(iENENGD NIEUWS. BEURSBERICHTEN. Staatsleeningen. industrieele bh rinsn* Moskow-Kurak ow. 6 ciëele ondernemingen. Orel-Vitebsk. A and. 5 Tramwegmaatschappijen. Provinciale en Stede- uiug of de koningin van Griekenland, op het slot Fredensborg. De koniüg en de koningin hadden die stukkeu ontvangen van Paul Déroulède, bij gelegenheid eener audiëntie, welke hem verleend werd. Dé roulède moet de bescheiden of zelf ver- valscht, of ze gebezigd hebben met de wetenschap dat ze door anderen vervalscht waren. In elk geval bedoelde de Frausche //Ligue des Patriotes" door dit middel een oorlog tusscheu Rusland en Duitschland te doen ontbranden, gedurende welken de Franschen beproeven zouden Elzas-Lotha- ringen te herovereu. De correspondent ge looft dat Déroulède's ontslag als voorzit ter van de -/Ligue des Patriotes" het ge volg is geweest van het voorgevallene. Zeker is het dat nog niet is opgehelderd wat Déroulède heeft uitgevoerd tusschen den 23sten Augustus, toen hij St. Peters burg verliet, tot aau het einde dier maand, toen hij plotseling te Bucharest voor den dag kwam. Vermoedelijk is hij toen te Parijs en te Brussel geweest, alvorens zich naar Kopenhagen te begeven. Voor Dé roulède's vertrek uit St.-Petersburg hebben de panslavisten hem het bekende af scheidsmaal aangeboden. Men vermoedt dat op dit feestmaal de aanzittenden hei melijk besloten hebben eeue ontmoeting tnsschen den Duitschen eu den Russischeu keizer tot eiken prijs te verhinderen. RECLAMES. De kleine munt der Ësculaap, //Zie hoe men alreeds de mlneraa' pas. tillen van Üoden in de geleerde krin gen noemt, omdat op alle die lieve kleine witte pastillen gegraveert is, gelijk op een eermetaal het fabrieksteeken algemeen be kend." Van dit uitmuntende middel tegen alle verbitteringsoorzaken der inwendige vliezen. Al wat men kau verwisselen met veel van «deze kleine munt" te gebruiken, dat is het edel goud der gezondheid. Leest: //Mijnheer, ik bewijs met genoegen dat de mineraal pastillen van $oden, «voor eene kortstondige heeschheid mij //een buitengewoon uitwerking gegeven «/hebben, en dat ik ze zelf met al mijne //krachten aan ieder aanbeveel; terzelfder //tijd dat ik er altijd gebruik van zal' //maken". Pepi Zampa, medelid der stads schouwburg van Keulen. Te bekomen in alle apotheken voor 60 cents de doos. Het beste bewijs der groote aanmerking welke de genoemde pastillen bij arm en rijk viu- den dat is de groote verkoop van 200,000 doozen gedurende 2 maanden gedaan in geheel Duitschland. Sedert 20 Jan. werd vermist Archibald Mac Neül, redacteur vau de Sportsmandie naar Frankrijk was gegaan om een match bij le wonen ie Rouaan. Hij was van daar naar Parijs teruggekeerd eu toen naar Boulogne gegaan, waar hij het laatst was gezien in een boot. Zijn lijk is thans gevonden te Chktillon; het was geheel ontbonden en blijk baar acht dagen in het water ge weest. Horloge en geld werden ver mist. Dicht bij de plek, waar het lijk was aangespoeld, vond men een franc. Het hoofd was door de aan raking met de rotsen gekneusd. Men denkt aan een misdrijf. De bekende zanger Lhérie te Parijs, die ook hier te lande dik wijls optrad, is in botsing met het gerecht gekomen, niet omdat hij twee stemmen (tenor en baryton) had, maar omdat hij er twee vrou wen op nahield. Van zijn eerste vrouw gescheiden, was hij naar Transsylvanië gereisd om zich onder bescherming der wet aldaar, des te spoediger met zijn tweede vrouw in den echt te kunnen begeven. Thans heeft echter mad. Lhérie I zich beklaagd bij de rechtbank, ten gevolge waarvan het eerste huwe lijk definitief ontbonden is en de beide kinderen uit dat huwelijk aan de hoede van den vader toevertrouwd worden. Men zegt, dat mad. Lhérie I, naar aanleiding van dit vonnis, geen hoogen dunk meer heeft van het Franeche recht. Voor eenige riagou werden de eige naar en zijn vrouw van een logement te Berck-sur-Mer, de echtelieden Flasque, vermoord, en werd bij die gelegenheid een koffer met papieren van waarde ge stolen. De politie heeft als den vermoede- lijken datier zekeren Anatole Joly gear resteerd. Diens verleden klinkt als een roman. Hij spreekt een aantal talen en leefde in verschillende groote steden en badplaatsen jaren lang op grooteu voet. Mon weet, dat Joly in Rusland eu Perzië vertoefde, onverwacht te Berck verscheen 11 door den directeur van het Casino tot croupier werd aangesteld. Toen zich het gerucht vau den dubbelen moord ver spreidde, was Joly een der eersten, die op de plaats van den misdaad verscheen. Hij verleende den geneesheer zijn hulp en bevlekte zich bij die gelegenheid, naar men vermoedt, opzettelijk erg met bloed. Spoedig viel de verdenking op hem. De politie kwam te weten, dat Joly op reis zou gaan eu nam hem in hechtenis. Men onderzocht zijne woning en vond daar met bloed bevlekt linnengoed, val- sche baarden en andere voorwerpen, die den argwaan versterkten. Joly heeft verteld, dat hij Pranzini ge kend heeft. Men herinnert zich wellicht, dat in de zaak-Pranzini herhaaldelijk van zekeren Anatole sprake was. Destijds ge loofde men, dat Anatole een verzonnen naam was; hij blijkt thans de voornaam te zijn van Joly. Men vroeg zich af, of deze Anatole wellieht dezelfde zou zijn, dien de portier der ongelukkige Marie Reguault des avonds om elf uur, het huis waar de moord gepleegd werd, zag bin nengaan. Ook werden de echtelieden Flasque ge heel op dezelfde wijze om het leven ge bracht, als Marie Regnault en Anna Eremeret. De wonden aan den hals zijn van volkomen denzelfden aard. Wanneer men Joly herinnert aan wat hij zelf omtrent zijne'betrekking tot Pran zini heeft medegedeeld, geeft hij geen of een ontwijkend antwoord. Men is in ge spannen verwachting naar hetgeen een nader onderzoek aan het licht zal brengen. Om geen bedienden aan zijn tafel te hebben heeft de rijke Pa- rijsche chocolade-fabr kant Meiuer een electrische spoorbaan laten leg gen vau de keuken naar zijn tafel in de eetzaal. De wagen loopt over rails en heeft een draagkracht van 25 kg. Zoodra de gastheer door een electrische schel gewaarschuwd is, dat een nieuw gerecht gediend moet worden, drukt hij op eeu knop on der de tafel en door een opening in den wand komt het wagentje met de gerechten en schoone borden te voorschijn en rijdt de tafel op. De gastheer kan door den kuou het wagentje bij eiken gast doen stil houden tot hij zich bediend heeft eu dan rijdt het langs een spoor naar de keuken terug. Mooier maakt het de tafel echter niet. De middeleeuwsche struikroo- vers schijnen in het zuiden van Frankrijk weder voor den dag te komen. Een jongmensch van rijke familie, te Perpignan, scheidde zich eeu oogenbhk van zijn jachtgezelschap af en op nog geen honderd meter afstand werd hij door een vijftal kerels aangevallen, die hem gevan gennamen en een brief lieten schrij ven dat hij voor40,000 franken weder zou worden vrijgelaten. De familie zond het geld en onder bedreigingen tegen zijn leven, in dien hij van het gebeurde melding maakte, werd hij losgelaten. Te Jouarre, in de gemeente Azille, is een kasteel door eene bende boos wichten aangevallen en alleen door den hardnekkigen tegenstand der bedienden slaagde men er in hen te verdrijven met achterlating van vijf zwaar gewonden. Te Bologna is zooveel sneeuw gevailen dat het dak van het sta tionsgebouw onder den last bezweek en verscheidene personen daarbij gedood of ernstig gekwetst werden Blijkens berichten uit Madrid zal het vierde eeuwfeest der ont dekking van Amerika van indrukwek- kenden aard worden. De Spaansche Regeering zal tot 1892 ieder jaar 240 000 gd. afzonderen tot bestrij ding der kosten; daarbij komen de openbare inschrijvingen. Canovas, Castelar eu Moret staan aan het hoofd van de commissie voor het feest. Op den spoorweg tusschen Rome en Napels is een verschrik kelijk ongeluk gebeurd. In eene waggon eerste klasse be vond zich vorst Brancaccio, die, toen de conducteur over de loopplank voorbij het portierraampje ging, de zen aanriep en om vuur vroeg. De conducteur haalde zijne lucifers voor den dag en poogde geruimen tijd tevergeefs er een aan te ste ken, toen de trein in snelle vaart een brug naderde, waarvan de span ning zoo klein is, dat de trein vlak langs den gewelfden muur gaat, De conducteur zag het vreeselij ke van zijn toestand, doch aan ont komen was niet meer te denken In de volgende seconde werd hij tegen den brugpijler verpletterd en stortte daarna naar beneden in het water. Toen de vorst het ongeluk zag, viel hij in onmacht. Zes uren na het ongeval werd het verminkte lijk van den conducteur uit het wa ter opgehaald. De vorst heeft de weduwe van den verongelukte eene belangrijke schadevergoeding geschonken. Toen een sneltrein van Ber lijn naar Munchen dezer dagen in volle vaart voortstoof, werd de ma chinist van de locomotief eensklaps door eene beroerte getroffen. De sto ker, die zijn kameraad naast zich neer zag vallen, deed den trein stil staan en zond bericht van het voor gevallene aan het eerstvolgend sta tion Van daar zond men per loco motief een anderen machinist af, die de voortzetting van de reis mo gelijk maakte Het Engelsche stoomschip Maude is bij een hevigen storm in de Zwarte Zee vergaan. Zes man verdronken en zes stierven van uit putting in een boot. Zes anderen kwamen in deerniswaardigen toe stand aan de Grieksche kust aau, na drie dagen met een boot te hebben rondgezwalkt Het Tijdschrift voor Genees kunde deelt mede dat in de medi sche faculteit te Bern twist-'s ont staan tusschen de mannelijke en vrouwelijke student.n. Eeu der hoogleeraren zoude in zijne voordrachten het kieschheids gevoel der vrouwelijke toehoorders gekwetst en laatstgenoemde daar- daardoor van zijn college verwij derd gehouden hebben. De maunelijke studenten daaren tegen betuigden den hoogleeraar hunne sympathie en verzochten hem in een huide adres den door hem gevolgden weg niet te verlaten Aan de Russische grens weet de douane zich, bij gemis aan een bepaald tarief voor zelden voorko mende artikelen, best ts behelpen. Dezer dagen werd een compleet duikerpak ingevoerd. Het tarief maakt geen melding van die voor werpen. De verschillende metalen deeleu de helm, werden belast als bewerkt metaalde caoutchouk als behoo- rende bij kleine gummi-artikelen enz 't Meeste moeite werd ondervon den bij de taxatie der laarzen, met massief loodeu zooien. Daar even wel alles uit Parijs kwam, was men het er spoedig over eens, dat dit j deel van 't costuum gebracht moest worden onder het hoofd van «Parij- sche bottinesn, waarop het inkomend recht bijzonder hoog ie. Kortom, de totale som, die voor inkomende rechten moest betaald worden, bedioeg 375 francs. In Russisch Polen is bij Bjali- stok eene groote wolfabriek afge brand, bij welke ramp 12 personen om het leven gekomen zijn. Te Weenen brak Dinsdag in de porseleinfabriek van Wallis in de Karntnerstraat te elf uren 's ochtends een brand uit, welke tegen den mid dag gebluscht werd. Een groot deel van het fraaie magazijn is vernield de schade wordt op 100,000 gul den geschat In de stad Sioux, Jowa, is een korenpaleis geopend. Dit gebouw is opgericht ter eere van het beste voortbrengsel uit die streek en heeft eene leDgte van 260 voet, met een toren van 100 voet hoog. De gevel s geheel bedekt met korenschoven iierlijk in elkaar gevoegd. In deD dom zit op een troon van koren, prachtig met korenaren uitgedoscht, koning Koren. Boven alle ingangen staan toepasselijke opschriften in letters van koren. Het gebouw is in verscheidene zalen verdeeld, allen ingericht tot het tentoonstellen van de verschillende soorten van koren en voorwerpen uit koren vervaar digd, als bootjes, tafels, stoelen, ja zelfs een geheel landschap met hut jes, bruggen enz. Het doel van deze tentoonstelling is de aandacht te ves tigen op de vruchtbaarheid van den grond in Jowa, Minnesota, Dakota en Nebraska. Geheel Sioux-City is vol- opgewektheid over deze origineele onderneming en «Corn-teast, nCorn- Luncheonso en «Corn-receptions» waarbij de dames uit koren ver vaardigde costumes dragen, zijn aan de orde van den dag. Volgens Kemps Marcantile Gazette heeft het jaar 1887 6265 faillissementen opgeleverd in Groot- Britannië en Ierland, tegen 6446 in 1886. Van de Kaapsche diamantvel den. Een kaffer werd dezer da gen verdacht van 't stelen van dia manten, of liever van het in zijn ongeslepen, steenen, hetgeen ook ver boden is. Tuen men een onderzoek kwam instellen, had hij juist een zijner ossen doodgeschoten. Hij werd onderzocht, ontkleed, gekamd, kort om men stelde de bekende kunst grepen in het werk, doch vond niets en moest onverrichter zake weder vertrekken. Toen zij weg waren, begon onze kaffer heel bedaard uit het karkas van zijn dooden os al de diamanten bijeen te zoeken waar mede zijn geweer peladen was ge weest en die hij in het lichaam van het ongelukkige dier geschoten had, toen hij zijn blanke broeders zijn woning had zien naderen. In het Kremlin te Moskou is een begin gemaakt met de wer ken voor he! monument voor Alexan der II; de beeldhouwer Opekucsbine is met de uitvoering belast. Het gedenkteeken zal anderhalf millioen gld. kosten. Het dansen in Griekenland. In Griekenland wordt niet paarsgewijze gedanst. Zelfs mag de danser zijn meisje niet eens bij de hand vatten, of liever, één danser heeft niet ééne danseres, maar eene schaar dansende vrouwen heeft één gemeenschappelijkeu voordanser, die over eenkomt met den aanvoerder der koren bij de ouden. Mannen dansen met mannen en vrouwen mot vrouwen, doch deze laat stee hebben één mannelijkeu danser. De danseressen geven elkaar niet de hand, maar zijn, even als de eerste danseres, met den voordanser verbonden door hare zakdoeken, waarvan ieder een eind vast houdt. Men danst op het gras of op den leo- men weg, want de Grieksche volksdans, die ruimte noodig beeft om zich te ont wikkelen, duldt geen afgesloten lokalen. Danszalen, gelijk men die hier en in Duitschland in menige horberg vindt, treft men in Griekeulaud nergens aan. Buur meisjes dansen met elkaar, één rij op aebt tot tien hutten in de voorsteden. De dan seressen belmoren allen tot do lagere volksklasse, want de vrouwen uit den meer gegoeden stand achten zich te voor naam om op de straat te dansen. Voor de groep staat een aantal kijkers, uit wier midden van tijd tot tijd een nieuwe voor danser optreedt. Is dit dansen vraagt men zich onwillekeurig af, wanneer men deze kalme passen ziet uitvoeren. Eene lange schare jonge en oudere meisjes in armoedigen Zondngstooi, doet langzaam eenige passen, naar de rechter, daarna naar de linkerzijde, vormt dan eenen wijd geopenden halven cirkel en maakt zoo de rondte om de dansplaats, blijft staan, maakt langzaam de rondte in tegenover gestelde richting, gaat een paar passen achteruit, een paar vooruit, nooit loopend, springend, dansend, neen, met pleclitigen ernst in alle bewegingen, en zonder eeuig spoor van genot of lach op het gelaat. Daarbij hoort men dikwijls een trommeltje, dat met de knokkels wordt bespeeld. De overige muziek leveren de danseressen zelf, maar de liederen, welke zij zingen, zijn even ernstig als hare passen. De voor dansers maken den dans geheel tot eene comedie. Hoe ernstiger de bewegingen der danseressen zijn, des te potsierlijker en doller worden de bokkesprongen van den voordanser. Zonder den zakdoek der eerste danseres los te laten springt hij met ver wrongen ledematen onophoudelijk in de lucht, draait in eeu kring rond, waggelt op zijne beeuen als een beschonken sater, zonder dat dit den lachlust van dauseres- sen of toeschouwers opwekt. V .-a-io. i-a.. In de Kinderkamer. Mama. Goede hemel, kinderen, wat makeu jelui toch voor een spek takel. Koor. Wij houden zusje stil, moe! 8T00MVAAKTBERICHTÊN. Het stoomschip Tanjoremet Chin., Ind. en Australische mail, arriveerde 6 Jan. van Alexan- drië te Brindisi. De mail werd heden te Rotter dam verwacht. Het stoomschip Noord-Holland, van Rotter dam naar Java, vertrok 7 Jan. van Suez. Het stoomschip Prins Maurits, kapt Sluiter arriveerde 2 Jan. van Amsterdam te Paramaribo en 6 Jan. te Demerara. Het stoomschip Burgemeester den Tex, ver trok 7 Jan. van Arasterdam naar Batavia, Het stoomschip Edamder N. A. S. M., ver- 7 Jan. van Amsterdam naar New-York. Het stoomschip Oxits van Japan, met de Fransche mail, arriveerde 6 Jan. te Rnez en heeft de reis naar Marseille voortgezet. Het kan den 13cn aldaar worden verwacht. Het stoomschip Koningin Emmavan Am sterdam naar Batavia, vertrok 6 Jan. van Mai- scille. Het stoomschip Voorwaartsvan Batavia, arri veerde 7 Jan. te Amsterdam. Het stoomschip Schiedam, van de N. A. S. M.t ertrok 7 Jan. van New-York naar Amsterdam. Het stoomschip Zeeland, van Java, L v. Mar seille, arriveerde 7 Jan. te Rotterdam. 9 Jan. 1888. Genot, koers. 747- 88 99710 997s LOOV, EUROPA. Nederland Cert. N. W. Schuld. 27J ■lito dito dito 3 dito dito dito 31/. dito Obligation 31/. Oblig. Amort. Synd. 31/: Frawhrjjk. Orig. Inschrijving 3 Hongarije. Obl. Leening 1867 5 dito in Papierrente 5 Goudleening 5 dito 1881 4 Italië. Iuschrijvingl861/81 5 do. Ct. A dm. Lamais 5 do. do. Noltenius 5 do. Pausel. Leening 5 Oostenrijk, Oblig. in Pap. 1878 41/s| dito dito 5 dito dito Zilver 5 dito dito dito 5 dito Goud 4 Polen. Obl. Schatk. 1844 4 Portugal, Obl. BI. 1853/84 8 dito 1881 5 dito 1886 5 Rusland. Ob Hope 1798/15 5 iito Ins. 6c S. 1855 5 Obl. 1862 dito 1864 dito 1866 dit© 1877 dito 1877 le. Oost. dito dito 2e Serie dito dito 3e dito dito 1872 Gecons, dito 1873 dito. dito 1884 dito dito 1860 2e Leen. 41/0| dito 1875 Gecons. 47J dito 1880 dito 4 Obl. Loening 1867/694 dito Goudl. 1883 6 Obl. Perp. Schuld 4 dito buitl. 1876 2 dito binnenl. Amor. 4 dito dito Perpet. 4 Turktfe. Gepriv. Obl. 5 dito Alg. Sch. 65 ger. dito 1863/65 ger. dito 1869 6 dito gereg AMERIKA. Mexico. Obl. 1851 3 dito 1864 s Brazilië. Obl. Londen 1865 dito Leen. 1875 dito dito 1886 dito dito 1868 dito diio 1888 dito goud 1879 77 98 6»'/, 88 77'/. 91 88'/, 92 62'/, Haarlem 2'/, 65 —70 dito oude Leen. 37s 877s92,/3 dito 1887 3'/a 963/4977a Kursk-Cliark dito 5 dito 4 99 101 dito Azow dito 5 j r. Mosk.-Jaroslow Obl. 5 Gkoon! 5 inoi/ Tranacaucas do. 3 lOQU/i, NV.Spw.-M. Aand. 5 101 Amerika. 1003/8 Centr. Pacific. Aand. 1021/3 Chic. North. West. 102 dito. le Hyp. 1 10272 d!to **owa Midi. do. 8 lOO'/s dito Mad. Extenado.7 1017/8 dito Menoraeueo do. 7 10C7/16 dito N. W. Un. do. 7 102 dito Win.St. Pet. do. 7 102 10 1017, 1007, 657, 10274 100 Nederland. Amst. Hy.bank Pbr. 4l/a| dito dito dito 4 Aruh. Hyp.-B.Pbr 41/. dito dito 4 Gemeeute-Cred Obl. 47a dito dito 4 'a-Grav. Hyp. Pdbr. 47s dito dito 4 H oilHy p.-B.Pdb. 4»/a dito dito 4 Nat. Hyp.-B. Pdbr. 5 dito dito 41/. Nederl. Bank. Aand. 6018/u Kott. Hyp.-B.Pndb. 4l/s 64 >/8 dito dito 4 Stmv. «Ned.i Aand. dito dito Obl. 5 dito dito 41/. dito dito 4 Utr. Hyp.-Bk. Pdbr. 4>/s| dito dito 4 I Z.-Holl. Hyp. Pdbr. 47-' «8»/,, 84'/, 7«V, 56'/, 95'/, 96 s/,. 101*/. Nederland. 82'/,, Haarl.-Zandv. Aand. bezit hebben dier kostbare, ofschoon 9* Holl. LTz. Spw. dito 100 7a dito Oblig. 1884 4 OO'/s M. t. Ex. v. St.Sp.Ad. 973/a dito Obl. 1879/81 4 50'/, dito dito 1888 4 49'/, dito dito 1870 5 49'/, dito dito 1878 5 98'/, N. Centr. Sp. Aand. 94 dito dito Oblig. 92'/, dito gestemp. dito. dito do. Uit. Schuld Ned. Ind. Sp.-Aand. dito Oblig. 1879 8 dito dito 1869 47J N.R.Sp-volgef.Aand. do. niet-volgef.Aand. dito dito dito dito Leening 1886 87- dito dito 1875/78 5 Ned.-Westf. Aand. dito Obligatiën 47' Hong«r||e. 12 /- Theiss-Sp. Aand. 5 dito Obligatiën 5 12 Italië. 13'/n Vict. Em. Obligatiën 5 "West-Sicil.Spw. do. 5 Zuid.-Ital.Sprw. do. 8 36 Oostenrijk. 17"/,Fr.-Oost. Sp. Aand. Polen, ïnii/ Warach.-Brb. Aand 4 taois^ NVars.-Weenen. do. „n*/16 dito dito Oblig. 5 101 10073 1Ü173 64 146 102 114 102 102 106 1003/8 87«/8 75 813/i 10273 5374 71 67 dito South.-W. Obl. 7 Illinois Leas Cert 4 dito Centr. C. v. A. Kansas Pacific Obl. 6 Lonis v. Nash v.C.v.A. dito Adjust, bonds. San Franc. Obl. 6 dito Algem. Hyp. do. 6 Miss. Kans. Tex Aand. do. U. Pac. S.Br.Obl.6 Miss. Pac. South. do. 6 St.l\M.&Man.leHdo.7 dito gee. 2e Hyp. do. 6 South. Pacif. Spw. do 6 Union Pacific, dito. 6 Genot, koers 96'/,, 82'/, 101 r. 101 96'/, 87 81'/, 97'/, 59 58'/, 82 140'/, 129 130 180 181 180'/, 181 123'/, 95'/, 117'/, 118 61'/, 100 118 111'/, 18 112'/, 99"/,, 111'/, 115 109"/, 118'/, Haarl. Tram. Aand. N. Z,-H. Strntr. A. dito Oblig. 997/8 9574 973/4 733/4 17 1863/4 907a 96 1007a IO27- 9§15/is 81 57 100 60 47 79 7s 9974 Amoterd. Obl. 1861873 97 Recep. 1886 37-, 97 7« Rotte Ob 1886 31/ 977e Rusland. Gr. Sp.-M. Aand. 5 Hypotheek Oblig. 41 dito dito 4 dito dito 8 Baltis. Spw. Aand. 8 Charkew Azow dito 5 Iwang-Dombr. Obl. 4l/aj Jelez-Griasi. dito. 5 Jelsz-Orel do. 5 III Stad Amst. f 1000.3 dito f 100.8 A rast. Kanaalm.C.v.A, Rotterdam 3 Gemeente-Crediet 3 Pal. v. Yolksvl. 1867 dito 1869 h f2.50 België. Stad Antw. 1874. 3 dito Brussel 1887 rec.27i| Hongarije. Staatsleening 1870 Theiss. Reg. Pr. Obl. 4 Oostenrijk. Staatsleening 1854 4 dito. 1860 dito 1864 Crediet Anst. 1858 Stad Weenen 1874 Pruisen. Th. 100 1855 3 Rusland.] Staatsleening 1864 5 dito 1866 5 Zwitserland. Geaève 8 1077/8 1127a 103 1057a 103 132 ƒ2.- 90 90 94 99 1037a 107 12974 140 103 143 '423/g 1237a 11178 96 87 667. 543/4 937a 797, DIVERSEN© Ct.V er. A m.Sp. leSer. dito dito 1387/4 dito dito 2e do. dito dito 3e do. Vg.A.Hyp.Spw.Obl. Prov. (Quebec, do. 5 Prolongatie 2*/$ 0 pCt.l 96 130 79 1007© 108

Haarlem's Dagblad | 1888 | | pagina 3