BEURSBERICHTEN, op deze beschrijving afgaande aan het station. Uit Zwolle wordt ons daaromtrent gemeld: Als vermoedelijke dader van eene in den nacht te voren bij den rijksontvanger te Groningen plaats gehad hebbende in braak, werd gisteren avond omstreeks 7 uren, bij aankomst van den sneltrein uit Groningen alhier, door den commissaris van politie en een paar inspecteurs van politie aangehouden de 24-jarige D. Mede- ma. Toen hij tusschen een paar inspecteurs en eenen agent van politie naar het poli- tie-bureau zoude worden overgebracht, liet hij in de vestibule van het station eene portefeuille vallen, waarin zich ongeveer drie duizend gulden aan bank- en munt- papier bevond, terwijl de persoon voorts nog in het bezit werd gevonden van ruim vijf honderd gulden aan bankpapier, goud en zilvergeld, een nieuw horloge, gouden ketting en eenige nieuwe kleediugstukken. Onder geleide van twee rijksveldwach ters werd hij naar Groningen getranspor teerd. RECHTSZAKEN. Voor de rechtbank te Amsterdam stond Donderdag terecht mr. Iv. D., advocaat eu procureur, beschuldigd van f900 te hebben verduisterd ten nadeele van den heer Otterbein. (zie ons nummer van Woensdag jl.) Deze zaak droeg zich onge veer aldus toe: Beschuldigde, die geen gunstig verleden heeft en vroeger reeds 6 maanden gevan genisstraf onderging, wegens vervalsching van schrifturen, kocht van genoemden heer, in België woonachtig, een huis aan de Keizersgracht; maar aangezien de koop penningen achterwege bleven, werd hij op grond van wanprestatie voor den civielen rechter gedagvaard tot ontbinding van den koop eu verkoop van het perceel. Was bekl. alzoo zijn verbintenis van koop niet nagekomen, in een ander opzicht ging hij zijn bevoegdheid te buiten. In het perceel bevond zich namelijk een schilderij van de Witt, waarvoor den eigenaar meermalen f1000 was geboden, waarvan bekl. niet onkundig was gebleven, doch welk doek de eigenaar-verkooper zich bij den verkoop uitdrukkelijk had voor behouden. Desniettemin verkocht bekl. de schilderij aan een kunsthandelaar voor f900, en ge bruikte de som ten eigen nutte. Van daar de beschuldiging wegens verduistering. Meer dan SO getuigen a charge en a de charge werden gehoord. Met het voorlezen der processtukken en het verhoor van den eerste getuige a charge, den heer Otterbein uit Brussel, verstreken drie uren. Bekl. verdedigde zich zelf, en beweerde bij den koop van het perceel, de schilderij op den koop toe gekregen te hebben, wat de verkooper ten stelligste ontkent. Hij vroeg op grond van art. 174 van het Strafwetboek schorsing van het geding, ten einde een onderzoek in te stellen naar de verklaringen vau den hoofdgetuige. Het O. M. achtte het motief voor dit verzoek niet aanwezig, waarmede de recht bank zich vereenigde. Ret vervolg van deze zitting en het requisitoir ■deelew wij in ons volgend nummer mede.) Een zeer talrijk publiek was Donder dag in de gehoorzaal van de arrondisse- meuts-reclitbank te 's-Hage om getuige te zijn van de behandeling van het jl. Maan dag geschorste strafgeding tegen J. A. Cohen, corrector ter drukkerij //Excelsior", in de Westerbaenstraat daar ter stede aangeklaagd van opzettelijke beleedigiug van Z. M. den Koning. Hij zou nl., toen Z. M. de Koning den 16en September jl. met HD. gezin te 's-Hage terugkeerde en vele inwoners zich o. a. aan den Stations weg bevonden om de koninklijke familie te zien aankomen, zich ongepaste uitroe pen hebben veroorloofd, die in het ko ninklijk rijtuig konden worden gehoord, en welke o. a. tengevolge haddon, dat het volk het Cohen zoo lastig maakte, dat deze de wijk moest nemen in een steegje in de Wagenstraat en, toen men hem ook daar niet met rust liet, genoodzaakt was de bescherming der politie in te roepen. De beklaagde, die zelf zijne verdediging voordroeg, ontkende gedeeltelijk de juist heid der hem in den mond gelegde woor den en in elk geval de bedoeling om den Koning te beloedigen. De ambtenaar van het Openbaar Ministerie achtte echter de beleedigiug bewezen en eischte tegen den beklaagde 1 jaar gevangenisstraf. Uitspraak Donderdag e. k. Voor de rechtbank te Botterdam stond Donderdag terecht A. N., 54 jaar, zeeman, wonende aldaar, beklaagd van in den nacht van 29 op 80 Sept. jl. daar in twist eene met 6 kogels geladen revolver, die hij met opgeheven hand op J. v. D. en A. de M. hield gericht, op eenen afstand waarbij een treffen doodelijk kon zijn, op hen te hebben afgeschoten, met het opzet of althans in de verwachting lien beiden of eeu hun ner aldus van het leven te berooven, welk laatste alleen werd voorkomen doordat hij bij het eerste schot geen hunner raakte, en het wapen hem daarna met geweld werd ontuomen. Bij het verhoor van bekl. ontkende deze het opzet te hebben gehad bovenbedoelde personen te dooden. Hij, zoowel als de beide genoemde personen, waren beschonken A. de M. echter het minst. De omstandigheden, waaronder het feit gepleegd, waren de volgendeBekl. woont te Botterdam in de Nieuwstraat in eene tapperij. Toen nu het sluitingsuur naderde, verzocht hij de beide personen die zich in de herberg bevonden, zich te verwijderen, en nadat het inmiddels over twaalven was geworden, verliet A. de M. goedschiks de tapperij, maar zeide J. v. D.//als je ons er uit wil hebben, moet je er ons maar uitd...." Alsnu ontstond eene worsteling, waarbij beide personen den bekl. duchtig sloegen en hem de deur wilden uittrekken. Toen had hij de revolver genomen, en onder de worsteling was een schot afge gaan. Uit het getuigenverhoor bleek, dat het schot was gegaan in de richting waar zich J. v. D. bevond. Het O. M. liet dan ook het ten laste gelegde vallen met opzicht tot A. do M. doch vorderde overigens bekl's. schuldigverklaring aan poging tot doodslag en veroordeeling tot twee jaar gevangenisstraf. De verdediger concludeerde tot vrijspraak van bekl., daar volstrekt niet was bewezen het voornemen van bekl. om te dooden. Hiertoe kon ook niet gerekend worden de omstandigheid dat hij in het bezit was van eene geladen revolver, daar die in dien toestand te zijnen huize lag sedert de jongste woelingen daar ter stede. Do rechtbank bepaalde de uitspraak op Zaterdag a. s. over 8 dagen. Het gerechtshof te Arnhem heeft de dienstbode uit Nijmegen, die als giftmeng- ster terechtstond, veroordeeld tot vijfjaren gevangenisstraf. INGEZONDEN. {Voor den inhoud dezer rubriek stelt'de Redactie zich niet aansprakelijk.) De aanstaande verkiezing voor den Cresncenteraad. In de zich noemende //Vrijzinnige Kies- vereeniging" is de heer Ga lland at Huet, aftredend lid van den Gemeenteraad, ander maal candidaat gesteld. Ik meende wel te doen deze candidatuur mede aan te be velen; eene groote meerderheid van stem men werden op hem uitgebracht. Het gevolg daarvan was dat eenige andere leden dezer Vereeniging na de stemming hun ontslag namen als leden, zij gaven daardoor te kennen «willen «de leden niet naar onze pij pen «dansen, dan gaan wij heen". Welnu, laten zij gaan; zij zijn volkomen in hun recht, evengoed als de andereu, die meenen dat eeu man, die op bestaande misbruiken wijst, zijne plaats in den Ge meenteraad moet behouden. Dat die misbruiken bestaan, dat voelt ieder, ofschoon niemand ze ziet, weinigen ze kunnen bewijzen, en die ze kunnen be wijzen eenvoudig zwijgen. Moet daarom de man die op de mis bruiken heeft gewezen, eenvoudig in den ban worden gedaan en doodgezwegen? Doodzwijgen intusschen bewijst niets, evenmin als boycotten, misschien alleen persoonlijken haat; bij verschil in zaken van algemeen belang bewijst deze alleen onverstand. De heer Huet heeft gewezen op het Nilsonisme in onze goede stad, hij heeft den aanval ondoordacht gewaagd zonder van voldoende wapenen te zijn voorzien, de opstooters die met hem den strijd aan bonden trokken zich achter de schermen terug, toen zij zagen dat hij den on ge lijken strijd zou moeten verliezen, dat is een da capo der geschiedenis Salvador v. d. Breggen. De burgers van Haarlem zullen nu uit spraak moeten doen. Laat die uitspraak zijn in het belang der stad Haarlem, en mogen de burgers zich opgewekt gevoelen om andermaal hun vertrouwen te geven aan den heer Gallaudat Huet, den man die zich waagde in den ongelijken strijdvoor anderen het «se soumettre ou se dé- mettre". De herbenoeming van den heer Gallandat Huet is ons belang, Burgers van Haarlem, er moet een einde komen aan eene heer schappij van enkelen, door sommigen ge steund, die slechts weinigen voordeelig is, ons allen prettig wil maken met cijfers, doch veeltijds eindigt met eeu schadepost dien wij mogen dekken. Laten wij tonnen dat eerlijkheid en goede trouw, al gingen zij wat hard van stal, onze ondersteuning waardig zijn en kiezen wij allen Mr. B. H. J. GALLANDAT HUET. Laten wij daarna de te veel besproken kwestie niet weder ophalen; zij is niet op te helderen. J. J. van Brederode. Haarlem, Nov. 1887. POSTERIJEN EN TELEGRAPH!!. Het «Leidsehe Dbl." schrijft: Zooals reeds meermalen is vermeld, bedroeg het porto voor drukwerken naar Nederlandsch- Indië in België 5 centimes per 50 gram, tegen 5 cents hiér te lande. Het gevolg hiervan was dat ieder Nederlander, die veel drukwerk naar Iudië te verzenden heeft, (lat in België ter post deed, omdat het verschil ruim 100 pCt. bedroeg. Sedert 1 dezer is daarin verandering gebracht; de Belgische Begeering heeft het port verdubbeldlastertongen beweren op aandrang der Nederlandsclie Begeering. Het voordeelig versch.il is dus opgeheven eu onze broeders in Nederl.-Iudië mogen weder het verhoogde port voor hunne couranten eu tijdschriften uit L'atria beta len. Met eenige wat den Nederlandschen boekhandel nu te doen staat is, den weg over Duitschland te nemen. De weg over Antwerpen had veel voor: eerstens omdat deze de rechtstreeksche weg was naar Brindisi of Marseille, zoodat nu een omweg moet worden gemaakt, en ten tweede omdat het port in Duitschland 5 plènningen (circa 3 cents) per 50 gram drukwerk bedraagt. BUITENLAND. Engeland, De ochtendbladen, met uitzondering der Daily News laten zich gunstig uit over de rede voering, door lord Salisbury aan den lord-mayors-maaltijd gehouden. De Times is van oordeel, dat lord Salisbury Engeland's verhouding tot de verbonden rijken van het vaste land geteekend heeft met een dui delijkheid, welke niets te wenschen laat. Engeland is het volkomen eens met het doel, dat dit verbond beoogt. Engelands geheele invloed zal worden aangewend ten gunste van die volken, welke vrijheid, eer bied voor de wet en den vrede wil len handhaven. De Standard gelooft, dat de wijze, waarop lord Salisbury van de mi nisters Kalnoky en Crispi sprak, aan Europa de verzekering geeft, dat het drievoudig verbond ten minste op Engeland's zedelijken steun kan rekenen. Al de Londensche ochtend bladen, behalve de Daily News laten zich met instemming uit over het door Lord Salisbury gespro kene. De Times zegt dat Salisbury de houding van Eugeland ten op zichte van het vredeverbond der midden-Europeesche mogendheden heeft gekenschetst met eene dui delijkheid, welke niets te wenschen overlaat. Met het streven van dit verbond sympathiseert Engeland volkomen, eu het wil zijnen gan- schen invloed ten gunste aanwenden van die natiën, die vrijheid, recht en vrede zoeken te handhaven. Naar de Standard gelooft, kan de wijze, waarop Salisbury over Kalnoky en Crispi sprak, aan Europa de zeker heid geven, dat het drievoudig sta- tenvtrbond ten minste den zedelijken steun van de Britsche regeering geniet. Aau het banket in de Guild- Hall zaten de Belgische gasten met den heer Buis, burgemeester van Brussel, aan de spits aan een af zonderlijke tafel, en werd de toost van den heer Polydore deKeyser, die zich gelukkig achtte den burge meester van Dendermonde, zijn ge boorteplaats, aau tafel te zien, op de gemeentelijke instellingen van het vastelaud en de Belgische bur gemeesters, door den heer Charles Buis beantwoord. Koning Leopold had den nieuwen Lord-Mayor het volgend telegram gezonden «Ter gelegenheid van uwe instal latie als Lord-Mayor van Londen, wensch ik u de verzekering te ge ven van mijne beste wenschen voor den voorspoed der groote en edele stad, waarvan gij de eerste magis traat zijt.» De bij Tralee doodgeschoten 75-jarige pachter Quirke beheerde zijn hoeve voor zijn schoonzoon, die naar Amerika was gegaan. Twee «Maanlichtere» eischten, dat Quirke zou zweren geen pacht te oetalen, en toen hij aarzelde, schoten zij twee maal op hem, waarna zij vluchtten. Quirke stierf kort daarna. Duitschland. Uit Berlijn wordt van 10 Nov. gemeld: Volgens parti culiere telegrammen uit San Remo is de terugkeer van den Kroonprins naar Berlijn waarschijnlijk. Heden (Donderdag) zullen de geneesheeren weer een consult houden. De Standard verneemt uit San Remo, dat volgens den uitslag van het Donderdag gehouden consult der geneesheeren de toestand van de keel des kroonprinsen niet ernstig is. De nieuwe verschijnselen zijn niet verontrustend en de behande ling van dr. Mackenzie zal op de zelfde wijze worden voortgezet. Aan alle te Berlijn woonach tige Russen is door politieagenten bezorgd eene lijst van vragen, in rubrieken verdeeld, omtrent plaats en tijd van geboorte, familie, mid delen van bestaan, enz., welke lijst behoorlijk ingevuld moet worden ingezonden bij het Russische con sulaat. Frankrijk. De «XlXe Siècle" deelde Donderdag den volgenden brief mede «Daar de beer Wilson hardnekkig wei gert een mijner uitdagingen te beant woorden, zult gij mij veroorloven de puntjes nog eens op de i's te zetten. Het is goed dat er licht kome: «De wissel van 10,000 francs, waar over mijn vorige mededeelingen handelden, hebben betrekking op twee gebeurtenissen, waarmede de Kamer zich bezig hield en waarover ook de bladen zich hebben uit gelaten. De wissel was slechts een geringe afdoening van een deel der som (pot de vin), welke Wilson eischte van den baron de Seillières ten einde van den toenmali- gen minister van Oorlog, generaal Thi- baudin, de hernieuwing te verkrijgen der leverancie voor de bedden der soldateu. De wissel was geteekend baron Baymond Sellières. (Deze brief betreft twee vorige mededeelingen in hetzelfde blad, waarin dc heer Wilson een voudig werd herinnerd aan de geschiedenis van «zekeren wissel" in 1884, maar overigens geen namen genoemd.) Voorts beweert de «XlXe Siècle" dat de heer Wilson met behulp van mede plichtigen, stukken betreffende hetproces- Caffarel beeft verduisterd. Het is noodig dat deze medeplichtigen worden ontdekt. Indien bet Bouvier niet is, die deze verduistering gelastte of bekrachtigde, dan moet bet geschied zijn door den prefect Graynon of den procureur-generaal van bet bof van appèl. In alle gevallen is de verantwoordelijk heid van den miuister-president er bij betrokken. Volgens betzelfde blad beeft de minis ter-president Woensdagavond den prefect van politie Graynon, den procureur-gene raal Bouchez eu den procureur der repu bliek Bernard bij zich ontboden. Ook be gaven zich de meeste ministers naar den beer Bouvier. Vervolgens begat de heer Bouvier zich uaar president Grévy. Bij bet ter perse gaan van bet blad bad de president nog geen me ledeeliug van de voorzitters der Kamers ontvangen. filet proces Caffarel. III. Uit 't verboor der getuigen in het «zaakje" met den uitvinder der gezond- beidsketels voort 't leger bleek, dat een bepaalde verbintenis was geteekend, waarbij bij 50.000 fr. beloofde, indien bij zijn leverantie kreeg. Zekere Dufour was als agent in deze opgetreden, bij mme. Li mousin, die hem van baar booge relaties had gesproken, vooral ook met den beer Wilson. Bij 't hooren van dezen naam ging er onder bet publiek eeu bevredi gende kreetab, ahop. Mme. Limousin en Lorenz hadden vooraf 10.000 fr. gevraagd dit werd ge weigerd en overeengekomen, dat bij wel slagen 50,000 fr. zou worden uitgekeerd. Met generaal Caffarel was nooit over geld gesproken. Mme. Limousin beloofde steeds, (lat de publieke aanbesteding der ketels zou wordeu uitgesteld, maar Caffarel bad daarentegen tweemaal verzekerd dat uit stel niet mogelijk was en meu daarop dus niet rekenen mocht. Advocaat Demange vroeg wat generaal Caffarel bad geant woord bij de bespreking over een ouder- bandscbe gunning. De generaal bad die onmogelijk genoemdbij sprak volgens de getnigeu, geheel in tegenoverge- stelden zin als mme. Limousin; de getui gen zagen den generaal ook zelden en nooit langer dan tien minuten. Mme. Limousin betrok den generaal Eerron en den intendant Baison iu 't ge val; bet publiek begroette die namen ook met een veelzeggendab, ahMaar de advocaat-generaal merkte op, dat in deze zaak al de namen der hoofdambtenaren van bet departement van Oorlog door mme. Limousin zijn gebezigd; geen won der dus, dat ook do minister er bij te pas wordt gebracht! Caffarel ontkende iets van een contract te hebben geweten maar mme. Limousin stond driftig op en voegde hem toe«Par don, generaal, ik zelf heb 't u met 15.000 fr. waarde overhandigd." De geueraal protes teerde verontwaardigd«Dat is een leugen, een infame", riep bij. Het is even onwaar als bet verbaal van de 50.000 fr. die gij mij zoudt hebben gegeven om ze ouder mijn collega's aan bet ministerie te ver- deelen. Ik kom met diepe verontwaardi ging daartegen opwij zijn aan 't minis terie geen omkoopbare lieden." De adv.-gen.: «Waarom hield gij u met deze zaken op?" Caffarel: «Dat heb ik u gezegdom mijn schuldbeken tenissen verzilverd te krijgen." De voorzitter der rechtbank beeft Donderdag bij de voortzetting van bet proces tegen Caffarel c. s. de juistheid van bet feit der verduistering van brieven uit bet dossier erkend. De officier van Justitie wierp alle verantwoordelijkheid te dezer zake van zich af. Er heersekte eene groote agitatie ter terechtzitting. De interpellatie-Maillard over de optreding der politie bij de be grafenis vau den ex-communist Por tier, is in de Kamer van afgevaar digden tot Zaterdag uitgesteld. 11 Nov. 3«87. Staatsleningen. EÜRÖPA. Wedcrlund. Cert. N. W. Schuld. 2'/. dito dito dito 3 dito dito dito 3 7: dito Obligatiën 37: Oblig. Amort. Synd. 37: Frankrijk. Orig. Inschrijving 3 Blongar(jc. Obl. Leening 1867 5 dito in Papicrreute 5 Goudleening 5 dito 1881 4 Italië. Inschrijving 1861/81 5 do. Ct. A dm. Lamais 5 do. do. Noltonïus 5 do. Pausel. Leening 5 Oostenrijk Oblig. in Pap. 1878 47a dito dito 5 dito dito Zilver 5 dito dito dito 5 dito Goud 4 Polen. Obl. Schatk. 1844 4 Portugal. Obl. BI. 1853/84 3 dito 1881 5 dito 1886 s Rusland. Ob Hope 1798/15 5 dito Ins. 6e S. 1855 5 Obl. 1862 5 dito 1864 5 dito 1866 5 dit» 1877 5 dito 1877 le. Oost. 5 dito dito 2e Serie 5 dito dito 3e dito 5 dito 3872 Gecons. 5 dito 1873 dito. 5 dito 1884 dito 5 dito 1860 2e Leen. 4,l/2 dito 1875 Gecons. 47a dito 1880 dito 4 Obl. Leening 1867/694 dito Goudl. 1888 6 Agtanjc. Obl. Perp. Schuld 4 dito buitl. 1876 2 dito binnenl. A mor. 4 dito dito Perpet. 4 Hnrklle. Gepriv. Obl. 5 dito Alg. Scli. 65 ger. dito 1863/65 ger. dito 1869 6 dito gereg AMERIKA. dtesico. Obl. 1851 3 dito 1864 3 Brazilië. Obl. Londen 1865 5 dito Leen. 1875 5 dito dito 1886 5 dito dito 1868 47a dito diio 1883 47. dito goud 1879 47a Genot, koers. 737. 377. 987, 98'7i, 99 997, 687. 907, 797, 93 897, 86 99 657, 65 657.» 66 897. »S«/„ 553/ 987, 95 1017. 837, 967 10117. lOO'/s 977. 507. 517.. 50»/, 92 9 37, 92 917, 887, 757. 827, 1027, 537. 607, 66 12 137, 377, 1«7. 100»/., 100 997. 997» 94'/, 977, Haarlem 27, 65 —70 dito oude Leen. 31/. 877°921/» dito 1887 3'/ó 963/4—97'A dito 4 99 101 Industriëele en Finan cieels ondernemingen. Genot, koers. 10P/, 1003/4 101 !/j 100 102 Va ioo3/4 102V4 10074 1017a 1007e 10374 10S7, 209 Nederland. Amst. Hy bank l'br. 47- dito dito dito 4 A ruh. Hyp.-B.Pbr 4>l/.2 dito dito 4 Geineente-üred Obl. 47a dito dito 4 's-Grav. Hyp. Pdbr. 47-» dito dito 4 HoIl.llyp.-B.Pdb. é1/. dito dito 4 Nat. Hyp.-B. Pdbr. 5 dito dito 4 Nederl. Bank. A and. ltott. Hyp.-B.Pndb.47a dito dito 4 Slmv. «Ned.« Aaud. dito dito Obl. 5 dito dito 47» dito dito 4 Utr. Hyp.-Bk. Pdbr. 47- dito dito 4 1Ö1 68 103 1007, 98 101 1007, Provinciale en Stede lijke leeningen. Ams+erd. Obl. 1861 87J 97 ltecep. 1886 87J 97 Ro ter Ob 1886 87,97 Z.-lIoll. Hyp. Pdbr. 47-101 Spnorwegleeningen. Kedcriand, Haarl.-Zandv. Aaud. 65 lloll. IJz. Spw. dito 143 dito Oblig. 1884 4 102 M. t. Ex. v. St.Sp.Ad. 116 dito Obl. 1879/81 4 101 dito dito 1883 4 101 dito dito 1870 5 dito dito 1873 5 1003/a N. Ceutr. Sp. Aand. 23 dito dito Oblig. dito gestemp. dito. 747s dito do. Uit. Schuld 163/4 Ncd. Ind. Sp.-Aand. 135 dito Oblig. 1879 3 907. dito dito 1869 47- N.ll.Sp-volgef.Aaad. 357a do. niet-volgef.Aand. dito dito dito 89 dito Leening 1886 87- 95s/a dito dito 1875/78 5 1023/4 Ned.-Westf. Aand. dito Obligatiën 47s 1027a Hongarije. Theiss-Sp. Aand. 5 1003/„ dito Obligatiën 5 82s/i« Italië. Vict. Em. Obligation 5 59 NVest-Sicil.Spw. do. 5 10174 Zuid.-Ital.Sprw. do. 8 605/g GostcnrlJk. Pr.-Ooat. Sp. Aaad. 90 Palen. Warsch.-Brb. Aand 4 46 l/t Wara.-Weenen. do. 807s dito dito Oblig. 5 1003/a Rusland. Gr. Sp.-M. Aand. 5 109 Hypotheek Oblig. 47- 96 dito dito 4 88 dito dito 8 66s/g Baltis. Spw. Aand. 3 o&l/6 Charkow Azovr dito 5 94 Iwaug-Dombr. Obl. 47» 81 Jelez-Griasi. dito. 5 90 Jel«z-Orel do. 5 9874 Kitrsk-Cliark dito 5 dito Azow dito 5 Mosk.-Jaroslow Obl. 5 Moskow-Kursk Obl. 6 Mosk.-Smolensk. do. 5 Orel-Vitebsk. Aand. 5 Losow.-Sewaat do. 5 Poti-Tillis Oblig. 5 Traiiscaucas do. 3 'L. W.Spw.-M. Aand. 5 T&nscrlka. Ceutr. Pacific. Aand. Chic. North. West. dito. le Ilyp. 7 dito Jowa Midi. do. 8 dito Mad. Extensdo.7 dito Meuomenee do. 7 dito N. W. Un. do. 7 dito Win. St. Pet. do. 7 dito South.-W. Obl. 7 Illinois Leas Cert 4 dito Ceutr. C. v. A. Kansas Pacific Obl. 6 Louis v. Nash v.C.v.A. dito Adjust, bouds. San Franc. Obl. 6 dito A Igcra. Hyp. do. 6 Miss. Kans. Tex Aand. do. U. Pac. S.Br.Obl.6 Miss. Pac. South. do. 6 St.P.M.&Mau.lelIdo.7 dito gcc. 2e Hyp. do. 6 South. Pacif. Spw.do 6 Union Pacific, dito. 6 Genot, koers. 9874 85 102 101 98 89 837, 98 596/8 5574 31 142 1303/4 1327, 132 1327, 133 1313/4 1203/4 953/4 118 1143/4 597. 100 11874 1117a I974 115 997/8 1117, 116 11074 114 Tramwegmaatsclmppijen. Haarl. Tram. Aand. N. Z,-H. Stmtr. A. dito Oblig. Premieleeningen. Stad Amst. f 1000.3 dito f 100.3 Amst. Kanaalm.C.v.A. Rotterdam 3 Gemeente-Crediet 3 Pal. v. Volksvl. 1867 dito 1869 f2.50 Hclglë. Stad Antw. 1874. 3 dito Brussel 1887rcc.27s Hongarjjc. Staatsleening 1870 Theiss. lieg. Pr. Obl. 4 Oostenrijk. Staatsleening 1854 4 dito. 1860 dito 1864 Crediet Anst. 1858 Stad Weeuen 1874 {Pruisen. Th. 100 1855 873 Rusland. Staatsleeuiug 1864 5 dito 1866 5 Zwitserland. Geneve 3 DIVERSEN. Ct.Ver.Am.Sp.lcSer. dito dito 1887/4 dito dito 2e do. dito dito 3e do. Vg.A.lIyp.Spw. Obl. Pror. Quebec, do. 5 Prolongatie 37° OpCt 107 1107a 102 105 103 134 8.05 «07, 90 *7t 105 10974 1367, 143 1047, 145 1437, 130 129 817, 103 108»/,

Haarlem's Dagblad | 1887 | | pagina 3