ABVEITMTISN. Winkelhuis, 5 gem. KAMERS, IÏSGI N. van der VLERK, Orthopaedisch Schoenmaker, Gierstraat 59. schen opstand, Delgado is door een deel van zijn eigen troepen gedood. HJj zon plan gehad hebben zich te onderwerpen, waarover een strijd ont stond tusschen zijn troepen. Bij het daarop gevolgde gevecht werd de aanvoerder gedood. Cuba. Bij het voorbijrijden van een mili tairen trein te Alkuizar is een bom ontploft. De trein derailleerde, een persooQ werd gedood, vier menschen werden gewond. De opstandelingen vielen het convooi aan, maar de troe pen gaven vuur en dreven de rebel len uiteen. Een moordaanslag te Santa Clara. Een telegram van maarschalk Blanco meldt dat, terwijl hij met den prefect van Santa Clara een kaatsspel aldaar bijwoonde, een zekere Picon op den prefect een revolverschot loste. Picon werd onmiddellijk gevangen genomen en schoot nogmaals op den prefect, die echter niet gekwetst werd. Er heerscht volkomen rust. De betoogingen te Parijs. De anti-semietische betooging Maan dagavond in Tivoli-Vauxhall beeft een uiterst rumoerig verloop gehad. Zes tot zevenduizend personen dron gen de zaal binuen en toen deze ge heel gevuld was, drongen de achter blijvers de deuren in en sloegen de ruiten stok. In de zaal waren de socialisten en de anarchisten in grooten getale aan- wezig. Verder bestond het publiek uit geestelijken, anti-semietische stu denten en leden van katholieke ver- eenigingen. Reeds by den aanvang was in de zaal een groot rumoer en toen de heer Guérin van de Libre Parole, die de vergadering had bijeengeroepen, wilde overgaan tot de vorming van een bu reau, klommen anarchisten en socia listen op de estrade. Van het verder verloop is het moeb lijk een denkbeeld te geven. De anti semieten werden handgemeen met hun tegenstandersstoelen, tafels, alles wat maar los was, werd als wapen gebruikt. Boven het rumoer der vech tenden klonken de kreten„Weg met de Joden 1 Dood aan de Joden!" en „Leve de anarchie 1" Wanneer de heeren vermoeid waren, werd het wat kalmer en dan be proefde een spreker het woord te ne men. Maar reeds by de eerste woor den verhief zich opnieuw een onbe schrijfelijk rumoer en de kloppartij begon van voren af aan. Tegen een uur of tien bereikte het rumoer zyn toppunt, de anarchisten hadden roode vlaggen ontplooid, do geheele zaal was éen slagveld, waarvan niet min der dan dertig gekwetsten werden weggedragen. In de straat voor liet gebouw had zich een groote menigte betoogers verzameld die door de bereden repu- blikeinsche garde uiteen werden ge jaagd. Na afloop van de „meeting" trok ken de betoogers door de straten en had een herhaling plaats van de too- neelen der laatste dagen. De betoogingen breiden zich ook tot de kleinere steden uit. Te Marseille liep het volk te hoop voor de win kels van Israëlieten, roepende „Weg met de JodenDank zy echter den krachtigen maatregelen der politie werd de orde niet gestoord. Te Lyon betoogden de studenten voor het Journal du Peuple dat party had gekozen voor Zola. De ruiten werden ingeworpen, waarop de re dacteur en het verdere personeel den aanvallers met stokken en steenen te lyf gingen. Eenige studenten werden gewond. Nader wordt gemeld dat gisteren, Dinsdag, vijftien honderd studenten de manifest atiën voortzetten voor de bureaux dei1 Libre Parole en den „Cercle militaire", steeds gevolgd dooi de politie. Te Lyon hebben de studenten de winkelruiten in de winkels der israë- lieten met stokkeu ingeslagen; er hadden 20 arrestaiies plaats. In den loop van den avond hebben anti-semitische betoogingen plaats ge had te Bordeaux en Montpellier, waar geen ernstige incidenten zich hebben voorgedaau. Te Nantes hebbeu de manifestanten eenige winkelruiten van Joodsche winkels verbrijzeld. Verscheiden per sonen zyn daar gearresteerd. Emile Zola bewaart zyne kalmte te midden van al dat rumoer. Voor een venster van do „Aurore" staande, zag hy Maandag de betoogingen tegen zyn persoon gericht aan en"gingein- delijk in een rijtuig, door polite be schermd, huiswaarts. Natuurlijk was het nieuws verbreid, dat hy uit Parijs gevlucht was! Maar aan een inter viewer heeft Zola gezegd dat dit zijn plan niet was. Hij verkeerde, naar hy zeide, in een vaderlandslievenden angst, maar hy was er van overtuigd dat het recht zou zegevieren. Daarop vertelde bij kalm dat het theater Bouffes dn Nord binnen eenige dagen zijn stuk Thérèse Raquin zou opvoeren, hetgeen wel weer een aanleiding kon worden tot ongeregeldheden. De regeering zit blijkbaar in het nauw met de vervolging tegen Zola. Er hebben laugdurige ministerraden en samenkomsten en overleggingen van het parket plaats. De groote moeilijk heid zit natuurlijk hierin, dat het proces niet zoo geheimzinnig zal kun nen plaats hebben als de twee vorige Het zyn gezworenen en niet mili tairen, die hier recht zullen hebben te spreken en een „huis clos" zal niet baten, want Zola den mond te snoeren zal niet mogelyk zyn. Zola is Maandag niet aanwezig ge weest op een feestmaal ter eere van zyn vnend, den schilder Fernaud Desmoulins, die ridder van het Legioen van Eer is geworden. Hy had be loofd te zullen presideeren. Maar den- zelfden dag ontving liy een anoniem briefje, waarin hem werd aangeraden thuis te blyven, omdat zyn tegen woordigheid de feestvreugde wellicht zou kunnen verstoren. Dit briefje zond Zola met een hartelijk schrijven aan Desmoulins, waarin by zeide dat de anonieme schrijver gelyk had en dat het onder de tegenwoordige om standigheden meer gewenscht-was het feest zonder hem te vieren. Volgens de „Aurore" hebben de aanzittenden aan het feestmaal be sloten aan Zola een adres te zenden „om hem hun leedwezen over zijn afwezigheid te betuigen en hein ge luk to wenschen met zyn moedige houding". Is dit waar, dan heeft het wel eenige beteekenis. Onder de gasten waren artisten als Catulle Mendès, Edouard Rod en Léon Dierx. Nader wordt gemeld dat de minis ter van oorlog aan den minister van justitie een klacht heeft overhandigd tegen den directeur van VAurore en tegen den heer Zola. De aanklacht zal door den minister van justitie aan den procureur-generaal worden overgebracht. Ongeregeldheden te Ancona. Te Ancona hebben ernstige onge regeldheden plaats gehad wegens de verhooging der broodprijzen, Gehoor gevende aan de oproeping van een socialistisch orgaan, waren Maan dagmorgen een honderdtal vrouwen en kinderen voor het raadhuis bijeen gekomen om een verlaging der brood prijzen te verlangen. De burgemeester beloofde spoedig afdoende maatrege len te zullen nemen. Intusschen was een groot aantal mannen den troep komen vergrooten. De kinderen wierpen steenen naar het raadhuis, waarop de politie het plein ontruimde. Het volk trok door de straten en verbrijzelde de winkel ruiten. De opgewondenheid werd steeds grooter, totdat het eindelijk tot bloedige botsingen met de gewapende macht kwam. Een paar poiitie-agenten en een vrouw werden gewond. Vele betoogers zijn in hechtenis genomen, hun kameraden bleven rondtrekken om hun invryheidsstelling af te dwingen. De stakende bakkers verlieten Dins dag de stad achtervolgd door de troe pen. Zy plunderden de villa van een korenhandelaar en staken liet huis in brand. De brand is gebluscht. Mm e'.oofde dat de bakkers heden den arbeid zouden hervatten. Dreyfus. Wegens het behaalde groote succes bij de vorige zal Vrijdag een tweede opvoering plaats vinden van Dreyfus, de martelaar van het Duivelseiland". Zy, die Donderdagavond in den schouwburg waren, kunnen het ge tuigen, dat dat groote succes een welverdiend was, en zelfs zy, die er naar toe togen in de meening een groote draak te zullen aanschouwen, zulien na afloop hebben moeten be kennen, dat het nieuwste tooneelstuk van den heer van Sprinkhuyzen een veelal naar de werkelijke gegevens handig ineengezet drama is, dat voor menig treurspel, dat ons voornamer wordt aangekondigd, niet behoeft onder te doen. Hoe kan dat ook anders waar van Sprinkhuyzen voor zyn werk eene zoo hoogst interes sante stof, als die welke de zoo duistere zaak Dreyfus oplevert, voor liet grij pen had. Dinsdagavond te 83/s ure is aan de Kinderhuis vest een paard, gespaunen voor een bierwagen van de brouwerij „De Posthoorn" Van Waveren Co., op hol geraakt, doordat de spoor stok tegen zijne pooten sloeg. Het paard is eerst in de Ripperdastraat gegrepen. De voerman, die een eind is medegesleept, heeft zich nogal aan een knie bezeerd. Andere persoonlijke ongelukken zijn daarbij niet voorge vallen. Heden, Woensdagmorgen te 7 ure werd door twee werklieden aau don Scboterweg, naby de Kennemerbrug een man badende in zyn bloed gevonden. De politie, ter hulp geroepen, bevond dat de man reeds overleden was. De ongelukkige, genaamd P. Jonker, wonende Schoterstraat, was lijdende aan bloedspuwingen en had eerst kort te voren zyne woning verlaten om zich voor zijn kwaal te begeveu naar een professor te Leiden. Van een erf aau de Leidschevaart is Dinsdagavond weder een konijn gestolen. KföNTQftSERECHT. Blinde Meijer. Blinde Meyer, die welbekende straat figuur, die gewoonlijk door niemand wordt lastig gevallen, werd op een der dagen in de maand December door een aantal opgeschoten jongens ge plaagd,doordat aan zyn jas en stok werd getrokken. Een 16-jarige jongen, die daartoe, naar hy hedenmorgen voor het kantongerecht verklaarde door een grooten kruideniersjongen was aange zet, nam een anderen jongen een pet van het hoofd en wierp die in de richting van Meijer. De pet bleef vlak voor diens voeten liggen. Zoowel de heer kantonrechter als de ambt. van het O.M. laakten terecht het gedrag| van den 16-jarigen jongen. Tegen hem werd wegens zyn wangedrag geëischt f2 of 2 dagen. Niet geschonken, Toch gedronken. De bierhnishoud8ter W. M. i Hoogland, in de Frans Halsstraat' stond terecht ter zake van overtre ding der drankwet. Zy zou op den Oudejaarsavond iemand een glaasje jenever hebben toegediend. Beklaagde ontkende brutaal, hoewel de getuige die het glaasje had leeggedronken, beweerde, dat hy het had gekregen als eene tractatie op den oudejaars avond. Daar beklaagde ook de waar schijnlijkheid opperde, dat getuige zelf maar een glaasje had genomen, toen zy, bek!., even naar de achter kamer was gegaan, wat wel meer door haar weid 'gedaan, welke waarschijnlijkheid den heer kanton rechter echter erg onmogelijk voor kwam, werd ten einde alsnog eene getuige, die nu ongesteld was te hooren, de zaak verder tot 2 Februari uitgesteld. In een aantal zaken wegens overtreding der boterwet, werd ge- requireerd f 5 of 5 dagen. Een arbeider te Wyk aan Zee, die op verboden terrein met een jacht geweer had geloopen en bet geweer daarna had weggemaakt, zoodat het niet kon worden in beslag genomen, hoorde tegen zich eischen twee geld boeten van f 6 of 4 (lagen voor elke boete en inlevering van het geweer of f 10 daarvoor. De Kantonrechter te Haarlem heeft heden uitgesproken de navolgende vonnissen 1H. S. en J B. Lte Haarlem, we gens te Haarlem openbaren grond in ge bruik nemen, no. 1 vrijgesproken, no. 2 tot eene boete van fOSOsubs. I dag hecht, j 2. G. Z. huisvrouw van A H, te IJmui- den, wegens le Velsen hare tapperij na elf; uur voor het publiek geopend hebben, twee- maal gepleegd, tot eene boete van f 3 en eene van f 4, subs 1 en 2 dagen hecht. 3. C. v. d. Lte Haarlem, wegens zich op het terrein van den spoorweg bevinden zonder in bet bezit te zijn van een behoor lijk bewijs, tot f 0 5U subs. 1 dag hecht. I 4. H. v B., te Weespercarspel. wegens het rooken in eene coupé van een spoor trein, welke coupé bestemd is voor niet rookenden, tot f 5 boete sobs 5 dagen hecht. 5. H. V. J, M C. K te Velsen, J D Jr en J D. Sr.. te Beverwijk, wegens on geoorloofd loopen over eens anders grond, ieder tot f 2 boete subs. 2 dagen hecht. 6. 15. D., te Haarlem, wegens te Haar lem rijden met een hond zonder muilkorf, tot f ('50 boete subs. 1dag hecht. 7. W v. M te Haarlem, wegens te Haar lem met een rijwiel op een voetpad komen, tot f 1 boete subs. 1 dag hecht. 8. Wegens dronkenschap. W C. v. S. L.. i,e Haarlem, gepleegd bij 'lste herb, tot 2 dagen hecht. P. J. K A Z t.e Haar lem, J Kte Hoorn en C S Jz., te Wijk aan Zee en Duin, ieder tot f 1 boete subs 1 1 dag hecht T. G Hz., te Huizen, M. P. te Amsterdam en A. Szwervende, ieder tot f 2 boete subs. 1 dag hecht.. A. v. d. B,, te Haarlem en M., zwervende, ieder tot f 2 boete subs 2 dagen hecht, en P. B., te Spaarndam, tot 1 '5 boete subs, 2 dagen hecht. Versiering Veerstraten. Op de 1.1. Maandag gehouden al- gemeene vergadering der Korte- en Lange Veerstraters, is met overgroote meerderheid van stemmen gekozen het plan voor versiering, ingeleverd door den heer F. J. Kroes, Burgwal 92. De versiering zal bestaan uit drie entrée's, gevelversiering en groote kroon van 4 meter diameter, ter ver binding van de Korte- met Lange Meerstraat, enz. De sebets van het plan belooft eene fraaie versiering dezer straten. Wy vernemen, dat de toestand vaQ den heer Dr. Von Reeken wel voor uit gaat. maar zeer langzaam. Van nacht had de patiënt echter een zeer onrustigen nacht. Een Café met vergunning buiten verwachting. Niettegenstaande de weigering van Burg. en Wetb. om in het perceel Korte Meerstraat No. 10 sterken drank per glas te mogen verkoopen (de vernietiging van dat besluit door Gedeputeerde Stat. meldden wy reeds vroeg ar) blykt uit achterstaande ad vertentie, dat Donderdag 20 Januari dat Café zal worden geopend; het is bestempeld met den naam de Oroote Slok als bewijs dat, ioplaats van niet per glas, nu zelfs een groot glas zal worden verkocht. Het Café ziet er zoowel in- als uitwendig z,eer net uit. Voor eene goede ventilatie en voor goede ver lichting is gezorgd, terwyl voor eene goede bediening door den eigenaar wordt ingestaan. Des avonds zal er gasgloeilicht branden. Zondag speelt op het terrein aan den Scboterweg de Haarlemsche Voet bal-club [„Haarlem" tegen de Haag- sche Voetbal-Yereeniging. Ned. Mer. tot afech. van sterken drank. Op de Dinsdagavond in het Nut gehouden vergadering van de afdee- liug Haarlem van de Ned. Vereeniging tot afschaffing van sterken drauk trad de heer J. P. Bregmanvan Amster dam als spreker op. Door middel van een verhaal van een fransch schryver deed by uitkomen, hoe de drank den mensch ongelukkig maakt, en de ellende van een geheel gezin kan ver oorzaken. Haarl. Jongelingsvereeniging. Op de Dinsdag in een der zalen van Felix Favore gehouden vergade ring van de Haarlemsche Jongelings vereeniging pred. 12la. hield de heer IF. van OoVerwijk Brutjn, naar aan leiding van den onlangs herdachten honderdsten geboortedag van Da Costa eene lezing over een paar vrienden van dezen dichter: IF. Büderdijk en W. de Clercq. Uitvoerig ïiet leven van Büderdijk nagaande, wees spr. er op, dat deze groote landgenoot te Amsterdam in 1755 was geboren, een zwak en zie kelijk gestel had, en hoewel by eerst gaarne militair wenschte te worden, later, daar dit niet met den wensch zyns vaders strookte, in 1782 zich als advocaat vestigde. In 1795 ont week hy, daar by erg oranjegezind was. ons land, maar keerde in 1806 weder terug, Na verder eenige zijner gedichten te hebben geciteerd en opgemerkt, dat Büderdijk vaak met Goethe werd vergeleken, 'ging spr. voort met een en ander uit Let leven van Willem de Clercq mede te deelen, en omtrent de verstandhouding van beiden met Da Costa. De Clercqdeed spr. opmer ken, die de zoon van een Arnster- damschen koopman was, had, in tegen stelling met Büderdijk een zeer in nemend uiterlijk. Hy was zeer be kwaam iu het improviseeren. Van liem is alleen zyn dagboek uitgegeven. Heemstede. Een onbekend gebleven mansper soon van circa 50 jaar, is in bewus- teloozen toestand in den Haarlemmer hout onder Heemstede, gevonden door den gem. veldw. Bouman en vervoerd naai het Diaconessenhuis te Haarlem. De man scheen door een beroerte ge troffen en kon geen inlichtingen geven, zoodat men niet Aveet wie hy is. Papieren had hij ook niet bjj zich. Zandvoort. De huiseigenaars-vereeniging „Eigen hulp" hield gisterenavond hare huis houdelijke vergadering, waarin ver slag werd uitgebracht door den Se cretaris en den Penningmeester. De vereeniging gaai ic bloei voor- uit en telt thans 24 leden. Het batig saldo der rekening van het vorige jaar bedraagt f 181.84. Hei bestuur werd herkozen en be staat uit de heeren J. Snijer. Voor zitter, H. van Keeren. Secretaris. Jb. Koper Mzn. Penningmeester, J. Hol- lenberg en J b. Koper, Commissarissen. De vereeniging bestaat thans 10 jaren, wat Vrydag a.s. feestelijk zal worden herdacht. Door de Zandvoortsche Zangveree- niging is aan den heer J. Beeckman, Burgemeester, het beschermheerschap aangeboden, Avat Z.E.A. welwillend üeeft aanvaard. IJmuiden. Wanneer men hier iu de Visschers- haven een vloot van twee a drie hon derd visschers vaartuigen ziet liggen, zal men er zich zeker wel over ver wonderen, wanneer men hoort, dat er hier geen enkele gelegenheid bestaat waar eeu schuit met averij behoorlyk hersteld kan worden. Wei vindt men hier een drietal werkplaatsen waar vletten gemaakt worden, maai- een sleephelling zoekt men tot heden te vergeefs. Niemand zal ontkennen, dat zulk een inrichting hier hoog noodig is en dat er nog geen is, zal waar schijnlijk niet anders te verkiaren zyn, dan dat men er geen grond voo: kou bekomen. Nu evenwel verneemt men, dat er een komen zal en wet aan den kant van liet binnenkanaai tegenover de R. K. Kerk. Letteren en SCunst. Nederlandselie Opera. De muziekverslaggever van de Nieuwe Rott. Courant heeft critiek uitgeoefend op de opvoering van de Walküre door de Ned. Opera te Rot terdam de heer van der Linden, direc teur der N. O., heeft hem daarop voorgesteld, dat hij (de verslaggever), de tweede uitvoering \*an het werk zou dirigeereu en de verslaggever heeft op (lat aanbod niet geantwoord. De lieer van der Linden doet daar een beetje triomfantelijk over naar 't ons voorkomt ten onrechte. Wan neer de critiek alleen critiseeren mocht op voorAvaarde, dat zy bet beoordeelde beier uitvoert, dan kon zy wel naar buis gaan. Stel, dat de heer van der Linden tot den verslaggever van de N. R. Ct. zei„uw styl bevalt me niet," en de verslaggever zegt daarop „welnu, ik zal u mijn aanteekeningen geven en gy maakt in uiv fraaiereu stijl daarvan een referaat voor de krant" dan zou waarschijnlijk de heer van der Linden voor de eer be danken. Dat vat iedereen, behalve een artist die een beetje op zijn teenen getrapt is. Maar als reclamemiddel voor de Opera is zoo'n uitdaging niet kwaad 1 Y W ARS 8Sl£RU PRETORIA, 19 Jan. (Havas). De onderhandelingen gevoerd tusschen den heer Middelberg, den directeur der N. Z. A. Spoorwegmaatschappij, met de administrateurs der overige Zuidafrikaansche spoorweglijnen over de vermindering tier tarieven voor koopmansgoederen, over zee aange bracht, en meer bepaald voor machi nes en mijn-materieel, zyn met succes bekroond. Op de lynen, behoorende tot de spoorweg-administraties van Natal en Lorenzo Marques zal de verminde ring van het tarief bedragen 1 chilling op elk bedrag van 6 shillings volgens het tegenwoordig tarief. De spoorweg-administratie van de Kaapkolonie heeft tot nog toe haar definitieve beslissing nog niet bekend De transito-handel van de Delagoa- baai en Transvaal bedroeg gedurende de eerste elf maaauden van 1897 tot 2 mülioen pond sterling. Men voorziet geen ernstige moei lijkheden in Basutoland. De hoofden der inboorlingen in het district Zout- pansberg toönen neiging om zich te onderwerpen, en ook in Swaziland worden geen ongeregeldheden ver wacht. MARKTNIEÜWS. Ondertrouwd: 19 Jan. T. J.Over toom en M. C. Melkeru W. J. Dijk stra en C. E. March and. P. Galis en J. de Geus B. Bynedorp en G. B. Selhorst, J. G. Wykhuizen en H. Ran. P. Kok en H. v. Tongeren. J. v. Deventer en J. E. Stuffers. L. v. d. Putten en M. A. Bynsdorp. L. G. Rozyn en M. Huisma. J. J. Bakker en N. Sprenger de Rover. C. Laver- man en A. M. E. Ditmar. A. Poort man en F. W. Loots. Getrouwd: W. M. de Waal euM. A. Gerdingb. G. Beukkers en M. P. Oomen. S. L. E. Duiker en J. C. Pruis. Bevallen18 Jan. Cr. Derr—v. Aken d. C. GoversPietersez. C. M. Geer- lings—Bank z. C. Beilschmidt— Scbreinders z. Overleden: 18 Jan. M. A. de Bruin 79 j. Ged. Voldersgr. G. Huybens 6 m. z. O. I Vaartje, V AR I rV Uit een weerbericht voor 't jaar 1690. 13 November. Kritieke dagonder gang der wereld. Botsing der aarde met een komeet, 14 November. Zoele windtegen den avond regen. ORGELBESPELING. in de Groote- of St. Bavokerk alhier op Donderdag 20 Jan., 1898 des na middags van 2—3 uur, door den heer W. EZERMAN. PROGRAMMA. 1. Preludium en Fuga. Back. 2. AriaRheinberger. 3. Sonate No. 6 S. de Lange. a. Allegro moderato. b. Andante. c. Maestoso e vivace. 4. ScherzoGuümant. 5. Duet uit Stabat Mater Rossini. Famriiiebergchtef. Getrouwd: 18 Jan. S. Nyburg en L. Isaac, Cöln a/R. S. de Hoop en H' de Jong, Amst. Bevallen 16 Jan. BoumanYolk- maars z. Kampen. Overleden15 Jan. J. Dekker 56 j. Oosthuizen. 16. M. Hofstee—Dam 71 j. Helder. H. Royaards van Scher- peuzeel 72 j. Utrecht, H. A. Verlioe- sen jd. 67'j. Utrecht, H. Witte 78 j. Krommenie. 17. H. E. Götz van der Vet—Bordewjjk 42 j. Amst. L. Meursinge—Kie.-s 84 j. Meppel. Sac o w» va si sr° t U e c fin Het stoomschip Lawoe, van Java naar Rotterdam, vertrok 17 Jan. van Marseille. Het stoomschip Prinses Sophie, van Amst, naar Batavia, pass. 17 Jan. Perim. Het stoomschip Prins Alexander van Batavia naar Amst., vertr. 18 Jau. van Port Said. Het stoomschip Prins van Oranje. van Batavia tiaar Amst,. pass. 18 Jan. Gibraltar. Het stoomschip Yeendam, van de Hollard Amerika Lyn, vanNewyork naar Rotterdam, arriveerde 18 Jan. te Rotterdam. Het stoomschip Maduravan Ara- sterdam naar Java, passeerde 18 Jau. des ochtends Kaap Roca. 356c STAATSLOTERIJ Woensdag 19 .Tan. 189S. 5e klasse Ge lijst. No. 3845, 5826. 5402, 13047,18834, 19773 flOOÜ. No. 3397, 10343, 1SG12,20417,20570 1400. No. 1635. 2035, 4816, 10970, 11695 16420 f 200. No. 2859, 4474, 4511, 83)5, 8697, 10839, 15737, 15798, 16555, 19765, f 100. Pryzcn van f70. 359 3597 6850 10063 12701 157291817 - 383 3873 «919 1009512834 15859 18337 428 4121 710410134 1.846 16O3018405 448 42127106 1017012923 16 43184.9 465 42207160 1021713010 16.63 18515 537 42567332 012791 1132 1628818616 689 43237421 103951315516345 1861 9 876 4365 77851043413380 16415 1S63S 1000 4374 7806 li '537 13395 16 149 1872" 108; 442278:4 10571) 1347216462 18783 1155 4626 796910672 13637 10029 19023 1171 48 7 8-19310715 11650 16873 19. 77 1243 4941 8442 079013748 16903 19081 1307 50288,631081813991 16926 19249 1410 62068648 10870 14238 .704» 19268 14 3 6310864» 10872 1 129017068 19 .25 1495396894» 1087414343 17087 19603 1571 6185 898810913 11587 17123 19748 1630 5658 9079 1) '91914.201712919937 1707 56899:43 1U98U14422 17.9520046 17185723 9246 1131314429 17814.0. 60 1800 5815 93481141014507 17. 89 20566 2133 686-' 9403 1 !4'0 1455:! 17486 20147 2281 59019586 11549 14578 17608 20159 2345 5989 9620 11573 14600175S5 20203 259 i 5'SS9T91 11723 1.655 1776620236 28126441 88131172514666 17767 20392 2841 6544 !;84o 11827 i 4959 17772 '21 '458 2886 6667 9954 119101502017794 20476 2960 66729987 1201615207 17831 20575 3028 6690 1213616214 17857 .0603 3281 6712 12158 162 O 17922 20806 3323 6720 122161533817943 20875 3494 674 2 1224716427 179)11 20907 3509 6823 12373 165 (9 l* 02 20*22 12436 1560618058 20939 12512166431S110 Op onderstaande nummers zjjn geen prijzen gevallen. 6 3042 633» 919512754 15314 18081 7631166364 9262 12782 1537818120 513182 6458 927312784 15401 18138 134 3187 6450 9299 12798 15406 18225 174 3192 6467 9328 12875 15410 18229 23831996570 9507 12886 15479 18244 246 32186574 9524 1291» 15527 18301 273 3231 6645 95371293» 1552918314 274 3327 6771 9570 12957 15582 18342 308 3387 6847 9613 120I1» 15585 18402 4703428GS72 9617 12975 15605 18404 47134606008 9650 1.1116 1562918410 48334760963 965313157 1565218450 109 3497 6083 9688 13241 1565818-172 455 35216998 969518246 15683 18487 610 3540 7010 969813305 15739 18522 5343595 7041 9766 1:1306 1575518525 545 3600 7051 «7U613339 15774 18528 591 3093 7069 9809 13346 1584018565 603 3714 7074 982013396 1585418574 622 3762 7075 9845 13127 1591818686 63937727110 9887 13)43 1H92318678 13486 1597018709 644 3840 7172 65838767262 9934 13510 1602618710 732 3904 7316 994913516 16038 18725 73939917327 9991 1:1518 16054 18820 761 399S 7351 9992 13611 1609-1 18831 782 4031 7369 9996 1366816095 18922 783 4100 7382 10019 13685 16102 18963 794 41377401 10029 13689 16119 18964 984 4157 7413 10016 18702 16158 18967 993 4166 7450 10123 13703 16184 18971 1001 4244 7493 10141 13713 16232 19005 1045434075081015613728 16235 19034 1046 4354 750010174 1:1729 1623919035 10534378 75221019313733 16267 10069 1054 4379 755210301 13801 16335 19095 1060 4437 755410314 13805 16346 19105 1083 4449 760110320 13810 16353 19133 H41 4.540 7606 1034213818 16355 19175 1188 4548 7640 1038613819 16362 19180 12134550 7654 1041313831 1640819210 1285 4557 766510438 13840 16419 19215 1326 4570 768610464 13881 16485 19264 135346637699 10553 13924 16436 1930S 13614790 77431055613926 16460 19337 1506 4800 7757 1056913989 16472 19355 1508481078011061814001 16577 19358 1.517 4824 7837 1609014019 1663919371 15561815 7842 10721 14042 16696 19382 165348517887 10737 14073 16717 19396 1673 4853 7904 10774 14101 1673219410 1677 4884 7926 10840 14127 16734 19133 16844921 7950 10881 14155 16797 19437 1700 4966 7952 10889 141-316826 19442 1723 5005 7962 10S93 1422.116827 19490 1741 505, 7980 10978 14270 16938 19193 1745 5058803311032 14291 1696,7 197)32 1746.5064 8090 1103514347 17051 19564 1753 50»7 81081105214355 1707.' 19574 1653 5089811211123 14368 17073 19577 1873 5263812811155 14375 17118 19597 1S80 5264 S131 11162 144061713219643 1881 5280816111178 144151714219655 1942 5282 8222 11335 1455 17163 19700 1903 5316 8248 11383 14489 17190 19715 20315385 825011393 1 17.12 17209 19730 2048 5141 8333 11460 14592 17221 19786 2053 5522 836211517 14627 17277 19839 2083 55368363115351467017329 19864 2109 5546838014643 14671 17354 19889 215155908461 11687 1468217382 19890 215356058502 11718 1470017407 19909 2155 5618862211775 1718 17122 19923 2257 5671 867611776 14 92 17443 19998 2290 5687 8080 1179814839 17452 20198 229157758681 11835 1 1863 17505 20224 235657778685 11877 1487)1 17515 20246 24125780869511882 14877 1752420 47 241557948731 12019 11878 1771520276 2490 5859873612054 14946 1771720296 2515 5902 873712156 15047 17740 20318 2675 5905 8748 12202 15074 17711 20329 26945916875212214 15092 17753 20399 27105934876712226 15098 17755 20498 277960108874 12281 151281773620500 2799 6073 8888 12486 15117 1780020501 281660808922 12547 1.5190 178202 2847 6083 8940 12519 152 2 178.35 2 28526145898212574 1.3226 17874 20606 •28576163902212599 15j5_ I7SÜ6 .0717 2862618590.3912655 15230 1791020734 29086205908912668 15272 1796020758 .'957 6291 909512686 15279 17972 20798 29966301 913S 127.32 1.5 7. 5 .'D.SOO 30116319919012739 15296 180 2 849 21)1)99 20897 20882 BDEGERUJKK Haarlem, 19 Jan. Op de veemarkt al: ie- z voerd: 2 Koeien 160 a f120; 0 Graskalvereu f a f 4 N. Kalveren f 11.4 5.- 8 .Schapen f23.- a 17.-. 00 Lammeren too a fo.—0 Pinken fo a fo.—1 Paard. to Haarlem, op goeden stand, TE HUUR gevraagd, geschikt voor Rij wiel zaak. Aanbiedingen met opgave, huur prijs en stand onder letters M.VV. A., Algemeen Advertentie-Bureau Nijgh van Ditmar,Rotterdam. TE KOOF: 8 Zwarte ras Italiaansche leghorn Kippen met Haan, allen aan den leg. Broed 1897. Adres: Znidpolderstraat 183. GEVRAAGD tegen Mei, voor hoogstens een hall' jaar zonder pension en bediening, in de nabijheid van scholen. Fr. brieven onder No. '1298, aan het bureau van dit blad.

Haarlem's Dagblad | 1898 | | pagina 3