BEURSBERICHTEN. industrieel! en niësle ondernemingen. en Stede lijke leeningen. Valencia sedert tien dagen regen valt. De rijstoogst is geheel verloren. Geweldige stormen teisteren zonder ophouden de pro vinciën Granada, Almeria, Badajor en Jaen, waardoor tal van dorpen geen com municatie meer hebben. De gansche oogst is ook daar vernietigd. Italië. Uit Rome wordt aan de //Dé- bats" gemeld, dat het italiaansche goever- nemeut geen nieuwe expeditie uitzenden, maar zonder gerucht ouder de hand het tegenwoordige expeditie-korps versterken zal, om bij een gunstige gelegenheid een beslissenden slag te slaan. Zuid-Afrika (V. S.) //Reuters Of fice" ontvangt van Pieter Maritzburg, on der dagteekening van heden, bericht dat de transvaalsche grenscommisaaris Meijer teruggekeerd is en meldt, dat de Zoeloes ontwapend zijn en Dinizoeloe zich aan de transvaalsche regeering heeft overgegeven, na de verzekering te hebben ontvangen, dat hij niet aan de Engelschen uitgeleverd zal worden. Dinizoeloe, die ziek is, blijft onder de bewaking der transvaalsche po litie. Undabuko moet zonder gevolg naar Tongaland gevluGht zijn. China. De bevolking van Canton heeft het amerikaansche gezantschap aan gevallen, tengevolge van de chineesche emigratie-wet, door den amerikaanschen Senaat goedgekenrd. GEMENGD MEllVS. In het Oosten van Lon den heerscht de hevigste ontstelte nis wegens een drietal geheimzin nige vreeselijke moordeD. De slacht offers behooren allen tot de klasse, die men daar «unfortunateg» noemt, allen zoo arm, dat diefstal nauwe lijks aanleiding tot de moorden kan geweest zijn. De misdaden hadden alle binnen de wijk Whitechapel plaats en gingen van niet nader te beschrijven verminkingen vergezeld, zoodat men vermoedt, dat men hier met de daad van krankzinnigen te doen gehad heeft. Op den grauwen wand, rood van het daarop gespatte bloed der laatste verslagene, las men een verschrikke lijk dreigement van den moordenaar, in zwarte létters geschreven «Vijf I Nog vijftien I En dan geef ik mij gevangen I» De ontsteltenis onder de inwoners der buurt is zoo groot, dat zij on derling een veiligheidsdienst hebben georganiseerd. Men heeft in de na bijheid van het huis een lederen voorschoot en een slagersmes ge vonden, naar men zegt toebehoo- rende aan een man, die niet gunstig bekend staat. Het volk beschuldigt dien man van den moord, maar de politie heeft tot dusver nog geen grond gevonden om tot inhechtenis neming over te gaan. De bewoners der huizen, gren zende aan het perceel, waar de laat ste moord werd gepleegd, verhuren hun vensters aan de nieuwsgierigen, die er een stuiver voor over hebben om een kijkje te nemen op het ter rein, waar nu natuurlijk niets meer te zien is. De toeloop van het nieuws gierige en opgewonden volk is zoo groot, dat de politie veel moeite heeft om de orde te handhaven. Een volgeling van ATlmayer. Er is een goed bollaudscb spreekwoord, dat zegt: //voorbeelden wekken, leeringen trekken." Het is echter jammer genoeg, dat dit ook toepasselijk is op slechte voorbeelden. Nauwelijks toch is de op lichter Allmayer achter de tralies gezet, of er is een volgeling van zijne streken opgestaan, die met niet minder onbe schaamdheid zijne oplichterijen pleegt. Het is een jong man, van zeer gunstig uiterlijk, met blonden knevel en licht bruin krullend haar, die, zeer fijn naar de laatste mode gekleed, volkomen het uiterlijk heeft van een engelsch edelman. Onder den naam van Adler logeerde hij in Hotel //Windsor" en iederen morgen reed hij uit in ».ene elegante victoria, be spannen met twee prachtige paarden en gereden door een jockey, in welke fraaie equi. age hij, zijne zaken, d. i. zijne op lichterijen ging doen. Het waren vooral juweliers, die de eer van zijn bezoek ontvingen eu die, verblind door zijn deftig voorkomen, hem vol ver trouwen alles leverden wat hij bestelde, natuurlijk zonder betaling. Een hunner had een prachtvolle reis- necessaire van ivoor, ingelegd met goud, voor hem gemaakt. Adler kwam het voor werp zelf halen, maar op het oogenblik dat hij zou wegrijden, zeide hij tot den juwelier 't Is waar ook, gij kent mij niet en kunt mij dus ook niet op krediet zulk een kost baar stuk leveren, ik zal u betalen!" Maar, inplaats van banknoten, haalt hij een sigarenkoker te voorschijn en offreert den juwelier een zuivere havana, terwijl hij hem door zijn elegante manieren en geestig gesprek zoo verblindt, dat deze hem, zonder betaald te hebben, laat wegrijden. Toen hij een oogenblik later argwaan kreeg en een bediende naar hotel //Wind sor" zond, vernam hij, dat Adler dien morgen de deur was uitgezet omdat hij geen cent bezat om zijn rekening te be talen. Zelfs de huurkoetsier die hem het fraaie span verhuurde, was niet betaald. Te Par ij s is Maandag een 22-jarig soldaat, zekere Schu macher geguillotineerd. Teneinde zich geld te verschaffen en met zijne kameraden eenige vrooiijke dagen door te brengen, had hij eene oude dame vermoord, die met zijne familie bevriend was. De misdadiger gaf geen blijk van buitengewone ontroering en ging mat zeldzame kalmte den dood in. Naar men uit Berlijn be- richt, laat de duitsche keizer zich een nieuw salonrijtuig vervaardi gen, dat op zeldzaam weelderige wijze ingericht zal zijn. De kosten bedragen niet minder dan 60.000 gulden. In de A eue Fr eie Pr es s e is dezer dagen de correspondentie van eene modemaakster, mej. Bertha, met een harer beste klanten opge nomen. De klant was Richard Wag ner. De zestien brieven, die het bundeltje vormen, hebben betrek king op de vrij aanz enlijke aau- koopen van zijden kamerjaponnen en andere kleedingstukken. alsmede behangels voor zijne werkkamer, die Wagner bij de modiste bestelde. Wit satijnen korte broeken en ves ten, kamerjaponnen met wit satijn gevoerd, met koord en kwasten van dezelfde kleur, stukken 6atijn, geel, paars, chamois, robijnrood, groen, blauw, lichtrood, rose, lichtgrijs, donkergroen, worden gevolgd door wit satijnen, rose, lichtblauw en parelgrijze laarsjes en pantoffels. De nota bedraagt ten slotte 3010 florijnen. Al de bizonderheden om trent den snit, de voering, de nuance der kamerjaponnen, bewijzen van hoeveel belang in Wagner's oogen deze omlijsting zijner figuur was. digen, die eea gezamenlijke waarde hebben van 500,000 francs en een geschenk zijn van den bruidegom. Het meubilair van het paleis is geheel vernieuwd men heeft daarvoor ongehoorde kosten gemaakt. Turijn herkent zijne vorsten niet meer. Nooit zag men zulk een weelde. De stad volgt echter hun voorbeeld. Vier honderd dames hebben zich vereenigd om aan prinses Laetitia een //portantina", een draagstoel uit den tijd van Lodewijk XV, aan te bieden, die een schat van geld kost. Deze draagstoel is nog niet gereed. De paneelen zijn beschilderd door de eerste Turijnsche kunstenaars. De draagboomen zijn van massief goudvan binnen is de stoel van rood fluweel met goud afgezet. De //portantina" zal een gebedenboek bevatten, in rood fluweel gebonden met gouden randen bovendien vindt men er een pepermuntdoosje in van goud met miniatuurportretleneen kanten waaier met goud opgemaakt en met fijne pareltjes versierdeen reukstandaardje van goud en brillanten. Uit Turijn wordt van 11 dezer ge seind: De huwelijksplechtigheid van den van Aosta met prinses Laetitia Bonaparte was te 1 uur afgeloopen. De jonggehuwden werden levendig toegejuicht. De verschillende feestelijkheden hadden in geregelde orde plaats. Een vorstelijk huwelijk. Met het oog op het huwelijk van prinses Laetitia met den hertog van Aosta waren Maandag reeds meer dan 10,000 personen uit verschillende landen te Turijn aange komen onder hen bevinden zich de ko ningen van Italië en van Portugal en de italiaansche ministers. De stad is fraai ver sierd en er heerscht groote geestdrift onder de bevolking. De aanzienlijke bruid had reeds Zondag haar geboortestad Moncalieri verlaten, ter gelegenheid waarvan aan de inwoners een groot afscheidsfeest werd gegeven. Bijna alle huizen waren geïllumineerd, ook de op de heuvels in den omtrek gelegen villa'shet geheel leverde een tooverach- tigen aanblik op. De weg van Moncalieri naar Turijn is rijk getooid met groen en vlaggen. Dinsdag had in de trouwzaal van het koninklijk paleis het burgerlijk huwelijk plaats. De heer Farini, president van den senaat, bekleedde daarbij de functie van ambtenaar van den burgerlijken stand. Om elf uur begaf men zich daarop naar de chapelle du Saint Ciboire, om het hu welijk kerkelijk te doen inzegenen. De kar dinaal Alimonda, aartsbisschop van Turijn, leidde de plechtigheid en hield de gebrui kelijke toespraak. Na het huwelijk werd door den aalmoe zenier van Hare Majesteit een plechtige mis gevierd met begeleiding van orkest. Om één uur vond het feestmaal ter eere der jonggehuwden plaats. Aan den aarts bisschop en aan ae stad zijn prachtige ge schenken aangeboden. Prinses Laetitia droeg tijdens de plech tigheid een buitengewoon prachtig wit kleed eene bizondere soort ueteldoek, met een langen holsleep. De sleep, die bezaaid is met bijen en adelaars van edelgesteen ten, heeft eene lengte van 4 meter. De prinses zelve had het patroon geteekend. De bruidsjapon was rijk met zilver bor duursel versierd takjes van levende oranje bloesem waren hier en daar aangebracht. De prinses droeg op het hoofd een prach- tigen haarwrong van diamanten oranje bloesem, een geschenk van den hertog. Haar schoentjes waren van wit geborduurd fluweel. Het toilet voor de ontvangst aan het hof is van faille met zilver brocaat. De sluier is met kleine zilveren sterretjes ge borduurd. Het toilet voor de avondpar tijen is van zeer lichte blauwe zijde met een zilver gedamasquineerd patroon en gegarneerd met zilveren bloemen. Een vierde toilet voor den dag na het huwelijk is van faille, van de kleur die men vieux rose noemt, met een onderkleed van rose en goud. Reeds tal van geschenken ontving de prinses. De hertogin van Genua (de moeder) heeft haar een roos van brillanten ge schonken van een aanzienlijke waarde. De drie zonen van den hertog van Aosta boden samen een diamanten halssnoer aan, ter waarde van 800,000 frs. Keizerin Eugenir zond een haarband en een halsketen ted waarde van 150,000 francs. Een goudsmin te Parijs is op dit oogenblik beverdiee bezig een aantal kostbaarheden te vervaar- Het moet allesbehalve aangenaam zijn, in eene Russische stad te wonen, welke in aanmer king komt voor een bezoek van den czaar. Dit uit een telegram uit Ba toem, meldende, dat, met het oog op het voorgenomen bezoek van den czaar aan die plaats, aan alle vreemde inwoners en werklieden bevolen is, de stad onmiddellijk te verlaten. De meeste petroleum- factorijen hebben dientengevolge het werk bijna geheel gestaakt, en de schepen, welke bezig zijn petro leum te laden, zullen naar alle waarschijnlijkheid met gedeeltelijke lading hebben te vertrekken. Men verwacht, dat deze treurige stand van zaken zal voortduren tot het einde van October. Iiet behoeft zeker niet gezegd te worden, dat de maatregel moet toe geschreven worden aan de vrees voor een aanslag op het leven van den czaar. Amerika zendt ons tegen- woordig niet enkel zijn meel, zijn spek, zijn graan en zijn uurwerken, het levert ons ook treffende berichten, die evenwel niet altijd geheel te vertrouwen zijn. Het volgende althans zouden wij niet gaarne voor onze rekening nemen, wij deelen het dan ook alleen mede om hulde te bren- aau de verbeeldingskracht van den uitvinder. Twee deugnieten die een boer hadden vermoord, werden tot den strop veroor deeld. Men plaatste de galg op een brug over een der zijtakken van de rivier de Missouri. De eerste veroordeelde stak be daard zijn hoofd in de lis en de beul wierp hem van de ladder af. Het touw breekt en de man valt in de rivier. De menigte kijkt verbaasd naar den she riff, de sheriff Kijkt naar den beul, het geheele gezelschap kijkt naar de rivier. De veroordeelde, die onder water was ver- dweuen, verschijnt weer aan de opper vlakte en, door het frissche water tot zich zelf gekomen, zwemt hij met forsche slagen naar den anderen oever, stapt aan land, maakt, met de armeu op den rug gebon den, een beleefde buiging voor de toe schouwers en verdwijnt in de bosschen. Nu brengt de beul den ander naar den lg. //Wat ik u bidden mag," zegt deze, //neem een sterker touw, ik kan niet zwem men De echtgenoote van pre- sident Cleveland en een comité van amerikaansche dames hebben een brief gericht tot de vrouwen van Japan, om haar af te raden de europeesche dracht aan te nemen. Mevr. Astié de Valsayre te Parijs, die indertijd bij de fransche Kamer op aandrong de vrouwen in Frankrijk toe te laten zich als man nen of gelijk zij verkozen te kleeden, heeft dit voorbeeld gevolgd en op haar beurt een briet aan de Japan- schen gezonden, verklarende, dat de europeesche vrouwenkleding lastig, ongezond, onzindelijk en, wat men ook zeggen moge, onbevallig is! Komkommers kan men tot kerstmis bewaren, als men er bij het plukken een langen steel aan lang ze met een zachten schuier van alle vuil zuivert, ze droog afveegt en daarna rondom bestrijkt met eiwit. Men hangt ze aan de stelen op een droge plaats zoo op, dat zij elkander niet raken. LAATSTE NIEUWSTIJDINGEN. Hedeunacht ongeveer te één uur is op de Nassaukade te Amsterdam onder zeer ernstige omstandigheden, moord en zelf moord gepleegd. De conducteur der //Amsterdamsche Omnibusmaatschappij" F. van Hom had voor eenige weken zijn ontslag uit den dienst dezer maatschappij genomen omdat de hoofdconducteur H. A. Ekkert, belast met de inspectie der lijnen Plantage Leidscheplein LeidschepleinHaarlem merplein, hem een zwaarderen dienst had opgelegd dan hij verkoos waar te nemen. Dergelijke dienstweigering schijnt, in meer of minder ernstige mate, reeds meermalen door Van Horn beproefd te zijn. Hoe het zij, hij begreep dat hij er ditmaal, dank zij het rapport dat zijn chef verplicht was bij de directie over hem in te brengen, minder gemakkelijk zou afkomen, en hij nam zijn ontslag voor het hem gegeven sou worden, echter met de bedreiging, dat hij er den hoofdconducteur Ekkert wel voor zou weten te vinden. Voor hij zijne bedreiging gevolg gaf, dat wil zeggen hedennacht, heeft Van Hom van het geld dat hij vergaard en nog van de maat schappij te vorderen had, te Amsterdam, zoowel als in Rotterdam en Brussel, een vroolijk leven geleid. Toen nu hedennacht de conducteur Ekkert zijn dienst in de remise op de Nas saukade bij den Overtoom verricht had en naar zijne woning in de Jacob van Len- nepstraat wilde gaan, stond Van Hom hem bij het Sophiapark op te wachten. Of er nog een woordenwisseling heeft plaats gehad, is onbekend. Zooveel is zeker, dat Van Horn, die vroeger in dienst wa weest bij de cavalerie en vrij goed met vuurwapenen wist om te gaan, het pistool op zijn vroegeren chef aanlegde en dezen wa bout portant" door een drietal scho ten bijna onmiddellijk doodde. Toen richtte hij het pistool op zichzelf; hij plaatste den tromp in den mond en deed nog twee schoten, die levensgevaarlijk zijn Het lijk van den verslagene en de zwaar gewonde Van Hom werden naar het Bui tengasthuis gebracht. Ekkert was gehuwd en laat een kin- derlooze weduwe na. Men begrijpt welk een slag dit voor deze vrouw is. Van Hom was ongehuwd. Ook hij zal zijne daad waarschijnlijk met den dood bekoopen. TELEGRAMMEN WEENEN, 12 Sept. {Reuier). He den werd in den Hofburg een feest maal gegeven ter eere Tan den ge boortedag van czaar Alexander. Keizer Frans Jozef bracht een dronk op den czaar uit. CHERBOURG, 12 Sept. {Reuter). President Carnot zeide in antwoord op eene toespraak: «Het vertrouwen, dat de bevol king in de regeering stelt, is ge grond op het vaste besluit der re geering, de instellingen des volks te verdedigen en deze te beschermen tegen eiken aanslag of elke bedrei ging, zoowel als op het vertrouwen, dat men heeft in de onafgebroken pogingen der Republiek. Ons stre ven is Frankrijk die onbetwistbare kracht te verleenen, welke de zeker ste waarborg is voor den vrede, dien het land wil handhaven. (Toejui chingen.) President Carnot prees daarna de zeemacht en zeide dat men op ie grootste opofferingen harerzijds kon staat maken. MADRID, 12 Sept. {Reuter). De overstroomingen in Andalusië en de provinciën Almeria, Jaën en Murcia houden aan. LONDEN, 12 Sept. {Reuter). De Standard verneemt uit New-York, dat indien het Canada gelukt zich alleen te redden uit de tegenwoor dige moeilijkheden, zich in dit land een sterke partij zal vormen, welke op volkomen afscheiding van Ca nada van Engeland zal aandringen. Aan de Standard wordt uit Cairo gemeld, dat, indien het water van den Nijl niet hooger stijgt, 150,000 acres land vrijgesteld moeten wor den van de belasting. Dit zou een groot verlies zijn voor de schatkist, terwijl tevens in den winter hon gersnood onvermijdelijk schijnt. (TARIA. Van Dommelen reist met zijn vijf jarig zoontje per Centraalepoor. De trein komt aan het station Hattem. De conducteur roept: «Hattem, Hat tem li en eindelijk, onder het sluiten 12 Sept. 1888. mmfk, .«rt. N. W. Schuif. 21/- iito dito dito 8 iito dito dito 81/* {ito Obligation 81/. Oblig. Amort. Synd. 81/'. *rjmsï!kïli|te0 Jrig. Inschrijving 8 Jbl. Lsoning 1867 Iito in PApioïrente 5 ^oudleening 5 iito 1881 4 SS&U&e iaschryving 1861/81 5 lo. Ct. A dm. Lamaia 5 io. do. Nolteniua 5 io. Pause!. Leaning 6 ©Baraks Jblig. in Pap. 1878 4Vj {ito dito iito dito Zilver 5 tito dito dito - 6 iito Goud 4 )bl. Sehatk. 1844 4 Hl. Bi. 1858/84 8 dito 1881 5 dito 1886 5 Jb Hope 1798/16 5 ito Ins. 8o S. 1855 5 OW. 1868 iito 1834 Iito 1866 fit® 1877 Iito 1877 lo. Ooit. Iito dito Sc Serie iito dito 8a dito iito 1873 Gecom, Uto 1878 dito. iito 1884 dito iito 1860 2e Leen. 41/* iito 1875 Geconi. 41/. iito 1880 dito 4 OM. Leaning 1867/65 4 iito GondL 1888 3 O'öL Perp. Schuld 4 dto bultl. 1876 2 iito binneul. Amor. 4 iito dito Perpet. 4 3epriv. Obl. 5 dito Alg. Sch. 65 ger. iito 1868/65 gcr. iito 1869 6 iito gereg >bL 1851 8 Iito 1864 8 Snraili®. ObL Londen 1865 üto Leen. 1875 Iito dito 1886 iito dito 1868 iito diio 1888 iito goud 1879 Genot, koers. IV u 91-/ 101 Vu 101% 100% Haarlem S'/s 65 70 dito oude Leen. 8% 877,-92% dito 1887 8l/j 98*/«—97 V, Kursk-Chark dito 4 99 —101 dito Axow Genot. WederUutf* koen. 80 li Amst. Hy.bank Pbr. 41/, 1021/, dito dito dito 4 101 Vs 100Ve Arnh. Hyp.-B.Pbr i'/s 100l/( 751/ dito dito 4 10Q Vs 98V* S®me®ute-Cred. Obl. 4Vs 103 dito dito 4 102 s-Grav. Hyp. Pdbr. 4Vs 102V dito dito 4 100 J/< Holl.Hyp.-B.Pdb. 4% 102 dito dito 4 Nat. Hyp.-B. Pdbr. 5 dito dito 4 !/s Nederl. Bank. Aand, Rett. Hyp.-B.Pndb. 4% dito dito 4 Stmv. wNed.» Aand. dito dito Obl. 5 dito dito dito dito Utr. Hyp.-Bk. Pdbr. 4l/s dito diio 4 Z.-HolL Hyp. Pdbr. 41/, T 2 Spoorwegleeninpn, StetSerKav.--! Haari.-Zandv. Aand. Uoll. IJl. Spw. dito 101»/u dito Oblig. 1884 4 101:s/ia M. t. Ex. v. St.8p.Ad. 1001/,, dit0 obl 1879/81 4 58V, dito dito 1883 4 58s/, dito dito 1870 8 57In/,e dito dito 1878 I 977, N. Csntr. Sp. Aand. 88i/a dito dito Oblig. 08 d,t0 gcstemp. dito. 85s/„ dito do. Uit. Sebnid OS1/,, Ned. Ind. Sp.-Aand. 707, dito Oblig. 1879 8 85 'I, dito dito 1889 47, 106 N.R.Sp-volgef.Aand. do. niet-voigef.Aand. 7016/i« dito dito dite 08 V. 38 98 M'Vt 67 67"/,, 677a OO1/, 85 63"/,, 10C 100!/, 108'/,. 867/,, 80'/, dito 5 dito I Mosk.-Jaroslow Obl. 5 Moikow-Kur8k Obi. 6 Mosk.-Smolensk. do. 5 Orel-Vitebak. Aana. Lonow.-Sowaat do. 5 Poti-Tiflb Obiig. 5 Tranacaucas do. 8 Z. W.Spw.-M. Aand. 5 iftssestSsa» Centr. Pacific. Aand. Chic. North. Weit. dito. Ie Hyp. 7 dit* Jowa Midi. do. 8 dito Ma»L Extansdo. 7 dito Menomenee do. 7 1CI7/18 dito N. W. Un« do. 7 103 '!l 1027, 2897a ica'/s 1087a 101 101'/, 100'/, 51 147 1027a 1207, 103 34 787, 17 1867, 947, 927, 157a 101'/. 108'/, 102 1C07, 977, 98/a iaiterd. Obl. 1861 8x/a| 998/8 Rocep. 1886 8% 99s/a Satterd. Ob 1886 3l/*| 98 dito Leening 1888 8% dito dito 1875/78 5 Ned.-Weatf. Aand. dito Obligation 41 Hongar$t®. Theïi8-Sp. Aand. S dito Obligation 5 ItfeUS. Vict. Em. Obligation I West-Sicil.Spw. do. 5 Zuid.-Ital.Sprw. do. 8 Oostea&Uk. Fr.-Oo3t. Sp. Aand, Pol». War8ch.-Brb. Aand 4 Wars.-Ween en. do. dito dito Oblig. 8 Bnslaid. Gr. Sp.-M. Aand. 5 Hypotheek Oblig, 41 dito dito 4 dito dito 8 Baltis. Spw. Aand. 8 Charkow Azow dito 8 Iwang-Dombr. Obl. 41/* Jeler-Griasi. dito. 5 Jelw-Oi*1 do. 5 dito Win. St. Pet. do. 7 dito Soath.-W. Obl. 7 Illinois Leas Cert 4 dito Centr. C. v. A. Kansas Pacific Obl. 6 Louis v. Nash v.C.v.A. dito Adjnat. bonds. San Franc. Obl. 3 dito Algem. Hyp. do. 8 Miss. Kans. Tex Aand. do. U. Pac. S. Br. Obl. 6 Miss. Pao. South. do. 6 St.P.M. &ManlsHdo.7 dito gec. Se Hyp. do. 6 South. Pacif. Spw. do 6 Unioa Pacific, dito. 6 TrsRiwegmaatschappijee. Haarl. Tram. Aand. N. k Z.-H. Stmt A. dito Oblig. 108 Vs llU/s 104 !/s 104 V- 108% 180 1 90 Genot, kaeri 90 93 1087. 1087, 100 91»/, 89 09"/,, 68 657, 367, 1427, 1827, 180 132 1837. 1827, 181 1317, 07 1217, 118»/, 617, 1037, 118 1187, 13»/, 1047, 1137, 1177, 118 113 98 101 101»/, 85 617, 1017, 607, 1087. 40'/, 104 101'/, 117'/, 85'/. 897, 707, 58 977, 85»/, 58»/, 997, Stal A raat. (1000.8 iito 1100.8 Amat.Kanulm.C.v.A, Rotterdam 8 Gam.ent.-Crfldi,t 8 Pal. v. Volkavl. 1887 dito 1869 d 12.50 iSelgfê. Stad Antw. 1874. 8 dito Bnni.11887rao.l7, ■«■garde. StaatnleoninK 1870 Thetis, Reg. Pr. Obl. 4 Oontenrljk» Staatslcening 1854 4 dito. 1890 dito 1864 Crediet Anst. 1858 Stad Weenen 1874 Fralsss. Th. 100 1855 8' ■■SlABd, Staatsleening 1864 5 dito 1866 5 SMSserHaad. Ganave 8 mmm. Ct. V er.Am.Sp.l eSer. dito dito 1887/4 dit dito 2e do. iito dito 3 e do. Vg. A.Lyp.Spw. ObL Prov Quebec, do. 5 Prol igatia 8 0 pCt. 89>/4 89Vs 105% 108% 110 ll45/s 140 149 120 Vs .50 161% 1 Wis •8% 96 181 30 108 108%

Haarlem's Dagblad | 1888 | | pagina 3