BUITENLAND. BEURSBERICHTEN. PERS-NIEUWS. Het //Sociaal Weekblad," (uitg. Tjeenk Willink), de van wege liet bureau der Utreclitsclie vergadering van industrieelen uitgegeven verslagen, besprekende, onder stelt dat van die zijde invoerrechten zul len worden gevraagd ter bescherming v«n wankelende bedrijven. //Dat dit vogeltje te voorschijn zou komen uit het ei, het welk in Juni in Utrecht te broeden werd gelegd, was trouwens reeds destijds ge makkelijk te gissen; daar had een mon stering plaats voor den strijd, die nu verder wordt voorbereid en op de kiezers markt, welke uitgebreid staat te worden, vermoedelijk bezig genoeg zal wezen". (Des te beter) Het //Sociaal Weekblad" tracht intusschen de waarde te verkleinen van de verslagen in kwestie voor den uitsleg van dien strijd, omdat over de vraag of de begeerde tegenmaatregelen hier te lande een geneesmiddel zijn, doeltreffend en te vens niet erger dan de kwaal, uit de verslagen weinig valt te putten. Maar op tweeërlei speciaal vestigt het blad toch ook de aandacht des wetgevers reeds voorheen bekend geworden, wordt het thans niet te onpas in heriunerinj gebracht. Vooreerst een adres, door azijnmakers tot de Kegeering gericht, waarin zij er op wijzen dat het invoerrecht, van den bui tenlander voor azijn geheven, geringer is dan wat de fabrikant hier te lande i accijns te betalen heeft voor het gedistil leerd, waarmede hij zijn azijn voortbrengt met dit gevolg dat het de buitenlan der is, die van de Nederlandsche schat kist eeue bescherming geniet, welke mins tens f 1.02 per hectoliter bedraagt. Wie is er, die dit niet zal noemen een ave- rechtsch protectionisme? In de tweede plaats een bezwaarschrift van den bekenden rijtuigfabrikant Beijnes, die, in 't bizonder wat spoorwegwagens betreft, voor verscheiden artikelen, welke hij, luidens bestek-voorwaardeu, voor zijn fabrikaat uit het buitenland moet ont bieden, 5 pCt. invoerrechten heeft te vol doen, terwijl hij het lijdelijk kan aanzien dat geheel afgewerkte wagens zonder be taling van eenig invoerrecht uit den vreemde in ons land komen. Derhalve andermaal eene bescherming, door den Nederlandschen Staat verleend aan den buitenlander. Wie. zal d a t verdedigen KOLONIËN. BATAVIA, 22 September. Naar men ons mededeelt, is het door den kapitein Breijer samengesteld rapport betreffende zijne detaeheering in Engelsch-Indië voleindigd en der regeering aangeboden. Bedoeld verslag bevat wetenswaardige opmerkingen van den heer B. omtrent alles wat hij gezien heeft van de oorlogs handelingen van de Britten in hunne koloniën, en van alles wat de verpleging en het transportwezen der troepen aau- Saat:. Zijn wij wel ingelicht, dan zal genoemde officier binnen enkele dagen 'bij den gene- ralen staf worden ingedeeld. Wij vernemen, dat het legerbestuur bij de regeering een voorstel heeft aan hangig gemaakt, om de formatie van het korps militaire paardenartsen in dier voege te wijzigen, dat aan het hoofd daarvan een majoor komt te staan. Deze hoofdofficier zou dan ontheven worden van gewone garnizoensdiensten en op het bureau van den chef der Vide afdeeling van het departement van Oor log (geneeskundige dienst) worden werk zaam gesteld, ten einde aldaar op te tre den als chef van den veterinairen dienst. De inspecteur Pasteur, die belast was met den aanleg der telegraaflijn Deli Westkust, is ziek te Batavia teruggekeerd. Een der hem toegevoegde commiezen, de heer Vogelenzang, is te Bengkalis over leden: Den 18en September is te Batavia de vroegere procureur-generaal bij het Hooggerechtshof van N.-I., de heer mr. M. P. A. Coster, na eene langdurige ziekte overleden. De 1ste luit. S., van de Westeraf- deeling van Borneo, zal terechtstaan voor eeneu raad van onderzoek, als verdacht van //oneerlijke handelingen, niet overeen te brengen met de waardigheid van offi cier" Honderd eu vijftig dwangarbeiders zijn naar Padang gedirigeerd, ten einde werkzaam gesteld te worden bij den spoor weg-aanleg Padang-Ombiliënkolenvelde n Dit is de eerste bezending. Omtrent de gespannen verhouding tusseheu de Boegineesclie soldaten en de Chineezen te Samarang schrijft de //Loco motief:" Wij sukkelen niet aan overdreven Chi- neezen-liefde, doch in het onderhavig ge val, het spijt ons het te moeten zeggen, ligt de schuld geheel bij de Boegineezen. Zij zijn door hunne herhaalde aanrandin gen do oorzaak van den rijandigen geest, die ouder de Chineezen tegen hen is ont staan. Bovendien, al begaan de Chineezen de lage en lafhartige daad om met hun tienen of twaalven één Boegineesch mili tair aan te vallen en te mishandelen, dan geeft dit den Boegineezen,die de militaire uni form dragen, nog niet het minste recht, over te gaan tot sluipmoord, en daardoor het kleed dat zij dragen tot schando te maken. Hun adat is: voor één doode van hen tien van de tegenpartij terug, onverschil lig of degenen die zij treffen, deel hebben genomen aan het feit waarover zij zich wreken! Wij brengen dit in herinnering opdat noch de militaire, nog de civiele autori teiten zouden meenen dat de zaak is dood gebloed, indien in do eerste veertien dagen van geen moorden, aanrandingen of wraak neming van de zijde der Boegineezen wordt gehoord. Bij arrest van het Hof is de regee- riug veroordeeld om aan den eervol uit 's lands dienst ontslagen ambtenaar Ch. Boers alsnog uit te betalen eene som van f 789.20, zijnde dit bedrag ten onrechte voor aan den lande nog verschuldigde gelden ingehouden op zijn pensioeu. De oud-goevern.-generaal E. 's Ja cob heeft uit Nederland aan de Indische regeering toegezonden twee exemplaren van zijn geschilderd portret, een voor het paleis en een voor het goevernements- hotel en met uitdrukkelijk verzoek om het bestaand minder goed couterfeitsel van Z. E. te vernielen. Door de roomsch-katliolieke meente te Soerabaja is een stuk grond in eigendom aangevraagd voor den bouw eener nieuwe kerk aldaar. Sinds eenige dagen, schrijft de //Deli Ct.," heeft Singapore Badjak. Brooke van Serawak met de Bauee en familie twee zoons binnen zijne muren. De geheele familie vertrekt per Eransche mail naar Engeland. De reis staat in zeer nauw ver band met de zaken op Borneo en de be langen van Engeland aldaar. Duidelijker treedt met den dag het bepaald voornemen te voorschijn om eene statenconfederatie te stichten, omvattende Britsch Noord- Borneo, Serawak en Broenei. Badja Brooke zal in dat statenconcert do hoofdviool willen spelen en gaat er voor naar Europa, om er zijne belangen te bepleiten, Gelukt hem zulk3 niet, dan zal hij waarschijnlijk het Engelsch goevernement voorslaan hem uit te koopen. In elk geval kan hij dan op een genereuse behandeling staat mu- ken; de Brooke's, oom en neef, hebben er ten volle aanspraak op, dat Engeland erkent dat zij op Borneo de pioniers zijn geweest voor Albion. Men schrijft uit Atjeh In de laatste dagen tnsschen 12 en 4 uur 's nachts werd ICota Badja steeds he vig beschoten in verschillende richtingen, maar in den nacht van den 18n dezer omstreeks 1 uur hebben de sloebers een waagstuk begaan zonder weerga; met 7 a 8 goed gewapende personen hebben ze achter de kazerne te Gedah een paar gaten in den bamboe pagger gemaakt en zich aldaar verscholen zonder bemerkt te zijn geworden door de in die buurt geplaatste schildwachten. Toen de aflossing daartoe moest passeeren, schoten ze op deze met donderbussen en gingen daarna met de klewang er op af, waarbij 1 lnlandsch fuselier letterlijk in stukken werd gescho ten en 1 Europeesche zwaar gewond. De eerste gaf onmiddellijk den geest, doch de tweede, ofschoon zwaar gewond, had nog de kracht en den moed eenige schoten achter elkaar te doen, waardoor de sloebers het hazenpad kozen, met zich medenemende éen geweer. Op dienzelfden nacht hebben de Atjeliers een Chinees achter Penajoeng getjintjangd. Van een ooggetuige vernam de //Lo comotief" eenige bizonderheden uit het op ree van Soerabaja afgespeelde drama, waardoor zoovele gezinnen in rouw zijn gedompeld. Ongeveer een twaalftal der feestvierenden n Madura had plaats genomen in de prauw, die door de „Brantns" werd ge sleept. Zij waren in de feestelijkste stem ming en zongen een vroolijk lied, toen de sombere massa van den boeg der „Band- jermassin" voor hun oogeu verrees. Eén oogenblik van sprakelooze ontzet ting of wanhopige kreten en het ge vaarte stortte zich geweldig op de prauw, sneed haar door midden, wierp alle op varenden in de door het stoomschip op gezweepte golven. Een wonder raag het heeten, dat bij zulk een beroering van het water nog zoovele der drenkelingen er in slaagden een gedeelte van het wrak der prauw weder te bereiken. Toch hebben de mees ten daaraan hunne redding te dauken. De heer Th. Smeding, bekwaam zwem mer, had lang gedoken, en zag toen op een honderd meter afstand een stuk van eene omgekeerde prauw. Schoon natuurlijk met kleeren en schoenen aan, gelukte het hem haar te bereiken, en hij klemde zich met zijn rechterhand en rechterknie er aan vast. Zijn liukerarm hing in het water. Plotseling hoorde hij links van zich een hulpgeroep; het was de stem van mevrouw H. Mounier. Hij deed een greep naar die zijde, maar zijn hand gleed langs de door natte japon af, de drenkeling zonk weer eg in de diepte. Zijn oogen strak ge vestigd houdende op de plaats, waar zij verdwenen was, zag de heer S. haar spoe dig spartelend weder bovenkomen, om hulp gillende. Weder greep hij haar, zette zijn vingers gekromd in haar arm, doch zij itglipte hem nogmaals, slechts eeuige draden der kant, waarmede haar japon gegarneerd was, in zijn hand achterlatend^ In vreeselijke spanning, doch begrijpende dat, bezwaard als hij was door zijne klee- reu, het loslaten der praaw voor beide partijen een wisse dood zou zijn, bleef de heer S. de blikken op dezelfde plaats gevestigd houdende, opnieuw wachten. En waarlijk, daar klonk ten derden male het geroep der in doodstrijd vorkeerende vrouw! Nu deed S. een forschen greep en had het geluk haar hoofdhaar te pakken. Hij woelde het zoo vast mogelijk om zijn hand, en trok haar toen naar zich toe, hetgeen hem echter boveumenschelijke in spanning kostte. Geen wonder, want toen hij haar naar de prauw had gekregen, en zijn arm om haar heen sloeg, zag hij eerst, dat zij haar linkerarm gekneld had om den hals harer man, mr. Henri Mounier, en dat deze op zijne beurt mevrouw Schouten dorp aan den arm vasthield. Door zijn ééuen gelukkigen greep had S. gelijktijdig drie personen gered. Mevrouw Mounier smeekte, in haren ar.gst, dringend boven op de prauw te worden geholpen. Dit was echter den heer S. die nauwelijks nog kracht had om haar vast te houden, on mogelijk. Onverwacht kwamen toen twee anderen personen te hulp. De luitenants ter zee De Bruijne en Baars waren er namelijk eveuzeer in geslaagd zich op het I vail bestemming' werd geheim ge- nog geenszins alle moeilijkheden uitgeput te zijn, welke deze agitator aan de Regeering reeds heeft be reid. Men beweert nu weer dat de gevangene geweigerd heeft de ge vangenisdracht aan te doen en den directeur der gevangenis heeft mee gedeeld dat hij zich liever zou laten dooden dan die kleeren aan trekken of het gemeene werk uit voeren, dat de gevangenen in den regel verrichten. De inspecteur van de Iersche gevangenissen heeft nu instructies verzocht, of hij al dan niet dwang moet gebruiken. Intusschen is O'Brien, volgens een later bericht, Woensdag in den zeer vroegen ochtend uit de gevangenis te Cork naar het station gebracht, van waar hij tegen 6 uren met een extra trein is vertrokken. De stuk wrak te redden, en kwamen aange kropen om mevrouw M. naar boven te trekken, hetgeen na veel moeite gelukte. Mounier, die, zelf aan het wrak geklemd, steeds mevrouw Schoutendorp boven water trachtte te houden, riep, dat zijn kracht hem ging begeven. Daarop klonk weer een andere stem//laat mevrouw Schou- teiulorp maar los, ik heb haar al vast." Het was majoor Brakel, wien het gelukt was, zich achter Smeding a clieval op de prauw te werken. Ook luitenant Slangen kwam toen te hulp, en hield met majoor Brakel mevrouw S. boven water. Na alzoo eenige angstige oogenblikken te hebben gewacht, zagen zij de sloep van de //Bandjermassin" tot redding aanko men. De dames werden er, met veel moeite, meer ingeworpen dan geholpen en daarna sprongen ook de heeren er in. De sloep bracht hen naar de stoombarkas, en deze weder aan boord van de //Bandjer massin". De „Soerabaja Ct." schrijft: Nog steeds vermist blijven de lijken van 4 der' Europeesche slachtoffers van het sinister ter reede. Het zijn die van mej. Van der Chijs, de heeren De Jong, En gelman en Groen. Gevonden werd slechts nog dat van Schouteiulorp's dochtertje in de andere helft der prauw, die gistereu in den zeer laten achtermiddag drijvende werd aange troffen. Het arme kind is blijkbaar ge storven op de plaats waar het te slapen was gelegd, achter in de prauw. Wat de andere vermisten aangaat, die allen gezeten waren juist waar de aanva ring heeft plaats gehad, men vermoedt dat zij door den „Bandjermassin" direct zijn gedood, verpletterd. Een der geredden, de luitenant ter zee Bauwenhoff, meent zelfs mejuffrouw Van der Chijs te hebben zien doorboren. Deze omstandigheid maakt het niet vin den der lijken zeer verklaarbaar: gezocht wordt er intusschen nog immer. De inlanders die men meende omge komen, schijneu toch ook te zijn gered, en te Bangkallan teruggekeerd, waren zij het, die daar de eerste tijding van het ongeluk aan- en daarmede eene niet te beschrijven ontsteltenis te weeg brachten. Omtrent den toestand van al de gered den zijn de berichten gelukkig gerust stellend. MILITAIR DEPARTEMENT. Verleend-. Een tweejarig verlof naar Europa, aan den le luit. der inf. jhr. H. A. A. Meijer. en aan den le luit. der inf. G. M. A. Walpot België. Uit Bergen (Henegouwen wordt van 3 November geseind. Door 584 mijnwerkers te Flenn en 470 te Quaregnon ie het werk ge staakt en hooger loon geëischt. Men weet niet of de beweging grooter omvang zal aannemen. Reuter seint van heden uit Bergen. De mijnwerkers hebben den arbeid hervat. Alleen te Quaregnon en te Paturages zijn nog 420 werk stakers. Engeland. De oprichting van Dirtsehe dépöts van monsters en stalen voor den uitvoer naar vreemde landen heeft de Engelsche industrie wakker geschud. Te Londen zal thans eene dergelijke instelling ge opend worden. De Londensche «Uit- voerhandelsbeurs» komt in het mid den van de City te liggen en zal over de 300 afdeelingen bevatten, en het personeel zal zóó gekozen worden dat belanghebbenden over allerlei zaken en handelswaren in lichtingen zullen kunnen bekomen. Men verwacht van deze instelling eenen gunstigen invloed op den meer geregelden uitvoer van voort brengselen der Engelsche nijverheid naar het buitenland. Inmiddels zijn de Engelsche han delsbladen druk in de weer om de handeldrijvenden aan te sporen, het Duitsche voorbeeld te volgen en d veel mogelijk directe verbin dingen met de overzeesche markten van uitvoer aan te knoopen. Met de inkerkering van O'Brien in de gevangenis van Cork schijnen houden. Te Cork heeft deze gebeur tenis heel wat sensatie gemaakt. Het uitgeven van bulletins omtrent den gezondheidstoestand van Prinses Beatrice is gestaakt; het beste bewijs dat de moeder en het prinsesje welvarende zijn. Frankrijk. De ministerraad heeft beslotenbij de behandeling van het beginsel der conversie een vo tum van vertrouwen uit te lokken. De regeering zal zich niet verzetten tegen de enquête naar den handel in ridderorden en betrekkingen, maar zij zal op zekere punten voorbe houd maken, aangezien het onder zoek door de rechterlijke macht zijn loop moet hebben. In de Kamer is Donderdag de beraadslaging aangevangen over het ontwerp betreffende de conversie der 41/a pCt. rente. Het plan werd na langdurig debat aangenomen met 176 tegen 161 stemmen. Daarop wordt met 314 tegen 233 stemmen besloten, het rapport van den heer Salis aan te hooren. De conclusie van dit stuk is benoeming eener commissie van 23 leden tot onderzoek van de zaak Wilson. De discussie hierover is bepaald op aanstaanden Zaterdag. De rechlbank te Parijs heeft negen bladen, FigaroParis, VEcho ie Paris, Réveil-Matinle Mot d' Ordre, le Soir, la Lanterne en le Soleil, elk blad tot 300 fr. boete veroordeeld, het eerste blad wegens het openbaar maken van uittreksels uit het rapport der experts ter zake van den brand der Opéra comique, de acht andere wegens het over nemen uit le XIX Siècle van brok stukken uit het requisitoir van den officier van justitie terzelfder zake. Een medeplichtige van gene raal D'Audlau, zekere Buy, gewezen zaakwaarnemer, heeft zich op het oogenblik dat hij in hechtenis ge nomen werd van het leven beroofd. Eenige «soldaten» van het «Heilsleger» zijn in de rue d'Alle- magne te Parijs door slecht volk mishandeld. Duitschland. Er zal een groote mutatie komen onder de Dutsche di plomaten. Zóó beweerd men van de eene zijde, terwijl van den anderen kant wordt ontkend, dat er aan zooiets wordt gedacht. De Pruisische gezant bij het Vatikaan, de heer Von Schlöser, wiens aftreden werd aan gekondigd, zal in dit geval niet worden gepensioneerd. Bij gelegenheid van het zil veren regeeringsfeest van koning ICarel van Wurtemberg, 't welk men in 1889 hoopt te vieren, zal te Stuttgart eene nationale tentoon stelling van nijverheid worden ge houden. -Uit Berlijn wordt van 3 No vember geseind. De Keizer heeft dezen nacht met eenige tusschen- pozingen vrij goed geslapen, en ge voeld geen pijn. Keizerin Augusta is in goeden welstand te Coblenz aangekomen. Tot Carlsruhe begeleidden haar de groothertog en groothertogin van Baden. Het Duitsche Rijk telt bijna 47 millioen inwoners, van welke 4 Nov. 1887. EUROPA. Nederland o Cert. N. W. Schuld. 2l/< dito dito dito 8 dito dito dito 81/. dito Obligation 37s. Oblig. Amort. Synd. 37» Frankrijk. Orig. Inschrijving 3 MongarJJe. Obl. Leening 1867 5 dito in Papierrente 5 Goudleeoing 5 dito 1881 4 Italic. Inschrijving 1861/81 5 do. Ct. A dm. Lamais 5 do. do. Noltenius 5 do. Pansel. Leening 5 Oostenrjfk Oblig. in Pap. 1878 47a dito dito dito dito Zilver 5 dito dito dito 5 dito Goud 4 Polen. Obl. Schatk. 1844 4 Portugal. Obl. BI. 1858/84 3 dito 1881 5 dito 1886 5 Rusland. Ob Hope 1798/15 5 dito Ins. 6e S. 1855 5 Obl. 1862 5 dito 1864 5 dito 1866 5 dito 1877 5 dito 1877 le. Oost. 5 dito dito 2e Serie 5 dito dito 3e dito 5 dito 1872 Gecons. 5 dito 1873 dito. 5 dito 1884 dito 5 dito 1860 2e Leen. 4l/s dito 1875 Gecons. 41/i dito 1880 dito 4 Obl. Leening] 867/694 dito Goudl. 1883 6 Spanje. Obl. Pcrp. Schuld 4 dito buitl. 1876 2 dito binnenl. Amor. 4 dito dito Perpet. 4 Turkije. Gepriv. Obl. 5 dito Alg. Sch. 65 ger. dito 1863/65 ger. dito 1869 6 dito gereg exieo. Obl. 1851 dito 1864 Brazilië. Obl. Londen 1865 dito Leen. 1875 dito dito 1886 dito dito 1863 dito diio 1883 dito goud 1879 Genot, koers. 733/4 88 98'7i6 Haarlem 27., 65 —70 dito oude Leen. 37. 877-—927- dito 1887 37o 963/4—977» Kursk-CI.ark dito 4 99 —101 Industriëele en Finan- ciëele ondernemingen. 78i/, 9 9 Va 68=/, 91 79'/. 89'/, 65 60 7, 65'/. 66s/i. 82 56s/s 95'/. 95 101 84'/, 96'/. 007, 1007, 97'/. 507, 51'/, 507, 93 94 93'/, 67'/, 61 677. 13 35 157, 100s/8 100 99'/. 100'/, 95 97'/. 103 207 103'/, 100'/, 66'/. 108 100'/, Provinciale en Stede- 967. 967, 97'/, Am.8t.erd. Obl. 1861 37a! Recep. 1886 37» Rrter Ob 1886 37, Nederland. A mat. Hy bank Pbr. 47. dito dito dito 4 Aruh. Hyp.-B.Pbr 47, dito dito 4 Gemeente-Cred Obl. 47» dito dito 4 's-Grav. Hyp. Pdbr. 4l/< dito dito 4 Holl.Hyp.-B.Pdh. 47, dito dito 4 Nat. Hyp.-B. Pdbr. 5 dito dito 41fi Nederl. Bank. A and. Rott. Hyp.-B.Pndb. 47» dito dito 4 Stmv. »Ned.« Aand. dito dito Obl. 5 dito dito 47» dito dito 4 Utr. Ilyp.-Bk. Pdbr. 47, dito dito 4 Z.-Holl. Hyp. Pdbr. 47, Spoorwegleeninc Nederland. Haarl.-Zandv. Aand. Holl. IJz. Spw. dito dito Oblig. 1884 4 M. t. Ex. v. St.Sp.Ad. dito Obl. 1879/81 4 dito dito 1883 4 dito dito 1870 5 dito dito 1873 5 N. Ccntr. Sp. Aand. dito dito Oblig. dito gestemp. dito. dito do. Uit. Schuld 8813/i6 Ned. Ind. Sp.-Aand. 7678 dito Oblig. 1879 3 8215/i6 dito dito 1869 47, 1027/ia N.R.Sp-volgef.Aand. do. niet-volgef.Aand. dito dito dito dito Leening 1886 37» dito dito 1875/78 5 Ned.-Westf. Aand. dito Obligatiën 47' Hongarije. Theiss-Sp. Aand. 5 dito Obligatiën 5 Italië. I317x6 Vict. Em. Obligatiën 5 West-Sicil.Spw. do. 5 Zuid.-Ital.Sprw. do. 3 t&ostenrjjk. Fr.-Oost. Sp. Aand, Polen. War8ch.-Brb. Aand 4 Wars.-Weenen. do. dito dito Oblig. 5 Rusland. Gr. Sp.-M. Aand. 5 11174 Hypotheek Oblig. 47, 961/i dito dito 4 887a dito dito 8 67 7s Baltis. Spw. Aand. 3 567/g Charkow Azow dito 5 94 Iwang-Dombr. Obl. 47» 81 Jelez-Griasi. dito. 5 9U/4 Jelez-Orel do. 5 98 7* dito 5 dito Azow dito 5 Mosk.-Jaroslow Obl. 5 Moskow-Kursk Obl. 6 Mosk.-Smoieusk. do. 5 Orel-Vitebsk. Aand. 5 Losow.-Scwaat do. 5 Poti-Tillis Oblig. 5 Trauscaucas do. 3 Z. W.Spw.-M. Aand. 5 Amerika. Centr. Pacific. Aand. Chic. North. West. dito. le Ilyp. 7 dito Jowa Midi. do. 8 dito Mad. Extensdo.7 dito Meuomenee do. 7 1003/i, dito N. W. Un. do. 7 IO874 dito Win. St. Pet. do. 7 dito South.-'W. Obl. 7 Illinois Leas Cert 4 dito Ce» tl*. C. v. A. Kansas Pacific Obl. 6 Louis v. Nash v.C.v.A. dito Adjust, bonds. San Franc. Obl. 6 dito Algem. Hyp. do. 6 Genot, koers. 10P/4 icoa/4 102 100 1027» 100=/, 102'/, 100'/, 101=/, 101 100'/, 100'/, en. 65 143 101'/, 116 101 101 100=/, 741/, '17 135 90'/, 85=/, 89 95'/, 102=/, 102'/, Genot, koers. 98=/, 84 103=/, 101'/, 98'/, 98 59'/, 55 7. 142 131V, 132'/, 181 132 133'/, 131=/, 120'/, 96 117'/, 114=/, 58'/, 99'/, 117"/- 112 18»/i, 115 99=/, 111'/, 116 HO'/, 114 Miss. Kans. Tex Aand. do. U. Pac. S.Br.Obl.6 Miss. Pac. South. do. 6 St.P.M.&Man,leHdo.7 dito gee. 2e Hyp. do. 6 South. Pacif. Spw. do 6 Union Pacific, dito. 6 Tramwegmaatschappijea. Haarl. Tram. Aand. N. Z,-H. Stmtr. A. dito Oblig. Premieleeningen. i1/, Stad Amst. f 1000.3 dito f 100.8 A mst. Kanaalm.C.v.A. Rotterdam 3 Gemeente-Crediot 3 Pal. v. Volksvl. 1867 dito 1869 a f2.50 België. Stad Antw. 1874. 3 dito Brussel 1887 rec.27a filongarjje. Slaatsleening 1870 Theiss. Reg. Pr. Obl. 4 Oostenrijk. Staatslcening 1854 4 dito. 1860 dito 1864 Crcdiet Anst. 1858 59 61i^ Stad Weenen 1874 Pruisen. 90 Th. 100 1855 Bl/S Rusland. 453/4 Staatslcening 1864 5 SO74 dito 1866 5 100 Zwitserland. Geuève 3 DIVERSEN. Ct.V er. A m.Sp.leSer. dito dito 1887/4 dito dito 2e do. dito dito 3e do. Vg.A.Hyp.Spw. Obl. Prov. Quebec, do. 5 Prolongatie 37: 1063/4 1]0 102 IO474 1027, 132 ƒ2— 897, 90 9874 1047, 10974 1357, 143 104 145 145 130 95 129 817. IO07; 108s/4 OpCt,

Haarlem's Dagblad | 1887 | | pagina 3