8 8 8 8 X 8 8 8 A Niemeijer's SPORT EN WEDSTRIJDEN Voetbal Zevenkampdag. ks- op be- ar- de op ar de ang der en oor zijn i te in nu ten. het de die len. dan ster ge- de inig ntal te 50 wen lakt. for el er of I te van rgen be door pro- dr. tigde zijn. zijn. op acific men- anval ïtend- s. 7.50 e pla- i Och- rkest. rs, or- 2.45 B 13.05 Toen 14.15 o en nhem- 17.00 roken ïrette- 18.55 n act. a ge- alogh. 22.00 alleen plaat- Stan K) Sol- t. 19.00 jeugd van 20.30 21.45 fc. bei-, het 0) A A 08 C X A O 0) fa «5 0) 0) V.V.U. en „Haarlem" winnen de vereenigingsprijzen. Het instellen van een zevenkampdag is een gelukkige gedachte geweest. In 1939 werd daar mee begonnen en de animo is in den loop der jaren bijzonder gestegen. Ook de prestaties gaan ieder jaar omhoog en dat bewees Arle de Win ter (Haarlem), die er niet alleen in slaagde voor den tweeden keer achtereen den eersten prijs te behalen, doch tevens meer dan 4600 punten te behalen, welk aantal nog niet bereikt is. Zaterdagmiddag was de eerste groep aan de beurt en wel de spelers uit de Zaterdagmiddag competitie. Deze legden veel belangstelling aan den dag en er waren twee maal zooveel deelne mers als het vorig jaar. Nadat de heer H. W. van Turnhout, namens de afdeeling Haarlem van den N.V.B. een openingswoord had gesproken, werd aan de afwerking van het programma be gonnen. Tachtig meter was het eerste nummei en vrij goede tijden werden geboekt. Vervolgens vormden zich groepen voor de verschillende on derdeden. Het resultaat was tenslotte, dat WIJ voor den tweeden keer in het bezit kwam van den vereenigingsprijs met 15.014 punten; tweede werd Kerinemerland met 13.085 p. De persoonlijke resultaten waren: 1. W. Pau wels, V.V.IJ.. 3738 pnt.2. A. P. Formenoij, V.V. R.A., 3628 pnt.; 3. J. Hoeksema. Tweede Jeugd. 3626 pnt.; 4. J. v. d. Heide, V.V.IJ., 3585 pnt.; 5. G. Hoek, V.V.IJ, 3558 pnt. Ie veteranenprijs: I. Groeneveld. V.V.IJ. 2347 pnt.; 2. P. Spek. Tweede Jeugd, 2307 pnt. De beste re sul ra ten van ieder nummer afzon derlijk waren: 80 M. hardloopen: J. v. d. Heijde, V.V.IJ., 10 sec. Inwerpen: W. Pauwels, V.V.IJ., A. P. Formenoy, V.V.R.A., beiden 22 Meter. Vér- trappen: G. Kramer. Kennemerland, 49.10 Meter. Vèrspringen: I. Fijnappels Havenmeeuwen, 5.74 M. Doelsehieten: G. Hoek, V.V.IJ., 850 pnt. Bal dribbelen: J. Hoeksema. Tweede Jeugd, 22.3 sec. Raak de Paal: J. v. d. Linden, Valewa, 600 pnt.. L. Claij. Sizo. 600 pnt. Vereenigings-estafette, V.V.IJ. I. 50.8 sec- Zondag heerschte er op de terreinen van RCH een prettige stemming. Ruim driehonderd voet ballers namen aan de wedstrijden deel. De heer A. van der Aart heette de spelers welkom, waar na de commissie, onder leiding vart den heer N. J. Twisterling met haar uitgebreide werk zaamheden een aanvang nam. Het bleek wel dat een en ander door den secretaris, den heer D. Potharst, uitstekend was voorbereid, want alle onderdeelen verliepen op vlotte wijze. Voor het eerst was ingevoerd, dat bij „raak den paal" zoowel links als rechts geschoten moest wor den. Weliswaar leverde dat voor velen moeilijk heden op, doch geslaagd mag de proef genoemd worden en vermoedelijk zal in de toekomst ook bi.j andere nummers links en rechts geschoten worden. Zooals we hierboven schreven werd A. de Win ter eerste; 2. J. C. Smit (Haarlem) en 3. P. Kraak (Stormvogels). Haarlem won den vereeni gingsprijs. De Racing boekte een fraai succes, want de eerste p.oeg won den tweeden prijs en de derde ploeg den derden. De persoonlijke uitslag luidde: 1. A. H. de Winter, Haarlem, 4G74 pnt. (dit is een record); 2. J. C. Smit. Haarlem 4062 pnt.; 3. P. Kraak. Storm vogels, 4059 pnt.; 4. H. v. Zand, V.S.V., 3958 pnt.; 5. W. Hanse, R.C.H., 3901 pnt.; 6. C. Hóogendoorn, R.C.H., 3380 pnt.; 7. N. Michel, N.V.B.3867 pnt.; 8. A. v. Esveld, Bloemendaal, 3851 pnt.; 9. C. Walewijn. R.C.H.. 3753; 10. J. Hartman, Haarlem, 3^9 pnt.; 11. G. Zandbergen, V.V.B.. 3743 pnt.; 12. D. C. Potharst Hagrlem. 3665 pnl. 13. K Hoo- 8 0) ip% V fa O w& 4> 08 8 H H H O 2 8 8 *4 gendijks R.C.H., 3657; 14. P. N. van Berkel, H. B.C., 3652 pnt.; rè. H. 3628 pnt. L. Guldemond, H.F.C.. ie Veteranenprijs: C. Prevost, R.C.H., 3566 pnt. Vereenigingsprijzen1. Haarlem I met 15.904 pnt., met de deelnemers A. v. Gooi, A. H. de Winter, J. C. Smit en D. C. Potharst; 2. R.C.H. I met 15.516 pnt.: 3. R.C.H. III met 14338 pnt. De beste resultaten van ieder nummei afzon derlijk waren: 80 M. hardloopen: D. C. Pot harst, Haarlem, 10 sec In wei pen: C. Hoogen- doorn, R.C.H.. 23.75 M. Baldribbelen: H. v. Leen Jr., D:I.O., J. C. Smit. Haarlem, A. H. de Winter, Haarlem ieder 20.2 sec. Vertrappen: N. Michel, N.V.Ï3.. 53.55 Meter. Doelsehieten: E. Lokkers, Terrasvogels, 900 pnt.; Raok de Paal: A. Spruit, I.E.V.. A. H. de Winter, Haarlem, ieder 700 pnt. VèrspringenH. van Zand. V.S.V.. 5.53 Meter. Vereenigings-estafette, Haarlem 51.2 sec. Honkbal E.D.O. wint met 10 van H.H.C. De leidende ploegen in de hopgste honkbal- .klasse hebben een veer moeten laten: één punt in de tweede innings kostte H.H.C. tegen E.D.O. de overwinning en in de Amsterdamsche derby moest Ajax met 6—1 de vlag strijken voor Blauw Wit. Een twee-honkslag' van Vrenegoor in de tweede slagbeurt van E.D.O. heeft in de belangrijke plaatselijke ontmoeting H.H.C.E.D.O. op het Haarlem-terrein den doorslag gegeven. Op dien fraéien slag kon KL Zanudstra n.l. binnenkomen. Het wei-pen van Van Holst (9 maal 3-slag) en het veldwerk van de rood-witten was overigens van dien aard, dat E.D.O. in bedwang werd gehouden. H.H.C. kreeg in de vierde en vijfde innings kan sen om tegen te scoren. In de vierde innings ech ter gingen Waanders en Noordhoff, die beiden vier-wijd hadden gekregen uit op het tweede honk en in de vijfde slagbeurt van H.H.C. weid D. Baas bii drie bezette honken uitgevangen en werd een korte slag van Van Hólst aanleiding tot een dubbelspel, clat een einde aan de zooveel belovende slagbeurt maakte. Sch ij venaar noteer de 6 maal 3-slag en 5 maal 4-vvijd, doch kreeg slechts een enkele honksJag tegen zich. Schoten heeft zich met 100 de meerdere ge toond van Quick. De Mon was wederom uitste kend op dreef en plaatste de Amsterdammers aan slag voor groote moeilijkheden. Alleen Vonk en Holewijn leverden honkslagen. Schoten kwam eerst in de derde innings los. Zandstra bracht Geurts binnen. Geleidelijk aan voerden onze sladgenooten de score op tot 100. De S.C. Haarlem heeft in Amsterdam een 81 nederlaag moeten incasseeren van V.V.G.A. De Haarlemmers speelden lusteloos en Oei had een wel £eer slechten dag. V.V.G.A. verdiende de overwinning volkomen. Zij demonstreerde een foutloos veldwerk en leverde tien honkslagen op het wei-pen van Ferment. Reeds in de eerste in nings namen de Amsterdammers een 20 voor sprong. Haarlem zorgde in de vierde ^slagbeurt voor een tegenpunt uit een vrijen loop. Fouten van Lobberegt en een groote slagvaar digheid op het slowwerpeh van Geestman in de laatste innings leverden Blauw Wit een 61 zege oj) Ajax op. De overige wedstrijdresultaten waren: Overgangsklasse: D.O.S.—Ajax 2 2—7; O.V.V.O. -Blauw Wit 2 11—8; Zeeburgia—A.F.C. 1—5; H. H.C. 2H.C.K. 1—9; R.C.H.—T.Y.B.B. 1—5; Spar taan—Hilversum 7—8; E.D.O. 2—D.W.S.1 9—4Haar lem 2Celeritas 15—6. Tweede klasse: Zandvmeeu- wenSchoten 2 211. Verduisteren: van 21.30 tot 6.00 uur 1 Aug.zon op 5.59, onder 21.33 unr in .tan onder 2.34, op 19.08 uur Athletiek Nationale kampioenschappen. Wim Slijkhuis heeft tijdens de nationale ath- letiekkampioensehappen in het Olympisch Sta dion te Amsterdam de beste prestatie geleverd. Hij vestigde op de 5000 M. een nieuw nationaai record in 14 m. 50 sec. Dit beteekende een ver betering van het sinds 25 Juli 1943 op zijn naam staande record met niet minder dan 7.3 sec. De andere nummers brachten geen daverende ver richtingen, doch wel enkele verrassende uitsla gen. Zoo zag Blok zich o.a. op de 400 M. van de troon gestooten door den A.A.C.'er Bakels en werd mevr. BlankersKoen bij het hoogspringen overtroffen door Nel van BalenBlanken. De sprintnummers hebben het verwachte duel gebracht tusschen Osendarp en zijn jongen rivaal Jo Zwaen. Het eindigde in een nieuwe, onbe twiste zege van den Hagenaar. Zwaan bood op de 100 M. prachtigen tegenstand, had na een 60 M. nog een kleinen voorsprong, doch verspeelde dezen en werd met borstbreedte geslagen. Voor beiden werd 10.9 genoteerd. Van Osta viel een tikje tegen. Hij moest met de laatste plaats ge noegen nemen Beter deed hij het op de 200 M., waarop Osendarp verreweg de beste was en Zwaan gedecideerd klopte. Nu werd van Osta derde. De twee horder.nummers 400 M. en 110 M. wa ren beide voor Wim Kaan. Het is wel opmerkelijk en ook een tikje bedroevend voor athletisch Nederland, dat hij steeds weer de titels kan ver overen en nimmer iemand zijn verrichtingen kan verbeteren. Mevr. BlankersKoen, -die Zaterdag den titel reeds had veroverd op de 80 M. horden, bracht haar totaal aantal kampioenschappen Zondag op vier, door ook de 100 M., 200 M. en het versprin gen te winnen. Op al deze nummers was zij voor de zooveelste maal verre superieur. Gerda Koudijs werd tweede op de 100 M., maar liet op de 200 M. verstek gaan, waardoor Nettie Timmer thans de tweede plaats kon opeischen voor Xenia de Jong, die in S. v. d. Meer op de 100 M. haar meerdere moest erkennen. Bij het verspringen waagde Fanny Blankers niet te veel, zij spaarde haar gevoelige hiel kennelijk. Toch bracht zij het verder dan de kampioene van 1943, Gerda Koudijs. Eén titel ontg\ng mevr. Blankers, n.l. die op het hoogspringen. Nel van BalenBlanken had een goeden dag en was hier met 1.60 M. de beste. Ook vorig jaar zegevierde zij, toen echter met 1.471-2 M. De technische nummers bi-achten nog eenige nieuwe kampioenen. Verlees (3.60 M.) onttroonde Lamoree bij het polsstokhoog en L. Damtners wierp de speer 13 c.M. verder dan Lutkeveld. Atje de Bruyn kon zich gemakkelijk handhaven op kogelstooten en discuswerpen, zooals Weller- dieck andermaal de beste verspringer was. Ans Niesink prolongeerde ook haar titel discus werpen. Zaterdag heeft W. van Gog van ..Haarlem" een tweeden prijs gewonnen op de 1500 meter; in dit nummer was Frits de Ruyter in goeden vorm en won in 3 min. 59,8 sec. De tijd van Van Gog was 4 min. 9,4 sec. De kampioen van vorig jaar Van Olffen werd vijfde. Zwemmen Kampioenschappen zwemmend redden. Zondag werden te Weesp de nationale wed strijden gehouden om de kampioenschappen zwemmend redden waaraan de Haarlemsche Red dingsbrigade met succes deel nam. C. H. Vrugt behaalde het kampioenschap popduiken en mej. T. M. Turkenburg won den derden prijs; in den opdrachlwedstrijd won de damesploeg van Haar lem; A. C. Houben, E. van Mierlo en A. E. J. Bosse, den tweeden prijs en de heerenploeg: B. E. van Zanten. N. D. Oudshoorn en A. G. Geerts, den derden prijs; in de estafette 4 x 25 M. zwem men met drenkeling behaalde de Haarlem damesploeg: T. M. Turkenburg, W. Dijkstra, R Tholen en M. A. de Vos het kampioenschap. Het kampioenschap 50 M. rugslagzwemmen werd na overzwemmen door mej. H. Cassee (Haarlem) en mej. L. Bonnier (Den Bosch) gewonnen door mej. Cassee. A. J. v. d. Meer won in denzelfden wed strijd den derden prijs; de tweede prijs in de 4 x 25 M. wisselslag werd gewonnen door de Haar lemsche dames R. Tholen, W. Dijkstra, T. M. Turkenburg en H. Cassee; G. van Bruggen won den tweeden prijs in den wedstrijd 50 M. zijslag- zwemmen waarvan de laatste 25 M. met drenke ling; in den wedstrijd 150 M. schoolslagzwemmen waarvan de laatste 25 M. met drenkeling en ge- olgd door een medische proef heeft het aan spanning niet ontbroken. Wat snelheid betreft gaven de dames Dijkstra en Turkenburg elkaar inets toe; zij behaalden hiermede het hoogst aan tal punten, mej. Dijkstra bleek zoowel medisch als technisch sterker te zijn en werd kampioene en mej. Turkenburg ontving den derden prijs. In dezen zelfden wedstrijd voor heeren won C. H. Vrugt het: kampioenschap en legde hierbij ook beslag op den prijs foor het hoogst aantal pun ten bij het medisch gedeelte; de tweede prijs in den wedstrijd 50 m. vrije slag werd gewonnen door mej. H. Cassee. Daar de Haarlemsche Red dingsbrigade in -totaal het hoogst aantal punten behaalde kwam zij wederom voor één jaar in het bezit van den De Keulenaar-prijs. Cricket. ROD EN WIT ONTLIEP DE NEDERLAAG NIET. HCC 1 was Zondag bij Rood en Wit op bezoek en eerst op den laatsten bal van den wedstrijd was de strijd beslist. De thuisclub scoorde 112 runs en H. van Manen zorgde er tenslotte met een vier voor, dat de Hagenaars met twee runs en vier wickets op de eerste innings wonnen. Hagenaar was met batten op dreef en scoorde 54 runs, en verder maakte P. van Zeeland 16 not out. F. Laboyrie bowlde 417, L. J. Sodderland 3—32. J. J. van der Luur 013 en J. J. Koeleman 23. HCC 114 runs voor zes wickets, waarvan M. van Oven 25. A. J. Dankelman 23, L. W. Sillevis 18, M. L. Roes 20 n.o. en H. van Manen 13 n.o. Bowlingcijfers Rood en Wit: P. C. Hagenaar 4—46, D. Bijleveld 2—51 en P. Ligtenstein 0—7. VR.A WINT VAN HAARLEM. In Amsterdam won VRA met 83 runs op de eerste innings van Haarlem. De thuisclub scoorde 129 runs voor negen wickets, waarvan J. Smit 25. W. Kummer 25, Popping 16, Rieonelman 13, Van der Harst 11 n.o. en Van Marken 12 n.o. W. Peschar bowlde 3—50, O. Abendanon 539, Hub Boeree 1—25 en H. Boeree 015 Haarlem bracht het tot 46 runs, waarvan J. J. Voogd 22. Klink bowlde 418 en Riechelmann 421, OVERIGE WEDSTRIJDEN. De wedstrijd Haarlem 3—Haarlem 2 is door net tweede met 1 run op de eerste innings gewonnen. Het derde scoorde 86 runs en het tweede 87 runs. In Leiden verloor Rood en Wit 2 met twee runs op dc eerste innings van HCC 3; de totalen waren 103 en 105 runs. TOURNOOI VONDELKADE. Zondag zijn dc eindstrijden gespeeld van het invitatie-tournoó. op de banen aan de Vondelkade. Zooals bekend stonden heerendubbel- en gemengd dubbelspc, op het programma. De eerste prijs in liet. hee rendubbelspel is gewonnen door Van der Bliek Rogmans, die in den eindstrijd Blom-Koekebak kers sloegen; voor den derden prijs is gespeeld Van Te te ringTen Have sl. Van MeirDiekman met 5—7. 6—2, 6—4. Het gemengd dubbelspelis gewonnen door mej. KrijnSeveke, die een overwinning behaalden óp mej. Blommesteyn— Ten Houte de Lange. Mej. De Groot en de heer Blom ontvingen den derden prijs. HEEMSTEDE CONCERT „EXCELSIOR". Donderdagavond zal het fanfarecorps ..Excel sior" van half acht tot half tien een concert ge ven op het Frederik van Eedenplein. HILLEGOM 40 JAAR IN DIENST BIJ DE SPOORWEGEN. Dinsdag 1 Augustus hoopt de heer W. G. Hom- merson, stationschef te Hillegom den dag te her denken dat hij vóór 40 jaar in dienst trad bij de Néderlandsche Spoorwegen. Hij begon als hulp arbeider en spoedig werd hij bevorderd tot ar beider telegrafist te Culemborg om vex-volgens als telegrafist dienst te doen in Amsterdam. Nij megen en 's Hertogenbosch. Op 1 Januari 1917 werd hij bevorderd tot stationsambtenaar bij de Inspectie 's Hertogenbosch en in 1826 aangesteld als 1ste haltechef te KruiningeIerseke om daar na dienst te doen in Oosterbeek Laag, De Steeg Rheden, Voorschoten. Op 1 Juni 1939 volgde aan stelling te Hillegom terwijl op 1 Januari 1941 bevordering tot lste haltechef met een ster en op 1 Januari '42 met twee sterren volgde. De jubilaris is een harde werker en zoowel bij rei zigers als verladers, superieuren en personeel zeer bemind. HOOFDDORP VIJFTIG JAAR KOSTER Een zeldzaam jubileum viert .de heer C. Overbeek op Woensdag 2 Augustus. Het is dien cfag vijftig jaar geleden dat hij door den kerkeraad der Gea-eformeerde Kerk van Hoofddorp tot koster is aangesteld. De jubi laris, een vriendelijke persoonlijkheid heeft al dien tijd tot groote tevredenheid zijn werk zaamheden als koster verricht. Des avonds om 8 uur zal er voor de leden der kerk gele genheid zijn, den heer Overbeek geluk te wenschen. LISSE BURGERIJ»!KE STAND Geboren: Johanna Maria, d. van S. P. Half schepel en M. H. van Noort. Overleden: Trijntje van 't Vee,r. wed. van Jan de Vries, oud 7 9 j. Ondertrouwd: W. Paalberen*ds en M. Vos. Gehuwd:-A. J. de Vries en P. van Waveren GEVONDEN B'lauw kïndermanteltje, zakmesje, porte- monnaie met inhoud, zilver armbandje. GEKLAAGD Bij de voortgezette Mulo-examens slaag den n#g de dames: D. Koppenaai, D. Segers, J. v. Werkhoven en d-e heer A. Helmus. Vooi- het examen beginselen der hoog DuiLsche taal L. O. slaagde onze plaatsgenoote Mej. A.nnie de Haan. Bij de examens van de Ver- eeniging van Deerarèn in boekhouden, talen e.a. is voor het diploma boekhouden geslaagd de heer H. Möhlmann. Voor het prak,tijkexa men boekhouden. Ned. Associatie, slaagde de heer D. Koelewijn te Lisse. Mej. H. G. van de Meent te frisse is ge slaagd voor 't hoofdakte-examen, gedeelte B. Boeren, de tijd dringt! Scheurt vóór tO Augustus. Uw volk behoeft vet! OFFICIEELE MEDEDEEL1NGF.X. BEWERKEN EN VERWERKEN VAN LEDER. Van heden af is het, behoudens onderstaande uitzondering, verboden leder te 'bewerken, te verwerken te doen bewerken en te doen verwer ken zonder daartoe van den directeur van het rijksbureau voor huiden en leder verkregen schriftelijke vergunning. Onder leder wordt me de begrepen: a. kunstleder, wasdoek, lakdoek en soortgelijke materialen, alsmede de hieruit vervaardigde artikelen; b. geheel of ten deele uit hout vervaardigde klompen en sandalen, heele en halve houten zolen, houten hakken, als mede het voor den aanmaak van die artikelen bestemde, bij de vervaardigers daarvan aanwe zige hout, met uitzondering van den na de ver vaardiging overgebleven afval. Geen bewerkings vergunning behoeven bij genoemd rijksbureau ingeschreven schoenherstellers, voorzoover zij de genoemde handelingen in de uitoefening van hun normaal bedrijf als schoenhersteller verrichten en onder voorwaarde, dat zij de door den ge noemden directeur gegeven en te geven voor schriften stipt opvolgen. De wijze, waarop aan de overige be- en verwerkers van leder be- en verwerkingsvergunningen zullen worden ver leend, zal hun, voorzoover niet reeds bekend, nader worden bekend gemaakt. REGIONALE PUBLICATIE van liet Plaat selijk Verdeelkantoor van het Bedrijfschap voor Groenten en Fruit te Haahem. GEDISTRIBUEERD WERDEN op 26 tot en met 29 Juli de producten: Sla, Stoofsla, Andijvie, Spi nazie, Komkommers Tomaten, Bloemkool le soor ten, Bospeen of Waspeen. Roodekool Doperwten, Tuinboonen, Bessen, Druiven, Pruimen en Appelen. Voor basis distributie zie publicatie 20 Juli 1944. TUINBOONEN. bevoorraad werden no. 265. 269 en 271 met restant, en no. 270, 272 t.m. 276 geheel, op basis van 1 kg per ingeleverde 8c periodebon. PRUIMEN en APPELEN, met de distributie van deze producten is een aanvang gemaakt, hetwelk geleidelijk geschiedt, op basis van 250 gram per ingeleverde 8e periodebon. Bospeen en of waspeen, met déze producten is elke kleinhandelaar nu bevoorraad geworden, zoodat wij opnieuw met een bevoorrading zijn begonnen, basis 1 bospeen per 2 bonnen af 250 gram waspeen per 1 bon 8e periodebon. Voor prijzen der gedistribueerde groenten en fruit raadplege men de officieele prijslijst, welke bij eiken kleinhandelaar duidelijk zichtbaar aan wezig moet zijn. D O I .-=r= De ideale zomerdrank. Veririsschend en gezond I Geeft de ledige flesschen zoo spoedig mogelijk terug. Denk eraan. dat l het kle>nfe diWs helbel^gr'P}' kan Z'P Asfirin Ito, /Luis In HAARLEM herinnert de trotsche Sint B&vo aan de tradities van vele eeuvren, die bij ons land en ons volk behooren als bet strand bij de zee. Denken wij maar eens aan de simpele traditie van ons geurig bakje troost, zooals dat ons ook nu nog dagelijks geschonken wordt, dank zij koffiesurrogaat Bouwstof voor Uw gezondheidl Dat heeft U noodig, nü meer dan ooit! Neem dus de krachtig versterkende en smakelijke dragées t ^0 p. dooa. Bv opoth en drogc Klachten inzake bovenstaande distributies kun nen schriftelijk en tot uiterlijk 3 werkdagen na dezen in behandeling worden genomen door het Plaatselijk Verdeelkantoor, Koudenhorn 66, te Haarlem. Wie heeft voor twee dames GEDEELTE VAN WONING (met gebr. v. keuken of vrije keuken) disponibel te Haar lem-N. of omg.? Br. no. 2782. Jong echtpaar zonder kinde ren zoekt HUIS of GEDEELTE v. HUIS met vrije keuken. Brieven onder no. 2776. UONINGKITL. Welke tijdel. 'lier gevest, familie wil vrij bovenhuis te Heemstede rui- l:n v. klein Huisje te Haar lem? Br. no. 2785. WEGGELOOl'EN: Kortharis? Duitsche staande Hond (jachthond) reu, Peter. R. Veeninga, Aelfbertsberg- straat 88. Heer zoekt GEM. ZIT-SLAAPKAMER liefst Bennebroek bij tram halte. Br. m. opgave ligging en prijs no. 2784. Jong echtpaar zonder kinde ren zoekt NETTE KAMERS met keuken of gebru'k daar van. Br. onder no. 2830. Te huur gevraagd ONGEM. KAMER m. keuken. Brieven no. 2783. VERLOREN op 27~Juli Blëe- mendaalsoheweg of naaste omgeving DAMESPOLSHORLOGE met diamantjes en grijs zij den koordjes. Terug te be zorgen tegen hooge belooning bij Mevr. Van Veen, Rijper- weg 1 Bioemtndaai. MUZIEKINSTRUMENTEN te koop gevraagd: Saxopho nes, Claiinetten, Böhmflui- ten, Hobo's, Slagwerken, Trompetten, Sehuiftrombo- ®es, alles in lage stemming. Guitaren en Mandolines. Aanb. met opg. van merk en uitersten prijs aan Fa. Ph. Hakkert Jr., Sehiekade 172, Rotterdam-C., Tel. 49864. REPARATIE Phiiipsscheerapparaten 's Morg. gebracht, 's avonds gereed. Erkende Philips' Phi- lishave Reparateurs. FRIKéMA v/h Keiler Macdonald Jansweg 42 - Telef. 1182» Haarlem

Haarlemsche Courant | 1944 | | pagina 3