B111T 15 N L A N I). GEMENGD NIEl'ÏÏS. BEURSBERICHTEN. Staatsleningen. Industricele en Finan- ciëele ondernemingen. Provincials en Stede lijks leeningen. Spoorweglesninj en. Tramwegmaatscliappijen, Premieleeningen, kassen zijn de noodige maatregelen genomen zoodat zij nog voor den winter gereed kunnen zijn. De directeur, de lieer Voute, zal zich weldra andermaal naar Java be geven, om de filiaalkweekerij persoonlijk te organiseeren, en de noodige relatiën aan te knoopen. In zijn afwezen zal onder-directeur D. Gr. C. Heldring te Amsterdam de zaken beheeren. Verder zijn leden van den Raad van Toezicht de hh. M. J. Boissevain, H. J. Hijmans, M. Voute, Amsterdam, A. L. Grothe, Zeist, en E. P. C. Sol te 's-Hage. LANDBOUW EN VEETEELT. Op de landbouw-tentoonstelling te Hoorn ter gelegenheid van de 50e al gem e ene ver gadering van de Hollandsche Maatschappij van Landbouw aldaar gehouden, werden in de Afdeeling A. Veeteelt, de vol gende prijzen toegekend: Onderafdeeliug I. Paarden van iulandsch of inlandsch gekruist ras. Dekhengsten, geb. in 1S83 of vroeger. Ie prijs en eereprijs //Donkerbruin'-', geb. '82, Doveren, inlandsch ras, van A. Maas te Aalst2e prijs //Bataaf", geb. '83, van P. S. Zijlmans te Haarlemmermeer, No. 2 van het Ned. Paardenstamboek. Heugsten, geb. in 1884 of 1885. Ie prijs //Donkerbruin", geb. '84, van L. van Beek Jr. te Melissant; 2e prijs geb. 8 Mei 'S5, Oostzaan, van A. de Rid der te Noorder-IJpolder bij Oostzaan. Onderafdeeliug II. Paarden van vreemd ras. Zware dekhengsten, geb. in 1883 of vroe ger, voor koetspaarden. Ie en 2e prijs niet toegekend, eerv. verm. //Nelson", roodbruin, Oldeuburgsch ras, geb. '73, van J. Breebaart Kzn. te Winkel, No. 1 van het paardenstamboek. Zware hengsten, geb. in 1884 of 1885, voor koetspaarden. Ie prijs //Donkerbruin", Duitsch ras, geb. '84, van C. E. Ockhorst, teRotterd. Lichte hengsten, geb. in 1884 of 1885, voor rijtuig- of rijpaarden. Ie prijs //Caesar", kastanjebruin, geb. '85, van G. lioulï Mzn. te Avezate bij Tiel; 2e prijs „Bonum II", geb. 12 April '85, Wersabe, van J. Beekman Azu. en B. den Ouden te Buren. Onderafdeeliug IV. Rundvee van inlandsch ras. Rijstieren, geb. in 1884 of vroeger. Ie prijs, geb. '84, Winkel, wed. A. Sloovis Jaczu., Winkel; 2e prijs, „Maxi- miliaan III", geb. '83, J. Laan Rzn., Beemster. Rijstieren, geb. in 1884 of vroeger, toebehoorende aan stieren-administratiën of dorpsvereenigingen. Ie pr., //Dirk," geb. '84, Aardswoud, stierenadministratie van Abbekerk en Lam- bertscliaag; 2e pr. //Piar," geb. '84, stie- renvereeniging Gouturn en omstreken Rijstieren, geboren in 1885. Ie pr. Eereprijs, //De Noordhollander," M. Laan Rzn., Beemster; 2e >pi\ „Willem III", geb. 5 Maart, A. E. van der Meu- len, Marssum3e prijsgeb. Zwaag, P. Vader Pz»., Zuid- en Noordschermer. Rijstieren, geb. in 1885, toebehooreude aan stierenadmiuistrateurs of dorpsvereenigingen. Ie prijs, Jonathan, geb. Febr., Beemster Stieren-administratie te Twisk. Pinkstieren, geboren in 1886. Ie pr., //Jacob," 1 Eebr. Alkmaar, K. Jzn. Govers, Schermerhorn; 2e prijs, //Albert," geb. Maart, Oostwoud, D. Wee der, Oostwoud; 3e prijs, //Barrington," zwartbont, geb. 3 Maart, Oudijk, jhr. P. J. J. Repelaer, Dubbeldam4e prijs, geb. 2 April, K. Vlaandereu, Beemster; eerv. verin., //Zwartblaar," geb. 17 Eebr., Bode- grave, C. Zwanenburg, Bodegrave. Melkgevende koe van 37 jaar oud. Mededingende koeién moeten tusschen 1 Jan. en 31 Mei 1887 hebben gekalfd. Ie prijs., geb. Venhuizen, H. Kok, Bin- nenwijzend; 2e pr. Sara Bernard, L. Vis ser, Beemster; 3e prijs, geb., '82. Ooster blokker, C. Laan, Oosterblokker4e prijs z/Emma II//, geb. '82, Twisk, E. Slot, Twisk. Melkgevende koe (schot, Twenter), geb. in 1884. Ie prijs, geb. Venhuizen, 11. Kok, Bin- nenwijzend; 2e prijs, geb. Iloogkarspel, H. J. de Haart, Iloogkarspel; eervolle verm., D. Heuvel. Melkgevende koe, geboren in 1884, die vóór 15 Mei 1887 haar tweede kalf heeft geworpen. Ie pr., geb. Schellinkhout, K. Tensen Kz„ Schellinkhout; 2e pr., geb. Wester blokker, D. Mantel, Andijk3e prijs, geb. Andijk, P. Visser, Andijkeervolle verm., P. Wagenaar, Biuneuwijzend. Melkgevende vaars, geboren in 1885, le prijs, //Aagje", wed. C. Beets Jbz., Beemster; 2e prijs, //Bontje III". geb. 16 Februari, Twisk II. Vijn Cz. Twisk; eerv. vermelding, //Jannetje," A. de Goede, Beemster; eerv. verm., geb. Schellinkhout, K. Tensen, Kz., Schellinkhout. België. Uit Bergen in Hene gouwen wordt gemeld: Voor de verkiezing van een lid der Kamer, ter vervanging van wijlen den heer Piehueque, waren drie liberalen en een katholiek candidaat gesteld. Bij de stemming heeft de katholieke candidaat, de heer Corbisier, 1330 stemmen gekregen, en voorts de heer Steurs 1286, de heer Deghilage 237 en de heer Legrand 365 stemmen, Zaterdag a. s. moet er dus her stemming plaats hebben tusschen de heeren Corbisier en Steurs. Er wordt op dit oogenblik eene telling gehouden van de paar den, die zich op Belgisch grondge bied bevinden. Deze telling is een gevolg van de nieuwe wet op de militaire requisitiën die aan de over heden de macht geeft, :n geval het leger op oorlogsvoet zou gebracht worden, mits tegen vergoeding, paar den voor het leger op te eischen. Engeland. In de laatste zitting van het Lagerhuis werd bij de tweede le zing der begrooting van Financiën door den heer A. Balfour de bewering van den heer Seyton bestredeD, dat depolitie teMitchelstown zichVrijdag aan een moedwilligen aanval heeft schuldig gemaakt. Zij verkeerde in tegendeel in het geval van volstrekte zelfverdediging. Aan den kant van het gepeupel zijn drie personen ge wond en twee gedood, maar van de politieagenten zijn er 54 door verschillende voorwerpen getroffen eu 29 gekwetst, ééoe zeer ernstig en acht zwaar. Niet de Regeering, maar de staatkundigen, die zich de aanvoerders van het Iersche volk noemen, zijn verantwoordelijk voor het bloedvergieten, daar zij het volk tot verzet tegen de wet ophitsen. De hegrooting van Financiën is daarop, na een debat van 2l/s uur, met 85 tegen 25 stemmen bij tweede lezing aangenomen. In het Engelsche Lagerhuis heeft sir H. Tyle gevraagd of 't waar is, dat door Óstender visschers een aanval is gedaan op het vis- schersvaartuig Trial, van Lowestoft. Baron De Worms antwoordde, datj het ministerie van Koophandel daar van mededeeling heeft ontvangen van den schipper en van de beman ning en dat de minister van Bui- tenlandsche Zaken deswege vertno- gen zal richten tot de Belgische Regeeriüg. Onder leiding van aartsbis schop Walsh had Vrijdag te Dublin eene talrijk bezochte vergadering plaats, waar het Parlementslid Wil liam O'Brien over de verloren plan nen van de Iersche lacdheeren sprak. Sedert de conservatieve partij die Gladstoniaansche homerule voorstel len verworpen heeft, is er van haar niets meer te hopen. Tevens ver klaarde hij dat, mocht de Iersche adel het verleden willen schrappen, de Iersche democratie zich ook thans nog verzoeningsgezind wil toonen. Na de rede van den heer O'Brien voerden nog de Parlementsleden Labouchère en Brunner het woord. Aartsbisschop Croke van Castel drukte per telegraaf zijne sympathie met het doel der bijeenkomst uit. Op het Congres van de «Bri tish Association» te Manchester werd de Kanaaltunnel besprokennaar aanleiding van een daarover uitge bracht rapport. Engeland zou, vol gens dat rapport, niet meer dan de oorspronkelijk geraamde som van 1,527,000 p. st. in de aanlegkosten te dragen hebben. De tegen den tunnel van militaire zijde ingediende bezwaren waren zoo zwak mogelijk en wanneer Engeland Diet spoedig zorgde voor een beter verkeer met het vasteland, zou het land door zijn concurrenten op de wereldmarkt overvleugeld worden. Op de Brilsche Werkliedenver- eeniging te Swansea werd het pro gramma van de te vormen arbeiders partij in het Lagerhuis opgesteld en bekrachtigd. Het programma omvat bezoldiging van de parlementsleden tot die partij behoorende, betaling uit de belastingen van het honora rium van den verkiezingscommissaris, algemeen stemrecht en kosteloos volksonderwijs. Duitschland. Naar men zegt, be stond er tussclien keizer Wilhelm en vorst Bismarck aanvankelijk verschil van inzicht over een eventueel onderhoud tusschen den keizer en den czaar, te meer daar het zoo genaamde drie-keizersverbond niet eerst met September afloopt, maar reeds vóór eenige maanden, nl. in den loop van het laatste voorjaar, een formeel einde nam. Zoolang de czaar niet zelf den wensch naar een onderhoud, met het doel om tot eene verstandhouding tusschen de drie keizers terug te keeren, uitspreekt, schijnt Bismarck in het belang van eenen zuiveren toestand eene uitnoodiging van Duitschland's zijde tot eene samenkomst niet nuttig en wen- schenswaardig te achten. Het „Journ. des Débats" bevestigt het bericht dat de Duitschers Samoa heb ben bezet. Uit het programma voor eene alge- meeue vergadering der socialistische partij in het aanstaande najaar blijkt, dat de bijeenroeping is uitgegaan van de socialis tische afgevaardigden in den Rijksdag. Het stuk is echter niet alleen ondertee kend door hen, maar ook door vroegere socialistische afgevaardigden. Voorts wor den vijf bekende leden er in genoemd, bij welke men zich uiterlijk 15 dezer moet hebben aangemeld om aan de debatten te kunnen deelnemen. De volgende punten van behandeling zijn aan de orde gesteld: le Rapport van het bestuur der partij iu den Rijksdag. Rapport Grillenberger. 2e Houding en werkzaamheden der so cialistische afgevaardigden in den Rijksdag en de Landdagen. Rapporteurs: Hassen- clever, Siuger en Bebel. 3e Standpunt der partij ten opzichte van kwestiën over rijksbelasting en tol recht, in verband met sociale hervorming- van Regeeringswege en de wetten op be scherming van den werkman. Rapporteurs: Auer eu Grillenberger. 4e Standpunt der partij bij de laatst- ;ehouden en eerstvolgende verkiezingen voor den Rijksdag. Rapporteur Lieb- knecht. 5e Voorstel tot bijeeuroeping van een internationaal werkliedencongres iu het volgende jaar, ter beraadslaging over eene gemeenschappelijke optreding der werklie den in alle beschaafde landen omtrent eene internationale wet op bescherming van den werkman. Rapporteur Bebel. 6e Standpunt der socialisten ten op zichte der anarchisten. Rapporteur Lieb- knecht. Gelijk bekend is, zal het den 23sten dezer vijf en twintig jaar zijn geleden dat Bismarck tot Pruisisch minister werd be noemd. Terwijl het nu van ouds gebrui kelijk is, aan een 25-jarig jubile inPrui- sischeu staatsdienst geen ofticieele viering- te verbinden, zal echter het ministerie op bizondere wijze deelnemen aan de parti culiere viering, waarvoor van onderschei dene zijden toebereidselen worden ge maakt. Frankrijk. Generaal Ferron, de minister van Oorlog", bevindt zich tot inspectie van het gemobiliseerde 17e legercorps te Castelnaudary en heeft aldaar een toespraak tot de troepen gehouden, dien hij met hun dapperen bevelhebber hulde bracht voor de afgelegde proeven, welke bij Kamer en volk iederen twijfel omtreut de weerbaarheid des lands en dus ieder gevoel aan zwakheid moeten wegnemen. Ook liet 'buitenland zeide de minister zal thans Frankrijk te eerbiedigen hebben. Hulde aan hen die tot het welslagen van deze mo bilisatie-proef hebben hijgedragen, inzonderheid de plattelandsbevolking, de burgerlijke ambtenaren en de spoorweg-directiën. Mochten er tijdens de proeven nog enkele onvolmaaktheden geble ken zijn, dan was het aan hem, minister, om deze te verbeteren. Te Castelnaudary is weer een zoogenaamde spion aaugehouden. Hij zeide Gelkazi te heeten, wonende te Pest en ontkende nadrukkelijk met de hem toegedichte bedoelingen geko men te zijn. Hij gaf ^oorts eenige andere ophelderingen ten bewijze zijner onschuld. Hierop heeft de Fransche overheid naar den prefect van politie te Pest getelegrafeerd om inlichtingen aan gaande dien persoon in te winnen. De prefect nu heeft, insgelijks per telegraaf, bericht dat Gelhazi een persoon is die alle vertrouwen ver dient. De officier van justitie heeft daarop last gegeven Gelhazi in vrij heid te stellen. Spanje. De Kcningin-regentes is gisteren per Destructor te Bilbao aangekomen. Zij werd met g'roote opgetogenheid ontvaugen. Italië. Graaf de Savoirouxdie zoo langen tijd door Ras Alula gevan gen is gehouden, is den 8sten dezer te Napels aangekomen. Men had den dag zijner terugkomst geheim gehouden, om elke manifestatie te zijnen gunste te voorkomen. Bulgarije. Wij lezen in een bui- tenlandsche correspondentie deze zeer juiste opmerking: De zaken in het Oosten zijn min der helder en minder klaar dan ooit te voren. Voorheen had men aldaar te doen met één zieken man den sultan; thans heeft men er te doen met een geheel hospitaal. In Servië heeft men een broeinest van Russische en Oostenrijksche kuipe rijen, dat de alles behalve krachtige band des konings ternauwernood kan rustig houden. In Rumenië kan het willekeurige bestuur van den minis ter Bratiaoo ieder oogenblik eene omwenteling doen uitbarsten. In Griekenland bestaat eene staatkun dige corruptie, die de levenskracht verslindt van den jeugdigen staat. En Bulgarije is in volle gisting, eu dreigt reeds sedert drie jaren een twistappel te worden tusschen de groote Europeesche staten. Inder daad, zij hadden wel gelijk, die in dertijd beweerden, dat de Oostersche kwestie eerst beginneD zou, wanneer het bestuur van de Turken een einde zou nemeD. Uit Bucharest wordt gemeld dat de verhouding tusschen den gewezen minister Natchewitch en den prins van Saksen Coburg veel te wenschen overlaat.Natchewitch zegt dat de vorst hem voor Stambuloff heeft opgeofferd en hij er berouw over heeft dat hij den prins naar Bulgarije heeft gebracht door wien hij met ondank was beloond. Noord-Amerika. fV.S.) Het laudbouwbureau meldt in zijn maan- delijksch rapport, dat de gemiddelde stand van katoen is 82.8. De ver mindering is veroorzaakt door over- matigen regen aan de Atlaudsche kust, door droogte in de golfstaten, en door de schade welke door de rupsen is aangericht De gemiddelde stand van winter- en voorjaarstarwe 82, van rogge 82.2, van haver 83.5. en van garst 83. - Een telegram uit port Union meldt dat de opstand onderdrukt is. Aau de «Wekelijksche Kro niek» van de Haagsche corr. der N. Gron. Ct. ontleenen wij het volgende Een andere Haagsche historie is ook sedert een paar weken het onderwerp van alle gesprekken. Het is een Eransch avon tuur. Zekere heer M., gehuwd met mej. D., had sedert eenigen tijd eene vurige liefde opgevat voor de vriendin zijner ega en buurjuffer, mej. S. Hij had het jonj,e meisje zijn geheim niet slechts geopenbaard, maar zelfs voorstellen gedaan om.... te vluchten, ver weg, naar eene onbewoonde landstreek, denk ik, waar alleen vogeltjes getuigen zouden zijn van hunne zaligheid, op bergen of meren genoten. Hoe juffrouw S. er over dacht, weet ik niet, maar haar broeder, een flinke ridderlijke jougen, te Brussel studeerende, vernam er iets van en kwam naar Den Haag, om den heer M. een duchtig pak slaag toe te dienen en hem uit zijne dweepzieke droomen tot de werkelijkheid terug te brengen. Dit geschiedde bij eene ontmoeting in onze //Witte", en er volgde eene uitdaging op tot een duel; de getuigen kwamen alles overeen (het waren luit. L. en Van der B. en twee Belgische officieren)het twee gevecht zou op de Limburgsch-Duitsche grens plaats hebben, waardoor liet feit onstrafbaar zou worden. Maar wat ge beurde? Op den voor het duel bepaalden dag ontvai.gt de heer S. te Brussel een telegram, dat M. zich terugtrekt eu niet komt. Hij ging dus niet naar de afgespro ken plaats. Maar M. en zijne getuigen waren er wèleen derde, vermoedelijk mej. S. had om den jongen man, die het voor de eer zijner zuster opnam, te behoeden voor het moordend staal van den verleider S. in de zonderlinge positie gebracht van afwezig te blijven op het appèl en zoo den schijn eener lafhartigheid op zich te laden, waarvan zijn gedra» allerminst de blijken droeg. Woldra ech ter helderde zich het gebeurde op, door dien de getuigen van M. op de „Witte" een proces-verbaal ter lezing hadden ge legd, waarin zij constateerden, dat S., niet verschenen zijndo, in gebreke was gebleven te voldoen aan de eischen van eer en plicht. De beau röle voor den beleediger duurde niet lang. Nauwelijks was S. op de hoogte gebracht, of hij eischte een nader tweegevecht (onder overlegging van het bewijs dat hij was misleid), en dit duel moet nu inderdaad hebben plaats ;ehad. S. moet daarbij, naar ik hoor, eene lichte verwonding aan het hoofd hebben bekomen. Dat intusschen M. veel dieper is getroffen in de schatting van alle eerlijke, zedelijke lieden is zeker! Eenige dagen geleden gingen twee personen te Drachten op eenen nachtelijken strooptocht om eenden te vangen. Behoefte was niet de reden. De eigenaar betrapte hen, en ejschte één rijksdaalder tot schade vergoeding voor de reeds gestroopte vogels. Hij stelde hun op huune weigering twee dagen tijd om zich te bedenken, eu dreigde, indien zij in gebreke bleven te betalen, het geval aan te geven bij de politie. EUROPA. I^ederlaïna. Gert. N. W. Schuld. 2'/a dito dito dito 3 dito dito dito 3% dito Obligation 3'/2 Oblig. Amort. Synd. 3% 'Frankrijk. Orig. Inschrijving 3 Hongarije. Obl. Ticening 1*867 5 dito iu Papievrente 5 Goudlccning 5 dito 1881 4 Bialëe. Inschrijving 1861/81 5 do. Ct. A dm. Lamais 5 do. do. Noltenius 5 do. l'ausel. Iieening 5 HostcmiJSi Oblig. in Pap. 1878 4 dito dito 5 dito dito Zilver 5 dito dito dito 5 dito Goud 4 Polen. Obl. Schatk. 1844 4 Portugal. Obl. BI. 1853/84 3 dito 1881 5 dito 1886 5 S&uslasul, Ob Hope 1798/15 5 dito Ins. 6e S. 1855 5 Obl. 1862 5 dito 1864 5 dito 1866 5 dito 1877 5 dito 1877 le. Oost. 5 dito dito 2e Serie 5 dito dito 3e dito dito 1872 Gecons, dito 1873 dito. dito 1884 dito dito 1860 2e Leen dito 1875 Gecons. dito 1880 dito Obl. Leeningl867/694 dito Goudl. 1883 6 Spanje. Obl. Pcrp. Schuld 4 dito buitl. 1876 2 dito binnenl. Amor. 4 dito dito Perpet. 4 Turkije. Gcpriv. Obl. 5 dito Alg. Sch. 65 ger. dito 1863/65 ger. dito 1869 6 dito gereg AMERIKA. Mexico. Obl. 1851 3 dito 1864 3 Brazilië. Obl. Londen 1865 5 dito Leen. 1875 dito dito 1886 dito dito 1S63 dito diio 1883 dito goud 1879 Genot, koers. 73«/i, 88=/,. 91) 99'/, 98'/» 78»/. 10 O'/, 70»/» 89V» 907, 91»/. «41/» 65 66'/. fiö1/, 907. 57»/, 96»/, 96 1C1»/» 85'»/,, 957» 10.17, 1007» 98»/» 53 53 53Yi6 9*7» 967» 947. 92»/» 897» 77»/,. 837, 1087, 08»/i» 487, 71 61 63 127, 147, 32 147» 101»/» 101 100'/. 12 Sept. 1887 Haarlem2'/, 06 —70 dito oude Leen. 3 V* 87%92% dito 1887 8'/a 96%—97l/Ó dito —101 47,1007, 4% 96 m wy, Am»tera. Obl. ISC.l'S»/.' 987,, lleccp. 1886 37, 987, Rot'erd. Ob 1886 87, 07"/ Nederland. Amst. liy bank Pbr. 4% dito dito dito 4 A rub. llyp.-B.Pbr 4% dito dito 4 Gemeente-Gred Obl. 41/2 dito dito 4 's-Grav. Hyp. Pdbr. 4% dito dito 4 Holl11 y p.-B.Pd b. 4 Va dito dito 4 Nat. Hyp.-B. Pdbr. 5 dito dito 4% Nederl. Bank. A and. Rott. lfyp.-B.Pndb, 4% dito dito 4 Stmv. i/Ned.w Aand. dito dito Obl. 5 dito dito 4%, dito dito 4 Utr. Hyp.-Bk. Pdbr. 4% dito dito 4 Z.-Holl. Ilyp. Pdbr. 4% Nederland. i Haarl.-Zandv. Aand. Holl. I.Tz. Spw. dito dito Oblig. 1884 4 M. t. Ex. v. St.Sp.Ad. dito Obl. 1879/81 4 dito dito 1883 4 dito dito 1870 5 dito dito 1873 5 N. Centr. Sp. Aand. dito dito Oblig. dito gestemp. dito. dito do. Uit. Schuld Ned. Ind. Sp.-Aand. dito Oblig. 1879 3 dito dito 1869 41/; N.R.Sp-volgcf.Aand, do. niet-volgef.Aand. dito dito dito dito Leeuing 1886 8% dito dito 1875/78 5 Ned.-Westf. Aand. dito Obligatiëa 4 Vs Hongarije. Theiss-Sp. Aand. 5 dito Obligatiën 5 Italië. Vict. Em. Obligatiën 5 West-Sicil.Spw. do. 5 Zuid.-Ital.Sprw. do. 3 Oostenrijk. Fr.-Oost. Sp. Aand. Polen. Warsch.-Brb. Aand 4 Wars.-Wccnen. do. dito dito Oblig. 5 Rusland. Gr. Sp.-Al. Aand. 5 Hypotheek Oblig. 4l/a "dito dito 4 dito dito 3 Baltis. Spw. Aand. 3 Charkow Azow dito 5 Iwang-Dombr. Obl. 4% Jelez-Griasi. dito. 5 Jelez-Orel do. 5 Genot, koers. IOSVh 101 102% 100"/,s 102% 102 102 100 Va 101 Va 100s/8 102% "01 Va 201 101% 101% 63 103 100% 98 101% 100 V-, ion/; 65 145% 102% 116% 102 102 106 104 Kursk-Charlc dito dito Azow dito Mosk.-Jaroslöw Obl. Moskow-Kursk Obl. Mosk.-Smolcnsk. do. O rel-Vitebsk. Aand. Losow.-Sewaat do. Poti-Tillis Oblig. Transcaucas do. Z. YV.Spw.-M. Aand. Amerika. Centr. Pacific. Aand. Chic. North. West. dito. le Hyp. 7 dito Jowa Midi. do. 8 dito Mad. Extensdo.7 ilito Mcnomenee do. 7 dito N. W. U11. do. 7 dito Win. St. Pet. do. 7 dito South.-W. Obl. 7 Illinois Leas Gert 4 dito Gentr. C. v. A. Kansas Pacific Obl. 6 Louis v. .Nash v.C.v.A. dito Adjust, bonds. San Franc. Obl. 6 dito Algem. Hyp. do. 6 Miss. Kans. Tex Aand. do. U. Pac. S. Br. Obl. 6 Miss. Pac. South. do. 6 St.l\M.&Mau.leHdo.7 dito gee. 2e Hyp. do. 6 South. Pacif. Spw. do 6 Union Pacific, dito. 6 Genot. koers.j 987/8 85% 101% 101% 99 91 84 98%s 61% 56% 36 V» 147 131% 133 133% 133 136% 133%. 125% 96 124% 114 637% 101% 117% 112% 267/,. 11 o-/s 100% 112% 117 112% 115 Haarl. Tram. Aand. N. Z.-1I. Stmtr. A. dito Oblig. 72 16% 138 91% 87% 97 104% 102% 100>%8 83 102 61% 47 80% ioo 115% 97% 90 69% 56% 95% 82 91% Stad Amst. f 1000.3 dito f 100.3 A mst. Kanaalm.C.v.A. Rotterdam 8 Gemeente-Crediet 3 Pal. v. Volksvl. 1867 dito 1869 k f2.50 België. Stad Antw. 1874. 3 dito Brussel 1887 ree.2% Hongarije. Staatslceuing 1870 Theiss. Reg. Pr. Obl. 4 Hostenrljk. Staatslcening 1854 4 dito. 1860 dito 1864 Crcdiet Anst. 1858 Stad Ween en 1874 Pruisen. Th. 100 1855 SVa lluslan «5 Staatsleening 1864 5 dito 1866 5 Zwitserland. Geuève 3 DIVERSEN. Ct. V er. Am.Sp.leSer. dito dito 1887/4 dito dito 2e do. dito dito 3c do. Vg.A.lIyp.Spw. Obl. Prov. Quebec, do. 5 Prolongatie 3% a OpCt. 106% 110% 102 104 103 136% ƒ3— 91 90% 97 99% 103% 108% 136% 142% 105 158 146 133% 93% 97 131 83 106% 108%

Haarlem's Dagblad | 1887 | | pagina 3