BUITENLAND, GEMENGD NIEUWS. BEURSBERICHTEN. Staatsleningen. EUROPA. Industriëele en Finan- ciëele ondernemingen. Spoorweyleening Provinciale en Stede' lijke leeningen. jn. Tramwegmaatschappijen. Premieleeningen. danige aanwijzing doet dat zijne ontdekking daarvan het gevolg is. Hij kan trachten of getracht hebben zich naar Engeland of Ameri ka te begeven. Onlangs werd door den com missaris van politie te Delft voor zichtigheid aanbevolen bij het aan- knoopen van handelsbetrekkingen met zekeren W. C. J. Hazelet, huis vrouw van den meubelmaker Th. Tillekens, wonende Zuideinde 106 aldaar, veelal schrijvende op adver- tentiën, waarbij iets te koop wordt aangeboden, doch bedrog op het oog hebbende. Het is gebleken dat ook te Leeuwarden eene firma het slachtoffer dezer vrouw is geworden. Anderen, die nog intijds waren ge waarschuwd, zonden het bestelde niet af. Men herinnert zich, dat te Dordrecht met goed gevolg strijd gevoerd is tegen het hooge telephoon- tarief. De uitkomst is nu, dat, ter wijl de Ned. Bell Telephoon-Mij. tegen f 120 slechts 70 geabonneerden had, zij er nu tegen f52 abonne mentsprijs 155 telt. Toen Zaterdag tegen den middag de vrouw van H. van Balkom, paar- denslachter te Bezooijen, na eene afwezigheid van een paar uren, ia hare woning terugkeerde, bevond zij, dat haar kabinet opgebroken, en daaruit eene som van omstreeks f50 ontvreemd was. Door de ijve rige bemoeiing der politie was men de vermoedelijke daders,twee schoen makersgezellen, 17 en 19 jaar oud, spoedig op het spoor. Beiden zijn te Waalwijk in verzekerde bewaring gesteld. De jongste moet reeds be kend hebben, dat hij op den uit kijk stond, terwijl zijn kameraad den diefstal pleegde. Thans is voorgoed bepaald, dat de spoorwegmij. «Grand Cen tral Beige» op 1 Juni e. k. een tramdienst zal openen tusschen Maastricht en Valkenburg, waardoor in eene groote leemte zal worden voorzien. Te Amsterdam zal een Rijks magazijn van geneesmiddelen wor den opgericht. De Am6terdamsche Chinine- fabriek en bijbehoorende gebouwen, machineriën en gereedschappen heb ben f 67.285,75 opgebracht en zul len Woensdag 4 Mei in afslag ge bracht worden. Zie achterst adv. De gemeenteraad van Gouda heeft na uitvoerige discussiën met 8 tegen 7 stemmen besloten, aan de «Goudsche Machinefabriek» ter rein af te staan, aan de Kattensingel- gracht, tot oprichting van een vij zeldok. Te Ridderkerk liep dezer dagen een jongeling rond, circa 18 jaren oud, die wees zijnde en weinig ver dienende, verlokt was door het hand geld en geteekend had voor O. I. Hij ontving een deel der toegekende som, en zag zich dra omringd door een drom individuen, die aanspraak maakten op den naam van vriend. Binnen enkele dagen maakten deze vrienden zooveel van het geld den armen jongen afhandig, verleidden hem tot zooveel verkwisting en on deugden, dat hij den avond vóór zijn vertrek zich ter ruste legde in zijn kosthuis met nog f 60. Wat ge beurt echter dien laatsten nacht? Zijn geheele schat wordt hem ont stolen en hij staat des morgens ge reed om te vertrekken met..f 0.30. Hij moest toen het eenige nuttige voorwerp, dat hij van al zijn geld had gekocht, een horloge, verpan den om reisgeld te verkrijgen. Binnenkort is te Bergen-op- Zoom eene groote verbetering der haven te verwachten. Door het plaat sen van twee ebdeuren aan het be gin der binnenhaven heeft men den geheelen duur der ebbe vol water, waardoor de schepen steeds vlot blijven. Vooral met het oog op de vele fabrieken is deze verbetering van groot belang. Te Bergen-op-Zoom is Don derdag de eerste ansjovis door vis- schers gevangen. Den 28en April jl. overleed de heer H. C. E. Eerstens, presi dent-directeur van de Noord-Bra- bantsch-Duitsche spoorwegmaatsch., van 1860 tot 1871 lid der Tweede Kamer voor het toenmalige district Boksmeer. In den nacht van Vrijdag op Zaterdag is te drie uren onder üe gemeente Oegstgeest eene poging tot inbraak gepleegd. De bewoner, hoewel te bed, doch wakende, stond op en wierp door de duisternis een stoel om, waardoor de inbreker op de vlucht ging, nadat hij nog even door den bewoner was opgemerkt. LEGER EN VLOOT. Men meldt ons: Ben 7en Mei a. s. zal bet weekblad „Mars", waarvan de uitgave gedurende eenigen tijd gestaakt werd, weder verschij nen als «Weekblad voor het kader van het Nederlandsche Leger". Behalve enkele officieren, zal ook als medewerker optreden de heer L. Zeiler, die, door zijne bemoeiin gen met het fonds tot ondersteuning van gepensioneerde militairen een zeer goeden naam bij het Leger heeft. Be redactie stelt zich, volgens eene circulaire aan HH. Inteekenareu, voor dat de uitgave van dit blad zal strekken tot nut en voordeel van het kader van het Nederlandsche Leger, tot het duurzaam vestigen van den eerbied voor en de toe wijding aan vorst en vaderland, en tot het verhoogen van de waarde der levende strijdkrachten. KERKNIEUWS. Chr. Geref. Kerk. Geen der candidaten, die in liet vorige jaar van de Theol. schiol te Kampen slaag den voor het examen tot cand. bij den H. dienst, is thans beroepbaar. Ruim 80 Chr Ger. gemeenten in ons land zijn zonder pre dikant. Ned. Herv. Kerk. Dinsdag zal voor de HaagBche rechtbank worden behandeld de eisch van kerkvoogden te Leiderdorp tegen ds. Vlug, tot het veria ten van de pastorie. Waa'sche Kerk. Da jaarlijkscke reünie van de afgevaardig den der Waalsche kerken zal dit jaar op 23 Juti en volgende d'agen te Middelburg onder lei'ding van den voorzitter der Waalsche commissie, den heer J. EL Gerlach, pred. te Middelburg, gehouden worden In de gods dienstoefening, waarmede de werkzaamheden zullen aanvangenzal worden voorgegaan door den heer Jules Pfender, pred. te 's-Hage, hiertoe het vorige jaar aangewezen. LAND- EN TUINBOUW. De ^Staatscourant* No. 98 bevat het offi cieele bericht over de reeds aangekondigde internationals zuiveltentoonatelling, die in het begin van September e. k. te Parma zal worden gehouden. Het programma en reglement van deze tentoonstelling zijn gezonden aan het bestuur van de Maatschappij tot bevordering van landbouw en veeteelt in Zeeland m aan de hoofdbesturen der NoordbrabantscheGel dersche', üverijselsche, llollandscbe en Frie- sche landbouwmaatschappijen, bij wie nadere inlichtingen zijn te verkrijgen. Men schrijft aan de L. Ct."Een groote acht dagen geleden begonnen wind en weer het te meenen, tengevolge waarvan de boeren nu en dan ook eenig melkvee in de weide brachten. Maar de lucht werd ge voelig, 0zij kon geen warmte verdragen*, er kwamen donderbuien opzetten en de vreugde bleek van korten duur te zijn. Er is een witte Pinksteren voorspeld; dat nu is wat sterk, veiliger zich bij het oogenblik te be palen en dan is het zeker nog op verre na geen groene Mei. Het hooi is opgegeten en in het weiland ontbreekt nog gras. De koe koek roept in het hout, maar de warme haard is nog zeer welkom bij zooveel noor denwind. En de tuinder klaagt steen en been, want de teelderij is stellig meer dan een maand achter, hetgeen zeker niet gejokt is als men in aanmerking neemt dat de kaa- tanjeboomen nu pas jonge blaadjes krijgen en de pruimen, abrikozen en perziken nu pas bloeien. Ontevredenen beginnen zich nu voor te stellen dat de warmte zoowat zal komen... tegen den langsten dag. Wel hemel, de knop pen der seringen, die anders om dezen tijd zoo heerlijk bloeien, zijn nog zoo groen als gras. En dan komen de jonge poëten (want daar beginnen ze mee) met hun Lentezangen van malache luchten, honigbijtjes, nachtega len, jasmijnen, zoete zephirs, sprankelende vischjes in met donzig groen omzoomde beekjes, en kwinkeleerende vogelenheiren Zulke verheven zielen mochten zich in een pels hullen en hun dichterlijke pen laten varen Men schrijft ons nit Hoorn: Nu reeds begint men niet alleen plannen maar ook toebereidselen te maken, voor het groote landbouwfeest, dat alhier in de maand September gehouden zal worden. De Holl. Maatschappij van Landbouw wensebt over een ruimte van omstreeks 3 bunders te be schikken en aangezien de tentoonstelling zal opgesteld worden op onze nieuwe veemarkt en gedeeltelijk in het plantsoen voor het station, is men met het gelijkmaken van deze terreinen begonnen. De harddraverij-vereen zal naar alle waarschijnlijkheid bij deze ge legenheid een wedstrijd uitschrijven, terwijl nn reeds uit de burger een roepstem opging om West Friesland's hoofdstad in het najaar van 1887 een waarlijk feestelijk aanzien te verschaffen Men heeft in deze een schoon voorbeeld aan Amsterdam, hoe eendracht macht maakt! Men schrijft ons van Texel dd. 1 Mei Het aanhoudend koude weder oefent een verbazend schadelijken invloed uit op den vee handel hier op 't eiland. Voorheen was men gewoon in 't voorjaar vóór Mei, honderden koeien naar den vasten wal af te leveren. Thans is het aantal ver scheepte runderen nog gering. Ook in den lammerenhandel g-at weinig om. Eeuigo jaren geleden waren gewoonlijk alle lammeren al verkocht vóór zij nog ter wereld kwamen Nu bepaalt zich de afzet nog slechts tot kleine partijtjes, ofschoon de aflevering reeds in de tweede helft van Mei moet aanvangen. Duitschland. De Nordd. Allg. Zeitung maakt een brief openbaar, door prins Bismarck ii d. 28 April aan den Franschen gezant Herbette geschreven, over het gebeurde met Schnabele. Dit schrijven komt in hoofdzaak hierop neder. «Uit de bewijsstukken, van de be trokken rechterlijke overheden ont vangen blijkt ontwijfelbaar dat Schnabele's gevangenneming, in het gansche verloop der zaak, uitslui tend op Duitsch grondgebied en zonder overschrijding der Fransche grens geschied is. De gerechtelijke handeling tegen Schnabele had de misdaad van landverraad tot grond slag en berust op afdoende bewijzen zijner schuld, zooals die geleverd worden door de bekentenis van den te dezer zake mede aangeklaagden Klein en door eigenhandige brieven van Schnabele zeiven. De Keizer heeft echter op voorstel van prins Bismarck besloten, uit volkenrechtelijke beweegredenen, die deonvoorwaardelijke handhaving van internationale verbintenissen vcor- ichrijven, aan Sehnabele de vrijheid terug te geven, ondanks de bewij zen welke voor zijne schuld bestaan». Oostenrijk. De Kamer van Af gevaardigden heeft de algemeene beraadslaging over het budget-ont werp geëindigd. Zij heeft met groote meerderheid besloten, om tot de behandeling der artikelen overte- an. De Oostenrijksch-Duitsche partij heeft ook in dien geest ge stemd. Frankrijk. In de zitting van 29 April heeft de gemeenteraad van Parijs den wensch geuit, dat de staat eene openbare inschrijving zou houden voor den aanleg van een kanaal tusschen Parijs en de zee. Le Courrier de Mewrthe et Moselle vertelt, dat de beruchte Duitsche grenspaal, welke aanleiding tot het incident gegeven heeft, op gegaan is in een menigte kleine stukjes en splinters, welke onder ontelbare liefhebbers van souvenirs aan »ce témoin de 1'infamie alle mande» verdeeld zijn. Louise Micbel gaf te Sèvres een conference. Zij had 2, zegge twee, toehoorders. Na een uur te hebben gesproken, hield zij een in zameling ten behoeve van de neu trale school, die 15 centimes op bracht. Spanje. Koningin Christina heeft zich Vrijdag voor de eerste maal sedert den dood van koning Al- phonsus in 't publiek begeven. In een zwart costuum gekleed, door de koninklijke garde en een schit terende staf begeleid, trok de regen tes te paard door de stad, van het paleis naar het Prado, waar een revue der troepen werd gehouden, welke door prachtig weder werd be gunstigd en waar meer dan honderd duizend toeschouwers aanwezig wa ren. De regentes werd levendig toe gejuicht. Eveneens was dit het geval toen zij het paleis der Cortes passeerde. De koningin heeft Zaterdag met hare kinderen Madrid verlaten om zich naar haar zomerverblijf Aran- juez te begeven. Spanje zal deelnemen aan de wereldtentoonstelling te Parijs. Ierland. Een ernstige werksta king is uitgebroken onder de twee voornaamste zeewerven te Belfast. Meer dan 6000 pers nen hebben het werk gestaakt op raad der «Tra des Unions». Zij eischen eene we- kelijksche loonsbetaling in plaats der tot nog toe in gebruik zijnde veertiendaagsche. Griekenland. Het proces der officieren, die «voor den vijand» te kort hadden gedaan aan de militaire eer is afgeloopen. Twee kapiteins en een luitenant zijn ter dood ver oordeeld met vervallenverklaring van den militairen stand, de anderen zijn vrijgesproken. Tusschen de Muzelmannen en de Christenen in Lakonië zijn bloe dige botsingen ontstaan. Rusland Aan de Daily Nems wordt uit Odessa gemeld, dat 15000 man troepen bevel hebben ontvan gen naar de Oostenrijksche grens op te rakken. De politie beeft eene nihilistische drukkerij ontdekt en 32 personen gevangen genomen. De Times meldt uit St. Peters burg dat het gerucht, als zou des Keizers rei3 naar de Don-provinciën opgegeven zijn onwaar is. Er is integendeel eene bijzondere commis- ssie Zuidwaarts getogen, ten einde de ontvangst van den Czaar voor te bereiden. Een juffrouw die te 's-Hage een sigarenwinkel heeft, stond Zaterdagmorgen in haar deur en zag eenige huizen verder een koop man staan, met een wagen met bouquetjes. »Zeg jongen! toe vraag jij eens aan dien man daar ginds, wat zijn ruikertjes kosten.» De jongen dacht bij zich zelf, dat er allicht een paar sigaren voor zijn boodschap op over zouden schieten en haastte zich dus aan de opdracht te voldoen. »Baas! diejuffrouw dèkr, vraagt, wat je blommetjes kosten?» »'n Stuiver 'tstuk! mooie peketten!» luidde het antwoord. Op een draf ijlt de jongen naar zijne lastgeefster terug en zegt: «zeven en een halven cent het stuk, juffrouw; maar ze zijn me ook van heb ik jou daar!« Turkije. Uit Salonika wordt ge meld dat groote troepenbewegin gen hebben plaats gehad aan de zijde der grens van Montenegro; het kamp van Prizrend is met 12000 man versterkt. De Turksche auto riteiten bewaken ook de grens tus schen Macedonië en Bulgarije, waar een zekere agitatie zich heeft ge openbaard. Tusschen de Muzelmannen en de Christenen te Candia zijn bloe dige botsingen ontstaan. Servië. De ministerieele crisis is een ernstige periode ingetreden. Of ficieus wordt medegedeeld dat zij geene politieke redenen heeft en dat men haar slechts moet toeschrijven aan persoonlijke oneenigheden tus schen de leden vaö het Kabinet. De onderhandelingen duren voort. Congostaat Volgens te Berlijn ontvangen telegrammen, is het trac- taat tusschen Frankrijk en den Congostaat onderteekend. Het Ou- bangi-bassin wordt tusschen de beide staten verdeeld; de Congo staat krijgt den linker, Frankrijk den rechter oever. •Hier heb je een kwartje, zei de liefhebster, zie dan, dat je er vier tegen zes centen krijgt, dan is de cent die over blijft, voor juult »'kZal het probeeren, maar ik geloof, dat het een taaie is!« Hij gmg toen opeieuw naar den koop man en voegde dezen toe: «Baas, als ik ze tegen vier centen mag, dan wou dat wijf er wel vier heb ben!» De koop was weldra gesloten, en de snuiter kreeg van den man nog een cent op den koop toe voor zijn moeite, zoodat de jongen tien centen bij elkaar had. De juffrouw vond werkelijk de bouquetjes niet te duur en bedankte den ander. «Geef u mij voor een dubbeltje sigaren asjeblieft, juffrouw, van de acht!« »Zit het er zoo bij je aan, ventje?» »Niet altijd, antwoordde de jongen, toen hij opgestoken had, maar als ik iederen dag een paar ruikertjes voor u mag koopen, dan ben ik er zeker van, dat er ook altijd een dubbeltje voor den ondergeteekende overschiet.» Dampende verliet hij daarop den winkel. Haaqsche Cl.) Uit de school. Waarom is Hannibal over de Alpen getrokken?» «Omdat de tunnel nog niet klaar was, meester.» Afloop der gehouden Veiling in den „Gouden Leeuw" te Haarlem, op Zaterdag 30 April 1887. 1. Hui» en Erve met Tuin, Nieuwe Gracht 12. Kooper A. Koen f 4140. 2 Dubbel Huis en Erve met Tuin, Spaarne 29. Kooper H. J. Geijl f12000. 3. Winkelhuis en Erve met Pakhuis en Erve, Burgwal 27 zwart, en rood. 4. Pakhuis en Erve, id. No. 29 No. 3 en 4 gecombin. Kooper A. v. d. Patten voor J Adelaar f6955. 5 Winkelhuis en Erve Kerkstraat D 6 t« Zand voert Kooper W. v. d. Werff 14000. 6. Huis en Erve, Smedestraat 36. 7. Winkelhuis en Erve, "d No. 34. No 6 en 7 gecomb. Opgeh. f8000. 8. Huis en Erve, Barendsestraat 18 zwart. Koopers Gebra. Schernagel f 38L;0. 9 Id. id. Hagestraat 45. Kooper H. Ban* nink f3425 Haarlem, 2 Mei 1887. Nederland. Cert. N. W. Schuld. 2 Vo dito dito dito 3 dito dito dito 31/ dito Obligation 31/. Oblig. A mort. Svnd. 31/* Frankrijk* Ovig. Inschrijving 3 Hongarije. Obl. Leening 1*867 5 dito in Papierrente 5 Goudlecning 5 dito 1881 4 Kalle. Inschrijving 1861/81 5 do. Ct. Adm. Lamaïs 5 do. do. Noltenius 5 do. Paasei. Lecuing 5 Oostenrijk Oblig. in Pap. 1*878 4Y2 dito dito 5 dito dito Zilver 5 dito dito dito 5 dito Goud 4 Polen. Obl. Schatk. 1844 4 Portugal, Obl. BI. 1853/84 3 dito 1881 5 dito 1886 5 flBnagla.au «1. Obl. 1-Iopc 1798/15 5 dito Ins. 6e S. 1855 5 Obl. 1862 5 dito 1864 5 dito 1866 5 dito 1877 5 dito 1877 le. Oost. 5 dito dito 2e Serie dito dito 3e dito dito 1872 Gecons. dito 1873 dito. dito 1884 dito dito 1860 2e Leen, dito 1875 Gecons. dito 1880 dito Obl. Lceniug 1867/69 4 dito Goudl. 1883 6 Sgsamje. Obl. Perp. Schuld 4 dito buitl. 1876 2 dito binnenl. Amor. 4 dito dito Perpet. 4 Turkije. Gepriv. Obl. 5 dito Alg. Sch. 65 ger. dito 1863/65 ger. dito 1869 6 «lito geres AMERIKA. Mexico. Obl. 1851 3 dito 1864 3 Brazilië. Obl. Londen 1865 dito Leen. 1875 dito dito 1886 dito dito 1863 dito diio 1883 dito goud 1879 Genot, koers. W/. 87 98s/i» 98»/ls 99V» 98 63'A 90'/s 80'/, 887- 887, 687- 637j 647- 65 7, 88% SS'/is 55V.S 947, 947, Stad Haarlem .2Ya 65 70 dito dito ..3% 87Y292Y2 dito dito .4 99 102 Genot, koers. 101Y, 1007.» 101 Y« 100 1013/, 1.01 Ys 102Y- 100Y, 1003/, 1005 102 Nederland Amst. Hy.bank Pbr. 47» dito dito dito 4 Amli. Hyp.-B. Pbr 4%, dito dito 4 Gemeente-Cred Obl. 41/3 dito dito 4 's-Grav. llyp. Pdbr. 4Ys dito dito Holl.IIyp.-B.Pdb. 4% dito dito 4 Nat. Hyp.-B. Pdbr. 5 dito dito 4Y2 Nederl. Bank. Aand. Kursk-Chark dito 5 dito A now dito 5 Mosk.-Jaroslow Obl. 5 Moskow-Kurslc Obl. 6 Mosk.-Smolensk. do. 5 Orel-Vitebsk. Aand. 5 Losow.-Sewaat do. 5 Poti-Tiflïs Oblig. 5 Transeaucas do. 3 Z. W.Spw,-M. Aand. 5 Amerika. Ccutr. Pacific. Aaud. Chic. North. West. dito. le, Hyp. 7 dito Jowa Midi. do. 8 dito Mad. Extensdo.7 dito Menomenee do. 7 dito N. W. Un. do. 7 211 ltott. Hyp.-B Pndb 4Y- 102Y- dito dito 4 Stmv. irNed." Aand.' dito dito Obl. 5 dito dito 4Ys dito dito 4 Utr. Ilyp.-Bk. Pdbr. 4Y2 dito dito 4 1IOOY2 Z.-Holl. Hyp. Pdbr. 4Ys IOOY4 Ams+erd. Obl. 1861 3% Recep. 1886 3Y; Rotterd. Obl. 18S6 3Y- Nederland. Haarl.-Zandv. Aand 65 Ys Holl. IJ/,. Spw. dito 152Y2 dito Oblig. 1884 4 102 M. t. Ex. v. St.Sp.Ad. 114Y. dito Obl. 1879/81 4 101Y. dito dito 1883 4 101Y4 dito dito 1870 5 106 dito dito 1873 5 102?/! N. Centr. Sp. Aand. 247/3 dito dito Oblig. dito gestemp. dito. 74 dito do. Uit. Schuld 17 Ned. Ind. Sp.-Aand. 135 dito Oblig. 1879 3 90Y, Qal-S-, dito dito 1869 1007/ N.R.Sp-volgef.Aand. '8 do. niet-volget'.Aaud. dito dito dito dito Leening 1886 3Y2 dito dito 1875/78 5 Ned.-Westf. Aaud. dito Obligation 4 Y* Hongarije. Theiss-Sp. Aaud. 5 dito Obligation 5 Italië. Vict. Em. Obligation 5 West-Sicil.Spw. do. 5 Zuïd.TtaLSprw. do. 3 Oostenrijk. Er.-Oost. Sp. Aand. Polen. Warsch.-Brb. Aand 4 Wars.-Weenen. do. dito Oblig. 5 Rusland. Gr. Sp.-M. Aand. 5 Hypotheek Oblig. 4Y2 dito dito 4 dito dito 3 Baltis. Spw. Aand. 3 Charkow Azow dito 5 Iwang-Dombr. Obl. 41/.2 Jelez-Griasi. dito. 5 Jelez-Orcl do. 5 101 Ys 84 Ys 95-7, 101 Yl6 ioo3/8 97 52 523/s 513/, 94 Y, 945/s 93 Ys 93 885/s 77 V 61 46 71 58 65% 12% 12% 13% 28 Y» 12% 100 99 Vs nl'/V16 dito 1003/" 94% 95 Ys 97% 973/4 97Y4 10013/i6 dito Win. St. Pet. do. 7 dito South.-W. Obl. 7 Illinois Leas Cert 4 dito Centr. C. v. A. Kansas Pacilic Obl. 6 Louis v. Nash v.C.v.A. dito Adjust, bonds. San Franc. Obl. 6 dito Algem. Hyp. do. 6 Miss. Kans. Tex Aand. do. U. Pac. S. Br. Obl. 6 Miss. Pac. South. do. 6 St. P. M. &Man .leH do.7 dito gee. 2e Hyp. do. 6 South. Pacif. Spw.do 6 Union Pacilic. dito. 6 101 63 101% 993/4 96% 101Y< Genot, koers. I 98% 85% 102 102% 98% 88% Sa3/, 98% 6T%6 553 40% 147 130 Ys 132Ys 133 Ys 133 Ys 133 133Ys 1251/. 95 Ys* 132 1153/4 67 Y2 101 Ys 116 I09Y» 32% 117 Ys 1003/4 114% 116% 111% 114 Haarl. Tram. Aaud. N. Z,-H. Stmtr. A. dito Oblig. V» s 104% 104Ys 99 79%6 617, 10074 61% 92Ys 45% 823/4 101 1153/s 96% 89 70% 567a 96% 85 97 Stad Amst. f 1000.3 dito f 100.3 Amst. Kanaalm.C.v. A. Rotterdam 3 Gcmeente-Crediet 3 Pal. v. Volksvl. 1867 dito 1869 a f2.50 België. Stad Antw. 1874. 3 dito Brussel 1887 rec.21/* Hongarije. Staatsleening 1870 Theiss. Reg. Pr. Obl. 4 Oostenrijk. Staatsleening 1854 4 dito. 1860 dito 1864 C'rediet Anst. 1858 Stad Weenen 1874 Pruisen. Th. 100 1855 Rusland. Staatsleening 1864 dito 1866 Zwitserland. Geneve 3 DIVERSEN. Ct.Vcr.Am.Sp.leSer. dito dito 1887/4 dito dito 2e do. dito dito 3e do. Vg. A.Hyp.Spw. Obl. Prov. Quebec, do. 5 Prolongatie 41/» a 5pCt. 3% 5 5 1063/8 109 102 1027a 101% 134 ƒ2.05 100 95 947* 98% 101 105»% 131% 1487c 97% 151 133 123 1327-, 85 Ys 105

Haarlem's Dagblad | 1887 | | pagina 3