BUITENLAND. GEMENGD NIEUWS. 328e Staatsloterij BEURSBERICHTEN. m$mk. ,«»7. Industrsssle bk Fminciale en Stede lijke leeningen. rog 75 a 94 cent per stuk, schar f2.50 a f3.50 per mand, en kl. schol fl.60 a f 2 per mandje. RECHTSZAKEN. Met de verificatie van overtuigingaatukken in tegenwoordigheid van den rechter-commisaaris, ging een geruimen tijd van de Dinadagzitting der amsterdamsche arrondissements-rechtbank voorbij. Ook hierbij bleef de houding der beklaagden de zelfde. Mevius waar bet gold het verstrekken van inlichtingen, de gedienstigheid in persoon; Holl gewillig; Smitshuijzen driest, soms brutaal en altijd gevat, en bij zijne ontkentenis volhardend. Dikwijls schijnt het, dat deze man er in zal sla gen de beide polypen die zich om hem heen strengelen ten einde dezen makker in hun val mede te sleepen, van zich af te schudden. En meermalen ontlokte hij stille kreten van verba zing over de onwrikbare kalmte en tegenwoor digheid van geest, die hem al het gevaar van sommige vragen en van bijna elke mededeeling van getuigen, waarbij hij betrokken is, onmid dellijk doet overzien. Toch verraadt de vale ge laatskleur, die het meer opgewekte tintje van gisteren vervangen heeft, misschien meer dan wel vermoed kan worden, wat er in 'a mans bin nenste omging. Overigens is het vrij moeilijk op gezichten als dat van Smitshuijzen iets te lezen. De grijze oogen met hunne kleine pupillen schit teren nu en dan, als een getuige iets minder aangenaams mededeelt, in onedel licht, maar over het algemeen vertoont dat gezicht niets anders dan diepe aandacht voor hetgeen gezegd wordt en er om hem heen voorvalt. Wanneer de pre sident hem eene vraag doet, ligt het antwoord al klaar; wanneer de vragen elkaar opvolgen, worden de tydruimten-tusschen vraag en ant woord voortdurend kleiner.... totdat cr een stil stand volgt die min of meer aan overbluffing zou doen denken. Evenwel niet aan den kant van dezen beklaagde. En wanneer hem de gelegenheid gegeven wordt ophelderingen te vragen, dan doet Smitshuijzen dat met zooveel Gewandheitdat zelfs een man als de hoofdinspecteur der recherche, die niet voor een klein gerucht vervaard is, op zijn tellen moet passen om niet te struikelen over de spitsvondigheden die de beklaagde hem voor de voeten opeentast. Mevius grijpt elke ge legenheid aan om hem te bezwaren. Nu en dan lacht hij witjes, alsof het behandelde hem bijster behaagt. Toen de recbter-commissaris gehoord werd, bracht hij enkele in de instructie te berde gebrachte aanwijzingen in herinnering, om vooral te doen uitkomen, dat hij -/tegenover den twee den beschuldigde, Holl, geene dubbelzinnige hou ding heeft aangenomen.* Overigen drijf', zijn lust tot correctheid hem meermalen er toe geheel overtollige zaken te vertellen, m -ar dat is gelijk hij met zeker pathos zegt: «om het recht der waarheid! Of het een ijzig cynisme is, dan wel eene niet gansch onaanuemelijke nuchterheid, die hem zijn ouden makker zoo onbarmhartig doet bezwaren, is eenigszins de vraag, maar zeker mag het. wel aan den hoog gehouden zin van humaniteit, die dit college klaarblijkelijk huldigt, zijn toe te schrijven, dat nog geen enkele opmerking aan gaande 's mans streven, om zijn weldoener ten val te brengen, van die zijde gehoord is. Holl is de het minst in het oog vallende per soon van de drie. Hij wekt medelijden en schijnt meer dom dan slecht. Het verder getuigenver hoor liep Woensdagmiddag hoofdzakelijk over de vraag, of het bij Smitshuijzen in beslaggenomen gips werkelijk gekocht en gebruikt ia als ingre diënt, dat dienen moet bij de vervaardiging der valsche mnntstukken. Daar Smitshuijzen voorgegeven had, dat hij het gips gebruikte in zijn vak als meubelmaker en houtdraaier, waren een drietal deskundigen opgeroepen, ten einde hierover licht te doen op- gaau. Twee hunner ontkenden dat er ooit in de genoemde vakken gips gebruikt wordt; de derde achtte het mogelijk dat genoemde stof gebezigd wordt, hoewel ook hem het gebruik niet bekend was. Bij dit verhoor eigenlijk een vakdispuut tusschen de drie deskundigen verzocht de verdediging bij monde van mr. Caroli, dat aan Smitshuijzen de gelegenheid gegeven zou worden in de gevangenis aan te toonen de wijze, waarop by het gips gebezigd bad ea de bruikbaarheid er van. Nadat evenwel het openbaar ministerie, waargenomen door jhr. mr. Baud, zich tegen de inwilliging van dat verzoek verzet en de recht bank in raadkamer gedelibereerd had, wees zij het van de hand. Niettemin werd hier vastgesteld dat en waar Smitshnyzeu bet gips gekocht had; dat en waar hij zich voorzien had van compositielepels; dat en waar bij koperen plaatjes zich verschafte, die blijkens de verklaringen van Holl en Mevius dienen moeten voor de samenstelling van do gietvormen. Behalve van deze medebeschuldigden evenwel werd omtrent de handeling van het ma ken der valsche munten door Smitshuijzen niets vernomen. Ten aanzien van een der overtuigingsstukken een blikken trommeltje dat met zijn inhoud door Smitshuijzen aan de Kalfjeslaan moet zijn begraven. werden verschillende mcdedeelingen gedaan, waaruit bleek dat het zonder twijfel aan hem toebehoord heeft, maar de bekl. zeide het voorwerp niet te kennen. Onder de getuigen in betrekking tot dit ont werp behoorde ook de schoonmoeder van S., wiens vrouw, naar dier zeggen, tengevolge vau do slechte behandeling van hem ondervonden, thans in oen krankzinnigengesticht verblijft, en die hem ontloopen was, na de ontdekking dat hij valsche munt vervaardigde. Daar heden aan het eind der zitting van de 80 ge tuigen 2 zijn inmiddels nog gedagvaard 52 waren gehoord, zullen de getuigenverhooren morgen zeker het grootste gedeelte van en mis schien den ganschen dag vorderen. Te 10 uur is het voortzetting. "Woensdag werden voor de arr.-recbtbank te Amsterdam de getuigenverhooren in zake van de valsche munters Mevius, Holl en Smitshuijzen voortgezet. Allereerst werd gehoord de hoofd in specteur der recherche, de heer Batelt, die eene uiteenzetting gaf van den toestand, waarin hy vóór en bij de arrestatie van Smitshuijzen, diens woning aantrof en van hetgeen hij daarin vond. Bij diens verhoor trachtte deze bekl. hem telkens met zich zelf in tegenspraak te brengen, door hem met allerlei listige vragen en spitsvondig heden te overvallen, die het den heer Batelt niet altijd even gemakkelijk viel op voldoende wijze te beantwoorden. Bij de verificatie van een der overtuigingsstukkea, welke door of onder opzicht van den heer Batelt in beslag waren genomen, merkte Holl op dat hij dit stuk een kistje met lood en een vijl op zekeren avond van Smitshuijzen had ontvangen, waarop de president aan laatstgenoemde vroeg, wat bij hierop te zeg gen had. »Dat-i-'t-lïegt!« was het eenige antwoord van Smitshuijzen, die ook de bekendheid ten aanzien van andere voorwerpen ontkende. De boeken over natuur- en scheikunde werden door Holl als zijn eigendom erkend. Hij gaf, op de desbetreffende vraag van den president, toe, dat hij van die werkjes echte stalletjeshoeken gebruik ge maakt had om zich in de techniek van zijn bedrijf in te wijden. Toen er eene groote plank, een stuk van eene schaafbank, aan Smitshuijzen toebehoorende, aan de bekl. vertoond werd, bezichtigde Mevius met do grootste nauwgezetheid, zelfs angstvalligheid, do oppervlakte van het hout, om, gelijk hij zeide, na te gaan, «of er ook soms afdrukken in te vinden mochten zijn van Smitshuijzen's draadna- gelletters.-' Op de vraag van den voorzitter of Mevius met Smitshuijzen, gelijk getuige Batelt mededeelde, in het café-Van der Zee was geweest, zeide Me vius; *ja, mijnheer de voorzitter, ik had in de krant gelezen dat er weder een valsche gulden in omloop was; dat lazen wij geregeld in cle kranten, en toen zijn wij, Smitshuijzen en ik, naar dat csfé gegaan om weder valsch geld in te wisselen.» Ook deze mededeeling werd door S. een praatje genoemd. Hierna deelde Mevius mede, dat hij precies kon zien, van wiens hand de valsche stukken waren; de s's in het randschrift van Smitshuijzen waren ronder dan diejvan Hollook aan de steeltjes die aan de afgegoten stukken bleven zitten, was het te zien wie ze vervaar digd had. Holl beaamde do uitvoerige technische mcdedeelingen van Mevius volkomen. Smitshuij zen daarentegen zeide, dat hij van dit alles niets vei stond. Engeland. Het Britsche leger is met 72000 man versterkt. Duitschland. In Pruisen, vooral in de Rijnprovincie en in Westphalen, heerscht groote geestdrift voor de'expedi tie, welke te Berlijn ter bevrijding van Emin-paoba op touw wordt gezet. Hon derden personen doen aanzoek, er per soonlijk aan deel te nemen. De expeditie wordt o. a. gesteund door den groothertog van Weimar en prins Wilhelm van Wurtemberg. Een part. telegr. uit Berlijn aan de /,N. R. C.« meldt dat van verschillenden kant nu wordt beweerd, dat Boulanger inderdaad den wenech te kennen gegeven heeft om eene samenkomst met Bismarck te hebbendoch hem is te verstaan ge geven, dat de rijkskanselier intertijd zelfs Gambetta een bezoek te Eriedrichsruh ont raden heeft, daar deze door zulk een be zoek zijne populariteit in Frankrijk zou verliezen. Boulanger is voor het overige werkelijk reeds te Hamburg geweest. Voordat de keizer naar Rome vertrekt, komt Bismarck nog eens te Berliju om met Wilhelm II over staatkundige aan gelegenheden te handelen. Daarna vertrekt hij naar Yarziü, waar ook graaf Kul- noky komt. Het huwelijk van prinses Sophie met den griekscheu kroonprins zal in den aanstaaudeu zomer voltrokken worden. Frankrijk. Sommige fransche bladen beweren, dat het boulangistisch comité de werkstakers te Parijs met geld gesteund heeft. SpanjO. In de provincie Grenada heeft een hevige storm gewoed. De wijn en olijvencogsten zijn verloren. Italië. De //Tribuna" behelst een artikel, dat opzien heeft gewekt. Het ia getiteld; //Tripoli of elders." De slotsom van het opstel komt hierop neer, dat Italië zich van een of ander punt aan de Middel- lacdsche Zee moet meester maken om het- n men het evenwicht in de Middel- ïandsche Zee gelieft te noemen, te her stellen. Maar Italië, zegt het blad, moet daarvoor den geschikten tijd kiezen en het heeft te beslissen waar het zijn slag moet slaan. Oostenrijk. In Opper Oostenrijk hebben de overstroomingeu groote schade aaugericht. Te Ried, Obersberg, Maitzen- kirchen en Tigharting is de oogst weg gespoeld. Ook uit Budweiss luideu de tijdingen slecht. De schade door de ver woestingen geleden wordt op vele honderd duizenden florijuen geschat. De keizer heeft de overstroomde gedeelten bezocht en 5000 florijnen doen uitdeelen. Het wa ter heeft elf vaartuigen geladen met le vensmiddelen medegesleept. De //Politische Correspondenz" zegt van gezaghebbeuden kant te kunnen rae- dedeelen, dat het gerucht betreffende eene verandering van ministerie in Servië wel bevestigd wordt, maar er bestaat geen en kele reden voor de verandering. Keizer Frans Jozef is voornemens in October, spoedig na de reis van keizer Wilhelm, te Rome een bezoek te brengen. Rusland. De keizer en de keizerin zijn Woensdagnamiddag met een talrijk gevolg naar zuidelijk Rusland vertrokken. Naar men zegt, zal de reis meer dan twee maanden duren en zich uitstrekken tot aan deu Kaukasus. ongeveer dertig personen te Nisch heeft doorgebracht. Het hoofd van dezen troep was Kissarew, die zich tegenwoordig met eenige leden van den troep in de ber gen van Bellova ophoudt; hij was steeds goed van geld voorzien, dat hij door tus- schenkomst van een agent te Belgrado be trok en betaalde zijne lieden bij de maand. In 't begin vau het voorjaar nam Kis sarew zestien man, waaronder Sawow, met zich mede en begaf hij zich naar Bulga rije met het voornemen de bulgaarsche grensdorpen aan te tasten; toen hij ech ter inzag, welke moeilijkheden de uitvoe ring van dit plan met zich bracht, besloot hij, in de bergen om Belleva te trekken en daar het handwerk van roover uit te oefenen, om zich geld te verschaffen. Op weg tusschen Tarn en Radomir stiet de bende op een afdeeling gendarmerie en in het daaropvolgende gevecht, werden twee der roovers gewond, Sawow zelf was er een van. Nochthans wist de troep het ge bergte van Rillo te bereiken en zoo weder op het grondgebied van Bellova te komen. Sawow werd echter gevangen genomen, toen hij aan twee Russen een bezoek bracht, die in de nabijheid van het kamp der gen darmen een kroeg hielden. Deze twee Rus sen zoowel als de russische koetsier, die Sawow had gereden, ontkennen echter in eenige verstandhouding met den roover te hebben gestaan. Tegen andere daarvan ver dachte personen is echter een bevel tot gevangeneming uitgevaardigd. Deze mede- deelingen werpen een eigenaardig licht over den toestand in den lande. Egypt©. Het goevernenaent zou aan de Porte medegedeeld hebben, dat het niet voornemens is voort te gaan met het betalen van schatting voor de streken, welke aan zijn bezit onttrokken zijn, zoo als Zulab en Massowah, welker annexatie door europeesche mogeuheden voor de in komsten van Egypte zeer schadelijk is. Op last van den minister Stambou- loff zijn verscheidene leden der bulgaar sche Sobranjn gevangen genonen. De reden is onbekend. Servië. De w Temps" behelst een te legram uit Belgrado, waarin gemeld wordt dat er eene ministrieele crisis is ontstaan ten gevolge van uiteenloopende inzichten tusschen koning Milan en zijne ministers. De koning schijnt op nieuw over te hellen tot R'stics. Bulgarije. Van de veelbesproken bulgaarsche rooverbende worden nu en dan enkele bizonderheden bekend. Zooals uit Sofia wordt bericht heeft het voortvarend gerechtelijk onderzoek inzake den gevangen genomen roover Sawow uitgemaakt dat hij den vorigen winter in gezelschap van Koningin Victoria heeft te Crathie haar traditioneel bezoek gebracht aan het grai Tan wijlen haar trouwen kamerdienaar John Brown. Te Marseille is een ge- schil gerezen tusschen het gemeen tebestuur en de koffiehuishouders, die geweigerd hebben een verhoogde belasting te betalen voor het ge bruik van deu gemeentegrond vóór hunne etablissementen, waar zij ten gerieve der bezoekers stoeien en ta feltjes plachten te plaatsen. Zij heb ben thans de trottoirs ontruimd, maar tevens al de ruiten uit hunne cafe's genomen, opdat de gasten toch van de buitenlucht zouden kunnen genieten, door welke maat regelen de kosten van onderhoud en verlichting van die gedeelten der trottoirs, welke zich voor koffiehui zen uitstrekken, weder geheel voor rekening van de stad komeD, terwijl deze natuurlijk ook de belasting penningen derft, welke de koffiehuis houders voor het gebruik van die gedeelten opbrachten. Men betwijfelt, of het publiek bijzonier ingenomen is met de ge volgen van den twist. De heer Cbevreul heeft Dinsdag de tentoonstelling van hy giëne en van de reddiDgstoestellen in het Nijverheidspaleis bezocht. Onmiddellijk na zijne komst begaf zich naar de eerste verdieping, waar eerstgenoemde tentoonstelling is. Op de bovenste trede van de trap ge komen, heeft hij een oogenblik uit gerust op het terras, dat de zaal op den beganen grond beheerscht. Dfhtr werd hij door de aanwezige menigte eerbiediglijk gadegeslagen. Vervol gens heeft Chevreul de verschillen de zalen der tentoonstelling do--r- loopen, leunende op den arm van dr. Huguet, met wien hij gekomen was. Toen hij dit tochtje aanvaardde, werd hij door allen die hem zagen warm toegejuicht. Woensdag h e e f t tuesch en Blaisy en Dijon een ernstig spoor wegongeluk plaats gehad. De ma chinist en acht reizigers werden ge dood. Verscheidene personen zijn gewond. Maar de jonge dame wees hem met een trotsch gebaar af en zeide: «Hoe durft gij mij aanspreken, zonder aan mij voorgesteld te zijn. Gij zijt stel lig geen gentleman, meneer!» Nauwelijks had zij dit gezegd of de rups kroop in haar hals. «O, ach, help! Neem het weg! Laat toch iemand het wegnemen gilde de schoone dame. Het jonge mensch was de eenige «iemand» in de buurt en hij zeide: «Onmogelijk dame, ik kan er niet aan denken. Ik ben niet aan de rups voorgesteld.» Uiterst moeilijk. Een reiziger voor zeker londensch handelshuis kwam als getuige voor de rechtbank. «Zweert gij plechtig», zeide de rechter, «dat de verklaring, die gij zult afleggen, de waarheid zal zijn, de geheele waarheid en niets dan de waarheid?» De getuige aarzelde een oogen blik en zeide toen «Ik heb vijf jaar lang goederen verkocht voor de fima B. Co., maar ik zal mijn best doen». 4e klssse. 4e lijst. Donderdag 6 September 1888. No. 14529 f1500. No. 4052 f 1000. No. 10893 en 10473 ieder f100. 221 5432 259 5803 982 5947 1071 6044 1186 6082 1200 6529 1518 6782 3501 6809 3553 6874 4557 7172 46019195 5065 7205 5236 7262 5338 7335 Prijzen van f65 7397 9638 12519 7530 9790 12871 7689 996212928 7740 998013158 7747 10099 13326 7852 10389 13491 8228 10803 14106 8251 10830 14393 84041096314418 8574 11238 14426 8591 11442 15173 8668 11516 15403 9471 11991 15571 9612 12507 15575 16029 18439 1636918551 1650218866 16794 19189 17162 19673 17242 19676 1738119815 17566 19962 17656 20029 17685 20326 17717 20431 18049 20992 18097 18347 KERKNIEUWS. Den 13en September a. s. zal te Alkmaar de 19e vergadering van de alkmaarsche predikan- tenvereeniging gehouden worden. Daarop zullen de volgende onderwerpen in behandeling komen: 1. Göthe'8 verhouding tot godsdienst en chris tendom, in te leiden door den heer J. D. C. Koch, lierv. predikant te Assondelft; en 2. de modernen en het bijbelgenootschap, in te leiden door den heer B. G. de Vries vau Heijst, remon- strantach predikant te Alkmaar. De heer Th. de Klaver, pastoor te Vleuten, vierde Dinsdag zijn vijf-en-twintigjarig priester schap. Kerk en pastorie waren fraai versierd. De menigte vlaggen uit de huizen op het dorp, de rijke geschenken aan de kerk en aan den jubi laris, getuigden van de liefde der parochianen en van de instemming van anderen. De jubilaris onthaalde de schoolkinderen rijkelijk en gedacht armen en mingegoeden zonder onderscheid van gezinte. Burgerlijke GEBOORTEN: 5 Sept. J. A. Hendriks-Kamerbeek d. - A. H. do Graaf-de Groot d. - J. Zantvoort-Polder- vaart z. - M. E. Möhringcr Marjee z. (levenl.)- 6. H. M. Hagedoorn-de Droog d. - A. M. van Westerhoven-Kol z. - W. Potman-Buiterik d. ONDERTROUWT: 6 Sept. J. J. Jansen en M. E. C. Lasance. OVERLEDEN: 4 Sept. W. Lijnkamp 58 j. Drossestraat. - 5. W. Kuijk 7') j. Ged. Voldersgracht. - J. G. Philippo 6 d. z. Hagestraat. fA^iUUËüiSHïEN UIT DK VOORNAAMSTE DAGBLADEN. GEBOORTEN: 9 Aug. M. vau Koetsveld-Swart z. Robertson (Kaap de Goede Hoop). - 16. A. Baervcldt- Schenk z. Sfc. Louis (V.S.). - 8 Sopt. - Baron. Van der Boreh-Van der Goes z. Gilze. - 5. W. C. van der Waal-Admiraal d. Roti, - Echtgen. van H. J. Uijldert d. Amst. - E. H. van der Kuylen-Do Man z. 's-Hage. GEHUWD: 5 Sept. J. J. Mesker en M. C. van Bylevelt, Hage, - J. J. W. G. Schmidt en E. Bijnevelt, 's-IIage. - W. A. Blokhuis en G. M. Moll, Enk huizen. ÜYERLEDEN: 2 Sept. Wed. Abkoude. - 3. G. Vis 63 j. Rott. R. van Collem 's-Hage. - A. N. A. H. Verhoef!-' tein Nolthenius, d. 's-Hage. - B. Belinfante 51 j. Schmidt 87 j kuis. M. J. Greive-Du Sart 78 j Herklots 80 j. Amst. - E. H. - A. Hofman 61 j. Amst, - 4. 5 m. d. Amst. W. Bom 58 j. Koene 13 j. d. 's-IIage. - Wad. •Van Beek 78 j. Rott. - A. Tu- Arnhem. - 5. A. J. Koene 4 j. de Haan 72 j. Amst. - Mr. G. 's-Hage. - Wed. A. Dames- Rolt. - A. de Wilde, Hellevoet- Itastiieenlnp. Gert. N, W. Schuld. SV2 iito dito dito 8 iito dito dito 31/.. lito Obligatiën 87» Oblig. Amort. Synd. 8l/s O rig. Inschrijving 8 )bl. Leaning 1867 6 'ito in Papierrents 5 soudleening 5 dito 1881 4 inschrijving 1861/81 5 io. Ct. Adm. Lamnis 5 io. io. Nolteniua 5 lo. Pantel. Leeniug 5 ilblig. in Pap. 1878 4'/s Een beleefd jongmenech zag op eene waudeling op de japon van een jonge dame die hij niet kende, een groote rups kruipen, vlak bij haar hals. Hij ging ijlings naar haar toe en zeide met een beleefden groet: a Veroorloof mij, dame, dat ik lito dito lito dito Zilver 5 iito dito dito n 5 lito Goud 4 IfölïJSr, Obl. Scn&tk. 1844 4 )U. BI. 1858/84 8 dito 1881 5 dito 1886 6 Jfc Hopa 1758/15 5 iito las. 0o S. 1855 5 Obï. 1362 5 iito 1864 5 Üto 1586 5 •its 1877 6 iito 1877 1«. Oost. 5 iito dito 2e Serie iito dito Se dito iito 187§ Gecon». üto 1373 dito. iito 1384 dito iito i860 2e Leen, iito 1375 Gocons. lito 1880 dito OU. Laening 1867/68 4 lito Goudl. 1838 6 ObL Perp. Schuld 4 üto buitl. 1876 2 iito bianenl. Amor. 4 iito dito Perpefc. 4 Sepriv. OU. 5 iito Alg. Sch. 66 ger. iito 1863/66 ger. Üto 1S68 6 iito gereg Kiexi®®. OM. 1361 3 lito 1384 8 BSsatóSB». ObL Londeu 1885 üto L««n. 1875 üto üto 1SS6 üto üto 1888 üto üio 1888 üto goal 1879 Gaac'. koer.. 77'/, 91Vs 10!'/, 101'/, -oov, 80'/, 100'/, 7 b Vu 88 88'/,, 88 66 88'/s 67'/» 87 3/„ 6 Sept. 1888. Haarlem S»/s 55 —70 dito oude Leon. 8l/, 87 Vt92 7i dito 1887 8V, «67,-977, Kunk-Chark dito 5 dito 4 99 —101 dito Azcw dito 5 a Mo8k.-Jaroëlow übl. 5 siËde nndsmingBn. 84'/» 64»/,. 1007/,. 10#'/» :os»/„ 885/ie 93 1017, 1017s 10074 587e 58*71» 577, 9774 93 »7Vs 843/4 92Yi« 80 86 105'/, 70:7ie 60 «Vu 1017a 10274 102 1007a 977s 977a A mat. Hy.bank Pbr. 47a dito dito dito 4 Arnh. Hyp.-B.?br 47a dito dito 4 Gemeeute-Crod. ObL 47» dito dito 4 '«-Grav. Hyp. Pdb?. 47: dito dito 4 Holi.Hyp.-B.Pdb. 47: dito dito 4 Nat. Hyp.-B. Pdfer. 5 dito dito 47, Nederl. Bank. Aand. Rott. Hyp.-B.Pndb. il/3 dito dito 4 Stmv. «Ned.a Aand. dito dito Obl. 5 dito dito 47; dito dito 4 Utr. Hyp.-Bk. Pdbr. 47, dito dito 4 Z.-Holl. Hyp. Pdbr. 47. 10274 1017. lOOVe lOOVi, Gaat*» Pacific. Aand. Moakow-Kursk Obl. 6 MoBk.-SmoIensk. do. 5 O?el-Vitob6k. Aand. 5 LoBOW.-Sewaat do. 5 Oblig. 5 Transe-aucae dc. 3 Z. W.Spw.-M. Aand. 5 Tsra-es-fissu 103 102 102 10074 1027, 101V* 103 10274 227 10274 1017,4 52 10372 101 10174 1007, 102 Aawterd. Obl. 1861 8Val »»3/a Roeep. 1886 87, 997. Rötterd. Ob 1886 87»98 Siederl&^lb Haarl.-Zandv. Aand. Holl. IJs. Spw. dito dito Oblig. 1884 4 M. t. Ex. v. St.Sp.Ad. dito Obl. 1879/81 4 dito dito 1883 4 dito dito 1S7Ö 3 dito dito 1878 S N. Centr. Sp. Asnd. dito dito Oblig. dito ge3temp. dito. dito do. Uit. Schuld Ned. Ind. Sp.-Aand. dito Oblig. 1879 8 dito dito 1861 47a N.R.Sp-volgef.Asnd. do. niet-volgeLAand. dito dito dito dito Leaning 188S 87: dito dito 1875/78 5 NeirWestf. Aand, dito Obligation Theisa-Sp. Aand, dito Obligatiën Italia Vict. Em. Obligatiën 5 Weat-Sicil.Spw. do. 5 Zaid.-Ital.Sprw. do. 8 Oostearpi Fr.-Ooat. Sp. Aami. Folesia Waraoh.-Brb. Aand 4 Wars.-Weenen. do. dito dito Oblig. 5 BEisi&Bé* Gr. Sp.-M. Aand. 5 Hypotheek Oblig, 41 dito dito 4 dito dito t BaltiB. Spw. Aand. 8 Charkow Azow dito 8 Iwang-Dombr. ObL 47, Jelcz-Griasi. dito. 5 Jelez-Orel do, 5 51 1*7 1027, 120 108 «474 7874 17 1887b 9473 9273 98 47: *8 5 Chio. North. Weet. dito. 1* Hyp. 7 dite Jowa Midi. do. 8 dito Mad. fix tens do. 7 dito Meuomonee do. 7 dito N. W. Un: do. 7 dito Win. St. Pet. do. 7 dito South.-W. Obi. 7 Iilinoic Leas Cert 4 dito Centr. C. v. A. Kansas Pacific Obl. 6 Louis v. Nash v.C.v.A. dito Adjust, bonds. San Frano. Obl. 6 dito Algem. Hyp. do. 6 Mis». Kana Tex Asnd. do. U. Pac. S. Br. Obl, 6 Miss. Pao. South, do. 6 St.P.M.tMan.loHdo.7 dito gee, 2e Ilyp. do, 6 South. Pacif. Spw. do 6 Unioa Pacific, dito. 6 Genot, koer» 997, 91 1087, 10273 92 89 997, 6274 847s 357ie 142 132'/, 180 182 188 18874 182 131 977. 12S7e 1187a 6174 1087a 118 1137, 14 105 11274 "177e 118 118 HiarL Tram. Aand. N. Je Z.-H. Stmt A. dito OblJg. 10174 84 607e 1017a «07i. 10874 51 1047= IOD/4 1177l. 96 897a 707a *7»/ia 9673 85 94 997a Stad Amat. f 1000.8 dito f 100.8 Amst.Kanaalm.C.v.Ar Rotterdam 8 Geraasnta-Crodiet 8 Pal. v. Volkavl. 1867 dito 1369 i f2.50 Stad Antw. 1874. 8 ditc Bruasel 1887 tw,V/: Staatslesning 1870 Theiair Reg. Pr. Obl. 4 Staatslcening 1854 4 dito. 1860 dito 1864 Crediet Anst. 1858 Stad Weenen 1874 FraSsca» Th. 100 1855 87 109 in3/, 104'/, 104'/, 108 1M'/S /1.97' 8»7. 89'/. 108'/, 10S'/, 110 114'/. 188 162 119 149 EJbsSbskI, Staatsleeaiag 1864 6 üto 1866 6 Gaaf?, S ÜIViRSEN, CLYer.Am.Sp.leSer. dito dito 1887/4 dit dito 2e do. di*o dito 3 e do. V g. A. li yp.Sp w. Obl. Pro* Quebec, do. 5 Prol i gatla 8 0 pCb» 15»'/, 147 96 181 75"/, 108 108'/.

Haarlem's Dagblad | 1888 | | pagina 3