERWIJK, Hoflanderweg: D. E. M.Beverwijk (voetbal), 2.30 uur." Hoflanderweg: Watervliet—Aurora (korfbal). HAARLEM, Schoterweg: Santpoort A. F. C. (voetbal). Maandag 27 Maart IJMUIDEN Thalia- Theater: „Maske in blau" (film) 7.30 uur. AGENDA VOOR AMSTERDAM ZATERDAG 25 MAART Stadsschouwburg „De groote wereld", 7 uur. Concertgebouw: Piano-avond Gerard Hengeveld, 7.30 uur. Cen traal Theater: „Half om half". 7.30 uur. Leid- scheplein Theater: „Sprookjes", 7.30 uur. Hor tus Theater: Variété-revue, 7.15 uur. Royal: „De Commensaal", 2.30 en 7.30 uur. ZONDAG 26 MAART. Stadsschouwburg: „Carmina Burana" en „Prélude a l'Après- Midi d'un faune", 2 uur. „Boefje", 7.15 uur. Concertgebouw: Pianovoordracht Franz Josef Hirt, 2.30 uur. Volksconcert m.m.v. Jaap Em- ner, viool en Phia den Hertog, harp, 7.15 uur. Centraal Theater en verdere theaters: zie Zaterdag; tevens middagvoorstellingen. MAANDAG 27 MAART. Stadsschouwburg „Butterfly", 7 uur. Concertgebouw: Piano avond Willy Meeuwisse, 7.30 u. Centraal Thea ter en verdere theaters: zie Zaterdag. Stedelijk Museum: Tentoonstelling „Sint Lucas", dage lijks geopend. Brandstoffenkaarten. Blijkens een ambtelijke mededeeling van den Distributiedienst in dit blad moeten de inwoners der gemeente Velsen bij het af halen van de periodieke bonkaarten voor levensmiddelen in het tijdvak van 27 Maart tot en met 15 April het ingevulde aanvraag formulier voor een nieuwe brandstoffenkaart Inleveren. Tevens dient het restant van de oude brandstoffenkaart, waarop de bonnen 24 BV tot en met 28 BV moeten voorkomen, te worden overhandigd. Bekerstrijd brengt spanning. Te Beverwijk: D.E.M. versus Beverwijk. Morgen vragen de bekerwedstrijden weer volop onze aandacht. In groep A is VSV, dat de voorronde der bekerwedstrijden met een zware 9-2 nederlaag „hoe bestaat 't", zou Buziau zeggen tegen DWV inzette, vrij, doch de Kennemers komen morgen in Alkmaar in actie tegen Alc- maria Victrix. Ook de Kennemers zijn in de voorronde niet best gestart, n.l. met een 4-2 nederlaag tegen HVC. Het is dus zaak, dat de roodzwarten het er thans beter afbrengen, maardat zal niet meevallen. Voor de gewone competitie won elke club haar thuis wedstrijd. Laten we het daarom nu eens op een gelijk spel houden De club van Bakkum is in groep B al bijzon der goed van wal gestoken, door na een aan- vankelijken 3-0 achterstand tenslotte met 5-3 van den eerste-klasser 't Gooi te winnen. Dat houdt een belofte voor de toekomst in Morgen stond eerst wederom een uitwedstrijd tegen een Hilversumsche club op 't program ma, doch deze is omgezet in een thuiswedstrijd tegen AFC. Als we bedenken, dat de AFC'ers gestart zijn met een 9-1 zege op Hilversum, dan behoeft het geen betoog, dat Santpoort een zware strijd staat te wachten en we een gelijk spel een goed resultaat zouden vinden. In groep D bindt Stormvogels op eigen ter rein den strijd n tegen Hercules. Dat lijkt ons voor de Vogels een aardige wedstrijd om na haai rustperiode weer wat op gang te komen. Als 't in de opnieuw gewijzigde voorhoede nu maar even lukken wil, dan blij ven de bekerpunten op 't Vogels-terrein achter Het werd maar een poovere en pas op 't laatste moment verkregen overwinning van Beverwijk op Zeevogels, doch tenslotte gaan de Wijkers toch maar ongeslagen aan 't hoofd hunner afdeeling 1 DEM bracht uit Assendelft de punten mee en behield daarmee toch altijd nog haar kansje En dit kansje wordt een kans, als zij er mor gen in zou slagen Beverwijk een nederlaag toe te brengen. Maar zoover zijn we nog niet! De Terrasvogels rekenden Zondag j.l. met hun o.i. sterksten tegenstander, KW, af. Ze staan nu boven aan de ranglijst en daar krij gen WSV 1930 en Westzaan hen naar onze meening niet meer van af. Kinheim bekerde tot dusver niet best. Nu werd weer van Bloemendaal verloren, zoodat na 2 wedstrijden nog maar één winstpunt werd geboekt. Dan staat VVB met haar 2 winstpun ten er nog beter voor, doch Bloemendaal spant met 3 punten de kroon. Als VVB er nu mor gen eens in slaagde Bloemendaal te kloppen! Wie weet IEV trekt naar Onze Gezellen. Als ze één puntje meeneemt, zijn we tevreden. StormvogelsHercules. Stormvogels ontvangt Hercules met: doel: Kraak; achter: Wijker en Haak; midden: Goed hart, Zwemmer en Hoogendijk; voor: Jordaan, v. Opbergen, Keur, v. d. Kuyl, Veldman. STRIJD DER RESERVES. Het vorige seizoen werd Stormvogels 2 kam pioen van de Reserve 2e klas A, doch dit sei zoen waren de Kennemers-reserves hun de baas. Twee beslissingswedstrijden zullen nu moe ten uitmaken, wie met de kampioenen van de andere reserve-afdeelingen een gooi mag doen naar het Reserve le klasse-schap. De eerste beslissingswedstrijd vindt mor gen om 12 uur op het Terrasvogels-terrein plaats. Aan spanning zal het niet ontbreken, want we mogen gerust aannemen, dat de beide ploegen aan elkaar gewaagd zijn. Een gelijk spel of een overwinning-met-één doelpunt voor één van beide partijen ligt o.i. het meest voor de hand. Wat Strawberries wacht. Eerste heerenelftal besluit competitie. Aller belangstelling richt zich ditmaal bij de hockeyclub Strawberries op den laatsten wedstrijd van het eerste heeren-elftal, welke „uit" tegen B. M. H. C. wordt gespeeld. Het zou mooi zijn, indien ook deze ontmoeting door de Aardbeien kon worden gewonnen. Weliswaar zijn de Bloemendalers in eigen huis meestal zeer sterk, doch er is zeker een goede kans voor de kampioenen. Hun op stelling is ongewijzigd Wat de heeren aangaat kunnen er ook overigens enkele overwinningen worden ver wacht. Het jeugd-elftal moet eveneens zien de puntjes binnen te halen, maar de Amster- damsche gasten zijn sterk. Het programma is aldus: B. M. H. C.Strawberries 1, 2, uur; Zandvoort 2Strawberries 2, 1 uur; H.B.S. 3 —Strawberries 3, 1 uur; Strawberries 5 Alliance 4, 1 uur; Strawberries aH. I. C. b, 1 uur. Het eerste dames-elftal ontvangt Hurley en zal bewijzen weer geheel in vorm te zijn. We houden het op een overwinning der Aardbeien met eenige doelpunten verschil. Het volledige programma vermeldt: Straw berries 1Hurley, 11.30 uur; Strawberries 2 —Alliance, 1.10 uur (vriendschappelijk); Strawberries aAlliance a, 10 uur (vriend schappelijk); Strawberries bR.W. c, 11.30 u. VELSEN ONZE GEZELLENIE. V. Voor de voorronde van den N.V.B.-beker gaat T.E.V. Zondag op bezoek bij Onze Gezellen te Haarlem. De I.E.V.'ers vertrekken met: doel: W. van Tunen; achter: W. F. Stals en J. v. d. Zon: midden: A. Spruit, P. v, d. Berghe en J. v. d. Vlies; voor: A. Stokman, J. Schavemaker. Th. de Jong, G. Nieuwenhuizen en P. SchoorL V.V.B. NAAR BLOEMENDAAL. De oorspronkelijk op het Beverwijk-terrein te «pelen wedstrijd om den N.V.B.-beker is op ver zoek van de Velser club zoodanig gewijzigd, dat deze Zondag op het terrein van Bloemendaal zal plaats hebben. Met twee gelijke spelen neemt V.V.B. in afdee ling M. de tweede plaats op de ranglijst in onder Bloemendaal, zoodat een spannende ontmoeting tegen dit ell'tal kan worden verwacht. Nu ook Lantsink weer in het veld zal komen, kunnen de Breesapers ongetwijfeld een aardig resultaat bereiken, temeer daar de jeugdige Meyer zeker niet slecht debuteerde, terwijl Vliet- stra al evenzeer heeft getoond het wel te kunnen. V.V.B? gaat met het volgende elftal naar de lijstaanvoerders: doel: J. v. Riessen; achter: H. Lantsink en P. Clots; midden: G. v. d. Veldt. P. van Vuuren en G. Aptroot; voor: G. Zandbergen, L. Spruit. J. Bravenboer, JP. Vlietstra en R. Meyer. WAT WATERVLIET WACHT. Het eerste twaalftal van de korfbalvereeniging Watervliet" zal Zondag te Beverwijk weer in het veld komen, en wel tegen Aurora I. de kam- oioensploeg van de eerste klasse Haarl. Korfbal- bond. Deze ontrrtoeting houdt verband met de seriewedstrijden voor den Ned. Korfbalbond, waaraan deelnemen Aurora I. Oosterkwartier 2, T.H.B. I en het eerste Watervliet-twaalftal. Het tweede Velser korfbaltwaalftal gaat Zon dag op bezoek bij Sport Vereent 2 te Santpoort. Te Haarlem zal voorts het zesde Watervliet- '.waalftal een bezoek brengen aan Aurora 3, waar den Vel sen a ren zonder twijfel een neder laag staat te wachten. SANTPOORT Handboogprogramma. Tijdens de openingsvergadering van distriet I van den Nederlandschen Bond van Handboog schutterijen heeft men het volgende wedstrijd programma voor het komende seizoen vastge steld: 7 Mei: koningschietenReineveld, Delft; 21 Mei: kampioenschieten korps Rotterdam; 4 Juni. 2e competitie-wedstrijd VZOS te Sant poort; 18 Juni: 3e competitiewedstrijd Nieuwe Germanen, Wassenaar; 25 Juni: le zitting Ned. Bond le Wassenaar; 2 Juli: 4e competitie wedstrijd, Batavieren, Rotterdam; 23 Juli: 2e zitting Ned. Bond te Wassenaar; 30 Juli: kam pioen corps- en districts 7-tal te Santpoort; 13 Augustus: 5e competitiewedstrijd, Romeinen Rotterdam;27 Aug.: persoonlijk kampioenschap van Nederland te Eindhoven; 17 Sept.: slui tingswedstrijd, tevens 25jarig bestaan Willem Teil te Delft en 1 October: 50pijl en wedstrijd te Rotterdam. Hieruit blijkt, dat er te Santpoort twee wedstrijden worden gehouden. VZGS is in de 3e klasse ingedeeld. BEVERWIJK De politie had succes. Under bescherming van het nachtelijk duister gelukte het een 36-jarigen Beverwij- ker om op het spoorweg-emplacement het loodje van een goederenwagon te verbreken. Voorts wist hij twee doozen met blikken conserven te bemachtigen. Aanvankelijk scheen zijn avontuur dus geslaagd, doch de conservendief moest weldra ervaren, dat zijn strooptocht door de politie was ontdekt. De dader legde op het bureau een bekentenis af, terwijl een gedeelte der conserven kon, woi'den achterhaald. Uitreiking Vitamine C tabletten. Wederom zal er bij de maandelijksche uit reiking van distributiebescheiden, ingaande 3 April, door den distributiedienst voor kleu ters tot 6 jaar vitamine C tabletten worden verstrekt, voor zoover zij deze tabletten echter niet reeds op de bewaarscholen ont vangen. Er worden voor elk kind 3 tabletten per week toegewezen. Bij de eerstvolgende uit reiking ontvangt men 12 tabletten, voldoende voor één maand. Het voornemen bestaat om nog tweemaal een dergelijke hoeveelheid te verstrekken. Bovendien vestigt men er de aandacht op, dat het overschrijden der voorgeschreven dosis ongewenscht is. De tabletten, welke niet onmiddellijk worden gebruikt dienen donker, koel en droog te worden bewaard. WERKSTER STAL EEN FIETS. Een drie en dertig jarige werkster T. H. W. woonachtig alhier, leefde van haar man ge scheiden en had haar intrek genomen bij een vriendin. Zij bezat een fiets, welke in de schuur van haar vroegere woning opge borgen was. De man weigerde echter het rijwiel af te staan en op aandringen van haar vriendin besloot zij elders een fiets te stelen. Spoedig na haar daad werd zij opgespoord. Wegens diefstal stond de werkster Vrijdag voor den Politierechter te Haarlem terecht. De officier van Justitie merkte op, dat het verleden van de vrouw niet gunstig is, daar om eischte hij de maximumstraf van zes maanden. Overeenkomstig veroordeelde de politierechter haar. KUNST NA ARBEJD. De tooneelvereeniging „Kunst na Arbeid" zal op Zondag 2 April een uitvoering geven in het Kennemer Theater te Beverwiik. Opgevoerd ?al worden „Mensen van alle dag" volkstuk in drie bedrijven. Tuinbouw Studieclub. Het bestuur der Tuinbouw Studieclub heeft het voornemen om de uitgestelde bijeenkomst alsnog op Dinsdag 4 April in het Veiling gebouw Kennemerland te houden. De agenda waarop de causerie van den heer Boschman en diverse prijsvragen waren vermeld, blijft ongewijzigd. NED. BIJBELGENOOTSCHAP. De afdeeling Midden Kennemerland van het Nederlandsch Bijbelgenootschap, houdt Maandag 3 April een bijeenkomst in het Vereenigingsgebouw, N. Schans. Ds. J. A. Peters, ds. M Feitsma en ds. M. E. Ouwehand zullen tijdens deze bijeenkomst diverse onderwerpen behandelen. BADHUIS DRUK BEZOCHT. Het Witte Kruis Badhuis aan de Baan- straat werd in de afgeloopen week door 1170 personen bezocht. Het aantal stortbaden bedroeg 868, terwijl 302 kinderen van de in richting gebruik maakten. Die echt fijne smaal;, dat cro- quantc cn luchtige, waardoor Uw tulband, cake of gebak zoo n ouderwetsche lekkernij wordt, verkrijgt U alléén met Tulba, het extra fijne banketbakkers- poeder van Tcrwee. Tulba is een kwaliteitsproduct! Probeert het! BANKETBAKKERS POEDER Tooneelvoorstelling. Het gezelschap De Haghespclers onder directie van C. Hartogh, zal Donderdag 30 Maart "s avonds om half acht in het Luxor Theater een opvoering geven van het tooneel- stuk „Een moeder", waarin Roosje Kohier de hoofdrol vertolkt. Het spel werd geschre ven door Cor Hermus. Voorts werken onder anderen mede: Cor Kremer, Mien v. d. Lugt Melsert, Rie Wieland, Dirk Janse, N. Steen bergen en Wim Kouwenhoven. De regie be rust bij Ko van Sprinkhuysen. Diefstal. Door onbekenden werd dezer dagen uit een perceel aan den Groote Houtweg een hoeveelheid tabak en een actetasch gestolen. Er wordt vermoed, dat de daders van een valsche sleutel gebruik hebben gemaakt. VIERHONDERD GULDEN VERLOREN. Een Beverwijker deed dezer dagen bij de politie aangifte, dat hij onderweg tusschen Beverwijk en Zandvoort een blikken sigaren- doosje, inhoudende een bedrag van f 400. en een aantal vacantiebonnen had verloren. Het is tot dusver niet geluld het Yfriorene op te sporen. v PREDIKBEURTEN ZONDAG 26 MAART IJM U EDEN-OOST Ned. Hervormde Kerk, Yelserdunnweg. 10.30: Us. G. F. Callenbach. 5.30: Dezelfde. Geref. Kerk, Veis er d u in w e ;g .10 en 3.30: Dien sr. Oud-Katholieke Kerk, Veiserduinweg (De Goede Herderkerk) 8.45: H. Dienst. Cïu\ Geref. Kerk, Vereeniginge-gebouw, Ka 1 verstra-at. 10Leesdienst. Vergadering van GeJoovigen. W ill ems- beekw g. 10: Eeredienst. 4.30: Bediening des W oords. Geloofsgemeenschap Het Ijeger des Hells, Willenisbeekweg. 10.15: H. Dienst, Woens dag 7.3 0: Openbare samenkomst. Zaterdag 7.3 0: Bidstond. Ned. IiUthersch Genootschap. Geen dienst. VELSEN Ned. Hervormde Kerk (Geref. Kerk), Ko ningsweg. 11.15: Ds. Johs. Bronsgeest. 6.30: Dezelfde. Geref. Kerk. Koningsweg. 9.30 en 4: Dienst Gin*. Geref. Kerk (Chr. School). Dange- veldstraat. 2.30: Ds. D. Henstra. te Haar lem-Noord. SANTPQORT Ned. Herv. Kerk. 10: Ds. R. II. Oldeman, Ned. llerv. Kapel. 10: Ds. P. J. M ackaay, van Haarlem. 5: J. Adr. Visser, hulppred. Geref. Kerk, Ensehedélaan. 9.30 en 5: Ds. H. J. ten -Brink. Geref. Kerk in H. V., Wüstelaan. 10: Cand, G. Duitemeijer, van Utrecht. Geloofsgemeenschap Het EiCger «les Heils (gebouw Herst. Verband), Wüstelaan. 6.45: Samenkomst. Oud-Katholieke Kerk, (Ned. Herv. Kerk) Ensehedélaan. 3: H. Dienst. BEVERWIJK Ned. Herv. Kerk. 10: Ds. J. A. Peters. Evang. Ijutli. Gemeente. 10.30: Ds. J. Ph. Ha u morsen Vrije Evang. '„Maranatha", Koningstr. 41. 9.30: Bidstond. 10: J. Peereboom, uit Ede, 5: Dezelfde. 11.45: Zondagsschool. Woensdag 7.30: Bijbel bespreking. (Sluiting). WIJK AAN ZEE EN DUN Ned. Herv. Kerk. 10: J. Swaak. hulppred. Ned. Herv. Vereen.-gebouw, Populieren laan. 10: Ds. M. E. Ouwehand. OFFICIEELE MEDEDEELINGEN In verband met een verhooging van het melk- rantsoen in het vollemelkgebied zullen de distri butiediensten van 27 Maart '44 af aan melkhan delaren, die in het z.g.n. volle-melkgebied ge vestigd zijn, wederom toewijzingen volle melk uitreiken voor een aantal rantsoenen, gelijk aan het aantal ingeleverde taptemelkbonnen. De in bedoeld gebied gevestigde melkhandelaren die nen derhalve de taptemelkbonnen met ingang van 27 Maart a s. wederom bij de distributiediensten in te leveren met een minimum van 10 rantsoe nen en daarboven in veelvouden van 10 rant soenen. VERKOOP VAN EIEREN OP ZIEKENBONNEN. Detaillisten, die aan het centraal distributiekan toor of aan het bedrijfschap voor pluimvee en eieren een verzoek hebben gericht om alsnog bij den verkoop van eieren op ziekenbonnen te woj« den ingeschakeld, moeten, indien zij op 31 Maart '44 van genoemd bedrijfschap nog geen aanstel ling (legitimatiebewijs) hebben ontvangen, zich. beschouwen als niet te zijn ingeschreven, zich heeft geen zin hierover nader in correspondentie te treden, aangezien dergelijke brieven niet in behandeling worden genomen. Verduisteren van 19.00 tot 6.30 uur

Haarlemsche Courant | 1944 | | pagina 3