Foulard-Zijde 60 ct. ADVERTENTIES,. tot f3,35 p. Meter in de nieuwste dessins en kleuren. Zijde-Fabrieken G. Henneberg, Zürich (k. k. Hofleverancier). ter beschikking van de justitie gesteld en naar het Huis van Bewaring over gebracht. Vermist. Sedert Woensdag wordt te Rot terdam vermist Pieter van Rossum, oud 10 jaren, tamelijk lang, schraal postuur, laugwerpig aangezicht, bleeke kleur, zwart haar en wenkbrauwen, donkere oogen, een geel vlakje op bet voorhoofd. Gekleed in donker bruine broek met streepjes, blauw marine jasje met koperen knoopen, zwart laken pet, blauwe kousen en klompen. L)e Commissaris van Politie in de le Afdeeling te Rotterdam verzoekt zijne opsporing. De pachter Honds, van de Laak, pachthoeve by Aldeneyck, keerde Maandagavond in een met één paard bespannen tilbury van de markt te Maeseyck met zijn zoon huiswaarts. In plaats van den dijk te volgen, liep het paard, door de duisternis misleid, nabij de Maasbrug de rivier in. De zoon sprong nog juist intijds uit het rijtuig op den oever. De oude man, in de rivier uit het rijtuig getuimeld, kwam op 't hulpgeschrei van den zoon afgaande naar den oever, dien ook hij gelukkig bereikte. Paard en rij tuig zijn tot nu toe spoorloos ver dwenen. weigerden de vorige week hun ver heven zitplaatsen te beklimmen en op een meeting, bijeengeroepen door het bestuur van den koetsiersbond, werd besloten den minister van binnenl. zaken een verzoekschrift om ophef fing van den maatregel aan te bieden. In het klaagschrift komen klachten voor, die het beroep van cabman te Londen als niet geheel rooskleurig schilderen. De „bussen" vooral zijn kwade concurrenten; heteenigevoor deel van den cabman is de klanten in de drukste gedeelten van de stra ten op te pikken. En nu zal dit voor taan verboden worden. Er rijden 11,508 cabs in Londen en elke koetsier heeft te betalen van het gebruik van rijtuig en paard 12.6. Door de nieuwe verordening zal het dagelijks inkomen ongetwijfeld 5 sh. lager worden, want er zijn slechts 5795 vaste standplaatsen. Toch is een algemeene beweging onder de koetsiers nog niet te wach ten bijna 10,000 cabs staan den metro polisbewoners nog ten dienste en de overgroote meerderheid der koetsiers ziet de noodzakelijkheid teuer alge meene strike niet in. De oudste inwoner van ons land is gestorven nml. de 110-jarige G- A. Boomgaard. Geert Adriaan Boomgaard was geboren op 21 September 1789. Hy was weduwnaar van Grietje Abels jonker, geboren 1793, overleden in 1864. De' vader van den overledene, Adriaan Jacobs Boomgaard, bereikte den ouderdom van 81 iaarzyne moeder, Geessien Bontekoe, dien van 72 jaar. Woensdagochtend is op de Zuider begraafplaats het stoffelijk overschot van den ouden heer Boomgaard ter aarde besteldin allen eenvoud, zon der bloemen en woorden, maar onder zeer veel blijken van nieuwsgierige belangstelling. Alle straatjes en stegen schenen leeggeloopende legend aire hooge ouderdom van den overledene had tot het volk blijkbaar luide ge sproken. GEMENGD NIEUWS De Zaak Dreyfus. Renault Morlière, rapporteur van de parlementaire commissie voor het revisie-ontwerp, heeft zijn verslag ingediend. Het zou heden kunnen rondgedeeld worden met de stukken der enquête. Hy stelde voor, de behandeling van het rapport op Vrijdag te bepalen, waartoe is besloten. Over zijn rapport ondervraagd, heeft Renault Morlière gezegd: Ik consta teer, dat het ontwerp der Regeering een uitzonderingswet vormt en dat niets in de enquête het ontwerp recht vaardigt. Het onderzoek van het dos sier toont aan, dat de rechters on schuldig zijn. Indien ik verplicht word van Beaurepaire te spreken, zal ik zijn handeling weten te kenmerken. In de couloirs zijn de voorspellin gen gunstig voor de Regeerine. Tegen het ontwerp, waren Woens dag nog slechts twee sprekers inge schreven, Pelletan en Millerand ten gunste ervan negen, onder wie de meest bekende Pourquery de Boisse- rin en Piou zyn. Brisson zon zich van inmenging onthouden, in overleg met zijn party. Woensdagmiddag in de Kamer werd verzekerd, dat slechts een dertigtal gematigden met Poin caré en Barthou tegen zouden stem men, maar het aan Ainard, den Lyon- schen bankier, toegeschreven voorne men om zyn stem tegen op de tribune te motiveeren, kan verrassingen mee brengen. De Tewpi bestrijdt het op nieuw. Met de beloofde openbaar making zal het vonnis altyd hetzelfde blijven, dus verricht de regeering, met de indiening en handhaving quand même van het ontwerp, een uit poli tiek oogpunt geweldige daad, voor een vrijwel onbeteekenende uitkomst. Uit de briefwisseling van Trarieux en den minister van oorlog blijkt dat deze zich vast verzekerd hondt dat geen actief dienend officier Beaure paire kan hebben gesouffleerd, wat Trarieux de gevolgtrekking doet neerschrijven, dat vermeende onthul lingen van den gewezen raadsheer dus ongeloofwaardige nieuwtjes zyn, Op per mail overgezonden vraagpun ten heeft Dreyfus geantwoord, met de vraag of na liet mondeling ant woord van S Januari het noodigwas nader per brief in te lichten. De Strafkamer heeft den banneling doen seineD, dat by zelf te weten had, hoe te handelen. Cabby te Londen. Do Londensche politie-maatregel, dat goen leoge hansoms zich meer mochten bewegen door de drukke City-gedeelten (Piccadilly, Bond Street Strand en Regent Street) heeft, zoo als te verwachten was, het ongenoe gen der koetsiers opgewekt on als gevolg weer daarvan, een cab-strike in het leven geroepen. 2000 Koetsiers In het museum van Birmingham is diefstal gepleegd. De nachtwacht vond Maandagavond de kist, waarin kost baarheden van den vorst van Delhi bewaard worden, opengebroken. Het gouden gevest van een zwaard, en een armband, waaraan jnweelen vinger ringen vastzitten, stokken vangroote kunst- en geldswaarde, waren ver dwenen. De kroon, waarin jnweelen en paarlen, de zwaardkling en nog een armband had de dief in de kist In het dorpAssenede by Gent viel Dinsdagochtend een gebouw in, waaraan veel werklieden bezig wareD, en bedolf er twintig onder het puin. Ka uren hard werken had men er alle onder uit gehaald, drie als lyken. verscheidene gevaarlyk gekwetst. Mijnongeluk. In de Theresia-myn te Poolsoh- Ostrau (Oostenrijksch-Silezië) werden Dinsdag door een myngasontploffiug twee werklui gedood en vyf gewond. "Woensdagmorgen is vorstin Maria- Louise van Bulgarije met veel staatsie begraven. Yorst Ferdinand, de minis ter van oorlog en de kolonels van de regimenten waarvan de overleden vorstin eere chef was, droegen de kist. Een zonderling avontuur. is een Eiigelsch. meisje bij Rowton over komen, waarvan het verhaal een weinig onwaarschijnlijk klinkt. Het meisje zij is pas 21 jaar ligt oogenblikkelijk nog te gevaarlijk ziek aan hare wondep, en is te uitgeput, om een steekhoudend verhaal van hare avonturen te geven. Het eenige wat wij weten is, dat zij op Zondagmorgen, terwijl de familie naar de kerk was, haar huis verliet om te gaan schaatsenrijden, en dat ziji Donderdag daaropvolgende verhongerd en zwaar gewond haar huis wist te be reiken door een beekje te volgen, dat in de directie van haar woning liep. Bij haar huis aan gekomen zonk zij van vermoeienis en bloedverlies neder, doch had nog de tegenwoordigheid van geest om haar hoed tegen d'e deur te werpen, die zij zelf niet kon bereiken. Hierdoor werd zij ontdekt, en niet te vroeg ook, want haar toestand was levensgevaar- lijk. De blijdschap der ouders, die hun dochter voor dood opgegeven hadden, kan men zich levendag voorstellen. In alle vijvers in den omtrek, was men de geheel e week aan het dreggen geweest, doch natuurlijk zonder resultaat, en men had de hoop reeds lang opgegeven haar ooit levend weer te zien. Het verhaal nu gaat, dat zij bij het opbindien harer schaatsen door een groo- ten kerel gegrepen en gebonden werd, doch daarna hei-innert zij zich niets meer, want toen zij hem in antwoord op zijn vraag zeide dat zij geen geld bij zich had, moet hij haar op het hoofd geslagen hebben, waardloor zij het be wustzijn verloor. Wat nu verder gebeurde is nog in duisternis gehuld; Donderdagmorgen Icwam ziji tot zich zelf, en bevond) zich alleen op den zolder van een vuile groo- te schuur, en door zich door een gat in den zolder op den grond te laten vallen., wist zij te ontsnappen. Vreemd genoeg echter ontmoette zij niemand op haar weg, en zij kan ook volstrekt niet beschrijven hoe de plaats er uitzag waar zij zoolang opgesloten geweest is, of aangeven waar die schuur staat. Hierdoor is de taak der politie uiterst moeielijk gemaakt; van den dader is natuurlijk niets te ontdekkeneen schuur kan men in mijlen omtrek van Rowton (bij Chester), waar het onge val plaats had, niet vinden, en een be schrijving van den dader kan het meis je niet geven. Voor het oogenblik kan dius weinig gedaan worden dan op het herstel van het meisje wachten. Maats, tot expl. van Staalwaterbron- neu, welke niet zyn ingenomen met het voorstel van het Bestuur tot bet aangaan der bekende overeenkomst met de Victoriabron. Brongebouw. Het Weener-Dames solisten-ensem ble, onder leiding van mej. Henriette Durnberger heeft Woensdagmiddag en Woensdagavond goed geslaagde concerten gegeven voor de leden van het Brongebouw. Dit gezelschap heeft in de directrice als violiste en in de celliste zeer goede krachten en in het ensemble openbaart zich eene kracht en voldoende zuiverheid, die dit corps eene eerste plaats doet innemen in de rangen der talryke Weener dames gezelschappen. De dames nemen dan ook uit Haarlem mede de herinnering aan luid en geestdriftig applaus van het publiek ten bewyze van haar succes. Op de tournée in ons land kan die herinnering verlevendigd worden door de programma's die overal zullen wor den gebruikt en waarop van het Bron gebouw eene afbeelding, en verder de Hollandia-Bron, Wilhelmina-Bron en de Staalwater-Haarlem-marsch pry ken. l)en löden, 22sten en 26sten kun nen de leden van het Brongebouw opnieuw van de muziek van dit En- TJitspraken. M. Reckhardt, tegen wien wegens diefstal 6 maanden gevangenisstraf was geëischt, werd veroordeeld tot die straf. J. Koper te Heemstede werd wegens verdnistering van geld ver oordeeld tot 6 weken gevangenisstraf. De eisch was 3 maanden. G. J. de Winter, tegen wien wegens bedelary 2 dagen hechtenis en opzending naar eene rijkswerkin richting voor den tyd van 2 jaar en 2 maanden was geëischt, werd veroor deeld ingevolge den eisch. F. van Berkum werd wegens diefstal ingevolge den eisch veroor deeld tot opzending naar een Rijks opvoedingsgesticht tot zyn 18e jaar. J. Dekker te Beverwijk, werd wegens mishandeling veroordeeld tot 14 dagen hechtenis. De eisch was 14 dagen. D. van Dyk te Monnikendam, werd wegens zaakbeschadiging en mishan deling veroordeeld tot G weken ge vangenisstraf. De eisch was 2 maanden. A. Scby'ff en J. de Boer te Haarlemmermeer, werden wegens dief stal van aardappelen veroordeeld tot 3 maanden. De eisch was 4 maanden. C. ;van der Zwaard, C. Lauser en W. v. d. Schilden, allen te Aalsmeer, tegen wie wegens mishandeling resp. 3, 2 en 1 week gevangenisstraf was gerequireerd, werden veroordeeld tot 14 dagen, 8 dagen en 5 dagen hech tenis. M. groot, heeft kostelijk (noorder), bo venlicht en gelegenheid tot deugdelijke ventilatie. Zij bevat vier heetelucht- ovena en een roggebroodoven, die aan de achterzijde worden gestookt, om do bakkerij rem te houdlen van brandstof- afval en ascli. Talrijk zijn de voorhanden hulpwerk- tuigeiv waaronder een deegmachine en de vormen voor de talrijke soorten luxe- brood; die de firmai Kaiser vervaardigt en debiteert. Wanneer wij nog de rui me kelders, de practisoh ingerichte wasch- en kleedkamer voor 't personeel en den grooten meelzolder hebben ge noemd; dan is daarmee een overzicht van 't gebouw gegeven. Alle lokalen hebben een uitstekend licht en zijn naar luehooren luchtig. Het eigenlijke plan is afkomstig van den lieer Paul C. Kaiser zelf. De ar chitect P. N. van 't Wout bracht het in teekening en de aannemer J. A. Jon ker voerde den bouw uit. De geheele oppervlakte van het terrein is niet min der dan 290 vierk. M. De nieuwe zaak trekt dan ook zeer de aandacht. Alle soorten gewoon brood, krentebrood en pain d'e luxe zijn er voorhanden, gelijk het publiek zoowel door de advertentiën in dit blad, ails dcor de rondgezonden/ prijscourant, heeft kunnen vernemen. Haarlemmermeer. Van hier wordt aan de N. R. Ct. geschreven In het begin van den vorigen winter viel hier in de Haarlemmermeer op een konden nacht een groote hoeveelheid ijzel, gevolgd1 door sneeuw. De telegraaf palen, vooral die langs den weg van hier naar Heemstede, hadden het zwaar te verantwoorden en vele braken bij den grond af of verloren het bovenste en zwaarste deel. Zij kwamen neer op den weg en in de sloot langs den weg en de talrijke draden gaven hier en daar niet weinig last. Nu, 15 maanden la.- ter, staan de stukken paal nog juist als toen, liggen nog groote. stukken aan de helling of in het water en zijn de dra- dén door die jeugd tot groote kluwens saamgebogen, of door de bewoners, die er hinder van hadden, aan de boomen langs den weg vastgespijkerd'. Veel na tuurschoon hebben wij hier niet en de aanblik van dat beeld van verwoesting maakt onze omgeving en. nu alreeds zoolang en voor hoe lang nog? al weer minder fraai. Naar wy vernemen bestaat het voornemen om een vergadering bijeen te roepen van die aandeelhouders der Weldadigheid naar Vermogen Maandelijksch Overzicht van de vereeniging „Weldadigheid naar Ver mogen". boekjaar 1 November 189S— 31 October 1899. Voor behoeftigen werd toegestaan: Voor brood en levensmiddelen: November f422.303, Dec. f490.873, Jan. f501.17, totaal f 1414.35. Voor brandstoffen: Nov. f 12.28, Dec. f 166.58, Jan. f 54.60, totaal f 233,46. Voor ligging en kleedingstukken November' f 14.50, December f 14.60, Jan. f 36.70, totaal f 65.80. In geldNovember f 638.793, Dec. f 751.05, Jan. f668.91, totaal f2058,753. Verplegingskosten en diversen Nov. t 90.007 Dec. f Jan. f50,00. totaal f U0.00. Administratiekosten: Nov. f80.20, Dec. f 134.625, Jan. f 156.44, totaal f 371 26s. TotaalNov. f 1258.08, December f 1557.73, Januari f 1467.82, totaal f 4283.63. Nieuwe Bakkerij. De firma* Paul C. Kaiser, die vijf winkels heeft in Amsterdam, een in Den Haag en een in Hilversum, heeft nu ook een magazijn geopend' in de Zijlstraat no. 14, dat genoemd en gezien mag warden. Allereerst de winkel zelf. Een zeer fraaie lambriseering van geel en groen marmer, een tegelvloer en een zeer fraaie marmeren toonbank geven den indruk van reinheid en zindielijkhedd, die het publiek in winkels van consump tieartikelen, terecht, zoo aantrekt. Een keurig kroontje toet zes glocilichten verlicht den winkel, hetzelfde licht is aangebracht in de sierlijke etalage. Een groote spiegel in het fond werkt mede tot het verkrijgen van een gelukkig geheel. Naast den winkeü ia een Iquitoor voor den patroon, dat uitzicht geeft op den ingang voor de broodwagens, die naar de loketten voert van het brood magazijn, waaruit het benoodigdö brood wordt afgegeven. Daarnaast, dus achter den winkel is een magazijn voor trommels en der- gelijken on wedlerolm daarachter de bakkerij zelve, zonder twijfel het be langrijkste lokaal van het gebouw. Terecht is daaraan dan ook groote zorg besteed- De bakkerij is 85 vierk. Sport en Wedstrijden. Officiers-Schermt) ond. De schermwedstrijden van dezen bond zijn Woensdiag te Amsterdam in ..Plaucius" aangevangen. Ziehier de uitslag van. de dee voor middags gehouden personeele wedstrij den voor beeren officieren op degen en geweer. Degen, le prijs, le luit, H. Bierman (Instructie bataljon); 2e pr., le luit. J. H. AJbregt, 2e reg. inf.3e pr., le luit Musschart, cadettenschool; 4e pr., Bakker, le luit der grenadiers en jar gers. G-eweer. le pr., le luit C. Koning, Kon. milit. acad.2e pr., J. H. Al- brecht; 3e pr., H. Bierman. De wedstrijden werden des avonds voortgezet Daartoe door het bestuur uitgenoo- digd, hield de kolonel-commandant van het 5 e reg. infanterie, de heer W. L. de Petit, een toespraak tot de genoodig- den en leden, waaronder vele dames waren. Daarna liadden colonne-wedstrij den plaats, waaraan ook het 3de bat. 4de reg. inf. van Haarlem deelnam. MARKTNIEUWS Haarlem,) 8 Febr. 1899. Op de veemarkt alhier zyn aange voerd: 7 Koeien f 170 f140, 52 N. Kalveren f 10,— f 8.— 6 Schapen f 20.— a f 18.—, 0 graskalf f 2 Vette Kalveren f 60 a f50. Op de kaasmarkt alhier zyn aan gevoerd en verkocht 7 stapels, uit makende 743 kazen, wegende 1462 Kilogrammen. Hoogste pry's per 50 K. G.f26.— Laagste f 18.—. BURGERLIJKE STAND. Ondertrouwd9 Febr. L. Bruck en C. Slager. A. F. C. Cassee en E. B. van Hoekelen. Getrouwd 9 Febr. L. C. Hoffraans en M. E. de Brouwer. C. J. Koel man en G. J. Jansen. Bevallen7 Febr. "VV. v. Schaik— Kampman d. 8. H. M. Smits—Poos z. C. E. A. Hoog—Triebart z. Overleden8 Febr. A. Boere 45 j. Kinderhuissingel. J. M. Baak—van Barneveld 85 j. Scbotersingel. Heemstede. De afdeeling van den R. K. Volks bond alhier vierde in Café „Bloem- oord" Dinsdag- en Woensdagavond, haar jaarfeest. Door de vele leden en introducé's was dan ook de zaal te klein om hen in een avond te kunnen bevatten. Voor beide avonden was dan ook het programma hetzelfde. Als tooneelstukjes werden opgevoerd jHermenigeld" en „Incognito", ter- wyl de zangvereeniging „St. Caecilia" eenige stukjes ten gehoore gaf. Te vens werden nog eenige voordrachten gehouden. VERV ÖLG NIEfJWSTIJQINGE». Gemeentera i d te Amsterdam- In de Woeusdag gehouden zitting van deu Amsterdamschen Raad werd zonder stemming goedgekeurd een voorstel van B. eu "VV. tot benoeming van een directeur en een electro-tech- nisch ingenieur voor het trambedrijf. De wethouder Van Leeuwen gaf vooraf de verzekering dat hiermede enkel in beginsel werd beslist over de electrische tractie, doch dat alle overige voorstellen bij den Raad zou den komen. Zonder debat of stemming werd goedgekeurd een voorstel om een deel der transitobavens te doen inrichteD tot vlothavens. In de derde plaats kwam in behan deling de brief van dr. Voute, be treffende de quaestie of vrouwelijke artsen adsisteut kunnen worden in de gasthuizen. De wethouder Schol- vinck zeide, dat het iets anders is of vrouwelijke artsen het vuile werk in de wachtkamers der gasthuizen moe ten kennen, dan wel zich met- het vuile werk moeten onledig houden. Het voorstel van B. en W. om den brief voor kennisgeving aan te nemen werd verworpen mot 24 tegen 16 stemmen en de zaak aangehouden tot nader overleg. Aan 't slot der zitting vroeg mr. Pouw naar de gegrondheid der klach ten over het gas, waarop de wethou der, de heer Van Leeuwen, antwoord de, dat de klachten eenigeu grond hadden ten gevolge van genomen proeven, maar dat by de laatste me tingen de lichtsterkte aan den eisch voldeed. De Raad benoemde tot leeraar in do cosmograpliie aan de eerste hoogere burgerschool met 5-jarigen cursus voor jongens den heer H. De Vries, doctorandus in de wis- en natuur kunde aldaartot onderwijzeres aan de openbare lagere scholen deheereu Van Wijnen, Postma, Groenendijken Klooster. Famiiaeberichten. Getrouwd7 Febr. W. A. S war te en C. F. Koekeobier, Abcoude. H. Klomp en E. Brendel, den Haag. 8. F. W. Timmner en C. Kleine, Essen a/d. Ruhr. Bevallen 4 Febr. M. G. Brandsma —Meijer d. Brummeo. M. C. van HoikPlanteydt d. Zaandam. 5 Umbgrove—Gordon z Valkenburg (L.) M. J. Koning—Bonk d. Amst, 7. P. Donck—Sitter z. Amst. G- A. W. Koster van Groos—Van Bergen Henegouwen d. den Haag. Echtgeu. van H. G. Koster Wzo. d. Amst. Overleden: 4 Febr. M. E. L. Bey- mohrVan Heerde 58 j. Amst. H. M. J. B. Ides jd. 5 md. Amst. J. Schouten jd. 53 j. Amst. M. L. E. Toepoe! jd. 8 rod. Amst. T. Heuvel jd. 22 j. Hoilo. Wed. E. D. Jager- Den Hartog 88 j. Opheusden. E. Dahmen—Boerma 78 j. Deventer. 6. M. E. Buijsman jd. 7 m. Nuenen. 359e STAATSLOTERIJ 9 Febr. 1899. 5e klasse 16e lijst. No. 14859 f 1000 met premie f 30.000. No. 5002, 10151, 17779 flOOO. No. 3234, 1139G, 12575 f400. No. 1683, 4059. 8155, 12113, 1345S, 15989. 18988, 20600 f200. No. 74. 1720,1986.3006,4246,4752, 6957. 6992. 8984, 9336, 11914, 12777, 13003, 13799. 14553, 16518, 17619, 18417, 20023 f100. Prijzen van f70. 180 2592 6125 9134125861586218147 222 2626 6187 915112688158S418571 241 2705 6204 920012756 1592018577 326 2834 (12 |8 9139 1274015925 1S634 5:1(12841 6316 976912992 1594718675 598 2851 6496 98181309716191 18684 60331126542 98851328516381 18827 690 3304 6682 99S81329616382 18979 707 3579 6717 100031333216391 18999 900 3724 682510281134071641919197 98237926947 10856131351643919331 1008413173391057213557 1644619506 1274 4140 7405 10582136401646819556 1408 4318 74791080-1136431651519576 1436 4326 75291102413661 1652819788 1524 4451 7767 110391-3677 16707 19S26 15534472 779911120137041676319853 1587 4563 8021111361374516806 19S32 1595 465581571122213S2716859 20135 1637 472081971146013S7016993 20170 1722 4738 8202114701402017041 20341 1729 4869 8366115151418317215 20359 1761 5063 8363 116021439217264 2037 1875515083651164314397 17429 20382 1880 5197 8376 117921451117431 20384 2020 5223 853211800147S017523 20464 2055 5338 8549118601509217741 20558 2100 5495 8633119361519217755 20562 2178565586S7 11995152811782520586 2202 5716 87191200615411 1788120716 2262 5S16SS42 1205015437 1795020737 2400 6016 8889 121781562317965 20826 2475 6040 89281222915627 17984 20S78 2522 6053 8945124011564417999 20879 2524 6093 90501240415S081S001 20904 20911 20934 20945 8 Febr. 1899. 5e klasse 15e ljjst Op onderstaande nummers geen zjja prijzen gevallen. 503,3346317 9536122911510518170 5633626346 9541123131512018193 77 3382 6370 9544 123:35 1514618201 83 3397 63S6 9588123551516218209 155 3409 6389 9068123661522018293 166 8412 6390 9669124051523618313 172 3433 6422 969912424 15249 18317 233 3492 6471 970812465 15254 18318 240 3494 65.56 9718124971532218323 278 3509 6560 9765125121533218332 296 3577 6577 976S125671533918370 309 36036602 9804126931534018386 383 300S 6643 9807 1270415402 18388 501 3662 6047 9809127201541918393 50336686702 9821 12721 1545018423 544 3778 6713 9826 1272215466 18519 550 3822 6730 9S53 127291547918573 583 3823 6763 9863 127311553418600 585 3844 6769 9869 1277415574 18654 623 3872 6772 9938128851558218665 633 3900 6780 997512971 1558818679 656 3956 6798 9980130281559518692 679 3973 6844 99S113069156211S75S 733 3984 6853 999913103 156451S7S0 736 3985 69461005313125 1566418820 767 3986 70121011813126 1569718833 783 4010 705810121131651571918854 790 4016 70701012613137 15724 18880 8364047 70S4 1020213255 1.577918943 872 4062 70901021013268 15811 18960 8804123 709310249133381.5S53 18961 S9S 41767117 1026313377 15877 19022 9114220 719210273133901589519048 939 4277 730510277 1340515944 19129 960 4286 731910357 1346015953 19163 966 4290 7371103601.350215974 19174 1037 4467 7374 1037513532 1598319213 1145 4495 73931041513556 1598419231 1154 4.5617436 10454135741605319253 115845887447 10458 13601 16069 19254 1212 46107456104701361116118 19263 1213 46657484105271369416150 19307 1255 4682 75451053513708 1615419346 125647027574 10547 1373616193 19368 1258 4705 7579 105631376516197 19416 13.37 4715 75851058413808 16173 19432 1345 4801 759610606138161618119433 1375 4807 7616106291:184016220 19458 1448 4825 76191067313887 16244 19536 1461 4833 7699106761391616265 19544 1517 4840778610695140231028019593 1527 4844 7809107051.4034 16371 19669 1682 4847 78291070814121 16397 19712 1684 4877 7SO01071U14131 16425 19715 1748 4908 7878 107211416416532 19741 1793 4943 79121072514174 16.567 19775 1819 4970 792010754141801661019782 18624993797410778 14216 16017 19822 18704996799910882 14217 16654 19848 1913501380241090014232 16658 19867 2002 5042807510909 14254 16665 19895 2065 5050 80881092,8142951673919908 214251228135 1097814305 16774 19909 214951308143109821432216831 19914 21945149S168110011432716S4719917 2197 5215 8200110231432916917 19970 2212 53148204 110.5414335 16938 19985 22.58 533082551106014410169812(Xi4s 2267 53458308 llOtM 144351699620101 2297 5348 8318111061444817018 20114 2355 54348814111281448017125 20116 2369 5440 S4211113514485 17159-20124 2395 5449 S47311147 115l 15 17192 211145 2399 5453 S5( 181115914512 17244 20205 2414.51558526 11224145281728220218 2505 5487 854411226145501730120255 2506 5568 8593112441-156817317 30256 2564 5593 8657 1124714599 17328 20263 2618563486911125314632 17356 20269 2(1315686 S7051126014641 17-117 20296 2651 5728 8792 1126514647 17469 311314 265,85758 88811128414684 1753920335 2686 5.64 8911111376 14691 17558 20394 270658348912113831-17051759020437 273958388961 11463 14711 1759220477 2777 5841897511557 14729 17643 20480 2793 5855 898011558 14777 17743-20485 2812 5.861 S99911588 1477917756 ->1)507 2852 590191 )22 11617 147,84 17824 1539 2S54 5918 9023 11677 14803 1783520541 2882 5955 9084116861482-117873 20699 2918 600190361175414832 17930 211703 295160329109117791486717953 207-23 2952 6035 913011795 14S83 179.55 or >748 2993 6073 916811825 1488617968 20797 3001 608291,85 11867 14895 17987 20843 3053 6129 92601203414915 18015 20853 3110613592681209614958 18048 20854 3254 6149 92691210614946 18062 -J( 1892 3262 CI77 9418 12167 15(1111181 (73 32706190946(11217915077 18156 3333 626S 9500121911510218165 Stoonawaai-tibesvjjtüfcc n. Het stoomschip Madura, van Ba tavia naar Arasterdam, pass. 7 Febr. Gibraltar. Het stoomschip Print Alexander van Arast. naar Batavia, vertr. 8 Febr. van Buez. He( dubbelscbroefstoomscbip ,87a- tendamvan de Holland Amerika l.jjn, van Newyork naar Rotterdam, arnv. 8 Febr. to Rotterdam. Meden overleed na een kort stondig lijden, mijn geilefde Echtgenoot en Vader A. SCHOEN, in den ouderdom van 39jaar. Wed. A. SCHOEN— Assies. Haarlem, 6 Febr. '99. De Heer en Mevrouw HO IJ- BOLTWijsmuller betuigen hunnen dank voor de blijken van belangstelling, bij de geboorte van hunnen zoon ondervonden. alsmede zwarte, witte en gekleurde Henneberg-Zyde van 35 ct. tot f 14,65 p. Met. elTen. gestreept, geruit, gewerkt, damast er.z. (ca. 240 versch. qual. en 2000 versch. kleuren, dessins enz.l T)amnct7iiria v 1.4 AK DnlaCJo Damastzijde Zijden Bastkleederen, p. robe Foulard-Zijde bedrukt 65 ct.—11,65 f8,65—42,75 65 ct.— 3,35 Balzijde Grenadine-Zijde Bengaline-Zyde 35 ct—14,65 65 9,35 fl,20— 6,45 per meter. Zijden Armüres, Monopols, Cristalliques, Moire antique, Duchesse Princesse, Moscovite, Mar- cellines. Zijden stof voor gestikte Dekens en Vlaggen enz. enz., franco en rry van invoerrechten in huis. Stalen en Catalogus ommegaand. Dubbel briefporto naar Zwitserland.

Haarlem's Dagblad | 1899 | | pagina 3