GEMENGD NIEUWS. BEURSBERICHTEN. Staatslneningnn. EUROPA. Industriëele en Finaii- ciëele onderneniinpn. Spoorwngleeningen. Provinciale en Stede lijke leeningen. T ramwegmaatschappijen. Premieleeningen. sche visch. Van den kant der free traders wordt opgemerkt, dat men een voorstander kan wezen van het protectionisme en er toch kan tegen opzien om ook de versche visch daardoor te treffen. Waar het voor de Duitsche visscherij vooral op aan komt, is op de binnenlandsche con- sumtie. En dit verbruik laat nog veel te wenschen over. Prins Yon Bismarck heeft te Babelsberg een langdurige confe rentie met den Keizer gehad. Men vermoedt en zeker niet ten on rechte dat het onderhoud zal hebben geloopen over de buitenlaud- sche politiek. De Pruisische minister van Eeredienst heeft vergunning verleend tot terugkeer der Clarisse-orde Volgens berichten uit Weenen is het nu zeker, dat graafKalnoky prins Bismarck te Varzin zal be zoeken. Zelfs wordt de Oostenrijk- sche minister zeer spoedig te Berlijn verwacht. Spanje. U't Madrid wordt gemeld Eene dépêche uit Cuba meldt dat drie flibustiërs te Matanzas gefusil leerd zijn. Sedert het personeel der tolbe ambten te Havana veranderd is, zijn de toliukomsten vermeerderd. De koningin-regentes ontvangt voortdurend te Bilbao de levendigste blijken van aanhankelijkheid. Frankrijk. Dit jaar is er geen bijzondere militaire zending naar de manoeuvres van het Du tsche leger, welke in de omstreken van Stetiiu plaats hebben, afgevaardigd. Het zijn de attachés militaires bij de ge zantschappen te Berlijn, die den Duitschen generalen staf vergezellen. Eenige vaderlanders hebben Dinsdagochtend aan het standbeeld van Jeanne d'Arc, op de place des Pyramides, een lauwerkrans met witte bloemeu omstrengeld neerge legd. De krans droeg het opschrift «Aan Jeanne d'Arc, JSept. 1409 1887.» Bij dezelfde gelegenheid hebben eenige manifestanten in de rue La- hire een krans opgehangen ter eere van den kapitein Lahire, die aan de zijde van Jeanne d'Arc tijdeus de belegering van Orleans streed. Bij de verkiezing van een lid van den arrondissementsraad te Bas- tia is het woelig toegegaan. De bonapartistische advocaat en jour nalist Leaudri, door zijn jongste proces alom bekend geworden, was gekozen. De republikeinen, wier candidaat het onderspit delfde, schreeuwden over knoeierijen en mishandelingen van de republi keinen door de gendarmerie. De bonapartisten vierden de overwin ning feestelijk. In een manifest, hetwelk in structies geeft aan de monarchisten, zegt de graaf van Parijs dat, naar hij gelooft, het algemeen stemrecht op wettige wijze kan leiden tot het koningschap. De graaf verklaart dat dit koningschap het ware par lementaire stelsel zal herstellen eu de positie van Frankrijk in Europa langs vreedzamen weg zal verheffen, zoodat het met de andere mogend heden kan samenwerken tot eene gelijktijdige verzachting van de militaire lasten onder welke Europa thans gebukt gaat; en dat dit ko ningschap den vrede zal brengen op godsdienstig en op maatschap pelijk gebied. Bulgarije. Het gerucht heeft ge loopen dat op Slambuloff een moord aanslag is gepleegd. Ondanks de tegenspraak blijft het toch stand houden. Uit Sofia wordt onder dagtee kening van 12 Sept., aan de Frank f. Zeitung getelegrafeerd «In de kathedraal heeft eene volks vergadering plaats gebad, in welke Stojanoff en Voltscheff het woord voerdenonder donderende toejui chingen werd het besluit genomen, goed en bloed voor den vorst op te offeren. Daarna begaf zich de menigte naar het paleis, waar den vorst eene warme hulde werd gebracht.» Ongelukkig bleef het daarbij niet. «Na de ovatie aan den vorst Ferdinand gebracht, trok de volksmenigte naar het huis van Karaveloff, dat bestormd en totaal vernield werd. De politie trachtte het volk terug te houden, en dit gaf aanleiding tot eene bot sing bij welke enkele personen werden verwond. Karaveloff had zich bijtijds uit de voeten gemaakt. Afghanistan. Volgens bericht van de Nordische Telegr.-agenlur bevindt Ajub-Khan zich niet op Perzisch grondgebied maar in de nabijheid van Herat, waar tal van aanhangers zich bij hem hebben gevoegd. In een telegram uit Kabul, den 6en dezer te Bombay ontvangen, wordt melding gemaakt van een gevecht bij het Abishida-meer, tus- schen de troepen van den Emir en de opstandelingen en waarin 50 personen gedood en gekwetst zijn. Noord-Amerika (V.-S.; Het hooggerechtshof van Illinois heeft het te Chicago gevelde vonnis tegen de anarchisten bevestigd. De dood vonnissen zullen den llen Novem ber voltrokken worden. Onder lift opschrift: «Wat we in Amsterdam voor melk drinken?» schrijft o. a. de Amst. corr. het 'U. D.: Nu, in die groote inrichtingen men gelooft het algemeen, en ik wil het dus ook wel aannemen krijgt men goede waar. Maar wat er zoo langs (le huizen gevent wordt, dat moet me een kostje zijn Ik was dezer dagen ooggetuige van de fa bricage van dat vocht, wat trouwens ieder een kan zien, die lust heeft des morgens wat vroeg op te staan. Want de fabriek is in de open lucht, op de openbare straat, in een der drukste gedeelten der stad, en de fabrikanten gaan zoo rustig hun gang, alsof de politie-agent, die hen op de vin gers staat te kijken, ook al niet beter wist of het behoort zoo. In de onmiddellijke nabijheid van het Cêntraal-station dus niet onder stoelen of banken komen in den vroegen och tend van de omliggende dorpen zwaar be laden schuiten aan, vol groote emmers melk zóó van de koe, beweren de boeren, met een glimlach zóó groot, dat ge de pruim tabak in hun mond kunt zien. Hunne afnemers staan reeds met hunne wagentjes op den oever gereed, en de boeren knechts met wijde bruine rokken om de beenen, om hun broek tegen bet spatten der melk te vrijwaren wat ten gevolge heeft, dat die rokken zoo stijf zijn als een plank de boerenknechts nemen de zware emmers aan liuune jukken en dragen ze van (le schuit op den kant. Haar worden de emmers in verschillende troepen, voor iederen afnemer afzonderlijk, neergezet, en nu vangt het werk dezer heeren aan. Zij hebben soortgelijke emmers op hun kar retje bij zich, maar deze zijn gevuld met water, laat ons voor hun zieleheil hopen, dat liet duinwater is. Dan hebben ze ook nog heel kleine blikken emmertjes bij zich o, zoo klein en zoo' n emmertje doet hij dan 'nog maar half vol water ook. Vérder vult hij het met melk uit den grooten emmer en werpt dan (lit mengsel in dien grooten emmer. Zoo (loet hij achtereenvolgens met al de emmers, die voor hem gereed gezet zijn en de arge- looze voorbijganger, die slechts ter loops een blik op die bezigheid werpt, zal on getwijfeld niet anders denken dan jongen, jongen, die melkboer plooit het nogal met ons! Maar och, de nieuwsgierige, die, als ik, daar blijft wachten totdat de melkemmers op de kar geladen zijn, en de meTver- kooper (le stad intrekt! Die zou dien braven koopman zoo dikwijls met dat kleine blik ken emmertje half vol water naar den eersten emmer van zijne groep zien terug- keeren, om (le geheel© rij gelijkelijk te doopendie zou dat aantal melkemmers successievelijk zoo zien vermeerderen met (le medegebrachte, met water gevulde, en ten slotte al die emmers even vol zien met een mengsel, dat met (1e door de schuiten aangevoerde melk evenveel gelijkenis heeft als natuurboter met kaarsvet. Het is een lichtblauw vocht, dat haast niet te onderscheiden is van de door schu ren vies geworden witte kleur van den binnenkant der emmers, en zóó dun (lat liet wel door een plank kan gefiltreerd worden. Zóó kan hij zijn waar niet aan den man brengen, dat spreekt van zelf, en daarom onderwerpt hij haar aan eene laatste kunst bewerking, die even eenvoudig als doel treffend is. Uit eene kruik schenkt hij eene zijner maten een vies bruin Yoeht, (lat veel heeft van stroop, maar vloeibaarder is. Daarvan stort hij een weinig de melkvaten, roert den inhoud met den daarin overeind staauden deksel even ziedaar ge hebt een melkje waai de room op drijftdik en geelachtig van kleur melk zoo van (le koe 1 Soms, nog al dikwijls zelfs gebeurt het hem, dat hij wat gul geweest is met het bruine vocht, en dan is dat tot zijn leed wezen, men kan liet aan zijn gezicht zien, niet anders te verhelpen dan door er maar weer water bij te doen. Maar als de vaten zoo vol zijn, dat er ook geen drop meer bij kan, dan laadt hij ze op zijne kar, en met een gelaat, stralende van blijmoedigheid en algemeene raenschenliefde, rijdt hij de stad in. Laat ik er nog bij voegen dat hij aan zijne, zoo moeilijk te vereenigen plichten als christen en koopman, meer dan menige heeft hing en bestemd zijn voor zieken, die //melk van éóne koe" moeten drinken. Ofschoon hij zich die melk goed laat betalen, vult hij die kruikjes toch met een nijdig gezicht, want hij vindt dat «zonde voor God." «Die mensehen met 'r melk van óeue koe," zegt hij, «lijken wel gek. Ze zullen gouw 'r heele leven biefstuk van ééne koe willen eten ook." Schor er" s Familiënblatt ves tigt de aandacht op de slechte ge woonte, om zoodra een bed is af gehaald en weder «opgemaakt» er een sprei over te leggeü, waardoor dus zoo'n bed niet behoorlijk kan luchten. Minstens negen van de tien huisvrouwen maken zich daaraan schuldig. De gezant bij de Chineesche legatie te Berlijn King-Fu-Thai, is Zondag door een tramwagen over reden. Men moest hem ter hoogte van de knie het rechterbeen afzetten. Thans is officieel bekend ge maakt, dat te Berlijn een filiale is gesticht der Keizerlijk-Russische paardenstoeterij. Berliju is daardoor geworden het middenpunt van het internationaal verkeer met Russische paarden. Het «Vondel-comité» hadden graaf van Vlaanderen en prine Boudewijn uitgenoodigd de gala- voorstellii g in den Nederlandschen schouwburg te Antwerpen, ter eere van Vondel, bij te wonen. HH. KK. HH., die zich in Zwit serland bevinden, hebben zich in een in het Vlaamsch geschreven brief laten verontschuldigen. De tram van Antwerpen naar Bergen-op-Zoorn is in 6 dagen 11 maal gederailleerd. Koningin Victoria is bezig met het leeren van de taal vq.n Hin- dostan. Het vrijdenkerscongres te Lon den heeft zich met groote meerder heid verklaard voor neutraal, de gods dienstige dogma's niet vijandig ouderwijs. Het circus van Newcome te Edinburg is afgebrand. Sir Henry Tichbome, de erfge naam der ontzaglijke rijkdommen van de Engeische Tichbornes, is te Coventry gehuwd met eene juffrouw Pelse, wier rijkdom men kan nagaan uit de volgende voorwerpen die tot den uitzet behooren6 ringen van briljantenen andere kostbare steenen; 12 armbanden grootendeels samen gesteld uit briljanten, saffieren en robijnen5 colliers van briljanten en fijne paarlen 10 broches in den elfden smaak, 2 diamanten haken, een paar schoengespen in briljanten en eene volledige parure van bril janten en fijne paarlen, diadeem, oorhangers, kam, collier en haar spelden. Een compleete Shakespeare (tooneelstukkea en gedichten met een woordenlijst) voor 6 stuivers! De uitgave is verschenen bij de firma Ward en Lock te Londen, in een deel van 800 bladzijden (dubbele kolommen), vrij goed papier, duide lijk leesbare druk, netjes ingenaaid. In de afgeloopeu week stond te Lyon een jonge vrouw van negen tien jaar terecht, beschuldigd van haar grootmoeder te hebben ver moord. Het slachtoffer, eene weduwe van 83 jaren, bezat een kapitaaltje van 100,000 fraucs en had oiet ondui delijk laten merken, dat zij haar kindereu en kleinkind wilde onter ven, omdat zij hen verdacht haar eenige duizenden francs te hebben ontstolen. In April jl. nu bracht de negentienjarige Marie Cros haar grootmoeder een bezoek, om haar tot andere gedachten te brengen, en toen dat niet lukte, sloeg zij de oude vrouw met een hamer dood. De jonge vrouw verklaarde, zich- zelve slechts verdedigd te hebben en haar rechtsgeleerde raadgever hield vol dat zij zonder opzet ge handeld had onder den invloed eener hysterische aandoening. Tot groote verbazing van ieder werd Marie Cros daarop door den jury vrijgesproken. De geloovigen van bet bisdom Nevers bieden den Paus, ter gele genheid van zijn jubelfeest, eeue prachtige plaat aan in gleiswerk vau 2 meters lang op 1 m. breed, zonder lijst. Deze plaat stelt den H. Leo voor, op het oogenblik dat hij Attila, Koning der Hunnen, voor j Rome tegenhoudt. De lijst bestaat uit 16 medaillons, Tot 15 Augustus waren er in het Vaticaan 711,202,85 lires ont vangen als bijdrage voor het aan staande priesterjubilé van den Paus; daarbij was een bedrag van 265,814,90 lires uit Italië zelf. De afgestane ruimte voor de jubilé-tentoonstelling blijkt veel te beperkt te zijner zijn nu nog twee groote zalen ontruimd en mede ter beschikking der ten toonstellingscommissie gesteld. Een duiker was Maandag bij de haven van Menton neergedoken. De man die het veiligheidskoord vasthield, bemerkte aan verschillende schokken dat de scaphander in ge vaar verkeerde. Dadelijk kwam een andere duiker hem te hulp. Hij voud hem worstelende met eene reusach tige zeespiu, die zich om een been en een arm van den duiker gekron keld had. Deze was er in geslaagd om verschillende pooten van het monster te verbrijzelen, maar het liet hem niet los. De andere duiker stak het toen de oogen uit en zij maakten zich meester van het ge drocht. Het was 2.70 meter in door snede. In het lichaam werden stuk ken van een kinderschoen gevonden. Denneboomen van 800—1000 jaar zijn in het noorden van Dalarne (Zweden) niet zeldzaam. In de ge meente Sarna bijv. heeft men onder de dennen, die bestemd zijn dit jaar geveld te worden en die op 21 voet boven den wortel een middellijn van 12 zoogenaamde werkduimen hebben geen enkele beneden de 300400 jaar en van grovere dennen vindt men er vele van 600800 jaar en daarboven. Te Coblenz bevinden zich de gebroeders Toggi, die uit Italiaau- ders geboren en aau elkander vast gegroeid zijn. Zij hebben slechts één onderlijf en twee beenen en kunnen het overigens goed met el kaar vinden. In den gemeenteraad van Rome is voorgesteld aan de Via deila Croce den naam van Rubens te geven. Voor eeuigen tijd steeg aan hot Russische station Allawa eene deftig ge- groothandelaar doet, heeft voldaan door alvorens hij met de fabricage begon, eenige I voorstellende het leven van den H. steeuen kruikjes uit de aangebrachte emmers Dominicus. Al deze medaillons zijn te vulleu, die met touwtjes aan ziju kar [kopieën van groote meesterstukken. kleede dame uit den uit Pruisen komen den trein. Zij werd gevolgd door eene min, die een kindje op den arm droeg, dat dicht ingebakerd was. Op den eisch der douanen om de doeken, enz., waarin het kind gewikkeld was, te onderzoeken, vertelde de dame (lat het wicht ziek was, zoodat zij beleefd moest verzoeken het met rust te laten. De welwillende beambte voldeed aan haar verzoek en bepaalde zich er toe een vluchtigen blik op het kind te werpen. Toen echter (le bezorgde moeder met (le min de zaal der douanen verliet, be merkte de beambte, dat (le min het kind, in spijt van zijne ongesteldheid, voort durend sterk op hare armen wiegde. Hij raadde haar aan het wicht niet in zijn slaap te storen, waarop de min zichtbaar verlegen werd. De beambte kreeg achterdocht, onder zocht het kind van naderbij en kwam tot de ontdekking(lat het zieke wicht slechts uit een wassen poppehoofd bestond, op een stok bevestigd, waaromheen voor ongeveer 10.000 roebels aan kant gewik keld was. Onnoodig te zeggen, (lat het bakerkind verbeurd verklaard en de liefhebbende moeder met de min achter slot en gren del gebracht werd. Zes Caucasiërs, die door een dollen wolf waren gebeten, zijn in het hospitaal te Odessa dol gestorven. Het vraagstuk of de muur van China beslaat of niet gaf in den laatsten tijd aanleiding tot eenig twistgeschrijf. De Graphic heeft de kwestie nu o. i. op voldoende wijze uitgemaakt door in het laatste num mer een paar photographieën van den muur te publiceeren, in 1863 genomen door eeu soldaat van Sir Frederick Bruce's lijfgarde. Of het kampement der ver schillende schutterijen van Euro- peesche en andere legers te Chicago doorgaat, weteu wij niet; maar wel weet men, dat de Bnlgaarsche ex peditie niet doorgaat omdat men met de Amerikaansche commissie 't niet eens is geworden over het logement aau boord van het stoom schip dat de Belgische gardes civi- A[ue naar Chicago zou overbrengen. De Amerikaansche bladen ma ken melding van eene merkwaar- 15 Sept. 1887. rfcedcriasjurfl. Cert. N. W. Schuld. 2 Va dito dito dito 3 dito dito dito dito Obligatiën 31/2 üblig. Amort. Synd. 37a Frankryk. Orig. Inschrijving 3 Hongarije. OW. Leening 1867 5 dito in Papierrente 5 Goudleening 5 dito 1881 4 Italië. Inschrijving 1861/81 5 do. Ct. Adm. Lamaïs 5 do. do. Noltenius 0 do. Pausel. Leening 5 Oostenrijk Oblig. in Pap. 1878 41/. dito dito dito dito Zilver 5 dito dito dito 5 dito Goud 4 Polen. OW. Schatk. 1844 4 Portugal. Obl. BI. 1858/84 3 dito 1881 5 dito 1886 5 itasland. Ob Hope 1798/15 5 dito Ins. 6e S. 1855 5 OW. 1862 5 dito 1864 5 dito 1866 5 dito 1877 5 dito 1877 le. Oost. 5 dito dito 2e Serie 5 dito dilo 3e dito 5 dito 1872 Gecons. 5 dito 1873 dito. 5 dito 1884 dito 5 dito 1860 2e Leen. 4 dito 1875 Gecons. 41/; dito 1880 dito 4 Obl. Leening 1867/69 4 dito Goudl. 1883 6 Spanje. Obl. Perp. Schuld 4 dito buïtl. 1876 2 dito binnenl. Araor. 4 dito dito Perpet. 4 Turkije. Gepriv. Obl. 5 dito Alg. Sch. 65 ger. dito 1863/65 ger. dito 1869 6 dito gereg AMERIKA. Mexico. Obl. 1851 3 dito 1864 3 Brazilië. Obl. Londen 1865 dito Leen. 1875 dito dito 1886 dito dito 1S63 dito diio 1883 dito goud 1879 Genot, koers. 73'7i( 88?/,, 98'/, 99Vs 9'J'/,, 787, 1007, 707,, 927, 80'/, 987, 897, 907, 917, 647, 647, 65'/, 6ö'/n 907, S s 5 47 "VS 577. 967, 96 1017, 86 97 101 101 987. 63 62'/. 537,, 967.» 957,. 947, 92>/, 90 777i. 837, 1087,, 637, 487, 71 637. 127, 137, 147. 1017, 100'/, 1007, 1007, 967, 977, Haarlem. 21/-» 05 70 dito oude Leen. 3 72 87 7,921/„ dito 1887 31/3 963/4977a Kursk-Ohark dito 5 dito 4 99 101 dito Azow dito 5 Mosk.-Jaroslow Obl. 5 Moskow-K'nrsk Obl. 6 Moak.-Stnolcnslc. do. 5 Orel-Vitebsk. A and. 5 Losow.-Sewaat do. 5 Poli-Ti 11 is Oblig. 5 Transcaucas do. 3 Z. W.Spw.-M. Aand. 5 Amerika. Centr. Pacific. Aand. Chic. North. West. dito. le Hyp. 7 dito Jowa Midi. do. 8 dito Mad. ifiitensdo.7 dito Menoraenee do. 7 dito N. VV. Un. do. 7 dito Win.St. Pet. do. 7 dito South.-W. Obl. 7 Illinois Leas Cert 4 dito Centr. C. v. A. Kansas Pacific Obl. 6 Louis v. Nash v.C.v.A. dito Adjust, bonds. San Franc. Obl. 6 dito Algem. Hyp. do. 6 Miss. Kans. Tex Aand. do. U. Pac. S. Br. Obl. 6 Miss. Pac. Soutb. do. 6 St.P.M.&Man,leHdo.7 dito gee. 2e llyp. do. 6 Soutb.Pacif. Spw.do 6 Union Pacific, dito. 6 Sederland. Amst. lïy bank Pbr. 47; dito dito dito 4 A rub. Hyp.-B.Pbr 47. dito dito 4 Gemeente-Cred Obl. 41/., dito diio 4 's-Grav. llyp. Pdbr. 47- dito dito 4 Holl.Hyp.-B.Pdb. 47. dito dito 4 Nat. Hyp.-B. Pdbr. 5 dito dito 4 7s Nederl. Bank. Aand. Kott. Hyp.-B.Pndb. 47a dito dito 4 Stmv. i/Ncd.« Aand. dito dito Obl. 5 dito dito 47a dito dito 4 Utr. Hyp.-Bk. Pdbr. 47, dito dito 4 Z.-Holl. Hvp. Pdbr. 47s Genot, koers. 1027, 100»/4 1027- 1007,, 1027, 102 102 100 1017.2 1003/, 1027a lOD/a 200 IOIV4 IOD/4 63 103 1007» 98 10P/4 IOO7., 101'/o AmsterJ. Obl. 1861 87,1 98l/4 llecep. 1886 3»/, 977/s Rotterd. Ob 1886 37q| 97ll/n Nederland. liaarl.-Zandv. Aand. If oil. IJz. Spw. dito dito Oblig. 1884 4 M. t. Ex. v. St.Sp.Ad. dito Obl. 1879/81 4 dito dito 1883 4 dito dito 1870 5 dito dito 1873 5 N. Centr. Sp. Aand. dito dito Oblig. dito gesterap. dito. dito do. Uit. Schuld Ned. Ind. Sp.-Aand. dito Oblig. 1879 3 dito dito 1869 47» N.R.Sp-volgef.Aand. do. niet-volgef.Aand. dito dito dito dito Leening 1886 37a dito dito 1875/78 5 Ned.-Westf. Aand. dito Obligatie a 47' Hongarije. Tbciss-Sp. Aand. 5 dito Obligatiën 5 Italië. Vict. Era. Obligatiën 5 West-Sicil.Spw. do. 5 Zaid.-Ital.Spvvr. do. 3 Oostenrijk. Fr.-Oost. Sp. Aand, Polen. Warsch.-Brb. Aand 4 Wars.-W een en. do. dito dito Oblig. 5 Rusland. Gr. Sp.-M. Aand. 5 Hypotheek Oblig. 47< dito dito 4 dito dito 3 Baltis. Spw. Aand. 3 Charkow Azow dito 5 Iwang-Dombr. Obl. 47s Jelez-Griasi. dito. 5 Jelcz-Orel do. 5 65 1453/s 102V4 1167, lOl'/s 101*/. 106 104 7172 16 138 QP/a 877, 97 1043A 1027» IOO'YJB 8378 60 102 6l7io 477S 7874 100 Genot, koers. 9874 8 574 1023/g 10174 9878 91 84 983/4 61 567, 36 147 1317, 133 13374 133 1367. 133716 125 967, 124 1143/4 623/4 lOD/a T77, 1123/4 257a 1157, 1007. 1127a 116 1123/8 115 Haarl. Tram. Aand. N. Z,-H. Stratr. A. dito Oblig. Stad Amst. f 1000.3 dito f 100.3 A mst. Kanaalm.C.v. A. Rotterdam 3 Gemeente-Crediet 3 Pal. v. Volksvl. 1867 dito 1869 ii f2.50 België. Stad Antw. 1874. 3 dito Brussel 1887 ree.27, Hongarije. Staatsleeniug 1870 Theiss. Reg. Pr. Obl. 4 Oostenrijk. Staatsleeniug 1854 4 dito. 1860 dito 1864 Crediet Anst. 1858 Stad Weenen 1874 Pruisen. Th. 100 1855 Rusland. Staatsleening 1864 5 dito 1866 5 Zwitserland. Geneve 3 37: 115'-7„ 91V: 90 697, 57 957, 83 DIVERSEN. Ct.V cr. Am.Sp.leSer. dito dito 1887/4 dito dito 2c do. dito dito 3 e do. Vg.A.Hyp.Spw. Obl. 91«/ Prov. Quebec, do. 0 987a Prolongatie 4 0 pCt. 1077, 11074 101 104 1037, 1367, 2.07» 91 91 97 99V4 1033/4 lOV/u 1357, 142 105 158 151 1387, 97 181 83 1067< 1087»

Haarlem's Dagblad | 1887 | | pagina 3