m GEMENGD NIEUWS. BEURSBERICHTEN w,| Industrieels en Finaii- ciösle ondernemingen. Provinciale en Stede lijke leeningen. Spnorwegieeningen. TramwegmaatschappijeH. O00 op, voor een tweejarige vaars werd f28 geboden. Van huisraad is bijna niet af te komen. (N.-A. Wbl) Ten huize van den heer D. te Bergen-op Zoom heeft eene gas ontploffing plaats gehad, die een begin van brand veroorzaakte. De heer D., die zich in het lokaal be vond, bekwam weinig letsel. Het ontplofte gas, dat door de open staande deur eene uitweg vond naar den winkel, waarvan de buitendeur openstond, trof daar de echtgenoote D., alsook den knecht en de dienst maagd, welke allen aan het hoofd deerlijk gebraud werden. RECHTSZAKEN. Be Hooge Raad heeft Maandag ver worpen de voorziening in cassatie van: W. C., timmerman te Haarlem, door het Hof te Amsterdam tot 3 dagen gevange nisstraf veroordeeld, wegens liet zich op bevel van den rechthebbende niet aan stonds uit diens huis verwijderen. Heeft, terwijl art. 175 Burgerlijk Wetboek bepaalt: „dat de huwelijksge meenschap bevat al de roerende en on roerende goederen der echtgenooten, zoo wel tegenwoordige als toekomende, ook die welke zij om niet verkrijgen, tenzij de erflater of de schenker uitdrukkelijk het tegendoel mocht hebben bepaald", de wetgever, /-.alleen met dit laatste", het oog gehad op goederen, weike vermaakt of geschonken worden, tijdens eene gemeen schap, of wel ook bedoeld, goederen, die met die restrictieve bepaliug vermaakt of geschonken worden als op dat oogenblik de gemeenschap nog niet bestaat? Kan dus die restrictieve bepaling eene nog onbekende toekomstige gemeenschap treffen? Deze belangrijke rechtsvraag werd ver leden week voor de rechtbank te 's-Bosch beslist. Een jonge dochter vermaakte aan hi moeder, die reeds voor de tweede maal weduwe was, hare nalatenschap met be paling dat deze niet zal vallen in eenige bestaande of nog te ontstane huwelijks gemeenschap. Zij sterft; de moeder huwt ten derden male en overlijdt op hare beurt, na tot haren eenigen erfgenaam haren broeder te hebben benoemd. Deze trad voor de rechtbank als eischer op en be weerde tegenover den overgebleven echt genoot, dat verschillende te Eeteu en Meeuwen gelegen onroerende goederen, door ile moeder van de dochter geërfd, geheel op hem ids erfgenaam waren over gegaan en niet tot de gemeenschap be- hooren. Hiertegeu verzette zich de man, die volhield, dat die goederen niettegen staande de restrictieve bepaling in de ge meenschap zijn gevallen en hij dus voor de helft eigenaar is. Al had, zoo meende hij, op de vrouw, die in gemeenschap van goederen een nader huwelijk aanging, de verplichting gerust, om bij huwelijks-voorwaarden te zorgen, dat die goederen van de gemeen schap bleven uitgesloten nu zij dit niet had gedaan, waren die goederen als haar tcebehoorendo in de gemeenschap gevallen. De eischer bestreed dit stelsel, hield de geldigheid van de bepaling van het testa ment der dochter staande en betoogde, ook met het oog op de letter van art. 175 B. W., dat do beschikking moet worden geëerbiedigd. Wel had de gedaagde, „tij dens het leven der vrouw", voor haar opkomende de bevoegdheid gehad, zich tegen de beschikking te verzetten voor zoover de legitime was geschonden, doch die bevoegdheid was door haar overlijden vervallen, daargelaten nog altijd de vrnag of de vrouw, door de erfeuis vóór het huwelijk zonder verzet te aanvaarden, de beschikking erkend en goedgekeurd eu ook op dit punt elke reclame onmogelijk ge maakt had. De Rechtbank besliste, met veroordee ling van den gedaagde in de kosten, dat met het oog op den inhoud vau art. 175 B. W. iu verband met de geschiedenis van dat artikel de beschikking geldig is en moet worden geëerbiedigd en dat mits dien de goederen, waarover het proces, niet zijn gevallen in de nieuwe gemeen schap en dus voor het geheel toebehooren aan den erfgenaam der vrouw. Yoor den eischer pleitte mr. E. Yau Zinnicq Bérgmaun, voor den gedaagde mr. P. C. 't Hooft, beiden advocateu te 's Bosch. KERitfii»'S. Ned. Horv. Kerk. Bedankt voor het beroep naar Oud- Alblas (cl. Dordrecht) door ds. S. Dijkstra, te Hilversum; naar Utrecht door ds. J. H. L. Roozemeijer, te Arnhem. Uit de bestaaude twee drietallen heeft het kiescollege der herv. gemeente te Am sterdam, Maandagavond beroepen ds. Hoogenhuijze te Dordrecht en ds. Schal ier tot Peursum. KOLONIËN. BATAVIA, 18 October. Van den goeverneur van Celebes er. Onderhoorishedeu is onder dagteekening van 12 dezer het volgende telegram ont vangen „11 dezer van Loehoe met de marine-divisie teruggekomen. Ontvangst aldaar was uitstekend zoodat kwestie Loehoe als geëindigd kan be schouwd worden." Een van de Oostkust vau Sumatra ontvangen telegram, den 13en dezer te Singapore aangeboden, meldt het volgende: „Raja-battaks deden een inval in land schap Padang; verbrandden den 3en dezer eenige schuren en verwondden een Chinees. Adsistent-resident Van Hengst vertrok derwaarts met gewestelijk en militairen commandant, voor alle eventualiteiten met zestig bajonuetten". Een later telegram, gedagteekend Sin gapore 17 dezer, luidt: „De Raja-battaks op 9 dezer bij kampong Beuoeak verrastnegen koeboes eu een versterkt huis door troepen geno men eu geslecht. Battaks lieten zestien dooileu achterwij één licht gewonden Europeeschen fuselier. Resident vertrok 13 dezer met nog dertig bajonuetten per „Ternate" naar Padang". Wegens het vertrek naar Europa van den heer J. C. L. B. Ealk, consul- generaal van Portugal en consul van Denemarken te Batavia, heeft de heer W. N. J. Verkerk voorloopig de leiding op zich genomen der zaken van het Portu- geesche consulaat-generaal, en de heer E. Scheltema die der zaken van het Deen- sche consulaat ter genoemde plaats. De „Loc." meldt, dat tegen 1 No vember a. s. de keeren Vau Alpheu, ad ministrateur vau dat blad, en Retel, chef der drukkerij, gedagvaard zijn om ter openbare zitting van den R. v. J. te Se marang te verschijnen, ten einde getuige nis der waarheid af te leggen iu de zaak van den gewezen redacteur Sckeltema. Naar wij vernemen is bij de regee ring een ontwerp iu behandeling betref fende eene voorloopige doch meer volle dige herziening van het rechtswezen iu de Vorstenlanden. De sergeant der artillerie Lippert» die onlangs den sergeant-majoor M. dood schoot en daarop zichzelf met eene revol ver gevaarlijk wondde, is thans geheel hersteld en zal uit het hospitaal naar de gevangenis worden overgebracht. De bejaarde Boepatie van Koeniugan (Cheribon) Raden Toemoegoen Patra Ning- rat, is, op 10 dezer na langdurige ziekte oAerleden au werd den 12den d. a. v. be graven met veel plechtigheid, waaraan de resident eu verdere ambtenaren hebben deelgenomen. De „Soerabaija Ct. schrijft:" De heer W. Elont ran Soeierwoude, broeder van den ondernemenden jongen man, die de Batjan-muatschappij oprichtte, heeft reeds een groot gedeelte van Indië doorreisd. Na Java en Moluleken zal hij ook Sumatra bereizen, dan Ceylon en Japan bezoeken, om ten slotte terug te keeren tot Brltsch-Indië, waar hij de bouwstof fen hoopt te verzamelen tot voltooiing zijner reeds aangevangen vergelijkende stu die over Britsch- eii Nederlaiulsch-ludiè. Door de regeering is reeds vroeger Hj wijze van tijdelijken maatregel bepaald dat op plaatsen ter Oostkust van Sumatra, waar 25 en meer gewapende politiedie naren vereeuigd zijn, Europeesche onder officieren aaugesteld worden. De resident van Sumatra's Oostkust is aangeschreven om tot definitieve regeling van deze aangelegenheid voorstellen iu te dienen. In de vergadering op 14 Juli jl. door de Soekaboemische Landbouwver- eeniging gehouden werd door een der le den gewezen op het toenemend opium verbruik iiT de Preanger, en liet gevaar, dat de Soendanees zal beginnen te schui ven, iu welk geval het met de rust en de welvaart en de lage loonen uit zou zijn. Een van de andere leden achtte het raad zaam maar te zwijgen, omdat de regeering misschien de opiumpacht in de Preanger zou invoereu, als zij te weten kwam, dat er veel geschoven werd. De president ge looide niet, dat de regeering tot zulk een schandaal iu staat was. Men leest in de „Deli-Ct." van 26 October: De troepen welke tegen de Rajahs agee- ren, hebben zeer vermoeiende dagen ach ter den rug. Zooals wij reeds 11. Zaterdag mededeelden, bestond liet voornemen, al vorens Padang met de soldaten te ver- uten, een bezoek te brengen aan de ver landinwaarts gelegen kampongs, waarheen naar gissing de Rajahs teruggetrokken waren. De eerste tocht, op den 15en aan gevangen, was tegen Dolok Segala gericht. De colonne rukte in den morgen van dien dag van Tebing Tingi uit en overnachtte op de estate Bandar Padang. Den daar- opvolgenden dag kwamen de troepen lot de vroeger door de Maleiers bezet ge houden en door do Rajahs genomen beu- tiug te Bandar Bedjamboe. Mier werd ge bivakkeerd en den 17en naar Dolok Segala f jerukt. Omstreeks den middag van dien ag kwam men, na een uiterst vermoeien - den tocht door ravijnen en kleine rivier voor de kampong. Slechts twee schoten vielen er; van tegenstand was geen sprake. De kampong bleek verlaten en werd verbrand. De troepen trokken naar de eveneens verlaten kampong Kedou terug, overnachtten daar, en na deze kam pong eveneens verbrand te hebben, werd de terugtocht naar Tebing Tingi aanvaard. Op den terugmarsch werd de bentin" bij Bandar Bodjamboe geslecht. -^e tocH waaraan de resident en de Bmgkoka overste hadden deelgenomen, was den 20en afgeloopen. Na een paar rustdagen te Tebing Tingi stond de colonne een tweede, uiterst vermoeiende tocht te wach ten, namelijk naar de diep in het ge bergte, vlak bij de onafhankelijke Batta- lauden gelegen kampongs Dolok Merak- wau en Dolok Thihaja. De berichten welke telegraphisch gisterenmorgen alhier uit Padang aankwamon, berichtten dat de tocht had plaats gehad; dat Dolok Merawan genomen was zonder verliezen aan onze zijde en dat de Rajahs 21 doo- den hadden achtergelaten. Latere berichten gaven ook nog kennis van het bezetten en verbranden van Dolok Tjihaja. De troepen zijn weer naar Tebing Tiuggi terugge keerd, van waar zij op heden de terug reis naar Deli zullen aanvaarden. Een detachement sterk 16 bajonetten, onder luitenant Jentink, blijft in Padang op Tebing Tingi achter. De resident is 11. Zondag alhier teruggekeerd.Met de„Ternate waarmede de terugreis geschiodde, kwamen alhier ook aan een paar zwaar gewonde inlanders. Den volgenden dag was te Deli eene feestelijke ontvangst bereid aan de solda ten, die van Padang terugkwamen. Door flinke bijdragen der Delische iugezetenen was de commissie, bestaaude uit den resi dent, majoor Schoggers en den heer v. d. liouert, daartoe iu staat gesteld. De troe pen kwamen met eenen extra-trein en werden door den resident aan het station begroet. Bij aankomst in het kampement werden de troepen toegesproken door den majoor, terwijl later iu de sociëteit eene receptie der officieren, namens de burgerij, zal plaats vinden. Het gelieele Medansche garnizoen werd onthaald, zoowel des mor gens als des namiddags. Het kampement was versierd en een paar eerebogen waren opgericht op den weg, welken de troepen passeerden. Trouw-, Geboorte- en Doodberichten. Gjiuuwd J. H. Bougacrts met L. F. van Loon, Semarang. Bevallen: L. J. Brookmau-ïïessels, z., Ba tavia. - li. Brossaers-Bedier ile Prairie, z., Ba tavia. - L. F. L. Brandenburg-Boers, z., Baud, jermasin. - G. VV. J. Gonsalves-Bruijn, z., Clieribou. - Heger, z., Batavia. - L. H. Doinlioi- Salomou, d Batavia, - Alaric Lioui-Duran, d-, Soerabaja. - A. Ch. Nagel-Graalland, z., Sema rang. - J. P. Wegenaar-.Vlilar, Semarang. - C. Zorn-Tauuay, z., Seiuarung. - Taylor, z., Sema- raug. - W. C. A. Scbmidt-Poth, z., Semarang L. Al. Ilouleben-Blescli, d., Batavia. Overleden Wed. Al. J. van der Hoek-Line- ïnann, Toudauo. - A. C. Wittenrood, Batavia CIVIEL DEP Alt TL MEET. VerleendEen tweej. verlof naar Europa ivcgeus ziekte, aan den voorz. van den landraad te Loemadjang (Probolinggo) mr. W. Francis. Ml ÏITAlli DEP AR 'L EMENT Verleend-. Een tweejarig verlof naar Europa wegens twaalf jaren onafgebroken dienst in N.-I. aan den len luit. der inf. jlir. F. 11. J. 13. van Grotenhuis van Onstein; aan den kapt. der inf. U. li. J. van den Bussclie. BUITENLAND. Engeland. Callau en Harkins, beschuldigd van dynamiet-complot, zijn Maandag andermaal voor de Rechtbank; verschenen. Het gehoor der getuigen duurt voort. De zaak is acht dagen uitgesteld. Maandagmiddag heeft de suiker-conferentie van 2 tot 4 uur zitting gehouden. Baron de Worms hield eene lange toespraak tot de afgevaardigden, waarop eene alge- meene beraadslaging volgde, aan welke voornamelijk de Belgische en Oostenrijksche afgevaardigden deel namen.Men zegt dat Engeland geene compensatie-rechten zal voorstellen, en dat België zich tegen de premiën verzet, tewijl Oostenrijk ze verde digt. De eerstvolgende zitting wordt Woensdag gehouden. Frankrijk. Naar men verzekert, is er iu de Zondag voormiddag tus- schen Rouvier eu de andere ministers gehouden bijeenkomst besloten dat Rouvier 's namiddags zich naar Jules G;évy zou begeven, om hem te ver zoeken een besluit te nemeü, hetzij door het aanbieden van zijn ontslag, betzij door het vormen van een ander ministerie. Onmiddellijk nadat de bijeenkomst was geëindigd, begaf Rouvier zich naar het Elyeée. Jules Grévy deelde hem toeu mede, dat hij besloten was zijn ontslag in te dienen eu Donderdag eene boodschap aan de Kamers te zenden. Waar schijnlijk zou Rouvier heden de Ka mers voorstellen hare zittingen tot dien tijd te verdragen. Nu men het besluit van den heer Grévy om af te treden kent, is de spanning eenigszins vermin derd. Er wordt veel gesproken van de verkiezingen voor de Kamer, die Zondag in de departementen plaats hadden. Drie republikeinen vervan gen even zoovele monarchalen (in het Noorder departement en in het departement Pas-de-Calais). La France meldt, dat de bood schap van den President der Re publiek vrij zal zijn van eenige recriminatie tegen het parlement. De heer Grévy zal eenvoudig zin spelen op de weigering tot mede werking, die hij van zekere leden der Kamer ondervonden heeft. Er worden stappen gedaan om de verkiezing van den nieuwen Pre sident niet te doen samenvallen met den verjaardag van den staatsgreep in 1851 (2 December). De minister Rouvier verzocht de Kamer, hare zittingen te ver dagen tot Donderdag. De regeering zal aldan in staat zijn, eene ge wichtige mededeeling te doen. De heer Floquet, voorzitter, ver klaarde hierop, zonder de Kamer te raadplegen, dat de eerstvolgende zittiüg bepaald is op Donderdag ten één ure. De zitting is toen opge heven. De koningsgezinde rechterzij de heeft besloten het voorstel der radicale linkerzijde, om de verkie zing van eenen president bij open bare stemming te doen plaats heb- beu, af te wijzen. Generaal Caffarel heeft aan den voor zitter der commissie van enquête den vol genden brief gezonden „Ik lees in de dagbladen de verklaring, door den minister van Oorlog voor de commissie afgelegd. Ik laat lietgeen de minister gezegd heeft over mijne persoon lijke waarde iu het midden. Indien de commissie daarover had te oordeelen, zou ik eenvoudig verzoeken dat haar mijn staat van dienst werd voorgelegd. „Doch de minister heeft gezegd, dat hij „do overtuiging had, dat er tusscheu de zaak van Aubanel en die van Caffarel verband bestond." „Ook heeft hij gezegd (volgens „le Matin"): „Ik heb sedert vernomen, dat generaal Caffarel getracht heeft zekere aan- teekeningen aan de Belgische genie te ver- koopen." Eene dergelijke beschuldiging mag ik niet onbeantwoord laten. „Ik verzoek u mij opnieuw te liooreu indien gij het gepast oordeelt, in tegen woordigheid van den minister van Oorlog. Men heeft mij het kruis van het Legioen van Eer kunnen ontnemen, maar men zal nooit de liefde voor mijn land uit mijn hart rukken. Gij zult tegenover eene be schuldiging van verraad mijne verontwaar diging kunuen begrijpen." Er volgt een naschrift van dezen inhoud „Dezen brief deel ik aan de dagbladen mede. Ik vraag u deswege verschooniug. Zie er geen onbeleefdheid jegens uw per soon in. Daar de beschuldiging openbaar is gemaakt, dient ook mijn protest open baar gemaakt te worden." Spanje. De tijding dat de Spaan- sche vlag van het eiland Perjegil weggenomen is met toestemming van den Spaanschen minister, wordt bevestigd. Deze houding der Spaan- sche regeering heeft eenige verwon dering teweeg gebracht. De Marok kanen die het eiland bezetten, zijn zeer aangemoedigd door de houding van den Spaanschen gezant te Tan- ger, die verklaart dat Spauje geen rechten heeft op het eiland Perjegil. Rumenië. De troonrede, waar mede de Koning de zitting van het parlement geopend heeft, zegt, dat de voorzichtige politiek zijner regee ring aan Rumenië aller sympathie verzekerd heeft, ondanks de onrust waartoe de gebeurtenissen aan zijne grenzen aaleidiug moesten geven. De onderhandelingen met Oosten- rijk-Hongarije omtrent de grensre geling zijn afgeloopen. Ten slotte zegt de troonrede de indiening toe van verschillende wetsontwerpen van plaatselijk belang. Twee jongelieden te Charleroi, Jules Gathy en Ruberty, de een een ontslagen postbeambte, de ander schilder, beiden aan den drank ver slaafd en daardoor zonder werk, be sloten, toen de nood drong, zich van het leven te berooven. Buiten het dorp Vireux lootten zij wie hunner zich het eerst zou doodschieten. Dat was Gathy. Hij ging naar een boschje; maar de revolver, waarmede hij zich zou dooden, weigerde. Vol gens afspraak schoot Ruberty hem nu met een andere revolver dood. Toen wilde hij ook zich zelf een kogel door het hoofd jagen, doch de plotselinge komst van boeren, die, bij het hooren van het eerste schot, waren toegeschoten, beletten hem zulks. Gatky's lijk werd naar het hospitaal gebracht en Ruberty ge arresteerd. 29 Nov. 1887. EUROPA. RcdiTlamd. Cert. N. W. Schuld. 27,| lito dito dito dito dito dito 3 dito Obligation 3/2 Oblig. Amort. Synd. 3 Frankrijk. Orig. Inschrijving 3 Obl. Leening 1867 5 dito iu Papierrente 5 Goudleening 5 dito 1881 4 S«aia«. Inschrijving 1861/81 5 do. Ct. A dm. Gam ais 5 do. do. Noltenius 5 do. Pausel. Leening 5 «DostenrjjSi Oblig. in Pap. 1878 4 /2 dito dito 5 dito dito Zilver o dito dito dito 5 dito Goud 4 Po3»'n. Obl. Schatk. 1844 4 Portugal. Obl. BI. 1853/84 3 dito 1881 o dito 1886 5 Busland. Ob Hope 1798/15 5 dito Ins. 6o S. 1855 5 Obl. 1862 5 dito 1864 5 dito 1866 5 dito 1877 5 dito 1877 le. Oost. 5 dito dito 2e Serie 5 dito dito Be dito 5 dito 1872 Gecons. 5 dito 1873 dito. 5 dito 1884 dito 5 dito 1860 2e Leen. 4'/s| dito 1875 Gecons. 41/; dito 1880 dito 4 Obl. Leening 1867/694 dito Goudl. 1883 6 £imn|e. Obl. Perp. Schuld 4 dito bnitl. 1876 2 dito binneul. Amor. 4 dito dito Perpet. 4 'ffurklje. Gepriv. Obl. 5 dito Alg. Sch. 65 ger. dito 1863/65 ger. dito 1869 6 dito gereg lexlco. Obl. 1851 dito 1864 Brazilië. Obl. Londen 1865 dito Leen. 1875 dito dito 1886 dito dito 1868 dito diio 1883 dito goud 1879 5 5 5 Geuot. koers. 73 V. 87»/, 98 98»/, 98»/, 78'/. 79'/. 91'/, 89 86 92 6 i'l, 64 65'/, 65»/„ 89'/, 80»/, 55"/,, 95 95 101'/, 'VI, 1 'I, ioo'/8 99»/, 97'/, 50'/, 50»/,, 51»/, 92»/, 9 92»/, 92 87'»/, 75'/. 81»/, 102'/,, 47'/. 60 67»/, 12 13'»/,, 36'/, 16'/s Haarlem2'/, 65 —70 dito oude Leen. 3 Y» 877s921/.. dito 1887 8'/j 96%—9V/a dito 4 99 —101 Genot, koers. 101»/, 100'/, 101'/, 100 102'/. 101 102'/, 100'/, 100'/, 10='/,, 103'/, '-03'/, 205 103»/, '01 68 103 100 99'/. 99»/, 00'/, 94»/, 97 Amsterd. Obl. 1861 BVal 967/s Recep. 1886 8Va 967/s Rotte Ob 1886 S1/ J 97 Nederland. Amst. lly bank Pbr. 4xj. dito dito dito 4 Arnh. Hyp.-B.Pbr 4Va| dito dito 4 Gemeente-Cred Obl. 4l/s| dito dito 4 's-Grav. Hyp. Pdbr. 4%| dito dito 4 Holl.Hyp.-B.Pdb. 4V-,| dito dito 4 Nat. llyp.-B. Pdbr. 5 dito dito 4 Nederl. Bank. Aand. Rott. llyp.-B.Pndb. 47, dito dito 4 Slmv. »Ned.« Aand. dito dito Obl. 5 dito dito 47; dito dito 4 Utr. Hyp.-Bk. Pdbr. 47. dito dito 4 Z.-Holl. Hyp. Pdbr. 47JIOIV2 fcederlandl. Haarl.-Zandv. Aand. Holl. IJz. Spw. dito dito Oblig. 1884 4 M. t. Ex. v. St.Sp.Ad. dito Obl. 1879/81 4 dito dito 1883 4 dito dito 1870 5 dito dito 1873 5 N. Ceutr. Sp. Aand. dito dito Oblig. dito gestemp. dito. dito do. Uit. Schuld Ned. Ind. Sp.-Aand. dito Oblig. 1879 3 dito dito 1869 4}jt N.R.Sp-volgef.A and. do. niet-volgef.Aand. dito dito dito dito Leening 1886 37a dito dito 1875/78 5 Ned.-Westf. Aand. dito Obligaties 47' llongarjie. Theiss-Sp. Aand. 5 dito Obligatiën 5 Italië. Vict. Em. Obligatiën 5 West-Sicil.Spw. do. 5 Znid.-Ital.Sprw. do. 3 Oostenrijk. Fr.-Oost. Sp. Aand. Polen. Warsch.-Brb. Aand 4 Wars.-Weenen. do. dito dito Oblig. 5 Rusland. Gr. Sp.-Al. Aand. 5 Hypotheek Oblig. 47a dito dito 4 85 dito dito 3 657». Baltis. Spw. Aand. 3 555/lc Charkow Azow dito 5 93 Iwang-Dorabr. Obl. 47- 80% Jelez-Griasi. dito. 5 89 Jelez-Orel do. 5 977i 1007a 65 1443/4 10 VI, 114 101'/, 101'/, 106 100»/, 22 73'/, 10'/, 135'/, 90'/, 85 95'/, 102'/, 102'/. 99 82'/., 100'/, 60'/, 90 45'/. 79»/; 99"/, 10»»/, Kursk-Cliark dito 5 dito Azow dito 5 Mosk.-Jaroslow Obl. 5 Moskow-Knrak Obl. 6 Mosk.-Smolcnsk. do. 5 Orel-Vitebsk. Aand. 5 Losow.-Sewaat do. 5 Poti-Tillis Oblig. 5 Trauscaucas do. 3 Z. W.Spw.-M. Aand. 5 Amerika. Ceutr. Pacitic. Aand. Chic. North. West. dito. le Hvp. 7 dito Jowa Midi. do. 8 dito Alad. Fxtensdo.7 dito Menoraenee do. 7 dito N. W. Un. do. 7 dito Win. St. Pet. do. 7 dito South.-W. Obl. 7 Illinois Leas Cert 4 dito Ceutr. C. v. A. Kansas Pacific Obl. 6 Louis v. Nash v.C.v.A. dito Adjust, bonds. Sau Franc. Obl. 6 dito Algem. Hyp. do. 6 Miss. Kans. Tex Aand. do. U. Pac. S. Br. Obl. 6 Miss. Pac. South. do. 6 St.P.M,&Mau.leHdo.7 dito gec. 2e llyp. do. 6 South. Pacif.Spw.do 6 Union Pacific, dito. 6 Genot, koers 97 83'/, 101'/, 10!'/, 97 87»/, 83'/, 97'/, 59'/, 54'/, 33'/,, 131 131'/, 131'/, 131»/, 132 131'/, 121'/,, 95'/, '17'/, 114»/, 62'/, lOI'Vi, 118'/, 111 19'/,, 115 100'/, Hl'/, 116'/» 110 114 Haarl. Tram. Aand. N. Z,-H. Stmtr. A. dito Oblig. Stad Amst. f 1000.3 dito f 100.3 A rast. Kanaalra.C.v.A. Rotterdam 3 Gomeente-Crediet 3 Pal. v. Volksvl. 1867 dito 1869 a f2.50 België» Stad Antw. 1874. 3 dito Brussel 1887 rec.27» Hongarije. Staatsleening 1870 Theiss. Reg. Pr. Obl. 4 Oostenrijk. Staatsleening 1854 4 dito. 1860 dito 1864 Crediet Anst. 1858 Stad Weenen 1874 Pruisen. Th. 100 1855 81/, Rusland. Staatsleening 1864 5 dito 1866 5 Zwitserland. Geneve 3 DIVERSEN, Ct.V er. A m.Sp.leSer. dito dito 1887/4 dito dito 2e do. dito dito 3e do. Vg.A.Hyp.Spw. Obl. Prov. Quebec, do. 5 Prolongatie 27a 3pCt 1067/, 110% 102 105 103 135 2.05 887, 99 1047, 108%, 1377a 1487, 104 143 138 1277a 95 1297, 81% 102 107

Haarlem's Dagblad | 1887 | | pagina 3