Pest. Vrijdag hebben zich in Alexandrië Irie nieuwe gevallen van pest \oor- edaan, by een Griek en twee inboor den. De zaak-Dreyfus. Do Temps" bevestigt het Zaterdag- uddag geseinde bericht, dat do raads- ieer-rapporteur Ballot-Beaupré concln- jeert tot verniertagin/* van het vonnis ran Dreyfus met verwijzing naai- een ïijgsraad. De procureur-gön eraail en je advocaat zullm in denzelfden zin iDiicludöeren. Voorts wordt gepubliceerdl een notai ran mr. Demange (Dreyfus' verdediger) over dó tereclitzitting van 1894 met nota van den kapitein, opgesteld najat' gelaar van de ontwikkeling van iet proces. Punt voor punt word door beiden de beschuldiging nagegaan en rernietigd en het is begrijpelijk, dlat (onder de mededeoling van geheime stukken, vrijspraak zou gevolgd zijn. On der meer blijkt uit deze nota's dat het reeda op dat oogenblik bewezen was, dat woorden Ik ga. op manoeuvre, on mogelijk door Dreyfus geschreven kon den zijnm aai', schrijft de beschuldig de. ondanks mijn herhaald: verzoek heeft men de nota van den chef van dan gen oral an. staf, waarbij1 een d'eta cheering bij de infanterie van d_- officieren der Krijgsschool werd bevolen, niet willen [toonen. De prefect van politie te Parijs heeft j volgende maatregelen genomen, ter [bescherming van de rust en did orde in het Paleis van Justitie en de omge- g, voor den tijd, dat de processen Dreyfus cu DeroulèdeHubert zullen duren. Alle oproerige emblemen moeten wor den in beslag genomen en de dragers daarvan gearresteerd'. In hechtenis moet worden genomen een ieder, die op den openbaren wtg beleedigingeu, ol bedreigingen uit te gen het Hoofd van den Staat, de Ha mersdie regeering, d'e geconstitueerde lichamen. Elke samenscholing op den openba ren weg moet verboden, het onbelem merde verkeer verzekerd worden. Alle personen, die anderen belcedi- gen of gewelddadigheden tegen dezen pletren, moeten gearresteerd worden. De overtreders moe-ton onmiddellijk aan de justitie overgeleverd worden. De commissarissen van politie worden «itgencodigd toe te zien dat alle agen ten hun plicht doennalatigheid moet onmiddellijk aan den prefect worden gea-appoa'teerdi, opdat zij de rechtvaar dige straf ontvangt. Da Figaro-" geeft het begin van de aanteekenmgen van Dreyfus in Novem ber en December '94, over zijn inhech tenisneming en instructie. Dadlelijk bij het binnenkomen merkt- de ongelukkige de woedende blikken van du Paty op. Toen. na het dictee, waarvan hij niets begrijpt, de verbijsterende woorden, met een donderend es tem uitgesproken: „Ik neem u in hechtenis. Gij zijt beschul digd van hoogverraadDo zeventien ilgonde dagen werd! hij1 telkens onder vraagd. Du raty kwam tegen den avond met den griffier, met haat in de pogen, beleedïging op do lippen, wanneer de gemanfceide hersens niet meer konden, „Ik wist de hedft van den tijd niet wat ik antwoordde; men zeide mij al tijd Gij zijt verloren, slechts de Voor zienigheid zou u kunnen redden. En dan niets wetenaltijd dus nieuwe romans opbouwen! Een nacht, in een oogenblik van koorts nam ik de lakens om mij op te hangen aan de staven van 't venster, maar mijn geweten waakte en riep mij toeals gij sterft, zal ieder u schuldig gelooven, gij moet. leven, wat er ook gebeure, om de wereld toe te schreeuwen d'at gij onschuldig zijjt. Nooit heeft een mensoh geleden als ik" De tweede nota. komt er tegen op, dat iemand zoo willekeurig kan worden in hechtenis genomen. ,;En na al die versclirilddngen," zegt Droyfus, „kwam gisteren de regeerings- commissaris bij mij om te zeggen dat de vermoedens genoegzaam bewezen wa ren con mij voor hot gerecht te brengen. Dus de verpletterende aanwijzingen van dan eersten dag zijn na twee maanden vermoedens geworden. Welnu, ik ver klaar luidemem heeft een monster achtige schanddaad jegens mij gepleegd, eau nameloozo lafheid. Ik heb niet met rechters van instructie, maar met beu len te doen gehad." Do origineelen va.n dei nota's zijn toe gevoegd oweest aan het dossier van de verdediging vam '94. De „Figaro" maakt in een noot de opmerking dat bij het schrijven de kapitein dikwijls niet wist wat hij zeide. Hoo dat was, is den lezer uit de verhooren van du Paty reeds bekendmet onafgebroken betuigingen van onschuld. „afgerond tot een geheele cent. Boven- „dien betalen de beleeners bij de los wring voor administratieloon éen cent „voor elk pand." Verder wordt een redactie-wijziging voorgesteld in art. 50. die met de voor gestelde verandering in art. 49 verband houdt. Vvrwosg Siarisnieuw» Bank van Leening. Tot verhooging van het jaarlijksch bar tig saldo van de Bank van Leening stel len commissarissen voor, het reglement van daze instelling te wijzigen. B. en W. stellen derhalve voor een verandering van 't laatste lid van art. 49. Dit luidt aldus: Bedraagt de verschuldigde interest minder dan het kleinste stuk gangbare munt, dan wordt dat voluit aan de Bank betaald. Dó breuken zijn in, het voordeel der -Bank of der beleeners, naarmate zij de helft van het kleinste muntstuk al dan niet te boven gaan. Voorgesteld wordt nu om daarvoor te lezen „Bij de berekening der door de be- „leeners verschuldigde interesten, war- ,,den gedeelten van een cent opwaarts Gemeentelijke inkomsten belasting. B. en W. dienen den staat in van het belastbaar inkomen voor de ge meentelijke inkomstenbelasting Over bet, jaar 1899. Het aantal aanslagen bedraagt 9562, het beschreven inkomen f 14.400,300, de aftrek (per aanslag f 450) beloopt f 4.302,900 en het beiast- baar inkomen is derhalve f 10.097,400. Het bedrag va"n den aanslag is f 333.214,20, berekend naar een per centage van 3.3. Het kohier der fo.ensen wijst aan 31 aanslagen, met een belastbaar in komen van f 109,150. Het bedrag van den aanslag is dus f 1200,65, namelyk 4/12 gedeelte van het cijfer, dat deze belastingschuldigen zouden moeten betalen, iDgeval zij in de gemeente woonden. Ten vorigen jare was het percentage 3. Het aantal aanslagen was toen 9274, het beschreven inkomen f 13.439,600, de vermindering der 19 laagste klassen bedroeg f 5/212,388, zoodat het belastbaar inkomen toen was f 8.227,212 en het bedrag van den aanslag f 296.197,71®. De burgerij brengt derhalve dit jaar meer op dan het vorig jaar f 38.235,13®. Hoewel het percentage dus ver minderd is, zal dit alleen ten goede komen aan degenen die eea belastbaar inkomen he'- ben van omstreeks f 8200. Welk nadeelisr verschil de nieuwe verordening oplevert voor de kleinere inkomens, vooral voor dietusschen f 10f 0 en f 2500, zullen wjj in ons volgend nummer met eenige cijfers aantoonen. Een prettige opgewekte stemming heersebte Zaterdagavond op de boven zaal der soc. „Vereeniging", alwaar heer A. J. Meyerink zijnen leer lingen tot sluiting van het seizoeu eene soirée aanbood. Een keurig danspro- gramma, dat door verschillende aar dige voordrachten werd afgewisseld, was voor deze gelegenheid samen ge steld. Lustig zwierde men den gan- schen avond op den maat der muziek over den zeer gladden vloer; menig dansje en walsje werd gemaakt en slechts noode scheidde men toen het klokje van gehoorzaamheid sloeg. Eeu ieder heeft "zich dan ook terdege ge amuseerd. Op de 13e internationale honden tentoonstelling van de Nederlandsche Kennelclub „Cynophilia" te Gronin gen, gehouden van 26 tot 28 Mei, werden o. a. in de afdeeling Duit- sche doggen, eenkleurige reuen be kroond de dog „Faust" van den heer Laboyrie alhier, met den tweeden prys,"terwijl by in de Jeugd-Puppy- klasse eveneens een tweeden prijs mocht verwerven. In de afdeeling Iersehe setters behaalde de beroemde Heather Pat" van den heer jhr. Mr. J. W. Schorer teOverveen, den eer sten en den championsprys. In de af deeling Eogelsche setters N ieu weliogs- klasse verwierven „Cherry en „Soda", beide van den heer Jos. Brinkmaun alhier resp. den eersten prys en eene zeer eervolle vermelding, terwijl zij m klasse 109 resp. met deu lsteu en 2ien prijs gingen strijken. De Universiteitswedstrijd. Sinda eenige jaren is het niet voor gekomen, dat de jaarlijksche studenten- roeiwedstrijd op een Zondag werdi ge houden. Of dit als eenei verbetering mag worden beschouwd, wijl betwijfelen het- De Pinkstermaandag was als ge woonlijk rumoerig en een weinig le vendigheid meer schaadde niet, doch nu is weder een nieuwe rumoerige dag bij de andere gevoegd. Levendigheid en drukte heerschten alom aan de Ixxxr- den van het Noorder-Spaame. Daar la gen talrijke met vlaggen versierde boo ten vastgemeerd, waarop da-mes en heeren zich ai pratende, lachende en dansende bewogen, nu en dan in span ning dien uitslag der verschillende num mers verbeidende. Het geheel werd nog verlevendigd door muziek en jolig ste den tengeschreeuw. Het weder was verre van gunstig da koude, stijve noordoostelijke bries werkte allesbehalve aangenaam op de stemming van de talrijke toeschouwers. Wat de regeling betreft, zelden heb ben wij slechter voorbereiding en orga^ nisatie van de wedstrijden gezien, dan gisteren het geval was, toen dei rege ling aan Delft was opgedragen. Over de organisatie was dan ook maar één roep, en die was allertreurigst. Het seinen ging alleronregelmatigst, de piketten waren verkeerd gesteld', voor de pers, die steeds een stoomboot ter harer beschikking had, was in 't geheel niet gezorgd en zoodoende kregen wij als hoogste gunst een plaatsje op de tribuneeene plaats, waardoor wij niet in staat waren het verloop der verschil lende wedstrijden te volgen, zoodat wij ons nu alleen moeten bepalen tot het opgeven van den einduitslag. Uit een sport-oogpunt waren de wed strijden niet zeer belangrijk; Nereus toonde in de meeste nummers de over hand te hebben. De uitslag was als volgt I. Vierriems Ontriggedi Gieken, (Se- noires), baan 3000 M„ hoofdnummer. De start was ook met dó volgende nummers aan den Spaarn dammer- kant. Eerst aangekomeneNereus, in 11 min. 31 1/5, 2de Laga in 11 40 1/5. Njord, die bij de tribune nog H boot- lengte voor Nereus was, en voorzeker de overwinning zou behaald' hebben, zag door het breken van éen der rie men ach genoodzaakt den strijd op te geven. De boot van. Lagal was vol water, zoodat d'e overwinning van Nereus nu niet bepaald roemrijk kan genoemd worden. iri ton's tijden in 1897 en 1898 war ren resp. 10 min. 52 1/5 en 11 min. 15 2/5 sec. II. Single Sculling Outrigged, baan 1600 M. Eerstaangekomene Nereus in min. 27 1/52de Triton in 6.38 1/5. Laga niet opgekomen. III. Twceriems -Outrigged Gieken. Baan 2000 M. 1. Nereus in 8.39 2/5 2. Njord in 8.47 2/5. o. Triton. Laga niet opgekomen. IV. Twceriems Outrigged Gieken. Baan 2000 Meter. Eerstaangekomene Laga 7.54 min.. 2de Njord 7.56 min. V. Vierriems outrigged Gieken (Ju niores). Baan 2000 meter. Eerstaange komene Triton in 7 min. 20 1/5 sec., tweede Njord. Nereus niet opgekomen. Daar voor het nummer achtriems out rigged Gieken, Laga slechts had in geschreven, werd dit nummer van het programma geschrapt. De wedstrijden waren f? ongeveer 44 uur afgeloopen. Onder de aanwezigen op de tribune merkten wij o. a. op mr. G. van Tien hoven, Commissaris der Koningin, met fam-ue. Voor dó handhaving der orde waren uitgebreide maatregelen genomen. Aan den kant van Schoten waren zestien rijksveldwachters geposteerd, aan d'e grens van Haarlem was onze politie sterk vertegenwoordigd. Aan het einde- van den wedstrijd ontstond een ver woede vechtpartij tusschen studenten en burgers, jonge mannen meestal, waarbij de laatsten gebruik maakten van groente brokken hout en o. a. een der rijksveldwachters daarmee een slag gaven. Gedurende eenige oogenblikken heerschte or zooveel verwarring en ge drang, dat rustige toeschouwers in d: buurt overhaast de vlucht moesten ne men. Eeu ooggetuige verzekerde ons, dat d'e aanleiding niet biji de studenten lag. Zij werden gesard door een troepji vechtersbazen, die o.a. opzettelijk knoo- pen legden in het lange gras, om de udenten te doen struikelen, 't Publiek gaf zijn verontwaardiging ook te ken nen aan de rijksveldwachters, toen de zen een student uit Amsterdam arres teerden, omdat hij naai* de meaning der veldwachters, stomdronken was en de toeschouwers van opinie waren, dat hij een aanval kreeg van epilepsie. •ze student, do heer J. uit Amstèr dam werd wel naar het politiebureau ti Haarlem gebracht, doch nadat liij door een medicus, dien zijn vrienden gehaald hadden, was gezien, kon hij weer ver trekken zonder dat er proces-verbaal te gen hem was opgemaakt. Zijn vrienden gaven kennis van hun voornemen, om bij de justitie te Amsterdam een. klacht in te dienen. De politie arresteerde nog twee jon- ren als dividend en, behalve 500 voor het ondersteuningsfonds voor het per soneel, af te schrijven 10.000 op de lijn (d.i. 20 procent), op meubelen en inboedel 17 procent of 525.05, op rollend materieel 74 procent of 1000, op gebouwen 34 procent of 962.594 op paardenrekening 12 procent of ƒ1478. Met het volste vertrouwen gaat het- Bestuur, ondanks de te wachten con currentie, het volgend1 boekjaar te ge- moet. Al wordt de lijn naar Overveen en Blocmendaal al dan niet geopend, eene herziening van hot tarief zal noo- dig blijken te zijn. De Maatschappij is op soliden basis gevestigd, zoodót be houdens onvoorziene omstandigheden, Commissarissen van het jaar 1899/1900 wederom gunstige resultaten verwach ten. Dit verslag werd met applaus begroet en goedgekeurd, daarmee dus ook liet voorstel omtrent dividend en afschrij ving aangenomen. Aanwezig waren 5 aandeelhouders vertegenwoordigende 12 aandeeleu. zoo dat 12 stemmen konden worden uit gebracht. De laDg verwachte automobiel, ten dienste der postrit Amsterdam—Lei den zal hedenavond den dienst begin nen, voorloopig gevolgd door de post- kar. Aan den heer S. de Jager, wapen fabrikant alhier is door het Departe ment van Marine de levering opge dragen van scherm-handscboenen, etc. tot een bedrag van f 998. Overveen. Mevrouw de wed. Wilson is voor f41150 eigenares geworden van het buitenverblijf van jonkvrouw Rutgers van Rozenburg te Bloemendaal. Dinsdagavond a.s. te acht uur zal de R. K. kiesrereeuiging Bloemendaal eene vergadering houden iu het loge ment „van ouds het Raadhuis" ten einde de candidatur6ü voor den ge meenteraad te bespreken. Zondagavond omstreeks half zes wandelde bet dochter.je van den stationschef alhier mët uogeen vries dineetje in bet duin. Zy zagen dat er rook uit de spoorwegbrug van de zandery sloeg. Spoedig werd de sta- tio'nschef gewaarschuwd,die metbehulp van zyn personeel, de nu reeds bran dende massa bluschte. De trein had eenigen tijd vertraging. Waarschijnlijk is de brand door ket vuur der loco motief ontstaan. gijnestraat 13. J. P. v. f2345. 13. Een Huis en Erve met Tuintje Korte Poel laan 6. 14. Id. id. naast voorgaande. De perceelen 13 en 14 gecombin. P. Hoogeveen f 1640. 15. Een Huis en Erve, Nauwe Ap- pelaarstoeg 20. M. Nieuwjaar f 1400. 16. Id. id. Bakenessergracbt 7. J. V. Rusconi f 2390. 17. Een Huis met afz. opg. Boven woniDg en Erve met Tuin. J J. Gul- demond f5300. 18. Een perceel Bouwterrein, Kam pervest. 19. Id. id. naast voorgaande. 20. Id. id. naast voorgaande. 21. Tot amotie een Gebouw inge richt tot Paardenstalling staande op do perc. IS, 19 en 20. De perc. 18—21 gecomb. G. Jong kind f6745. 22. Een Huis en Erve, Lange Raam straat 26. 23. Id. id. naast voorgaande. De perceelen 22 en 23 gecombin. f2025. Mej. E. G. Addink. 24. Een Huis en Erve met Tuintje, Meesteijoostenlaan 2a. 25. Id. id. naast voorgaande. 26. Id. id. naast voorgaande. 27. Id. id. naast voorgaande. De perceelen 24 en 25 gecombin. f2955. A. Witkamp. De perceelen 26 en 27 gecombin. f2975, E. J. Klop. Heemstede. Het nut der fiets. Zaterdagavond omstreeks halfzeven stoomde alhier door het kanaal een schoon stoomjacht, den naam dragende „Adela". Op de hoogte van de boerderij bewoond door den heer A. v. d. Linden alhier, werd er vanaf dat jacht ge schoten. Den zoon, deu lieer W. de MIL - Wilde, kwam zulks verdacht voor. ma'WuTM m 1» jaar, d» twrö Si- Mi. snelde zoo spoedig mogelijk het - lnnil fleer a'.n ril-lotc* Irnmantle land in. Daar aan de plaats komende zag hy nu dat er twee prachtige eendvogels, hem toebehoorende, waren Üiid.' Nadat d/kuatSL rioh aan ht'- doodgeschoten. ZichI geep oogenbhk dent en met eeoi f leech hadden mishan deld en óen hunner mot de stukgesla gen flescli in het aangezicht had vcr- politïebureau luidden aangemeld werd tegen de daders proces-verbaal opge maakt. Natuurlijk waren er weer veel be schonken en, zooals ieder jaar. Een stu dent gaf op de Groote Markt, zonder eenig motief, een paard voor een huur rijtuig, een harden stokslag voor den kop. crelukkig trokken de rumoerige be zoekers spoedig af en zijn wij daarmee weer voor een jaar van deze invasie be vrijd. 's Avonds was het in de stad dan ook niet drukker, dan op iederen anderen zom er-Zondagavond. Haarlemsche Tram. Hedenmiddag te half vier had in „Weten en Werken" de jaarvergadering plaats vam de Haarlemsche Tram way- Maatschappij. De voorzitter vam Com missarissen, de heer Mr. W. Jager Ger- lings, bracht een jaarverslag uit, waar in o. a. werd' gewezen op do plannen, tot uitbreiding van het bedrijf met een lijn Groote MarktZijlweg. Uitvoerig wordt gewaagd van de langdurige on derhandelingen, die sedert de Raad den 9den Maart 189S in beginsel deze con cessie verleende, hebben moeten wor den gevoerd met B. en W. over de wijze van uitvoering welke thans nog niet door een Raadsbesluit is bekrach tigd. Verder wees spreker op de aange vraagde com cessie Zijl wegBloemen daal (Prot. Kerk). De financieel© resultaten zijn gun stig. De ontvangsten van het passagiers- verven- waren 48962.15. dat is 1002.70 meer dan in 't vorig jaar de winst bedraagt 18.465.644 of ƒ1296 meer dan ten vorigen jare. Het zuiver batig saldo is ongeveer 16.000. In 1898/9 werden vervoerd in 114899 ritten 715216 personen; in 1897/8 in 114.624 ritten 696.572 personen. P-er rit was het'gemiddeld aantal passagiers 6.2 tegen 6.1 in 't vorig jaar. De op brengst per dag-kilometer 55.89, te gen 54.75 in 1897/8. Het bestuur kocht voor 14.116.95 een stuk grond van 2916 vierk. M. aan de Ga-runkokerskadó, om daarop Later de remises en stalling over te brengen, die nu staan op gemeentegrond'. Geen enkel paard is gestorven. Elk paard kostte aan voeding- en ligging 63.9 tegen 61.8 in het vorige jaar. Ook de lijn is in goeden toestand. Het hooge winstcijfer is, zoo zeide spreker, zeker te danken in hoofdzaak: aan den directeur, den heer J. H. van Oijen, wien Commissarissen daarvoor gaarne dank betuigen. Toch achten Commissarissen het met den Directeur, in verband met de omstandigheden, be ter niet meer dan 4 procent uit te kee- bedenkende begaf hij zich op de fiets, reed zoo dwars de Haarlemmermeer door en was zoodoende nog juist even vóór dat het jacht de brug op Half weg door moest daar aanwezigen, ver zocht toen den brugwachter hetzelve niet door te laten. Hierop werd dade- lyk gezonden om de politie van Haif- tf£fiU8L G NIEUWSTSJDI&gGEK De vredesconferentie. Men seint ons uit deu don Haag; De heden gegeven officieele mede-' deeling over de vredesconferentie be vat weinig nieuws. De voorstellen betreffende arbitrage van Engeland, de Vereenigde Staten en Italië zijn verwezen naar de commissie, die beden vergadert.Uit goedebron vernemen wy dat het Russisch voorstel over de arbi trage bedoelt de instelling van eeu hof, waaraan de mogendheden bepaald omschreven geschillen onderwerpen, terwyl zij tevens vry blyven dat ook met anderen te doen of daarvoor spe ciale arbiters aan te wyzen. Tevens zou bepaald worden dat niet-onder- teekenemle mogendheden bet recht hebben geschillen aan dit bof te on derwerpen. De moord te Berkel. Van betrouwbare zyde deelt men mede dat Antoon Kraayenbrink, sedert 19 Januari 1.1. te 's-Graveubage in preventieve hechtenis, verdacht van medeplichtigheid aan den dubbelen moord te Berkel op den rentenier Macbiel Ripping en diens huishoudster Gerritje Yrielink, Vrijdagmiddag te 5 aar door den rechter van instructie te 's-Gravenbage iu vry beid is gesteld, daar er geeoe termou waren zyne preventieve hechtenis tebesteudigen. H\j heeft zich begeven naar zyne echtelijke woning in de Haarlemmer straat te Rotterdam. C. Uittenboo- gaard bevindt, zich nog in voorarrest. B Q HGERLIJKE STAND. Overleden27 Mei. J. Rosenkrantz— van Opzeeland 68 j. Twjjndersiaau 13. D. van Zandyk 3 j. L. Raamstraat 26. weg,°die zich met den eigenaar by de j JVermeeren—Vermeulen 70 j. Kin- weg, uie Ziieu luei uou eigenaar uy ue i iciurcwcu iciiucmeu \j j. mir beeren aanmeldde, die ook bekenden derhuisstraat 8. 28. F. van der Patten zich aan het gepleegde feit te hebben scbuidig gemaakt. Proces-verbaal werd echter niet opgemaakt, want de eigeuaar der een den ontving f 10 schadevergoeding. Velsen. Naar wy vernemen beeft de Eerste Ned. Electriciteits Maatschappij, wel ke heeft overgenomen de concessie verleend aan mevr. Cénin te Giuneken voor het explcitoeren van een fabriek van oügecarbureerd watergas op de Heide en te IJmuideu de waarborg som van f 5000 gestort en een aan vang gemaakt met d6n bouw eener fabriek. Schoten. Als een bijzonderheid mag worden vermeld dat dezer dagen door H. Vink alhier twee witte, jonge spreeuwen zijn gevonden in een nest. Dat het spreeu wen zijn bly'kt daaruit dat zy door gewone zwarte verzorgd en gevoederd worden. 4 md. Klaverstraat 6. Geboren27 Mei. A. J. Faberde Jong z. H. M. MeyerPostma d. 29. G. E. Kaptyu—Kelderman z. M. E. Staphorst—van Leeuwen z. MARKTN1EUWS Haarlem, 29 Mei 1899. Aangev. Verk. Prijs. Boter 167 KG. 167 KG. f 1.10 f 1,15 Biggen 127 st. 115 st. f5.50 f 8,5'' Schram. 27 st 27 st. f 11,50 f 14,50 Aard. 85 HL. 67 HL. f 2,— f2.50 Afloop der Veilingen in het Verhoopt. „De Gouden Leeuw" op Zaterdaq 27 Mei 1899. I. Een Huis en Erve met Tuin en afz. opg. Bovenwoning, Ruychhaver- straat 22. C. J. Hienkens f 4350. Een dubbel Huis en Erve met grooten Tuin, te Heemstede, aan de Kerklaan C 151. H. Peperkorn f 3510. 3. Een Villa met Tuin, Kenaupark 2. P. Hooge vee m f 11550. 4. Een Stal, Nieuwe Gracht 19. P. Hoogeveen f 3500. 5. Een dubbel Huis en Erve, naast voorgaande, Kruisstraat 2. S. J. W. Mons f12300. 6. Een dubbel Huis en Erve met Tuin, naast voorgaande. J. Pürtzgen f11900. 7. Een Pakhuis en Erve Bakenes- sergracht 83. H. J. Edelijn f 5025. 8. Een Huis en Erve met afz. opg. Bovenwoning en achter gelegen Pak huis naast voorgaande. J. v. d. Boo gaard f 4050. 9. Een Hnis öd Erve, Spaarnwou- derstraat 19. 10. Id. id. Korte Spaarne 16. II. Id. id. Spaarnwouderstraat 17. De perc. 9—11 gecomb. Opgehou den f16000. 12. Een Huis en Erve, Korte Be- *'60e STAATSLOTERIJ 29 Mei 1899. 5e klasse 9e lijst. No. 9786 f50.000. No. 3962 f25.000. No. 14532 f2000. No. 1371, 8071, 11555, 11677 f 1000. No. 5889, 8767, 12841, 16742 f400. No. 2526. 2549, 5299, 7766, 8830, 10949, 13271 f200. No. 6657, 7026, 8048, 8101, 11049, 11945, 13945, 14317, 14511, 14695, 15985, 20740 f100. Prijzen var. f70. 112 2828 6746 9051116601468918115 153 2882 6748 9056 116641469918300 165 2926 6856 9286116821471118484 256 3203 6881 9427 11784 1472318861 770 3488 7003 9567 11877 1476418865 772 3570 7104 9604119991512418866 845 3610 7166 9641 120621533318978 909 3652 7215 9748120831561519177 1013 3790 7236 9S33121121571219268 1327 3841 7438 9863122601585619295 1370 3913 7471 9982123891596519343 1417 3956 751910051 12514 1604219355 1460 3999 774910308125581620919359 1465 4171782110413127021645419455 1556 4234 791910432127601654619463 1720 4318 8022 10487 130671672919581 1834 4591809210680132691673219588 1S86 5197 816610763133021699019603 2004 5294 S16910856134591714119624 2016 5749 81S410890135161714419662 20715813836810929135481729219771 2072 5924 83991094213747 1742619947 2097 60758561 109481389917677 20142 2247 6085 8625109541393017682 20233 2307 6115 8653109631397517735 20303 24016186 S674 11023140541786320323 2568 6204 8697 1123814067 17985 20350 2690 6326 8698 113091416118058 20387 2757 64118707 113361442818072 20612 2779 6624 8983113611451218083 20651 2789 6707 905011377 14641 18095 20996 Op onderstaande nummers zyn geen pryzen gevallen. 65 3168 6004 9075116941455217976 71 3254 6108 908011706 1466318025 11533156125 908311721 1478418037 2M7 3:-:45 61s: 90S6 H72S 14Sol 1S103 248 3384 6211 9087 117751482418137 272 3386 6228 9089 11780 J -183618143 276 3390 6240 9102118351488818183 292 3409 6243 911011838 1495518283 387 34196215 913511845 j498.318320 421 3428 6283 923511SB2 j508518328 495 3449 6368 9262118791508918351 538 3504 6403 926511904 j509318376 577 3539 6412 935011948 15107 18424 585 3543 6440 936011973 5110 18444 586 3555 6447 9411 12057 514018527 648 3566 6478 941812095 i518o 18583 674 3609 >497 9428 12131 521118637 6i i 3665 6526 9433 12209 j 5247 1*665 679 36916581 94351224015307 18676 710 37216604 9483 12280 iö36518706 75337266607 9494 1234-11538318728 796 3764 6611 9507 12461 15407 18737 797 3807 6625 9513 1247U i542918756 825 3828 6641 953212484 15-16318758 838 3850 6661 955912488 j546518763 852 3854 6689 960212507 i547718833 880 3S66 6728 9603125351554318844 897 3888 674 4 9609125371557618915 1096 3897 6765 96101258615588 18962 11093919 6774 96431259215657 19052 1183 3981 6784 966212628 [566519065 1184 3997 6879 9672 126321Ó6S719082 12204001 6883 9697 12634 J577619587 1221 40326894 9721 12683 i579S 19094 1237 409169C »1 9726126»1581219148 1250 4146 6906 9747126921-585019169 12794150 6934 9779127201-585219184 1295 4165 7044 9791 12721 15877 19307 1297 4176 7096 991412754 i5891 19313 1303 4208 7142 992912766 5966 19325 1307 4273 7200 996812773 16017 19360 131642797242 9974 12777 i60S319369 134243377216 9985127811610719376 1350 4359 7271 99901284010111 19395 1376 4360 739210005128561618619446 1414 4441743910024 128801620419451 14554477 7-1451006712903 1621219484 145845787447 10090129101622219526 148145907477 10097 12958 16234 19553 1558 4627 7482 10109129601624519616 1572 4713 75111012413075 16258 19622 15934717 753110144131031629919635 16594744753610165131161631419652 17024756757510179131421632119657 17 IS 4772 758110*21813140 16401 19685 1751 4771758810291131531641419691 1777 4795 7656103061317 11642219694 1812 4800 7657 10360131881643019706 1822 4835 7659 1037013195 16459 19718 1848 4852 76X81039213209 1650119733 1885 4866 76961051213227 16530 19808 19224882773510519132301653719830 19614924 77821056-113249 1656519842 19724952 7809 105791325016603 19871 20214963 78321058713317 1660619917 2050 4980 78431059513370 1G60S19958 2053 4996 7851106401337916616 20018 2058 4998 785510667 1341316627 20048 2079 5029 79091067513444 16632 20117 2102 5032 7956106861344616655 20132 21465040797610713 13449 16657 20143 2148 5054 7979107381345016734 20147 2160 5063 80241077213510 16831 20162 2195 5067 8' >s7 1087813511 16840 20188 221950818088108851352916851 20200 233850988095 iu89513551 1691020225 2381515081281092713569169-1420230 2396 5183 82081095713575 16945 20234 24625215827010991 13617 16952 2Q242 2490 5260 8296110681364216989 20256 250052798391 11107136801704220295 2592 5284 84231113813713 17068 20307 26055359845511153137141722320318 262153738459111901372517249 20329 2631 5387 8475111911375017253 20349 2639 5409 849211211 1375317255 20363 2727 5465 849511247 13777 17277 20400 2752546686041128413778 1732220472 2765 5474 8611 113251390017372 20493 2769 5482 8724 113281397917410 20590 2773 5553 8737 11329140061741-120627 2780 5555 87531134314027 17463 20652 2795 5603 8774 113491404917482 20653 280157038807113631408417559 20696 2824 576988281141414124 17577 20726 2S36 5771 8852 Ü4191416517580 20S42 2841 5786 8889114701422617611 20854 2S63 5798 89091153614236 17661 20881 2907 5837 891S11551 1428117708 20S83 29215893 8919115921430017756 20393 3028 5905 8934116001430817757 20947 305259088991116201437017761 3086 5944 902011647 1445017813 31185995 90491167014463 17S40 3157599990611168514528 17841 LAATSTE BERICHTEN. Hedenmiddag is per spoor uit Zand- voort altiier aangebracht Johannes van Eekeren, oud 23 jaren wonende Lange Heerenvest, die by werkzaam heden aan de Eiectrische Trambaan zyn been heeft goknensd. Per rytaig is hy naar zijne woning vervoerd. In den avond van len Pinksterdag is juffrouw Donselaar wonende Klein Heiligland No. 57 door een buurvrouw van de trappen geworpen en later bewusteloos door andere buren naar boven gedragentot nu toe is zy bedlegerig en onder geneeskundige behandeling; by de politie werd een aanklacht ingediend. Op de Internationale Tuinbouwten toonstelling te St. Potersburg is de heer Joh. de Break alhier met een zilveren medaille bekroond voor inge legde groenten. Heden zijn alhier de eerste Mei kersen door M. de Vries, wonende Lange Begynestraat, ter markt ge bracht Hiilegom. In aansluiting aan het bericht in ons nummer van Woensdagavond, 24 Mei, betreffende een op te richten vereeniging van beoefeuaren van bet bouwvak te Hilligom, kunnen wy tbans mededeelen dat deze week de vereeniging is opgericht. Een twintig tal personen zijn reeds als lid toege treden. De vereeniging zal den naam dragen van „Eendracht maakt Macht".

Haarlem's Dagblad | 1899 | | pagina 3