GEMENGD NIEUWS. BEURSBERICHTEN. fravinciale en Stede lijke leeningen. Het aantal gasten be droeg ruim twee duizend. In een langdu rige toespraak herdacht de heer Carnot de onthulling van Gambetta's standbeeld, dat den vorigen dag had plaats gehad en voorts den hoogen rang die Frankrijk's militaire macht innam alsmede den bloei des lands op industrieel en kunstgebied. Gisteren zeide hij hebben wij hulde gebracht aan een burger, die de verpersoonlijking was van de verdediging van den geboortegrond en van de natio nale eer. Heden hebt gij ons vaderlands lievend leger gezien, zoo sterk gediscipli neerd, vertrouwend in zijne chefs en door drongen van zijne hooge roeping. Het moet vertrouwen inboezemen op de in wendige veiligheid en op den vrede naar buiten. Gij hebt de terreinen doorloopen, die aan uwe kunst en nijverheid zullen worden afgestaan, wier belangen eensge zindheid onder ons burgers en goede be trekkingen tusschen de volken eischeu. Gij zult aan uwe medeburgers zeggen, dat er in ons hart een verlangen levendig is om onze instellingen te verdedigen en ons niet te laten leiden door bedenkelijke onder nemingen. Gij zult van hier meenemen een diep gevoel, dat het lot van Frankrijk onafscheidelijk verbonden is aan dat der republiek. Des avonds werd op den tweeden om vang van den Eiffel toren een reusachtig, schitterend vuurwerk a" De orde bleef tot laat in den avond ongestoord ondanks de pogingen der Bou- langisten die vooral in het «quartier latin" of de studentenwijk van Parijs, ongeregeld heden zochten te verwekken. De politie hield hen echter uitmuntend in bedwang. Slechts twee betreurenswaardige feiten vie len voor. Een opgewonden Boulangist doodde een onschuldig kind door een re volverschot en bij een vechtpartijtje wer den een student en een genie-officier, die «in politiek" was, ernstig verwond. Ofschoon de toestand van Boulan- ger nog ernstig is, wordt aan zijn herstel niet gewanhoopt. De krachten van den gewonde zijn niet merkbaar afgenomen alleen de ademhaling ondervindt bezwaar. Hij wordt verpleegd door zijne echtge- noote en beide dochters. Floquet heeft Zondag in den loop van den dag tweemaal naar de gezondheid vau den ex-generaal doen informeeren. Bij onderzoek van deD toestand van Boulanger is gebleken, dat de degen hem vijf a zes centimeter in den hals is ge drongen, tusschen twee hoofdaderen, en dat eene pees doorgesneden is. In particuliere informatiën wordt het bevestigd, dat de vorst van Monte negro te Parijs is aangekomen. Zwitserland. De voorzitter van de Grutli-vereen igiüg en het Zwitsersche Werkliedenverbond heeft aan de Bouds- regeering inlichting gevraagd omtrent de aanschrijving van het departement van Justitie aan de kantonnale regeeringen, be treffende politietoezicht op socialistische vergaderingen. De Bondsregeering heeft hierop geantwoord, dat de aanschrijving alleen ten doel heeft, haar mededeeling te doen omtrent al wat de binnenlandsche veiligheid en de internationale betrekkingen des lauds betreft, teneinde ingeval van misbruik gehoor te geven aan elke gegronde klacht ten deze. Zij zal daarbij trachten, zooveel mogelijk de eischen voor de vei ligheid des lands in overeenstemming te brengen met persoonlijke rechten. Rusland. Bij keizerlijke ukase is het contingent rekruten voor dit jaar vastge steld op 250,000 man, tegen 235,000 in het vorige jaar. Yerder wordt de dienst tijd voor de lotelingen bepaald op 18 ja ren, waarvan 5 actief. Die den cursus van hoogere inrichtingen van onderwijs heb ben afgeloopen, en vrijwilligers hebben zekere voorrechten. De dienst bij de land weer is verlengd tot het 43e jaar; daar deze bestaat uit soldaten die reeds actief ge diend hebben, is de landweer verdeeld in twee klassen, waarvan de tweede slechts door een manifest des keizers kan worden opgeroepen. Servië. De kroonprins is Zaterdag avond met do koning te Belgrado terug gekomen en met geestdrift begroet. Anders t ij den, andere krantenDe Newcastle Courant, die in 1711 werd opgericht, is nu ge worden een penny paper. Het nieuwe post- en tele- gra&fkantoor te Parijs, in de Rue Etienne Marcel, is in gebruik ge steld. Niemaud had als het ware van de verhuizing van het oude naar het nieuwe kantoor iets ge merkt. Het daaraan verbonden werk met al zijn omslag is 's nachts vol bracht. Omstreeks twee duizend per sonen, namelijk 1500 brievenbestel lers en een vijfhonderd andere be ambten, konden 's ochtends van den 14en geregeld aan hunnen gewonen arbeid in het reusachtige nieuwe gebouw De jeugdig Parijsche kas sier, die met 350.000 fr. gevlucht was, is met zijn vriendin, een koop mansvrouw, te Folkestone terugge vonden. Men heeft het jonge mensch voorloopig een onderkomen op staats kosten bezorgd. Eenige weken geleden kwa> men twee heeren in de rtad Belleville en verlangden een diner in een der grootste restauratiën. De eigenaar zeide hun, dat hij tot zijn leedwezen nist aan hun verzoek kon voldoen, daar een zekere heer Davou, een koopman, hier zijn bruiloft vieren zoude en daarvoor het geheele lokaal had afgehuurd. De heeren duisterden een poosje met elkander, waarop de oudste zich tot den eigenaar wendde en in gebroken Eransch zeide: „Mijnheer, gij zult mij wellicht uit de portretteu in de illustration kennen, ik ben een neef van de koningin van Engeland. Deze heer is mijn adjudant en wij reizen door Frankrijk hoofdzakelijk met het doel de zeden en gebruiken van uw volk te leeren kennen. Gaarne zouden wij derhalve aan het brni'oftsmaal dezer goede lieden deelnemen!" Zeer in de wolken over zulke hooge bezoekers giug de waard den bruidegom van het verzoek in kennis stellen. Weldra zaten de beide heeren op de eereplaatsen aan den bruiloftsdisch waar niemand aan hun nationaliteit twijfelde daar zij op alle vragen, die hun met den grootsten eerbied werden gedaan, slechts met een koelbloedig „Yes" of „No" antwoordden. Zij aten en dronken evenwel ferm mede en werden bij het dessert zelfs zoo vroolijk dat zij de lieve bruidsmeisjes omhelsden. Ongelukkig dronk men daarna een glas cognacgrog en bij die gelegenheid vergat de neef van de koningin van Engeland zich zoover, dat hij een bekend fransch liedje op de volmaaktste wijze voordroeg. Thans begon men achterdocht te koeste reu de Franschen dien het verdroten had dat de vreemdelingen de dames hadden ust, stolden een onderzoek in en nu bleek dat de aangeschoten engelsche kellners uit een naburige stad waren. De heer Davonr klaagde hen wegens bedrog aan en onlangs stond het tweetal dientengevolge terecht. De een riep den aanklager toe: „Schaamt gij u niet, dat gij, die een republikein wilt heeten en een vreemden vorst wel ten maaltijd wilt noo- digen, van bedrog spreekt als een lands man van uw schotels eet De jonge echt genoot scheen hierdoor getroffen te zijn, en vergaf den beklaagden, zoodat de rech ter hen vrijsprak. Hierop boden de kellners den heer Da vonr een dejeuner aan, waarover geen vorst zich zou behoeven te schamen, maar de geïnviteerde bedankte toch hiervoor beleefd. Goed afgeleerd. Het „Beri. Tageblatt" vertelt eene anekdote van den beroemden medicus prof. Frerichs, den voorganger van Leyden. Frerichs, die niet alleen geacht was als leeraar en ouder zoeker, maar ook een Europeeschen naam had als praktiseeread geneeskundige, kwam dikwijls in het onaangename geval om ook in zijn privaat leven te worden uitgehoord over medische kwesties. In den regel de den de vragers dit niet uit een weten schappelijk oogpunt, noch om eene zeer vergeeflijke weetgierigheid te bevredigen; zij, meestal vrouwen, trachten, met den haar aangeboren praktischen zin den be roemden arts, „in den nek te zien", en op „fatsoenlijke" wijze de kosten van een officieel consult te vermijden. Nu zat Fre richs eens in voornaam gezelschap naast een schoone en ontwikkelde kunstenares, die het aangename met het nuttige trachtte te verbinden en baren buurman dus „in terviewde" over een maagziekte, waar door zij reeds sedert jaren gekweld werd. Bij het beschrijven van hare ongemakken, die Frerichs, zooals zijne gewoonte was, stilzwijgend aanhoorde, koos de kunste nares correcte uitdrukkingen, omdat zij haren toestand voor den beroemden pro fessor zoo duidelijk mogelijk wilde maken. Frerichs bemerkte hare bedoeling en wist wat hem te doen stond. Toen einde lijk de dame aan den grooten meester vroeg, hoe hare ziekte behandeld moest worden en met angstige spanning aan de lippen van haren stilzwijgenden buurman hing, die zich naar zij hoopte weldra zon den openen tot het geven van een uitvoe- rigen raad, zeide deze doodbedaard: „Me juffrouw, nw toestand is van dien aard, dat ik u bepaald aanraad naar een knap pen doctor te gaan." Dezer dagen had aan de Keizer Ferdiuandsbrug te Graz een komisch voorval plaats. Twee hee ren kwamen den weg af, welke naar het «Hotel Elephant» leidt en in de nabijheid der brug gekomen, haalde een hunner een geel koord te voorschijn, waarvan hij het einde zijn metgezel in de hand gaf. Deze liep hierop, het koord afwikkelend, naar de overzijde der straat. Beiden schenen het nu met passen en meten zeer druk te hebben. De voorbijgangers, voor wie het verkeerd gestremd was, meenden niet anders dan dat de beide heeren ingenieurs waren, die de opdracht hadden daar ter plaatse opmstingen te doen. De indrukwekkende ge stalte van een der beide heeren, die een zwaren baard droeg en zijüe ernstige, waardige trekken droegen er veel toe bij het publiek in dien waan te laten. Enkelen waagden het over het koord heen te stappen of er onderdoor te sluipen, maar de meesten wachtten geduldig aan weerszijden van het koord, tot de werkzaamheden zouden zijn afge loopen; arbeiders, bestellers, koop lieden, wandelaars, rijtuigen, de me nigte groeide steeds aan. Daar verzoekt een der heeren zeer beleefd aan een man, die naast hem stond, een oogenblik het koord te willen vasthouden, daar hij iets met zijn collega te bespreken had. De aangesprokene voldeed met de grootste voorkomendheid aan het verzoek. Nu loste hij zijn collega af die ook zijn koordeind aan een ander toevertrouwde en bei den verwijderden zich. De menschenmenigte wachtte nog een paar minuten in den heiligsten ernst en begreep toen eerst, dat zij met een studentengrap te doen had. Toen dit allen duidelijk was, volgde natuurlijk eene algemeene verontwaardiging; men keek naar de vermeende ingenieurs om, doch daar dezen niet te vinden waren, bleet ten slotte niets anders over dan elkander hartelijk uit te lach»n. Door een Italiaansch in- genieur is, zooals onlangs werd ge meld, bet plau geopperd om een droom van wijlen Napoleon I te verwezenlijken en wel Rome tot een zeehaven te maken. Het zou hier echter in hoofdzaak zijn de aanleg van een kanaal dat, bevaarbaar voor zeeschepen en stoombooteD, de eeuwige stad met de zee zou ver binden. Daartoe zou de oude haven van Laurentum, die thans niet meer gebruikt wordt, met Rome verbon den' worden, een afstand van drie en twintig kilometer. Het ontwerp vindt echter tot dusver nog geen gunstig onthaal, waartoe ook de omstandigheid medewerkt dat de landstreek, welke het kanaal zou doorsnijden, erg ongezond is. Moe raskoortsen heerscheu er iu hevige mate. Ook uit Rome komen thans klachten over sprinkhanen- schade in de omstreken. In Algeriê wordt de plaag steeds erger. Een dagbladcorrespondent, die de geteisterde streken bezocht, meldt daaromtrent het volgende: De kolonisten zagen laatst nieuwe wolken van sprinkhanen aankomen in de richting der kleine gedeelten van den oogst, dien zij met veel moeite tegen den eersten inval had den kunnen beschermen. Zij gingen naar 't bestuur de lin nen deksels vragen om nogmaals hunnen oogst te beschermen. Men antwoordde hen echter, dat zij twee gen moesten wachten, daar als dan de goeverneur moest aankomen. Zij wachtteD, maar toen zij de be schermende deksels ontvingen had den zij ze ni:t meer noodig. Alles was verslonden. Het ongedierte verwoest de vel den met ongelooflijke vlugheid; om 10 ure 's morgens ging de corres pondent langs Fermatone, waar een groot gedeelte van den oogst was bewaard gebleven. De gerst, het graan en het gras geleek een schoon groen tapijt, midden in een ver brande vlakte uitgespreid; des avonds kwam hij langs denzelfden weg engeen enkel grassprietje meer,niets dan sprinkhanen.In eenige uren tijds was een heel dorp ge ruïneerd. Op eene hoogte stond een man midden in een wijngaard, die van ver een prachtig gezicht opleverde. Naderbij gekomen zag men hier en daar eene zwarte plek en de man zeide: «Gij ziet deze wijn gaard van 8 hectaren, welnu, mor gen zal er geen enkel blad van overblijven; hij wordt reeds door het gedierte aaDgetast». «Ik ben verloren, zeide hij, en begon te weenen. Niets kan u een denkbeeld geven van de treurigheid dier verwoeste streken; hoezeer men ook aan bet zien van groote rampen gewoon is, breekt toch het hart bij het aan schouwen dier vernieling. De verwoeste streken strekken zich 150 K.M. in Zuid-Westelijke richting uit en 300 K.M. ten Oosten. Naast de konijnenplaag heeft Australië ook zijn muizenplaag. Van Coomebarabron tot Coolahisis er bijkans geen enkele plaats, die niet door die plaag geteisterd wordt De muizen vertoonen zich in troepen en vreten alles op. Op een plaats werd 2 shillings (f 1.20) voor elke honderd muizen betaald, welke men doodde, en 2000 muizen wer den in één nacht gedood. In een hötel doodde men in één nacht 1000 muizen met vergiftigd brood. Op een andere plaats aten de muizen in één nacht, een geheel geslacht schaap op. Weer ergens anders moest een man bij den voederbak der paarden blijven, opdat, terwijl die dieren aten, de muizen er het brood niet zouden uithalen; de man had zijn banden vol. De oogst wordt op ver scheidene plaatsen door dit onge- gedierte verwoest en slapende men- schen zijn niet veilig voor hunne aanvallen. Het toppunt van dwaas heid is ongetwijfeld een huwelijks stoet op een driewieler. Zulk een orgioeel huwelijk zal te Nevers (Frankrijk) worden ge sloten. De bruiloftsgasten zullen naar het stadhuis gaan op driewielers en zelfs de jonge man zal zich aldus naar den burgemeester begeven. Dat zal een huwelijk zijn, of het van een leien dakje ging. Uit Kaapstad wordtvan 14 Juli gemeld: De diamantmijn van De Beers brandt nog. Tot dus ver zijn 460 der inlandsche mijn werkers er uit gekomen; doch alle hoop, om de achtergeblevenen in de eerste schacht te redden, is op gegeven, terwijl de redding der achtergeblevenen in de tweede schacht twijfelachtig is. Het Paradijs der Ban- Mandsjourië schijnt het Lui lekkerland der bankiers te zijn. De consuls in dat land beweren, dat de rijke mandarijnen en kooplieden hun schatten aan de bankiers toever trouwen, zonder kwitantie te vragen, daar die rijkdommen gewoonlijk niet op eerlijke wijze zijn verkregen en- zij bevreesd zijn dat de regeering er achter komt. Het spreekt vanzelf, dat een ban kier met eenruim geweten er geen bezwaar in ziet, zulke kapitalen een voudig te behouden. TELEBRAMMEH. KOPENHAGEN, 16 Juli. {Reuter.) Keizer Wilhelm's komst is officieel aangekondigd. Men verwacht den keizer hier in het laatste der maand, nadat hij eerst te Stockholm een be zoek heeft gebracht. LONDEN, 16 Juli. {Reuter.) De Times verneemt uit Constautinopel dat de mededeelingeu derTurksche gezanten in het buitenland over de bijeenkomst tusschen keizer Wilhelm en den Czaar reden tot ongerust heid geven. De Porte heeft lastge geven, dat de reserve-soldaten ver der verlof zal geweigerd worden en een bizondere commissie benoemd om den toestand der geldmiddelen te onderzoeken. De Morning-Post deelt mede, dat men den sultan zal aanraden mach tiging te verleenen tot het uitgeven van bons ten bedrage van 1.500.000 p. et. tegen 5 pCt. rente met een aflossing van 1 pCt., onder waar borg van de zuivere opbrengst der belastingen op zout, de visscherij en zijde. Deze bons moeten besteed worden ter bestrijding der onkosten voor den aankoop van Mauser-geweren en Krupp-kanonnen. ■V-ja.mx.ja.. Een zeer elegant gekleed dienst meisje biedt zich bij eene dame aan. «Alles wil ik doen,» zegt zij, «geen werk zal mij te veel zijn. Alleen schoenen poetsen kan ik niet en zou ik ook niet kunnen leeren. «Ge zoudt dus waarschijnlijk wel Staatstainp, ''•srt. N. W. Schuld. 2l/u ito dito dito 3 iito dito dito 81/. Obligaties 31/. Oblig. Araort.Synd.87> Orig. Inschrijving 8 Obl. L'ecing 1867 6 uto ïii P&p'.orrente 5 -oudlcetung 5 dito 1881 4 inschrijving 1881/31 5 to. Ct. Adm. Latnais 5 r.o. do. Noltenius 6 io. Pauael. Lceuing 5 tewïfii* Oblig. in Pap. 1878 4'/; dito dito 5 lito dito Ziiver 5 lito dito dito 5 lito Goud 4 SfOÜCB. Jbi. Sc'natk. 1844 4 Obl Bi. 1858/34 3 dito 1881 5 dito 1888 K Ub Hop» 1798/15 5 üto In». 8o S. 1855 5 □bi. 1362 dito 1864 iito 1866 lits 1877 iito 1877 1«. Ooit. dito dito 2e Serie iito dito 3 e dito iito 1372 Gecons, Üto 1873 dito. iito 1884 dito iito 1860 2e Laan. 4'/s iito 1875 Geconi. 41/-; lito 1880 dito 4 OU. Leeningl867/654 iito GoadL 1883 6 Spsuaje. Obl. Parp. Schnld 4 iito buitl. 1876 2 üto biunenl. Amor. 4 lito dito Perpet. 4 Sepriv. OU. 5 lito Alg. Sch. 85 ger. iito 1868/65 ger. iito 1869 8 iito gereg AMERIKA. 3bL 1851 aito 1864 BFSBlllflt ObL Londen 1865 lito Leen. 1875 dato dito 1886 iito dito 1868 dito diio 1888 iito goud 1879 Genot, koe re. 78»/s 903/4 1017, 1017/16 ioov4 7«7, 1007, 73»/,, 8S'/S 82 52 9»'/s 84 85'/, 90 93'/. 99 10S'/s 35 9ï3/s 101'/, 101'/,, 99'/. 58'/, 55?/, 55 98 97»/,, 97 94 91 79 84'/,. 1043/, 58'/. 65»/, 78'/. 14'/. 18»/, 14»/,, 16 Juli 1888 Haarlem 2>/, 65 —70 dito oude Leen. S'/j 87 7i927j dito 18S7 «7, 96s/4—977, dito 4 99 —101 liidusSïïls!? ssi Finan- ciëele Endameminp». Genot, koer». 102 10; 101'/, 100'/, Kank-Cbarx dito 5 dito A.10W dito 5 MoBA.-Jarosiow Obl. 5 Moekow-Kunk Obl. 6 iSiedtea-StaaSl» Amat. Hy.bank Pbr. 47a dito dito dito 4 Arnh. Hyp.-B.jPbr 47s dito dito 4 Gemeente-Cred ObL 47, dito dito "a Grav. Hyp. Pdbr. 4 dito dito -1 Holl.Hyp.-B.Pdb. 4 dito dito 4 Nat. Hyp.-B. Fdbr. 5 dito dito 47ü Noderl. Bank. Aand. Rott. Hyp.-B.Pndb. 47» dito dito 4 Stmv. «Ned.» Aasd. dito dito Obl. 5 dito dito 41, dito dito 4 Utr. Hyp.-Bk. Pdbr. 47, dito dito 4 Z.-HolL Hyp. Pdbr. 47 102'/, 101 100'»/,, 102'/, 101'/, 102'/, 102'/, 2,74 302'/, 10!'/,, 8 103 SS'/s 101»/, 100'/, 101 Sposrwegtalnpn, W: 101'/, 102'/, 102', 1007» M18/1, 98 AnuUrd. Obl. 1861 87J 993/8 Rocep. 1886 87. 993/„ Sófcterd. Ob 1886 874 993/i« S(ederl»Rds Haarl.-Zandv. Aand. Holl. IJz. Spw. dito dito Oblig. 1884 4 M. t. Ex. v. St.Sp.Ad. dito Obl. 1879/81 i dito dito 1883 4 dito dito 1870 dito dito 1878 5 N. Centr. Sp. Aand. dito dito Oblig. dito gestamp, dito. dito do. Uit. Schuld Ned. Ind. Sp.-Aand. dito Oblig. 1879 8 dito dito 1869 41/. N.R.Sp-volgef.Aani. do. Hiet-volga(.Aani. dito dito dito dito Leening 1886 87s dito dito 1375/73 5 Ned.-Woatf. Aand- dito Obligation Thoiaa-Sp. Aand. 5 dito Obli<;atiën 5 IteU?» Vict. Em. Obligaliën 5 Weat-Sicil.Spw. do. 5 Zuid.-Itai.Sprw. do. 8 Pr.-Ooat. Sp. Aand, Polea. Warsch.-Brb. Aand 4 Wara.-Weenen do. dito dito Oblig. 5 grasland» Gr. Sp.-M. Aand. 5 Hypotheek Oblig, 41 dito dito 4 dito dito 8 Baltia. Spw. Aand. 8 Charkow Azow dito 5 Iwang-Dombr. ObL 4}/t Jelez-Gria8i. dito. 5 Jelez-Orel do. 5 Mosk.-Smoiemk. do. Oral-Vitebsk. Aand. Losow.-Sewin»; do. Poti-Tiflia Oblig. 'frinacHQoaa do. 3. W.Spw.-M. Aand. JkHBeySfe»» Centr. Pacific. Aand. Chic. North. West. iito» la Hyp. 7 «a.* JowMidi, do. 8 dito Mad. Extenedc.? dito Msnoraeuee do. 'j dito N. "VV. Ou» do. 7 dito Win. St. Pat. do, 7 dito South.- W. Obl. 7 iliinuia Leur. L'art 4 dito Centr. C. v. A. Kauaas Pacific Ooi. 8 Louij Nash v.C.v.A. dito Adjust, bon de. Sau Praac. Obl. 6 dito Aigöco. Hyp. do. 8 M11*. Kaui, Tas Aand. do. Fac. S.Br.Obl.8 Mus, Pao, South. do. 8 St.P.M.&Maa.leHdo.7 dito goc, 2(3 Hyp. do. 6 South.Pacif. Spw. do 8 Union Pacific, dito. 6 Genot, keerej 987, 877 102 101»/,, 9974 89 S778 99 6274 6078 327,. 18874 182 180 188 183 188 1S87/ï5 191 97 11S 1187, 577* 1007, 1177. 1187, 137,. 105 98 11274 118 1187a 1127, 1457, 1027*4 117 108 237. 167, 137 947- 3774 1037, 9974 627s 108 607s HiarL Tram. Aand. N. Se Z,-H. Stmtr. A. dito Oblig. früiüisieeniïigen. Stad Amat. f 1000.8 dito 100.8 Amit.Kanaalai.C.v.A. Rotterdam 8 Gamaente-Credist 8 Pal. v. Volkevl. 1337 dito 1889 d f 2.50 Selgte. Stad Aatw. 1874. 8 dito Brussel 1887rec.27, Staatslening 1870 ïheigs, Reg. Pr. Obl. 4 ©osteiMlfk. Staatslcening 1854 4 dito. 1860 dito 1S64 Crediet Anst. 1858 Stad Weenen 1874 IPyalseii. Th. 100 1855 37. 16»/, 86'/, 101'/, 115'»/,, >5 87 «8»/„ 58'/, 95'/, 85 91'/, 98'/, St&atsleeniug 1864 5 dito 1886 5 ülwl&seff-jlAad. Gensve 8 9IVESSES. Ct.Ver.Am.Sp.leSer. dito dito 1887/4 dit dito 2e do. dito dito 3e do. Yg. A.llyp.Spw. Obl. Pro\ Quebec, do. 5 Prol' 1 gatïa 2l/t 8 pCt. 108'/, 118 101 101'/, 103'/.. 128»/. ƒ1,95 90 91 108 100 107'/, 111'/. 135'/, 118'/. 113'/, 158 157 110'/, 91'/, 98'/, 139'/, 78 103'/, 108'/,

Haarlem's Dagblad | 1888 | | pagina 3