De nieuwe bonnen Nieuws uit de courant van gisteren. Voor de periode 20 Augustus tot en met 2 September geven de bonnen 35 en 36 recht op het koopen van de gebruikelijke rant soenen brood, beschuit, melk, taptemelk, vleesch en tabaksartikelen (sigaren, tabak of sigaretten). Voorts zijn voor die periode aan gewezen 209 en 210 voor bloem, D 71 voor 250 gram gort, en E 71 voor 250 gram kin dermeel of voedingssuiker. 35 A en 35 B elk voor een half rantsoen boter, 208 voor 100 gram 20 plus of magere kaas, 207 voor suiker. 206 voor jam, 205 voor vervangingsmiddelen, 204 voor 250 gram koffiesurrogaat en 35 voor 150 gram versnaperingen. Zooals bekend is voor de periode van 6 Augustus tot en met 2 September a.s. bon 200 Algemeen voor 250 gram peulvruchten aangewezen en bon 199 Algemeen voor 250 gram roggevlokken of havermout. In ver band hiermede wordt thans geen bon voor peulvruchten of grutterswaren aangewezen. Met ingang van 20 Augustus zal het rund- vet, waarvoor men destijds bon Boter 36 A" bij den slager heeft moeten inleveren, afge leverd worden. Zooals reeds werd medege deeld wordt dit rundvet verstrekt als aan vulling op het boterrantsoen van kinderen, geboren in 1926 of later. Tenslotte wordt van 20 Augustus af de volvette kaas of 40 plus kaas afgeleverd, waarvoor men destijds bon Algemeen 181" bij zijn leverancier heeft moeten inleveren. Vermicellisoep alleen op vervangingsmïddelenbon. Met ingang van 20 Augustus a.s. zal men vermicellisoep niet meer kunnen koopen op de voor vermicelli aangewezen bonnen. In plaats hiervan kan men dit artikel voortaan verkrijgen op den bon voor vervangings middelen. Op den vervangingsmiddelenbon „Algemeen 205" kan men dus, behalve de gebruikelijke hoeveelheden vervangingsmiddelen, ook een aantal pakjes (ten hoogste vier) vermicelli soep koopen. Rantsoenbonnen voor havermout en gort. In den vervolge zal men zoowel op de rantsoenbonnen voor havermout als op de rantsoenbonnen voor gort, havermout e.d. èn gort e.d. kunnen koopen. Er wordt dus geen onderscheid meer gemaakt tusschen haver mout e.d. eenerzijds en gort e.d. anderzijds. Duidelijksheidshalve wordt nogmaals een opsomming gegeven van hetgeen een rant soen havermout en van hetgeen een rantsoen gort omvat. Een rantsoen havermout is: 250 gram havermout, haverbloem, havervlokken, havergort, gemengd meel (pannekoekmeel). roggevlokken, voedingssuiker in poedervorm of 312 !/2 gram voedingssuiker in vloeibaren vorm. Een rantsoen gort is: 250 gram gort. gortmout, gortbloem, gemengd meel (panne koekmeel), grutten (allé soorteh), aardappel- tapioca, aardappelmeelvlokken, vier liter gortpap (in combinatie met taptemelkbonnen), drie pakjes gemalen gort, bereid met gemalen magere blokmelk met suiker, 250 gram voe dingssuiker in poedervorm of 312 1/t gram voedingssuiker in vloeibaren vorm. Ook op den thans geldigen bon „Algemeen 199" kan men behalve roggevlokken en ha vermout e.d. gort e.d. koopen. Weer 3 kilo aardappelen. Van 20 tot en ,met 26 Augustus a.s. kan men op elk der bonnen „Aardappelen 35" l'/2 Kg. aardappelen koopen. Op den bon „Toeslag 35" is 1 Kg. aardappelen verkrijg baar. Evenals vorige week, kan men ook dit maal reeds op Vrijdag 18 en Zaterdag 19 Augustus a.s. aardappelen op bovengenoemde bonnen koopen. „BEREIDVERKLARINGEN" VOOR BEPAALDE TEXTIELGOEDEREN. Bij indiening van aanvragen ter verkrij ging van textielgoederen, welke niet of na genoeg niet meer door de Nederlandsehe industrie worden aangemaakt, zullen de plaatselijke distributiediensten voortaan over legging vragen van een bereidverklaring, waaruit ten minste moet blijken, dat een be paalde winkelier uit den bij hem aanwezigen voorraad het gewenschte artikel kan leveren. Bovendien moeten daarin de prijs, alsmede het codenummer van dat artikel worden ver meld. Deze bereidverklaring heeft een geldig heidsduur van twee maanden, na verloop waarvan voor het daarop vermelde artikel een nieuwe bereidverklaring kan worden af gegeven. De bereidverklaringen voor wollen onderkleeding, welke de winkeliers op grond van de bestaande voorschriften afgeven aan personen, die hieraan blijkens medisch attest behoefte hebben, dienen in het vervolg even eens twee maanden geldig te zijn. Gedurende den looptijd van een afgegeven bereidverkla ring moeten de daarop vermelde artikelen voor belanghebbende gereserveerd blijven. Voor bijzonderheden wordt de handel verwe zen naar een elders in dit blad opgenomen officieele mededeeling. DE Z-s PROCEDURE VOOR CREDIET- INTSTELLINGEN. Van bevoegde zijde wordt herinnerd aan de toepassing van de procedure der Z-s- kaarten op het geheele gebied van het bank wezen, d.w.z. alle onder de hoofdgroep ban ken ressorteerende ondernemingen. De me dedeeling hieromtrent verscheen in de bla den van 4 Augustus j.L, waarbij de sluitings datum werd vastgesteld op 20 Augustus. Ondernemers, die in gebreke blijven voor 21 Augustus hun aanvraag in le dienen, stellen daarmede zichzelf en hun werk krachten ter beschikking voor gebruik elders. Hoofdredacteur: F. C. Derks, Haarlem, Chef van Dienst en Binnenland: S. R. Kuiper, Haarlem. Sport en Stad: A. Overmeer, H'stede BuitenlaVid: J. C. van der Laag, H'stede (afw.). Verantwoordelijk voor de advert.-rubriek: W. van .Ommen, Heemstede. Nederlandsehe Arbeidsdienst. De commandant van den Nederlandschen Arbeidsdienst deelt mede, dat arbeidsdienst- plichtigen krachtens artikel 4 van het Ar- beidsdienstplicbtbesluit, geboren tusschen 31 December 1924 en 1 Januari 1926, die nog niet voor de vervulling van hun ar beidsdienstplicht werden opgeroepen, daar voor niet meer in aanmerking zullen wor den gebracht. Reeds ingediende verzoeken tot verlenging van uitstel van opkomst wor den in verband met het vorenstaande niet meer in behandeling genomen. Het bovenstaande is niet van toepassing op: a. degenen, die in eenig studiejaar als student wenschen te worden ingeschreven, of eenig examen wenschen af te leggen aan een universiteit of hoogeschool, voor zoover zij hun arbeidsdienstplicht nog niet hebben vervuld, b. degenen, die een functie in overheids dienst, of bij - het bijzonier onderwijs be- kleeden, respectievelijk voor een functie in overheidsdienst of bij het bijzonder onder wijs in aanmerking wenschen te komen, voorzoover zij hun arbeidsdienstplicht nog niet hebben vervuld. Kraamverzorging. Dat in dezen tijd in gezinnen, waar de ooievaar verwacht wordt of zoo juist is ge weest, dikwijls hulp en voorlichting noodig is. behoeft weinig toelichting. De voorberei ding van een en ander brengt niet geringe zorgen mede en dezë nemen dikwijls nog toe, als het nieuwe gezinslid zijn eischen komt stellen. Doch het gezin vraagt nu eenmaal I ook toewijding en zorg en eenige hulp is dan vaak onontbeerlijk. De Nederlandsehe Volksdienst, uiteraard niet onbekend met deze nooden. heeft dan ook de kraamverzorging en de kraamhulp tot een voorwerp van bijzondere zorg gemaakt met het doel, ieder gezin dat zich om hulp tot den N. V. D. wendt, bij te staan zoolang dit voor moeder en kind en voor het gezin noodig is. Hiertoe worden afzonderlijke af- deelingen ingericht, aanvankelijk natuurlijk op bescheiden schaal, waar de zorg voor jonge moeders en haar gezinnen wordt ge concentreerd en waar jonge vrouwen, die zich tot dezen arbeid voelen aangetrokken, haar opleiding ontvangen. En zoo is ook te Haarlem onder leiding van Zuster G. Boon thans zulk een afdeeling gevestigd, die ge reed staat, haar menschlievend werk aan te vangven. In de Zaanenstraat 18 is een internaat ge opend waar 14 jonge vrouwen de leef tijdsgrenzen liggen tusschen 21 en 40 jaar een opleiding genieten. Drie maanden theorie wordt geëischt voor ze te werk worden ge steld in de gezinnen. Na deze drie maanden wordt haar de taak opgedragen hulp te ver- leeneri in gezinnen, waar tengevolge van een bevalling hulp in het gezin en verzorging van de Moeder en het kind noodig is. Het huis houdelijk werk dient zelfstandig door haar verricht te worden. Daarentegen geschiedt het verplegende deel van haar taak onder leiding en toezicht van kraamverpleegsters. Dit is het zoogenaamde practische deel van de opleiding en duurt een jaar. De geheele opleiding duurt dus 15 maanden. Na deze 15 maanden wordt de leerlingen een examen af genomen ten overstaan van een commissie, waarin zitting heeft een gedelegeerde van de commissie inzake kraamhulp. In geval van goeden uitslag wordt haa.r een wettelijk er kend diploma uitgereikt. De dan gediplo meerde kraamverzorgster is dan, ter ver goeding van de gratis opleiding, verplicht zich nog een jaar in dienst van den Neder landschen Volks-dien&t te stellen. Daarna is zij vrij om zich te verbinden aan een bureau naar verkiezing. Met ingang van heden vangt de afdeeling Kraamhulp van den Ned. Volksdienst haar werkzaamheden aan. Men houdt zich over tuigd, dat zij veel en vruchtbaren arbeid zal kunnen verrichten, vooral in dezen tijd, nu vooral in het jonge gezin gezinsproblemen talrijk zijn en is daarom vol goeden moed op het slagen bij de vervulling Van de voorge nomen taak. Vandaar dat wij gaarne met een enkel woord dezen nieuwen dienst .van Kraamhulp hebben willen intro du ceeren. Het woord, maai' vooral de daad is nu ver der aan Zuster Boon en haar assistenten. In lichtingen worden iederen Maandag en Don derdag van 24 uur verstrekt aan het ge bouw Zaanenstraat 18 en natuurlijk bij de buurtschapshoofden der N. V. D. Moge het werk. dat thans staat te begin nen. doeltreffend en zegenrijk zijn! IN JULI VERDRONKEN 89 PERSONEN. In Juli verdronken 89 personen, n.l. 21 mannen, 4 vrouwen, 49 jongens en 15 meis jes. Er konden 98 personen van den ver drinkingsdood worden gered, waarvan 13 uit te water gereden auto's. Het aantal verdrinkingsgevallen in Aug. is reeds ontrustbarend hoog. In verband hiermede wordt er nog eens met nadruk op gewezen, dat men niet moet gaan zeilen of kanovaren als men «de zwemkunst niet machtig is! BUITENLAND Aan de Zuid-Pransche kust hebben de Geallieerden bruggehoofden gevormd langs een strook van ongeveer 7 0 K.M. lengte. De Duitsche troepen hebben in een reeks tegen aanvallen het meerendeel der vijandelijke valschermjagers vernietigd. Zwaar vuur van vijandelijk scheepsgeschut ligt op verschei dene punten van de kuststrook. In Noord-Frankrijk is St. Mulo nog in Duitsche handen. Het kustplaatsje Dinard, aan de Baai van St. Malo ging echter verlo ren. In het centrum van Normandië viel St. Teeken des tijds. In het deftige laantje met de keurige vil laatjes en de wei-onderhouden voortuintjes loopt het deftige heertje. Hij heeft misschien den leeftijd der sterken reeds bereikt, maar zijn kleeding is die eens jonkmans: een grijze zomerpantalon en een sportcolbertje met een niet al te opzichtig ruitje. Zijn hoofddeksel is van het soort, dat tegen woordig weer in de mode schijnt te komen, namelijk een stroohoed, die wel zoo uit den winkel gekomen schijnt te zijn. Het heertje stapt, een beetje stram, langs de nette voor tuintjes. In zijn rechterhand draagt hij een actentasch en in de linker een koffertje. Bo vendien omknelt zijn rechterarm een pakje, dat eigenlijk een beetje afbreuk doet aan zijn overigens zoo keurige verschijning. Een eenigszins groezelig papier vormt het om hulsel, welks inhoud men slechts kan gis sen. Bij een der tuintjes staat, het heertje stil. Hij doet een poging om het hekje te openen, maar de actentasch, het koffertje en het pakje leveren daarbij moeilijkheden op. Na wat gemanoeuvreer zwaait .eindelijk het hekje open, maar op hetzelfde moment ont glipt het pakje aan den arm, die het om knelde en valt op straat. Het heertje pro beert, het weer op te rapen, maar ook nu zijn de actentasch en het koffertje een be letsel. Hij werpt nog een blik op het pakje, dat .daar op het zonovergoten trottoir ligt, gaat dan het tuintje in en verdwijnt om den hoek van het villa'tje. Nauwelijks en kele minuten later verschijnt hij weer, juist op het oogenblik dat een paar honden het laantje uitrennen, elk met een been in den bek. Voor het hekje ligt nog slechts een groezelig papier, een soort reclamebiljet. Het opschrift „Zeep voor been" is nog juist te lezen Een Jeugdstormfrontfonds gevormd Ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan van den Nationalen Jeugdstorm. Hoofdstormer Van Geelkerken van den Nationalen Jeugdstorm heeft ter gelegen heid van het tienjarig bestaan van den Jeugdstorm, dat op 30 September feestelijk zal worden gevierd, een jeugdstormfront fonds ingesteld waarvan de binnenkomende gelden bestemd zullen worden voor de op en inrichting van een jeugdstormherstel lingsoord. Voor dit herstellingsoord komen in aanmerking jonge Nederlandsehe solaten, die als lid van den Jeugdstorm naar het front zijn vertrokken en daar zijn gewond geraakt, stormzusters, die zich aan het front hebben onderscheiden als Roode Kruis- zuster. of zich op andere wijze hebben ver dienstelijk gemaakt en herstel van krachten behoeven, stormers en stormsters uit de ge teisterde gebieden (ook uit Duitschland), die zich daar verdienstelijk hebben gemaakt en/of gewond zijn geraakt, benevens alle leden van den Jeugdstorm, die zich aan het thuisfront onderscheiden en wier lichame lijke toestand een periode van rust dringend noodig maken. KORT NIEUWS De Haagsche politie heeft gearresteerd de 25-jarige mej. B. van L., gehuwd met C. van R. die in Mei j.l. in haar woning aan den Loosduinscheweg haar vier kinderen, resp. van 7, 4 en 3 jaar en van 3 maanden onverzorgd had achtergelaten en sindsdien spoorloos verdwenen was. Te Veenendaal brak brand uit in het schoenenmagazijn „Bata" in de Hoofdstraat. Het gebouw brandde geheel uit. Een kind van eenige maanden moest door een raam naar beneden geworpen worden. Het bleef gelukkig ongedeerd. Te Oldebroek heeft een hevige brand gewoed, waardoor drie boerderijen, twee schuren en eenige hooibergen zijn afgebrand, tengevolge waarvan zes gezinnen dakloos zijn geworden. Een gedeelte van de inboedels kon worden gered, doch eenige varkens en wat jong vee kwamen in de vlammen om. Een en ander was slechts laag verzekerd. SPORT EN WEDSTRIJDEN Cricket. WEDSTRIJDPROGRAMMA'S. Het program ma van den Neö. Cricketbond voor Zondag a.s. luidt: le klas: ACCRood en Wit: ExcelsiorHDVS; VOCHBS. Overige wedstrijden: CVHWLMCC; Rood en Wit 2Quick (H.); Haarlem 2HBS 2. In het district Haarlem worden Zaterdag a.s. ge speeld NED. JEUGD ELFTAL. Zondag 3 September zal het volgend Ned. Jeugdelftal op het terrein van SCHC te Bilthoven tegen SCHC spelen. W. Heybroek, aanvoerder, P. C. van Zeeland, beiden Rood en Wit, J. H. Koeleman, A. Schuur, beiden HCC, B. B. de Boer, A. Haak, beiden H.B.S.. H. Vreeken, Ajax, L. J. Snyderhoud, De Krekels. P. v. d. Harst, V.R.A., R. Colthoff, SCHC en twaalf de spelei' H. Otto, Quick, H. Honkbal OOK SCHOTEN 2 VERSLAGEN. Na Water graafsmeer, dat Zondag j.L met 265 verslagen werd, heeft ook Schoten 2 met 104 zijn meer dere moeten erkennen in het negental van de H.F.C.X Haarlem. Voor het kampioenschap van de tweede klasse heeft de H.F.C. Haarlem nu met drie gewonnen wedstrijden de beste kansen. Pierre sur Dives in handen der Cana&eezen, doch het werd door de Duitschers in een te genaanval heroverd. Ten Westen van Alen- go n nanten de gevechten in hevighc-id toe. BINNENLAND In het Algemeen Reglement van ver voer op de Spoorwegen is een nieuwe bepa ling opgenomen, welke verband houdt met het plaatsgebrek in de treinen. Hierin is be paald, dat reizigers, beneden 21 jaar op aan-; wijzing van bet spoorwegpersoneel verplicht zijn, hun zitplaats af te staan aan personen boven veertig jaar, aan invaliden en aan zieken. Voor de arbeiders, die nog vacantiebons van het jaar 1943-?44 in hun bezit hebben, bestaat alsnog gelegenheid deze te verzil veren. Voetbal Zilveren jubileum T.Y.B.B. De heer H. W. van Turnhout 25 jaar secretaris. Zilveren voetbalclubs zijn er al vele ge weest, doch daarbij een secretaris, die ge durende het bestaan der vereeniging zijn krachten geeft, komt zelden voor. Het geval doet zich voor bij de R.K. Sportvereeniging T.IJ.B.B., welke 1 September a.s. vijf en, twintig jaar bestaat en in den heer H. W. van Turnhout een bestuurslid heeft, die al die jaren het secretariaat op voorbéeldige wijze vervult. Ook op ander gebied is hij een steun geweest, eerst vele jaren als voorzitter van den Dice. Haarl. V. B. en. na de fusie vice-voorzitter van de afd. Haarlem van den Ned. Voetbalbond. Over het ontstaan van T.IJ.B.B. spraken we met den heer Van Turnhout en hij ver telde, dat op 1 September 1919 twaalf jongens van de St. Josephgezellen vereeniging uit de Spaarne-parochie besloten een „echte" club op te richten onder den naam „Geel Zwart". Het eerste bestuur bestond uit de heeren H. A. Balm, voorzitter, H. W. van Turnhout, secretaris en P. Beaufort, penningmeester. Van de spaarpenningen der jeugdige leden kocht mep een splinternieuwen bal, doch een eigen shirt kon er nog niet af. Een geschikt terrein had de club ook niet en aanvankelijk werd op „Het Kalfje" bij het Bolwerk en op het toenmalige veld van jhr. Van der Poll aan den Zijlweg gevoetbald. Het spor tieve genot was er op deze geïmproviseerde sportvelden niet minder om. In 1922 werd gespeeld aan de Zomervaart. doch dit terrein was evenmin geschikt, waarna het sportveld aan de Zandvoortschelaan gehuurd werd. Hier werden later huizen gebouwd, en nu werd naar den Vergier'deweg verhuisd, tot dat in Augustus 1935 het tegenwoordige veld aan den Muiderslotweg in gebruik genomen kon worden. „Wie onze eerste tegenstanders waren Wel in 1919 werden meer R.K. clubs opge richt, o.a. „De Zwaluwen" en „Het Westen" en het was voor de voetballers een uitkomst, dat in 1920 de beschikking kon worden ver kregen over terreinen aan de Molenwerfs- laan te Heemstede. Dan werd in dit jaar de D. H. V. B. opgericht en aan de competitie nam Geel Zwart deel. 9 Juli 1922 ging de vereeniging een fusie aan met het Westen en gespeeld werd in de eerste klas. De com binatie vlotte niet bijster en op 17 December 1923 werd een vergadering gehouden, welke er toe leidde, dat een lijdende vereeniging een periode van bloei tegemoet ging. Als naam van de vereeniging werd gekozen „The Yellow Black Boys" en met nieuwen moed werden de vereenigingszaken voortgezet. De crisis was men spoedig te boven en na het behalen van het kampioenschap van den D.H.V.B. op 2 Maart 1925 ging de vereeniging over naar de R. K. F. (Roomsch Katholieke Federatie). Eri de verdere successen? „Daarna ging het steeds crescendo. In 1928 promoveerden de geel-zwarten naar de eer ste klas I. V. C. B., waarin zij zich hebben weten te handhaven, totdat de fusie van de voetbalbonden ontstond. Het jaar 1932 bracht zelfs het kampioenschap, doch de landstitel kon niet worden behaald. Sedert het seizoen 1939'40 speelt T.Y.B.B. in de derde klas van den Ned. Voetbalbond met afwisselend suecces", besloot de heer Van Turnhout. De belangstellenden in de voetbalsport weten, dat T.Y.B.B. een geziene club is en dat is te danken aan de wijze, waarop de spelers voor den dag komen. In de competitie van de laatste vijf jaar hebben zij af en toe een belangrijke rol vervuld, doch een kam pioenschap kon niet veroverd worden. Met vertrouwen kan T.Y.B.B. de toekomst tege moet gaan, daar het aantal jeugdige leden steeds toeneemt en de clubgeest uitstekend is. In 1939 waren er voor de viering van het twintig-jarig bestaan plannen gemaakt, wel ke niet uitgevoerd konden worden. Voor het zilveren jubileum is een gevarieerd program ma samengesteld, dat voor een deel op het terrein aan den Muiderslotweg en voor de rest in het gebouw van den H. K. B. afge werkt zal worden. Hierover hebben wij reeds mededeelingen gedaan. ELSWOUT-TOURNOOI. —Voor a.s. Zondag zijn op 't Dio-terrein aan den Muiderslotweg voor het Elswouttournooi, de volgende wedstrijden vast gesteld: VI. Vogels—T.H.B.; V.V.B.—D.I.O.; D.S. S.H.—R.C.H. 2; ZandvoortmeeuwenE.H.S.. De wedstrijden vangen om 10 uur aan. RADIO.PROGRAMMA ZATERDAG 19 AUGUSTUS 1944. HILVERSUM I, 414.4 M. 6.45 Gram.muz. 7.00 BNO Nieuws. 7.10 Ochtend gymnastiek. 7.15 Gram.muz. 7.40 Sportnieuws. 7.50 Gram.muz. 8.00 BNO Nieuws. 8.15 Lichte disco-klanken. (Van 8.458.50 Voor de huisvrouw) 9.00 Gram.muz. 9.45 Godsd. uitz. 10.00 Orkest Ge rard Lebon. 10.45 Voor de jeugd. 11.00 Johan Jong, orgel. 11.30 Hoe laat is het? 1200 Almanak. 12.15 Bouquet Chansons. 12.45 BNO Nieuws. 13.00 Or kest Boyd Bachman. 13.25 De wekelijksche wan deling. 13.35 Orkest Boyd Bachman. 13.55 Wenken voor volkstuinders. 14.00 Rotterdamsch Philhar- monisoh orkest en solisten. 15.00 Muzikaal va riété. 16.45 BNO Nieuws. 17.00 BNO Uitzending voor Nederlandsehe zeelieden. 17.20 Aansluiting met18.00 BNO Politiek weekoverzicht. 18.10 Hong. orkest Bandi Balogh. 18.45 Hier W.A. 18.55 Spiegel van den dag. 19.00 BNO Nieuws en act. besch. 19.15 Gram.muz. 19.30 De avonturen van drie musketiers VII. 20.00 Orkest Gerard van Krevelen en dameskoor Aetheréharme. 20.40 Ge ïllustreerd porgr overz. 21.00 Amusementsorkest en solist. 22.00 BNO Nieuws- en cult. ber. Van 22.15 af alleen voor de Radio-Centrales. 22.15 Al- bert Vossen. 22.30 De stem van Midden- en Zuid- Amerika 23.15-24.00 Alois Melichar dirigeert. HILVERSUM II, 301.5 M. 14.00 Gram.muz. 15.00 Voor de jeugd. 15.30 So nate voor viool en piano van Lekeu. 16.05 Ein Heldenleben. Op. 40 van Richard Strauss. 16.45 BNO Nieuws. 17.00 Buitermannetjes-parade. 17.30 Kamermuziek van Beethoven. 18.40 Operette- en operaconcert. 19.00 BNO Nieuws en act. besch. 19.15 Voor de jeugd. 19.20 Kinderkoor. 19.40 Al fred Cortetj piano. 20.15 Geneeskruiden in vroe gere dagen. 20.30 Musetteorkest en solist. 21.00 Licht klassiek avondconcert. 21.45 Avondwijding. 22.00 BNO Nieuws- en cult. ber. 22.15 Zie progr. H'sum I. 22.30 De stem van het Rijk. Verduisteren: van 21.00 tot 6.30 uur

Haarlemsche Courant | 1944 | | pagina 2