BUITENLAND. GEMENGD NIEUWS. BEURSBERICHTEN. en. Provinciale en Stede lijke leeningen. Traniwegmaatsclia Premieleeningen. dat de machinist in beschonken toe stand verkeerde. Dit bracht onder de .-passagiers een groot tumult te weeg, daar sommigen tóch wilden vertrekken, anderen huiverig waren om, met dezen machinist aan boord, de reis te doen. De commissaris van politie, juist op de plaats komende, belette aanstonds het vertrek, deed den beschonken machinist verwijde ren en wi6t er een ander voor in de plaats te krijgen, zoodat de boot, zij bet ook eenigszins later, kon vertrekken. Even te voren was de stoomboot in aanvaring geweest met een ander schip, tengevolge waar van de schippersvrouw, die op het dek stond, gevaar had geloopen in het water te vallen. Tegen den machinist is proces-verb. opgemaakt. Onder Oosthem, gemeente Wijm- britseradeel, is afgebrand de boeren- hehuizinge, bewoond door D. van der Meulen en H. C. Visser. Van het in de schuur aanwezige hooi en van de verdere goederen is slechts weinig gered. Er kwamen vier koeien en één varken bij den brand om. De oorzaak wordt toegeschreven aan hooibroeien.Behalve den inboedel van Visser was alles verzekerd. In de nabijheid van Groningen is een student getroffen door een schot, uit een geweer of revolver gelost. Ook een der paarden van den rijtuigverhuurder N., welke voor den wagen gespannen waren, waar mede eenige studenten een rijtoer maakten, is getroffen. De gewonde heeft zich naar een bekwaam chi rurgijn begeven, die de kogeltjes te voorschijn gebracht heeft. De oorzaak wordt gezocht in het kort en klein slaan van ruiten, huis raad enz. in een slecht bekend staand huis, waarna de buren zich niet veilig wacp-nde zijn begonnen te vuren. Tegen de studenten moet reeds proces-verbaal opgemaakt zijn. RECHTSZAKEN. Bij zijne conclusie in de zaak van de Holl. IJzeren Spoorwegmaatschappij tegen den Staat was de adv.-gen. te 's Hage, mr. Van Maanen, het eens met eischeresse dat, waar de Staat wel beweerde bereid te zijn volgens de artt. 53 en 58 der nienwe overeenkomst de opgave te fiat- teeren, maar partijen het niet eens konden worden omtrent het bedrag van den naas- tingsprijs, de rechter desgevraagd moest beslissen omtrent de vaststelling der reke ning. Aan wie recht in deze was, kon voorloopig in het midden blijven, maar zeker was het dat de eischeresse geene andere actie kon instellen; eene actie trou wens, welke met evenveel recht door den gedaagde had kunnen ingesteld zijnhier had de H. IJ. S. M. zulks gedaan als meest gereed e partij. De adv.-gen. achtte de actie derhalve zeer zeker ontvankelijk, maar concludeerde overigens tot ontzegging van den eiscli, omdat de II. IJ. S. M. ten onrechte als kostenden prijs aannam het gezamenlijk bedrag van kosten der nieuwe werken, alleen verminderd met de kosten van af braak. Voor het gerechtshof te Leeuwarden is een hooger beroep behandeld, ingesteld door den officier van justitie te Heeren veen, van een vonnis der rechtbank aldaar, waarbij Joh. ten W., oud 28 jaren, ar beider te Steen wijk, wegens opzettelijke beleediging, den Koning aangedaan, is ver oordeeld tot een dag gevangenisstraf. Bij gelegenheid der jaarmarkt te Steen- wijk waren in den nacht van 23 op 24 Aug. 11. twee rijksveldwachters op surveil lance, toen op straat bekl. opzettelijk uit riep: //Willem III is een zakjesplakker. Wij zijn socialisteu, weg met Willem III», en toeu de eene rijksveldwachter hem waarschuwde, die woorden niet meer te bezigen, voegde hij dien beambte toe„a\s je Willem III van kant maakt, krijg je van mij een cadeau». De adv.-gen., mr. B. W. N. Servatius, heeft vernietiging van het vonnis gevor derd, maar alleen voor zoover betreft de opgelegde straf, en veroordeeling van den -bekl. tot 8 maanden gevangenisstraf. Ui^praak 17 November. WEEZEN EN ARMENZORG. De commissie van beheer der Prins Hendrik-stichting te Egmond aan Zee, dankbaar voor hetgeeu der stichting al weder ten deele kwam, herhaalt haar be roep op de menschlievenheid der laudge- nooten, daar liet ingekomen bedrag nog lang niet toereikend is om in de behoeften te voorzien. Uit Yledder wordt gemeld: De heer W. Sepp, fabrikant te Frede- riksoord, heeft aan de armen in deze ge meente 15.000 KG. steenkolengruis ten geschenke aangeboden. KEmsyws, Ned. Ilerv. Kerk. Beroepente Nijmegen ds. A. Gezelle Meerburg, pred. to Baarn. Aangenomenhet beroep naar Rottevalle (bij Drachten) door ds. J Mouthaan, te Egmond aan Zee; naar Krim (cl. Holten) door den heer J. G. Spoelstra, te Kampen. Bedankt: voor het beroep naar Hasselt door ds. P. Hopman, te Ouderkerk aan den IJselnaar Eerwerd (el. Dokkum) door den heer J. Z. Seliuurmans Stek hoven, cand. te Groningennaar Ooster zee c. a. (toez.) door ds. J. J. H. Bange, te Ureterp, die het beroep naar Wester broek heeft aangenomen. Duitschland. Uit Bsrlijn wordt van 12 November gemeld Volgens berichten uit San Remo valt er helaas niet meer aan te twijfelen dat de ziekte van den kroonprins van kankerachtigen aard is. Over de verdere behandeling zal het eerst mogelijk zijn te berichten, nadat de op keizerlijk bsvel naar Remo gezonden dr. Moritz Schmidt mondeling verslag zal hebben uit gebracht. Uit Berlijn wordt dd. 13 No vember gemeld Er zijn geene nieuwe officieele berichten openbaar gemaakt. Volgens particuliere be richten uit San Remo aan de Na tional Zeitungzijn de alge meen e toestand, de eetlust, de slaap en de krachten van den kroonprins voor treffelijk en bestaat er voor bet oogen- blik hoegenaamd geen levensgevaar. De ziekte kan jaren duren. Dr. Mac kenzie is vertrokken en komt over 14 dagen terug, indieu althans in- tusschen geen andere besluiten wor den genomen. De Norddeutsche Allg. Zeit. meldt, dat de rijkskauselier op bevel des Keizers in het begin dezer week naar Berlijn komt. De beken I :j vaardigde Hasenclever is Zaterdag plotseling waanzinnig geworden. Hij kwam 's middags met zijne vrouw te Berlijn. In het hotel afgestapt, praatte hij verwarde taal en ver langde bij prof. Virchow gebracht te worden, die hem verklaren moest, dat zijne vrouw waanzinnig was, maar hij zelf gezond. Ondubbelzin nige aanduidingen, alsmede zijn gebeele voorkomen bewezen, dat hij eensklaps in zijne geestvermogens gekrenkt was geworden. Partijgenooten, die er bij geroe pen werden, brachten hem naar een krankzinnigengesticht. In de Duitsche geleerde we reld is een groote strijd ontstaan over het nut van eene uitwendige operatie bij kanker in het strotten hoofd. De beroemde Munchener professoren Oertel en Nussbaum ver klaren zich daartegeu, omdat daarbij te groot plotseling gevaar is, zonder blijvend nut. Prof. Schnitzler daaren tegen verklaart zich bepaald daar voor. In de geheele Duitsche eu Oosteurij,k8che pers wemelt het daar over van de heftigste polemiek. Frankrijk. De heer Albareda, die als Spaansch gezant vervangen wordt door den heer Leon y Ca stillo, in wiens plaats als minister van Binnenlandsche Zaken hij komt, heeft den president der Republiek zijne brieven van terugroeping over handigd. In eene openbare vergadering te Parijs, waaraan een paar duizend personen deelnamen; behoorende tot de verschillende schakeeringen der revolutionaire partij, is besloten een barricaden-comité te vormen, indien Jules Eerry, bij het aftreden van den heer Grévy, tot president der Republiek mocht worden benoemd. Er is een poging tot moord gedaan op Ed. Portalis, directeur van de XlXe Siècle, het blad dat zich zoozeer onderscheiden heeft in de campagne tegen Wilson. Toen hij 's avonds tegen 10 uren zijn wo ning verliet bracht een man hem met een scherp werktuig een stoot toe in den nek. Portalis viel neer, maar riep hulp. De dader werd ge arresteerd het was een man, die verklaarde dat hij Wilson bad wil len wreken. De wonden van Por talis zijn niet ernstig;hij had sedert drie dagen brieven ontvangen, waar in hij met den dood werd bedreigd, zoo hij de aanvallen op Wilson voort zette, en uit zijn woning waren be langrijke documenten gestolen. BSct proces Caffarel IV. Getuige Michel, de uitvinder van de ketels, legde een copie over van het con tract; hij verklaarde dat hij 20.000 fr. aan Mad. Limousin zou betalen bij uitstel van de aanbesteding en 10,000 fr. bij de gunning van 200.000 ketels, met opklim ming tot 50.000 fr. Van generaal Caffarel was geen sprake bij de geldkwestie, alleen van Mad. Limousin; de generaal zei nooit anders dan dat bij de aandacht op de uit vinding zou vestigen en bij wist zelfs dat 't leger er mee gediend was. Toen, na de gewone pauze, te 3,40 uur, bet getuigenverhoor werd vervolgd, zonder nieuwe feiten aan 5t licht te brengen, ant woordde Mad. Limousin op de vraag vau den President, of zij iets bad aan te mer ken //Niets, mijnheer de President. U vraagt mij steeds betzelfde eu ik heb her haaldelijk geantwoord; liet is onnoodig weer in herhalingen te tredeu. Ik refereer mij overigens aau de verklaringen die mijn verdediger zal geven.» Een paar hoofdambtenaren verklaarden vervolgeus ook iu de zaak-Michel te zijn gehaald. Mad. Limousin had een hunner een onderhoud gevraagd en Caffarel had Michel aanbevolen en getracht de laagste inschrijvingssom voor de gewone ketels te weten te komen. Ook op andere wijze had de generaal gevischt om de laagste prijzen der door anderen aangeboden ke tels te vernemen. Daarna volgden eenige getuigen in de zaak Andliiu-Ratazzi. Een had 20.000 fr. wissels van Audlau te gelde gemaakt, waarvan 7000 fr. werd betaaldeen ander had een decoratie voor een vriend ge vraagd, (zekeren heer Blanc) en deze had 10.000 fr.. aan Andlau gegevenvoor zijn armen. Toeu hij, het bedrog ontdekt hebbende, opspeelde, kreeg hij 5000 fr. terug. De heer Soudée, die voor Blanc om do orde had gevraagd, ontkende Mad. Ratazzi bij Mad. de Saint Sauveer te heb ben ontmoet. Mad. Ratazzi werd na dit verhoor on gesteld eu vroeg zich te mogen verwijderen. De zitting werd toen tot 5.20 uur ver daagd. Bij de verdere verhooren verklaarde barones De Saint-Sauveur dat Mad. Ratazzi Soudée vvèl bij haar had ontmoet. Daarop deed Mad. Ratazzi een lang verhaal (waarbij Soudée haar telkens op onjuistheden wees die zij met een bedreiging van verder te zwijgen beantwoorde) hierop nederkomeude dat zij Blanc voor het eerst aan de deur bij generaal Andlau heeft ontmoet en dat Soudée toeu van een beloouing van 10.000 fr. heeft gesproken. Over de plaats waar Soudée mad. Ra tazzi 't eerst zag, bleef groot versehil heerschen. Mad. De Saint-Sauveur hield vol dat het ten harent was. Maar haar advocaat beweerde in elk geval, dat zijn cliënte buiten de gansc.be kwestie der de coratie van Blanc stond. Blanc zelf gaf een verhaal van een som van 20.000 fr„ die hij op aansporing van Soudée iu 1886 aan Andlau had geleend, waarvoor hij den generaal later vervolgen moest eu waarvan hij 5000 fr. terugkreeg. Van een som, door hem voor een decoratie gegeven, wist hij niets eu hij verklaarde nooit met mad. Ritazzi in relatie te zijn geweest! Toch wist zij precies hoe 't kantoor van Blanc cr uitzag. Nog een paar andere getuigen hadden 10.000 fr. voor decoraties aan Andlau betaald, door bemiddeling eener dame, die zich //graviu Lamothe» noemde. Mad. Ratazzi ontkendde iets er van te weten. Tegen 7 uur werd de zitting opgeheven. Reuter seint van heden uit Parijs: Generaal Bouiacger is aan het station Charenton uit den trein gestapt eu begaf zich per rijtuig naar het Louvre, zonder dat daarbij iets bizonders voorviel. De prefect Gragnon leidde zelf de maatregelen, die tot handhaving der orde waren genomen. Spailje. De heer Albareda, ge zant te Parijs, is benoemd tot mi nister van Binnenlandsche Zaken, en Castillo tot gezant te Parijs. Men meldt uit Cuba, dat er ze kere gisting heerscht te Cagohusco en op eenige andere punten van het eiland. Rusland. De Times meldt, dat volgens besluit van den goeverneur van den Kaukasus, alle Joden, ten getale van zesduizend, uit Tiflis gezet zullen wordeu. Natal. Reuter seint van heden uit Durban: De kafferkoniüg Dini- zulu, vergezeld door een paar hon derd zijner volgelingen, heeft zich gisteren te Ekowe aan den goever neur van Natal, Havelock, onder worpen. Noord Amerika. (V. S.) De ter dood veroordeelde anarchisten te Chicago hebben Vrijdag, zooals wij reed3 mededeel den, hunnen zwanenzang gezongen. Het viertal Engel, Parson3, Spies en Fischer heeft de doodstraf door middel van den strop ondergaan. De politie was in grooten getale op de heen eu dreef alle samenscholingen uiteen; zij nam Parson's echtgeuoote, eene negerin, gevangen, die de menigte wilde toespreken. Geene ongeregeldheden hadden plaats. De veroordeelden brachten hunne laatsten nacht door in onderling gesprek, met het opzeggen en zingen van revolutionaire lie deren. De geestelijken, die hun de ver troostingen van den godsdienst kwamen aanbieden, weigerden zij aan te hooren. Toen Spiess den kapelaan gezegd had dat hij geen geestelijke hulp van noode had, antwoordde deze dat hij den geheeleu nac>J voor de veroordeelden zou bidden, waai Spiess hernam: ffbid liever voor uze; gij hebt het meer noodig dan ik.» Al de veroordeelden begaven zich omstreeks het middaguur met vasten tred naar het scha vot, waarbij Engel en Fischer nog met elkandergekscheerden.Gedurendede weinige minuten dat de scherprechters de laatste toebereidselen maakten, spraken de veroor deelden de menigte toe. Spiess zeideo. a.: i,ona stilzwijgen is machtiger dan ons spreken,» waarop Engel uitriep; //Lang leve de anarchie!» Fischer zeide: //Dit is het zaligste oogenblik mijns levens.» Par sons begon juist te spreken toen het val luik zich opende. Hij stierf dadelijk, de anderen eerst na korteren of langeren doodstrijd. Die van Spies was gruwelijk, daar hij dertien minuten met den dood worstelde. Zaterdagavond trokken eenige honderden anarchisten, meest vreemdelingen, door de straten van New-Vork, met doodkisten en omfloerste revolutie-vlaggen of andere teekenen van rouw, en begeleid door treur muziek. Vele hunner waren van revolvers en andere wapenen voorzien. De politie stond overal gereed om wanordelijkheden te onderdrukken, doch deze bleven achter wege. Alle vergaderingen van anarchisten werden te New-York door de politie ver boden. RECLAMES 50 cents per regel. We meest verspreide kwalen zijn de hoest en de moeilijke ver tering. De gemakkelijkste manier om ileze kwalen te genezen bestaat in het gebruiken der mineraal pastillen van $oden die zoo wel bekend zijn en te krijgen in alle apo tbeken a 60 cents de doos. Men schrijft on9, over hunne uitwerking, uit Würzburg den vol genden brie': "De mineraal pastillen "Van Soden die gij ons aanbevolen hebt, //bewijzen deze daad; niet alleen verzachten zij «de pijnen van het strottenhoofd en genezen zij when, maar zij brengen eene nuttige werking op "de vertering voort en geven zoo hetalgemecne //welzijn. Fritz Schwemmer, tooueelspeler. Reuter seint van heden uit Brussel: Een hevige brand vernielde in den afgeloopen nacht de geheele bovenverdieping van het ministerie vau Landbouw. Tegen vier uur was men den brand meester. De schade is aanzienlijk, maar persoonlijke un- lukken kwamen niet voor. Een der oudste bewoners van Hertford (Engeland) de architect en landmeter Wilds, vond Zaterdag op treurige wijze den dood. Bij het ontsteken van het licht in zijn slaap kamer, vatte het nachthemd van den grijsaard, die den volgenden dag zijn 86en verjaardag zou hebben gevierd, vlam, en hij werd zóó ern stig gewond, dat hij spoedig daarna stierf. De professioneele bokser J. L. Sullivan, Zaterdag jl. uit Boston te Liverpool aangekomen, vertrokMaan- van daar naar Londen. De trein moest daar te half vier aankomen, doch was een kwartier te laatj Lang vóór zijn aaukomst had een groote menigte asportliefhebbers» zich. iu het Euston-station verzameld en toen de trein binuenstoomde, waren er minstens 8000 personen, waar onder vele collega's van Sullivan. Zoodra de trein stilhield was het een gedrang van belang bij het rij tuig, waarin de groote man gezeten was. Zoovele personen als er konden komen, klommen op het dak, ande ren klommen op omnibussen en an dere rijtuigen, afsluitingen werden omvergedrongen of gebrokeu en de opgewondenheid was buitengewoon. Toen Sullivan uit den trein kwam, werd hem door een zijner bewon deraars een bloemruiker aangeboden en werd hij herhaaldelijk en luide toegejuicht. Hij steeg in een rijtuig dat voor hem gereed stond, en begaf zich naar het kantoor van het blad ilie Sportsmanwaar wederom eene ontzaglijke menigte bijeenkwam, die hem onophoudelijk toejuichte. Dat is de ontvangst, welke men in Londen een man bereidt, die zich op niets anders dan sterke en geoefende spieren kan beroemen! Dr. Moritz Schmidi, de Frank- forter specialiteit, die met prins Wil helm naar San Remo reisde, ontving van den prins uit Potsdam het te legrafisch verzoek hem aan het sta tion te Frankfort te komen zien. Daar vroeg de prins hem onmid dellijk mee te gaan. Dr. Schmidt was volstrekt niet voorbereid; hij 14 Nov. 1887. EPQPA. ^ederiarad. tiert. N. YV. Schuld. 21/. dito dito dito dito dito dito S1/.. dito Ohligatiën S'/n Oblig. Aióort. Svnd. 8!/i Frankrijk, Orig. Inschrijving 3 Ïl9>sigar||e. Obl. Leening 1867 5 dito in Papierrente 5 Goudleening 5 dito 1881 4 SUaB3c. Inschrijving 1861/81 5 do. Ot. A dm. Lamais 5 do. do. Noltenius 5 do. Pausel. Lcening 5 Oostenrijk Oblig. iu Pap. 1878 41/. dito dito 5 dito dito Zilver 5 dito dito dito 5 dito Goud 4 Polen. Obl. Schatk. 1844 4 Portugal Obl. BI. 1853/84 3 dito 1881 5 dito 1886 5 Rusland. Ob Hope 1798/15 5 dito Ins. 6e S. 1855 5 Obl. 1862 5 dito 1864 5 dito 1866 5 dito 1877 5 dito 1877 le. Oost. 5 dito dito 2e Serie 5 dito- dito 3e dito 5 dito 1872 Gecons, 5 dito 1873 dito. 5 dito 1884 dito 5 dito 1860 2e Leen. 41/.. dito 1875 Gecons. 4ys dito 1880 dito 4 Obl.Leeningl867/694 dito Goudl. 1883 6 Spanje. Obl. Perp. Schuld 4 dito buitl. 1876 2 dito binnenl. Amor. 4 dito dito Perpet. 4 TurkJJe. Gepriv. Obl. 5 dito Alg. Scb. 65 ger. dito 1863/65 ger. dit* 1869 6 dito gereg Genot, koers. 7374 87% 985/s 98»/, 10074 68% 88 79 91% 897, 643/4 647,6 6574 657- 88 7s 827,6 55% 957, 95 10174 lexico. Obl. 1851 dito 1864 Brazilië. Obl. Londen 1865 dito Leen. 1875 dito dito 1886 dito dito 1863 dito diio 1888 dito goud 1879 ciësle ondernemingen, Haarlem. 27. 65 —70 dito oude Leen. 37» 8772927" dito 1887 37, 9674—977, Kursk-Ol.ark dito 5 dito 4 99 101 dito Azow dito 5 I 1 I Mosk.-Jaroslow Obl. 5 lfluUStrS66l6 en lilUM" Moskow-Kurak Obl. 6 Mosk.-Smolensk. do. 5 Orel-Vitebsk. Aand. 5 p.nnt Losow.-Sewaat do. 5 tT »w%- 5 iranscaucas uo. 3 Z. W.Spw.-M. Aand. 5 Amerika. Ceutr. Pacific. Aand. Chic. North. YY'est. dito. le 1-Iyp. 7 dito Jowa Midi. do. 8 dito Mad. Extensdo.7 dito Menonienee do. 7 dito N. W. IJn. do. 7 dito Win. St. Pet. do. 7 dito South.-YV. Obl. 7 Illinois Leas Cert 4 dito Centr. C. v. A. Kansas Pacific Obl. 6 Louis v. Nash v.C.v.A. dito Adjust, bouds. San Franc. Obl. 6 dito Algem. Hyp. do. 6 Miss. Kans. Tex Aand. do. U. Pac. S. Br. Obl. 6 Miss. Pao. South. do. 6 St.P.M.&Man.lelIdo.? dito gee. 2e Hyp. do. 6 South.Pacif.Spw.do 6 Union Pucilic. dito. 6 Nederland. Amst. Hy bank Pbr. 41/. dito dito dito 4 Amh. Hyp.-B.Pbr 47, dito dito Gemeeiitc-Cred Obl. 41/s dito dito 4 's-Grav. Hyp. Pdbr. 41/., dito dito 4 Holl.lIyp.-B.Pdb. 4% dito dito 4 Nat. Hyp.-B. Pdbr. 5 dito dito 47s Nederl. Bank. Aand. Rott. Hyp.-B.Pndb. 47a dito dito 4 Slmv. //Ned.// Aand. dito dito Obl. 5 dito dito 41/, dito dito 4 Utr. Hyp.-Bk. Pdbr. 41/. dito dito 4 Z.-H0IL Hyp. Pdbr. 47, 101=/, 100»/, 101'/, 100 102'/, '00s/. 102'/, 100'/, 101'/, 100 103'/, 103 210'/, 102s/, 101 68 103 100 98 101s/8 100'/, 101 99s/, 99 96'/, 50'/, 49'/, 91'/, 92'/,. 90'/, 90'/, 86'/, 74'/. 82 101'/, 63'/, 47'/, 60'/, 67 12 18'/, 87'/. 15'/, 100 99'/, 99'/, 99'/, 94'/, 97'/, imsterd. Obl. 1861 87-1 96% Recep. 1886 37, 98% Ro'ter Ob 1886 37,| 97 Nederland* Haarl.-Zandv. Aand. Holl. I.Tz. Spw. dito dito Oblig. 1884 4 M.t. Ex. v. St.Sp.Ad. dito Obl. 1879/81 4 dito dito 1883 4 dito dito 1870 5 dito dito 1873 5 N. Centr. Sp. Aand. dito dito Oblig. dito gestemp. dito. dito do. Uit. Schuld Ned. Ind. Sp.-Aand. dito Oblig. 1879 8 dito dito 1869 41/, N.lt.Sp-volgef.Aand. do. niet-volgef.Aand. dito dito dito dito Leening 1886 87, dito dito 1875/78 5 Ned.-Westf. Aand. dito Obligatie* 41/' ElongarJJe. TbeÏ8s-Sp. Aand. 5 dito Ohligatiën 5 Italië. Vict. Em. Ohligatiën 6 "YVest-Sicil.Spw. do. 5 Zaid.-Ital.Sprw. do. t OostenrJJk. Fr.-Oost. Sp. Aand. Polen. Warsch.-Brb. Aand 4 Wars.-YVeenen. do. dito dito Oblig. 5 Rusland. Gr. Sp.-M. Aand. 5 Hypotheek Oblig. 4% dito dito 4 dito dito 8 Baltis. Spw. Aand. 8 Charkow Azow dito 5 Iwang-Dombr. Obl. 47» Jelez-Griasi. dito. 5 Jelez-Orel do. 5 65 143 102 116 101 101 100'/, Haarl. Tram. Aand. N. Z,-H. Stmtr. A. dito Oblig. Genot, koers; 97'/, 83'/, 101'/, 101 97'/, 87'/, 83'/, 97'/, 58 54"/,, 31 142 181 132'/, 182 131'/, 133 131»/, 120'/, 95»/, 118 114% 59"/, 99"/,, 118'/, 111V, 19 115 99"/,, 111»/, 116 109'/, 114 npijeR. 74"/,, 16'/, 135 907, 84% 89 95% 102% 1027, 1007, «1% 59 101 60%, Stad Amst. f 1000.3 dito f 100.8 A mst. Kanaalm.C.v.A. Rottordam 3 Gemeente-Crediet 3 Pal. v. Volksvl. 1867 dito 1869 h. f2.50 België. Stad Antw. 1874. 3 dito Brussel 1887 roc.2y. HongarJJe. Staat9locning 1870 Tbeiss. Reg. Pr. Obl. 4 Oostenrijk. Staatslcening 1854 4 dito. 1860 dito 1864 Crediet Anst. 1858 Stad NVeenen 1874 467, 80% 100 109 95% Pruisen. Th. 100 1855 J Rusland. Staatsleening 1864 dito 1866 Zwitserland. Geneve 1 DIVERSEN. 1% Ct.Ver.Am.Sp.leSer. dito dito 1887/4 55137 dito dito 2e do. 92V dito 3e do. Vg.A.Hyp.Spw. Obl. 90 97'/, Prov. Quebec, do. 5 Prolongatie 3 8y®pCt. 106% liO 102 1047, 102% 134 907, 90 99 98% 104 108% 136 148 104% 146 141 1267, 129 817, 103 108%

Haarlem's Dagblad | 1887 | | pagina 3