BUITENLAND. GEMENGD NIEUWS. BEURSBERICHTEN. Staatsleningen. im?k. Provinciale en Stede lijke leeningen. Industriëele en Finan- ciëele ondernemingen. TramwegmaatschappijBB. Premieleeningen. lelijke richting door het luehtrnim vloog (richting Zuiderzee), en daar bij eene half-ellipsvormige baan aflegde. Blijkbaar wa» hij zeer laag, -want de lucht was zwaar betrokken, geen enkele ster was zichtbaar. De bol had een geelwit licht en liet eene blauwe lichtstreep achter. De officier vanjustitie te Utrecht verzoekt in het Alg. Po litieblad de opsporing, aanhouding en opzending van Hendrik Blom, 48 jaar, geb. te De Bilt, vroeger wever, thans venter met papier en schrijfbehoeften. Tegen hem is door de arrond. rechtbank dd. 15 dezer jl. ter zake van diefstal van horlo ges bevel tot inhechtenisneming ver leend. Uit Wageningen meldt men van 22 Juni: Vrijdag woedde te Wageningen een hevig onweder, vergezeld van veel regen en hagelslag, zooals men in geen jaren hier heeft aanschouwd. Vooral aan de tuinvruchten hebben de groote hagelsteenen nogal schade gedaanook de jonge tabaksplan tjes hebben veel geleden, doch die zullen hoogst waarschijnlijk nog herstellen, zonder dat opnieuw in- poten noodig zal zijn. Te Bennekom (gem. Eede) sloeg de bliksem in de tuinncanswoning van mevr. de wed. Van Daalen. In korten tijd werd het geheele per ceel eene prooi der vlammen. De inboedel werd grootendeels gered. Van den inboedel was niets verze kerd; het huis bij de assurantie maatschappij te Zutfen. Te Renkum is een schip, dat aan de overzijde der rivier ten anker lag, door den bliksem getroffen. Van de mast werd een stuk afgeslagen. De schipper en zijn knecht, die in de kajuit waren gezeten, werden door den voorbijschietenden straal, die tusschen hen door is gegaan, niet gedeerd. Naar men verneemt, zal het Leger des Heils dezer dagen ook in Baarn eenen veldtocht be ginnen. Verschrikkelijk onweder te Arnhem en Omstreken. Uit Arnhem wordt gemeld Vrijdagnamiddag tusschen half- drie en halfvier hadden we hier een zwaar onweder vlak hoven de stad. De telephoontoestellen sloegen herhaaldelijk aan, men hoorde dan telkens een knetterend geluid als bij het overspringen van electrische vonken. (Het is dan ook ten sterkste te ontraden, bij onweder te telepho- neeren. Overigens is de telefoon, indien zij naar den eisch, wat de grondleiding betreft, is aangelegd, een goede afleider). Om drie uur was het onweder het hevigst. Mid den in de stad, in de Zwanenstraat bij den heer A., sloeg de bliksem in den schoorsteen, maar richtte niet veel schade aan. Ook trof het hemelvuur het dak der woning van den Bakker P. op St.-Maarten en eenen boom bij de stad, op den Amsterdamschen weg. Erger verwoestingen heeft de wolk breuk aangericht, welke terzelfder plaats vond. Geweldige watermassa's stroomden van de heuvelen af, voor al van die van Klarenbeek, 0. a. van den Musscheeberg, naar de lager gelegen aangrenzende wegen en straten. Daar stond in een oogen- blik tot twee en drie voet water. Het gevolg was, dat van de wo ningen de kelders en de beneden verdiepingen werden overstroomd. Onder-de-Linden vertoonde als het ware eene ruïne. Van alles dreef er rond uit de aangelegen wonin gen, zelfs lijkkransen, afkomstig van de kerkhoven daar, zag men door het water medegesleurd wor den. Het huisraad kon men ternau wernood in veiligheid brengen. Het vee in de stallingen, zooals varkens, geiten en melkkoeien, moest in der haast worden losgesneden. In eene woning was bij dat werk bijna eene vrouw om het leven gekomen. Over mand door het plotseling opkomende gevaar, overviel haar een flauwte; indien niet bijtijds een paar mannen waren toegeschoten om haar uit het water te trekken, zou zij zeker zijn verdronken. Ook in de voorsteden Klarendal en St.-Marten zijn tal van kelders ondergeloopen. Wèl is het te betreuren, dat daarbij door velen groote schade is geleden. Aardappelenboteralles dreef dooreen. Het onweder ging vergezeld van een zeer sterken wind. In de Solo straat stond op een balkon eene kuip met water; deze werd een halven meter verplaatst. Een verver, die aan den Rozendaalschen weg werk zaam was op eene ladder, voelde dat deze wankelde, maar wist zich nog door een koenen sprong te red den. Van een nieuw huis in de Schrassertstraat stortte een schoor steen in. Een gedeelte der bui was bezwan gerd met hagelsteenen, die vooral op de moesgronden bij Angerenstein bijna al de veldvruchten en groenten vernielden. Vrijdag wilde de vrouw van een baanwachter op de lijn BredaRozendaal (nabij Zegge), de hekken sluiten, toen zij op eenigen afstand een kind tusschen de rails opmerkte, dat daar lag te slapen. Hoewel de trein nabij was, liep zij er heen en had het genoegen het kind te redden. De vrouw werd evenwel door de locomotief gekwetst doch gelukkig niet ernstig. Te Voerendaal en W y- nansrade, twee aaneengrenzende ge meenten in Limburg, zijn Vrijdag nacht dieven de r. k. kerken bin nengedrongen. Geen offerblok bleef onaangeroerd; alle werden vernield en geledigd. Een 99 - jar i g persoon te Oudheusden maaide deze week zelf met eene zeis eenig hooiland, dat achter zijne woning is gelegen, en een paar dagen later kon men hem zijn hooi zien verzamelen, op eenen wagen stapelen en huiswaarts voeren. Te Diever zoudearbei- der A. K., die bij Waspe in een boschje werkzaam was, naar den grond tasten om een twijgje op te rapen. Nauwelijke had hij het aan geraakt, of een adder, die er kort bij lag, beet hem in den vinger. Dadelijk hij zich naar huis. Toen hij daar aankwam, begon zijn hand reeds te zwellen en vertoonde zich eene dikte in den oksel. Terstond werd geneeskundige hulp ingeroepen. Erg als tegenwoordig de vruchtboomen door de rupsen geplaagd worden, past men allerlei middelen toe, om ze van die lastige en schadelijke diertjes te bevrijden. Het beste, eenvoudigste middel, zon der de boomen te beschadigen is, om de nesten met een weinig raap olie te bestrijken. Doet men dit 's avonds, men kan er zeker van wezen, dat ze den anderen morgen alle zonder uitzondering, dood zijn. RECHTSZAKEN. Den vroegeren commies der posterijen H., die tengevolge van verkeerde kande lingen op het postkantoor te Hoorn tot cellulaire gevangenissstraf werd veroor deeld, is door Z. M. den Koning dezer dagen gratie verleend op grond van zeer ernstige ongesteldheid. In eenen zieken wagen is de patient uit de gevangenis te Utrecht naar zijne geboorteplaats Zwart sluis overgebracht. Tegen Jan Kooyraau werd Zaterdag voor de rechtbank te Botterdam wegens den moord gepleegd op Pieter Noordzij te Schoonderloo nabij Rotterdam, B jaar gevangenisstraf geëischt. Naar men verneemt is, na een lang durig onderzoek der zaak, eerst door de rechtbank te Assen en daarna door het gerechtshof te Leeuwarden geweigerd, den door het Openbaar Ministerie gevorderden rechtsingang te verleenon tegen H. K., vroeger telegrafist aan het station te Mep- pel, thans treincontroleur te Grouingen, die verdacht was, in den avond van 2 Januari van dit jaar de botsing tusschen de twee personentreinen bij station Rui- nerwold te hebben veroorzaakt, doordat hij als telegrafist aan het station te Meppel had verzuimd, tien minuten voor het ver trek van den uit Zwolle komenden snel trein per telegraaf «veilig» voor dien trein te vragen aan het eerstvolgende station Ruinerwold, en had verzuimd, dadelijk het vertrek van dien trein uit Meppel te seinen aan het station Ruinerwold, heb bende hij dat eerst geseind ongeveer drie minuten na het vertrek van dien trein. H. K. is buiten vervolging gesteld, om dat niet is gebleken, dat die door hem gepleegde verzuimen de botsing tusschen de twee treinen bij het station Ruiner wold hebben veroorzaakt. KERKNIEUWS. Ned. Herv. Kerk. Beroepen (toez.) te Oegstgeest (cl. Leiden) ds. Gr. E. K. A. Boskott, te Schoonhoven. Het drietal predikanten, dat aan de leden der Doopsgezinde gemeente te de Bijp is voorgedragen, en waaruit den len Juli 1888 eene keuze zal worden ge daan. is alphabetisch samengesteld P. S. Bakels te Texel, dr. J. G. Boekenoogen te Krommenie en VY. J. Leendertz te Veenw ouden. Engeland. De oud-goeverueur van den Congo-Staat, Sir Erancia Winton, heeft het volgende gezegd naar aanleiding van de laatste berichten aangaande de Stanley-expeditie. Volgens Sir Francis Winton is er volstrekt niets dat de waarheid bevestigt van het verhaal volgens welk Stanley ingesloten en ge kwetst is. Majoor Barthelot heeft geen enkelen der deserteurs gezien van wie het verhaal afkomstig zou zijn. Het zijn de Arabieren, die naar hun zeggen die deserteurs hebben ontmoet op dertien dagrei zen afstands van Yambuya en de bedoelde inlichtingen hebben ont vangen, welke bijgevolg bevestiging vereischen. De tijding dat een „blanke pacha" zich vertoond zou hebben in de provincie Bahr-el-Gazelle en dat dit Stanley zou zijn, wordt te Lon den niet beschouwd als een gewoon verdichtsel. De Bahr-el-Gazelle is een zijvloed van den Nijl, waarin hij zich op ongeveer acht graden ten noorden van den equator stort en ten noorden van Wadelaï. On mogelijk is het niet dat Stanley vóór eenigen tijd bij Emin is aan gekomen en dat hij langs den Nijl vertrokken is. Indien werkelijk een „blanke pacha" in die streken is ver schenen, kan het niet anders zijn dan hij, want men kent geen anderen Europeaan, behalve Emin zeiven, die aldaar is gevestigd of reist met een aanzienlijk expeditie-corps. Het komt er slechts op aan te weten of de „witte pacha" niet slechts in de verbeelding der Ara bieren heeft bestaan. DuitscMand. Volgens den Ber- lijnscben correspondent van de N.- York Herald had keizer Fried- rich Donderdags voor zijn dood op eenige losse bladen zijn testament geschreven en daarna aan de keizerin twee stukken papier overhandigd. Op 't eene stond: «Ik gevoel, dat Mackenzie tot verlenging van mijn leven alles heeft gedaan wat weten schap en toewijding vermochten en ik dank hem daarvoor ten innigste.» Op 't andere: «Ik heb naar mijn beste krachten mijn plicht tegenover God en mijn Land vervuldik voel mijn einde naderen; Gods wil ge schiede'» Volgens de Diritto is koning Humbert van plan naar Berlijn te gaan om de kroning van keizer Wilhelm bij te wonen. Koning Leopold van België heeft het plan eerlang den nieuwen Duitschen keizer te Berlijn een be zoek te gaan brengen. Men zegt dat Mackenzie voor de behandeling van keizer Friedrich 250.000 Mk. kreeg. Het voorstel der Saksische re geering om voor Leipzig en omstre ken de socialistenwet een jaar te verlengen is door den Bondsraad aangenomen. Frankrijk. In een Zaterdag ge houden bijeenkomst heeft de Ligue des Patriotes een motie aangenomen, waarin het comité van de rue de Sèze wordt gelaakt wegens het niet steunen van de candidatuur van Dé- roulède bij de tweede stemming en den kiezers te hebben verzocht hunne stemmen uit *e brengen op Weiier. Tien Duitsche studenten heb ben in een spoorweg-station te Frei burg-in-Brisgau een heer en dame, Italianen, op grove wijze beleedigd. Daar men eerst in de meening verkeerde dat beiden Franschen wa ren, hebben tien Fransche studenten aan de Duitsche een uitdaging ver zonden om met hen op een onzijdig grondgebied, b.v.b. in Zwitserland, te duelleeren. Zullen, nu het geen Fransche maar Italiaansche reizigers zijnItaliaansche studenten den handschoen voor hunne landgenoo- ten opnemen? Wegens de talrijke Fransehe en Italiaansche spionnen in het vor stendom Monaco zal de regeering aldaar een geheimen veiligheidsdienst organiseeren, ter bewaking van Frankrijk's belangen. De regeering heeft besloten streng toe te zien op hetgeen cor respondenten van Duitsche bladen in Frankrijk schrijven. Oostenrijk-Hongarije. De Oos- tenrijksche delegatie heeft de be grooting voor Buitenlandsche Zaken zonder debat aangenomen. De rap porteur had doen uitkomen, dat de aanneming der begrooting een be wijs zou zijn van vertrouwen in de politiek van graat Kalnoky. Voort» heeft de delegatie ook de begrooting van gewone uitgaven voor het le ger aangenomen. Bij het wegruimen der fondamenten van de voormalige «Caserne des guides», in de Leu- venetraat te Brussel, zijn een aan tal doodsbeenderen te voorschijn ge komen. Men dacht eerst hier met de stomme getuigenissen van vroe ger gepleegde misdaden te doen te te hebben, maar spoedig werd het geval opgehelderd door de omstan digheid, dat vroeger daar ter plaatse een kerkhof was geweest. Door de politie te Brus sel zijn op verzoek van de «société d'auteurs francais» een aantal mu- ziek-partituren in beslag genomen, waarvan het auteurs-recht niet be taald was. In antwoord op een vraag hem gedaan zeide Gladstone dat hij nog wenscht te leven om twee din gen te kunnen afdoen de regeling der Iersche kwestie en het bewijs te leveren dat de theologie van Ho merus in hoofdzaak overeenkomt met die van het Oude Testament. Die «great old man» I Een bekend toonkunste naar, Olivier Métra, heeft het on- gehad, in een huurrijtuig zittende, op den Boulevard Montmartre te Parijs door een ander rijtuig te wor den aangereden, waardoor het zijne omviel. Hij heeft een kakebeen ge broken, en een der wielen is hem over het gezicht gegaan, zoodat zijn toestand zeer gevaarlijk is. Aan de //Ne w-Y orkSun" ont- leenen wij de volgende beschrijving van Prins Bismarck: //De kanselier", zegt het blad, //sla; zes a acht uur lang en staat des morgens zeer vroeg op. Hij slaapt in een smal, militair ledikant, zooals men die in het leger gebruikt. De matras is zoo hard als een plank, en er ligt in dezen tijd niets op dan een laken en een wollen deken. Menig jongmensch zou onmogelijk op zulk een legerstede kunnen slapen. Het is on waar, wat men vroeger eens heeft bericht, dat de Bijkskanselier slechts eenmaal per dag eet. Hij gebruikt des morgens een licht ontbijt, een stevig middagmaal te twaalf uur en een beschuit met een enkel glas wijn des avonds. Professor SchWennin ger heeft hem volstrekt verboden iets bij zijn maaltijden te drinken, welke maat regel de corpulentie van den kanselier tegenhoudt. Evenals de oude keizer deed, wandelt prins Bismarck veel, hetzij in het pa achter zijn paleis, hetzij in de straten van Berlijn, in welk laatste geval hij natuurlijk door eene groote menigte wordt achter volgd. Het is hem eene groote bron van verdriet, dat hij zich, wegens het gevaar van terugkeer zijner zenuwpijnen, het paardrijden geheel heeft moeten ontzeggen. Hij is altijd strak en ernstig, maar is in weerwil daarvan bij zijne ondergeschik ten zeer gezien, daar hij dikwijls bewijzen geeft van loyaliteit en mildheid. Hij is volbloed Duitscher en schrijft nooit anders dan duitsche letters, terwijl hij van de latijn- sche karakters niets weten wil. Overigens spreekt hij alle overige talen en heeft het voor een vreemdeling zeer ver gebracht in Russisch. Zijn kleeding is een donkere militaire jas met een gelen kraag en breede gele strepen, zijn uniform als generaal van de Brandenburgsche kurassiers, terwijl de gala-kleeding daarvan, die den prins zeer goed kleedt, bestaat uit een witte tunica met gouden oplegsels, een kuras, een witte rijbroek en hooge laarzen. Hij is op zeer goeden voet met den jon gen keizer Wilhelm, dien hij iederen dag ontmoet. Zijn oudsten zoon Graaf Herbert Bismarck, heeft hij willen opleiden tot zijn opvolger, maar de vraag is of dit gelukken zal. Overigens heeft hij nog een zoon Wil- helm en eene dochter, Gravin Rantzau, op wie hij zeer gesteld is. De grootste uitspanning van den groo- ten staatsman is, met zijn hond in den tuin te wandelen en een grooten duitschen pijp te rooken. Henri De Parvillie komt op tegen het gebruik van bezem en stoffer, die de stof eenvoudig verplaatsen. Het beste middel om de stof weg te nemen en tevens onschadelijk te maken is bezem en stoffer door natgemaakte stofdoeken te vervangen. 25 Juni 1888. Gert. N. W. Schuld. 27, iito iito dito 0 Iito dito dito 8V2 Iito Obligatie u 8V2 Oblig. Amort. Synd. 81/2 yr»skr$J3*. Orig. Inschrijving 8 Obl. Leaning 3.867 5 iito in Papiorrente 5 Soudleening 5 dito 1381 4 fnichryving 18(51/81 5 (o. Ct. Adm. Lam&is 5 to. do. Nolteniui 5 lo. Pausel. Leuning 5 Postcmsltk. Oblig. in Pap. 1878 4l/a iito dito 5 iito dito Zilver 5 iito dito dito 5 iito Goud 4 SPöIess. Obl. Schatk. 1844 4 ObL BI. 1868/84 8 dito 1881 5 dito 1886 5 S&dsSan&o Ob Hope 1798/15 5 iito In». 6e S. 1855 5 Obl. 1862 5 üto 1864 5 Kto 1866 5 iito 1877 5 iito 1877 lo. Oo»t. 6 iito dito 2e Serie 5 iito dito 80 dito (ito 1872 Gecons, iito 1878 dito. iito 1884 dito iito 1860 2e Leen iito 1875 Gocona. iito 1880 dito Obl.Leeningl867/694 iito Goudl. 1888 6 gpaamje, ObL Pcrp. Schuld 4 iito buitl. 1876 2 iito binnenl. Amor. 4 iito dito Perpet. 4 Tnrk Sepriv. Obl. 5 iito Alg. Sch. 66 ger. Iito 1868/65 ger. iito 1869 6 iito gereg Genot* koer». 7*7, 91 101 01 VB 1003/e AMERIKA* Hnxleo. Obl. 1851 8 iito 1864 8 Rniille. ObL Londen 1865 5 1007, dito Leen. 1875 5 108»/« dito dito 18SS 5 ÏOO8/* iito dito 1868 47,100 iito duo 1888 47, 9774 dito goud 1879 47, 977/s Jmitorl. ObL 18618>/,| 99'/, Roep. 1886 8'/, 99'/. Rotturi. Ob 1886 8>/.| 99"/,, 101 697, 91'/. 807, 927.. 37 V, 8» 897, 63*/, 02"/, 617, 87'/. 81 02'/, 99'/. 98»/. 102 81 917. 100'/. 100 99'/, 55'/, 517, 65 95 90'/, 94'/, 937, 88'/, 77»/. 38 108'/, «8'/, «17, 77'/. 12 12 1«7.. Haarlem 8'/, 65 70 dito oud. Loan. 8'/, 87'/,92'/, dito 1887 8'/, 96'/,—97'/, dito 1 59 —101 Genot, koers. 102 101 1003/4 ïooVs 1037s 1027s lOl'/e ICO'/, 102 1007/s 1033/4 103 2087a 1017/8 IOD/4 80 103 3Nedlerl»n<ii. Amst. Hy.bank Pbr. 47s dito dito dito 4 Arnh. Hyp.-B.Pbr V/« dito dito 4 Gemeente-Cred. Obi. d1/.. dito dito 4 's-Grav. Hyp. Pdbr. 47a dito dito 4 HolLHyp.-B.Pdb. 47, dito dito 4 Nat. Hyp.-B. Pdbr. 5 dito dito 47- NederL Bank. Aand. Rott. Hyp.-B.Pndb. 41/, dito dito 4 Stmv. «Ned.» Aand. dito dito Obl. 6 dito dito 47, dito dito 4 Utr. Hyp.-Bk. Pdbr. 47, dito dito 4 Z.-HolL Hyp. Pdbr. 47, 997/s 10174 ïooVs :oi3/4 Nederlsndi Haarl.-Zandv. Aand. Holl. IJz. Spw. dito dito Oblig. 1884 4 M. t. Ex. v. St.Sp.A4, dito Obl. 1879/81 4 dito dito 1888 4 dito dito 1870 5 dito dito 1878 5 N. Centr. Sp. Aand. dito dito Oblig. dito geatemp. dito. dito do. Uit. Scbuld Ned. Ind. Sp.-Aand. dito Oblig. 1879 8 dito dito 1869 47, N.R.Sp-volgeLAansL do. niet-volgef.Aand. dito dito dito dito Leening 1886 87a dito dito 1875/78 5 Ned.-Weetf. Aand. dito Obligation 41 Hongnrfte* Theiss-Sp. Aanü 5 dito ObÖgatiën 5 Italië. Vict. Em. Obligation 5 Weat-Sicil.Spw. do. 5 Znid.-Ital.Sprw. do. 8 Oostenrijk. Fr.-Ooat. Sp. Aand, Poles* Waraeh.-Brb. Aand 4 Wara.-Weenen. do. dito dito Oblig. 5 Rusland. Gr. Sp.-M. Aand. 5 Hypotheek Oblig. 41 dito dito 4 dito dito 8 Baltia. Spw. Aand. 8 Charkow Azow dito 5 Iwang-Dombr. ObL 47, Jelez-Griasi. dito. 5 Jelez-Orel do. 5 Kurek-Chark dito 5 dito Azow dito 6 Mosk.-JaroBlow Obl. 5 Moakow-Kurak Obl. 6 Moak.-Smolensk. do. 5 Orel-Vitebsk. Aand. 5 Loaow.-Sewaat do. 5 Poti-Tiflis Oblig. 5 Tranacauca» do. 8 Z. W.Spw.-M. Aand. 5 .-inaerSk*. Centr. Pacific. Aand. Chic. North. West. dito. Ie Hyp. 7 dita Jowa Midi. do. 8 dito Mad. Extensdo.7 dito Mcnomeuee do. 7 dito N. W. Un* do. 7 dito Win. St. Pet. do. 7 dito South.-W. Obl. 7 lilino:» Leaa Cert 4 dito Centr. C. v. A. Kansas Pacific Obl. 6 Loui» v. Nash v.C.v.A, dito AdjuBt. aondi, San Franc, Obl. 5 dito Algem. Hyp. do. 6 Mie». Kan», Tex Aand. do. U. Pac. S.Br.Obl.6 Mie». Pac. South. do. 6 St.P.M.&Man.leHdo.1? dito gso. 2e Hyp. do. 6 South. Pacif. Spw. do 6 Union Pacifio. dito. 6 Genot, keen» 97'/. 8«'/, 101»/, 101'/. 97 87 85 87»/, 61'/. 57'/, 29'/, 188'/, 183 128'/, 188'/, 181'/, 181'/, 181'/, 131 97'/. 117'/, 112 58"/,, 100'/, 117'/, 118 13 108 98'/, 118»/, 119 US'/,, 112'/. 145 102 121'/, 108 34 78 18'/. 142 S4'/, 94 97'/, 102'/, 99'/, 84 60'/, 100»/, 59"/» H&arL Tram. Aand. N. Sc Z,-H. Stmtr. A. dito Oblig. 45'/, 84'/, 99»/, 114 8874 68 55 'U 95 88 V, 8874 377» Stad Amit. f 1000.3 dito f 100.8 Amit. Kanaalm.C.v.A. Rotterdam 8 Gemosnte-Crediet 8 Pal. v. Volkivl. 1837 dito 1869 f2.50 ISeBgië. Stad Antw. 1874. 8 dito Brussel 1887 reo.27, Etangartfn. Slaatsioening 1870 Theiss. Reg. Pr. Obl. 4 Oostenrijk. Staatslening 1854 4 dito. I860 dito 1864 Crediet Anst. 1858 Stad Weenen 1874 f'raas©®. TL 100 1865 87, &usIaiK8.| Staataleening 1864 5 Üto 1866 5 2Bwö£serianea. Gonive 8 DIVERSEN. Ct.Vor.Am.Sp.leSer. dito üto 1887/4 dit dito 2e do. dito üto 3e do. Vg. A.ilyp.Spw. ObL PrOb Quebec, do. 5 Prol igatio S1/, 3 pCt. 1087, 112 104s/4 1047, 108 129 1.95 897, 903/4 ioi74 99 107 1097, 181»/u 14574 1107, 148 150 182 967, 181 79 10274 1087,

Haarlem's Dagblad | 1888 | | pagina 3