BEURSBERICHTEN. en kaplaarzen aan en het is niet onwaarschijnlijk of hij zal andere hotels in den lande ook met een bezoek vereeren. Voor eeuige dagen, bij gele genheid van eene bruiloft, komt een wagen met vroolijke meuschen 01- denzaal binnenrijden. Dit zagen eenige jongens, en uit baldadigen plaagluot begonnen zij de menschen met steentjes en zand te werpen, met het ongelukkig gevolg, dat eene vrouw aan het hoofd verwond werd, tengevolge waarvan zij nu moet overleden zijn. Een paar dagen geleden had de milicien T., van het 5de reg. inf. te Nijmegen, het ongeluk in de ka zerne van eene trap te vallen, ten gevolge waarvan hij in bewuste- loozeiy, toestand naar het militair hospitaal werd gedragen en kort daarna overleed. Te Aubel bij Gulpen wordt in het armenhuis eene ongehuwde vrouw verpleegd, die in de vorige maand den ouderdom van 105 jaren bereikte. Zij is nog flink vau gestel en geniet eene goede gezondheid. In de buurtschap R. nabij Gennep, heeft een nog in de witte broodsweken verkeerende jonge vrouw zich heimelijk uit de echte lijke woning verwijderd en de wijk naar het ouderlijke huis genomen omdat haar echtgenoot haar dwong, eiken morgen te 3 uur op te staan, ten einde gezamenlijk in de schuur te gaan dorschen Te Rozendaal is een 7jarig meisje, dat eenige dagen bij familie aldaar doorbracht, spelende in eene sloot gevallen, waaruit het een uur later levenloos is opgehaald. Donderdag viel een l1/9jarig kind aan het Goirke te Tilburg in eene waschtobbe met kokend water. Het is aan de gevolgen der bekomen brandwonden overleden. In Limburg zijn de kerkdief stallen nog steeds aan de orde van de dag. Donderdagnacht hebben dieven ingebroken in de kerk te Meer. Door een ruit weg te nemen zijn zij de kerk binnenge drongen. Al de offerbussen droegen sporen van geweld. Het is den die ven echter niet gelukt ééne open te breken. Tot heden worden alleen de sleutels van een paar kasten ver mist, zoodat de door hen meege nomen buit gering is. Er is een onderzoek ingesteld. De politie te Groningen heeft nog eenen medeplichtige opge spoord aan den diefstal in het ge bouw der rijksbelastingen aldaar. Vrijdagmorgen is aangehouden de venter J. L. G. A. S., die tot de bekentenis is gebracht, dat hij gel den van den verdachte ontvangen en verborgen had. In eenen moes tuin buiten de voormalige Heeren poort werd een zak, gedeeltelijk ge vuld met halve stuiverstukken en halve centen van den diefstal af komstig, gevonden tot een nog al aanzienlijk bedrag, terwijl nog tal van dergelijke stukken in de woning van S. zijn in beslag genomen eu het bewijs geleverd is, dat hij meer •muntstukken van die soort had om- bij verscnilleode winkeliers. in deze inrichting steeds toeneemt, is weder gebleken. Behalve vele goederen en levens middelen, ontving de directeur over het derde kwartaal van dit jaar do aanzien lijke som vanf 28,997,297a, waarbij eenige giften van flOOO én met inbegrip van de nationale tombola, die f3921 heeft op gebracht. POSTERIJEN EN TELEGRAPHIE. Evenals dezer dagen in het //Leidsch Dagblad", werd ook in een brief uit Brus- sél aan «Het Vaderland" de Nederland- sche Begeering aangewezen als den maat regel der Belgische Begeering ten aanzien van het Indisch briefport te hebben uit gelokt. Wij kunnen niet aannemen, zegt het //Utr. Dagbl.", dat die opvatting juist is en hopen dat de onjuistheid daarvan zal worden aaugetooud. Ons dunkt, zegt het «Dbl. van Z.-H.", dat dit het best kan geschieden door de portverlaging hier te lande, hetgeen met de waardigheid beter zou strooken dan de Nederlanders eigenlijk moreel te dwingen langs clandestienen weg aan de Neder- landschc schatkist te onthouden wat haar toekomt. WEEZEN EN ARMENZORG. Thans worden in de Weesinrichting te Neerbosch reeds meer dan 800 kinderen verpleegd. Buim 1200 wezen hebben de inrichting weder verlaten, die het maat schappelijk leven zijn ingetreden. Velen hunner hebben het zelfs zoo ver gebracht, dat zij in staat zijn den directeur met ruime giften te steunen. De aanvrage tot opneming van kinderen neemt vooral ge durende den laatsten tijd aanhoudend toe; houderden weezen wachten op plaatsing; toch is het niet mogelijk voor den winter er meer op te nemen, daar de huizen overbevolkt zijn, en het nieuwe weeshuis nog niet gereed is. Dat de belangstelling RECHTSZAKEN. De heer J. A. de B., die weleer met zijn Haagsclie Pennekrassen het publiek der Residentie wilde voorlichten in zaken van gemeentebelangen en van politie, had zich Maandag voor de arrondissements rechtbank aldaar te verantwoorden wegens poging tot doodslag op agenten van po litie. De dagvaarding legt ten laste, als zou de beklaagde in den avond van 12 Sept. 1887, in zijne woning te 's Gravenhage, waarin zijne vrouw de agenten van politie J. Merts en P. J. G. van Eeden had bin nengelaten, met verzoek haren man tot kalmte aan te manen, opzettelijk getracht hebben een van genoemde agenten van politie van het leven te berooven, door, na bun de woorden te hebben toegevoegd: «als je twee treden verder komt, schiet ik je neer," onmiddellijk daarop, op kor ten afstand van hen staande, een met 5 kogels geladen revolver op hen te richten en een schot op hen te lossen, zijnde de uitvoering van zijn voornemen niet vol tooid alleen ten gevolge van de van zijn wil onafhankelijke omstandigheid, dat hij, in beschonken toestand verkeerende, niet volkomen juist heeft gemikt, zoodat de kogel zijdelings tegen den muur is terecht gekomen. Zes getuigen werden gehoord, die de punten van aanklacht bevestigden. De be klaagde ontkende dronken geweest te zijn wel was hij opgewonden en overprikkeld tengevolge van zijn ziekelijke» toestand. Hij schoot niet met het doel om te dooden, want dan zou hij zich de moeite hebben getrootst van te mikken maar om aan zijne woorden kracht bij te zetten. Het O. M. kwalificeerde het misdrijf als poging tot doodslag en eischte 6 maanden gevangenisstraf. De verdiger van den beklaagde, mr. D. Simons, uit Amsterdam, bestreed dien eiseh in een uitvoerig pleidooi, waarin hij de strafbaarheid van den beklaagde ont kende en in elk geval op eene zeer ge ringe straf aandrong. Uitspraak Maandag a. s. Een der veroordeelden in zake den onlangs voor de rechtbank te's-liage be handelden diefstal van horloges bij eenen horlogemaker aan den Zuid wal daar ter stede, stond Maandag voor de rechtbank terecht wegens mishandeling van den cipier in de Duinen nabij Scheveniugen, alwaar hij zijne straf onderging. De cipier deelde de rechtbank mede, dat hij, den 8en October jl. beklaagde's cel, no. 65, binnentredende, eensklaps van den gevangene eenen hevigeu slag met eene ijzeren liniaal ontving. De bekl. erkende den bewaker den slag te hebben toegebracht, doch zeide zulks niet met opzet, doch in drift te hebben gedaan, tengevolge van eene vermeende onrechtvaardige behandeling, door hem van den cipier, met betrekking tot zijne gevan geniswerkzaamheden, ondervonden. Het bleek dat deze gevangene zich tot dusver overigens ordelijk eu goed in de gevangenis gedragen had, welke omstan digheid aanleiding gaf tot de vraag aan den cipier, of het waar was wat bekl. zeide, dat hij door hem steeds gesard werd. Was dit zoo, dan ware dit eene onwaar dige handeling, zeide de president. De bewaarder ontkende dit echter be paaldelijk. De substit.-ofïïcier van justitie, mr. baron De Vos van Steenwijk, vorderde, in aan merking nemende dat bekl. overigens geen last in de gevangenis bad veroorzaakt, 2 maanden gevangenisstraf. Uitspraak a. s. Maandag. Nog werd in deze zitting behandeld de zaak van eenen lijsteumaker te 's-Hage, die bij eenen kunstschilder geroepen werd om over den verkoop van een paar kopieën van schilderijen te spreken. Eene dier kopieën bleek genomen naar eene schil derij, die bet eigendom was van deti lijs tenmaker. De schilder, beweert dat toen de lijstenmaker dit gewaar werd, hij de kopie door overgietiug met een vocht en het geven van messnedeu heeft bedorven. De lijstenmaker beweert, dat de schilder dit zelf gedaan lieeft, na zijne bedreiging den schilder te zullen vervolgen wegens ongeoorloofde kopie, eene bewering die de schilder ontkent, op grond ook dat hier te lande vrijheid van kopieeren van schil derijen bestaat, mits die kopieën van an dere afmeting zijn dan het oorspronkelijke. Het O. M. achtte alleen het overgieten met het vocht bewezen en vorderde tegen den lijstenmaker f 200 boete. Uitspraak 21 November. KERKNIEUWS. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Winterswijk ds. L. C. Scbuller tot Peuvsum, te Alkmaar; te Stavoren de beer J. W. van Lennep, cand. te 'a-Gravenland; te Maastricht ds. C. L. van Broek, te Heiloö; te Boordahuizen ds. M. J. Adriani, te Edam; bij de donpsgez. gem. te M'ensingeweer (Gr.) de prop. H. van Cleeft^ te Uithuizen. KOLONIËN. BATAVIA, 7 October Aan het verslag der voornaamste ge beurtenissen in het goevernement Atjeh en onderhoorigheden, loopende van 1 tot en met 18 September jl. wordt het vol gende ontleend: Groot Atjeh. Den 6deu Sept. jl. kwamen in onderwerping T. Tjoet hoeloe- balang dor XIII Moekims Toengkoeb in de sagi XXVI Moekims, de aan hem ondergeschikte Imams uit de moekims Lambaroe, Tjadé en Kliëng en de waar nemende Imams uit de moekims Siem, Ladoeug en Silang. Nadat de vier eerstgenoemde hoofden op de gebruikelijke wijze waren beëedigd, werd hunne onderwerping door den civie- len eu militairen goeverneur in eene plech tige vergadering in het goevernements- hotel namens de Nederlandsch-Indische regeering aangenomen. Van T. Nanta, hoeloebalang der VI Moekims, werden bevredigende brieven ontvangen, waarin hij mededeelde dat hij naar zijn beste vermogen tot herstel van de rust zoude medewerken. Tot dat doel hield hij eene vergadering met alle hem ondergeschikte hoofden, waaraan een groot deel der bevolking deelnam. In'die bijeenkomst werd algemeen toe gestemd dat langer verzet niet zou baten, terwijl door T. Nanta het vooruitzicht werd geopend dat hij zou trachten de nog zonder bestaan rondzwervende bevolkinj tot peperteelt en landbouw te brengen. Naar aanleiding van de onderwerping van T. Tjoet en de goede gezindheid van T. Tanta werd de Atjehsche kust van Segli tot Kloewaiig voor de Atjehsche prauwvaart en vischvangst opengesteld. Ook werd voor de Atjehsche prauwen het verbod ingetrokken om de eilanden Nassi Bras en Way aan te doen. Do versterkingen Lambaroe, Siroen, Tjot Iri, Lampeneroet en Lamrong alsook de blokhuizen Pagani, Sabang, Lomsajoen en Kroeng Lingkar werden gedurende de verslagtijd nu eens meer dan weder min der hevig beschoten. Onderhoorigheden. De Atjehsche benden, die aan het verzet tegen den Badja van Troemon deelnamen, hadden dat landschap verlaten. T. Toesoef en Potjoet Hassan begaven zich na hun ver trek uit Kota Toeha met het gering over schot hunner benden over Sibadi naar Koewale Baboe, waar zij zich daarna ep- hielden. Aangezien van alle Atjehsche hoofden T. Nja Tjoet van Koevvala Bahoe en zijn zwager Said Abdoerrachman hel meest werk dadig aan het verzet in Troemon hadden deelgenomen en zij nog steeds heulden met T. Yoesoef en Potjoet Hassan, werd genoemde kampong Koewala Bahoe den 4en September jl. door Zr. Ms. stoomschip «Makassar" met granaatvuur getuchtigd. Ten einde de Zuidelijke Atjehsche land schappen der Westkust, die bijna alle in meer of mindere mate deelnamen aan de Troemonscke verwikkelingen eu het steunen van T. Yoesoef, te straffen, zou voorts, bij wijze ran représaille-maatregel, vau 1October af op het deel der Westkust bezuiden Soesoeh tot Troemon (met uit zondering van Tampat Toewan), de Atjeh sche prauwvaart en vischvangst verboden worden. Aan de betrokken Atjehsche hoofden was medegedeeld dat genoemde maatregel eerst zou worden ingetrokken, wanneer zij T. Yoesoef en Potjoet Hassan in onze handen uitgeleverd dan wel van dat deel der kust verdreven zouden hebben. Segli werd nog bij tusscheupoozen meer of minder hevig beschoten. Den 29steu Augustus eu den lsten en 5den Septomber rukte de militaire com mandant met een deel der bezetting uit eu vernietigde 's vijands werken, terwijl een affuit, een kanon en een lilla werden buitgeniaak. Verliezen werden van onze kant niet geleden. Den llden September, 'sockteuds te half zes uur, deed eeue bende vau onge veer 35 Atjehers, bewapend met klewangs, rentjougs, lansen en een paar geweren, een aanval op de pas geopende poort der versterking te Edi, welke poort echter nog bijtijds gesloten kon worden, terwijl de aanval door de activiteit der bezetting zonder verlies aan onze zijde werd afgeslagen. Bij de versterking liet de vijand 9 ge sneuvelden achter, terwijl kort daarna nog op korten afstand 2 stervende Atjehers werden gevonden, en er in den loop van den dag nog een, die in een bamboesstoel was verscholen, werd neergeschoten. Een inlandsch fuselier werd daarbij door een klewangkouw licht gewond. Volgens later ingekomen berichten zou den do meeste aanvallers uit Bagoh af komstig zijn geweest en buiten de 12 ge- sueivvelden nog even zooveel gewonden hebben gekregen. De weersgesteldheid was afwisselend er heerschte veel wind. Behoudens de berri-berri die in ver slijking met den vorigen verslagtijd iets gunstiger was, was de gezondheids toestand goed. Het zioktecijfer was lager, doch het sterftecijfer iets hooger. Men schrijft aan het «Bat. Ilbl." uit Atjeh (Kota Badja) Zelfmoord door middel van een geweer is dikwijls in den laatsten tijd voorgeko men behalve een fuselier hier ter plaatse liebbou ook twee anderen te Oleh-Oleh zich aldus van het leven beroofd. De uitreiking van de M. W. O. aan den 2en luitenant Nijpels heeft op plechtige wijze plaats gehad. Op den avond van dienzelfden dag gaf de goeverneur te zijner eer eenen z. g. riddermaaltijd, waarbij alle gedecoreerde officieren tegenwoordig waren. Den daarop volgenden avond gaven de officieren van zijn korps eveneens een groot diner. Men zal zich nog wel dien jeugdigen officier herinneren, die als aanvoerder eener patrouille vau slechts eenige bajonetten, zich zoo heldhaftig heeft gedragen bij gele genheid van eenen onverhoedschen aanval vau- den vijand, die zich in groot getal binnen de linie had weten te nestelen. Het is echter jammer, dat de fuselier Pruss, die het leven van den luitenant Nijpels bij bedoelden aanval heeft gered door het opvangen van den naar dien officier be stemden lanssteek, waardoor hij zwaar gewond werd, slechts beloond is met eene eervolle vermelding. Hem komt eveneens eene M. W. O. toe. Welke noodlottige gevolgen kunnen voortspruiten uit het niet stiptclijk opvol gen van orders bij nachtelijke excursies blijkt uit het volgende: Op den avond vau den 7en September werd door den goeverneur per telephoon gelast aan de commandanten van Ketapan II en Lam peneroet om op daarbij aaugewezen plaat sen van het terrein eenige troepen in hin derlaag te plaatsen, vooral bij dat gedeelte vau eene door de Atjehers reeds afgebro ken brug, natuurlijk met de noodige instructie». Het eeue reeds in hinderlaag liggende detachement, het andere ziende aankomen en in do veronderstelling ver keerende dat de vijand in aantocht was, begon onmiddellijk to vuren, het vuur werd beantwoord en de beide detache menten schoten zoo hevig op elkander, dat in een oogenblik één Europeesck fuselier doodelijk, en vele andere zwaar gewond werden. Eindelijk werd de vergissing ont dekt door het geschreeuw en cle comman do's van beide zijden. De krijgsraad is nog bezig te onderzoeken welke comman dant de schuldige is in deze noodlottige eu schandelijke catastrophe. Op den 14en en 15en September werd Kota Badja des avonds op verschillende plaatsen hevig beschoten en zelfs met lillakogels. MILITAIR DEPARTEMENT. Verleend-. Een tweejarig verlof naar Enropa, aan den le luit. der inl. E. W. Snithger; we gens twaalf jaren onafgebroken dienst in Ned.- Indië, aan den kapt. der inf. A. F. A. Schuit ze. BUITENLAND. Engeland. Zondagmiddag begon nen eenige honderden personen op het Trafalgarplein teLonden het hekwerk af te breken tegenover de Nationale Galerij. Eene sterke politie-macht veegde echter het plein schoon, terwijl alle optochten in de naburige straten werden uiteengedreven, al vorens zij het plein bereikten, Des niettemin waren omstreeks vier uur de op het plein uitloopende straten opgevuld door het gepeupel, dat herhaalde pogingen aanwendde om tot het plein door te dringen. De politie, door bereden manschappen versterkt, sloeg toen herhaaldelijk op de menigte in, terwijl infanterie van de garde aanrukte om het plein bezet te houden. Tegen zes ure be gon de volkshoop uiteen te gaan. De afgevaardigde Cuuningham Gra ham, de socialist Burns en verschei dene andere opruiers werden gevat. Bij deze ongeregeldheden zijn vooral op het Strand en Westmin ster, honderden personen gewond. Des avonds lagen er verscheidene politieagenten in de hospitalen. De politie heeft aau de door haar uit eengedreven menigte vlaggen, ba nieren en trommen ontnomen. Een groot aantal personen werd Maan iiag wegens deelneming aan de ongeregeldheden van Zon dag aldaar, door den politierech ter tot straf veroordeeld, som migen tot kleine geldboeten, andere tot gevangenis. De afgevaardigde Graham is onder borgstelling weder vrijgelaten. Uit Dublin wordt gemeld, dat een corps politieagenten, zich naar het eiland Shark begeven hebbende om achterstallige belasting te innen, door de bevolking met eene hagelbui van steenen begroet werd. Er ont stond daaruit eene ernstige klop partij, waarin de commandant van de politiemacht gewond werd. Bij de charge, welke de politie zich ver plicht zag te maken, werd eene vrouw gedood. 15 Nov. 1887. Sfaatsleeninyen. EUROPA. ederflasid. 98"/f 7 8 ioo% 68% 88 7974 91 F?e< l 'ert. N. W. Schuld. 2% dito dito dito 3 dito dito dito 3 dito Obligatiën 3 7« Oblig. Amort. Synd. 3'/< Frankrijk. Orig. Inschrijving 3 2?©ngarjje. Obl. Leening 1867 5 dito in Papierrente 5 Goud leen ing 5 dito 1881 4 Inschrijving 1861/81 5 do. Ct. A dm. Lamais 5 do. do. Noltenins 5 do. Pausel. Leening 5 Oostenrijk Oblig. in Pap. 1878 4% dito dito 5 dito dito Zilver 5 dito dito dito 5 dito Goud 4 Folen. Obl. Scbatk. 1844 4 Portugal. Obl. BI. 1853/84 8 dito 1881 5 dito 1886 5 Kusland. Ob Hope 1798/15 5 dito Ins. 6e S. 1855 5 Obl. 1862 5 dito 1864 5 dito 1866 5 dito 1877 5 dito 1877 le. Oost. 5 dito dito 2e Serie 5 dito dito 3e dito 5 dito 1872 Gecons, 5 dito 1873 dito. 5 dito 1884 dito 5 dito 1860 2e Leen. 47- dito 1875 Gecons. 4 7, dito 1880 dito 4 Obl. Leeniugl867/694 dito Goudl. 1883 6 Spanje. Obl. Perp. Schuld 4 dito buitl. 1876 2 dito binnenl. Amor. 4 dito dito Perpet. 4 Turk(|e. Gepriv. Obl. 5 dito Alg. Sch. 65 ger. dito 1863/65 ger. dito 1869 6 dito gereg 5 5 5 *7.' ^7= Provinciale en Stede lijke leeningen. Anasterd. Obl. 1861 Sy,| 96-/s Recep. 1886 31/, 97 o.ter Ob 1886 8>/,| 97 Jexico. Obl. 1851 dito 1864 Brazilië. Obl. Londen 1865 dito Leen. 1875 dito dito 1886 dito dito 1868 dito diio 1883 dito goud 1879 Genot, koers. 737» 877, 92 64'-7u 647, 657» 65'»/,, 89 82 55?/» 95'/. 95 1017, 81'/» 94'/, 99'/, 99»/, 96'/, 50 51'/, 917» 927» 917, 917» 86'/, 747, 81"/,. 101»/, 63 477= 67 12 187» 377» 157, 997» 99'/= 99'/, 99'/, 94'/, 97'/= Haarlem. 2'/, .65 —70 dito oude l.eeu. 3'/. 87'/a92'/, dito 1887 3'/a 96»/,—97'/, dito 4 99 101 Industriëele en Finan cieels ondernemingen. [Genot, koers. 101% 100% 101 Vs 100 102 V2 1003/4 10274 100 101 Va IOCV4 10374 103 21074 1023/4 101 68 103 100 98 ,101»/. Iiooy, 65 143 102 116 101 101 1003/9 Nederland. Amst. ITy bank Pbr. 4y. dito dito dito 4 Arnli. Hyp.-B.Pbr 4% dito dito 4 Genieeute-Cred Obl. 47a dito dito 4 's-Grav. Hyp. Pdbr. 4% dito dito 4 lIoll.Hyp.-B.Pdb. 4,1/. dito dito 4 Nat. Hyp.-B. Pdbr. 5 dito dito 47a Nederl. Bank. A and. Rott. llyp.-B.Pndb.47s dito dito 4 Stiuv. «Ned.« Aaud. dito dito Obl. 5 dito dito 47. dito dito 4 Utr. Hyp.-Bk. Pdbr. 47, dito dito 4 Z.-H oil. Hyp. Pdbr. 47, 101 Spoorwegleeningen. ^ederlaiid. Haarl.-Zaudv. Aaud. lloll. IJz. Spw. dito dito Oblig. 1884 4 M. t. Ex. v. St.Sp.Ad. dito Obl. 1879/81 4 dito dito 1883 4 dito dito 1870 5 dito dito 1873 5 N. Centr. Sp. Aaud. dito dito Oblig. dito gestemp. dito. dito do. Uit. Schuld Ned. Ind. Sp.-Aand. dito Ohlig. 1879 3 dito dito 1869 47- N.R.Sp-volgef. A and. do. niet-volgef.Aand. dito dito dito dito Leening 1886 87a dito dito 1875/78 5 Ned.-Westf. A and. dito Obligatiën 47' ilongarUe. Theiss-Sp. A and. 5 dito Obligatiën 5 Italië. Vict. Em. Obligatiën 5 NVest-Sieil.Spw. do. 5 Zuid.-ïtal.Sprw. do. 3 Oostenrijk. Pr.-Oost. Sp. Aaud. Polen. Warsch.-Brb. Aaud 4 Wars.-Weeneu. do. dito dito Oblig. 5 Rusland. Gr. Sp.-M. A and. 5 Hypotheek Oblig. 47, dito dito 4 dito dito 8 6674 Baltis. Spw. A and. 8 55% Charkow Azow dito 5 92y4 Iwang-üombr. Obl. 47, 76 Jelez-Griasi. dito. 5 90 Jelez-Orel do. 5 977a Kursk-Chark dito 5 dito Azow dito 5 Mosk.-.Jaroslow Obl. 5 Moskow-Kursk Obl. 6 Mosk.-Smolensk, do. 5 Orel-Vitebsk. Aaud. 5 Losow.-Se vraat do. 5 Poti-Tillis Oblig. 5 Trauscaucas do. 3 Z. W.Spw.-M. Aaud. 5 ilmcrika. Centr. Pacific. Aaud. Chic. North. West. dito. le Ilyp. 7 dito ,Jowa Midi. do. 8 dito Mud. Extensdo.7 dito Menomeuee do. 7 dito N. VV. Du. do. 7 dito Win. St. Pot. do. 7 dito South.-W. Obl. 7 Illinois Leas Cert 4 dito (.'entr. C. v. A. Kansas Pacific Obl. 6 Louis v. Nash v.C.v.A. dito Adjust, bonds. San Franc. Obl. 6 dito Algera. Hyp. do. 6 Miss. Kans. Tex Aand. do. U. Pac. S. Br. Obl. 6 Miss. Pac. South, do. 6 St.P,M.&Man.leHdo.7 dito gee. 2e Hyp. do. 6 South. Pacif.Spw. do 6 Union Pacific, dito. 6 Genot, koers, 97 83 7. 101% 101 9774 87% 887, 977, 58 54% 3016/16 142 131 1827, 132 131% 133 1317, 1203/a 95% 118 114% 6»u/u 99% 11874 1117a 19 115 99ls/u 111% 116 110 114 ppijen. Haarl. Tram. Aand. N. Z,-H. Stmtr. A. dito Oblig. Premieleeningen. 747, 16»/, 135 90'/= 89 95»/, 102'/, 102'/= 100»/» 81»/, 59 100% 6074 90 4«7* S0 7a 100 108% 9674 Stad A rast. f 1000.3 dito f 100.3 Amst. Kanaalm.C.v.A. Rotterdam 8 Geraeente-Orediet 3 Pal. v. Volksvl. 1867 dito 1869 A f2.50 België. Stad Antw. 1874. 3 dito Brussel 1887 rec.27, Hongarije» Staatsleening 1870 Theiss. Reg. Pr. Obl. 4 Oostenrijk. Staatsleening 1854 4 dito. 1860 dito 1864 Crediet Anst. 1858 Stad Weenen 1874 Pruisen. Th. 100 1855 87, Rusland. Staatsleening 1864 5 dito 1866 5 Zwitserland. Geneve 8 DIVERSEN. Ct. V er. A m.Sp.leSor. dito dito 1887/4 dito dito 2e do. dito dito 3e do. Vg.A.Hyp.Spw. ObL Prov. Quebec, do. 5 Prolongatie 8 37,pCt. 10674 ll 07, 102 1047, 102% 132 ƒ2.05 90 90 99 98% 104 108% 186 143 104% 145 141 128% 95 129 8I7, 108 108%

Haarlem's Dagblad | 1887 | | pagina 3