dientengevolge besloten hebben zijn bevel tot sluiting in te trekken. Daitschera en Hottentotten. Uit KaapBtad wordt gemeld: Kapitein Estorff sloeg de Hotten totten in twee geveohten, op 18 en 19 April, bij Siegfeld nabij Gobabet op de vlucht. Op 7 Mei bestormde majoor Leut- wein, ondersteund door de lieden van Witboi van den Herero hoofd man Samuel Maherero, de werf van den opgestanen Berero-hoofdman Kahimenia. Twee luitenants en twee onderofficieren werden gedood, één luitenant werd gewond. De krni8er Seeadler is op 20 Mei door de kanonneerboot Byüne in den Swakopmond afgelost en den 25e te KaapBtad aangekomen. De berichten van Kreta blyven ernslig. De opstand wordt algemeen. Te Ivisamo zijn een paar Mohamme danen vermoord. Te Candia en te Retbymo hebben bloedige straatge vechten plaats gehad. In de haven van Retbymo werd een boot met geschut beschoten zoodat ze niet aan den wal kon komen. Op de Btad Suda is een gewapende aanval gedaan; in het district Spakia hebben herhaal delijk botsingen plaats. Te Vamo8 zijn 1100 Turksohe sol daten ingesloten door 3000 oproer lingen. De ter ontzet gezonden troe pen zijn teruggeslagen. De Turksohe regeering heeft on middellijk een ministerraad gehouden. Uit Konstantinopel zijn troepen ge zonden. De telegraaf- en postkantoren hebben bevel gekregen geen particu liere berichten te verzenden. Vo'cens de laatste bezichten uit New-York: heeft de orkaan in Iowa aan meer dar. zestig menschen het leven gekost. In Michigan zijn twee dorpen door een cykloon verwoest, waarbij twintig menschen gedood werden. Op verschillende andere plaatsen is er groote schade aan huizen berokkend en hebben rnen- eohen letsel bekomen. Een telegram van 11800. Edison beeft de aardigheid gehad om te beproeven, hoe lang een tele gram noodighad, om een reis om de wereld te maken. Hij ging voor zijn toestel zitten en zond een telegram weg van New-York naar Chicago, Las Angelos, San Francisoo. Van couver, Winnipeg, Montreal, Cousa, Londen, Lissabon, Gibraltar, Malta, Alexandrië, Suez, Bombay, Madras, Singapore, Nagasaki, Tokio en van hier weer terug naar New-York. De reis van het telegram om de wereld duurde 50 minuten. Dit grapje kostte Edison 152 pond sterling. De Kroning to Moskon. Nauw was de laatste slag van zevenen van den toren van Iwan den Groote weggeborad, of kanongebulder dreunde over de stad Moskou, om den volke kond te doen dat het de dag was der pleohtige kroning van den Keizer aller Russen en zijn ge malin. En in het brommen der ka nonnen mengen de verschillende kerkklokken haar eentonig, zwaar moedig geluid, zoodat zelf do meest onbekende met de gebeurtenissen van den dag de overtuiging moest krijgen, dat er iets plechtigs, iets veruevens zou moeten geschieden. En toca ook weer iets opwekkends, iets aangenaams. Dat vertelden de verheugde, opgeruimde, gezichten van Moskou's bevolking, de vlaggen die klapten in het zachte oohtendwindje, de bloemen die schitterden in de eerste morgenstralen, het groen, dat nog parelde van den morgendauw. Troepen zetten in dubbele gelede ren den weg af van het paleis tot aan de kroningskerk, aan welker deur twee kranige offioieren op post staan, mei getrokken sabel, den helm den arm, onbeweeglijk als uit ateen gehouden. En langs den weg stonden weelderige versierde tribunes, van de Roode Trap tot aan de Ka thedraal. die reeds in den vroegen morgen bezet werden met een uit gelezen gezelschap, waaronder de van diamanten schitterende Aziati sche gasten, die plaats namen in de twee verdiepingen hooge hoofdtri bune. Men zag daar den Khan van Khiwa, en den emir van Bok- hara met zgn jeugdigen troonopvol- ger, die dient in het Petersburgsche e. pages-corps, eerst onlangs tot luite- ij nant der kozakken werd benoemd pen thans de uniform droeg van zijn Leoorps. De tribunes worden verbon- 0)den door een bonte keten van men- Ê.8ohen, die een toegangskaart hadden ontvangen, en die geduldig stonden wachten aan de zoomen van het ,n oode tapjjt, dat van het paleis naar oide kerk is gelegd. Eensklaps schet- i. eren de trompetten, het kanon begint e.veer te balderen, de klokken te lui tenen en uit de opgepakte menigte "ygt éen luide kreet op van welkom ujian de keizerin weduwe, die statig g,de roode trap afsohrijdt, voorafge- laan door twee koeriers, vier hot el fouriers en een Kamerfourier, op beambten een aantal hoog- volgen. De keizerin weduwe droeg een kleed an zilverbrocaat, van voren bezaaid rat diamanten het hoofd prijkt met en kroon van brillantende keizer man el van geudbrocaat, gevoerd met her- lelijn, wor-.t door hofbeambten ge- ragen. O ader een gouden baldakyc, edragen door hofbeambten, daalt zij e trap af, gevolgd door de groot vorsten, hun echtgenooten en de door- uchtige gasten bij het kroningsfeest. Pleohtig begaf de stoet zich naar de kers, waar de keizerin ontvangen werd door den metropolitaan, die haar bet kruis en wijwater aanbood. Ia de kerk nam zij plaats op een troon, waarboven een baldakijn. Na twintig minuten echetterden wederom luide fanfares, ten teeken, dat het 'keizerlijk echtpaar zich op maakte naar bet kerkgebouw. Gardes, kamerbeeren en ceremoniemeesters openden den stoet, gevolgd door veertien deputaties, eindigende met senatoren, ministers en den Rijks raad. Eensklaps werd het doodstil. Op de bovenste trede der trap weid de Rijksbanier zichtbaar, en langzaam, sleepend nadert de volgende proces sie het collier van de orde van Sint- Andries van H. M. de keizerin Alex andra Feodorovna het Rijkszwaard, de Rijksbanier, het Rijkszegel, de keizerlijke mantel van H. M. de keizerin Alexandra Fedoorovna, de keizerlijke mantel van Z. M. den keizer, de Rijksappel, de Soepter, de kroon der keizerin, de kroon des keizers, elk gedragen door hooge dignitarissen en geflankeerd door aides de camps, van den keizer generaals a la suite, een peloton van het regi ment der garde van de keizerin, de hofmaarschalk, dragende de teekenen zijner waardigheid, enz. En eindelyk de keizer. Donderend rolt het gejubel der menigte door de luoht als de jeugdige keizer met zijn hoogst ernstige, strakke gelaat en in zgn eenvoudig uniform verschijnt, zijn jeugdige sohoone ge malin aan de hand voerende. De keizer draagt de uniform van kolonel van het regiment van de garde der Preobagensky's, de borst enkel versierd met de orde van Alexander Newsky. De keizerin, in het wit gekleed, draagt als eenig versiersel de orde van St. Catherina, haar hoofd is ongedekt, twee haar lokken vallen, volgens ouderwetecbe mode, langs de slapen. Aan dbn voet der trap heffen 16 generaals, adju danten de3 keizers, den praebtigen, gouden met struisveeren versierden baldakijn op, waaronder de keizerlijke majesteiten naast elkaar voortschrij den. Onmiddellijk achter ben volgt de geestelijkheidde aartsbisschoppen en de metropolitanen van St. Peters burg, van Moscou en van Kief, twin tig andere aartsbisschoppen en bis schoppen en een menigte diakenen dan een peloton gardes, de vertegen woordigers van den erfelijke adel, de vertegenwoordiger van den handel en de groote industrieelen van Mos cou. Een peloton gardes sluit den stoet. Aan de poort der kerken werden Hunne Majesteiten ontvangen door den metropolitaan van Moskou, die de insignes zegende en den vorste- lijken personen wijvaten en bet kruis aanbood. Dan treden keizer Nicolaas en zijn gemalin de Uspenskykerk binnen, welker deuren onmiddellyk gesloten worden. Reeds om S uur was de Kronings kerk zich beginnen te vullen. De uit- genoodigde personen de le len van bet diplomatieke corps, de grootvor stin, de grootvorstinnen, de buiten- lanclsche vorstelijke personen met hun gevolg in schitterende uniformen, namen plaats rechtB en links van de troonzetels. Dö keizerin-weduwe, die om 9 uur binnen kwam, werd met gejuioh begroet; om kwart voor tien verschenen de keizer en de keizerin, waarna de plechtige kroning onmiddel lijk plaats greep. Aangrijpend moet bet oogenblik zijn geweest, toen de jonge vorstin gehuld in den hermelijnen keizer- mantel, neerknielde voor baar gemaal die haar eenige oogenblikken pein zend aanBtaarde en daarna met eenige ontroering baar de kroon op bet hoofd zette, om baar vervolgens op te beffen en te omhelzen. De keizerin-weduwe was de eerste, die bet jonge paar kwam geluk weuschen. Toen ook de gelukwen- schen van de andere bloedverwanten in ontvangst waren genomen, las de diaken de verschillende titels voor van den Czaar. Het meest tref fende tooneel moet geweest zijn, toen de keizer, na staande bet voor lezen zijner titels te hebben aange boord, zich op de knieën wierp en, terwijl alle aanwezigen bleven staan, met luider stemme een gebed uit sprak voor zijn volk. Toen dat ge bed geëindigd was, richtte de vorst zich op, en zonken, terwijl alleen de keizer bleef staan, alle aanwezigen neer om te bidden voor bet heil van den monarch. Met geen woorden, zoo lezen wy, het grooteche en treilende van deze ceremonie te beschrijven. Na deze plechtigheid bad de zal ving plaats en daarna, met even groot ceremonieel als bij de komst, werd de kerk weer verlaten. Op de Roode Trap groetten de keizer en de keizerin, nog altijd in vol ornaat, driemaal het jubelende volk en de stoet verdween in bet paleis. van den dienst voor bet publiek te voorbij Halfweg, met den muzikant kunnen stellen op den 15 Jen Juni a. s. Vervolg Stadsnieuws. Tram Haarlem—Beverwijk. Van verschillende zijden vraagt men ons welke de redenen zijn van de vertraging in het exploitatie bren gen van de stoomtram Haarlem- Beverwijk, welke reeds verscheidene weken voltooid is. Volgens ontvangen inlichtingen is die vertraging alleen toe te schrijven aan het aanbrengen van de vacuum- rem op het rollend materieel. Een locomotief van tien ton, met deze rem voorzien is reeds onderweg, de tweede volgt over acht dagen. In het depot te Velsen wordt de rem ge- men teer d en men rekent de opening Vanwege het Ministerie van Wa terstaat, Handel en Nijverheid werd heden acn het gebouw van het Pro vinciaal Bestuur alhier aanbesteed lo. Het uitvoeren van herstellingen aan het metselwerk aan het zuider havenhoofd te IJmuiden met daarbij behoorende werken, bbhoorende tot de werken van het Noordzeekanaal. Raming f 8000. Van de 6 ingekomen insohryvings- biljetten was dat van H. L. van Zeyl te Zandvoort, het laagst voor f7400. 2o. Het vernieuwen van bestratin gen op den Rijksweg van Amster dam naar de grensscheiding met de provinoie Utreoht onder Laren, met bijbeboorendeweiken Ramingf2900. Biervoor kwamen 3 biljetten in, waarvan dat van W Luijpen te Weesp het laagste was voor f2422. Voor het akte-examen 1. o. zjjn Woensdag te Amsterdam geslaagd de heeren J. C. van Zelm, M. Zwaagdijk en P. F. J. Zweerts, allen alhier. De 22 oandidaten van de rijkskweek school hier ter stede zijn allen ge slaagd. Spoorweg-ongeluk. Hedenmorgen liep hier ter stede het gerucht dat er een botsing zou hebben plaats gehad op de Maasbrug tusschen een van Parijs komenden pleziertrein eu een andeien trein. Men eprak van 14 dooden en tal van gekwetsten. Op een in Rotterdam ingewonnen informatie kregen wij bescheid, dat niets van aan en de zaak slechts een loos gerucht was. Wij ver moeden evenwel, dat onze berichtge ver geïnformeerd heelt bij de Holi. Spoor zelve, die zooals bekend is, zica over dergelijke zaken nooit uit laat. Nader vernamen wij dan ook dat de bedoelde pleziertrein bij IJselmonde in botsing is gekomen met een losse locomotief en dat enkele reizigers, benevens twee conducteurs, daarby licht zijn gekwetst. Onder de ge kwetsten behoorde ook iemand uit Haarlem. Over de botsing bij IJsselmonde meldt het Hbl. nog bet volgende Bij den zwaren schok kreeg een tiental personen kwetsuren. De an dere locomotief bracht de reizigers met twee uur vertraging naar Rot terdam waar zij aan de Delftsche Poort overstapten. Arrondissements- Rechtbank Zitting van Donderdag 28 Mei. Een ontrouw Ambtenaar. De voormalige brievengaarder van Oud Ade en Alkemade, Cornelis Ver straten oud 35 jaar, stond heden. Donderdagnamiddag, terecht voorde Arr. Rechtbank alhier, wegens ver schillende verduisteringen en her haalde valBchheid in gesohrilt, ge pleegd in de uitoefening van zijn ambt als brievengaarder. Van een bedrag van f800 hem toe vertrouwd door den landbouwer S. van Egmond, met het doel die op de Rijkspostspaarbank te brengen, ver duisterde bij f 500van een som van f 80 hem ter hand gesteld door Maria Clasina van der Horst stal hij f72; van een bedrag van f500 nam hg zelfs f 495 tot zioh (deze som was van F. J. Hozee) en van een som van f25 hem, ook met hetzelfde doel, ter hand gesteld door de naaister A. M. Borst, eigende hij zich f20 toe. Wat hij niet stal, boekte hij in op de spaarbankboekjes, die dienen tot oontrole voor de administratie en op het ten kantore berustende register van inschrijving. Boven en behalve dit alles eigende hg zioh nog een bedrag van f 300 toe, die in Aug. 1.1. door den heer A. Pielage te Haarlem per aaDgeteekenden brief aan den landboawer Van der Vlugt te Alke made werd verzonden. Z9ven getuigen waren in deze z ak gedagvaard. Als eerste getuige werd gehoord de postdirecteur utt Leiden, die den 12ien Maart 11. de kas van den be klaagde opgenomen en daarbij dade lijk een tekort ontdekt heeft van f30 aan postzegels en f70 aan ont brekende quitantiegelden. Men ging toen verder zoeken en vond ook de eerstgenoemde malversatiën. Deze getuige verklaarde, dat de in leggers bij de knoeierijen geen schade lijden, maar wel de staat. Bekl. bekent bet hem ten laste gelegde. Hij was brievengaarder sinds 1881 en voldeed als zoodanig goed. Zijn borgstelling bedroeg f 250, waarop de Staat het te kort gedeeltelyk zal verhalen. Zijn tractement was tien gulden per week. De bsklaagde die in voorloopige; hechtenis is, wordt ambtshalve ver dedigd door Mr. W. Cnoop Keopmans. Uit het verhoor van den beklaagde blykt, dat hg Van Egmond f600,— heeft afbetaald en Van der Vlugt, zij het ook een week te laat, zijn f400 heeft ter hand gesteld. Sinds lang had hy sohuld en stopte toen hij brievengaarder werd. het eene gat met het andere. De eisch was gevangenisstraf voor den tijd van 2 jaar. Mr. Cnoop Koopmans voerde eenige verzachtende omstandigheden aan. De drie diamantslijpers, W. A. Tol lenaar, J. M. van Wal en K. Fraay, die op den 23en Maart jl. als vroo- lijke heeries uit rijden waren geweeBt en aan aen avond van dien zelfden dsg Jan Ooatenbroqk van hier, die toen met een kennis op zijn rijwiel van Amsterdam naar hier ging, even G. van den Bogaard duchtig gehin derd en 2gn rijwiel deerlijk gehavend haddeD, voor welk feit zij den vori- gen Donderdag terecht stonden en waarvoo- tegen elk hunner eene ge vangenisstraf van drie maanden werd geëisebt, werden heden door de recht bank alhier veroordeeld, overeenkom stig den eisch. Men verzoekt ons te melden dat niet alleen aile Repetities van het Muziekfeest van Toonkunst maar ook de uitvoering van le Chant de la Cloche op Zaterdagavond 6 Juni en het Kunstenaars Concert op 7 Juni des namiddags ook voor niet Leden der MaatBohappy tegen betaling toe gankelijk zijn (Zie de Feestgids). Hier ter stede is overleden de heer da. E. Moll, emeritis predikant der Ned. Herv. Gemeente. Van 1846 tot 1877 was hij te Goes werkzaam. De ontslapene, die ruim 82 jaren werd, sohreef ook verschillende letterkun dige werken o. a. een getiteld «Lof der Liefde." Niet de heer T. H. Roozen Jz. te Overveen, maar de heer F. A. Roo zen Fz. van Heemstede, lid der ke gelolub „Bloemoord" aldaar, heeft bg den kegelwedstrgd van Zondag jl. de dagmedaille behaald. Naar aanplakbiljetten aankondigen, zal de bekende Louise Miohel Maan dagavond 1 Juni hier ter stede op treden in eene in [Felix Favore te houden openbare vergadering van de afd. Haarlem van den socialistenbond. Haar rede zal vertaald worden. De raad der gemeente Sloten (N H.) besloot op voorstel van B. en W. de instructie der onderwyzers zoodanig te wijzigen, dat deze ge meenteambtenaren met Augustus a. s. hunne woonplaats in de gemeente moeten hebben alleen het Dagelijksch Bestuur kan wegens bijzondere rede nen hiervan tijdelijke ontheffing ver- leenen. Nabij Beverwijk is een klomp hooi van 40.000 kilogram, behoorende aan den beer J. Bisschop aldaar, geheel verbrandde brand werd veroorzaakt door het spelen met vuur door kin deren het hooi was niet verzekerd. IVARK TNiEUWS- Amsterdam, 26 Mei. De prijzen der aardappelen waren heden als volgt: Friesche Franekei Jammen f 0,a 0,dito Hambur gers f0,dito Zaaiers 0,70 a f 1,— Zeeuweche Spuische Jammen f2,20 a 2,40 Champignons fl,a l,30,Flakkee- sche 1,90 a 2,30, blauwe f 1,80 a f 2,40, Poters f 0,a 0,Gelderscbe blauwe f 1,50 a 2,20. Thomassen f 0,a f 0, Pruisische Hamburgers f 2,20 a f 2,40, Duitsche Rooden f 1,60 a 1.90 allee per Hl. Vervolg Nieuwstijdingen. Atjeh. Een officieel telegram van beden vermeldt ook, dat de operatiën in de 6 en 4 Moekims eergisteren zijn beëindigd zonder verdere verliezen. De toestand der gewonden is gunstig. TELFGRAMMEN NEW-YORK, 27 Mei. (Reuter.) Een cycloon, met een snelheid van tachtig mijlen per uur trof gisterenavond Saint Louis in Missouri. Een groot aantal dooden is reedB teruggevonden, men gelooft dat honderden zijn be dolven onder de puinhoopen. Vele hotels, groote pakhuizen en andere gebouwen zijn vernield, evenals een deel der gevangenis. Alle stoombooten die langs de kaai gemeerd lagen, zijn gezonken. Ook moeten verschillende pleizierbooten vergaan zijn. Het aantal dooden en gewondeu wordt op een duizendtal geschat. Burgerlijke Stand. Op onderstaande nummers zijn gee: l nriir.pn ffevillen. Getrouwd: 28 Mei. F. Damen en M. v. d. Vaart. P. J. Barthel en i C. Wegers. J. P eschar en J. E. v. d. Steur. Bevallen: 26 Mei. A. Edel— Eelman d. M. Arons—Diessel d. A. Kr u yenaar—Brug n d. 27. M. O. Sohoite—Krabbe z. C. Mj v. Kampen I Kennik d. J. Hendriks—Jonker d. E. Prang—de Jager d. C. Steetskamp v. d. Vliet d. 28. J. Kitsero— de Vries d. O v e r 1 e d e n: 26 Mei. M. Haamans 14 m. z. Burgwal. 27. Dr. E. Moll 82 j. KI. Houtstraat. J. Zwaan— Somers 92 j Smedestraat. J. Binger—Emrik 61 j. Zijlweg. A. Verkruissen 11 j. d. Jan Steenstraat. stoomizaartberichun. Het stoomschip Spaamdam, van de N. A. S. M., van Newyork naar Rot terdam, arriveerde 27 Mei te Rotter dam. Het stoomschip Edamvan de N. A. S. M., van Newyork naar Amst. passeerde 27 Mei, ties voorm. 2 uur Dover. Het stoomschip Prins-s Marie, van Amst. naar Batavia, arriveerde 26 Mei te Genua. Het stoomschip Bromovan Java naar Rotterdam, vertrok 27 Mei van Port Said. Het stoomschip Maasdam, van de N. A. S. M., vertrok 27 Mei van Rot terdam naar Newyork. Het stoomschip Schiedam, van de N. A. S. M., arriv. 26 Mei van Am sterdam te Newyork. Het stoomschip Prinses Amalia, arriveerde 27 Mei van Amsterdam te Batavia. Het stoomschip Prins Alexander, vertrok 27 Mei van Batavia naar Am sterdam. Het stoomschip Merapivan Rot terdam naar Java, arriv. 27 Mei te Southampton. Het stoomschip Salak, van Rot terdam naar Java, passeerde "27 Mei Gibraltar. Het stoomschip Soendavan Java na»r Amst., arriveerde 27 Mei te Am sterdam. - x*WlJi_.lfc:SC4êRJOM 1 fclN. Getrouwd26 Mei. B. H. Eerligh en J. Wier-tra, Leeuwarden. 26. Jb. Prins en S. Schatz, Amsterd. L. vao Leeuwen en E. Rubens, Amsterd. L. SchiÖ' en H. Gradle, Frankfort s/M. Bevallen24 Mei. B. LuytjesVie d., Ginneken. 25. M. E. Banning— Dorpema d., Baarn. 26. P. W. van Doesburgh—Solkes d., Zaandam. Overleden: 24 Mei. J. R.Greevink jm. 29 j., Amst. 26. W. J. Kabel 55 j., Alkmaar. D. J. Cardozo 65 j., Am sterdam. 11. J. Verschoor van Nisse, den Haag. VARIA. 't lJe en schande Boer Jan, nen auwen reken pachtre, geenk overlast op ne zoaterdag zeu- nen paoht betoalen. Voor den eerste keer vroeg zeunen eer em me 't eten. Boer Jan was van ijgen kontent. Geleek of 't by alle reke meensohen goat ter kwoamen veuf, zes soorten van eten op toafele. Ós boer Jan t'eus kwoam verteldeg e van zeun reijzeie vond alles geel wel moar over 't eten kost e niet overe. 't IJs nog slechter of bg ons, zejte, wglder eten 's onderdoags op wa dat den dag te vooren overgebleven ijs moar bij de reke meenschen bewoaren z' al d'overschoten van en geele weke en tons vroagen ze ne meensoh om dod al t1 elpen op eten. 't IJs en schanjjle. Was dat niet meneer Top die daar zoo juist heen ging toen ik bin nenkwam vroeg de rechter aan zijn oudste dochter. Ja, papa. En ik heb je immers gezegd dat ik zijn bezoeken hier niet langer wilde permitteeren Ja, papa, maar ik ben in hoo ger beroep gegaan en mama vond het goed. Gezichtspunten. .Mama, gister sprak oom telkens van gezichtspunten. Meende oom Idaarmeae zomersproe ten Afloop der velling gehouden in bet Verkooplokaal „De Gouden Leeuw" op Woensdag 27 Mei 1896. 1. Een perceel Wei- of Hooiland, gelegen aan de oostzijde van den Straatweg van Haarlem naar Alk maar, ten zuiden de R. C. Kerx in de Vogelenzang, gem. Schoten. 2. Id. id. naast bet voorgaande. 3. Id. id. naast bet voorgaande. De perceelen 1—3 gecumb. P. F. Janssen f22150. 4. Id. id. naast het voorgaande. 5. Id. id. naast het voorgaande. De perceelen 4 en 5 geoomb. G. F. Evelein f 10270. 6. Een perceel Wei- of Hooiland, gelegen te Haarlem, aan de Scheler- singel in de Schoter Veerpolder. 7. Id. id. naast het voorgaande. S. Id. id. naast het voorgaande. 9. Id. id. naast het voorgaande. De perceelen 69 geoomb. A. v. d. Linden qq. f28280. 351e Staatsloterij. Donderdag 2S Mei. 5e klas 15e lijst. No. 575, 1039, 4140, 709», 153»8, 16759, 19196 ieder 11000. No. »69:i, 9861, 9105 ieder f 400. No. 2514.45S6 5031, 10534, 13261, 14664,18497 ieder f200. No. 1761, 2210.2243,5227,8905 9359, 9607, 11229, 11852,11560,166311 19017, 19787 ieder f100. Prjjren van f70. 283 3127 55.55 8S49 12027 1516918701 341 32205572 9038 12123 15198 19110 363 3286 5742 9167 12159 152751919S 41532385965 916S12213 15803 19258 47932845974 932112821 15331 19326 485 39885984 937012357 15351 19439 .563 3343 6025 9426 12358 16395 19470 60435026037 964612377 16576 19561 796 3505 6084 967612397 1.5579 19606 855 3552 6221 9699 125821569219705 885 3597 6272 9719126831577019807 936 8761 6298 9899 12789 15771 19813 «45 38326408 9968 13065 1578819822 1184 392965231020413156 1581019S3S 1206 41X116804 1040613297 160OÖ 19859 1217 4019 68491057813338 16447 19SS5 1467 4051 70461061413604 16506 20023 1560 10617178 1069613626 16519 20238 1604 4210 7226 1075713767 16612 20252 1647 4:343741810804 13790 16691 20300 <H«2 4378 76021092913903 16812 20324 ■<17763211091 14068 169322032S 184e "*37 1117814054 17137 20434 1856447 e,1119314176 17384 20553 18724474 7899 11257 1424.5 1761820705 1922 45018006 1137414247 17630 20744 2024 45138077 1137514250 17770 20867 217645408130 1144414894 17801 20888 2203 4688 821911505 14396 18028 20935 2216 4703824311666 14458 18106 2422472982731173014507 18171 2497 4943 S32911862 14522 1818Ö 250S 5064 841211876 14581 18297 255950918465119061470318371 2624 51708679 1193014804 18431 2872 5424 8690 1198214079 18-474 30125440 S618119911501518086 prijzen gevallen. 7930835836 9063 11811 1477717315 8330775840 9073 11859 1483217819 92 3218 5862 9074 11S69 1485517837 10932195883 9101 11879 14873 17840 117 32225927 9102 11901 1487917261 123 3237 5942 9109 11970 1494817867 15234106001 9110 119861496317872 167 3452 6192 912012024 1499717902 24434626256 9134 120:34 1565917951 256 3477 6261 9145 12064 150S017956 285 3479 6262 917012067 1508517966 3143515 6 <14 9189121051509018048 31935576315 92831212515114 18057 3313569 6321 928412170 15127 18137 358 35716351 9288 121831515818205 377 3574 6483 9314 122151516618227 385 35906501 9361 12248 1522418234 4013598 6575 9366 12262 152531824S 428 3620 6578 9469 22571527018269 470 3623 6581 9475 123031528018288 5013626 6597 9483123801528518295 549 36^5 6618 9500 12416 1530418291» 599 3649 6626 9502 124251532418344 639 3647 6620 9ö< 6 124301532318358 640 3666 6666 95561244715338 1 >468 652 3712 6691 9581 12592153391-8478 654371366 9 9627 1269415:15018481 698 3714 6723 9695 12631 1535418-536 71537656748 976» 126381-536118558 86338136777 980-5 1265215391 18572 950 3819 6783 98181272715457 18611 100338386798 9844 12757 1-5467 186*8 10113858 6837 9856 12784 15472 18713 1043 39256850 993112795 1554718729 104939316390 996-112841 15561 18733 1062 3952 689610002128701563818749 1081400069361002-112874 1566013752 1115 411169431004012875 1573618768 11224128696310114129391581918848 112941626967 1013012997 1585318906 116041726987 10131130031589418922 1182419870881015213016 159U4 189*1» 11964201 709910 9413031 1595218959 124242-2771231019513048 15l»5G 1S9S8 1248424072451024713118 15985 1899 - 12724249726410294131481599018993 1285 4276 72931030913151 1603519068 134342987398 1034213163 16045 19» >75 13724317 742110360131691606019095 1441438174551037313172 161391910S 1455 43S3 745910375131731620819169 1513441374731039813187 1630419205 1538 4442 74871039913197 1633619269 15414517 75581040813221 1685119:80 1543 4522 76081042313243 1686319319 1627 4524 76191042813277 1637119421 16504537 762110438132861638319444 16904561763310452133191642519146 1702458576461046413370 1644219451 1835 4614 7659 10482 13413 16445 194.54 18384667 76631056913572 16454 194S9 185046727673105961359-5 16462 19570. 18964698 76851072213598 164721065," 190247307731 10734136731650019656 1905 47407741 1080813677 1662019750 190847467751108291368216653 1976" 1914 47707767 10858 13705 1667619786 196448077787 10867 137081670619801 20274808782410884 1373016726 19872 20504829 7829 10895 137751679019887 21164831783510953137781682119905 21854846783710965138131682319929 22134921785510995138421685619962 22324927786011043 1387716887 20018 2236 4930 7888 U0621391816965 20080 2247 4964 7924111091399717028 20121 2294 4972 7973 I 111 1 1401017038 20126 2297 4977 7981 111121404717064 20154 237249798007 1111514072 1709420172 2379 4995 801011147 14076 17132 20180 2432 5010 S02211154 1415617134 20204 2435 5052 8055111561420117280 20221 2524 5180 8132111611436017289 20272 25515235 8133 1116614 37017 298 20311 25535246813711179 143881730620354 2558 5262 8196112231442717345 20358 2628 5-278 8253112501443917386 20373 2757 5303 8317 11272145001740220374 2759 5372 8340113711452817422 20380 '2806 5427 8375113771453017439 20384 2904 5438 84161139914541 17456 20395 2925 5443 8432114271456917553 20432 2932 551184511146314578 17602 20148 29335611 8691 115791460217644 20449 29405615 8805115901461617707 '204S5 295856-578806116011467117714 20498 3017 5709 884411682 1470517719 20598 3040573689241170514709 1772620621 30465744 892611719 147171773420746 3067 5770894411727147551778420822 3075 581989 )7117341475617791 20841 '20842 20853 20880 20986 Ai>VKRTKYriE>\ De Heer en Mevrouw A. C. L VANE—NiBuwENHuisbetuigenhun hartelijken dank voor de talrijke bewijzen van belangiteliing bij de geboorte van hunnen Zoon onder vonden. Kraamvisites morden hij voorkeur af genacht Maandag 1 en Dinsdag 2 Juni. voor 29 Mei 1896. Metalliek f J21.ll Fransche 47.77*/, Diversen in R. M. 59.10 Russen ii Ra. 1,27 Goudroebeis }J 1.91'/, Dollars-goud 2.46'/$ CLAAS8EN BEUNS, Zijlstraat 97, Haarlem. SCHOENMAKERIJ KI. Houtstraat No. Hó. SPECIALE INRICHTING voor voetvormig SCHOEISEL, zoo wel voor abnormale ala voor normalo voeten, alzook voor reparatiewerk. Aanbevelend, Uw Dw. Dienaren, ed- J. W. HUIJKMAN en ZOON. Stuum-ZeepzlederH TE ZUTPHKN. Prima zachte Qroene Zeef tot •onturreerecden prija,

Haarlem's Dagblad | 1896 | | pagina 3