BEURSB ÉÏÏR1CH T E N StaatsSeeningen. Sndustriaele en Finan- ciiels ondernemingen. Provinciale en Steile iijke leeningen, Spoorwegiesnin Tramweginaatschap pijen. Premieleeiiinyee. GEMENGD NIEUWS. Zink in drinkwater. Sinds men als grondstof voor waterreservoirs in buizen gegalvaniseerd (in ge smolten zink gedoopt) ijzer bezigt, is in drinkwater vaak zink gevon den. Reeds Bontigny, Schauffele en Langonné bebben dit waargenomen en daarbij bevonden, dat gedistil leerd water meer zink dan een hard water oplost (zooals dat ook bij 't lood het geval is.) Onlans berichtte Venable weder over een zinkbou- dend drinkwater. Bronwater, dat 200 yards door buizen van gegal vaniseerd ijzer geleid was, bleek zoo sterk zinkboudend, dat het een me taalachtige smaak bad. In een gal lon van bet water werden 4.29 tot 3.48 g. carbonas fincicus gevonden, wat overeenkomt met een gehalte van 0.064 op 1000 deelen. Tweecurieuse gevallen van een dubbel huwelijk vinden wij in de Fransche bladen. Een oud-militair, die zoek was sedert den Krim-oor- log, kwam dezer dagen terug en vond zijne vrouw, die bij als meisje van zestien jaar gehuwd had, ge trouwd met een ander. Het was reeds nummer driewant ze was in dien tijd ook al weduwe geworden van een ander. De eerste echtge noot heeft nog niet beslist, of hij zijne rechten zal doen gelden. Ongemakkelijker is de keuze voor de Amerikaan Gilbert uit Pennsyl vania. Hij vertrok 25 jaar geleden en liet eene jonge vrouw na. Zij werd na verloop van jaren weduwe verklaard en huwde den rijken heer Colestock. Deze stierf en liet zijne weduwe een groot vermogen na. Verleden week kwam Gilbert in zijne oude woonplaats terug en zocht terstond zijn voormalige eeht- genoote op. De weduwe liet zich opnienw het hof maken en zal nu, daar de wet zulks vordert, ten tweede male met haar eersten man in 't huwelijk treden. Een nieuwe reddingsboei is in Kiel beproefd, in tegenwoordigheid van den Pruisischen minister van binnenlandsche zaken, 't Was een exemplaar van de «Holmers Patent Rescue Signals», ook genoemd «Vlammen of vuren in zee». De toestel onderscheidt zich van andere rransvormige reddingsboeien daar- loor, dat hij in 't water geworpen, ïen krachtig licht uitstraalt, dat telrs bij 't overstroomen van tijd tot tijd door de golven niet uitge doofd wordt en evenmin bij sterken -wind. De proeven, vanwege den Nautischer Verein te Kiel herhaal delijk genomen, gelukten volkomen het licht hield met groote sterkte ongeveer 10 minuten aan en zou door een schipbreukelingen op groo- ten afstand gezien zijn geworden. In de voorname wereld te Pa rijs, zegt de Berl. Börsen Cour., wordt druk over het feit gepraat dat de schoone hertogin de A...., na eerst drie weken gehuwd te zijn, eensklaps midden in den nacht de woning van haren echtgenoot heeft verlaten en tot hare moeder, weduwe van graaf M., is teruggekeerd. De jonge hertogin, die buitenge woon schoon is, is zeer menschen- jschuw geworden. Zij ontvangt slechts bezoeken van enkele vrienden barer moeder en van haren geneesheer, wien zij het volgende omtrent de scheiding van haren gemaal ver telde «Mijn man», vertelde zij, «was weduwnaar toen ik met hem in het huwelijk trad; zijne eerste vrouw heette Violetta, en door haar por tret, dat ik in huis vond, ontwaarde ik dat zij eene dame van bijzondere schoonheid was geweest, wier lie felijke gelaatstrekken mii zooveel sympathie inboezemden, dat ik mijn echtgenoot verzocht het portret in mijn bordoir te mogen ophangen. Ik koesterde volstrek geen vrees voor de beeltenis der afgestorvene het scheen mij integendeel toe, als of ik daardoor een beschermengel in mijne nabijheid had. Op zekeren avond was ik alleen in mijn boudoir; ik was van eene soirée gekomen en vrij vermoeid, zoodat ik geheel gekleed op een divan ging liggen. Het licht van een hanglamp viel op den spiegel die mijn beeld weerkaatste, en een straal er van viel op een vaas, die in een der hoekeu stond en die ik, tot nog toe, niet bemerkt had. Of het de schoonheid der vaas was of dat een onverklaarbaar ge voel mij er opweerstaanbaar heen trok, weet ik niet, maar ik stond op en nam die in de hand. Zij scheen ledig, maar toen ik er nog eens inkeek, ontwaarde ik een saamgevouwen briefje zonder adres toen ik het opende las ik de woor den: «op het oogenblik dat ik ge reed sta voor God te verschijnen, zweer ik, dat ik door mijn echtgenoot vergiftigd ben. Violetta.» Ik wilde schreeuwen, maar kon geen geluid geven en viel half bezwijmd op de sopha. Op dit oogenblik kwam mijn man thuis, die op mij toetrad en mij wilde kussen. Toen ik hem zag, kreeg ik reuzenkracht, ik stiet hem van mij af, snelde de trappen af, opende de huisdeur en vluchtte naar mijne moeder! Tot zoover het verhaal der her togin de zaak werd echter op veel minder gruwelijke wijze opgelost dan men zoude verwacht hebben. De geneesheer achtte zich name lijk als mensch en burger verplicht om het gehoorde aan den chef der politie mede te deelen, die dadelijk een onderzoek instelde dat een ver rassend resultaat opleverde. Eene huishoudster, die de hertog na het overlijden zijner eerste vrouw had genomen, en die het tweede huwelijk met kracht had pogen tegen te werken had, alvorens het huis te verlaten, uit wraakzucht het briefje in de vaas verstopt; de vrouw is gearresteerd. De hertogin heeft verklaard eerst dan tot haren echtgenoot te willen terugkeeren, wanneer de schuld der huishoudster in een openbare zit ting van het gerechtshof, op over tuigende wijze gebleken is. Een tenor te Berlijn kwam dezer dagen bij zijn theateragent, aan wiens behendige wijze van recla memaken hij een groot deel zijner beroemdheid te danken heeft. «Wel mijn waarde heer,» zeide hij, «kunt ge me nu een der prach tige engagementen verschaffen,waar over gij mij zoo dikwijls hebt ge sproken?» «Ja zeker,» antwoordde de agent, «ik heb er een voor u in petto.» «In Petto?» riep de kunstenaar, «daar ga ik niet heen dat is mij te ver!» Het kantoorpersoneel barstte in daverend gelach uit, en de brave tenor kan zich tot op het huidige oogenblik maar niet begrijpen waar om de heeren zoo'n verschrikkelijk pleizier hadden. Volgens de New-York Herald kan men storm verwachten tusschen heden en 24 Juli op de kusten van Frankrijk en Groot-Brittannië. Op de oppervlakte van de zon vertoonen zich sinds eenige dagen weder kolossale groepen vlekken. De grootste vlek heeft, naar eene oppervlakkige meting, eene breedte van 6000 tot 7000 geographische mijlen, bij eene lengte van circa 20.000, eene vlakte, op welke onge veer 50 aardbollen naast elkaar plaats zouden kunnen vinden. Het donkerste deel van deze groep, dat zich thans iets rechts op de zonne schijf bevindt, kan met behulp van een zwart gemaakt glas met het bloote oog beschouwd worden. KOLONIËN. BATAVIA, 16 Juni. De civiele en militaire goeverneur van Atjeh en ouderhoorigheden seint, onder dagteekening van 7 dezer, het volgende «Vijf op zes Juni schildwacht achter het kampement Panteh-perak bij zwaren regen in zijn schilder huis besprongen, zwaar gewond en van geweer beroofd. «Zes op zeven Juni bende van twintig man beschoot Blangoe zon der resultaatde aanvoerder der bende door kampong-bevolking ne- dergeschoten bleef op het terrein achter. JavCt.) De Nederlandsche consul-ge neraal te Singapore heeft aan de Regeering aldaar mededeeling ge daan van het bericht van den goe verneur van Atjeh, dat de geheele kust behalve die van Groot Atjeh nu open is voor den handel. De reglementen waarbij voorge schreven was, dat schepen in zekere bepaalde havens zich moesten aan melden voor visitatie en uitkla- ring, zijn thans ingetrokken, met uitzondering van Groot-Atjeh, daar Oleh-leh nog de eenige haven is op dat gedeelte van de kust open voor den algemeenen handel. De verbodsbepalingen ten opzichte van den invoer van opium en oor- logs-contrabande blijven nog van kracht, en Chineesch vuurwerk mag niet worden ingevoerd zonder spe ciaal verlof van den goeverneur. Uit Onrust schrijft men dat Zr. Ms. schroefstoomschip Koningin Emma der Nederlanden heden het dok verlaten heeft eu aan den stei ger gemeerd werd. De Leeuwarden, die daar lag, is op stroom gebracht. De Minnim is nu aan de beurt om in het dok te worden opgenomen, en hiermede zal dan ook vandaag nog een begin worden gemaakt. De witte mieren moeten zich op Zr. Ms. stoomschip Benkoelen zoo danig genesteld hebben, dat dit schip eene zeer groote reparatie zal moe ten ondergaan. Het zal echter te Soerabaia gere pareerd worden. Men spreekt er hier van, dat het geheel vernieuwd zal worden, aangezien de witte mieren zich over het geheele schip moeten verspreid hebben. Nog ligt hier het opnemingsvaartuig Blommendaal, dat eenige kleine reparaties onder gaan moet. Eene der stoombarkassen, die hier liggen, wordt ingericht tot het voe ren van spartorpedos. Uit Loemadjang schrijft men aan De Locomotief De Smeroe is niet zoo onrustba rend werkzaam als een telegram in het Soerab. Handelsblad wel zou doen vermoeden. Wel zijn de rookkolommen, die de krater uitstoot, donkerder dan an dere, ook is het gerommel van ne- dervallende steenen en stukken kra terrand naar binnen sterker in de laatste dagen dan vóór de hevige éruptie werd waargenomen, maar het gevaar, hoewel altijd bestaande, is niet vermeerderd. De schrik zit er evenwel in. Dit bleek nog in Mei, to'en op eene om de oost gelegen koffie-onderneming aan een getal van 300 mannelijke en vrouwelijke koeli's het loon werd uitbetaald en den volgenden dag daarvan nog slechts 60 op de rol present waren, den vorigen nacht had de S meroe weder spektakel ge maakt. Door een kijker gezien, is de punt aan de oostzijde van eene aanmerkelijke dikte, eu deze zal, binnen korter of langer tijdsverloop, door af brokkeling dunner geworden, óf naar buiten, óf meer waar schijnlijk naar binnen vallen. Aangezien de veronderstelling dat de Smeroe en de Lamongan met elkander in onderaardschebetrekking staan, veel waarschijnlijks heeft, zal in het bedoelde geval de Lamongan wellicht voor den omtrek hoogst gevaarlijk worden. CIVIEL DEFJFtTEMENT. Verleend: een tweej. verlof naar Europa, we gens ziekte, aan deu bewaard. 3e kl. bij liet kad. in Ncd.-Iudië P. J. U Modderman. MILITAIR DEP AR TEKENT. Veil eend: Een tweej. verlof naar Europa, we gens 12 jaren onafgebroken dienst in Ned.-Indiö aan den kapt. der genie II. A. G. von Dentzsch; wegens ziekte aan den len luit. der inf. .T. C. A. Christen. MARINE DEPARTEMENT. Verleend: een tweej. verlof naar Europa, we gens ziekte, aan deu opz. 3c kl. bij den dienst der kustverlichting in Ned.-Indiii L. van Was senaar. RECHTSZAKEN. Op 16 Juli is voor de arr.-rechtbank te Utrecht een zaak behandeld, die te Barne- veld zeer de aandacht trekt. Dr V. aldaar was geneesheer bij zekeren D. H. die een breuk had; toen D. H. stervende was werd een andere geneesheer dr. B. geroepen, die '"lijkbaar geen redding meer kou aanbrengen Beide doctoren weigerden na het overlijden het inleveren van een geneeskundig atlest volgens de wet. De man werd begraven en de burgemeester betaalde de boete, verschul digd wegens toestaan van een begrafenis zon der bewijs te hebben van overlijden, getee- kend door een geneesheer. De officier van Justitie beweerde dat dr. B. in dezen de schuldige was, eu eischte tegen hem een boete van f50 of 7 dagen ge vangenisstraf. De verdediger mr. Pitt, con cludeerde tot vrijspraak. De uitspraak deelen wij onzen lezers later mede. Voor het gerechtshof te Amsterdam stond gisteren terecht C. H. B., oud 52 jaar huisvrouw van P. U, beschuldigd van op zettelijke brandstichting, waardoor menschen- levens in gevaar konden worden gebracht. De besch. woonde op de Lindengracht te Amsterdam met haar gezin, bestaande nit haren man en twee zoons, knapen van 16 en 17 jaar. Op den 5en Maart jl. kwam des middags ongeveer te een uur toevallig een politie-agent voorbij, die uit het huis der beseh. dikke rookwolken zag komen. Hij trad onmiddellijk de woning binnen en trof er verschillende personen aan. o. a. eenige bu ren en de brandweer. De brand was reeds gebluscht en had gewoed in eene ladetafel. De besch. was zeer zenuwachtig en gaf te kennen dat zij een biljet van f 100 en eenige gouden sieraden, alles aan haren man toebe- hoorende, vermiste. Die voorwerpen moesten dus verbrand zijn of wel vermist. De politie agent kreeg natuurlijk, zooals ieder goed po litie-beambte betaamt, ambtshalve achterdocht en gaf van zijne bevinding aan zijn chef kennis. De politie en naderhand de justitie, stelden daarop een onderzoek in, waaruit o.a. het navolgende bleek. Besch. had ongeveer 11 ure voor een cent vuur gehaald en een deel van het kooltje in eene test gedaan, welke, in eene stoof geplaatst, dienen moest om hare beenen te warmen. Ongeveer te 12 ure zag eene buurvrouw haar met een pak onder den arm uitgaan en ongeveer een kwartier later weder terugkomen. Een oogen blik later hoorde het boven de besch. wo nende gezin kloppen, en daar men tevens rook langs de ramen zag opstijgen, vermoedde men dat er beneden brand was en begaven de beide zoons van het bedoelde gezin zich naar beneden, ten einde des noodig hulp te verleenen. Beneden gekomen, in de kamer der be.*ch., zagen de beide jongelingen, de gebr. Wallroth, dat van eene ladetafel (chif fonnière) de tweede lade van onderen af, open stond en dat daaruit vlammen opste gen, tegen twee dekens en een veeren bed, die uitgespreid lagen op een tafel, die naast de brandende ladetafel stond. Dekens en bed smeulden. Onder de tafel stond eene stoof waarin eene test. Of deze nog vuur bevatte, is niet zeker, daar de in de instructie afge legde verklaringen op dit punt strijden. Het was voor de inmiddels toegeschoten buren het werk van een oogenblik, den brand te blusschen. De omstandigheden, die de justi tie aanleiding gaven hier aan misdaad te denken, waren o a., dat sommige getuigen duidelijk een petroleumlucht meenden waar te nemen aan eenige half verbrande kleeding- stukken hier staat echter tegenover, dat an dere getuigen die lucht niet hebben waar genomen en dat de poetslap, waarmede besch gewoonlijk haar petroleilmtoestel schoon maakt, met die kleederen in aanraking is geweestdaaraan schrijft besch. dan ook de petroleumlucht toe. Verder, dat de gouden sieraden, die beseh. beweerde dat bij den brand vermist waren, door de recherche der politie teruggevonden zijn in een huis van verkoop met recht van wederinkoop. Besch. had vele schulden aan vrienden en bekenden, en had reeds sedert negen weken de gewoonte om die gouden vooi werpen 's Maandags te verpanden, om ze dan weder 's Zaterdags te lossen. Van het bankbiljet, dat evenzeer door den brand zou zijn te niet gegaan, is geen spoor meer gevonden. De man der besch. verklaarde, dat hij kort te voren zijn vrouw een biljet van f200 had ter hand gesteld, en dat hij van de verpanding, noch van de schulden zijner vrouw, iets afwist. De besch. zelve verklaarde in de instructie, dat zij niet wist hoe de brand is aangekomen; zij acht het 't meest waarschijnlijk dat net vuur in de test zich aan de dekens heeft medegedeeld en dat door dezen de ladetafel in brand is geraakt. De leugen over de gouden sieraden had zij gebezigd uit angst voor haren man, die bij zijne thuiskomst wel 't eerst naar die voorwerpen zou vragen. Hij zelf gaf de ver missing bij de politie aan. Ter terechtzitting verschenen 19 getuigen, waaronder 18 die door het O. Men een die door de verdediging, waargenomen door mr. J. P. A. N. Caroli, advocaat te Amster dam, gedagvaard waren. Het requisitor strekte tot veroor deeling tot 7 jaar tuchthuisstraf. Mr. Caroli, verde diger van den besch., vroeg vrijspraak. Uit spraak over 8 dagen. KERKNIEUWS, Israëlietische Kerk. Tot voorzanger en onderwijzer bij de Ned. Israëlietische gemeente te Emrnen is benoemd de heer 8. Rozenburg te Maassluis. ONDERWIJS. Voor de nieuw opgerichte Goevernements- school te Willemstad op Curapao (directeur de heer H. Haijtink, laatst onderwijzer te Wagenicgen) hebben zich 85 leerlingen aan gemeld. De school is op 15 Juli geopend. LEGER EN VLOOT. De te 's-Hage in garnizoen zijnde le en 2e batterij van het 2e reg. veld-art., gecom mandeerd door de kapiteins Snabilié en Cal- lenfels, zullen deelnemen aan de fortmanoeu vres te Naarden. KUNSTNIEUWS. De heer Reinhardl W. Gebhardt uit Zut- fen, voor weinige maanden naar de Nieuwe Wereld vertrokken, is te New-York benoemd tot professor aan het stedelijk Conservatory of Music. Haarlem, 22 Juli 1885. aot. EUROPA, A-efieï'défc.vs-i. 'Jert. N. W. Sehnbl 2} lito dito dito. 3 lito dito dito. 4 Obligation 1873 .4 dito "1888 4 i i blig. A mo rt Sy nd. 8 Fraaakr.yite. Üowijzen v. luaciu 3 Obl.-Leen. 1887 5 dito in Papier 5 Qoudleening 5 dito 1881 4 Stall**, fnsehr. 1861/51 .5 do. Ct.AdmLamais 5 do. do.Nolthenina 5 do. Pausel. Leen. 5 sSostprofpKif Genot, koera. 81* 101* I01*| 101}-® 97 77 i 100* 75? 65}® 65* 67 l iblie. in Papi» dito dito 5 dito Zilver 5 dito dito 5 dito i Goud 4 jpöléaa. üfc. Schatk. 1844. 4 ('blig. BI. '53/80. 3 dito 18843 dito 18815 OW. H. 1788/15. 5 Ot.Ins. 6c Ser. '55. 5 iiblis. 1882. .5 dito 1884 Amst. 5 dito 1866 Amat. 5 dito 1877 Amat.5 do. 18771e Oost. 5 dito dito 2e Ser. 5 dito dito 8e dito 5 dito 1872 Geeoua. 5 dito 1878 dito 5 dito 1884 dito 5 dito 1860 2eLeeu.4} dito 1875 Gecons.4} dito 1886 dito 4 -Jb.-Leen.1867/69. 4 lito in goud 1883. 6 ggsaiïjö. Perpet. Schuld 4 Oblig. buit). 1876. 2 lito binl. Aiaorfc S. 4 lito do. Perpet. do, 4 TurkHe. OW. Alg, S. 1865. 5 dito Gereg. dito 1888/65. .6 dito Gereg. dito 1869 6 dito Gereg. AMERIKA. 5feilceü. Üblig. 1851. do. 1864. 8 Brazilië. OW. Lond. 1865.5 dito Leen. 1875.5 dite dito 1860.4} dito dito 1868.4*j dito dito 1888.4} dito in goud 1879. 4-*| 101* 86; 44® 83 i 100 j S3; 91 98? 97? 96 56? 56r", 56 92| 92* 92| 90* 35; 75:® 82 102} 55* 47} 55 15; 16tS 15® 17 97-.', 97 99J 99} 85} 86; Amsterdam. Oblig, 4 dito dito 1S79. 4 dito dito 8} Rotterd. Obl.1882. 4 dito dito 1883. 4 101} 94} 100; 100; T^ederlnnuft. A mat. H.-Bk. Pbr. dito dito dito Arnh. Pbr.Hyp.-B. dito dito dito. G eib eente-Or ed.Ob dito dito Obl. 'a-Grav. Hyp. Pdbr. dito dito dito Holl.Hyp.-JB.Pdbr. dito dito dito. Nat.Hyp.-B, Pdbr. dito dito dito Ned. Bank. A and. Rott.Hyp.-B. Pdbr. dito dito dito Stv.M./'Ned.'-.Adii, dito dito Oblig, dito dito dito dito dito dito Utr.Hyp.-Bk. Pdbr. dito dito dito Genot, koera. 10H 99} 100 99} 102} 100? 100} 98} ïoi; 99; 103 100* 230 1011 100i 58} 97* 92* 85} 100* Z.-Holl. Hyp.Pdbr.4} 100} m. i%" ederlaastó. Haarl.-Zandv. Adn. Hoil.IJz.Spw. dito Obligatiën 4 M.t.Ex.v.St.Sp. Ad. dito Obl. 1879/81.4 dito dito 1883 .4 dito dito 1870 .5 dito dito 1873 .5 Ned. Cnt.-Sp.Aand. dito dito Oblig. dito gestemp. dito. Bew. van Uitg.Sch. Ned.-Ind. Sp.Aand. dito Oblig. 1879.8 dito dito 1869.4} N.ïtiju-Sp volg.Ada. dito niet-Gef. dito. dito dito dito dito. dito Obl, 1865/88.4 dito dito 1875/78.5 dito dito 1870.8 Ned. Weatf.Sp.Adn. dito Obiïgatiëa. .4 SSOMgaa^fe. Tiieias-Aand. .5 dito Obligatiën. ,5 Iftaïlë. Vict. Sm. Oblig. .8 W est-Sicii. Spw. do. 5 Zuid-Ital.Spw. dito,3 öoslenryk. Fr.an.-Oost. Oblig. 8 d;to dite 3 e Em. 3 Elia.Sp. 3eEm.'72.5 Polen. Warsch.-Brb.A and.4 Wars.-Weenen. do. dito dito Oblig,5 Kuslanti, Gr. Sp.-M. Aand.5 Hypotheek Oblig. 4} dito dito .4 dito dito .3 Baltia. Spw. Aand.8 Charkow Azow5 I\vang.-Dombr.Obl.4} Jelez-Griasi. dito .5 Jelez-ürel dito .5 Kurak Chark. dito.5 dito Azow dito.5 Meak.-Tarosl. Obl.5 69 139 101* 104; 101 101 104 67; 15 140 82 101 90 103} 102 87; 60 98; 57} 46} 63® 98* 116} 94 84} 68 54; 93} 85} 89} 94} 93; 86* V 2 Moekow-Kur.sk. Jo.Ö Mobso w-Smoi. dito.5 Orel-Vitebsk, dito.5 iiC80W.-Sawast. do.5 Poti-l'ifiia Oblig. .5 Traasc.Spwm. dito.3 Z.-W. Sp.-M. Aand.6 Araiertfeiffi. Ce utr.Pacific.Oblig.8 Chic. North Wobi. dito leHyp. dito Jowa Midi. do.S dito Mad. Ext. do.7 dito Menominee do.7 dito N.-W. Un. do.7 dito Win. St. P. do.7 dito South.-W.Ob',7 Illinois Lea:-.. Cert.I dito Conti- C. v. A. Kan aas Pacific. Ob'.8 Louis v. Nashv. do.8 Louis San Frane.do.6 dito Algem.Hyp.do.fi Mias. Kaas. Ter. do.7 dito. Union. Pac.do.8 Mias.Pac.South. do.S St.P.M.&M.leH.do.7 dito gcc. 2e lip. do.S South. l'ac. Spw.dv.8 Union Pacific, dito.6 tiaarl. Trwm.Aaml. I N.ScZ.-H. Stmtr. A. 3 dito Oblig. Genot, koers. I i«l2{ 94} 85} S6 93g 60® 58® HOM 128 122 130 127}- 125* 126® 125 122} 88} 127 108* 38} 102; 87 108 107 102} 111 1101; 95} 113 StadAaiat, ƒ1000.8 101? dito ƒ100.3 1041 A mat. Kan. Maat*. 10 i Rotterdam8 102® G amoente-Crediefc .3 98 Pal.v.Volkavl. 1887 109 k loten ƒ2.50 1.5 f? Lot. Mil.'61 fr.4f». 17.— 1S63 dito 8.7a do. Buch.'69.fr. 20 15,- do69 We orb .ƒ2,6 0 0.70 dito Gem. Cred.2} A dm.Louis de Veer 9.30 dito '61 Freib.fr.15, 11.— £:r.e8#aë. Stad Antw. 1874.3 99} Stad Brussel 1879.3 101 Mongatr}|(;. Staatsleeniug 1870. 97} ThsisB Obligation .4 97 Staatsleening 1854.4 102} dito 1860.5 112* dito IS 64. 135 Crediet Anat. 185S. 143 K.K.Ost.B.Cr. A u-st.3 78? SradWeenen 1874. 99* Pruisen. Obi.leening 1855.8} 144 SLUSIIIÏMS. Staatsleening 1864.5 128 dito 1866.6 '125 •ZwitserSasrwl Ganèvo8 86} QIYERSEÜ Ct.Yer.Am.Sp. le Ser. 122 dito dito 2e do. 108} dito dito 3e do. 75} Vg. A. Hyp.Sp.Obl. 85 Obl. Prov. Quebec.5 103} Prolongatie 2} .Cu

Haarlem's Dagblad | 1885 | | pagina 3