GEMENGD NIEUWS. BEURSBERICHTEN, Industriëele en Finan ciësle ondernemingen. Sponrwegleeningen, Provinciale en Stede lijke leeningen. Tramwegmaatschappijen. Premieleeningen. dertig slavenhandelaars waren, wier aantal thans tot vier is geslonken, terwijl dezen meer als agenten werk zaam zijn. De rechtbank te Londen heeft Zaterdag lord A. F. Spencer Loftus, voormalig afgezant van Engeland in Rusland, in staat van faillissement verklaard. Duitschland. Dr. Mackenzie heeft thans aan den Kroonprins schriftelijk de verzekering gegeven, dat, voor zoover het menschelijk inzicht binnen een zeker tijdsverloop reikt, de patient binnenkort weder volkomen hersteld zal wezen. Uit Berlijn wordt gemeldt dat uit de bewoordingen van Rusland's rondschrijven van 10 dezer aan de groote mogendheden valt op te ma ken, dat Prins Ferdinand te Peters- burg het voorstel had gedaan om daarheen te komen, ten einde er met de regeering van den Czaar om trent het bewind in Bulgarije in overleg te treden. Dit voorstel moet door Rusland afgewezen zijn. Uit Sofia wordt aan delndép. Beige geseind dat baron von Thiel- mann,diplomatiek agent van Duitsch land in Bulgarije, bevel heeft ont vangen om naar Darmstadt te ver trekken. Vier voor de Chineesche re geering gebouwde oorlogsschepen (twee te Swinemunde en twee aan de Clyde), zullen den 30en dezer naar hun bestemming vertrekken. Twee Russische families, die zich nabij Berlijn metterwoon had den gevestigd, zijn door de Pruisi sche regeering uit 't land gezet. Frankrijk. Het afdeelings-co- mité van de Ligue des Patriotes te Tours heeft met algemeene stemmen de wenschelijkheid.uitgesproken, dat de leden der Kriegervereine als spion nen worden beschouwd en diensvol gens de spiounenwet op hen worde toegepast. Een Engelsche revue, the Sphinxdeelt eenige eigenaardige bizonderheden uit de militaire loop baan van generaal Boulanger mede. «De generaal», zoo lezen wij, «heeft vooral bewijzen van dapperheid ge geven, toen hij met de grootste kracht den coaimunistischen opstand van 1871 bestreed. Bij deze gelegenheid ontving hij het kommandeurskruis van het Legioen van Eer. De toen malige kommand ant van Parijs, ge- raal L'Admirault, wilde de officieren, die zich in deze treurige zaak on derscheiden hadden, beloonen en bood het kommandeurskruis eerst aan generaal Gallifait aan, die echter een decoratie, op zulk een bedroe vend slagveld gewonnen, meende te moeten weigeren. Generaal Boulanger, die op dat tijdstip kolonel was, had minder gewetensbezwaren en nam het kruis aau. De benoeming verscheen op den dag na den nederlaag der com munards in het Journal officiel van 24 Juni 1871. Indien generaal Boulanger toen Rochefort ontmoet had, zou hij hem zeker niet ten eten gevraagd heb ben. Spanje. De Gaceta bevat een koninklijk besluit, waarbij de be noeming van generaal Salamanca tot goeverneur van Cuba wordt in getrokken. Volgens de Iberia heeft de reis van den minister van Buiten- landsche Zaken naar St. Sebasliaan ten doel, den aankoop door Spanje van eenig terrein aan de kust der Roode Zee. Italië. De Siciliaansche bladen bevatten bijzonderheden over onlus ten te Leonforte. De boeren kwamen in verzet tegen de troepen, die daarop van hunne wapenen gebruik maak ten en vele boeren verwondden. Vijftig personen zijn in hechtenis genomen.Drie compagnieën zijn naar de plaats van den opstand gezonden. Ook zijn troepen naar Micosia ver trokken. Over de cholera merkt le Figaro te recht aan, dat de onzindelijkheid, in Italië heersche. de, grootendeels schuld aan de uitbreiding der ziekte heeft. Te Rome ontbreken bijna in alle huizen zekere gemakken, welke de beschaving in onze woningen plaatst. De minister Crispi, zegt het blad, zou goed doen, als hij. de ontelbare credieten voor schouwburgen, mo numenten voor Garibaldi en stede lijke muziekkorpsen schrapte en de daarvoor bestemde gelden bezigde voor het gezond maken van de steden. Te Messina kwamen van den 21sten tot den 22sten dezer 3 ge vallen van cholera voor en 1 doode; te Catania 4 doodente Aduno 2 te Bruce 6. Zwitserland. De commissie be last met het ontwerp van een straf wetboek, heeft met algemeene stem men op één na besloten om de doodstraf daarin niet op te nemen. Oostenrijk. In strijd met de be richten uit Constantinopel van 21 dezer, zijn de mogendheden, naar het schijnt, het nog niet met elkan der eens over haar antwoord aan de Porte en zullen de beraadslagingen hierover nog niet spoedig afloopen, te oordeelen naar hetgeen in de be- stuurskriDgen te Weenen gezegd wordt. Het denkbeeld om tusscben beiden te komen moet geheel losge laten zijn. Eene hetere oplossing is, de Bulgaren aan Europa te laten bewijzen dat zij eeuen regelmatigen staat van zaken kunnen tot stand breDgen. Servië. Een Russisch tapijtkan- delaar, Jozef Abramowitch, werd te Pirot 's avonds uit zijn hotel gehaald door twee gendarmen, die hem ge lastten hen onmiddellijk naar het bureau van den prefect te volgen. Verzet haatte niets. Maar de koop man keerde niet terug. Eenige dagen later werd zijn lijk in eene der grachten bij de etad gevonden. De heide gendarmes werden aangehou den en hekenden nu dat zij, op bevel van hunnen luitenant, den koopman naar de gendarmerie hadden ge bracht, waar hem eene order tot zijne uitzetting werd voorgelezen. Onverwijld werd daaraan gevolg gegeven, Abramowitch werd op een kar weggebracht, vermoord en, nadat h*t lijk beroofd was van eene belangrijke geldsom, die de koopman in zijn gordel had gedragen, be graven. Het bleek nu dat de gen darmen tot eene bende behoorden, die uit vijf gendarmen en een lui tenant bestond en die op deze wijze reeds twee jaren werkzaam was. Men vond bij de medeplichtigen tal van kostbaarheden. De stalmeester van den prins van Battenberg werd ver leden jaar toen hij Pirot doortrok, op gelijke wijze vermoord. Bulgarije. Prins Alexander ant woordde, bij zijne intrede in Sofia, den burgemeester: «De belofte mijner toewijding aan Bulgarije, welke ik te Ebenthal beb gedaan, ik heb ze gehoudeu; ik ben hier. Ik zal trach ten van Bulgarije naar binnen een idealen, krachtigen staat te maken, en wat de internationale betrekkin gen betreft, is het de hoofdzaak in goede verstandhouding met de Porte te blijven. Ik hoop aan Bulgarije de vriendschappelijke gevoelens van Turkije te kunnen verzekeren.» Turkije. Uit Constantinopel wordt gemeld, dat de Russische regeering den Sultan het voorstel heeft gedaan tot een bezetting vau Bulgarije door Russische, en Oost-Rumelië door Turksche troepen. Philippijnsche Eilanden. Sedert Juni jl. houden de autoriteiten te Manilla een 70-jarig Protestantsch zendeling den heer Edward Deane gevangen, die zich legen inmenging in zijn arbeid op de Carolina-eilanden had verzet. De Amerikaansche re geering heeft op grond van de in 1885 getroffen schikking krachtig geprotesteerd en op de vrijlating van den grijsaard aangedrongen. China. Tengevolge van den on- gunstigen toestand der schatkist en der gezondheid des keizers, is het huwelijk twee jaar uitgesteld. De China mail van 21 Juli vermeldt dat de regeering den aan leg van een spoorweg tusscben Pe king en Canton heeft goedgekeurd. In Transvaal. Een vroegere Assenaar schrijft aan een zijner kennissen te Assen het volgende uit de Transvaal: Op den 2en December des vorigenjaars slapte ik te Kaapstad aan wal, en ver toefde in die prachtige stad 4 dagen. Toen spoorde ik naar Kimberley, naar de we reldberoemde diamantmijnen, alwaar ik, na 2 dagen en 2 nachten onophoudelijk door stoornen cl, aankwam. Na ook hier 6 dagen getoefd te hebben, stapte ik in den postwa gen, die me in 3 dagen en evenveel nachten, dag en nacht doorrijdend, te Pretoria afzette, de hoofdstad der repu bliek, en mijne voorloopige bestemmings plaats. Pretoria is een aangenaam, uitgebreid stadje, dat heerlijke, bloemenrijke en met villa's rijk bezette buitenwijken heeft. Het wordt geheel door hergen omzoomd, waar van beken komen nederklateren, die, hier en daar door de hand der kunst geleid, haar helder water aan weerszijden van bijna iedere straat door de stad voort drijven. Het meerendeel der bevolking is Engelsch; de overige bewoners zijn Hol landers en wat Duitschers. Natuurlijk treft men hier verdwaalde kinderen van bijna alle natiën aan. De straten zijn ruim en snijden of raken elkander alle rechthoekig. In het midden der stad is een groot vier kant plein, dat aan den Drentschen //Brink'' herinnert, waarop het fraaie kerkgebouw der Ned. Herv. gemeente staat. De gebouwen hebben, op het European- hotel en een paar pakhuizen na, geene verdiepingen, dewijl de slechte liouwma- terialen het optrekken van hooge muren gevaarlijk maken zouden. Na hier ongeveer twee maanden te zijn jeweest, vertrok ik naar Heidelberg, tien uur rijdens van Pretoria. Bij het lezen van dien plaatsnaam moet ik u verzoeken, niet aan de Duitsche stad van dien naam te denken, dewijl u in dat geval eene verkeerde, al te groote voorstelling er van zou krijgen. Indien Gieten in eene berg streek werd gezet en wat meer nette ge bouwen bezat, zou dit dorp veel gelijken op het Transvaalsche Heidelberg. Nabij deze plaats, tusschen twee hooge bergen, bevindt zich //de Kloof". Hier vertoont de natuur zich in al hare wild-en woestheid. Het is eene algemeen geliefde plaats voor het houden van buitenpartijtjes en picnics, en de oude Klo^f is ongetwijfeld dikwijls getuige geweest van eene kloving voor altijd van jonge, minnende harten De bergwanden zijn met boomen, bh ernen en planten begroeid, wanrtusschen de kale rotssteen hier en daar uitkijkt. De ge- heele Kloof is met boomen, (de mimosa- boom tiert hier welig) planten en bloemen van velerlei vorifi en tint getooid. De vreemdsoortigste vogels, in velerlei kleuren uitgedost, zingen, sjilpen en schateren dat het een lust is, terwijl de geluiden, door de echo der hergen veelvoudiglijk herhaald worden. Daartusschen laten de bavianen hun akelig gehuil hooren, terwijl ze, waagt men zich wat al te vroeg iu de Kloof, niet zelden de aardigheid hebben, den wandelaar met klippen (kleine rotsblokken) van de bergen af, te begroeten. Een ri- vierke, dat op de bergen ontspringt, voert zijn blinkend nat door de Kloof, hier tus schen de rotsblokken wellustig kh terend te voorschijn springend, daar zijn jeugdig sehoon onder ondoordringbaar loof ver bergend, doch overal lieflijk murmelend, druppelend, klaterend. O, schoone Kloof, nimmer zal ik u ver geten Eu als ik hier mijnen blik over de dorre grasvelden laat dwalen, waar zich somtijds uren in den omtrek geen huis of boom aan het oog vertoont, dan dwalen mijn geestesoogen terug naar de geboorte grond, dan zie ik weer zwellend loof en groene weiden, dan wordt mij Assen en zijn bekoorlijk lommer voor de ziel ge- tooverd. Het is een wonderlijk land, de Trans vaal: het stoot af en trekt aan tegelijk. De kale bergen en dalende kleine dor pen, waar een jongme-nsch weinig ge- werischte conversatie heeft; het genot van kransjes en partijtjes, van concerten en theatres dat men hier totaal mist; de koude, berekende en zelfzuchtige toestanden, welke men hier aantreft dat alles stoot af. Doch daartegenover staat: de onge bonden rijheid, de gastvrijheid, dc bijna onmerkbare standen-afscheiding, waarvan men geniet, het zeer gezonde klimaat: het jaar in jaar uit heerlijke zomerweder, zonder groote warmte en dan nog zooveel wat zich niet beschrijven, slechts gevoelen laat, trekt ons als met toover- banden aan, en maakt, dat, is men eenigen tijd in het land geweest, men nimmer naar het vaderland terugverlangt. Zells is dit gevoel hij mij al zoo sterk, dat ik mijne levensdagen niet meer in Europa zou willeu slijten, hoewel ik, tot afscheid, den geboortegrond eenmaal zou wensehen weder te zien. De bodem is onschatbaar rijk aan goud, zilver, koper, steenkool, etc., waarvan ieder ik niet uitgezonderd partij tracht te trekken. En hoewel Engeland Zuid-Afrika thans nog voorziet van steen kool, zal er eeumaal een tijd aanbreken, dat Zuid-Afrika, en in het bizonder de Transvaal, heel Europa van deze brandstof voorziet. Het gebrek aan vervoer- en geschikte gemeenschapsmiddelen staat slechts alles in den weg. Niettemin gaat alles met eene snelheid die aan het onbegrijpelijke grenst vooruit. Een klaar bewijs daarvan levert het dorp Johannesburg, gelegen te midden van het in ontginning zijnd goudveld z/Witwatersrand". In het midden van 1886 was er geen huis te zien. Toen ik in December van dat jaar aldaar passeerde stonden er 25 huizen en 50 tenten. Thans, dus een half jaar later, heeft het 6000 inwoners, 5 kerken, 3 groote apotheeken, verscheidene groote magazijnen van ma chinerieëu en allerlei waren, scholen hotels en biljarthuizen. Eu op het einde dezes ja ars zal het eene stad van beteekenis zijn. Zoo zou ik verscheideue voorbeelden van snellen vooruitgang kunnen aanhalen. Zoo snel is ook de stad Barberton ontstaan, welke men op een j kaart, een jaar geleden gemaakt, vruchteloos zoekt. Het land gaat eene toekomst tegemoet zóó rijk, zóó schit terend, als wellicht nog nooit een land ter wereld gedroomd heeft. Eeuwen zullen eerst vergaan voor en aleer alleen het goed uit de aard-ingewanden is te voor schijn gebracht. En voor de andere schat ten, welke de bodem bedekt, zullen vele eeuwen noodig zijn. Op enkele rotsstreken na, bestaat de bodem hoofdzakelijk uit een soort klei grond, die bijna elke vrucht, daarin ge zaaid, veelvoudig teruggeeft. Het is mijne vaste overtuiging dat jongen Hollandschen landbouwers, met ijver en werklust bezield en met een klein kapitaal bevoorrecht, hier eene gouden toekomst wacht, waarbij Amerika, zooals het voor eenige jaren was, volstrekt niet in aanmerking komen kan. Verder geloof ik, dat flinke, degelijke handwerkslieden, met de Engelsche taal vertrouwd, en hun vak, als smid, tim merman, metselaar, kleer- en schoenmaker enz., volkomen machtig, hier een vrucht baar arbeidsveld vinden. Een beambte vau de Bank Philipsson te Brussel, wien indertijd eene portefeuille met 70.000 francs werd ontstolen en up wien de ver denking viel dat hij zelf deze som bad verduisterd, beeft zich dit zoo zeer aangetrokken, dat bij van ver driet gestorven is. (Ind. Beige.') De zaak van mevrouw de we duwe Louise de Meux. die zich kort na bare aankomst te Londen, waar been zij van Parijs was overgeko men om de jubileumfeesten bij te wonen, van baar kistje met juweelen beroofd zag, beeft hare oplossing ge vonden voor den rechter van Mid dlesex. De Londenscke politie was er in geslaagd den vermoedelijken dief, zekeren Robert Felton, op te sporen. Uit bet verhoor bleek, dat de Fran- scbe dame aan dezen mau, die met veel talent en ook bij deze gelegen heid de betrekking van zaakwaar nemer vervulde, al zeer lichtvaardig haar vertrouwen had geschonken. Op de boot bad zij keuuis met hem gemaakt, zij waren samen in het zelfde hólel afgestapt en de nieuwe kennis zou tijdens bet verblijf van de dame te Londen als baar «koe rier» fungeeren. Terwijl beiden uit rijden zijn, begeeft zich een makker van den «zaakwaarnemer» naar het hótel en maakt zich daar, op aan wijzing van zijn vriend, in de slaap kamer van de dame van hare ju weelen meester. Hoe fraai en kunstig ook over legd, wisten de Londensche «detec tives» het komplot in al zijn bizon derheden na te sporen, de juweelen terug te vinden en den «zaakwaar nemer» aan het gerecht over te le veren. De man is tot vijf jaren ge vangenisstraf veroordeeld. Een gevaarvolle luchtreis. Te Shrewsbury in Engeland hebben eenigeluchtreizigerseengevaarvollen tocht gemaakt. De aëronaut Wheelan was Vrijdag middag in gezelschap van twee personen met den ballon «Victoria», opgestegen; gedurende eenigen tijd zweefden zij tusscben de wolken en wilden vervolgens in de omstreken van Bridgewortk nederdalen. Op bet oogenblik dat bet schuitje baast den grond aanraakte werd de ballon plotseling door een hevige windvlaag medegesleurd, het anker touw brak en de ballon van bet gewicht van bet anker bevrijd, werd met kracht tegen een boom geslingerd. De schok was zoo hevig dat de drie reizigers bet bewustzijn verloren. De «Victoria», die ver scheidene boomtakken had medege nomen, hernam opnieuw zijn vlucht naar omboog om vervolgens weder neder te dalen en kwam ten slotte tegen een bek aan, waar zij vast bleef liggen. De ballon was zeer beschadigd, maar de drie luchtrei zigers zijn er met eene bezwijming afgekomen. Uit Bern wordt gemeld: Een gevaarvolle bergbeklimming is daar door twee leden der Alpenclub van Genève ten uitvoer gebracht, de keeren Wagner en Kuldig. Deze stoutmoedige bergbestijgers bebbeu gepoogd de «Dent Jaiine» te beklimmen en zijn daarin ge Staatsl&sninyeii. EUROPA. Genot. ftedcrlaasd. I koers. Cert. N. W. Schuld. 2 V3' 745/8 .lito djto dito 3 881/2 dito dito dito a1/-1 99!/a dito Obligation 37J 993/s Oblig. Amort. Syud. 37»! 993/8 Frankrijk. Orig. Inschrijving Hongarije. Übl. Leening 1867 5 1017., dito iu Papiei-rente 5 707a Goudleening 5 917a dito 1881 4 SnaSJe. inschrijving 1861/81 5 925/s do. Ct. A dm. Laniais 5 90 do. do. Noltenius 5 901/., do. Pausel. Leeniug 5 913/4 Oostenrijk Oblig. in Pap. 1*878 472 24 Aug. 1887 Haarlem273 65 —70 dito oude Leen. 37-> 877->927" 37a 963/j—977a Kursk-Chark 1887 dito dito dito dito Zilver 0 dito dito dito 5 dito Goud 4 Foicn. Obl. Schatk. 1844 4 Portugal. Obl. BI. 1853/84 3 dito 1881 5 dito 1886 5 Bawslaodo Ob Ilope 1798/15 5 dito Ins. 6c S. 1855 5 Obl. 1862 5 dito 1864 5 dito 1866 5 dito 1S77 5 dito 1877 lc. Oost. 5 dito dito 2e Serie 5 dito dilo 3e dito 5 dito 1872 Gecons, 5 dito 1873 dito. 5 dito 1884 dito 5 dito 1860 2e Leen. 47a dito 1875 Gecons. 47a dito 1880 dito 4 Obl.Leeuing] 867/694 dito Goudl1883 6 Sgjanje. Obl. Perp. Schuld 4 dito buitl. 1876 2 dito binnenl. Amor. 4 dito dito Perpet. 4 Turkije. Gepriv. Obl. 5 dito Alg. Sch. 65 ger. dito 1863/65 ger. dito 1869 6 dito «ereg AMERIKA. Diexico. Obl. 1851 3 dito 1864 3 Brazilië. Obl. Londen 1865 5 dito Leen. 1875 5 dito dito 1886 5 dito dito 1863 dito diio 1883 dito goud 1879 64'»/1. 65'/, 66»/10 65"/,, 89'/, 83'/s 57'/, 96»/a 97 1C13/, SSVs 95'/. 9«7/s 99'/, 981/, S3Vi. 52»/, 52 94 s/„ 9S»/u 93'/, 92»/, 90 76»/, 88'/, 102'/, 64Vs 48'/, 71 Kederlftiill. Amst. Hy bank Pbr. 47a dito dito dito 4 A rub. lIyp.-B.Pbr 470 dito dit.o 4 Gemecnte-Gred Obl. 47a dito dito 4 's-Grav. Hyp. Pdbr. 4i1/.2 dito dito 4 Holl.Hyp.-B.Pdb. Al/9 dito dito 4 Nat. Hvp.-B. Pdbr. 5 dito dito 47a Ncderl. Bank. Aand. ltott. Hyp.--B.Pudb 4*/9 dito dito 4 Stmv. vNed." Aand. dito dito Obl. 5 dito dito 47-j dito dito 4 Utr. Hyp.-Bk. Pdbr. 47. dito dito 4 Z.-lIoll. Hyp. Pdbr. 47., 12'/, 14'/,, 30 13s/s 101'/. lOO'/i 1007/,, 4'/, 100'/, 4>/„i 95 4'/sl 97 AmsterJ. OW. 1861 3'/.' 98'/4 Rcccp. 1886 3'/J 98'/, llot'erd. Ob 1886 3'/,98 IteilcrlauiB. Haar].-Zandv. Aand. Holl. IJz. Spw. dito dito Oblig. 1884 4 M. t. Ex. v. St.Sp.Ad. dito Obl. 1879/81 4 dito dito 1883 4 dito dito 1870 5 dito dito 1873 5 N. Centr. Sp. Aand. dito dito Oblig. dito gestemp. dito. dito do. Uit. Schuld Ned. Ind. Sp.-Aand. dito Oblig. 1879 3 dito dito 1869 *7a N.lt.Sp-volgef.Aand. do. niet-volgef.Aand. dito dito dito dito Leening 1886 37a dito dito 1875/78 5 Ned.-Westf. Aand. dito Obligatiën 47® Hongarije. Theiss-Sp. Aand. 5 dito Obligatiën 5 Kalië. Vict. Em. Obligatiën 5 NVest-Sicil.Spw. do. 5 Zuid.-Ital.Sprw. do. 3 Oostenrijk. Fr.-Oost. Sp, Aand. Polen. Warsch.-Brb. Aand 4 Wars.-Weenen. do. dito dito Oblig. 5 Rusland. Gr. Sp.-M. Aand. 5 Hypotheek Oblig. 4,l/2 dito dito 4 dito dito 3 Balti3. Spw. Aand. 8 Charkow Azow dito 5 Iwang-Dombr. Obl. 47; Jelez-Griasi. dito. 5 Jelez-Orel do. 5 dito 5 99 101 dito Azow dito 5 Mosk.-Jaroslow Obl. 5 Moskow-Kursk Obl. 6 Mosk.-Smolcnsk. do. 5 Orel-Vitebsk. Aand. 5 Losow.-Sewaat do. 5 Poti-Tiflis Oblig. 5 Transcaucas do. 3 Z. W.Spw.-M. Aand. 5 Amerika. Centr. Pacific. Aand. Chic. North. West. dito. le Hyp. 7 dito Jowa Midi. do. 8 dito Mad. Extensdo.7 dito Men omenee do. 7 dito N. W. Un. do. 7 dito Win. St. Pet. do. 7 dito South.-W. Obl. 7 Illinois Leas Cert 4 1029/,6 dito Centr. C. v. A. 1013/4 Kansas Pacific Obl. 6 63 Louis v. Nash v.C.v.A. 103 dito Adjust, bonds. 1007® San Franc. Obl. 6 98 dito Algem. Ilyp. do. 6 1017/3 Miss. Kans. Tex Aand. 1007" do. U. l'ac. S. Br. Obl. 6 1017/g Miss. Pao. South. do. 6 St.P.M.&Man.leHdo.7 dito gee. 2o Hyp. do. 6 South.Paoif. Spw. do 6 Union Pacific, dito. 6 Genot, koers. 103 101 102 OOVis IO27., 10172 102 1007a 1017/, lOD/s IO27. ion/- 202 66 1457- 1027" HG3/; 1021/» 1027; 106 104 24 7274 167" 1387s 92 Genot, koers. 973A 85'/, 102'/, 101'/, 97s/, 90'/, 84'/, 98'/4 81'/,, 55»/, 37 146 131'/, 133 134'/, 134 135'/4 134 125"/.. 96'/, 123'/, 114»/, 62»/, 101 117'/. 112'/, 26s/, 116'/, 100'/, 112»/, 118'/, 113 '1157. llaarl. Tram. Aand. N. Z,-H. Stintr. A. dito Oblig. Stad Amst. fl000.3 dito f 100.3 Amst.Kanaalm.C.v.A. Rotterdam 8 Gemeen te-Crediet 3 Pal. v. Volksvl. 1867 dito 1869 b. f2.50 Ueflgük Stad Antw. 1874. 8 dito Brussel 1887 ree.27s Hongarije. Staatsleening 1870 Theiss. ltcg. Pr. Obl. 4 Oostenrijk. Staatsleening 1854 4 dito. 1860 dito 1864 Crcdiet Anst. 1858 0111/ Stad Weenen 1874 Pruisen. 93 Th. 100 1855 87a I&uslanii. Staatsleening 1864 5 dito 1866 5 Zwitserland. Genève 3 DIVERSE», Ct.Ver.Am.Sp.lcSer. dito dito 1887/4 dito dito 2e do. dito dito 3e do. Vg.A.lIyp.Spw. Obl. Prov. Quebec, do. 5 Prolongatie "7s a OpCt. 1043/4 104 1003/4 837/,6 607a 102 «Va 7674 io07« 1167a 967s 90 683/4 577, 947/8 82 907/a 973/4 106-7. 111 102 104 103 136 ƒ2.10 92 9174 963/4 993/8 1037j 1081s/i6 1317a 144 10272 145 13474 97 1317a 88 1067» 108

Haarlem's Dagblad | 1887 | | pagina 3