B li IT ENL A I). GEMENGD NIEUWS. BEURSBERICHTEN. Staatsleningen. EUROPA. Industriëele en Finan- ciëele ondernemingen. Spoorwegleeningen. Provinciale en Stede lijke leeningen. Tramwegmaatscha Premieleeningen. ppijen. fraaie omgeving te laten bezichtigen. Met de afbraak of de slooping van het gebouw zal over veertien dagen een aanvang gemaakt worden. Bij den gemeenteraad van De venter is ingekomen een verzoek van het comité tot organisatie van groote internationale roeiwedstrijden, met verzoek de zaak te steuuen door het uitloven van eeneu prijs, door deelneming in het waarburg- fonds, of op andere wijze. Het onderzoek naar den dood van den zeventigjarigen Breukers te Brunssum (L.) heeft tot de ontdek king geleid, dat zijn dood aan eigen onvoorzichtigheid is te wijten. De man moet namelijk door kolendamp gestikt zijn. Zondag morgen (onder kerk tijd) werden uit het kabinet in de woning vau de wed. B. te R >ttum zivleren lepels, dito flacon, doek spelden enz. ontvreemd. Dadelijk toog de politie er op uit, en kwam in den laten avond te Heerenveen terug met den persoon J. v. Dijk 18 jaren oud, die Donderdag jl. uit Yeenhuizen deserteerde en op wien de gestolen voorwerpen ge vonden werden. V. D. werd te Hee renveen in voorloopig arrest ge bracht. Hij moet het raam in de woning opgeschoven hebben, en zoo er in geklommen zijn. De halte-chef uit Ruinerwold is Zaterdag voor den rechter van instructie gehoord over het nabij die halte plaatsgehad hebbend spoor wegongeluk. Een 23-jarige Duitsche pa pierventer, uit Gemande (Pruisen), brak Zondag toen hij in de woning van de wed. Kooiman te Tegelen niemand aantrof, de kast open en stal daaruit een paar doozen, die gouden kettingendito ringen en oorbellen bevatten. Hij werd echter gevat en naar Roermond overge bracht. Wedstrijden. Voor den internationalen wedstrijd op schaatsen, dezen winter door den Nederl. Schaatsenrijdersbond te Heerenveen te houden, hebben zich aangemeld: A. Beroepsrijders: Hagen van Chris- tiania, IJpma van Arum (Fr.J v. Blom- mensteiu van Apeldoorn. B. AmateursClement Hansen van Ham burg, Harms id., Rooth Berlijn, Uhlig id., v. d. Helm van Deventer, Pander van Haarlem, Broekmeijer idem, Jurjens van Amsterdam, Bloemen idem, Yrouwes idem. De Engolsche rijders See en Smart heb ben zich nog niet aangegeven, maar wor den verwacht. mmmsrn. Ned. Herv. Kerk. Uit het verslag van den Nederl. Protestantenbond blijkt dat het ledental tot 14,700 is gestagen, welke verdeeld zijn over 138 afdeelingen. De ontvangsten bedroegen f 21,047,29, en de uitgaven f 19,060.87 zoodat er een voordeelig slot is a f 1986.42. KOLONIËN. BATAVIA, 6 December. In het kort verslag van de residentie Oostkust van Sumatra over October wordt het begin van de laatste onlusten in het landschap Padang aldus beschreven De resident, had als eene laatste poging om de geschillen raet de Kadjahbataks op vredelievende wijze te beëindigen, zich naar het hoofd van Badja-Linggei, Kalam- Setia, begeven, om hem over te halen tot zijnen zwager, den Toewan-rajah, te gaan en met dezen onderhandelingen aan te knoopen. Verklaarde Kalam-Setia zich aanvanke lijk bereid tot eene persoonlijke ontmoe ting met den Toewan-Rajah, later schijnt hij tot inkeer gekomen te zijnalthans hij bepaalde zich er toe door een tweetal vertrouwde personen eenen brief van den resident aan den Toewan-Rajah te doen overbrengen. Den zendelingen viel echter eene zeer onheusche bejegening ten deel; de oudste hunner werd met een bcleedi- gend antwoord op den voormelden brief teruggezonden, terwijl de jongste in het blok gesloten werd om te worden opge geten, een lot, waaraan hij echter, door bet snelle optreden onzer troepen, ontkwam. Ook de zendelingen van den controleur werden bepaald vijandig behandeld. Twee malen richtte die ambtenaar een schrijven aan den Toewan-Rajahhet eerste naar aanleiding van een door dat hoofd gestel den eiscli tot ontruiming van de door politie-oppassers en Maleiers bezette kam- poug Bandar-Bedjamboe, en zooals van zelf spreekt eene weigering inhoudende, het tweede in antwoord op diens vraag, met welk doel de politiedienaren aldaar waren gestatioueerd. Beide brieven wei gerden de Rajahs echter in ontvangst te nemen, zelfs dreigden zij den politiedie naar, die met hunne overbrenging was belast, te zullen vermoorden. In September wierpen de Rajahs einde lijk het masker geheel af en begonnen zij den aanvallenden oorlog. Omtrent den af loop, die reeds met een enkel woord werd bekend gemaakt in de „Javasche Courant" van 18 October en 4 November no. 83 en 88, werden sedert de volgende dagen meer uitvoerige berichten ontvangen. In den nacht van den 19en op den 20en September verzamelden de Rajahs zich in grooten getale op de vlakte bene den Bandar-Bedjamboe. Zij omgaven die kampong met koeboes (eene soort groote tirailleurputten) en beschoten van daaruit de bezetting, welke weldra hare stelling prijs gaf. De Rajahs trokken daarop verder, vermeesterden zonder veel tegenstaud to ondervinden de kampongs Beuoeah Si- Oenei, waarvan de bewoners op hunne nadering de wijk hadden genomen, en vielen in de eerste dagen van October de ondernemingen Mandaris en Pabatoe aan, bij welke gelegenheid zij eeneu Chinees verwondden en enkele schuren met tabak in brand staken. Het bleek thans noodig krachtiger tegen de Rajahs op te treden, dan met politie oppassers en Maleische hulptroepen mo gelijk was. De soldaten stieten op zeer weinig te genstand de door den vijand bezette kam pongs werden zonder veel tegenstaud ge- men, en daar de verdreven bevolkiDg er toch niet meer in durfde wonen, verbrand. Omtrent de maritime demoustratie tegen den vorst van Boeton, meldt het verslag over de verrichtingen der marine, dat de beide ramschepen //Koning'/ en //Hendrik" en Zr. Ms. //Bromo" met den goeverneur van Celebes naar Boeton ver trokken, teneinde kracht bij te zetten aan den eisch, door dien goeverneur aan den nieuw gekozen sultan gesteld, om zijne opwachting bij ZHEdG. te maken en in zijn nieuw sultanaat bevestigd te worden, iets waartoe de sultan op de vorige reis van de //Bromo" was gebleken onwillig te zijn." Reeds twee dagen na aankomst van het eskader voor Boeton had aan boord van de //Bromo" het bezoek van den sultan plaats, en den daaropvolgenden dag nam de landingsdivisie der schepen deel aan eene militaire demonstratie naar den kraton. Zoo langzamerhand, zegt de Ja va- bode, was het tot heden regel geworden om kapiteins, die den dienst met pensioen gingen verlaten, een verlof van drie maan den toe te staan, alvorens werkelijk de actieve dienst werd vaarwel gezegd. Thans vernemen wij echter, dat de regeering op dat punt van gevoelen veranderd is, en dat ingeslopen misbruik niet meer zal worden toegelaten. Vergissen wij ons niet, dan zijn dezer dagen weder enkele derge lijke verzoeken, waaronder een door een hoofd-officier der militaire administratie in deze afdeeling, ingediend. Naar het //Bat. Hbl." verneemt heb ben na de derde herverpacbting van het middel po- en topo of Chineesche dob belspelen voor de perceelen Tana lapang Glodok, Kongsi Besar en Pientjoe Ketjil voor het jaar 1888, nog eeuige Chineezen onder wie de oude pachters, zich tot de regeeriug gewend, met verzoek die speel- pachten opnieuw te her verpachten, der regeeriug tevens de verzekering gevende, dat zij veel meer zullen opbrengen, dan bij de laatst gehouden herverpachting. De betrokken departementchef, ter zake ge hoord, moet hebben geadviseerd het ver zoek niet in te willigenwaarom weet men niet. Trouw-, Geboorte- Doodberichten' Gehuwd: H. W. Buschman en S. M. W. J. van der Waall, Semarang. - J. Hicks en C. van Steenbergen, Semarang. - G. W. Honigh en C. L. van der Linden, Magelaug. - Tb. J. C. Klaar en J. Brassen, Tegal. - J. van Geuus en A. L. Kulenbömcr, Soerabaia. - Johann Hassner en Anna Wohlrab, Mcdan. - H. B. van ltliijn en 0. Ie Clercq, Padang. - W, C. v. Deventer en L. Doornik, Batavia. - J. P. Kveiscber en J. H. L. Vogelzang, Atjeh. Bevallen S. Klasi-Stiissi, z. Batavia. - Scholte, z. Pelalawan. - H. M. v d Êlst-Van Hemert z. Tjandi. - M. L. Kleinenbammans-Van Hengel, d. Oenarang, - Al. C. A. Bickes-Schultz d. Se marang. - Van Epe d. Semarang. - J. M. G. Steinmetz-De Waal d. Djombang. - F. A. Oos- tenbroelc-Osterloh d. Magelang. - H. U. KolfF- De Groot d, Medau. - Kufahl-Vittali d. Aledan. A. L. Intveld-Bekking d, Soerabaia. - A. A. Loth- Lapré, Batavia. - J. C. de Visser-Hageman z. Batavia. - J. M. Marcella-De Viscb Eijbergen, Batavia. Reijnders d. Meeater-Cornelis. Overleden; H. de Groot, Batavia. - L. 'Cor nets de Groot, Batavia. - Wed. Itavcsteijn-Van Cleef, Padaug. - Wed. A. Goldie-Lamle, Padang. - W. F. U. Voet-Feist, 44 j. Meester Cornelis. 1. V. van den Brink 8 j. Pasoeroeau - E. H. Burn sbij Lautier 44 j. Bandjardaw-Palembang. - Al. F. Gerrits, Malang. - J. E. lteijnbart 53 j Soerabaja. waren het violette fluweelen kleed over de kist van den keizer half verteerd, de metalen knoppen zwart geworden en de bloemkransen ver welkt; alleen het kruis van ge droogde viooltjes, dat door prinses Beatrix was gezonden, was nog even frisch als vroeger. Volgens de Daily Neros zullen den 21sten dezer al de hoogescholen in Rusland weder geopend worden. Nieuwe ongeregeldheden worden verwacht. Engeland. Maandag jl., dsn ver jaardag vau Napoleons sterfdag is het stoffelijk overschot vau hem en zijn zoon uit de Mariakerk te Ghisle- hurst naar Farn borough, de tegen woordige woonplaats vau de ex- keizerin Eugenie, overgebracht. De plechtigheid is in alien eenvoud ge schied. De lijkkisten werden op draagbaren naar het station en vau daar met een extra trein naar Farn- borough overgebracht. Door de vocht Aan de Daily Nems wordt uit Petersburg gemeld, dat den 21n dezer alle Russische hoogescholen heropend worden. De professoren zoowel als de studenten verwachten opnieuw ongeregeldheden. De Re geering heeft besloten den minister van Onderwijs Deliauoff zijn ontslag te geven, doch eerst na de viering van zijn vijftigjarig ambtsfeest. Duitsehlaild. Een officieel tele gram uit Berlijn meldt dat de ka- tarrhale verschijnselen bij den kei zer zich blijven openbaren en eischen, dat Z. M. zich zeer ontzien moet. De Rijksraad is gereed geko men met de behandeling der staats- begrooting, welke aan 's keizers goedkeuring onderworpen zal wor den. De begrooting sluit met een overschot van vier en twintir mil- lioen roebels, welke aangewend zul len worden tot het aanleggen van nieuwe spooryegeu eu havenwer ken. In finaucieele kringen wordt deze gunstige raming voor verdacht gehouden. Spanje. Den 2n dezer is te Bar celona, in tegenwoordigheid van de overheid en van duizenden toe schouwers, het voetstuk geplaatst vau het gedenkteeken, hetwelk in die stad verrijzen zal ter eere van Columbus. De minister van Buitenlandsche Zaken heeft uit verscheidene Ame- rikaansche steden telegrammen van gelukwensching ontvangen wegens het voornemen, om het vierde eeuw feest der ontdekking van Amerika plechtig te gedenken. Portugal. De Portugeesche zee kapitein Emegildo Coppello is Afri ka doorgetrokken van het westen uaar het oosten. Hij vertrok uit St. Paul de Loanda en kwam in Mozambique aan, na eene reis van acht maanden, vol gevaren en moei lijkbeden. Van de 120 mannen, die hem vergezelden, zijn 60 onder weg gestorven van hoDger en dorst. Coppello is dezer dagen te Lissa bon teruggekomen. Zijne expeditie werd door de Portugeesche regee ring geldelijk ondersteund. Rusland. Naar aanleiding van het ontslag der oudste lichting van bet garde-korps, zegt de Duitsche St. Petersburger Zeüungdat de ca valeristen en artilleristen reeds met groot verlof vertrokken zijn, terwijl üet ontslag der infanteristen wel dra zal volgen. Het blad begroet dit vroegtijdig ontslag als een vre- desteeken. Het hof zal dezer dageD uit Gatechina naar St. Petereburg ver trekken om ongeveer tien weken in de hoofdstad door te brengen. Er worden daar thans zelfs voor Rus land geheel buitengewone voorzorgs maatregelen genomen en duizenden geheime politie-agenten worden aan gesteld om de straten te bewaken, waar de keizerlijke sleden en ekwi- page passeeren moeteD. Men rekent echter ditmaal te St. Petersburg op een zeer levendig seizoen. Bulgarije. Betreffende Ruslands wenscben ten opzichte van Bulga rije wordt medegedeeld, dat de Czaar verlangt: afzettiDg van prins Fer dinand eu aanstelling op wettige wijze van een vorst, die tot de Grieksche Kerk behoort. In dit op zicht zijn Duitschland en Oostenrijk het met Rusland eens maar hoven- dien verlangt de Russische regeering zekere waarborgen, dat de Bulgaar- sche regeering in goede verstand houding blijft met Rusland. Daar voor wordt weer gesproken van een Russische minister van Oorlog en Russische officieren. De Oostenrijksche regeering blijft steeds op haar standpunt staan, zij is tot elke schikking met Rusland betreffende het Balkan-schiereiland bereid, mits deze regeling geschiede op den grondslag van het Betlijn- sche tractaat. Van Ruslands opper heerschappij op het Balkan schier eiland wil Oostenrijk niets weten; want Oostenrijk verlangt dat alle aangelegenheden in het Oosten ge regeld worden met gemeenschappe lijk goedvinden van alle mogend heden, die het Berlijnsche tractaat onderteekenden en zonder dat aan Rusland daarbij meer invloed wordt toegekend dan aan een der andere staten. Noord-Amerika (V. S.) Voor de gerechtshoven zal een monster proces worden gevoerd, om uit te maken of de Inter-State wet in overeenstemming met de consti tutie is. De senator Edmunders is als pleitbezorger aangenomen. De vleeschverpakkers te Chi cago eischen van de Inter-State commissie een schadeloosstelling van 1,000,000 dollars voor verliezen, in niet ontvangen rabat op spoorweg vrachten geleden. Men verwacht alleen uit Frank rijk meer dan 16.000 inzenders voor de wereldtentoonstelling te Parijs. De Gemeenteraad van Parijs heeft 700,000 frs. beschikbaar gesteld voor de deelneming der stad aau de tentoonstelling. De stad zal haar verzamelingen in twee paviljoenen tentoonstellen. De ruïne van den burcht der ridders van Küssnach, in Zwitser land, algemeen bekend onder den naam van Gesslerburcht, alwaar de landvoogd Gessier, volgens de sage, Wilhelm Teil had willen doen op- eluiten, is sinds eenige dagen ver dwenen. De eigenaar, een eenvou dige landman zonder gevoel voor merkwaardige oudheden, heeft haar voor een spotprijsje aan een buur man verkocht, die haar thans heeft gesloopt, om de steenen te gebrui ken ter reparatie van een veestal. Omtrent den oorsprong en den val van den burcht is niets bekend. Men weet alleen, dat in de 13e en 14e eeuw de ridders van Küssnach er op woonden, waarvan echter in de geschiedenis slechts enkele na men bekend zijn. Vermoedelijk is de burcht niet met opzet verwoest, maar van zelf vervallen, doordat hij sedert het uitsterven der familie onbewoond is gebleven. Reeds een dertig jaar geleden was er niet veel meer van over; thans is ook dit laatste verdwe nen. In de strafgevangenis van Ocana (Spanje) brak een opstand uit. De gendarmes moesten vuurgeve»; er vie len dooden en men telt verscheidene gewonden. De orde is thans hersteld, aldus wordt uit Madrid bericht. De 19 maauden oude Koning van Spanje, Alphonse XIII, heeft met Nieuwjaar vau eeu planter te Havanna eeu kist met 10.000 fijne sigaren en geschenken gekregen 1 In November verlieten 6690 Duitschers hun land om zich in Amerika te vestigen, d. i. 550 meer dan in Nov. 1886. In de eerste 11 maanden van 1887 was het aantal Duitsche landverhuizers 97.250, te gen 79.980 iu dezelfde periode van 1886. Een Amerikaaandie door zijne betrekking genoodzaakt is, veel te reizen, had de gewoonte om op den eersten dagdien hij in een hotel doorbracht, den kellner, die hem aan tafel bediende, een bank noot van vijf dollar in de hand te stoppen. In bijna alle gevallen wa ren de bedienden in de eerste twee zeer voorkomend en opmerkzaam. Daarna begonnen zij echter hun gast, wanneer deze niet weer op nieuw in de beurs tastte, te ver- waarloozen. Om hieraan een einde te maken, bedacht de slimme Yankee het vol gende. Wanneer hij aau tafel tevre den is met deu kellner, die hem bedient, snijdt hij met een scherp mes een banknoot van vijf dollar 10 Jan. 1888. ftederlsnd Cert. N. W. Schuld. 2 Vs dito dito dito 8 dito dito dito 31/: dito Obligatiën 37«. Oblig. Amort. Synd. S'/s PrankrJJk. Orig. Inschrijving 8 Hongarije. Obi. Loaning 1867 5 dito in Papierrente 5 GondleeDing 5 dito 1881 4 Italië. Inachrijvingl861/81 5 do. Ct. A dm. Lamai9 5 do. do. Noltenius 5 do. Pauael. Leening 6 Oostenr||h. Oblig. in Pap. 1878 4l/2 dito dito dito dito Zilver 5 dito dito dito 5 dito Goud 4 Polen. Obl. Schatk. 1844 4 Portugal. Obl. BI. 1853;84 3 dito 1881 5 dito 1886 5 Rusland. Ob Hope 1798/16 6 lito Ina. 6e S. 1855 5 Obl. 1862 5 dito 1864 5 dito 1866 5 dito 1877 5 dito 1877 le. Oost. 5 dito dito 2e Serie 5 dito dito 3e dito 5 dito 1872 Gecona, 5 dito 1873 dito. 5 dito 1884 dito 5 dito 1860 2e Leen. 47s dito 1875 Gecona. 4l/« dito 1880 dito 4 Obl. Leening 1867/69 4 dito Goudl. 1883 6 Spanje. Obl. Perp. Schuld 4 dito buitl. 1876 2 dito binnenl. Amor. 4 dito dito Perpet. 4 1uTh||e. Gepriv. Obl. 5 dito Alg. Sch. 65 ger. dito 1868/65 ger. dito 1869 6 dito ger eg exieo. Obl. 1851 dito 1864 Brazilië. Obl. Londen 1865 dito Leen. 1875 dito dito 1886 dito dito 1868 dito diio 1888 dito goud 1879 Genot, koers. 74 7 87 99»/,. 99'/, loo v, 77 98'/, SS 88»/. 90'/. 88'/. 93 63'/,, 81'/. 8*'/. «2»/,. 84'/. 80'/, SS»/, 96'/, 96'/. 101»/, 82'/, 94 .00»/, 100»/, 97»/, 51 49»/. 92»/,. 93'/- 91»/, 91»/, 87»/, 74'/, 81»/, 102'/, Haarlem 3'/, 65 —70 dito oude Leen. 8'/- 87'/.—92'/, dito 1887 8'/', 96»/;—97'/, dito 4 '99 —101 Genot, koers. 47,1027, 4 100»/u 47a 101 4 100%, 4710272 4 1027a 47a 1027, 4 1007a 47a 1017, 4 101 5 102 47a 102 210 47a 101 4 1007, 6574 5 10274 473 100 4 9974 475101 4 1007a 47a lOU/a Kursk-Chark dito dito Azow dito Nederland. A mat. Hy.bank Pbr. dito dito dito Arnh. Hyp.-B.Pbr dito dito Gemeeute-Cred Obl. dito dito 's-Grav. Hyp. Pdbr. dito dite Holl.Hyp.-B.Pdb. dito dito Nat. Hyp.-B. Pdbr. dito dito Nederl. Bank. Aand, Kott. Hyp.-B.Pndb. dito dito Stmv. »Ned.« Aand, dito dito Obl. dito dito dito dito Utr. Hyp.-Bk. Pdbr. dito dito Z.-HolL Hyp. Pdbr. Mo3k.-Jaroalow Obl. 5 Moakow-Kursk Obl. 6 Moak.-Smoleuak. do. 5 Orel-Vitebsk. Aand. 5 Loaow.-Sewaat do. 5 Poti-Tillia Oblig. 5 Tranacaucaa do. 3 Z. W.Spw.-M. Aand. 5 AnierJk». Centr. Pacific. Aand. Chic. North. West. dito. le Hyp. dito Jowa Midi. do. 8 dito Mad. Extensdo.7 dito Alenomenee do. 7 dito N. W. Un. do. 7 dito Win. St. Pet. do. 7 dito South.-W. Obl. 7 Illinois Leae (Jorfc 71 60 65 12'/, 13 13"/,. 36 17 100'/, 101»/, 100»/, 99»/, 95'/, 97'/, 5 5 5 4'/: 4'/: 4'/= Amsterd. Obl. 1861 87-,! 97 74 Recep. 1886 8% 97% Rotte Ob 1886 87-1 97V4 Nederland Haarl.-Zandv. Aand. Holl. IJz. Spw. dito dito Oblig. 1884 4 M. t. Ex. v. St.Sp.Ad. dito Obl. 1879/81 4 dito dito 1888 4 dito dito 1870 5 dito dito 1878 5 N. Centr. Sp. Aand. dito dito Oblig. dito geatemp. dito. dito do. Uit. Schuld Ned. Ind. Sp.-Aand. dito Oblig. 1879 8 dito dito 1869 47a N.R.Sp-volgef.Aand. do. niet-volgef.Aand. dito dito dito dito Leening 1886 87a dito dito 1875/78 5 Ned.-Weatf. Aand. dito Obligation AlJl Hongarije. Thei83-Sp. Aand. 5 dito Obligation 5 Italië. Vict. Em. Obligatiën 5 West-Sicil.Spw. do. 5 Znid.-Ital.Sprw. do. 8 Oostenrijk. Fr.-Ooat. Sp. Aand, Polen. Warach.-Brb. Aand 4 Wara.-Weenen. do. i dito dito Oblig. 5 H us land. Gr. Sp.-M. Aand. 5 Hypotheek Oblig. 47» dito dito 4 dito dito 8 Baltis. Spw. Aand. 8 Charkow Azow dito 5 Iwang-Dombr. Obl. 473 Jelez-Gria8i. dito. 5 Jelez-Orel do. 5 64 146 102 114 102 102 106 100% 74 17 186% 907a 86 96 10072 102% 99 8074 57% 100 59:%6 dito Centr. C. v. A. Kansas Pacific Obl. 6 Louis v. Nash v.C.v.A. dito Adjust, bouds. San Franc. Obl. 6 dito Algem. Hyp. do. 6 Miss. Kans. Tex Aand. do. U. Pac. S. Br. Obl. 6 Miss. Pac. South. do. 6 St.P.AL&Man,leHdo.7 dito gee. 2e llyp. do. 6 South. Pacif.Spw.do 6 Uniou Pacific, dito. 6 Haarl. Tram. Aand. N. Z,-H. Stratr. A. dito Oblig. Genot, koers 98'/,. 83»/, 101',, 101 96'/, 87 83 97»/, 59»/, 58'/,. 140'/, 129 130 180 131 130»/, 130'/, 123'/, 95 V, 117'/, 113 627/,, 100'/, 117'/, Hl 7, 18'/, 112'/, 99"/» 111»/, 115 109 113'/, Stad Amst. f 1000.3 dito f 100.8 Amst. Kanaalm.C.v.A. Rotterdam 3 Gemeente-Crediet 3 Pal. v. Volkavl. 1867 dito 1869 k f2.50 België. Stad Antw. 1874. 3 dito Brussel 1887 ree. 27- MongarlJe. Staatsleening 1870 Theiss. Reg. Pr. Obl. 4 Oostenrijk. Staatsleening 1854 4 dito. 1860 dito 1864 Crediet Anst. 1858 Stad Weenen 1874 Pruisen. Th. 100 1855 3' |1077, lil2% 103 1057, 103 135 /2— 90 90 94 98% 108% 107 12974 140 103 143 46 79 Va 99% 111% 97 87 667. 54%" 93% 79% 88'%, 96% Rusland. Staatsleening 1864 5 dito 1866 5 Zwitserland. Geneve 3 DIVERSEN. Ct.Ver.Am.Sp.lcSer. dito dito 1887/4 dito dito 2e do. dito dito 3e do. Vg.A.Hvp.Spw. Obl. Prov. Quebec, do. 5 Prolongatie 2lji 9 pCt. 95 957. 130 79 101 108

Haarlem's Dagblad | 1888 | | pagina 3