,j te hebben gevoeldhy heeft d bekende te Weenen gesehre- i een portret van den aarts- doeh het ongeluk wilde, dat iressecrde niet te Weenen was brief aankwam, zoodat het niet tijdig gezonden werd. huwclyk tusschen het bedro- jisje en den oplichter is inder- e Londen voltrokken en Arend der familie bovendien een som (000 Mk. afhandig gemaakt, I blinde brievenbesteller. blinde brievenbesteller zal [vel tot de zeldzaamheden be- Én toch is er een te vinden dorp Halnaker, in de nabijheid oodwood, (Engeland). Niette- 8ode den grooten bestelkring, ;ni mijlen ver van huis voert, it, hij iederen dag zyn dage- d ronde. hostelling- wordt in bijzondere do in zijn tascli geplaatst, en ikkere bode zorgt voor zorg en juiste bezorging. Eene uitvinding. „Army and Navy Gazette' ver- t Keizer Wilhelm een machine uitgevonden, waaraan hy den .Verwoester van de gevechts- lieel't gegeven. De machine een stalen automobile zijn met raten voor mitrailleuses en kan :aalftal goed beschutte kanon- levatten. Een gering aantal van machines zou een geheel leger n vernietigen Droevig. e jongelui, „Einjahrige", die oote manoeuvres meegemaakt o. moesten een paar dagen ge ld Giessen een zaak van eer liten. De eene knaap had, naar ïiiijnt, den ander, met wien hij tent sliep, bij ongeluk geschopt nu, men weet hoe verplet- de gevolgen van zoo iets kun- orden voor iemand's eer. Het geweest: een tweegevecht op stool, onder scherpe bepalingen, i werden zwaar gewond. De irige Jacobi is Zondag gestor- :1e andere. Sehmitz geqaamd, at in levensgevaar. Een afgegleden huis. Zwitserland komt het bijna on- jjk bericht, dat in lipt dorp van het kanton Sehwyz een root huis van twee verdiepin- die tegen een vrij steilen berg R'd was, met het tuintje dat er n lag, ongeveer 15 meter is eden en toen op een vlak ge- byna rechtop is blyven staan, in te storten. Alleen een stuk ir is verdwenen. Ook een stuk eo weg die naar het huis leidde, edeerd mee omlaag gekomen en ware hoornen hebben mede de aar heneden gemaakt zonder te Het is gebleken, dat dit huis tuin op een aardlaag van 1 a neter dikte stonden waaronder n blauwe mergelsteen (lettfluh) levond. Door het afsijpelende is de blauwe mergellaag allengs rcekt en eindelijk wat er boven afgegleden. vraag is nuwien behoort het hans'? Aan denvroegereneige- of aan dien van den grond waar- nu staat? Een botsing. gens een dépêche uit Fiutüè et Fremdenblatt heeft te Kapo en botsing plaats gehad tusschen ilitairen ën een expres trein, e remmers, éen conducteur en tldaten zijn gedooddertig sol- werden gewond. Van de Philippijnen. toestand op de Philippijnen thans niet rooskleurig te zijn. zuidelyke provincies, in Cavite, aguna en Batangas zijn er nog m roovers. Achtervolgd, vlueht- ij naarde provincie ïavabas, ichtten hier in groot getal bin- dringen. Het garnizoen dreef ze terug en zy leden een verlies fOO dooden. De overigen trok- ;ich in de hossclien terugTa- werd niettemin versterkt, de provincie ten noorden van la ziet het er insgelijks niet uit. Aguinaldo deed een aanval in Rafael in de provincie Bula- blykbaar niet mot het doel tien proviand te verschaffen, dit had hij op een andere, niet te plaats, veel gemakkelijker in gekregen hebben, t ir zeker dat de opstand in het im van Luzon nog steeds voort- Wanneer het aan Aguinaldo ilukken, den opstand meer naar irden te verplaatsen, dan wordt estand zeer bedenkelijk en zijn enlijke versterkingen ten zeerste f. Er gaat biina geen dag voor de Tagalen hebben den een of in aanval gedaan. Het leger veel gebrekde verpleging is onvoldoende. In de hospitalen 5000 man. do britseh-indische grens. neraal Jeffreys is zooals van lo-A f'ghaansche grens wordt [ge- Zaterdag met 15 compagnieën eric, een compagnie sappeurs en nonnen op marsch gegaan om 'iand aan te vallen tij het dorp lota. De opstandelingen werden gedreven en een groote voorraad buitgemaakt, maar op den terug- werden de Engelsche troepen a het nauw gebracht door de idelingen. De achterhoede kreeg ►den en G gewonden. De voorhoede van generaal West- macott's kolonne is Zaterdag door de heliograaf in verbinding gekomen met de strijdmacht van generaal Blindon Blood, en is Zondag de Nahaki-pas overgetrokken. Het veldtochtplan van Sir Bindon Blood's afdeeling is echter gewyzigd; deze zal nu tegen dcMa- munds in het gebied van Bayaur opereeren, tervvyl El les' divisie de Mohinahds in het bovendeel der vallei zal aanvallen. Die in het onderste gedeelte van de vallei schijnen zich na een onderhoud met den ambtenaar van het burgerlijk bestuur onderwor pen te hebben. Het gerucht, dat 5000 Bonerwal's zich gereed maakten tot vijandelijk heden, is ongegrond gebleken. Sir William Lockhartzou Maandag te Simla aankomen. Dadelijk wordt dan het plan voor den veldtocht he slist vastgesteld, liet tijdstip waarop do troepen tegen do Afridi's zullen oprukken, is nog niet vastgesteld, daar het afhangt van den afloop der krijgsbewegingen iu het gebied der Molunand's en den omtrek. Men ver wacht echter geen langdurig uitstel. De koning der zakkenrollers. Onlangfe is te Londen in een zolder kamertje, armoedig en vergeten, een man gestorven, die een der zonder lingste loopbanen heeft af gelegd, welke ooit aan een avonturier ten deel is gevallen; een vorst onder de gauw dieven, die niettegenstaande zijn ge vaarlijk beroep niet in de gevangenis zijn leven geëindigd heeft; die er zich op beroemen mocht, den Engelsehen troonopvolger by de wedrennen te Epsom de portefeuille uit den zak te hebben gemoffeld en zich iu de re putatie verheugde, den overleden financier Baron von Hirsch, insge lijks bij de wedrennen, de beurs by na te hebben gestolen. Hoe groot en onvergankelijk de renommé van dezen koning dor zakkenrollers ge bleven is, bewijst het feit, dat de Engelsche pers woorden ter nage dachtenis aau dezen grooten zakken- goochelaar wijdt en de Amerikaan- schc bladen zyn portret geven. Fred deWinton liet een tiental jaren geleden het eerst van zich hooren, en wel te Parys. In korten tijd was hij een der aanzienlijkste personaadjes op de renbanen en op andere lust oorden van Parys. Hij was een voor treffelijk paardepkenuor cn in wedden schappen zeer gelukkig. Het betee- kende bij hem niets om vijfhonderd Louis op deu afloop van een enkelen ren te. wagen. Natuurlijk werd hij door zijn succes de meest gezochte „Tipper," het was voldoende dat „Fred" aan dit of dat paard do over winning voorspelde om al zijn intieme vrienden op denzelfden ren te yer- eenigen. De groote sommen, die hij op die manier won, verspilde hij als een geboren Lord. Fred was een gentleman van top tot teen, en niemand zag in hein een spitsboef. Niemaud zou ook geloofd hebben, dat hy, de slanke, mooi ge bouwde man met de donkere oogen, de elegante snor, het onberispelijk pak uit het grootste magazijn van Parys, met de keurige gris-perle handschoenen, de Gardenia in het knoopsgat, niet „comme il faut" zoude zyn! Die gris-perle handschoenen! Ja, daarin lag ziju kunst verborgen zy verlieten zyno handen nooit; met die gris-perle handschoenen verrichtte hij de behendigste manoeuvres in an dermans zakken. -Zij hinderden hem niet by zyne goocheltoeren; zy be schermden hem, want niemand, die bestolen was, zou het gewaagd neb ben deii voornamen gentleman, die steeds zulke onberispelijke handschoe nen droeg, te verdenken. Fred's verblijf te Parijs was dat van een hou-vivant. Zijne kamers had by in een hotel in de nabybeid van de Gare de St. Lazare. Van hier slenterde of reed hij des mor gens naar het station en mengde zich onder de menseben, wanneer de trei nen aankwamen, en plunderde met de grootste kalmte twee of drie passagiers met goed gespekte beurzen en goed gevulde portefeuilles uit. Met zyn buit keerde hij naar zijn hotel terug, verkleedde zich en, maakte daarna visites by kennissen, waartoe de meest bekende mannen en vrouwen van. Parys behoorden. Des namid dags bevond hy zich op de renbanen, waar hij zyn grootsten slag waarnam, omdat daar de best gevulde zakken waren. Des avonds ging hij naar den schouwburg en naar café's-chan- tant, terwijl een souper met cham pagne in het gezelschap van bevriende heeren en dames bet slot van den dag vormde. Zoo leidde Fred een waarlijk vroolijk leven. Daar begon zyn gelukster te dalen. Het was op de tentoonstelling van 1889. Een der rijkste jockeys van Engeland, Storr, was naar Parijs ge gaan om de wedrennen mee te maken. Hij had een kleine handtasch bij zicb, die Fred's begeerte dadelijk opwekte. De spitsboef, die omtrent den nieuw-aangekomen vreemdeling goed was ingelicht, meende in het tascbje bijzondere schatten te zullen vinden. En dc gris-perle vingers had den het al heel spoedig vermeesterd. Maar in plaats van de verwachte bankbiljetten vond Fred er slechts een pak kleeren en een jockev-pet in Storr had echter niet stil gezeten; detectives werden uitgezonden en deze, die reeds lang op Fred loerden, wilden hem arrestecrcu, toen Storr van een onbekende de tasch weer teruggezonden kreeg, waarmede de zaak voorloopig uit was. Fred was hem vóór geweest en had den jockey de waardeïooze buit terug gestuurd. Wat hem£ echter toen reeds ge dreigd had, gebeurde eenigen tijd daarna, toen Fred in de handen der politie viel. Het was op de ren baan van Yincennes. Fred had van een officier een groote som geld ge stolen en een dame had het op gemerkt Zagen hare oogen echter scherp, die van Fred zagen nog scherper. Hij had gezien, dat de dame hem betrapte. Daarom ging hij on middellijk naar den officier, die nog geen vermoeden omtrent zyn verlies bad, overreikte hem de portefeuille en zeide hoffelijk „Mijnbeer, U heeft Uw portefeuille verlorenVerrast en verheugd, dankte de officier hem. Fred meende, 'dat hij gered was maar te vergeefsReeds had de dame de politie met het feit in kennis ge steld. Fred werd gearresteerd en kreeg twee jaar gevangenisstraf. Na afloop van zijn straftijd ging Fred naar Nizza, Monte Carlo en leefde daar van wat het zakkenrol lers-beroep hem opleverde. Maar ook hier was hij niet gelukkig meerhij werd betrapt en gearresteerd. Nu verliet hij voor goed Frankrijk en vestigde zich te Londen, waar hij, zooals toen ter tijd to Parijs, spoedig de „lion" der renbanen werd. Te Ep som volbracht hy het meesterstuk van zyn leven. Hij stal den Prins van Wales de portefeuille uit den zak. Dezen keer gold liet een wed denschap tusschen Fred en zijn in tiemste vrienden. En Fred won haar onder de moeilijkste omstandigheden. Daar echter de Engelsche troonop volger de renbanen steeds als een voudig gentleman bezocht en hem geen bijzondere dctectieven bewaakten, terwijl verder de prins en iedereen steeds oog had voor de „race" is het te begrijpen, dat het kunststuk van Fred "gelukt is. De prins bemerkte weliswaar later zijn verlies, maar hij was gewoon dergelijke feiten niet aan de groote klok te hangen. Van andere zijde wordt beweerd, dat de Prins wel degelijk met het feit in kennis werd gesteld en met den aard en de wijze 'waaronder het was geschied, maar de Prins moet er om gelachen hebben en geen vervolging tegen den gauwdief li ebben ingesteld. Een tweede meesterstuk liep echter zoo goed niet af, toen Fred op de renbaan te Derbv de portefeuille van den baron Hirsch trachtte te stelen. Baron Hirsch kon Fred te goed uit Parijs, want toen hy den oplichter in zijn nabijheid zag, zeide hij tot hem „Mijn waarde FredU kome te laat! Ik heb reeds al mijn geld op de „Favorite" verloren. Ik had stellig gedacht dat ik winnen zoude. Komt n maar een volgenden keer terug, wan neer de wedrennen nog niet begon nen zyn." „Heel goed", antwoordde Fred en met dezelfde koelbloedigheid nam hij den hoed af en ging hoen. Yan dien tijd af was het met hem gedaan. Hij trok zich vau alles en allen terug en huurde een zolderka mertje in de voorstad. Hier verviel bij in zwaarmoedigheid. Niet omdat het geweten by hem begon te spre ken. Daarvoor was hy te zeer be dorven. Maar hy gevoelde, dat liet geluk hem voor good den rug had toegekeerd en hij had geen lust, door nieuwe mislukte pogingen in de ge vangenis te komen. Doch zyn goede dagen kon hij niet vergetenen aan dit verdriet is hij gestorven. "Wetsontwerpen zullen U worden aangeboden tot betere bescherming en berechting van kinderen en jeug dige personen, lot regeling van den leerplicht en tot wettelijke verzeke ring van werklieden tegen de gevol gen van ongevallen in bepaalde be drijven. Woldra bereikt U voor Neder- landseh-lndië een Ontwerp-Mijnwet. benevens een voorstel betreffende het invoerrecht op Suiker. Dc ontwerpen betreffende het Mili- tairStrafrecht en den Krijgstucht wor den opnieuw ingediend. De Wetsvoordrachten tot verbete ring der maatschappelijke toestanden met name betreffende volkshuisves ting, arbeid en armwezen, zyn in be werking. Aan versterking der rijks inkomsten, door wijziging van het tarief op de invoerrechten met behoud zijner bestaande grondslagen wyd ik myn aandacht. Op Uwen 5ver en Uwe toewijding tot volbrenging der veelomvattende taak die op U rust, blijf ik bij voort during staat maken. Mogen Uwe werkzaamheden, onder Gods zegen, strekken tot welzijn van ons dierbaar vaderland. In naam der Koningin, verklaar ik de gewone zittiDg der Staten- Generaal te zijn geopend. VERVOLG SVIEUWSTIJDlNGEa* TROONREDE. De troonrede, heden bij de opening der Staten-Generaal te 's Gravenbage door H. M. de Koningin-Regentes uitgesproken, luidt (beknopt) als volgt: Mijne heeren Bij den aanvang van dit zitting jaar is het mij aaugeuaam n ter be hartiging van 's lands belangen op nieuw bijeen te zien. Worden myn dierbaarste wenschen en die van het Nederlandsche volk vervuld, dan zal voor het einde van dit zittingsjaar myn beminde dochter de regeering aanvaarden. De algemeene toestand, zoowel in liet moederland als in de koloniën, is in menig opzicht bevredigend. In handel, scheepvaart en nijver heid is uitbreiding merkbaar. Hier te lande was de oogst van onderscheidene gewassen gunstig. Door de heerschende ziekte onder het vee en de daaruit voortvloeiende belemmering van veeuitvoer, wordt nochthans groot nadeel geleden. Op Java heeft de suikerindustrie te kampen met moeilijkheden. De betrekkingen met de buiten- landsche mogendheden blyven van den meest vriendschappelyken aard. De zee- en landmacht vervullen hare taak met y ver en opgewektheid. Aan den moed en de volharding van het Nederlaudsch-Indische leger, door de vloot krachtdadig gesteund, breng ik warme hulde, de offers diep betreurende, die nog steeds ge vergd worden om in Atjeh, ten bate van rust en vrede, onze macht duur zaam te vestigen. Een gewichtige arbeid wacht u in dit zittingjaar. Een wetsontwerp tot afschaffing der dienstvervanging by de militie, als voorbereiding van eene hervorming in de levende strijdkrach ten. hoop ik u eerlang aan te bieden. De vereeniging van zorg voor dc landbouwbelangen by een departe ment van algemeen bestuur wordt u voorgesteld. Uenrslg Stadsnieuws Thans verluidt weer, dat het rapport van de Raadscommissie in zake de gasquaestie nog vóór December a. s. vcrschynen zal. Naar wij vernemen heeft de Holl. IJzeren Spoorweg-Maatschappij aau de firma P. de Nobel Co. alhier de levering opgedragen van de lantarens, dje de Maatschappij noodig heeft voor verlichting van den wegen voor seinen. Met deze belangrijke opdracht mag de firma de Nobel Co. voorzeker worden geluk gewensckt. Da stalhouder Jacs. Paulen ver zoekt ons te melden, dat hij niet degene is, die voor een paar weken terechtstond wegens beleediging van een stations-opzichter. Naar 't schijnt wordt nu de heer Jacs. Paul en tè dezer zake met zijn naamgenoot verward. De Brug bij de Conrad. In een vorig nummer meldden wij, dat de brug bij de Conrad was afge keurd. De Opr. Haarl. Ct., hierop terugkomende, beweert o. a. het na volgende: „De brug werd de vorige „week beproefd en door den gemeente- architect goedgekeurd. De Werf „Conrad evenwel oordeelde, dat noch „de onder- noch de bovenbouw deug de en achtte zich niet gerechtigd, „de brug in gebruik te nemen. Exper- „tises zijn benoemd" enz. 'tKomt ons vcor, dat hier de zaak wonderlijk dooreengehaspeld wordt. De gemeente-architect had de brag te beoordeelen uit het oogpunt van 't publiek verkeer en aan die eischen voldeed zij. Dat de gietery de „Prins van Oranje" de brug niet heeft ge leverd overeenkomstig de door de Werf Conrad gedane hestelling (d. w. z. be rekend op buitengewoon zware lasten) is een zaak tusschen de „Prins van Oranje" en de „Werf Conrad". waar mee de gemeente-architect niets uit, staande heeft. Wielrenners. Men heeft gekkenderwys al gezegd? dat nu de huishoudster van den waar nemend burgemeester door een wiel rijder is aangereden, we spoedig een verordening op het wielryden kunnen verwachten. Toch moet men dergelijke aanrij dingen niet lichtvaardig bespreken. Dat er niet dagelijks tientallen van dergelijke ongelukken gebeuren, is waarlijk niet aan de voorzichtigheid der wielrijders te danken. Er zijn er onder de jongere wielrijders velen, zeer velen, die de drukste straten doorrijden met een vaart, alsof liet stille landwegen waren; die dc hoeken zoo scherp mogelijk nemen en (om dat het niet „staat") zoo goed als geen gebruik maken van hun bel of trompet. Dit zijn de wielrijders, die ongelukken veroorzaken. Wanneer er vandaag of morgen een wielr.rverordening komt, dan zullen wy, kalme en ongevaar lijke rijders, dat. aan deze wildeman nen te danken hebben. Er zou al heel wat gewonnen zijn, wanneer de vleesclihouwers alvast hun knechts eens aanmaanden, om kalm en bedaard door de stad te rijden want onder dezen schuilen hêel wat van die straat-racers. 'tPubliek moppert soms ten onrechte over de wielrijders, maar dat het deze onbesuisde renners niet kan uitstaan, daar heeft het gelyk in. Elk bezadigd wielrijder doe wat liy kan, o m dat rennen tegen te gaan want waarlijk, vandaag of morgen maakt de Raad een verorde ning, om hun woestheid tegen te gaan en dan moeten de goeden liet met de kwaden ontgeldenë „De Haarl emsche Handelsver- „eeniging heeft het voornemen haar „kantoor te verplaatsen naar een per- „ceel in de Lange Begijnestraat Het eerste bericht is, naar wy uit de beste bron weten, volkomen on juist Het Bestuur der Soc. Yer- eeniging is volstrekt niet van plan de buffetten te verpachten. Het tweede bericht is minst geno men, zeer voorbarig. Zekerheid van die verplaatsing bestaat (volgens den directeur-uitgever van dit blad, die Bestuurslid van de vereeniging is) nog volstrekt niet. Zóo vervaardigt men stadsberich- tenl Door de agenten-rechercheurs Jan sen en Misset is proces-verbaal opge maakt tegen de bierhuishouders J. W. v. d. H. wonende Lcidschestraat no. 106, en de wed. Z. wonende Autlio- niestraat no. 5, heidon ter zake het verkoopen van sterkon drank in het klein zonder de daartoe vcreisclite vergunning. Haarlemmermeer. Ecu goed voorbeeld voor het be vorderen Yan zondagsrust geven de melkslyters te Hoofddorp, die geza menlijk besloten hebben de Zondags avonds geen melk meer uit te ven ten. Tot veler teleurstelling worden op lieden de fortificatie werken te Vijf huizen (Haarlemmermeer) zeer lang zaam voortgezet. Men schrijft dit toe aau den weinigen aanvoer van grondstoffen, waardoor tal van werk lieden al sinds eenigc dagen het werk verlaten hebben. INGEZONDEN MEDEDEE- LINGEN. 30 Cent per regel. Voor het examen handtcckencn en de perspectief M.l. is geslaagd rnej. O. S. Mohr alhier. In een der plaatselijke bladen ko men onder elkander de twee volgende berichten voor: „Naar men beweert, schijnt het „bestuur der Sociëteit „Vereeniging" „voornemens te zijn de buffetben in i „die Sociëteit te verpachten." lachen en een half nar later waart gij de mijne." Warner's Sale Cure is het tot nog toe eenige genees middel tegen de nierziekten. Bij tijds gebruikt, volgens de gegeven voorschriften, geneest het de hard nekkigste dezer ziekten. Verkrijgbaar bijG. I. R. v. d. GAAY Zn., Groenmarkt 27, 's GravenbageM. CLEBAN A Co., Heiligen weg 42, Amsterdam. Stoom vaart berichten Het stoomschip Koningin Regentes, van Batavia naar Amsterdam, arriv. 19 Sept. te Genua en zette denzelf den dag dc reis voort. Het stoomschip Gedé, van Rotter dam naar Java, vertr. 19 Sept. van Perim. Hot stoomschip Smeroe, van Rot terdam naar Java, arriv. 19 Sept. te Padang. Het stoomschip Borneo, van Rot terdam naar Java, arriv. 20 Sept. te Port Said. Het stoomschip Lawoe, van Java naar Rotterdam, pass. 20 Sept., des ochtens Ouessant en wordt heden te Rotterdam verwacht. Het stoomschip Veendam, van de Holland Amerika Lijn, arriveerde 18 Sept. van Rotterdam te New-York. Het stoomschip Maasdam, van de Holland Amerika Lyn, vauNewyork naar Rotterdam, pass. 20 Sept des nam. 5 u. Prawlepont. Het stoomschip Prins Willem III vertrok 18 Sept. van New-York naar West-Indië. Familieberichten. Bevallen1 Sept. H P. M. Sorg- drager—Van Thicl z., Steenbergen. 18. H. A. Mensing—Onstée d. Lei den; 12, J. Bensman—Lorens z. Amst Overleden17 Sept. P. Smit Jz. 64 j. Barsingerhorn. D. Bindt 39 j. Amst. Wed. J. Tormijn—Ambergen 72 j. Amst. Wed. G. Dithmann—De Boer 45 j. Amst. 18. J. W. Horsting jd. 57 j. DoeÜnchem. G. Bol 48 j. Amst. H. P'. J. Hennus, den Haag. J. Th. Verhoef 46 j. Hilversum. 20. G. Kalverboer 63 j. Amst. Burgerlijke Stand. Bevallen: 19 Sept. G. te Velthuis v. Beijeren d. 20 M. A. Bloem zaad—Prinsen z. E. P. Koning- Kern d. M. Emmer—de Groot z. W. Rodenburg—Smit z. 21 A. C. Tork—Freyer 2 z. J. Blok—van der Veer z. Overleden: 19 Sept. H. M. de Vroorae 3 j. d. Gasthuisvest. T. van der Zee 1 mnd. z. Palmstraat. VARIA. Poliüe-Commissaris. Wat? Wordt je nu alweer hier gebracht En ik heb je den vorigen keer nog wel zoo gewaarschuwd, dat ik je hier niet weer moest zien. Vagebond. Juist, mynheer, dat heb ik den agent ook al gezegd, maar hy wilde niet anders. Tante. Nu heeft je broertje den kleinsten appel. Je hebt hem toch wel laten kiezen zooals ik je gezegd had Jantje. Zeker, tante. Ik heb hem gezegd dat hij niocht kiezen tusschen den kleinsten of geen, en toen heeft hy den kleinsten gekozen. Daar kwam hij niet om. „Wat zei papa?" „Hy wees mjj de deur." „En wat antwoordde je toen „Ik zeide, dat het een heele mooie deur was, maar dat ik daar niet over kwam spreken. Toen begon hy te 355e STAATSLOTERIJ Dinsdag 21 Sept. 1897. 5c kl. 5e lijst. No. 13837, 16504, 17998 f 1000. No. 3155, 7880, 10331 f400. No. 3563, 18153 f 200. No. 261, 1861, 4652, 5021, 9506, 10621, 11366. 14549 f 100. Pry'zen van f70. 8041707168 9811120261541919081 11642447198 9850 12210158 '1 1908ft 231 4249 7201 9861 1236915870 19099 42342787223 99091245215968 19129 518 4 '82 7258 9913 127391605919166 541 42997287 9930 1282316107 l'U99 550 4424 7428 997312864 1611619252 8504685 7654 10025 1287016155 19332 8904696767010037 1296216217 19427 92347557689 10039130341631819460 10414796797710068180971633419535 12144884 799310126J31131634719604 148451368068102271345316551 19637 1727 5166 82761024713504 16738 19725 19475350837610380 13553 16805 19781 1972 5386 8468 103891376016855 19899 1987 5394 85021042313826 16867 19971 2011 563SS567 10442 14107 17- '37 20062 2228 5725 S576 1047614122170 0 20093 23025746861910685 14215 17131 20232 2666 5775 86^8 10658 14256 17186 20239 2583 5789 8731 106601446317368 20335 26216313 876310749 14-53817375 20394 266063348910 1083114543 17435 20431 2975 6482 913210975 14617 17692 20435 3018 6623 9194 11119 1470317697 '20486 3145 6691 9327 112701475217720 20488 32436715 9379113081478317814 20523 355567209394 11347 14994 17836 '20549 3579 6789 9426 114491505517882 20719 387968369452 117211516118008 20724 391269129557 11768 1526818218 20&57 408370049651 117781526418555 4116 7126 9737 120091538618879 412171459749120141540219073 Op onderstaande nummers zijn geen Prijzen gevallen. 19 2497 5592 8350117001519418230 22 26516593 8367 117051520518274 53 2672 5617 8393117061525918293 662721 5629 841311747163< O 18317 118 2733 5706 8425 11782 15 .9818338 120 2751 5741 84 211798 15399 18362 127 2776 6752 84 66 118 2015414 1S3S6 129 2788 5754 8475 11848 1543018407 139 2857 5758 8658 11833 15464 18423 154 287S 5768 860311929 16609 18446 162 2898 5771 8607 11961 1563 i 18518 176 2946 5776 8611 11982 15634 18577 226 2970 5780 8618 119951563818630 251 31515797 8653 12007 15647 18662 257 31665821 869712017 15705 18786 279 3180 5853 8712 120591573018799 308 3-205 5857 872212083 15776 18851 319 32126930 8730 1209315821 18881 323 3220 5968 8742 120941586018883 38232375976 8816 122971586818885 410 3296 6000 8835 12299 1588818891 415 3314 6023 8841 123301590918896 5113326 6067 8S5112338 15984 18905 516 3327 6064 8884 123731602918907 693 3342 6065 8*831242516075 18909 617 3345 6082 8913 12473 16077 18917 628 33556084 8903 12474 1612818918 6813409 6133 8970 125121623018927 687 34746146 8994 12521 16247 18931 743 3483 6179 90101252916307 18933 778 35746196 9016125511638318937 78135926-201 906312633 16414 19017 785 3661 6-205 913112642164.319020 786 3671 62-27 9203 127171643219037 798 37516248 920512785 1643919046 832 3815 6270 92091279016158 19049 840 3831 6283 92371280916473 19069 902 8832 6303 92541284616521 19144 935 38636347 9274 12887 '651/ 13145 94138716356 93 U 1993116557 1910»* 05889556460 fiaOA 1*0X1 1 191S1 1093 39726497 93301303116! 89191S9 110740156600 9389130371659419192 1127 4028 6503 94311306316631 19312 1146 4029 6528 9443131061666319366 1155 4034 6540 945513137 16679 19401 1176 40906555 9573 131441670919428 120041186565 9632131691672319477 1223 4144 6596 9635 132371674019504 136141506649 9791132641676019519 1387 41746659 980013311 1676819534 1394 4178 66S6 994613327 16787 19557 1395 4182 6751 9965133491685619581 14614184 6768 99891336416877 19650 145741936782 10032134301688019671 14964-214 6S5610080134341691319684 1508 4254 6887 10142 13513 16921 19699 16114397 09091018013532 16y72 19702 152144116911 1019413537 1701319741 157944466967 10238 135801712619789 158244667005 10254 1365917129 19806 16154491 7066103051366617188 19819 1666 45547073 1033613681 17208 19855 1697 4557 7089 10339 13755 17247 19908 1741 4563 7092 10458 13868 17278 19934 174845787172 10489 139131727919958 17694579 7173 10521 1392817293 19997 1801 4626719210563 139361733219998 18074675 7356 10610 140081738120013 181847727399 10629 1402117389 20051 18214S07 7421 10651 1410917419 20101 18314847 7431 10731 141381745220136 1833 4858 74401077*2 14150 1750120175 18574866 7491 10775 141901751520179 1865 4880749410807 1425 17538 201 SO 1869 49S0 7.5401083814294 17544 20235 18904991 754910900 14306 1765320249 19095002757110920 14318 17567 20257 1914 5 179761810963 14319 17593 20268 19165107 7621 11038 14356 17631 20273 1927 5113765011077 14401 17653 20341 1945 5129 768811131 1449017667 20379 197651487730 1119614547 17898 20405 19805220778911256 14556 1771620411 2067 5274 7815 11283 1463617745 20460 2165 5-281784811297 14644 17750 20548 2170530078661133*2146461784820676 2199 5379 786911368 1467317885 20679 22005405 7931 11393 146811789620762 22615483 804611175 1469717927 20847 2*294 5442 S071 11520 147791795020880 230854628085115621479417988 20905 2317 5460 812111564 1480817996 20908 2402 5489 8169 11576 14854 180.58 20991 24165533 819711601 1600418076 20994 2421 5548 820511629 1500818112 20996 2427 5558 824711656 15075 181&5 24405566 824911643 1516618199 24635578834711686 1518718229

Haarlem's Dagblad | 1897 | | pagina 3