BEURSBERICHTEN. opbrengst der koe aangehouden de ander wordt opgespoord. De waarheid van het spreek woord: «Spreken is zilver en zwijgen is goud,» werd dezer dagen weer duidelijk bewezen. Een marinema troos die eenige dagen na zijn ver loftijd was uitgebleven, reisde in burgergewaad met den trein. Iemand als heer gekleed was zijn mede passagiers. 'fc Was een bizonder onderhoudend man. Janmaat begon ook heel ver trouwelijk tegen zijn reisgenoot te worden en deelde hem ook in 't geheim mede dat hij al een dag of drie, vier over zijn tijd was wegge bleven en 7t er nog maar een dag of wat van zou nemen, daar nie mand hem zoo herkennen zou. Aan een lusschenstation stapten de reizigers uit, om op uitnoodiging van den beleefden heer even een hartsterking te gebruiken. Zoodra laatstgenoemde persoon een agent van politie zag, wenkte hij hem en werd de matroos aange houden. De trouwelooze reisgenoot van Janmaat was een agent van politie, die met verlof was geweest en ook in burgergewaad reisde I AmstCt.) Omtrent de ontvoering te Lon den, van een jong meisje uit den voornamen stand door een clown, wordt nader gemeld: Miss Nellie Gerard, de veertien jarige dochter van een rijken lord, is met den kleinen Maxie, den 15 jarigen clown van een Londensch circus, gevlucht. Miss Nellie had den clown leeren kennen bij eene door haren vader te barer eere gegeven kindervoorstelling. De kleine Maxie ia een leelijke jongen met geel ge laat en kroeshaar, terwijl Nellie een aanvallig, flink ontwikkeld meisje is. De lord heeft 100 pd. voor het terugbrengen van zijne dochter, de eigenaar van het circus voor het terugbrengen van den clown 200 pd. st. uitgeloofd. RECHTZAKEN. De rechtbank te Rotterdam sprak in hare Donderdag gehouden zitting vrij den onderinspecteur van politie S. H. L. J. de K., die terecht had gestaan wegens wederrechtelijke vrijheidsberooviug door schuld. De rechtbank overwoog, dat de schuld vau deu beklaagde aan het hem ten laste gelegde niet wettig en overtuigend was bewezen. Voorts stonden terecht P. A. S., 21 jaar, on P. v. V., 18 jaar, sjouwers, wo nende te Rotterdam, beklaagd van geweld pleging. Zij hadden nl. in den avond van den 19en September jl., bij gelegenheid dat zij door de politie werden aangemaand -niet voort te gaan met het zingen van voor de eerbaarheid aanstootelijke liederen en toen zij daaraan geen gehoor gaven, werden aangevat, zich tegen de politie-agcn- ten verzet door trappen en stompen en door met een aan een touw bevestigden haak naar hen te slaan. Het O. M. vorderde ieders veroordeeliug tot 7 dagen gevan genisstraf. Daarna stond terecht J. v. d. R„ 19 jaar, pakhuisknecht, wonende te Rotterdam, beklaagd van openlijke geweldpleging met vereenigde krachten. Hij zou nl. in den avond van den 8en September jl., deel uitmakende van eene bende volks, die zich langs de straat bewoog, hier en daar glas ruiten verbrijzelende, opzettelijk en weder rechtelijk met eene steen eene spiegelruit hebben stuk geworpen van de woning, bewoond door de wed. S. op den Goud- schen Rijweg te Rotterdam. Bekl. bekende dit feit te hebben gepleegd. Een ander zou hem een steen hebben gegeven, zeg gende: udaar woont een socialist". Het M. zeide, dat tegen personen, die zich aan de baldadigheden van die dagen had den schuldig gemaakt, streng moest wor den opgetreden, en vorderde daarom ver oordeeling tot eene maand gevangenisstraf. Nog stond terecht een jongmensch be schuldigd van vernieling. Zijn verdediger, mr. N. W. Harmens, wierp, na de ge bruikelijke ondervraging van beklaagde, eene exceptie van onbevoegd verklaring op, daar het ten laste gelegde feit z. i. niet een misdrijf, doch eene overtreding daarstelde. In deze zou van toepassing zijn art. 424 van ons strafwetboek, en niet art. 350. Nadat het O. M. de stelling van den ver dediger had bestreden, oordeelde de recht bank de opgeworpen exceptie ongegrond en gelastte dat met de behandeling der zaak zou worden voortgegaan. Alsnu bleek, dat bekl. in den avond van den 9en Sep tember jl. te Rotterdam opzettelijk en wederrechtelijk eene glasruit zou hebben verbrijzeld van de in de Aert van Nes straat, hoek Nieuwe Kerkstraat, staaude bloemen-kiosk van den heer De Lange. Slechts één getuige verklaarde gezien te hebben, dat bekl., die met een drietal vrienden zingende van deu Mauritsweg door de Aert vau Nesstraat kwam, eenigs- zins zwaaiende, gaande bekl. aan den hui zenkant, met zijne linkerhand bedoelde ruit insloeg. Bekl. ontkende het foit te hebben gepleegd. Het O. M. daarentegen trachtte aan te toonen, door bijbrengiug van eenige aanwijzingen, dat bekl. zich aan het ten laste gelegde zou hebben schul dig gemaakt, en vorderde veroordeeling tot 14 dagen gevangenisstraf. De verdediger zeide hierop dat, na de behandeling lieden, bekl. noch schuldig was volgens art. 350, noch volgons art. 424, daar het ten laste gelegde feit niet wettig was bewezen, waarom pleiter op vrijspraak aandrong. Over 8 dagen in deze zaken uitspraak. Tegen den kapelaan v. d. V. te Hoensbroek, beschuldigd van in den avond van 31 Juli 11. uit een met scherp gela den geweer op de menigte, die ketelmu ziek maakte voor het huis van de weduwe S., te hebben gevuurd, en waardoor drie personen lichtelijk verwond werden, is door het O. M. bij de arrondissements-recht- bank te Maastricht eene boete van f40 subs. 14 dagen gevangenisstraf geëischt. VISSCHERIJ. IJmuiden, 19 October. Binnen//Basti- ana Huiberdina, Pernis 44," schipper A. Koster, reeder M. Zwanenburg, met 800 levende en 2900 doode schelvisscheu. Prijs per groot honderd zoven-en-twintig gulden, kleine elf gulden per groot honderd. De visch is over het algemeen klein van stuk. VEETEELT. Er is in onze couranten reeds op ge wezen dat in Italië, onder de daar voor komende paardenrassen, nog gevonden wor den en zeer op prijs worden gesteld, het Eriesclio en het Geldersche ras. Deze rassen hebben daar stand gehouden, zoo wil men, sinds den tijd der Romeinen, toen vele Batavieren en Friezen naar Italië gingen. Door onoordeelkundige kruising is intus- sclien in die rassen een verval gekomen, dat men nu wil trachten te releveeren. Daartoe worden door verschillende paar denliefhebbers pogingen aangewend, ook in verband met de veredeling van het paardenras, en de Italiaansche markies Fernando Lotario de Lottaringhi is nu te Arnhem om de Geldersche hengsten in oogenschouw te nemen. (Arnh. Ct.) KERKLiicübVS. Ned. Herv. Kerk. Ds. J. J. Bos, pred. bij de Herv. gemeente te Soest, hoopt a. s. Zondag 23 dezer zijne 40-jarige Evangeliebediening aldaar te herdenken.. Roomsch-Katholieke Kerk. Woensdag herdacht pater K. Wulfingh, van de Congregatie des Allerlieiligsten Verlossers (Redemptoristen) te Amsterdam, zijn zilveren priesterfeest. Naar //De Tijd" mededeelt, is door eenige notabele Amsterdamsche katholie ken het initiatief genomen tot het orga- niseeren van een feestviering ter gelegen heid van het gouden priesterfeest vau den Paus. 15 LITE N L A N I). Engeland. Donderdagochtend waren er in liet Hy de-park te London ongeveer 3000 personen bijeen, liet gepeupel groeide in den namiddag snel aan, en nam eene dreigende houding aan. In de gehouden ver gadering werd bsloten, eene deputa tie te zenden aan den minister van Binnenlandache Zaken. De leiders verzochten aan de menigte deze niet te vergezellen, maar dit verzoek of die raad werd niet opgevolgd. De menigte trok in massa op en kwam in Piccadilly, waar de politie eene charge uitvoerde en haar uit eendreef. Drie leden van de depu tatie zijn toegelaten bij den minister van Binnenlaudsche Zaken. Het ge sprek had plaats met gesloten deuren. Naar men bekend maakt, zijn de onderhandelingen tusschen Frankrijk en Engeland over eene volkomen neutraalverklaring vau het kanaal van Suez, onder garantie van Europa ten einde gebracht. De nieuwbenoemde Lord-Mayor vau Louden, De Keyser, ontvangt uit zijn vroeger vaderland, België, zooveel verzoeken om hulp en om in te schrijven, dat hij openlijk heeft bekend gemaakt, die voorloopig niet te kunnen beantwoorden. Ook depu taties zal hij vooreerst niet kunnen ontvangen. Hij zal in het voorjaar de burgemeesters van de voornaam ste steden van België roodigen op een feestmaal in Mansion House. Bij verdrijvingen van pachters te Kilfush (Ierland) hadden onge regeldheden plaats.IJet volk wierpmet emmers water en met steenenin het daarop volgend gevecht werden verscheidene personen gewond. En kelen werden gearresteerd. Ook te Aughamore hadden vechtpartijen plaats bij het in beslag nemen van eenige schapen. Duitschland. De Rijksdag zal te gen de tweede helft van November worden bijeengeroepen. Het ontwerp eenerPeusioenwetvoor werklieden zal iniefc dadelijk worden ingediend. Wel is het gereed, maar men wil eerst de meening van desbevoegden, man nen, die op nijverheidsgebied als specialiteiten gelden, er over inwin nen. De groote moeielijkheid, over welke zij zullen worden geraad pleegd, betreft de vraag of de wet, evenals de Ongevalswet, aanvanke lijk slechts voor bepaalde groepen onder de werklieden zal worden ingevoerd, dan wel of zij terstond alle voor arbeiders zal werken. De Keizer van Brazilië zal zich met zijne gemalin en gevolg binnen eenige dagen van Parijs naar Cannes begeven, van waar HH. MM. na een verblijf van een maand naar Palestina vertrekken. Italië. Het ministerie vau Oorlog heeft reeds sedert eenigen tijd maat regelen genomen en versterking van troepen naar Massowah te zenden. De opperbevelhebber der expeditie, generaal di San Marzauo zal den 27sten dezer met zijn geheelen staf te Napels scheep gaan. Hij zal ge neraal Saletta vervangen. Of deze al dan niet naar Italië terug zal keeren, schijnt nog niet uitgemaakt. Doordien de troepen te Massowah schietoefeningen hielden, werd Ras Alula plotseling opgeschrikt. Meenende dat de vijandelijkheden begonnen, zond hij zijne dochter en de voorwerpen van waarde naar Adua. Hij ontruimde ook Ailet en Ghinda, maar bezette deze plaatsen weer spoedig daarna. De gevolgen der blokkade zijn voor de Abyssiniërs zwaar, daar zij ontbloot zijn van levensbehoeften en klee- derei. De Negus bevindt zich teDebatra- bor. De afvallige staramen der Measaliten en Tamarians hebben zich voor Italië verklaard. Debeb geeft herhaaldelijk be wijzen van zijne goede gezindheid jegens Italië. De nieuwe waterleiding tusschen Monkullo en Taulud en de Italiaansche school te Massowah zijn ingewijd. Onder de inboorlingen van Otumlo zijn de pokken uitgebroken. Door den zeer ellendigen toestand, waarin de Italiaansche kolonie te Alexandrië ver keert, waar handenwerk niets meer waard is door de concurrentie met de Arabieren, zullen de meeste kolonisten naar Massowah verhuizen. Vele Italiaansche werklieden, die sedert geruimen tijd te Alexandrië gevestigd waren, werken aan den spoorweg tusschen Massowah en Monkullo. Deze spoorweg is bestemd om do voor naamste punten der Italiaansche bezittin gen in Afrika te vereenigen. De locomo tieven zijn reeds daarheen vervoerd. Te Alexandrië neemt de vijandschap tusschen Italianen en Grieken, welke laatste geestdriftvolle aanhangers van den Negus zijn, toe. De Ré forme berekent., dat de Paus bij zijn jubilé voor 10 millioen gld. aau geschenken en voor 5 mil- lioeu gld. aan s-eld. zal ontvangen. GEMENGD NIEUWS. Te Brussel is eene groote op lichterij ontdekt, gepleegd door ze keren Charles Masson, sedert zes weken wonende Rue Royale 91, zich noemende directeur der «Com pagnie manufacturière d'horlogerie». Hij had in alle buiteclaudsche dag bladen agenten gevraagd, die eene zekere som als borgtocht moesten stellen. Binnen eenige weken had hij dientengevolge in aaDgeteekende brieven ruim 75000 fr. ontvangen. Toen de afzenders der brieven geen voldoend antwoord ontvingen, be klaagden zij zich door tusschenkomst der consuls vau Duitschland, Zwit serland en Oostenrijk. Masson begaf zich toen naar Aken en bereidde alles voor tot zijne vlucht naar Amerika. Intusschen giüg het zen den van aangeteekende brieven voort, die door de politie te Brussel in beslag genomen werden. De oplichter is intusscheu zoek. De langzaam heid van het Openbaar Ministerie in het geven van voorschriften aan de politie is, zegt men, schuld dat de vogel gevlogen is. In België blijft de besmette lijke longziekte onder het rundvee heerschen. In September werden daar 39 runderen door die ziekte aaügetast, waarvan 13 in Brabant, 7 in Antwerpen, 5 in Limburg, 5 in Namen, 4 in de beide Vlaanderen, 4 in Henegouwen en 1 in Luxem burg. Het aantal door die ziekte aangetaste gemeenten bedroeg 28. De in de vorige week overleden Engeluche jockey George Fordham vermaakt zijn weduwe 10,000 pd. st. eu zijn 4 kinderen 40,000 pd. st. Een paar weken vóór zijn dood riep hij zijn gezin aan zijn ziekbed en ver deelde ouder de kinderen al de ca- deaux, die hem gedurende zijn lang durige loopbaan als jockey gegeven waren. In 1886 leverde Amerika 15 733 960 HL. petroleum en Rus land 8 590 000, wat zeer veel is, als men in aanmerking neemt dat die Russische industrie van nog geheel nieuwen oorsprong is. De overige landen brachten gezamenlijk slecht 700 000 HL. op. Over den bekenden generaal Cagni, een der aanvoerders vau het expeditiekorps in Afrika, wordt het volgende verhaald. Verscheidene jaren geleden lag Cagni als luitenant der cavalerie te Genua in garnizoen en was dol ver liefd op een meisje, dat hem weder min betuigd-?; maar wat hij ook deed, hij kon de familie zijner aan gebedene maar niet van de oprecht- leid zijner liefde overtuigen. Op ze keren avond vergezelde de elegante officier zijne schoone met hare ouders naar een beestenspel. De die rentemmer liet de leeuwen exerci tiën verrichten en noodigde einde lijk iemand van het publiek uit hem in de kooi gezelschap te komen houden. Daar kreeg luitenant Cagni een genialen inval. Hij stond eensklaps op en riep: »Ik kom bij ul" Eu zon der eenige aarzeling wierp hij zich in de leeuwenkooi en vertoefde daar met de meeste ongedwongenheid lan ger dan 10 minuten. Uit de kooi kon hij eene ongewone beweging onder de toeschouwers opmerken. Eene dame was in zwijm gevallen, wier ouders zich beijverden om haar bij te brengen. Deze dame was na tuurlijk Cagui's aangebedene en drie maanden later werd zij, die hem sedert eene trouwe en liefhebbende levensgezellin geweest is zijne vrouw. Reddingstoestel voor schipbreu kelingen. In het Westminster-aqua rium hadden onlangs proeven met zulk een toestel plaats, die tenge volge hebben, dat deze toestellen bij de Engelsche marine algemeen toepassing zullen vinden. Op het dek vau het schip worden die toe stellen te zamengelegd,! zóódat ze tot zitbanken kunnen dienen, en wel voor verscheidene personen. Het benedenste deel, de eigenlijke zit bank, bestaat uit twee door schar nieren verbonden afdeelingen, die voorzien zijn van bergplaatsen voor proviand. De Zitvlakte en de rug leuning zijn uit latten gemaakt, en dit laatste deel zoo bewegelijk, dat het bij de uit elkander geslagen zitplaatsen met de oorspronkelijke bank eene vlakte vormt. In het lat werk bevinden zich touwen, dienende tot bevestiging van den persoon die zich op den reddingstoestel bevindt. Met weinig handgrepen is de bank in een vaartuig veranderd, hetwelk veel gemakkelijker in het water ge laten kan worden dan eenige boot, welke ook. Een zuinigheids-nachtlamp. Men neemt dus lezen we in een Fransch blad een fleschje van een langwerpigen vorm en van hel der glas. Daar doet men een stukje fosforus in, zoo groot als eene erwt. Na de flesch zacht verwarmd te hebben, zoodat zij niet kan sprin gen, giet men er, tot op een derde, goed kokende olie in en dan kurkt men de flesch zorgvuldig. Telkens als men dit lampje ge bruiken wil, moet men het ontkur ken om er lucht iu te laten. Dan zet men de kurk er weer op en men verkrijgt een licht, helder ge noeg om de wijzers van een horloge met de oogen te kunnen volgen. Als het licht mocht dreigen uit te gaan, wakkert men het weer aan door de flesch een oogenblik te ont kurken. Als het zeer koud in de kamer is, moet men de flesch even in de hand warmen, alvorens er de kurk af te trekken. Deze nachtlamp kan zes maanden duren zonder vernieuwd te worden. Ieder weet dat men zich, als er onweder aan de lucht is, zeer loom gevoelt. «Het is drukkend», zegt mende atmosfeer schijnt lood zwaar op ons te drukken. Het tegen deel ia echter waar. De barometer, die daalt wegens de mindere lucht- drukkicg, geeft er het overtuigend 21 Oct. 1887. EUROPA. ftederJand. Cert. N. W. Schuld. 2V» dito dito dito 8 dito dito dito 37» dito Obligatiën 3'/o Oblig. Amort. Syud. 37a Frankrijk. Orig. Inschrijving 3 BB«>ngar|fle. Übl. Leoiiing 1867 6 dito in Papierrente 5 Goudlecning 5 dito 1881 4 Stalle. Inschrijving 1861/81 5 do. Ct. A dm. Lamais 5 do. do. Noltcnius 5 do. Pauael. Leeuing 5 Oostenrijk Oblig. in Pap. 1878 47» dito dito 5 dito dito Zilver 5 dito dito dito 5 dito Goud 4 Folc is. Obl. Schatk. 1844 4 Portugal. Obl. BI. 1853/84 3 dito 1881 5 dito 1886 5 Ifcusfaeaat. Ob IIopo 1798/15 5 dito Ins. fic S. 1855 5 Obl. 1862 5 dito 1864 5 dito 1866 5 dito 1877 5 dito 1877 le. Oost. 5 dito dito 2e Serie a dito dito 3e dito 5 dito 1872 Gccons, 5 dito 1873 dito. 5 dito 1884 dito 5 dito 1860 2e Leen. 47a dito 1875 Gecons. 41/. dito 1880 dito 4 Obl. Leening] 867/69 4 d.ito Goudl. 1883 6 Spanje. Obl. Perp. Schuld 4 dito bnitl. 1876 2 dito binnenl. Amor. 4 dito dito Perpet. 4 Turkse. Gepriv. Obl. 5 dito Alg. Scli. 65 ger. dito 1863/65 ger. dito 1869 6 dito gereg AMERIKA. Slcxlco. Obl. 1851 3 dito 1864 3 Brnzllic. Obl. Londen 1865 dito Leen. 1876 dito dito 1886 dito dito 1863 dito diio 1883 dito goud 1879 Genot, koers. H'/i. 88»/, 98»/, 99 99'/, 77s/» 99'/, 68'/, 89'/, 80'/, 93'/. 89'/. 86 91 6 4»/„ 64'/, 65»/. 66»/, 89»/, Industrieele bii Finan cieels ondernemingen. 56»/, 96 96 10IV, 83"/,, 96»/, 100'/, 101 97»/,, 51'/, 5ï'/l, 50'/., 03«7„ 93"/,. 92»/, 92'/. 88'/, 75'/, 82»/, 102»/, 61»/,, IS 61 67'/, 12 18'/i. 31"/,, 15*/,. 101 101 100»/,, 101'/, 94'/, 98 Nederland. Amst. Hy bank Pbr. 47s dito dito dito 4 Arnh. llyp.-13.Pbr 47a dito dito 4 Gemeente-Cred Obl. 47a dito dito 4 's-Grav. llyp. Pdbr. 47° dito dito 4 Holl.IIyp.-B.Pdb. 4 7a dito dito 4 Nat. llyp.-B. Pdbr. 5 dito dito 47« Nedcrl. Bank. Aaud. Rott. Hyp.-B.Pndb. 47* dito dito 4 Stmv. «Ned.« Aand. dito dito Obl. 5 dito dito 47a dito dito 4 Utr. Hyp.-Bk. Pdbr. 47- dito dito 4 Z.-lIoll. Hyp. Pdbr. 47s Sporwegleeniiigen. Genot. Haarlem 27- 65 70 dito oude Leen. 3"/* 877-—927* dito 1887 ..37a 96%977s Kursk-CJiark dito 5 dito 4 99 101 dito Azow dito 5 Mosk.-.faroslow Obl. 5 Moskow-Kurak Obl. 6 Mosk.-Smolcnsk.do. 5 Orel-Vitebsk. Aand. 5 Losow.-Sownat do. 5 kom! Poti-Tilli, Oblig. 6 lranscaucas do. 3 Z„ W.Spw.-M. Aand. 5 Ai im erf ka» Cenlr. Pacilic. Aand. Chic. North. West. dito. lo Hyp. 7 dito Jowa Midi. do. 8 dito Mad. Extensdo.7 dito Menomeneo do. 7 dito N. W. Uu. do. 7 dito Win. St. Pet. do. 7 dito South.-W. Obl. 7 Illinois Leas C'crt 4 dito Cenlr. C. v. A. Kansas Pacific Obl. 6 Louis v. Nash v.C.v.A. dito Adjust, honds. San Franc. Obl. 6 dito Algem. Hyp. do. 6 1017/i6 Miss. Kans. Tex Aand. 1007s do. II. Pac. S. Br. Obl. 6 10178 Miss. Pac. South. do. 6 St.P.M.&Man.leHdo.7 dito gcc. 2o llyp. do. 6 South. Pncif. Spw.do 6 Union Pacific, dito. 6 ION/. 100% 102'/, 100 102'/, 100'/, 102'/, 100»/, 101'/, 100'/, 103'/, 102»/, 207 102'/, 100»/, 63'/, 103 100'/, Provinciale en Stede lijke leeningen. Amsterd. Obl. 1861 37s| 97% ltecep. 1886 3 7-1 97% Roticrd. Ob 1886 B1/*! W/a Biedcriaiid. Haarl.-Zandv. Aand. IToll. IJz. Spw. dito dito Oblig. 1884 4 M.t. Ex. v. St.Sp.Ad. dito Obl. 1879/81 4 dito dito 1883 4 dito dito 1870 5 dito dito 1873 5 N. Ccutr. Sp. Aand. dito dito Oblig. dito gestemp. dito. dito do. Uit. Schuld Ned. Ind. Sp.-Aand. dito Oblig. 1879 3 dito dito 1869 47« N.R.Sp-volgef. A and. do. nict-volgef.Aand, dito dito dito dito Leening 1886 dito dito 1875/78 5 Ncd.-Westf. Aand. dito Obligatie h 47® Blongarlje. Theïss-Sp. Aand. 5 dito Obligatiën 5 Italië. Vict. Em. Obligatiën 5 NVest-Sicil.Spw. do. 5 Znid.-Ital.Sprw. do. 3 Oostenrijk. Fr.-Oost. Sp. Aand, Polen. Warsch.-Brb. Aand 4 Wars.-Wccuen. do. dito dito Oblig. 5 England. Gr. Sp.-M. Aand. 5 Hypotheek Oblig. 47, dito dito 4 dito dito 3 Baltis. Spw. Aand. 8 Charkow Azow dito 5 Ivrang-Dombr. Obl. 47< Jelez-Griasi. dito. 5 Jelez-Orel do. 5 65 143 102 116 101 101 106 100 24 75'/, 17 136»/, 86 89 96 103'/, 102'/, 100'/, 81'/, 59»/, 101»/, 61'/, Genot, koers. 97 v, 84'/, 101»/, 101'/, 83'/. 98'/; 59"/.. 56»/,, 31'/, 142 131»/, 132'/, 132'/, 181'/, 133 132 121 95'/, 117 114'/, 56»/, 99'/, 117'/, 112 21»/ia 113'/, 100 112 116'/, 110'/, 114'/, T raniwegmaatschappijeR. Haarl. Tram. Aand. N. Z,-H. Stmtr. A. dito Oblig. Premieleeningen. 46»/, 80 99'/, 113»/, 95'/, 88 66'/, 56»/, 93'/, 83'/, 91'/, Stad Amst. f 1000.3 dito f 100.3 Amst. Kanaalm.C.v.A. Rotterdam 8 Gemccntc-Crediet 3 Pal. v. Volksvl. 1867 dito 1869 h f2.50 Hclgfë. Stad Antw. 1374. 3 dito Brussel 1887rec.27« Hongarije» Slaatsleeniug 1870 Theiss. Keg. Pr. Obl. 4 Mostenrjjk. Staatslceniug 1854 4 dito. 1860 dito 1864 Crediet Anst. 1858 Stad Ween en 1874 Pruisen. Th. 100 1855 ESusIasudL Staatslceniug 1864 dito 1866 ïwltscriand. GeHeve 3 3% 5 5 107 110% 102 106 103 134 ƒ2.076 91 90 *7* 1047- 1087, 135 1427, 103% 158 DIVERSEN, Ct.Vcr.Am.Sp.leSer. dito dito 1887/4 dito dito 2e do. dito dito 3e do. Vg.A.lIvp.Spw. Obl. Prov. Quebec, do. 5 9714/i6 Prolongatie 27° OpCt, 140% 131 97 130 827, 106 108%

Haarlem's Dagblad | 1887 | | pagina 3