es 8 X W 8 ll ts te .15 .15 n- .00 IJMUIDEN Nog een kans voor Stormvogels, reserves? Zooals wij onlangs mededeelden, bestond Pj er nog een kansje, dat Stormvogels 2 zou - promoveeren naar de Reserve le Idas, wan- neer bij spelerscontrole inderdaad zou blij ken, dat 't Gooi 2 in haar wedstrijd tegen ft. Stormvogels 2 met een ongerechtigden speler was uitgekomen. In dat geval toch zou de ft. ontmoeting 't Gooi 2Stormvogels 2, welke door Stormvogels met 10 verloren was, op het terrein van Stormvogels moeten worden overgespeeld en zouden dan de blauw-witten aan het langste eind getrokken hebben, wat in de huidige samenstelling van de- Storm vogels-ploeg gansch niet tot de onmogelijk heden zou behooren, dan zou de reserve- ploeg der Vogels door haar beter doelge- middelde promoveeren. Thans vernemen we echter, dat van het bondsbestuur bericht is ontvangen, dat 't Gooi in den bewusten wedstrijd tegen Storm vogels 2 niet met ebn ongerechtigden speler is "uitgekomen. Daardoor zou aan alle Stormvogels-illusies een einde zijn gekomen, ware het niet, dat er nog een heel klein achterdeurtje is blijven open staan. Wat toch is het geval? Toen de ontmoeting Stormvogels 2't Gooi 2 aan den Terrasweg gespeeld werd, bleek achteraf, dat Storm vogels 2 nog geen.... kampioen was, daar Kennemers 2 spelerscontroje had aange vraagd en daarbij gebleken was, dat Storm vogels 2 tegen Kennemers 2 inderdaad met een ongerechtigden speler was uitgekomen. Alvorens Stormvogels nu haar promotie wedstrijden tegen D.O.S. 2 en 't Gooi 2 kon vervolgen, moest eerst in Beverwijk opnieuw een beslissingswedstrijd tegen Kennemers 2 gespeeld worden. Pas, toen deze gespeeld was, kon Stormvogels zich kampioen noemen. Op grond nu van 't feit, dat Stormvogels 2 een promotie-wedstrijd tegen 't Gooi 2 heef! gespeeld, voordat zij kampioen was. heeft het bestuur der IJmuider club ongeldigverklaring van deze ontmoeting, welke, zooals reeds ge zegd, met 10 door Stormvogels 2 was ver loren. gevraagd. Mocht het Bondsbestuur het in dezen met het Stormvogels-beJtuur eens zijn, dan zou bij den aanvang van het nieuwe seizoen een alsdan vast te stellen ontmoeting Stormvo gels 2—'t Gooi 2 moeten uitmaken of D.O.S. 2 of Stormvogels 2 zou promoveeren. tM O (f) W> 8 ir Veel animo voor diploma-zwemmen De belangstelling voor het diploma-zwem men blijft nog geregeld toenemen. Onge twijfeld is dit een verheugend verschijnsel. De directie van het Velserbad zorgt er steeds voor. dat de gegadigden in de gele genheid zijn zich geleidelijk te bekwamen en ondervindt voor dit streven veel waar deering. Hoe groot de animo voor het diplo ma-zwemmen is moge blijken uit het feit, dat niet, minder dan 63 diploma's in de at- geloopen maand konden worden uitgereikt. Er is dus weer een flinke stap op den weg naar het bekende ideaal „Iedere Nederlan der zwemmer" gedaan. De belangstelling komt niet alleen van de zijde der jongeren, doch van personen van- vrijwel alle leeftijden. De jongste candidate bijvoorbeeld was ditmaal nog slechts zes jaar, doch tevens heeft een dame van zestig jaar de proeven met succes afgelegd. Behalve degenen, welke we reeds bij vo rige gelegenheden hebben genoemd, zijn nog geslaagd: Diploma A: mevr. G. J. Jackc, Gerarde Dukel. Johanna A. v. d. Bos, Wilhelmina Chr. A. van Riessen, Martinus G. Vinke- stein, Hubertus J. Smid, Hendrik C. Ro- sendahl. Suzanne H. M. de Jong, Jacob van Duyvenbode, Jenneke Bakker, Cornells Vis ser, Simon de Groot, Wim van Paradijs, Jan Plug, de heer H. Visser, Adriaan Jongeling Cornells Plug en Agnes v. d. Veld. Diploma B: Pie ter de Groot, Alida E. M. van Eerden. Eleonora M. Zwanenburg. Pie- ier K. H. Visser, Johannes Vinkestein, Mar tinus G. Vinkestein. Hubertus J. Smid, Jan- negje C. G. de Gelder, Grude Kossen. Ca- tharina M. Voorbraak, Catharina A. M. E. v. d. Kolk. Joh. van Viersen en Hendrika van Diessen. Burgerlijke Stand. Ondertrouwd: C. Minnee, Princestraat 26. te Velsen-N. en M. A. v. d. Zelf. Sassenheim- straat 12hs.. Adam. Toek. adres: Velsen-N.. Princestraat 26. K. Brandenburg, Zuideinde 242 Westzaan en M. D. T. Oostindië, Willebrordstr. *6. IJmuiden-O. Toek. adres: Westzaan, Zuid einde 227. M. P. Braam. J. P. Coenstraat 27. tJmuiden-O. en J. M. Olgers, Stationsweg 216. TJmuiden. Toek. adres: IJmuiden, Evertsen- straat 5. Getrouwd: J. IjoonM. C. Oudendijk, Be verwijk, Kerkstraat 14. J. GieliamP. P. de Zwarte, 's-Gravenhage, Spijkermakerstraat 6a. Geboren: H. Koster, z., Elzenstraat 40, te IJmuiden; P. G. Baart, z., v. Dalenlaan 43, Santpoort; P. Warmenhoven. d., Willemsbeek- weg 67, IJmuiden; D. v. d. Kiashorst, z.. Burg. Enschedelaan 37, Santpoort; J. G. C. Ecker- mann, d., Pelsstraat 53, Velsen-N. L. Over- dorp, d., Zeeweg 126. IJmuiden. Overleden: G. J. Roozendaal, 41 j., echtg. v. E. Jonkman, J. P. Coenstraat 19, IJmuiden-O. Weer een insluiper. Telkens weer blijkt, dat men geregeld voor Insluipers op zijn hoede moet zijn. Verleden week heelt een onbekende le Santpoort zijn slag geslagen. Ten nadeele van W. werden uit diens woning aan -den Rijksweg een gouden en een zilveren horloge ontvreemd. De politie is van dezen diefstal op de hoogte gebracht: zij tracht den dader en zijn buit te achterhalen. AGENDA Maandag 19 Juni- Beverwijk. Witte Kruis- Badhuis: Bijeenkomst Postzegelvereeniging IJmuiden en omstreken, 7 uur. Luxor-Theater: Optreden Kilima Hawaiians, 7.15 uur. Dinsdag 20 Jnni. Beverwijk. Kennemer Theater: Leerlingen-uitvoering Jan Vessies, 7 uur. Nederl. Herv. Kerk: Concert, 8 uur. Van een bloemenmand tot een overall. Wat er werd gevonden. In het tijdvak van 9 tot en met 15 Juni werden in de gemeente Velsen de volgende voorwerpen onbeheerd aangetroffen: een bloemenmand (twijgen 1 Vim- doorsnede), een heerenhandschoen, een zilverbon van f 2.50 en twee zilverbonnen van f 1, een zakdoek met inhoud, een zilveren armband met steen, een verchroomd polshorloge met dito band, een sleutelbos, een sleutel, een hondenhalsband, een chroom-nikkelen pols horloge, een zwarte want van bont, een pop van stof en een overall. Aan het hoofdbureau van politie, Tibe- riusplein te IJmuiden-Oost, zijn eiken werkdag van elf tot twaalf uur en van vier tot vijf uur inlichtingen te bekomen, 's Za terdagsmiddags uitgezonderd. Vrachtwagen ontvreemd. Onbekenden hebben dezer dagen een bruta len diefstal gepleegd. Ten nadeele van D. werd een vierwielige vrachtwagen met autobanden van een terrein bij de Visschershaven wegge haald. Er is aangifte bij de politie gedaan. Deze stelt een onderzoek in. FRAAIE PRESTATIE VAN VAN MARKESTEIJN. Bij het Zaterdag te Kampen gehouden Singelcriterium over 80 km heeft onze plaatsgenoot A. van Markesteyn onder de amateur-wielrenners een mooi resultaat be haald. Hij slaagde er in tot de eerstaanko- menden te behooren en zelfs de vijfde plaats in hef totaal-klassement te bezetten. Van Markesteyn heeft hier, evenals bij de vierde ronde van Kennemerland, getoond tot de constante amateur-wegrenners te behooren. Het Singelcriterium werd gewon nen door Vinke uit Geleen (L.), terwijl de Amsterdammer C. Kleefstra als tweede den eindstreep passeerde. Geiten voor den keurmeester. De geitenhouders in de gemeente Velsen getuigen van veel animo en activiteit. Hoe wel er dit jaar alleen voor de fokregisters kon worden gekeurd en dus nieL zooals an dere jaren het geval was, alle beesten onder de loupe konden worden genomen, was er een groote belangstelling voor de keuring, die op het terrein van den heer Dienaar aan den Rijksweg te Santpoort werd gehouden; er werden zeven-en-twintig geiten inge schreven. Bovendien werden er voor de keuring, die in het versperde gebied, op den Zeeweg plaats had, twintig beesten ge boekt. Vermelding verdient, dat het euvel van doorgezakte achterpooten, waarvan men in deze gemeente veel last ondervond, steeds meer verdwijnt. Er is echter een ander ge vaar en wel, dat er geiten met een minder .goeden uier waren. Men moet met dit kwaad heel Voorzichtig zijn. Het bleek, dat deze dieren buiten de gemeente waren ge kocht. Een eigenaardige tegenstelling is, dat men de lammeren van het vorige en ook dit jaar in aanzienlijke mate heeft verkocht. In plaats van hiermede verder te fokken en al dus den geitenstand te verbeteren heeft men zich dus minder goede beesten aangeschaft. Al met al had de keuring een leerzaam verloop. Keurmeesters waren de heeren D. Wit en ir. H. Verschuyl, adjunct-Rsjksvee teeltconsulent in Noord-Holland. SANTPOORT Sportdag Hoogoven-Stalen. In het Gemeentelijk Sportpark te Beverwijk wordt Zondag 25 Juni onder leiding van den heer Jan A. ten Napel een sportdag gehouden voor de leden van de sportafdeelingen der ver- eeniging Hoogoven-Staten, waarvoor reeds thans groote belangstelling is. Teneinde het programma zoo vlot mogelijk te doen verloopen, zijn de wedstrijden voor jeugd, dames en heeren gescheiden. Reeds te 10 uur wordt met de jeugdwedstrijden voor jongens en meisjes begonnen, waarbij in drie groepen, van 1516 jaar, 1314 jaar en 1012 jaar, wordt gewerkt. Deze zullen tot 2 uur worden voortgezet, waarbij dus het jeugdpro gramma afgewerkt moet zijn. Te half twee beginnen de wedstrijden voor de dames en heeren, die -verschillende num mers omvatten. Dit worden pèrsoneele wed strijden. waaraan afdeelingsprijzen voor be paalde nummers zijn verbonden. Gezien de goede resultaten en vlotte organi satie van voorgaande sportdagen, zal ook het komende sportgebeuren" ongetwijfeld velen een prettigen dag verschaffen.. TERRASVOGELS. Bij de sportvereeniging Terrasvogels wordt de noodige belangstelling voor het oefenen aan den dag gelegd. Reeds nu maken de elftallen zich voor het nieuwe seizoen strijdvaardig Zoolang de bijzondere omstandigheden voor IJmuiden van kracht zijn, zal er 's Zondags worden getraind, n.l. van 11 uur af voor de senioren en van i2 uur af door de adspiranten BEVERWIJK 60 Jaar gehuwd. De heer H. F. Stroucken en mevr. Strou- ckenSchouten herdenken op 26 Juni hun 60-jarige echtverbintenis. In Beverwijk heeft de heer Stroucken het gebouw ,,De Harmo nie". thans het Kennemer Theater, geëxploi teerd. Ook was hij hier regisseur van de Rederijkerskamer Kennemerland. Later werd hij in Haarlem exploitant van een café op den hoek van Kruisweg en Ro zenstraat. Hij was gedurende^ 25 jaar wer kend lid van „Zang en Vriendschap" en regisseur van verschillende Haarlemsche tooneelvereenigingen. Ook is hij verbonden geweest aan de vroegere Hollandia-filmfa- briek. In 1935 ging de heer Stroucken weer naar Velsen-Noord, doch sinds een jaar woont hij opnieuw in Haarlem, Rijksstraat weg n.0. 74. Korfbalclub „Watervliet" Jaarvergadering. De jaarvergadering van de Korfbalver- eeniging „Watervliet" in het Statenhuis gehouden, kenmerkte zich evenals het ge- heele clubleven, door een prettige sfeer. De heer R. J. Velthuys, voorzitter, gewaagde van het buitengewoongoede seizoen, dat achter den rug ligt. Hiermede stemden de verslagen van den secretaris en den pen ningmeester overeen, doch hoewel het ledental, dank zij de activiteit en den roem ook van de laatste twee jaren, tot 160 steeg, mocht de finaneieele positie wel eenige ver betering. In de plaats van mevr. Homberg en den heer J. v. d. Brink, die zich voor het bestuur niet herkiesbaar hadden gesteld, werden gekozen de heeren J. Broeksma en drs. H. Poser. Geslaagde vijfkamp. De onderlinge wedstrijden in den vorm van een vijfkamp, waaraan alle leden deel namen, zijn buitengewoon geslaagd. De lei ding was bij den heer J. A. ten Napel. De nummers bestonden uit één minuut snel- doelen, 5 strafworpen, drie vèrworpen, 5 maal zuiver werpen en voor de heeren, da mes en adspiranten resp. 100 m, 80 m en 60 m hardloopen. Bij het hardloopen maakte J. Tolk de beste prestatie. Het zuiver wer pen bleek slechts aan enkelen goed af te gaan en de resultaten bleven over het alge meen beneden het middelmatige, wat ook het geval was bij de strafworpen. Zelfs de beste schutter van Watervliet R. Velthuys, miste ze alle, hetgeen aantoont, dat dit geen gemakkelijke opgave was. De heeren be haalden de beste prestaties bij het sneldoe- len en zoowel Maas v. d. Brink als Velthuys scoorden in de toegestane minuut 13 maal. Vooral in de dameskopgroep ontstond een harde strijd, welke na groote spanning in het laatste nummer werd beslist. Rie Muyen welke bij deze groep de beste prestaties verrichtte, won dan ook met weinig ver schil. Overigens toonde het verschil in pun tentelling bij de onderscheidene afdeelingen ■dat deze elkander in sterkte weinig hadden toegegeven. Opmerkelijk was dit vooral bij de adspiranten. De voorzitter, de heer Velt huys, deelde den uitslag mede. Met 230 punten werd Rie Muyen clubkampioene der dames voor 1944 en Roel Velthuys met 260 punten bij de heeren. Vervolgens werden de volgende dames kampioene van de senioren-twaalftallen; 2. Cily Broeksma-Bloemendaal; 3. Alice Drij ver, 4. Dora Schrama, 5. Bets Wessel en 6. Suze Wijnands. Bets Wessel behaalde bij de dames het hoogste aantal punten (200). Bij de heeren-senioren werden kampioen van twaalftal 2. N.N., die het hoogste punten- aantal bij de lagere twaalftallen bereikte, 3. Thijs v. Domselaar, 4. Ger Allan, 5. Klaas v. Doesburg en 6. J. v. d. Plas. Bij de jongensadspiranten verwierf Tjeerd Herfstra met 262 de meeste punten en werd kampioen van A, terwijl bij B Willy van Swaal, C. Pief de Lange en D. Henk Ver- mandele den. titel veroverden. Meisjes-adspiranten; kampioen A. Tiny Waagmeester. B. Rie Zonneveld (2521 i. p.). C. Netta Holleman en D. Aatje v. Zutfen. Voorzitter Velthuys reikte ten slotte de door mevr. v. d. Kieft fraai geteekende en .Jac. Tolk gecalligrafeerde diploma's uit, den kampioenen den wisselbeker in het vooruit zicht stellende. Zangkoren naar concours. Twee zangkoren van de Van Leer's Per- soneelvereeniging zullen onder leiding van den heer Ben Nuyen deelnemen aan het door de afdeeling Noord-Holland van den Bond van Gemengde Zangvereenigingen in Nederland te Hoogkarspel op Zondag 2 Juli te organiseeren concours. Het Gemengde Koor zal in de tweede af deeling uitkomen, waarbij het als verplicht nummer brengt „Stelt wijd Uw hart open" van G. Stam en als werk naar keuze het bekende „Zomeravond" van W. F. Kools. Het Dubbel Mannenkwartet treedt met het verplichte „Liederen leeft" van Theo van Zutphen op. Het mooie werk van L. v. Beethoven „Die Vesper" wordt als vrij nummer gezongen. Het gemengde koor telt ongeveer 100 leden, terwijl het kinderkoor niet minder in groei is toegenomen. VEREENICING AMATEUR- TABAKTELERS. De onlangs opgerichte Vereeniging van Amateurtabaktelers mag zich in veler be langstelling verheugen. Een en ander blijkt uit het feit, dat het aantal leden 140 be draagt. Het bestuur heeft het voornemen om binnenkort met de leden bijeen te komen. BURGERLIJKE STAND. Ondertrouwd: C. L. Zonneveld, Boeweg 39 en J. Schoo. Arendsweg 74; toek adres Arendsweg 74 W. A. Timmermans, Nu rispeet Stationslaan 69 en A. C. Meuleman. Popu lierenlaan 58: toek. adres: Nunspeet. Sta tionslaan 69. P. Kramer, Heemstede, Prinsen laan 23 en H. Teer, Vondellaan 37. Getrouwd: A. Alders en I. Markx. Geboorten: Petrus Johannes, z. v. J. Beent jes en M. C. Hoogeland, Hoflanderweg 37 a Ariane Liesbeth, d. v. J. H. Hendriks en C E. Gerretse, Lindenlaan 15. Johannes, z. V. P. J. Bol en R. Moerman. Voorstraat 8. Anna M. Th., d. v. J. W. Zonneveld en H. A. Jansen. Creutzberglaan 14. Adriaan Eliza z. v. C. J. Berrevoets en A. C. F. Gootjes, Str. v. Linschotenstraat 52. Antonius Petrus, z. v. J. C. van Deuzen en M. Th. I. de Bruijn, Alkmaarscheweg 359. Willem Leendert, z. V. L. K. L. Hofman en G. C. E. Comis, Grens- straat 42. Martin, z. v. G. N. Grapendaal en N. Tellier, Hoflanderweg 46. Hendrikus An tonius, z. v. C. W. Snijders en J. M. C. Noor- dermeer, Heemskerkerweg 210. Johannes Hendrik, z. v. P. Meijer en G. M. Voorhout, Vondellaan 59 Helena, d. y. P. van Du-ijn en G. F. van Breugel, Lijsterbeslaan 54. Overleden: Th. F. Schelvis, 14 j, raaftn, Oostertuineh 9. A. van de Laak, 82 j.. wed. van F. L. C. Rehm, Rijvordtlaan 78. E. Adrichem, 27 j., »ann. Hoflanderweg 52 A. KERKCONCERT Het programma van het tweede kerkcon- cert in dit zomerseizoen, dat Dinsdag 20 Juni 's avonds om acht uur door Annie Schoen, sopraan, Lida Langerveld, viool en G. J. Moed, orgel, zal worden gegeven, ver meldt de volgende nummers: 1. „Wer nur den lieben Gott laszt walten" J. S. Bach, (orgel), 2 Aria (op de g-snaar) J. S. Bach (viool en orgel), 3 Aria: Icbpende behende mein irdisches Leben (uit cantate no. 57) J. S. Bach (met obligaat-viool), 4 Siciliano uit Sonate g moll J. S. Bach (solo viool), 5 Aria: Ich weis das mein Erlöser lebet, G, F. Handel (uit Messias), 6 Intermezzi 1 en 2 H. Andriessen (orgel), 7 Elegie (viool en orgel) A. de Klerk. WIELERRONDE IN VELSEN-NOORD. Voor Zondag 23 Juli wordt in Velsen- Noord een wielerronde voor beroepsrenners en onafhankelijken georganiseerd. OFFICIEELE MEDEDEEUNGBN, GLAS, KERAMIEK EN HOUTPRODUCTEN. In de Staatscourant van 16 Juni 1944 zijn be kendmakingen opgenomen van de directie van 't rijksbuerau voor glas, keramiek en houtproduc ten. Hierin zijn nieuwe bepalingen gesteld ten aanzien van borstelwerk, penseelen en kwasten, kurk, glas en keramiek, houten meubelen en kantoormeubelen en een groot aantal houtpro ducten. Voor uitvoeriger gegevens wordt verwe zen naar de vakbladen. De Provinciale Voedselcommissaris voor Noord- Holland deelt aan telers van vlas nog mede, dat de verkoop van gerepeld vlas dient te geschie den op basis van 13% per K.G. vlas van goede middenkwaliteit en van ongerepeld vlas op bo vengenoemde basisprijs en op een lijnzaadprijs van 25 cent per K.G. Bovenstaande prijzen gel den niet voor handelaren. Hiervoor wordt ver wezen naar de officieele mededeelingen in de Vlasbode. REGIONALE PUBLICATIE van het Plaat selijk Verdeelkantoor van het Bedrijfschap voor Groenten eh Fruit te Haarlem. DISTRIBUTIE VAN: Bloemkool le soort. Bloem kool afwijkende soorte11, Andijvie, Peulen, Bos- peen, Rabarber en Postelein. Bloemkoolregeling le soort, 7e periode klan tenbinding. Bevoorraad werden op 15 Juni: Kraan no. 180 t.m. A. 'v. d. Nouwland no. 232 geheel. Andyvieregeling, 7e periode klantenbinding. Bevoorraad werden op 15 Juni: G. Terhorst no. 303 t.m. K. Vos no. 336 geheel. Peulenregeling, 6e periode klantenbinding. Bevoorraad werden op 15 Juni: met het restant L. A. de Zwart no. 381 en W. de Zwart no. 382. Peulen re geling, 7e periode klantenbinding. Bevoorraad werden op 15 Juni: Akke no. 2 t.m, J. C. Al ting no. 6 geheel. Diverse producten, 7e periode klantenbinding: Bloemkool afwijkende soorten, of Bospeen of Postelein of Rabarber. Afwijkende Bloemkoolsoortgn. W. Nijssen no. 237 t.m. J. Spijkstra no. 28€ ge heel en W. Spijkstra no. 287, Street no. 295 ert Suykerland no. 297 gedeeltelijk. Bos pee11. -Met het restant B. Nijssen no. 236 en W. Spijk stra no. 287, IJ Spijkstra no. 288 t.m. SteehkJst no. 292 geheel, alsmede L. Steynman no. 293 en Stroet no 295 gedeeltelijk. Postelein. L. Steynman no. 293 gedeeltelijk. Gedistribueerd wordt momenteel op onder staande basis: 1 bloemkool en 1 bos bospeen per 2 bonnen 7e periode. Andijvie, Peulen, Postelein en Rabarber, 250 gram pe rbon 7e periode. De consument moet met ingang van heden aan zijn groentenhandelaar het door ons gegeven nummer vragen, daar in het vèrvolg geen namen, doch nummers gepubliceerd worden. Klachten kunnen uitsluitend schriftelijk: en tot uiterlijk 3 werkdagen na dezen in behandeling worden genomen door het Plaatselijk Verdeel kantoor te Haarlem, Koudenhorn 66. Sinaasappelen-distributie. De aanvoer van sinaasappelen laat nog steeds op zich wachten. REGIONALE PUBLICATIE van het Plaat selijk Verdeelingskantoor van het Bedrijf schap voor Groenten en Fruit te Beverwijk SANTPOORT. IJMUIDEN-OOST. Op Zaterdag 17 Juni werden de kleinhandelare?i van de letter A t.m. Sch. bevoorraad met BLOEM KOOL per ingeschreven consument der 7e perio de. Het kwantum bedraagt 1 BLOEMKOOL voor 2 consumenten. Voor den prijs raadplege rnen de publicatie van den-Gemachtigde voor de Prijzen. IJMUIDEN-OOST, SANTPOORT. Op Zaterdag 17 Juni werden de kleinhandelaren van de letter A t.m. Z bevoorraad met ANDIJ VIE, per ingeschreven consument der 7e periode. Het kwantum bedraagt 1 POND per consument. Voor den prijs raadplege men de publicatie van den. Gemachtigde voor de Prijzen. GEMEENTE VELSEN. Deze week worden de ziekenlevei anciers be voorraad met SLA en ANDIJVIE. Indien mogelijk warden ook AARDBEIEN verstrekt. Het kwantum bedraagt VA K.G. per rantsoen.

Haarlemsche Courant | 1944 | | pagina 3